مخبر - 1397/01/24 - سود چشمگیر جالوروسی از صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان

سود چشمگیر جالوروسی از صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان
آمریکایی ها به هدف خود رسیدند؛ رم از سال بعد از فتح اسکودتوی 2001، دائما درحال ضرردهی بود. یعنی از سال 2002 تراز مالی رم همیشه منفی بوده است. آمریکایی ها پس از 7 سال فعالیت در پایتخت ایتالیا سرانجام این تیم را از شر فیرپلی مالی راحت کردند. البته این پایان راه نیست و برای تداوم این موضوع، جالوروسی ...
سود چشمگیر جالوروسی از صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان

آمریکایی ها به هدف خود رسیدند؛ رم از سال بعد از فتح اسکودتوی 2001، دائما درحال ضرردهی بود. یعنی از سال 2002 تراز مالی رم همیشه منفی بوده است. آمریکایی ها پس از 7 سال فعالیت در پایتخت ایتالیا سرانجام این تیم را از شر فیرپلی مالی راحت کردند. البته این پایان راه نیست و برای تداوم این موضوع، جالوروسی باید حتما سهمیه لیگ قهرمانان اروپای سال بعدش را هم قطعی کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : صعود رم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا فقط موفقیتی ورزشی نیست؛ این تیم از حالا می تواند از نظر اقتصادی مطمئن باشد که مشکلی بابت فیرپلی مالی نخواهد داشت و همین حالا هم تراز این باشگاه مثبت شده است. در این میان، تضمین صعود به لیگ قهرمانان اروپای سال آینده، دست رم را برای فعالیتی پر هیجان در نقل و انتقالات تابستانی بازتر خواهد کرد.

به نقل از ایل رومانیستا، صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا یعنی درآمد رم از این فصل مسابقات می تواند تا نزدیک به 100 میلیون یورو افزایش یابد. یوفا به هر کدام از چهار باشگاه حاضر در نیمه نهایی 7,5 میلیون یورو پاداش می دهد. 12,7 میلیون یورو برای حضور در مسابقات، 5,5 میلیون یورو به خاطر بازی های مرحله گروهی، 6 میلیون یورو به خاطر صعود به مرحله حذفی، 6,5 میلیون یورو به خاطر صعود به یک چهارم نهایی و حالا 7,5 میلیون یورو بابت رسیدن به نیمه نهایی در حساب رمی هاست؛ با این حساب در کل 38,2 میلیون یورو به خاطر کاری که در میدان انجام شده به رمی ها پرداخت می شود. جالوروسی از بلیت فروشی هم تاکنون 11,3 میلیون یورو درآمد داشته و شکی نیست که بلیت های دو بازی نیمه نهایی هم همگی به فروش می رسند. سهم رم از حق پخش تلویزیونی در حال افزایش است و حذف ناپولی و حالا یوونتوس باعث افزایش سهم این تیم می شود. پیش بینی می شود درآمد رم از این بخش به 43 میلیون یورو برسد. درآمد رم تاکنون بیش از 92 میلیون یورو است و این یعنی گرگها از نظر کسب درآمد در لیگ قهرمانان اروپا رکورد تازه ای برای خود خلق کرده اند. پیش بینی می شود تا پایان مرحله نیمه نهایی صرفنظر از صعود یا عدم صعود آنها، با توجه به تبلیغات و بلیت فروشی، درآمد رم تا 100 میلیون یورو هم برسد.

تا قبل از صعود رم به مرحله یک چهارم نهایی، طبق گزارش باشگاه، تراز مالی رم عدد منفی 40 میلیون یورو را نشان می داد که با درنظر گرفتن پول فروش امرسون در پایان فصل به چلسی، این عدد خود به خود نصف می شد اما شکست دادن شاختار، آن 20 میلیون یوروی باقی مانده را از بین برد و برای اولین بار در 16 سال اخیر، تراز مالی رم را مثبت کرد. با رسیدن به نیمه نهایی، تراز مالی رم اکنون عدد مثبت 25 میلیون یورو را نشان می دهد. بنابراین خیال باشگاه از حالا بابت فیرپلی مالی انتهای فصل، راحت است. لازم به ذکر است سهام باشگاه نیز پس از پیروزی مقابل بارسلونا، رشدی 25% را نشان می دهد.

از نظر ورزشی نیز جالوروسی پس از غلبه بر بارسا، با صعودی سه پله ای بالاتر از لیون، شالکه و دیناموکیف در جدول یوفا به رتبه بیست و یکم رسیده و شانس این را دارد که به مرور به سید دوم نزدیک شود. این درحالی است که جایگاه رم تا قبل از شروع فصل در جدول یوفا، چهل و دوم بود.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.