قتل هولناک مادر به دست پسر معتاد

قتل هولناک مادر به دست پسر معتاد
پسر معتاد که به خاطر اختلاف بر سر مالکیت خانه، مادرش را به قتل رسانده بود در شعبه 10دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.
قتل هولناک مادر به دست پسر معتاد

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، رسیدگی به این پرونده از سال 98 با مرگ زن سالخورده ای به نام مریم در خانه اش آغاز شد در نخستین بررسی ها به نظر می رسید مریم با طناب خودکشی کرده است اما مأموران متوجه قطره های خون روی زمین شدند،همچنین اثری از ساییدگی روی نرده های راه پله مشاهده نکردند. بنابراین احتمال قتل قوت گرفت.

بهروز پسر زن سالخورده در این باره به مأموران گفت: مادرم در غیاب من و خواهرم خودش را حلق آویز کرده است. وقتی به خانه برگشتم با صحنه حلق آویز شدن مادرم در نرده های راه پله مواجه شدم. همان موقع مادرم را از نرده ها پایین آوردم اما دیدم دیگر نفس نمی کشد. در ادامه جسد مریم به پزشکی قانونی منتقل شد و کارشناسان هم اعلام کردند علت فوت زن میانسال خونریزی مغزی بوده و خفگی یا فشار طناب هیچ ارتباطی با مرگ مریم نداشته است.

در ادامه مأموران که به بهروز ظنین شده بودند او را مورد بازجویی قرار دادند که مشخص شد وی به مواد مخدر اعتیاد دارد،البته پسر مقتول در ابتدا سعی داشت منکر دخالت در مرگ مادرش شود اما وقتی در مقابل مستندات قرار گرفت به ناچار به قتل اعتراف کرد و کیفرخواست علیه وی صادر و پرونده برای رسیدگی به شعبه 10 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

در ابتدای جلسه، خواهر وی که تنها ولی دم بود در حالی که اشک می ریخت گفت: در این دنیا فقط برادرم را دارم و به همین خاطر حاضر به قصاص او نیستم. من از خون مادرم گذشت می کنم،سپس بهروز به جایگاه رفت و گفت: بعد از فوت پدرم من و خواهرم با مادرم زندگی می کردیم. چند سال پیش معتاد شدم و مادرم هم سر همین موضوع دائم با من اختلاف داشت؛ چندی پیش متوجه شدم که مادرم خانه اش را به نام خواهرم سند زده و این موضوع سبب شد تا از او کینه به دل بگیرم.

وی درباره جزئیات قتل هم اظهار کرد: آن روز خواهرم از خانه بیرون رفت و من و مادرم دوباره سر خانه باهم بحث کردیم و من به او گفتم که حق نداشته بدون اطلاع من خانه را به خواهرم بدهد ،بعد هم در حالت عصبانیت او را هل دادم که سرش به دیوار راه پله ها خورد و به زمین افتاد؛ از ترسم او را در همان حالت رها کردم و به اتاقم رفتم و خوابیدم. چند ساعت بعد که بیدار شدم دیدم مادرم فوت کرده و برای گمراه کردن پلیس او را با طناب دار به نرده راه پله آویزان کردم و پس از چند دقیقه هم طناب را بریدم.

با پایان اظهارات متهم، هیأت قضات برای صدور رأی وارد شور شدند.

لینک کوتاه لینک کپی شد اعتیاد قتل