مخبر - 1397/01/11 - چه کسانی در دنیای فوتبال ژن خوب دارند؟

چه کسانی در دنیای فوتبال ژن خوب دارند؟
ورزش سه: همين هفته پيش بود که جاستين کلايورت، همچون پدرش پاتريک، در سن 18 سالگي اولين بازي اش را براي تيم ملي هلند به ثبت رساند و رکوردي تاريخي را در تيم ملي هلند به ثبت رسانيد.
چه کسانی در دنیای فوتبال ژن خوب دارند؟

ورزش سه: همین هفته پیش بود که جاستین کلایورت، همچون پدرش پاتریک، در سن 18 سالگی اولین بازی اش را برای تیم ملی هلند به ثبت رساند و رکوردی تاریخی را در تیم ملی هلند به ثبت رسانید.


همواره در دنیای فوتبال، پدر و پسر هایی بودند که هر دو فوتبالیست بوده اند و شاید مشهورترین آن ها، خانواده مالدینی باشد که خانواده ای با افتخارات بسیار در جهان فوتبال است.


به همین بهانه، سایت معتبر اسکواکا به بررسی تعدادی از پسر هایی پرداخته است که به دنبال این هستند تا دوباره، نام پدر خود را زنده کنند. بیایید با هم نگاهی به زمامداران عرصه ژن خوب بیندازیم!

1-پدر:پاتریک کلایورت
پسر:جاستین کلایورت
یکی از بهترین بازیکن تیم آژاکس است او علی رغم سن کمش دنباله رو راه پدر است.


او سال پیش اولین بازی را برای آژاکس انجام داد و تا کنون 50 بازی کرده و موفق به زدن 10 گل شده است.


او در 18 سالگی خود تا کنون در دوبازی دوستانه اخیر هلند مقابل پرتقال و انگلیس به عنوان یار تعویضی وارد زمین شد هرچند که ورود او در بازی با انگلستان بی تاثیر بود.


پاتریک کلایورت مهاجم اسبق تیم های آژاکس و بارسلونا او در هلند و سراسر جهان یک اسطوره است.او 199 گل در بازی های باشگاهی همراه با دوتیم آژاکس و بارسلونا به ثمر رساند و در کارنامه خود قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ هلند را همراه با آژاکس و قهرمانی در لالیگاه را همراه با بارسلونا دارد.

چه کسانی در دنیای فوتبال ژن خوب دارند؟


2-پدر:لیلیان تورام
پسر:مارکوس تورام
مارکوس اکنون در لیگ 1 فرانسه همراه با تیم گوین گمپ به عنوان مهاجم است


این بازیکن بیست ساله تا کنون موفق به ثمر رساندن 2 گل در 27 بازی شده است که 15 بازی از آن ها را از ابتدا بوده است.


لیلیان تورام اسطوره فرانسه است و رکورد بیشترین بازی را با 142 بازی در تیم ملی فرانسه دارد در حضور 14 ساله او از سال 1994 الی 2008 او موفق به کسب دو جام با تیم ملی فرانسه شد جام جهانی 1998 و یورو 2000.


این مدافع بیشتر عمر فوتبالی خود را با باشگاه های پارما و یوونتوس سپری کرد البته لازم به ذکر است که پسر او مارکوس در پارما به دنیا آمد.

چه کسانی در دنیای فوتبال ژن خوب دارند؟

پدر:دیدیه دروگبا
پسر:ایساک دروگبا


ایساک دروگبا هم پسر یکی دیگر از مشهوران فوتبال در گوین گمپ فوتبال باری میکند.او در فوریه بعد از خارج شدن از آکادمی چلسی به گوین گمپ پیوست.


دروگبای کوچک مانند دروگبای بزرگ رفتار میکند دیدیه دروگبا قبل از اسنکه به مارسی و چلسی بپیوندد 50 بار برای گوین گمپ به میدان رفت.


دیدیه دروگبا در زمان فوتبال خود افتخارات بسیاری همراه با مارسی و چلسی کسب کرد مخصوصا چلسی افتخارات او عبارت است از:


4 قهرمانی در لیگ جزیره
4 قهرمانی در اف ای کاپ
3قهرمانی در لیگ فرانسه


و قهرمانی در لیگ قهرمانان به لطف گل آخری دیدیه دروگبا و مساوی شدن بازی با بایرن مونیخ و کشیدن بازی به وقت های اضافه و بردن چلسی در ضربات پنالتی.

چه کسانی در دنیای فوتبال ژن خوب دارند؟


3-پدر: دیگو سیمئونه
پسر: جیووانی سیمئونه


این بازیکن اخیرا به اتلتیک لینک شده است جایی که پدرش مربی است.


دیگو سیمئونه در اکتبر سال 2017 به یک خبرنگار گفته بود که: (بازیکنی که دوست دارم مربی ان باشم پسرم جیووانی است.


من عاشق مهارت هایش هستم من گمان میکنم که او میتواند به یک مهاجم عالی تبدیل شود.او از لحاظ فیزیکی قدرتمند است او در همه جای زمین حضور پیدا میکند و به دنبال بردن بازی است)


دیگو بیشتر بازی های خود را در 5 لیگ معتبر اروپا انجام داد و موفق شد با تیم لاتزیو جام قهرمانی سری آ را بدست اورد و با تیم اتلتیک جام قهرمانی لالیگا را بدست آورد.او بعدا مدرک مربیگری خود را دریافت کرد و شروع به مربیگری کرد.

چه کسانی در دنیای فوتبال ژن خوب دارند؟


5-پدر:زین الدین زیدان
پسر:انزو فرناندز

یکی از چهار پسر زیدان که راه او را در فوتبال ادامه داد، انزوست. او اکنون با جدا شدن از باشگاه رئال مادرید دنبال معروف شدن در باشگاه جدیدش است البته آغاز کار او در رئال مادرید بوده.


او اکنون در باشگاه لوزانه بازی میکند او در ژانویه از باشگاه آلاوز به لوزانه پیوست و تا کنون 7 بازی برای تیم جدیدش انجام داده.


سه پسر دیگر زیدان لوکا،تئو ودالیاز اکنون در باشگاه رئال مادرید بازی میکنند اما در سطح مختلف و لوکا دروازه بان است.
منبع: اسکواکا

مترجم: سینا صیدی


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.