مخبر - 1397/01/28 - واکنش پاول دورف به فیلترینگ تلگرام در روسیه

واکنش پاول دورف به فیلترینگ تلگرام در روسیه
پاول دورف در کانال تلگرامی خود، ضمن تایید مسدود شدن تلگرام در روسیه، طی 24ساعت گذشته توسط شرکت های ارائه دهنده اینترنت، دلیل آن را امتناع شرکت تلگرام از ارائه کلیدهای رمزنگاری به سازمان های امنیتی روسیه دانست
واکنش پاول دورف به فیلترینگ تلگرام در روسیه

پاول دورف در کانال تلگرامی خود، ضمن تایید مسدود شدن تلگرام در روسیه، طی 24ساعت گذشته توسط شرکت های ارائه دهنده اینترنت، دلیل آن را امتناع شرکت تلگرام از ارائه کلیدهای رمزنگاری به سازمان های امنیتی روسیه دانست به گزارش صدای ایران، پاوول دورف، مدیر تلگرام، از کمک های مالی خود برای حمایت از آزادی اینترنت در روسیه و سایر نقاط جهان خبر داد.
او در کانال تلگرامی خود، ضمن تایید مسدود شدن تلگرام در روسیه، طی 24ساعت گذشته توسط شرکت های ارائه دهنده اینترنت، دلیل آن را امتناع شرکت تلگرام از ارائه کلیدهای رمزنگاری به سازمان های امنیتی روسیه دانست
علی رغم فیلترینگ، ما تاکنون شاهد کاهش قابل ملاحظه ای از مشارکت کاربران نبوده ایم، زیرا روس ها تمایل دارند VPN و پروکسی از سد فیلترینگ عبور کنند. ما همچنین بر سرویس های ابری، متکی هستیم تا بخشی از آن برای کاربران ما در دسترس قرار گیرد.
دورف در ادامه از کابران روسی تلگرام، برای پشتیبانی و وفاداری شان به تلگرام؛ نیز از اپل، گوگل، آمازون و مایکروسافت، برای عدم مشارکت در سانسور سیاسی تشکر کرد.
روسیه حدود 7درصد از کاربران #تلگرام را به خود اختصاص داده، حتی اگر این بازار را از دست بدهیم، رشد سازمان یافته ی تلگرام در سایر مناطق این، زیان را ظرف چند ماه جبران خواهد کرد. با این حال، برای من شخصا مهم است که مطمئن شویم همه چیز را برای کاربران روسی انجام داده ایم.
منبع خبر : صدای ایران

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.