همه نکات مثبت و منفی تیم ها و اتفاق های ویژه نیم فصل اول لیگ بیستم

همه نکات مثبت و منفی تیم ها و اتفاق های ویژه نیم فصل اول لیگ بیستم
نیم فصل اول بیستمین دوره لیگ برتر در حالی به پایان رسید که 16 تیم حاضر در این مسابقات تلاش کردند عملکرد خوبی داشته باشند اما واقعاً همه تیم ها در حد خود ظاهر شدند؟
همه نکات مثبت و منفی تیم ها و اتفاق های ویژه نیم فصل اول لیگ بیستم

به گزارش وانانیوز، نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال ایران در فصل 1400-1399 با صدرنشینی پرسپولیس به پایان رسید. در فصل جاری به جز سه تیم بالای جدول که کمی اختلاف امتیاز با بقیه تیم ها ایجاد کرده اند، بین تیم های چهارم و سیزدهم جدول تنها شش امتیاز اختلاف است. سه تیم نیز با اختلافی نسبتاً قابل توجه در انتهای جدول قرار دارند.

لیگ برتر فوتبال , فوتبال ,

در زیر عملکرد 16 تیم لیگ برتری (به ترتیب رتبه) در 15 بازی نیم فصل نخست بررسی شده است.

1- پرسپولیس؛ باز هم مدعی اصلی قهرمانی

پرسپولیس با وجود جدایی شجاع خلیل زاده، علی علیپور، محمد نادری، علیرضا بیرانوند و مهدی ترابی فصل را خوب شروع کرد. شرایط برای سرخ ها با فینالیست شدن در آسیا بر وفق مراد بود تا جایی که این تیم در فینال لیگ قهرمانان به میدان رفت و ناکام ماند. این ناکامی به لیگ داخلی هم سرایت پیدا کرد و تیم یحیی گل محمدی تا هفته ها یا پیروز نمی شد یا اینکه با حداقل اختلاف و به صورت اقتصادی به سه امتیاز می رسید. این شرایط برای سرخپوشان تا پیش از هفته پایانی نیم فصل و برتری 5 گل مقابل گل گهر ادامه یافت.

نکات مثبت: قهرمانی نیم فصل، ثبات در کادر فنی، خروج موفق از بحرانِ ناکامی در فینال آسیا، عدم مصدومیت شدید بازیکنان با توجه به جدال در دو جبهه داخلی و آسیایی، پرداخت مطالبات برانکو و فرار از محرومیت و دریافت مجوز حرفه ای.

نکات منفی: محرومیت شش ماهه عیسی آل کثیر، حواشی باشگاه و عدم ثبات مدیریت، اظهارات عجیب رسول پناه و درگیری او با بازیکنان و سرمربی تیم، بسته شدن پنجره نقل وانتقالاتی به دلیل شکایت بودیمیر و جدایی بازیکنان تأثیرگذار.

اتفاق ویژه: بازگشت مهدی ترابی پیش از اتمام نیم فصل، رکورددار کمترین تعداد باخت با یک گل، بیشترین کلین شیت با 9 بازی بدون گل خورده و بهترین خط دفاع با هشت گل.

لیگ برتر فوتبال , فوتبال ,

2- سپاهان؛ مدعی اما متین

مهمترین اتفاق فصل بیستم برای اصفهانی ها بازگشت محروم نویدکیا به فوتبال بود. زردپوشان اصفهانی ابتدا با این مربی در لیگ قهرمانان آسیا موفق نبودند و از دور مسابقات حذف شدند. در ادامه در نتیجه گیری لیگ هم پرنوسان ظاهر شدند، ولی رفته رفته تیم شان شکل گرفت و به شرایط بهتری دست پیدا کردند. برد 2 بر صفر مقابل استقلال در هفته پایانی نیم فصل، سپاهان را یکی از دو گزینه نهایی قهرمانی نیم فصل معرفی کرد که البته با سه امتیاز پرسپولیس در هفته پایانی این امر برای اصفهانی ها محقق نشد. نکته جالب اما در سپاهان متانت و نوع برخورد محروم نویدکیاست که با این روند یک تیم مدعی و موفق را تا اینجای کار تشکیل داده است.

نکات مثبت:اعتماد مدیریت باشگاه به کادر فنی، حفظ بدنه اصلی تیم و جذب موفق نیرو های مورد نیاز، کاهش چشمگیر حواشی و بازگشت برخی از بازیکنان به شرایط ایده آل، کسب مجوز حرفه ای، واگذاری ورزشگاه نقش جهان به سپاهان و ثبات کادر فنی.

نکات منفی:شکست 3 بر یک مقابل گل گهر، نفت مسجدسلیمان و شهر خودرو و نوسان در نتیجه گیری در برخی مقاطع، تغییرات پرتعداد در ترکیب، اُفت شدید و نیمکت نشینی کی روش استنلی، آقای گل سابق لیگ برتر و برگزاری مراسم جشن تولد نویدکیا در حین برگزاری بازی با سایپا.

اتفاق ویژه: آقای گلی سجاد شهباز زاده با 12 گل در نیم فصل اول و بهترین خط حمله با 25 گل زده.

لیگ برتر فوتبال , فوتبال ,

3- استقلال؛ باز هم درگیر حاشیه

بعد از اتفاقات عجیب انتهای فصل پیش که به جدایی فرهاد مجیدی، عدم بازگشت استراماچونی و سرمربیگری موقت مجید نامجومطلق در لیگ قهرمانان آسیا ختم شد، استقلالی ها سراغ محمود فکری رفتند. آبی ها کار را با این مربی دیر شروع کردند و نحوه جدایی او از نساجی تا مد ت ها برای تیم حاشیه ایجاد کرد. استقلال که بعد از مدت ها توانست دوباره برای چند هفته صدر جدول را از آن خود کند، در اواخر نیم فصل اُفت کرد تا جایی که صدر جدول و قهرمانی نیم فصل را هم از دست داد. آبی ها در طول فصل جاری با انواع و اقسام حواشی روبه رو بودند تا جایی که این اواخر حواشی در این باشگاه به بالاترین حد خود رسیده است.

نکات مثبت: موفقیت در جذب رشید مظاهری و چند بازیکن دیگر، بهترین شروع استقلال در چهار هفته ابتدایی لیگ در پنج فصل اخیر، ثبات کادر فنی، تغییر وضعیت استقلال در لیگ قهرمانان از پلی آف به دور گروهی، بسته شدن پرونده های شفر و باشگاه پاختاکور با پرداخت بدهی و کسب مجوز حرفه ای.

نکات منفی: حذف از لیگ قهرمانان آسیا، افزایش بی رویه مبلغ قرارداد برخی از بازیکنان در ابتدای فصل، عدم پشتیبانی و اختصاص زمین تمرین مناسب، عدم حضور موفق مهاجمان این تیم در جدول گلزنان، ناکامی در حفظ علی کریمی و روزبه چشمی، ابهام در وضعیت میلیچ، مهدی قایدی و رشید مظاهری و قهر وریا غفوری و کنار گذاشته شدن مقطعی دیاباته.

اتفاق ویژه: صدرنشینی پس از مدت ها و انتقادات شدید به تیم و فکری با وجود صدرنشینی در لیگ.

لیگ برتر فوتبال , فوتبال ,

4- فولاد؛ با ثبات با چاشنی ترس

فولادی ها بعد از اینکه سال گذشته فراتر از انتظار ظاهر شدند و با قرار گرفتن در رده سوم جدول سهمیه لیگ قهرمانان را به دست آوردند، تیم شان را برای این فصل نیز حفظ کردند. فولاد با توجه به خرید های خوبی که در این فصل داشت، انتظار می رفت در نتیجه گیری بهتر عمل کند. این تیم تنها دو بار شکست را تجربه کرده و در بیشتر بازی ها به تساوی رضایت داده است. با کامل بودن نفرات و ثبات به وجود آمده و همچنین فراهم بودن امکانات و زیرساخت ها انتظار می رفت ، فولاد امسال خیلی جدی تر در چهره یک تیم مدعی ظاهر شود، اما تاکنون چنین چیزی رقم نخورده و شاید بتوان «ترس» را عامل رقم نخوردن این اتفاق دانست.

نکات مثبت: حفظ تمامی بازیکنان مدنظر و جذب حداکثری نفرات موردنیاز، باز شدن پنجره نقل وانتقالاتی بعد از محکومیت در پرونده آکاهوشی، تجهیز ورزشگاه شهدای فولاد، کسب مجوز حرفه ای، ثبات کادر فنی و ادامه رکورد شکست ناپذیری در خانه.

نکات منفی: بسته شدن پنجره نقل وانتقالاتی به دلیل پرونده بلبلی، محرومیت سعید آذری از سوی کمیته اخلاق، برآورده نشدن انتظارات هواداران و اتفاقات بازی با پیکان و عریض کردن زمین.

اتفاق ویژه: با حضور پاتوسی، شیمبا و کولیبالی، حضور بیشترین بازیکن خارجی در یک تیم، اعتراض تیم ها به نیمکت این تیم، فولاد با هشت مساوی در بین تیم هایی که بیشترین تساوی را داشته اند، قرار دارد.

لیگ برتر فوتبال , فوتبال ,

5- صنعت نفت آبادان؛ شگفتی آفرینی در اوج محدودیت

آبادانی ها چند سالی است که روند روبه رشدی را طی می کنند، تا حدی که این تیم نه تنها دیگر برای سقوط نکردن، نمی جنگد، بلکه به دنبال رسیدن اهدافی بزرگ تر است. تیم تحت هدایت سیداکبر پورموسوی در نیم فصل نخست به صدر جدول هم صعود کرد و نشان داد مقابل هر تیمی قابل احترام است. این در حالی است که زردپوشان در نقل وانتقالات ابتدای فصل بازیکنان مهمی نظیر عیسی آل کثیر و میلاد جهانی را از دست داده بودند. با این حال آنها با درخشش طالب ریکانی روز های خوبی را در نیم فصل اول تجربه کردند. نفتی های آبادان در عین محدودیت و مشکلات دیگر، در نیم فصل شگفتی آفرین بودند.

نکات مثبت: طی کردن روند صعودی و کسب نتایج بالاتر از حد انتظار و باز شدن پنجره نقل وانتقالاتی در ابتدای فصل.

نکات منفی: ادامه مشکلات مالی و عدم حمایت، جدایی بازیکنان تأثیرگذار و بلاتکلیفی پیش از فصل و عملی نشدن بسیاری از قول ها تا پایان نیم فصل.

اتفاق ویژه: تجربه صدرنشینی و درخشش طالب ریکانی.

لیگ برتر فوتبال , فوتبال ,

6- آلومینیوم اراک؛ رنگ و بویی از لیگ یک نیست

تیم تحت هدایت رسول خطیبی در هفته های پایانی لیگ برتر به پیروزی و ساخت شگفتی در میدان های بزرگ از جمله در دیدار با پرسپولیس و تراکتور عادت کرده بود. موفقیت های تیم آلومینیوم در نتیجه گیری باعث شده این تیم رنگ و بویی از یک تیم تازه لیگ برتری نداشته باشد. هر چند با جدایی خطیبی آنها باید نیم فصل دوم را با یک سرمربی دیگر ادامه دهند و این تغییرات می تواند به ضررشان تمام شود.

نکات مثبت: نتیجه گیری بالاتر از حد یک تیم تازه لیگ برتری شده و حفظ بدنه تیم و استفاده از بازیکنان لیگ یکی.

نکات منفی: آغاز پرجنجال و رفت و آمد سرمربی در هفته اول و معرفی لباس سوم تیم ملی ایتالیا به عنوان لباس اصلی تیم.

اتفاق ویژه: جدایی به یکباره خطیبی و پیوستن او به تراکتور.

لیگ برتر فوتبال , فوتبال ,

7- تراکتور؛ همچنان فرصت سوزی

تراکتور فصل را با علیرضا منصوریان آغاز کرد، اما حضور این مربی فقط تا هفته پنجم دوام داشت تا علی منصور نخستین سرمربی اخراجی فصل بیستم باشد. تراکتور بعد از جدایی سرمربی اش 10 هفته دیگر را با سرمربیگری موقت مسعود شجاعی ادامه داد. این تیم تبریزی که در سال های قبل همیشه فرصت سوزی در اواخر لیگ را تجربه کرده، این بار در اواخر نیم فصل نخست این روند را در پیش گرفت تا باز هم جای خالی اش در بین مدعیان احساس شود.

نکات مثبت: دریافت مجوز حرفه ای و عملکرد خوب در بازی های خارج از خانه.

نکات منفی: تغییرات پیاپی مدیریتی، عدم ثبات نیمکت و حضور 10 هفته ای بدون سرمربی قطعی، بسته شدن پنجره نقل وانتقالاتی در پرونده مظاهری و عملکرد ضعیف در بازی های خانگی.

اتفاق ویژه: تجربه دوباره «بازیکن - مربی» در فوتبال ایران با مسعود شجاعی.

لیگ برتر فوتبال , فوتبال ,

8- مس رفسنجان؛ در قواره لیگ برتر

مس نیز مانند آلومینیوم که تازه لیگ برتری شده، در نیم فصل عملکرد خوبی داشته است. این در حالی است که معمولاً تیم های تازه لیگ برتری شده در سال نخست حضور شان باید برای سقوط نکردن تلاش کنند، اما این موضوع تاکنون برای تازه وارد های لیگ صدق نکرده است. مس البته رفته رفته شرایطش بهتر شد و توانست خود را به نیمه جدول برساند. نتایج این تیم در هفته های پایانی نیم فصل باعث شد تا تیمِ محمد ربیعی را در قواره لیگ برتر بدانیم.

نکات مثبت:جذب نفرات موردنیاز و حفظ شاکله اصلی تیم، اعتماد به کادر فنی با وجود اولین تجربه لیگ برتری ربیعی و احترام کادر فنی به داوری و بی حاشیه بودن.

نکات منفی: مشکلات سخت افزاری در رفسنجان از جمله بازی در چمن مصنوعی و نتایج ضعیف در ابتدای فصل.

لیگ برتر فوتبال , فوتبال ,

9- گل گهر؛ خوش استقبال و بد بدرقه

تیم امیر قلعه نویی در دومین سال حضورش در لیگ، حسابی خود را در ابتدای فصل تا بن دندان مسلح کرد و خوب هم نتیجه گرفت. گل گهر صدرنشین هفته های نخست بود، ولی در پایان نیم فصل جایگاهی بهتر از نهمی پیدا نکرد و در هفته آخر نیز سنگین ترین شکست فصل را در خانه با پنج گل مقابل پرسپولیس تجربه کرد. این وضعیت سیرجانی ها مصداق مثال خوش استقبال و بد بدرقه بودن است! این تیم در نیم فصل اول در حد انتظار عمل نکرده است.

نکات مثبت: بستن شدن یک تیم کامل با چهره مدعی، تکمیل و تجهیز ورزشگاه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و آغاز فوق العاده در لیگ برتر.

نکات منفی: نزول شدید از صدر به میانه جدول، عدم شرایط خوب علیرضا حقیقی و برخی از بازیکنان مطرح، عدم نتیجه گیری و برآورده نشدن انتظارات.

اتفاق ویژه: حرکت عجیب منشا در بازی مقابل نساجی و محرومیت او و تغییر همه اعضای هیئت مدیره باشگاه به دلیل نتایج ضعیف.

لیگ برتر فوتبال , فوتبال ,

10- نفت مسجدسلیمان؛ صورت سرخ با سیلی

نفتی ها از لحاظ وضعیت مدیریتی و مالی در این فصل نیز خیلی شبیه به همنام آبادانی خود هستند. آنها بعد از اینکه در حفظ مهدی تارتار موفق نبودند، سراغ مجتبی حسینی رفتند که این مربی نیز در نیم فصل از جمع آنها جدا شد. نفت مسجدسلیمان با ترکیبی از بازیکنان جوان موفق شد یقه خیلی از تیم های بزرگ از جمله تراکتور، پرسپولیس، فولاد، سپاهان، استقلال و گل گهر را بگیرد. آنها خیلی وقت است که یاد گرفته اند چطور صورت شان را با سیلی سرخ نگه دارند.

نکات مثبت: آغاز کار با بازیکنان جوان و کسب نتایج قابل قبول مقابل مدعیان لیگ.

نکات منفی: تغییرات بسیار زیاد بازیکنان نسبت به فصل گذشته، مشکلات مالی، تغییرات کامل هیئت مدیره و مدیرعامل و جدایی مجتبی حسینی.

اتفاق ویژه: -

لیگ برتر فوتبال , فوتبال ,

11- پیکان؛ حفظ آبرو با تاکتیکی خاص

پیکان را ابتدای فصل عبدالله ویسی بست، ولی عمر حضورش در این باشگاه به آغاز مسابقات قد نداد و مهدی تارتار چند روز مانده به آغاز مسابقات سکان هدایت این تیم را برعهده گرفت. پیکانی ها در مقاطعی از مسابقات خود را به جمع مدعیان اضافه کردند، ولی موفق به حفظ جایگاه خود در بالای جدول نشدند. پرتاب های اوت دستی نادر محمدی که از هر فاصله ای به چارچوب دروازه حریف می رسد یکی عجایب لیگ بیستم به حساب می آمد که حتی در رسانه های بین المللی نیز بازخورد داشته است.

نکات مثبت: جذب مهدی تارتار به عنوان سرمربی.

نکات منفی:از دست دادن برخی از بازیکنان تأثیرگذار از جمله شهریار مغانلو و سعید واسعی.

اتفاق ویژه: پرتاب اوت های عجیب نادر محمدی- استعفای مهدی تارتار و مخالفت هیئت مدیره.

لیگ برتر فوتبال , فوتبال ,

12- شهر خودرو؛ بازگشتِ پدیده

تیم فعلی شهر خودرو و سابق پدیده مشهد چند سالی در سطح یک فوتبال ایران خوش می درخشید تا اینکه امسال با اتفاقاتی که در حال رخ دادن است خیلی نمی توان آینده روشنی برای این باشگاه متصور شد. وضعیت کنونی این باشگاه خیلی شبیه به اواخر دوران تیمداری پدیده است. شهر خودرو در ابتدای فصل بسیاری از بازیکنان تأثیرگذاری را از دست داد و هدایت تیم به سیدمهدی رحمتی سپرده شد.

این تیم با این مربی جوان نتایج پرنوسانی گرفته و در یک خط مستقیم حرکت نکرده است. شهر خودرو در اصفهان سپاهان را با سه گل شکست می دهد ولی در خانه مقابل مس رفسنجان شکست می خورد. با اتفاقات اخیری که در این باشگاه رخ داده و گفته می شود برخی از مدیران شهر خودرو بازداشت شده اند، این باشگاه در آستانه انتقال به شرکت دیگری است.

نکات مثبت: اعتماد به مربیان جوان و ادامه کار با آنها و کسب نتایج قابل قبول با توجه به وضعیت باشگاه.

نکات منفی: مشکلات مالی و بحران اقتصادی، فسخ قرارداد برخی از بازیکنان اصلی در نیم فصل، بلاتکلیفی مدیریتی و مالکیتی در نیم فصل، ناکامی در دریافت پول انتقال یحیی گل محمدی به پرسپولیس و مشکلات استانی و ندادن اجازه ورود تیم به ورزشگاه امام رضا (ع).

اتفاق ویژه: بازداشت مدیران مجموعه شهر خودرو و انتقال امتیاز این تیم و احتمال بازگشت رحمتی به درون دروازه.

لیگ برتر فوتبال , فوتبال ,

13- سایپا؛ همچنان علاقه مند به تساوی

سایپا فصل گذشته با ابراهیم صادقی موفق شد با یک امتیاز، یک امتیازهایی که در بازی ها ذخیره می کرد، خودش را در لیگ برتر حفظ کند. نارنجی پوشان در نیم فصل نخست فصل جدید نیز همین روند را در پیش گرفته اند. هرچند این تیم سه برد مهم را در کارنامه دارد، ولی موفق شده با نباختن در بسیاری از بازی ها در جمع تیم های میانه جدول (حداقل از لحاظ امتیازی) قرار بگیرد.

نکات مثبت: ثبات در کادر فنی، تقویت کادر فنی و اضافه شدن مربیان جوان، اضافه شدن بازیکنان باتجربه برای پوشش ضعف بازیکنان جوان و جذب بازیکن از آکادمی باشگاه.

نکات منفی: از دست دادن پیروزی در دقایق پایانی در دو بازی و تساوی های متعدد.

اتفاق ویژه: عدم شکست مقابل سه تیم بالای جدول

لیگ برتر فوتبال , فوتبال ,

14- ذوب آهن؛ دور از انتظار

افرادی که بازی های این تیم را در نیم فصل نخست دنبال می کردند، به این موضوع اذعان داشتند که جایگاه ذوبی ها انتهای جدول نیست. ذوب آهنِ رحمان رضایی در برخی از بازی ها به دلیل اشتباهات داوری امتیاز از دست داد. این تیم حالا با تغییرات فنی و مدیریتی و اضافه شدن مجتبی حسینی به دنبال صعود در جدول خواهد بود.

نکات مثبت: نمایش خوب تیم از لحاظ فنی، بهره گیری از بازیکنان جوان آکادمی، انتخاب حسینی به عنوان سرمربی جدید و کسب مجوز حرفه ای.

نکات منفی: بدترین خط دفاع با 23 گل خورده، درگیری و اختلاف نظر تیم مدیریتی با کادر فنی و مصاحبه های ارکان باشگاه علیه هم.

اتفاق ویژه: ذوب آهن آسیب زیادی از اشتباهات داوری متحمل شده است.

لیگ برتر فوتبال , فوتبال ,

15- نساجی؛ خسته در شهر خسته

نساجی که فصل پیش روزهای خوبی را با محمود فکری پشت سر گذاشت بود در فصل جدید، شباهتی به گذشته نه چندان دورش ندارد. جدایی دقیقه نودی فکری از نساجی شاید اولین جرقه برای آغاز یک فصل دشوار برای تیمِ شهر خسته به حساب می آمد. نساجی بعد از قطع همکاری با وحید فاضلی، با مجید جلالی هم نتیجه نگرفته است تا هواداران پرشور این تیم بیش از پیش نگران نیم فصل دوم باشند.

نکات مثبت: -

نکات منفی: از دست دادن بسیاری از بازیکنان تأثیرگذار از جمله شجاعی، آشوری، حقیقی و باقری، استعفای مدیرعامل باشگاه، شرایط بد زمین ورزشگاه شهید وطنی و آبگرفتگی در بازی با پرسپولیس.

اتفاق ویژه: تصمیم برای تعویض چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی.

لیگ برتر فوتبال , فوتبال ,

16- ماشین سازی؛ بوی با اصالت های از یاد رفته

وضعیت ماشین سازی در این فصل به نحوی است که می توان در گوشه ذهن به باشگاه های بزرگی چون پاس، استقلال اهواز، ابومسلم و خیلی های دیگر فکر کرد. ماشین سازی در صورت طی کردن همین روند، شاید به آینده دیگر با اصالت های از یاد رفته دچار شود. این تیم در نیم فصل هم بازیکنان جوان داشت و هم مربیان جوان. البته ماشین سازی موفق شد با پیروزی مقابل صنعت نفت، به اولین برد خود دست پیدا کند و نیم فصل اول را با خاطره ای خوش و امیدوارکننده به پایان برساند.

نکات مثبت: -

نکات منفی:بسته شدن تیم با بودجه کم، مشکلات مالی و مدیریتی، احتمال جدایی بازیکنان آماده این تیم در نیم فصل از جمله پیمان بابایی و رزاق پور.

اتفاق ویژه: -

لیگ برتر فوتبال , فوتبال ,


کلیدواژه های این خبر
فوتبال   لیگ برتر   فینالیست   کلین شیت   مهدی ترابی   علیرضا بیرانوند   محمود فکری   یحیی گل محمدی   سجاد شهباز زاده   فینال لیگ قهرمانان   گل زده   هفته پایانی   نیم فصل   ورزشگاه نقش جهان   لیگ برتری   گل گهر   نفت مسجدسلیمان   نیم فصل اول   بودیمیر   مصدومیت شدید   لیگ قهرمانان آسیا   عیسی آل کثیر   فرهاد مجیدی   شهر خودرو   نتیجه گیری   گل خورده   کادر فنی   کی روش استنلی سوارز فررا   مثبت و منفی   گزینه نهایی   کاهش چشمگیر   شجاع خلیل زاده   باشگاه پرسپولیس   لیگ برتر فوتبال ایران   آسیا   فینال   پرداخت مطالبات   آندره آ استراماچونی   سرمربیگری  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «وانا نیوز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
دومین چهره بزرگ فوتبال مغلوب تفکرات گل محمدی
مشرق نیوز
دومین چهره بزرگ فوتبال دنیا مغلوب تفکرات گل محمدی شد
مهر نیوز
تقابل شجاع با دوستان قدیمی؛ پرسپولیس به دنبال تثبیت صدرنشینی برابر الریان
آریا
رفوزه های خط حمله یحیی در لیگ برتر استارت ناکامی در آسیا را زدند
مهر نیوز
تلاش آل کثیر و عبدی برای رسیدن به ترکیب اصلی/ خوش و بش پرسپولیسی ها با شجاع خلیل زاده/ رضایت گل محمدی از عملکرد امیری
آریا
کلیدی ترین بازیکن این روز های پرسپولیس معرفی شد!
فرارو
AFC اشتباه می کند؛ ترابی کلیدی ترین مهره پرسپولیس است!
خبرگزاری دانشجو
پرسپولیس – نساجی؛ آغاز آزمون های سخت الهامی با نساجی
ایرنا
برد؛ تنها راه پرسپولیس
ایران آنلاین
بهترین شروع مجیدی با استقلال
ایسنا
پرسپولیس مدل 1400 خیلی بی رحم است
تندرست نیوز
فرزندان من پرسپولیسی به دنیا آمدند
وانا نیوز
استقلال با پیکان به دنبال رسیدن به پرسپولیس/ تلاش تیمِ یحیی برای 40 تایی شدن
بولتن نیوز
لیگ برتر فوتبال| استقلال با پیکان به دنبال رسیدن به پرسپولیس/ تلاش تیمِ یحیی برای 40 تایی شدن
تسنیم
طلوع ستاره ای ایرانی در دل اروپا/ روزهای برزخی علی بیرو/ سرنوشت متفاوت مربیان سرخابی
برنا نیوز
آمار عملکرد بازیکنی که از استقلال جدا شد/ 81 بازی و 6 گل زده
مهر نیوز
6 بازی خاطره انگیز فوتبال ایران در سال 99
روز نو
6 بازی خاطره انگیز فوتبال ایران در سال گذشته
میزان
تراژدی برای پرسپولیس!
خبرآنلاین
سرمربی سال: یحیی گل محمدی، سرمربی فینالیست آسیا و قهرمان لیگ نوزدهم
طرفداری
دروازه بان پرسپولیس زیر ذره بین
فرارو
لک امد جای خالی بیرانوند احساس نشد
ساعت 24
نگاهی به عملکرد دروازه بان پرسپولیس/ جای خالی بیرانوند احساس نشد
مهر نیوز
پرسپولیس؛ تیمی موفق با یک حسرت بزرگ
فرارو
از پوکر قرمزها تا دبل آبی ها/ هجوم کرونا به ستاره های فوتبال
برنا نیوز
پرسپولیس در سال 99| تیمی موفق با یک حسرت بزرگ
وانا نیوز
حسرتی که برای کاپیتان پرسپولیس باقی ماند!
فرارو
«سوپرمن»پرسپولیس واقعی تر از همیشه
موج رسا
حسرتی که برای «سوپرمن» پرسپولیس باقی ماند
وانا نیوز
«سوپرمن»پرسپولیس واقعی تر از همیشه/ حسرتی که برای «سید» باقی ماند
مهر نیوز
مشکلی که ماههاست همراه پرسپولیس است/ «یحیی» چشم انتظار «عیسی»
تیتر یک
مشکلی که ماه هاست همراه پرسپولیس است
مشرق نیوز
ترابی، استقلال و الهامی در جمع برترین ها
صدا و سیما
باید پای بازیکنان پرسپولیس را طلا گرفت
مشرق نیوز
باید پای بازیکنان پرسپولیس را طلا گرفت/ مخالف جدایی انصاری بودیم
مهر نیوز
واکنش گل محمدی به حضور «دانشگر» در منزل شخصی اش برای مذاکره و پیوستن به پرسپولیس
خبرگزاری دانشجو
فرهاد به دنبال اتمام ماموریت نیمه تمام؛ یحیی در پی هت تریک
ایرنا
خانه | ورزشی شرق منبع: آماری عجیب از خریدهای جدید پرسپولیس
مردم نیوز
باید از پرسپولیس جدید ترسید؟
روزنامه شرق
8 نکته از هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال
روز نو
اخبار مرتبط
bltمشرق نیوز : دومین چهره بزرگ فوتبال مغلوب تفکرات گل محمدی
bltمهر نیوز : دومین چهره بزرگ فوتبال دنیا مغلوب تفکرات گل محمدی شد
bltآریا : تقابل شجاع با دوستان قدیمی؛ پرسپولیس به دنبال تثبیت صدرنشینی برابر الریان
bltمهر نیوز : رفوزه های خط حمله یحیی در لیگ برتر استارت ناکامی در آسیا را زدند
bltآریا : تلاش آل کثیر و عبدی برای رسیدن به ترکیب اصلی/ خوش و بش پرسپولیسی ها با شجاع خلیل زاده/ رضایت گل محمدی از عملکرد امیری
bltفرارو : کلیدی ترین بازیکن این روز های پرسپولیس معرفی شد!
bltخبرگزاری دانشجو : AFC اشتباه می کند؛ ترابی کلیدی ترین مهره پرسپولیس است!
bltایرنا : پرسپولیس – نساجی؛ آغاز آزمون های سخت الهامی با نساجی
bltایران آنلاین : برد؛ تنها راه پرسپولیس
bltایسنا : بهترین شروع مجیدی با استقلال
bltتندرست نیوز : پرسپولیس مدل 1400 خیلی بی رحم است
bltوانا نیوز : فرزندان من پرسپولیسی به دنیا آمدند
bltبولتن نیوز : استقلال با پیکان به دنبال رسیدن به پرسپولیس/ تلاش تیمِ یحیی برای 40 تایی شدن
bltتسنیم : لیگ برتر فوتبال| استقلال با پیکان به دنبال رسیدن به پرسپولیس/ تلاش تیمِ یحیی برای 40 تایی شدن
bltبرنا نیوز : طلوع ستاره ای ایرانی در دل اروپا/ روزهای برزخی علی بیرو/ سرنوشت متفاوت مربیان سرخابی
bltمهر نیوز : آمار عملکرد بازیکنی که از استقلال جدا شد/ 81 بازی و 6 گل زده
bltروز نو : 6 بازی خاطره انگیز فوتبال ایران در سال 99
bltمیزان : 6 بازی خاطره انگیز فوتبال ایران در سال گذشته
bltخبرآنلاین : تراژدی برای پرسپولیس!
bltطرفداری : سرمربی سال: یحیی گل محمدی، سرمربی فینالیست آسیا و قهرمان لیگ نوزدهم
bltفرارو : دروازه بان پرسپولیس زیر ذره بین
bltساعت 24 : لک امد جای خالی بیرانوند احساس نشد
bltمهر نیوز : نگاهی به عملکرد دروازه بان پرسپولیس/ جای خالی بیرانوند احساس نشد
bltفرارو : پرسپولیس؛ تیمی موفق با یک حسرت بزرگ
bltبرنا نیوز : از پوکر قرمزها تا دبل آبی ها/ هجوم کرونا به ستاره های فوتبال
bltوانا نیوز : پرسپولیس در سال 99| تیمی موفق با یک حسرت بزرگ
bltفرارو : حسرتی که برای کاپیتان پرسپولیس باقی ماند!
bltموج رسا : «سوپرمن»پرسپولیس واقعی تر از همیشه
bltوانا نیوز : حسرتی که برای «سوپرمن» پرسپولیس باقی ماند
bltمهر نیوز : «سوپرمن»پرسپولیس واقعی تر از همیشه/ حسرتی که برای «سید» باقی ماند
bltتیتر یک : مشکلی که ماههاست همراه پرسپولیس است/ «یحیی» چشم انتظار «عیسی»
bltمشرق نیوز : مشکلی که ماه هاست همراه پرسپولیس است
bltصدا و سیما : ترابی، استقلال و الهامی در جمع برترین ها
bltمشرق نیوز : باید پای بازیکنان پرسپولیس را طلا گرفت
bltمهر نیوز : باید پای بازیکنان پرسپولیس را طلا گرفت/ مخالف جدایی انصاری بودیم
bltخبرگزاری دانشجو : واکنش گل محمدی به حضور «دانشگر» در منزل شخصی اش برای مذاکره و پیوستن به پرسپولیس
bltایرنا : فرهاد به دنبال اتمام ماموریت نیمه تمام؛ یحیی در پی هت تریک
bltمردم نیوز : خانه | ورزشی شرق منبع: آماری عجیب از خریدهای جدید پرسپولیس
bltروزنامه شرق : باید از پرسپولیس جدید ترسید؟
bltروز نو : 8 نکته از هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.