مخبر - 1397/01/16 - کشتی گیر ناشنوای اردبیلی به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی دعوت شد

کشتی گیر ناشنوای اردبیلی به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی دعوت شد
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، با نزديک شدن به آغاز مسابقات کشتي آزاد و فرنگي ناشنوايان جهان که به ميزباني روسيه برگزار خواهد شد، از سوي کادر فني اسامي دعوت شدگان به نخستين اردوي ارزيابي تيم ملي اعلام شد که در اين ميان نام کشتي گير اردبيلي نيز ديده مي شود.
کشتی گیر ناشنوای اردبیلی به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی دعوت شد

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، با نزدیک شدن به آغاز مسابقات کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان جهان که به میزبانی روسیه برگزار خواهد شد، از سوی کادر فنی اسامی دعوت شدگان به نخستین اردوی ارزیابی تیم ملی اعلام شد که در این میان نام کشتی گیر اردبیلی نیز دیده می شود.

محمدرضا صدری از فرنگی کاران مستعد استان اردبیل که از سابقه حضور و درخشش در میادین مختلف باشگاهی نیز برخوردار است، از سوی سرمربی تیم ملی به نخستین اردوی ارزیابی و انتخابی کشتی گیران فرنگی کار ناشنوای کشورمان دعوت شد.

با اعلام فدراسیون ورزش های ناشنوایان، اردوی مذکور از روز شنبه 18 فروردین ماه آغاز شده و به مدت 12 روز در مجتمع ورزشی "حمید سوریان استان تهران" پیگیری خواهد شد.

افتتاح خانه کشتی در روستاهای اردبیل

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در خصوص توجه به زیرساخت های ورزشی رشته کشتی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: کشتی اردبیل از پتانسیل و قابلیت بسیار بالایی برخوردار بوده و در گذشته فرنگی کاران اردبیلی به عنوان یکی از قطب های مهم کشور محسوب می شدند.

بهرام آقاخانی ادامه داد: پیش از این در سال 96 دو سالن ورزشی و خانه کشتی در روستاهای نوشهر و مرنی افتتاح شده و با تجهیز و نوسازی زیرساخت های ورزشی از جمله سالن کشتی سیدحاتمی به دنبال ارتقای کیفی و فراهم آوردن زیرساخت های مناسب مورد نظر در تلاش خواهیم بود.

انتهای پیام/خ


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.