فرار گل فروش با دسته گل خونین

فرار گل فروش با دسته گل خونین
مرد گل فروش که متهم است در حادثه ای خونین سه نفر را به قتل رسانده است تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. دوست متهم که در بازداشت پلیس به سر می برد می گوید سه مقتول قصد باج گیری داشتند که حادثه خونین رقم خورده است.
فرار گل فروش با دسته گل خونین

سرویس حوادث جوان آنلاین: ساعت 10:30 شامگاه یک شنبه 29 فروردین رهگذران در حال عبور از خیابان سبلان شمالی بودند که با دیدن درگیری خونینی بین چند مرد جوان ابتدای خیابان ساداتی موضوع را به مأموران پلیس خبر دادند. مردی که شاهد حادثه خونین بود در تماس تلفنی به پلیس گفت «پنج مرد با هم درگیر هستند که یکی از آن ها با چاقو سه نفر را به شدت زخمی کرده است.»
با اعلام این خبر تیمی از مأموران کلانتری 106 نامجو به محل حادثه اعزام شدند و دریافتند لحظاتی قبل سه مرد پژو سوار هنگام خرید گل با دو مرد گلفروش درگیری خونینی را رقم زدند که در جریان آن یکی از گل فروش ها با چاقو آن سه مرد را به شدت زخمی کرده و همراه دوستش با نیسان آبی رنگ از محل گریخته اند. همچنین مشخص شد که سه مرد زخمی به بیمارستان امام حسین منتقل شده اند. بدین ترتیب تیمی از مأموران پلیس باطرح مهارخیابان های اطراف برای دستگیری ضاربان وارد عمل شدند و تیمی دیگر برای تحقیقات راهی بیمارستان شدند.
در حالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت تیم پزشکی اعلام کردند که سه مرد زخمی به خاطر شدت جراحات روی تخت بیمارستان فوت کرده اند. از سوی دیگر مشخص شد تیمی دیگری از مأموران یکی از عاملان درگیری را هنگام فرار دستگیر کرده، اما ضارب اصلی موفق به فرار شده است. با اعلام قتل سه پسر جوان قاضی ساسان غلامی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل حادثه به تحقیق پرداختند.
همزمان با انتقال اجساد به پزشکی قانونی مرد بازداشت شده به اداره پلیس منتقل شد.
متهم که مرد 29 ساله ای به نام فراز است روز گذشته به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد. متهم که تازه داماد و معتاد است و به گفته خودش چندین سال است با خودروی نیسان اش در استان مازندران باربری می کند در بازجویی ها مدعی شد که او در این درگیری خونین هیچ نقشی نداشته و فقط از مقتولان کتک خورده است. او گفت قاتل دوست 28 ساله اش ارسلان است. متهم در ادامه به دستور قاضی ساسان غلامی برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.
گفتگو با متهم
فراز با قاتل گلفروشی می کردید؟
نه، قرار بود با نیسان برای او کار کنم.
چطور با هم آشنا شدید؟
من در یکی از شهرستان های استان مازندران زندگی می کنم و ارسلان هم با خانواده اش از دوران کودکی در همان محله ما زندگی می کرد، اما شش سال قبل که پدرش ازدواج مجدد کرد برای ادامه زندگی همراه مادرش به تهران آمد.
چه شد که به شما پیشنهاد داد با خودروت برای او کار کنی؟
ارسلان از دوران کودکی علاقه زیادی به گل و گیاه داشت و دوست داشت همیشه یک گلفروشی بزرگ داشته باشد. مدتی قبل هم به من گفت که قصد دارد خانه بزرگی را اجاره کند و طبقه بالای آن را گلخانه بزند و پول کافی نداشت و به همین خاطر کنار خیابان گل فروشی می کرد. ارسلان می دانست که من با خودروی نیسانم باربری می کنم و به همین خاطر به من پیشنهاد داد که اگر با او کار کنم روزی 500 هزار تومان به من دستمزد می دهد و اگر کسب و کار بهتر شد دستمزد من را یک میلیون تومان هم می رساند. من معمولاً هر 48 ساعت با خودرو و یک میلیون تا یک میلیون و 200 هزار تومان کار می کردم، اما استهلاک خودرو هم خیلی زیاد بود و از طرفی هم از رفت و آمد بین شهر ها خسته شده بودم که قبول کردم مدتی همراه او کار کنم و اگر درآمدم خوب بود با او همکار شوم.
چه مدتی است که برای او کار می کنی؟
روز اول بود، من صبح روز حادثه با خودروام از مازندران برای بازار گل افسریه کود گل آوردم که ارسلان با من تماس گرفت و وقتی فهمید من تهران هستم، دوباره پیشنهاد کار داد و گفت همراه او کار کنم که قبول کردم. او از من خواست به خیابان سبلان بروم و او را سوار کنم و من هم به آدرسی که داده بود، رفتم و پس از اینکه او را سوار کردم به بازار گل محلاتی رفتیم و ارسلان تعدادی گلدان گل خرید و با خودروی من به خیابان سبلان آوردیم که چند ساعت بعد هنگام فروش گل ها این حادثه رخ داد.
درباره حادثه توضیح بده.
ما گل ها را برای فروش کنار خیابان بساط کردیم و گاهی هم مشتری می آمد و گلی می خرید تا اینکه دو ساعتی از اذان گذشته بود و من مشغول خوردن ساندویچ بودم و مشتریان ما هم زیاد شده بودند که خودروی پژویی با سه سرنشین در نزدیکی بساط ما توقف کرد.
یکی از سرنشینان از خودرو پیاده شد و به بساط ما نزدیک شد، در حالی که تعدادی زن و مرد مشغول خرید گل بودن او دو گلدان را برداشت و در صندلی عقب خودرو گذاشت و دوباره برگشت و این بار یک گلدان دیگر را برداشت که ارسلان او را صدا زد و به او گفت شما قیمت ها را سؤال کردی که گلدان ها را برداشتی؟
مرد جوان در جواب ارسلان گفت: این محله متعلق به ماست و هرکسی در اینجا کار کند باید به ما باج بدهد.
ارسلان وقتی حرف های پسر ناشناس را شنید جلو او را گرفت و قصد داشت گلدان را از او بگیرد که در همین لحظه راننده از خودرو پیاده شد و به ارسلان گفت دنبال دردسر نگرد. راننده گفت این گل ها را می برد و دوباره برمی گرداند که ارسلان به او گفت اول باید کارت بکشی و بعد گلدان ها را ببرید و اگر هم نخواستی و برگرداندی پولت را پس می دهم که مرد جوان گفت خیلی پرروید و با هم درگیر شدند.
شما هم با چاقو ضربه زدی؟
نه، من اصلاً چاقو نداشتم و در این درگیری هم فقط کتک خوردم و وقتی درگیری شروع شد نفر سوم هم از خودرو پیاده شد و من تصمیم گرفتم به پلیس خبربدهم که یکی از آن ها به سراغ من آمد و مرا به کرکره مغازه ای چسباند و خواست گوشی ام را به زور بگیرد که به او گفتم مگر جان مرا بگیری که گوشی همراهم را به تو بدهم، چون تازه ازدواج کرده بودم و تمامی عکس های مراسم ازدواجم داخل گوشیم بود.
او مرا کتک زد که نیمه بیهوش روی زمین افتادم و فقط پا های آن ها را می دیدم که لحظاتی بعد ارسلان دستم را گرفت و گفت «بلند شو باید فرار کنیم.» نمی دانستم چه اتفاقی رخ داده است که سوار خودرو شدیم و من شروع به رانندگی کردم. پس از این چهار موتورسیکلت به تعقیب ما پرداختند و با فحاشی می خواستند که توقف کنیم، اما ارسلان به من گفت که به سرعتم اضافه کنم. چند باری هم گفت که ترمز بزنم تا آن ها با عقب خودرو من تصادف کنند و نتواند ما را تعقیب کنند، اما من قبول نکردم.
در حالی که تعقیب و گریز موتورسواران ادامه داشت متوجه خودروی پلیس شدم و به ارسلان گفتم بهتر است از مأموران پلیس کمک بخواهیم، اما ارسلان گفت نه باید فرار کنیم. در همین حین یکی از موتور سوار ها به پلیس حرفی زد که مأموران پلیس هم شروع به تعقیب ما کردند. می خواستم خودرو را نگه دارم، اما ارسلان اجازه نمی داد که سرعت خودرو را کم کردم و درحالی که خودرو حرکت می کرد سوئیچ را برداشتم و در خود را باز کردم و خودم را به پایین پرت کردم. بعد به طرف مأموران رفتم و مأموران هم مرا بازداشت کردند، اما ارسلان موفق به فرار شد.

کلیدواژه های این خبر
قاتل   مرد جوان   معتاد   مازندران   محل حادثه   دستمزد   گلخانه   گل و گیاه   بهداشت   کلانتری   پزشکی قانونی   خرید آنلاین   کسب و کار   مقتول   باج خواهی   کارآگاهان   سبلان   تحت تعقیب   خستگی آدرنال   خونین   کودکی   مادرش   افسریه   هنگام فرار   یک میلیون تومان   لحظاتی   امام حسین علیه السلام   بازار   حادثه   بیمارستان   آنلاین   شهرستان   29 فروردین   پسر جوان   دادسرای جنایی  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «جوان آنلاین» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
پایان خونین عشق زن 46ساله و پسر 26ساله
شهر فردا
تهدیدهای زن میانسال به قیمت جانش تمام شد
ایران آنلاین
زن میانسال با تهدیدهایش جان خود را از دست داد
پانا
قتل زن 46 ساله در خانه دوستش
بازار نیوز
پایان خونین عشق زن 46 ساله و پسر 26 ساله
اعتدال
تهدید های زن میانسال به قیمت جانش تمام شد
خبرگزاری ایلنا
پایان خونین عشق زن 46ساله و پسر 26ساله/ می خواستم با دختری جوان ازدواج کنم،اجازه نمی داد
خبرآنلاین
قتل ترانه در خانه قدیمی
جوان آنلاین
اعتراف پدر به قتل پسر
جوان آنلاین
پایان فرار 20 ساله قاتل استاد دانشگاه
فرارو
دستگیری قاتل پس از 20 سال
آفتاب
قتل استاد دانشگاه در غرب تهران / قاتل به خارج فرار کرده بود + عکس
رکنا نت
گریه های کودک شیر خوار خبر از جنایت می داد
جوان آنلاین
دعوای مرگبار هنگام کشیدن قلیان
جوان آنلاین
رهایی از کابوس 15 ساله چوبه دار
ایران آنلاین
قتل در پاتوق مجردی پسر تهرانی
رکنا نت
قتل مرموز گدای میلیاردر در خانه ویلایی اش
جوان آنلاین
بخشش قاتل برای رضای خدا
جوان آنلاین
قتل سه نفرگلفروش دوره گرد
پانا
گلفروش دوره گرد سه نفر را کشت
ایران آنلاین
گل فروش دوره گرد، 3 نفر را کشت
عصر ایران
گلفروش دوره گرد با تبر 3 مرد را در نظام آباد تهران کشت + گفتگو با متهم
رکنا نت
بخشش یک قاتل به احترام ماه رمضان
پانا
این 3 جوان تهرانی همزمان به قتل رسیدند / جزییات اعتراف + عکس مقتولان و قاتل
رکنا نت
بخشش قاتل به احترام ماه رمضان
جوان آنلاین
مرگ مشکوک پس از مشاجره با مادر
جوان آنلاین
قتل مرد پولدار تهرانی / شهلا او را نزد 2 قاتل کشاند + گفتگو
رکنا نت
بازداشت عاملان قتل در میدان آرژانتین
جوان آنلاین
بخشش مادر به خاطر دختر
جوان آنلاین
جنایت پسر شیشه ای مقابل پاتوق گربه
پانا
قتل پسر جوان مقابل پاتوق گربه
خبرگزاری ایلنا
گفتگوی با قاتل پاتوق گربه در جنوب تهران
رکنا نت
اعتراف به قتل در پاتوق «گربه سیاه»
جوان آنلاین
فرار پسر نوجوان پس از قتل در بوستان زیتون
جوان آنلاین
قتل یا حادثه؟
جوان آنلاین
رقابت عشقی رنگ خون گرفت
جوان آنلاین
سه قتل در نوروز پایتخت
فرارو
3 قتل در نوروز پایتخت
ایران آنلاین
جزئیات 3 قتل در نوروز 1400 / آخرین خبر از علت مرگ آزاده نامداری
رکنا نت
حوادثی که نوروز 1400 را تکان داد
جوان آنلاین
اخبار مرتبط
bltشهر فردا : پایان خونین عشق زن 46ساله و پسر 26ساله
bltایران آنلاین : تهدیدهای زن میانسال به قیمت جانش تمام شد
bltپانا : زن میانسال با تهدیدهایش جان خود را از دست داد
bltبازار نیوز : قتل زن 46 ساله در خانه دوستش
bltاعتدال : پایان خونین عشق زن 46 ساله و پسر 26 ساله
bltخبرگزاری ایلنا : تهدید های زن میانسال به قیمت جانش تمام شد
bltخبرآنلاین : پایان خونین عشق زن 46ساله و پسر 26ساله/ می خواستم با دختری جوان ازدواج کنم،اجازه نمی داد
bltجوان آنلاین : قتل ترانه در خانه قدیمی
bltجوان آنلاین : اعتراف پدر به قتل پسر
bltفرارو : پایان فرار 20 ساله قاتل استاد دانشگاه
bltآفتاب : دستگیری قاتل پس از 20 سال
bltرکنا نت : قتل استاد دانشگاه در غرب تهران / قاتل به خارج فرار کرده بود + عکس
bltجوان آنلاین : گریه های کودک شیر خوار خبر از جنایت می داد
bltجوان آنلاین : دعوای مرگبار هنگام کشیدن قلیان
bltایران آنلاین : رهایی از کابوس 15 ساله چوبه دار
bltرکنا نت : قتل در پاتوق مجردی پسر تهرانی
bltجوان آنلاین : قتل مرموز گدای میلیاردر در خانه ویلایی اش
bltجوان آنلاین : بخشش قاتل برای رضای خدا
bltپانا : قتل سه نفرگلفروش دوره گرد
bltایران آنلاین : گلفروش دوره گرد سه نفر را کشت
bltعصر ایران : گل فروش دوره گرد، 3 نفر را کشت
bltرکنا نت : گلفروش دوره گرد با تبر 3 مرد را در نظام آباد تهران کشت + گفتگو با متهم
bltپانا : بخشش یک قاتل به احترام ماه رمضان
bltرکنا نت : این 3 جوان تهرانی همزمان به قتل رسیدند / جزییات اعتراف + عکس مقتولان و قاتل
bltجوان آنلاین : بخشش قاتل به احترام ماه رمضان
bltجوان آنلاین : مرگ مشکوک پس از مشاجره با مادر
bltرکنا نت : قتل مرد پولدار تهرانی / شهلا او را نزد 2 قاتل کشاند + گفتگو
bltجوان آنلاین : بازداشت عاملان قتل در میدان آرژانتین
bltجوان آنلاین : بخشش مادر به خاطر دختر
bltپانا : جنایت پسر شیشه ای مقابل پاتوق گربه
bltخبرگزاری ایلنا : قتل پسر جوان مقابل پاتوق گربه
bltرکنا نت : گفتگوی با قاتل پاتوق گربه در جنوب تهران
bltجوان آنلاین : اعتراف به قتل در پاتوق «گربه سیاه»
bltجوان آنلاین : فرار پسر نوجوان پس از قتل در بوستان زیتون
bltجوان آنلاین : قتل یا حادثه؟
bltجوان آنلاین : رقابت عشقی رنگ خون گرفت
bltفرارو : سه قتل در نوروز پایتخت
bltایران آنلاین : 3 قتل در نوروز پایتخت
bltرکنا نت : جزئیات 3 قتل در نوروز 1400 / آخرین خبر از علت مرگ آزاده نامداری
bltجوان آنلاین : حوادثی که نوروز 1400 را تکان داد
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.