متهم به قتل: همسرم خودش از پله افتاد

متهم به قتل: همسرم خودش از پله افتاد
مرد جوان که به اتهام قتل همسر دومش در انتظار محاکمه بود، با جلب رضایت اولیای دم فقط از جنبه عمومی جرم در شعبه 12 دادگاه کیفری استان تهران از خود دفاع کرد.
متهم به قتل: همسرم خودش از پله افتاد

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، پاییز سال 97 زن جوانی که از پله های خانه اش سقوط کرده بود به بیمارستانی در تهران منتقل شد اما وی که میترا نام داشت به علت خونریزی مغزی در بیمارستان فوت کرد؛ در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که همسر وی به نام آرمان در تماس با اورژانس و رساندن او به بیمارستان تعلل کرده است. بنابراین موضوع به پلیس اعلام شد و در ادامه آرمان مورد بازجویی قرار گرفت. وی نخست مدعی شد که همسرش به طور اتفاقی از پله ها پرت شده و چون فکر نمی کرده وضعیت جسمی او خیلی وخیم باشد دیر به اورژانس خبر داده است، اما در ادامه تحقیقات وی به قتل همسرش اعتراف کرد و گفت: روز حادثه با میترا جر و بحث کردیم و درگیر شدیم و پس از آن من او را از روی پله ها هل دادم اما حالا بشدت پشیمانم.با توجه به اعترافات متهم و شکایت اولیای دم پرونده برای رسیدگی به شعبه 12 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد اما پیش از آغاز رسیدگی خانواده میترا از قصاص دامادشان اعلام گذشت کردند و متهم فقط به لحاظ جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

در این جلسه متهم با رد اتهام قتل گفت: من تلاش زیادی کردم که زندگی خوب و سالمی داشته باشم. من از همسر اولم به دلیل اختلافاتی که با هم داشتیم جدا شدم، اما حضانت دخترم به من سپرده شد. بعد از چند وقت با میترا آشنا شدم که او هم از همسر سابقش یک دختر داشت وقتی باهم ازدواج کردیم، اوایل همه چیز خوب بود و صاحب یک پسر هم شدیم اما رفته رفته اختلافاتمان زیاد شد ،چراکه او زنی عصبی بود و مدام با دیگران دعوا می کرد. روز حادثه در حال جابه جایی اسباب خانه بودیم که متوجه شدم پسرم گریه می کند. به سراغش رفتم که به یکباره صدایی شنیدم. خودم را به راهرو رساندم و دیدم میترا روی زمین افتاده، خواستم با اورژانس تماس بگیرم که گفت حالش خوب است و به همین خاطر تماس نگرفتم. اما چند ساعت بعد حالش بد شد و به ناچار با اورژانس تماس گرفتم و ساعاتی بعد هم فوت کرد.بعد از پایان اظهارات متهم قضات برای صدور رأی وارد شور شدند.

لینک کوتاه لینک کپی شد قتل