جزئیات 3 قتل در نوروز 1400 / آخرین خبر از علت مرگ آزاده نامداری

جزئیات 3 قتل در نوروز 1400 / آخرین خبر از علت مرگ آزاده نامداری
حوادث رکنا: نخستین روزهای سال 1400 در پایتخت با اعلام خبر کشف چهار جسد به بازپرسان جنایی آغاز شد: کشف جسد یک زن در حاشیه بزرگراه، قتل پسری جوان در خانه، مرگ عجیب مجری زن صداوسیما و جنایت یک افغانستانی که تیم جنایی را به صحنه حادثه کشاند.
جزئیات 3 قتل در نوروز 1400 / آخرین خبر از علت مرگ آزاده نامداری

چهارم فروردین - همسرکشی به خاطر طلاق به گزارش رکنا، سه روز نخست سال برای بازپرسان جنایی پایتخت بدون تماسی که خبر از وقوع جنایت بدهد گذشت اما ساعت 8:30 دقیقه صبح چهارشنبه 4 فروردین یک کارگر شهرداری هراسان با پلیس تماس گرفت و از کشف جسد زنی ناشناس در فضای سبز کنار بزرگراه آزادگان در مسیر غرب به شرق خبر داد. او به مأموران کلانتری 130 نازی آباد گفت: در حال کار در بوستان بودم که چشمم به نایلون مشکی بزرگی افتاد. فکر کردم داخلش زباله است می خواستم آن را از زمین بردارم که دیدم خیلی سنگین است. از روی کنجکاوی داخل آن را نگاه کردم که با جسد یک زن مواجه شدم.

گزارش کشف جسد به بازپرس محمد وهابی و تیم جنایی اعلام و تحقیقات در این باره آغاز شد. با حضور تیم جنایی در محل، آنها جسد زن جوان را که لباس های خانه به تن داشت مورد بررسی قرار دادند. متخصصان پزشکی قانونی زمان تقریبی مرگ را حدود 48 ساعت قبل از کشف جسد اعلام کردند.

آثار کبودی روی بدن و گردن زن جوان، حکایت از درگیری و مرگ بر اثر خفگی داشت. به دستور بازپرس جنایی، جسد زن ناشناس برای مشخص شدن هویت و علت اصلی مرگ و شناسایی عامل یا عاملان آن به پزشکی قانونی منتقل شد. در حالی که تحقیقات از سوی تیم جنایی پایتخت برای رازگشایی از قتل زن ناشناس ادامه داشت، مرد جوانی به پلیس استان خوزستان رفت و به قتل همسرش اعتراف کرد. او گفت: روز دوم فروردین، با همسرم به نام میترا بر سر مهریه و حق طلاق دعوایم شد. ناخواسته مشتی به صورت او زدم و بعد با دست گردن او را فشار دادم. آن لحظه عصبانی بودم و کنترلی بر رفتارم نداشتم به خودم که آمدم میترا دیگر نفس نمی کشید.

مرد 33 ساله ادامه داد: از ترس جسد را داخل دو پتو قرار داده و بعد جنازه میترا را داخل کیسه نایلونی گذاشتم. جسد را در صندوق عقب خودروی پرایدم گذاشتم و از پاکدشت که محل زندگی ام بود به راه افتادم و به تهران آمدم. بعد از آن جسد را در بوستانی کنار بزرگراه آزادگان، بیرون انداختم و به سمت خوزستان حرکت کردم. خانواده ام ساکن خوزستان هستند، می خواستم بچه سه ساله ام را به خانواده ام بسپارم و بعد از آن به اداره آگاهی بروم و خودم را معرفی کنم وقتی فرزندم را به خانواده ام سپردم به خاطر عذاب وجدان خودم را معرفی و به قتل اعتراف کردم.

با اعتراف مرد جوان، کارآگاهان اداره آگاهی خوزستان، در استعلام از پلیس پایتخت، به بررسی صحت و سقم ادعای مرد جوان پرداختند. بدین ترتیب هویت و راز قتل زن ناشناس فاش شد. با توجه به اینکه جنایت در شهرستان پاکدشت ورامین رخ داده بود، بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران با قرار عدم صلاحیت، پرونده را به دادسرای محل جنایت فرستاد.

ششم فروردین- قتل پسر جوان در خانه ساعت 5 عصر جمعه 6 فروردین، گزارش قتل پسر جوانی در خانه اش به بازپرس و تیم جنایی اعلام شد. با اعلام این خبر، بازپرس صادقی راهی محل حادثه که طبقه سوم ساختمانی در یکی از خیابان های رودکی بود، شدند. در یکی از اتاق ها آنها با جسد پسر 37 ساله در حالی مواجه شدند که کیسه نایلونی روی سرش کشیده شده و با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود.

در تحقیقات مشخص شد که از زمان مرگ پسر جوان به نام پویا حدود 8 ساعت می گذرد. از آنجایی که پدر و مادر و برادر پویا، کر و لال بودند، صدای درگیری را نشنیده بودند و به همین دلیل در حالی که آنها در خانه حضور داشتند، این جنایت رخ داده بود.

پدر پویا که چند ساعتی از پسرش بی خبر بوده، به اتاق او سر می زند که با جسد پسرش مواجه می شود. با کشف جسد، تحقیقات برای شناسایی عامل یا عاملان این جنایت از سوی بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پایتخت ادامه یافت.

اعتراف به قتل در ادامه تحقیقات باتوجه به اینکه پدر مقتول توانایی صحبت کردن نداشت، از عروسش که کم شنوا بود خواسته شد تا برای تیم جنایی صحبت های پدرشوهرش را بازگو کند. مرد میانسال در تحقیقات گفت: ساعت 8 صبح روز حادثه برای خرید نان از خانه خارج شدم اما نانوایی نان نداشت و من حدود 45 دقیقه بعد به ناچار به خانه برگشتم. زمانی که به خانه آمدم سه جفت کفش مقابل خانه ام دیدم که فهمیدم دوستان پسرم به آنجا آمده اند. به اتاقم رفتم و خوابیدم بعد که بیدار شدم با دایی پسرم که از 10 ماه قبل که همسرش را طلاق داده با ما زندگی می کند صبحانه خوردیم و کمی استراحت کردیم. بعد به سراغ پسرم رفتم که دیدم فوت کرده است.

مرد میانسال در پاسخ به این سؤال که دوستان مقتول چه کسانی بودند، گفت: من دوستان پسرم را نمی شناسم. او با افراد زیادی در ارتباط بود و نمی دانم چه کسانی بودند.

اظهارات متناقض مرد میانسال و صحنه سازی برای اینکه مرگ پسر جوان خودکشی نشان داده شود، احتمال جنایت خانوادگی را از سوی بازپرس جنایی مطرح کرد.

به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پایتخت دوربین های مداربسته اطراف محل سکونت آنها مورد بازبینی قرار گرفت. اما دوربین ها ورود و خروج دوستان پویا را ثبت نکرده بود و از سویی دوربین ها نشان می داد فردی که ظاهراً مرد بوده اما مانتو و روسری زنانه به تن داشته با عجله از خانه خارج شده است. مدارکی که در تحقیقات به دست آمد نشان می داد پدر پویا واقعیت را بیان نمی کند.

اجیر کردن قاتل بدین ترتیب به دستور بازپرس جنایی، پدر مقتول بازداشت شد. مرد میانسال که کتمان حقیقت را بی نتیجه می دید به ناچار راز قتل پسرش را برملا کرد. وی گفت: از کارهای پسرم پویا خسته شده بودم. بیش از 20 سال بود که به مواد مخدر اعتیاد داشت و برای تأمین هزینه مواد مخدر گاهی اوقات مرا کتک می زد. دیگر نمی توانستم رفتارهای او را تحمل کنم به همین دلیل تصمیم به قتل او گرفتم. ماجرا را با برادر خانمم که 10 ماهی بود ساکن خانه ام بود در میان گذاشتم و او قبول کرد که پویا را به قتل برساند.

او ادامه داد: روز حادثه با نقشه قبلی برادر همسرم، پویا را به قتل رساند و بعد هم لباس زنانه به تن کرد و از خانه خارج شد. با فرار او من سناریوی میهمان های ناشناس را مطرح کردم. اول می خواستم ماجرا را خودکشی جلوه دهم که موفق نشدم و درنهایت هم ماجرای میهمان های ناشناس را بیان کردم.

با اعتراف پدر مقتول، تحقیقات برای دستگیری دایی فراری ادامه یافت و چهارشنبه گذشته مرد جوان در یکی از شهرستان های اطراف تهران بازداشت شد. متهم در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

هفتم فروردین - مرگ عجیب آزاده نامداری مرگ آزاده نامداری ، مجری سابق صداوسیما را شاید بتوان شوک خبری نوروز 1400 نامید؛ خبری که به سرعت در همه جا منتشر شد و در پایگاه های خبری و شبکه های مجازی میلیون ها بازدید کننده داشت. ساعت 5 بعدازظهر شنبه 7 فروردین، مادر و پدر آزاده نامداری که دو روز از دخترشان بی خبر بودند و تماس هایشان با او بی جواب مانده بود با نگرانی راهی خانه اش در طبقه هفتم یکی از برج های شهرک غرب تهران شدند و وقتی کسی در را باز نکرد خودشان به ناچار وارد خانه شدند و با جسد آزاده داخل سالن پذیرایی روی مبل رو به رو شدند.

با کشف جسد بلافاصله موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جنایت اعلام شد. دقایقی بعد، محمد شهریاری، سرپرست دادسرای امور جنایی تهران، بازپرس صادقی، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، تیم تشخیص هویت و پزشکی قانونی راهی محل شدند.

در بررسی های صورت گرفته مشخص شد که از زمان مرگ بیش از 24 ساعت می گذرد و همسر و دختر آزاده نیز پنجشنبه گذشته به شمال سفر کرده و مجری سابق به تنهایی در خانه اش بوده است.

در بازرسی از خانه آزاده نامداری ، داخل اتاق دخترش دفتری پیدا شد که آزاده خطاب به گندم 4 ساله اش نوشته و از دخترش حلالیت طلبیده بود.

همچنین در خانه تعدادی داروهای آرامبخش پیدا شد. به دستور بازپرس صادقی از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پایتخت، تحقیقات برای استعلام از پزشک آزاده نامداری ادامه دارد تا مشخص شود این داروها برای مجری جوان تجویز شده است یا نه.

با تکمیل تحقیقات و پس از انجام کالبدشکافی، معاون دادستان و سرپرست دادسرای جنایی تهران درخصوص علت مرگ آزاده نامداری گفت: با بررسی های همه جانبه انجام شده از صحنه فوت خانم آزاده نامداری و معاینه جسد توسط پزشکی قانونی در محل فوت، با توجه به اینکه هیچ گونه آثار ضرب و جرح که دلالت بر وقوع قتل یا دگرکشی داشته باشد، به دست نیامد؛ بنابراین وقوع قتل یا دگرکشی کاملاً منتفی است.

محمد شهریاری ادامه داد: بررسی اولیه پزشکی قانونی مبین وجود داروی قوی ضدافسردگی در آزمایش سم شناسی متوفی است؛ بنابراین موضوع خودکشی از طریق مصرف داروهای اعصاب و روان مطرح است که البته قطعیت این موضوع منوط به نظر تکمیلی پزشکی قانونی در خصوص نتایج آزمایش آسیب شناسی است.

11 فروردین - قتل در تهرانسر ساعت 3:30 دقیقه ظهر چهارشنبه 11 فروردین، گزارش درگیری خیابانی پشت فروشگاهی در تهرانسر به مأموران پلیس اعلام شد. به دنبال اعلام این خبر مأموران کلانتری 150 تهرانسر وارد عمل شدند. با حضور در محل آنها با جسد خونین مرد 27 ساله در حالی مواجه شدند که عوامل این جنایت متواری شده بودند.

با مرگ مرد جوان، موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم اعلام شد. لحظاتی بعد تیم جنایی در محل حاضر و در معاینات اولیه مشخص شد مرد افغان با ضربات متعدد چاقو و میله آهنی به قتل رسیده است.

به دستور بازپرس محمدجواد شفیعی جسد برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

در تحقیقات میدانی یکی از هم ولایتی های مقتول گفت: مقتول با سه نفر از هم ولایتی هایش درگیر شده و دو نفر از آنها با ضربات چاقو و یکی دیگر با میله آهنی او را از پا درآوردند. به گفته وی، مقتول در افغانستان به یکی از ریش سفیدان قوم توهین کرده بود که همین مسأله انگیزه کینه و انتقام گیری آنها شده بود. سه مرد افغان برای انتقام به تعقیب هم ولایتی خود پرداخته و او را که در ساختمانی نیمه ساز در همین حوالی کار می کرد پیدا کرده و به کام مرگ کشاندند.

به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی پایتخت، تحقیقات برای دستگیری سه عامل این جنایت ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.


کلیدواژه های این خبر
خوزستان   مرد جوان   افغان   محل حادثه   وهابی   کلانتری   پزشکی قانونی   ورامین   مهریه   کبودی   کشف جسد   کارآگاهان   گردن   عذاب وجدان   کنجکاوی   محل زندگی   جنازه   مجری زن   کنترلی   قتل پسر جوان   وقوع جنایت   نایلون   قتل پسر   جنایت   عصر جمعه   پاکدشت   سرو   شهرداری   عید نوروز   حادثه   آزاده نامداری   پدر و مادر   شهرستان   زن جوان   پسر جوان   دادسرای جنایی  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «رکنا نت» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
بازداشت قاتل داعشی زن مطلقه تهرانی !
صبحانه با خبر
بازداشت قاتل داعشی زن مطلقه تهرانی ! / ترانه مهمان سارا بود!
رکنا نت
افشای قتل هولناک در خانه پـدری
ایران آنلاین
راز قتل هولناک
پانا
اعتراف پدر به قتل پسر
جوان آنلاین
پدر تهرانی پسرش را قطعه قطعه کرد / سر شاهین کجاست؟ + عکس و جزئیات
رکنا نت
دستگیری قاتل پس از 20 سال
آفتاب
قاتل پسر کفاش از چوبه دار نجات یافت
تابناک
گدای ثروتمند را کشتند و پول ها و دلارهایش را دزدیدند!
آفتاب
گدای70ساله را کشتند و پولها و دلارهایش را دزدیدند/ او در بانک220میلیون تومان پس انداز داشت
خبرآنلاین
گل فروش دوره گرد، 3 نفر را کشت
جنوب نیوز
بخشش یک قاتل به احترام ماه رمضان
نصف جهان
گلفروش دوره گرد با تبر 3 مرد را در نظام آباد تهران کشت + گفتگو با متهم
رکنا نت
فرار گل فروش با دسته گل خونین
جوان آنلاین
قاتل با جنازه زن تهرانی به پلیس آگاهی رفت! / قبل از اعدام چه شد؟! + جزییات
رکنا نت
بخشش قاتل به احترام ماه رمضان
جوان آنلاین
راز مرگ زن جوان در خانه مرد همسایه
پانا
راز مرگ زن جوان تهرانی در خانه مرد همسایه
رکنا نت
قتل زن خانه دار درخانه همسایه
جوان آنلاین
کشف جسد زن تهرانی که گم شده بود! / بازداشت پسر غریبه در پرونده معصومه!
رکنا نت
عروس قاتل پای چوبه دار بخشیده شد / در زندان کرج رخ داد
رکنا نت
خانواده مقتول از قصاص عروس گذشتند
ایران آنلاین
گذشت خانواده مقتول از قصاص عروس
پانا
گذشت خانواده مقتول از قصاص عروسشان
خبرگزاری ایلنا
قتل پسر جوان مقابل پاتوق گربه
خبرگزاری ایلنا
گفتگوی با قاتل پاتوق گربه در جنوب تهران
رکنا نت
فرار پسر نوجوان پس از قتل در بوستان زیتون
جوان آنلاین
آخرین جزئیات مرگ آزاده نامداری/ دست نوشته آزاده برای دخترش
آفتاب
آخرین جزئیات مرگ آزاده نامداری؛ دست نوشته آزاده برای دخترش
فرارو
آخرین جزئیات مرگ «آزاده نامداری» تشریح شد
خرداد نیوز
آخرین جزئیات مرگ مشکوک آزاده نامداری
آوای رود کوف
آخرین جزئیات مرگ آزاده نامداری
نصف جهان
آخرین جزئیات مرگ مجری سابق صدا وسیما
598
سه قتل در نوروز پایتخت
فرارو
جدیدترین جزئیات از مرگ آزاده نامداری اعلام شد
جوان آنلاین
آخرین جزئیات مرگ آزاده نامداری/نامداری و همسرش در آخرین روزها روابط صمیمانه داشتند
روز پلاس
3 قتل در نوروز پایتخت
ایران آنلاین
چهار جنایت و یک مرگ اسرارآمیز در ایام نوروز
پانا
آخرین جزئیات مرگ مجری سابق صدا وسیما | نامداری و همسرش در آخرین روزها روابط صمیمانه داشتند
همشهری آنلاین
حوادثی که نوروز 1400 را تکان داد
جوان آنلاین
اخبار مرتبط
bltصبحانه با خبر : بازداشت قاتل داعشی زن مطلقه تهرانی !
bltرکنا نت : بازداشت قاتل داعشی زن مطلقه تهرانی ! / ترانه مهمان سارا بود!
bltایران آنلاین : افشای قتل هولناک در خانه پـدری
bltپانا : راز قتل هولناک
bltجوان آنلاین : اعتراف پدر به قتل پسر
bltرکنا نت : پدر تهرانی پسرش را قطعه قطعه کرد / سر شاهین کجاست؟ + عکس و جزئیات
bltآفتاب : دستگیری قاتل پس از 20 سال
bltتابناک : قاتل پسر کفاش از چوبه دار نجات یافت
bltآفتاب : گدای ثروتمند را کشتند و پول ها و دلارهایش را دزدیدند!
bltخبرآنلاین : گدای70ساله را کشتند و پولها و دلارهایش را دزدیدند/ او در بانک220میلیون تومان پس انداز داشت
bltجنوب نیوز : گل فروش دوره گرد، 3 نفر را کشت
bltنصف جهان : بخشش یک قاتل به احترام ماه رمضان
bltرکنا نت : گلفروش دوره گرد با تبر 3 مرد را در نظام آباد تهران کشت + گفتگو با متهم
bltجوان آنلاین : فرار گل فروش با دسته گل خونین
bltرکنا نت : قاتل با جنازه زن تهرانی به پلیس آگاهی رفت! / قبل از اعدام چه شد؟! + جزییات
bltجوان آنلاین : بخشش قاتل به احترام ماه رمضان
bltپانا : راز مرگ زن جوان در خانه مرد همسایه
bltرکنا نت : راز مرگ زن جوان تهرانی در خانه مرد همسایه
bltجوان آنلاین : قتل زن خانه دار درخانه همسایه
bltرکنا نت : کشف جسد زن تهرانی که گم شده بود! / بازداشت پسر غریبه در پرونده معصومه!
bltرکنا نت : عروس قاتل پای چوبه دار بخشیده شد / در زندان کرج رخ داد
bltایران آنلاین : خانواده مقتول از قصاص عروس گذشتند
bltپانا : گذشت خانواده مقتول از قصاص عروس
bltخبرگزاری ایلنا : گذشت خانواده مقتول از قصاص عروسشان
bltخبرگزاری ایلنا : قتل پسر جوان مقابل پاتوق گربه
bltرکنا نت : گفتگوی با قاتل پاتوق گربه در جنوب تهران
bltجوان آنلاین : فرار پسر نوجوان پس از قتل در بوستان زیتون
bltآفتاب : آخرین جزئیات مرگ آزاده نامداری/ دست نوشته آزاده برای دخترش
bltفرارو : آخرین جزئیات مرگ آزاده نامداری؛ دست نوشته آزاده برای دخترش
bltخرداد نیوز : آخرین جزئیات مرگ «آزاده نامداری» تشریح شد
bltآوای رود کوف : آخرین جزئیات مرگ مشکوک آزاده نامداری
bltنصف جهان : آخرین جزئیات مرگ آزاده نامداری
blt598 : آخرین جزئیات مرگ مجری سابق صدا وسیما
bltفرارو : سه قتل در نوروز پایتخت
bltجوان آنلاین : جدیدترین جزئیات از مرگ آزاده نامداری اعلام شد
bltروز پلاس : آخرین جزئیات مرگ آزاده نامداری/نامداری و همسرش در آخرین روزها روابط صمیمانه داشتند
bltایران آنلاین : 3 قتل در نوروز پایتخت
bltپانا : چهار جنایت و یک مرگ اسرارآمیز در ایام نوروز
bltهمشهری آنلاین : آخرین جزئیات مرگ مجری سابق صدا وسیما | نامداری و همسرش در آخرین روزها روابط صمیمانه داشتند
bltجوان آنلاین : حوادثی که نوروز 1400 را تکان داد
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.