مخبر - 1397/01/07 - چرا تشکل های اصولگرایی به صورت صددرصدی جمنا را قبول ندارد؟

چرا تشکل های اصولگرایی به صورت صددرصدی جمنا را قبول ندارد؟
موسوي لارگاني اعتقاد دارد قطعا تشکل هاي اصولگرايي به صورت صددرصدي جمنا را قبول ندارد اما نداشتن وحدت بين گروه هاي اصولگرا يکي از مشکلات اين عرصه است.
چرا تشکل های اصولگرایی به صورت صددرصدی جمنا را قبول ندارد؟

چرا تشکل های اصولگرایی به صورت صددرصدی جمنا را قبول ندارد؟ موسوی لارگانی اعتقاد دارد قطعا تشکل های اصولگرایی به صورت صددرصدی جمنا را قبول ندارد اما نداشتن وحدت بین گروه های اصولگرا یکی از مشکلات این عرصه است. http://cdn.icana.ir/d/019/201611108910395508.jpg چرا,تشکل,های,اصولگرایی,به,صورت,صددرصدی,جمنا,را,قبول,ندارد؟ Icana

سیدناصر موسوی لارگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص اینکه آیا جبهه مردمی نیروهای انقلاب (جمنا) فراموش شده یا هنوز به فعالیت هایش ادامه می دهد، گفت: در ابتدای جمنا صحبت میشد که جمنا صرفا برای انتخابات تشکیل شده و این در حالیست که اکنون فعالیتش کمرنگ شده است.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: انتظار میرفت با توجه به شعارها و اهدافی که مطرح شده بود، جلسات مستمر برگزار شود و بخشی نگری صرف مربوط به انتخابات نباشد.

وی با بیان اینکه نباید اجازه دهیم مجدد سه ماه مانده به انتخابات تشکلی باید و برنامه ارائه کند که بر این اساس به نتیجه مطلوب نخواهیم رسید، ادامه داد: نباید هدف جمنا حضور در انتخابات باشد بلکه باید دفاع از ولایت، منویات رهبر انقلاب و اصول نظام اسلامی باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم در خصوص اینکه تشکل های اصولگرایی چقدر جبهه مردمی نیروهای انقلاب (جمنا) را قبول دارند، اظهار کرد: قطعا تشکل های اصولگرایی به صورت صددرصدی جمنا را قبول ندارد اما باید اذعان کرد که نداشتن وحدت بین گروه های اصولگرا یکی از مشکلات این عرصه است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی افزود: بعضا مشاهده می شود گروه ها خودشان برنامه ریزی می کنند که این موضوع سبب می شود طرف مقابل گوی سبقت را از اصولگرایان بگیرد. به عنوان مثال افراد موثر اصولگرا در مجلس نهم در انتخابات خصوصا تهرانی ها نتوانستند به مجلس دهم راه یابند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در رابطه به اینکه آیا در انتخابات آتی از جبهه مردمی نیروهای انقلاب (جمنا) استفاده خواهد شد یا خیر، خاطرنشان کرد: مشخص نیست از جمنا استفاده شود اما اگر گروه های مختلف متوجه شوند که به دلیل تفرقه و کوتاهی ها اکثریت مجلس شورای اسلامی را از دست دادند یا علی رغم اینکه خیلی از مردم نسبت به دولت یازدهم انتقاد داشتند اما عدم قرار گرفتن حول یک محور باعث شد مجدد میدان را از دست بدهند، شاید منجر شود گروه های مختلف یکدست شوند./

پایان پیام


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.