جزئیات مراسم الحاق شناورهای رزمی به ندسا؛ از پیام سپاه به آمریکایی ها تا اتمام حجت با کشورهای مرتجع منطقه

جزئیات مراسم الحاق شناورهای رزمی به ندسا؛ از پیام سپاه به آمریکایی ها تا اتمام حجت با کشورهای مرتجع منطقه
به آمریکایی ها هم می گوییم که شما در میدان فشار علیه ملت ایران شکست خورده اید، سیاست های شکست خورده را تکرار نکنید. ملت ایران استقلالش را با تحریم عوض نمی کند؛ ما از تحریم و پیامد های آن عبور کرده و معماران آن را شکست داده ایم...
جزئیات مراسم الحاق شناورهای رزمی به ندسا؛ از پیام سپاه به آمریکایی ها تا اتمام حجت با کشورهای مرتجع منطقه

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، فرمانده کل سپاه در مراسم الحاق 340 فروند شناور رزمی و پشتیبانی رزم به نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه باید دشمن را مدام تعقیب کنیم و اجازه سازماندهی مجدد به او ندهیم، گفت: امروز برخی از رژیم های مرتجع، سرزمین اسلام را میزبان سیاست صهیونیست ها کردند، به آنها این اخطار و هشدار و آگاهی و اتمام حجت را می دهیم که صهیونیست ها شجره ملعونه و خبیثه ای هستند که در هر سرزمینی رشد کنند، جز ناامنی و آتش ارمغانی ندارند. به آنها می گوییم در این دوستی با صهیونیست ها افراط نکنید، این ازدواج نامبارکی است که هر دوی شما را در پرتگاه آتش قرار می دهد. به آمریکایی ها هم می گوییم که شما در میدان فشار علیه ملت ایران شکست خورده اید، سیاست های شکست خورده را تکرار نکنید. ملت ایران استقلالش را با تحریم عوض نمی کند؛ ما از تحریم و پیامد های آن عبور کرده و معماران آن را شکست داده ایم؛ آنچه امروز می بینید در دوره تحریم حاصل شده است.

الحاق ٣4٠ فروند شناور رزمی و پشتیبانی رزم در کلاس های مختلف به نیروی دریایی سپاه
آئین الحاق ٣4٠ فروند شناور رزمی و پشتیبانی رزم در کلاس های مختلف به نیروی دریایی سپاه امروز با حضور رسرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه، سرتیپ پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه ،استاندار هرمزگان، نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و جمعی دیگر از مسئولان کشوری و لشکری در آب های گرم خلیج همیشه فارس برگزار شد.
این شناورها با قابلیت حمل و شلیک انواع موشک و راکت و پشتیبانی عملیات غواصی به سازمان رزم نیروی دریایی سپاه می پیوندند.
این شناور های سبک، تندرو و هجومی در مراکز وابسته به نیروی دریایی سپاه و با همکاری وزارت دفاع ساخته شده اند.

اتمام حجت فرمانده سپاه با کشورهای مرتجع منطقه/ سردار سلامی خطاب به آمریکایی ها: سیاست های شکست خورده را تکرار نکنید
به گزارش فارس؛ سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در آیین الحاق شناورهای رزمی به نیروی دریایی سپاه در بندرعباس، اظهار داشت: ما از وادی ظلمت به سرزمین نور هدایت شدیم؛ ایرانی که جلال و شوکت و شکوهت در شوکت شیطانی امپراتوری غرب ادغام شده بود، بر اثر انقلاب اسلامی مجد و عظمت فراموش شده خود را باز یافت و اسلام به حاکمیت رسید و تشکیل قدرت داد.

وی افزود: پیام های آسمانی انقلاب ما از عدالت و برابری و مبارزه با ظلم تا آزادی ملت ها و احیای کرامت انسان، به سرعت عالم گیر شد. قدرت های بزرگ در مقابل روح آسمانی این انقلاب شکوهمند ایستادند و واکنش های سرسخت استکبار در دفاع مقدس برای بازگشت مجدد به سرنوشت ملت ایران صورت گرفت.

سرلشکر سلامی ادامه داد: در این 42 سال همه قدرت های شیطانی با هم متحد بودند و تمام زوایای زندگی ملت ایران را به جغرافیای جنگ تبدیل کردند؛ تاریخ پر فراز و نشیبی گذشت، کوتاه بود اما بسیار متراکم و در تمام فرازهای این تاریخ سخت ملت عزیز ایران و سایر ملت های همراه انقلاب اسلامی درخشیدند.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ملت ایران در هیچ صحنه ای عقب ننشستند، کرنش نکردند و تسلیم هم نشدند، عنوان کرد: تا امروز که 42 سال از این انقلاب ناب می گذرد، جلال و جبروت شیطانی دشمنان ما در هم شکسته است. آمریکا دیگر چهره یک قدرت فائقه جهانی را ندارد، او دیگر قادر نیست در هر نقطه دلخواهی سیاست های مطلوب خود را به پیش ببرد. قوای پیشران قدرت او توسط انقلاب اسلامی چه در ایران عزیز و چه در سایر بلاد اسلامی، فرسوده شده است.

وی با بیان اینکه امروز که در کمرکش جنگ اقتصادی هستیم بسیار قوی تر از آغاز آن هستیم، گفت: ماجرا نشان می دهد که مقاومت جواب داده است، قوی شدن مسیر قطعی ما است چراکه در دنیای امروز یا باید قوی بود یا تسلیم شد و راه سوی وجود ندارد. ایستادن ملت ایران واقعیت پیدا کرده است.

سرلشکر سلامی ادامه داد: باید قوی باشیم چون تحمیل اراده سیاسی به دشمن، جز با توسعه قدرت و قلمرو تاثیر آن ممکن نیست و این راهی است که رهبر عزیزمان پیش روی ما گشوده اند و ملت عزیزمان هم پشتیبان ما بوده اند.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه باید دشمن را مدام تعقیب کنیم و اجازه سازماندهی مجدد به او ندهیم، گفت: امروز برخی از رژیم های مرتجع، سرزمین اسلام را میزبان سیاست صهیونیست ها کردند، به آنها این اخطار و هشدار و آگاهی و اتمام حجت را می دهیم که صهیونیست ها شجره ملعونه و خبیثه ای هستند که در هر سرزمینی رشد کنند، جز ناامنی و آتش ارمغانی ندارند. اجازه دادن به حضور صهیونیست ها در سرزمین های اسلامی چیزی جز دشمنی و عداوت با مسلمانان و اعراب نیست.

وی افزود: به آنها می گوییم در این دوستی با صهیونیست ها افراط نکنید، این ازدواج نامبارکی است که هر دوی شما را در پرتگاه آتش قرار می دهد. مسلمانان چنین رفتارهایی را از حاکمانشان نمی پذیرند. به آمریکایی ها هم می گوییم که شما در میدان فشار علیه ملت ایران شکست خورده اید، سیاست های شکست خورده را تکرار نکنید. ملت ایران استقلالش را با تحریم عوض نمی کند؛ ما از تحریم و پیامد های آن عبور کرده و معماران آن را شکست داده ایم؛ آنچه امروز می بینید در دوره تحریم حاصل شده است.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه دریا یکی از مهمترین جبهه های دفاعی ما است، تصریح کرد: شما شاهد بودید امروز چهارمین مرحله گسترش کمی و کیفی نیروی دریایی سپاه از ابتدای سال است، این بخشی از تلاش گسترده همه خادمان و طراحان و مجریان سیاست های دفاعی قدرتمند ایران عزیز است که در این میدان بخش کوچکی از آن تبلور یافته است، این داستان ادامه دارد.

فرمانده کل سپاه ادامه داد: نیروی دریایی ما در ارتفاع قدرتمند می شود و به سیستم های پرتابگر از هوا برای مقابله با شناورهای دشمنان مجهز است، مجهزتر خواهد شد. روی سطح افق های بلندی برای نبردهای موفق آمیز طراحی شده است؛ در زیر سطح در موضوع کشف و مقابله با زیرسطحی های دشمنان پدیده های جدیدی در نیروی دریایی سپاه شکل گرفته است که توسعه خواهد یافت.

اظهارات رئیس ستاد کل نیرو های مسلح در مراسم الحاق «شناورهای رزمی» به نیروی دریایی سپاه
به گزارش میزان؛ سر دار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» صبح امروز در مراسم الحاق «شناورهای رزمی» به نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: شناور تندرو یک فرهنگ است، شناور تندرو با ویژگی هایی مانند چابکی، قدرت مانور و آتش بالا، رادار گریزی و بسیاری ویژگی های دیگر نقش بی بدیلی در صحنه دریا بر عهده می گیرد.

وی در ادامه افزود: نیروی دریایی علاوه بر شناور، در نبرد موشکی، رزم مین در نبرد و در تمامی ابعاد در حال رشد و پیشرفت قابل ملاحظه است که بخاطر تمام این نعمات و برکات قدردان و شکر گذار محضر پروردگار عالم هستیم که در دوران اوج تحریم و علیرغم خواست، تمایل و اراده دشمنان، چنین قدرتی را برای رزمندگان ما ایجاد کرده است.

رئیس ستاد کل نیرو های مسلح بیان داشت: مرزی که کشور ما در طول دهه ها در این سرزمین ایجاد کرده و همچنین امنیت مردم و ساحل نشینان عزیز ما؛ این اهمیت، فوق العاده قابل توجه است و در جهت امنیت آن باید تلاش چشمگیری صورت بگیرد.

سرلشکر باقری اضافه کرد: بحمدالله نیروی دریایی سپاه در طی تمامی دوران تشکیل دوران خود تاکنون توانسته است این مسئولیت را به محو احسنت به اجرا بگذارد، نیروی دریایی سپاه مولود دفاع مقدس است. در سال 64 و در اوج دفاع مقدس به امر امام راحل نیروی دریایی در سپاه تشکیل شده است.

وی بیان داشت: نیروی دریایی از آن روز که در نبرد با آمریکای حامی صدام ملعون در دریا، نبرد خود را آغاز کرد، تا امروز و لحظه به لحظه در حال رشد و ارتقای توان و آمادگی خود بوده است.

سرلشکر باقری با بیان اینکه اتکای نیروی دریایی سپاه به شناور رزمی تندور، تنها یک مسئله تجهیزاتی نیست، تصریح کرد: نیروی دریایی در سپاه به دور از اینکه بخواهد تکرار و تقلید یک نیروی دریایی باشد که ما در کشورمان داشته ایم و عزیزان نیروی دریایی ارتش، مسئولیت خود را به عنوان یک نیروی دریایی نظامی به انجام می رسانده اند، با در پیش گرفتن راهبردی جدید، رویکردی انقلابی و نامتقارن، روی به سلاح ها و تجهیزات جدیدی آورد.

وی با بیان اینکه شناور تندور یک فرهنگ است، گفت: شناوری است که عامل اصلی تحرک و کارآمدی آن انسان مومن و شجاع و ایثارگری است که اگر آن انسان این ویژگی ها را نداشته باشد، این شناور هیچگونه کارآمدی ای نخواهد داشت.

رئیس ستاد کل نیرو های مسلح با اشاره به اینکه ساختن و بکارگیری یک شناور تندرو چیزی نیست که از سایر کشور ها برنیاید، افزود: عاملی که این شناور کوچک را به یک عامل قدرت بی بدیل تبدیل می کند، آن انسان شایسته ای است که در این شناور عهده دار دفاع و تهاجم به دشمن می شود.

سرلشکر باقری اضافه کرد: شهید مهدوی ها و امثال آن ها و شهید رودکی ها که این صحنه را فرماندهی کردند و شهیدان زنده ای که امروز این نیروی قهرمان را فرماندهی می کنند، در کنار رزمندگان و ایثارگران شان، می توانند از این وسیله یک عامل بی نظیر در نبرددریایی را ایجاد کرده و بکار بگیرند.

سرلشکر باقری اضافه کرد: نیرو های مسلح دست در دست یکدیگر برای عبور از تحریم ها تلاش می کنند و شناورها، تجهیزات و تسلیحات در لبه فناوری جهانی را به تعداد انبوه و به نحو کارآمد ایحاد می کنند که روز به روز در حال مشاهده آن ها هستیم.

رئیس ستاد کل نیرو های مسلح با بیان اینکه بنده از اینکه امکان این حضور و مشاهده این قدرت برایم فراهم شد، خداوند را شاکرم، گفت: از همه عزیزانی که در ساخت این شناور ها تلاش کردند، مهندسان و کارشناسان، تکنسین ها، کارگران و از همه عزیزانی که این اقدام را فراهم کردند، تشکر می کنم.

وی عنوان کرد: این اطمینان را به مردم عزیزمان می دهم که نیرو های مسلح اعم از ارتش، سپاه و نیروی انتظامی با تدبیرو ایثار تا آخرین قطره خون در دفاع و تامین امنیت این کشور و نیز در دفاع و تامین امنیت خلیج فارس و سواحلش، تنگه هرمز، دریای عمان وسواحلش و زیرساخت های این صحنه و مردم عزیز استان های ساحلی، تلاش خود را تا حداکثر امکان پیش می برند.

سرلشکر باقری بیان داشت: در سایه این امنیت پایدار است که تمامی بخش های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی کشور چه در بخش دولتی و چه در بخش خصوصی و تعاونی بایستی بتوانند مسیر پیشرفت اقتصادی، سیاسی و فرهنگی کشور را با سرعت و قدرت پیش ببرند و امر تحریم را کاملا بی تاثیر کنند.

رئیس ستاد کل نیرو های مسلح در پایان تصریح کرد: از تلاش های فرمانده قبلی نیروی دریایی، سردار دریادار فدوی و همچنین تلاش های فرمانده کنونی، سردار دریادار تنگسیری که از پیشکسوتان دفاع مقدس و نبرد های دریایی است، قدردانی کنم.

آخرین خبر


کلیدواژه های این خبر
آمریکا   الحاق   استانداران   رزمی   بندر گناوه   استکبار   شجره ملعونه   خلیج   هشت سال دفاع مقدس   لشکری   نیروی دریایی سپاه   مسئولان کشوری   کل سپاه   انقلاب اسلامی   فرمانده کل سپاه   فرمانده نیروی دریایی   نماینده ولی فقیه در استان  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «جام نیوز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
آثار گرافیکی «هرمزگان، مرز پرگوهر» در روز ارتش رونمایی شد
ایرنا
سردار تنگسیری: نیروی دریایی سپاه برای پاسخ سریع، قاطع و پشیمان کننده به دشمنان آماده است
تابش کوثر
مقام سپاه: دشمن را جا می گذاریم و کشور را از عوارض تحریم بی نیاز می کنیم
آفتاب
سردار تنگسیری: دشمن را جا می گذاریم و از راهبردش عبور می کنیم
مشرق نیوز
برای رفع مشکلات اقتصادی در کشور، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود
پانا
ما به شعار تولید و رفع موانع به عنوان یک منشور و نقشه راه نگاه می کنیم/ تلاش حداکثری برای رفع مشکلات اقتصادی مردم و رونق تولید
العالم
استمرار امنیت پایدار در سایه بهره گیری از بسیج دریایی
میزان
در مسیر قوی شدن لحظه ای درنگ نمی کنیم
شبستان
ما به شعار تولید و رفع موانع به عنوان یک منشور و نقشه راه نگاه می کنیم
ایرنا
رزمندگان نیروی دریایی سپاه در مسیر قوی شدن لحظه ای درنگ نخواهند کرد
مرور نیوز
جنس سپاه از مردم است/ برای رفع مشکلات اقتصادی هموطنان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد
خبرگزاری موج
وعده قاطع فرمانده نیروی دریایی سپاه به مردم
خبرآنلاین
نیروی دریایی سپاه در مسیر قوی شدن لحظه ای درنگ نخواهند کرد
مهر نیوز
سردار تنگسیری: در مسیر قوی شدن لحظه ای درنگ نمی کنیم
فارس
فرمانده نیروی دریایی سپاه: در مسیر قوی شدن لحظه ای درنگ نمی کنیم
ایسنا
دریادار تنگسیری: همیشه "بیدار و هوشیار" از ایران دفاع می کنیم / در مسیر "قوی شدن" لحظه ای درنگ نداریم / خودکفایی در تولید تجهیزات دفاعی
آرا نیوز
آغاز به کار غول های نظامی ایران در دریا/4 دستاورد دریایی در سال99
مهر نیوز
تولیدات دفاعی در سال جاری تقویت خواهد شد
مهر نیوز
دریادار تنگسیری: تولیدات دفاعی در سال جاری تقویت خواهد شد
الف
دریادار تنگسیری: تجهیزات دفاعی ندسا در سال جاری تقویت خواهد شد
تسنیم
فرمانده نیروی دریایی سپاه: جنس ما از مردم است
سایت جماران
با توکل بر خدا و پیروی از فرمانده کل قوا بر مشکلات فائق خواهیم آمد
شبستان
وظیفه داریم با جان و دل از جزایر دفاع کنیم
جام جم آنلاین
شناور های فراساحلی نیروی دریایی سپاه وارد دریا می شوند/ بُرد پهپاد های رزمی، شناسایی و تهاجمی ندسا فراتر از هزار کیلومتر است/ افزایش سرعت قایق های تندرو| پاسخ تهدید با تهدید
میزان
رونمایی از شهر جدید موشکی سپاه
شعار سال
دستاورد های حوزه جنگ الکترونیک از اجزای قدرت سپاه است
صدا و سیما
دستیابی ایران به پیشرفت های فناورانه بزرگ عرصه دفاعی در دوران تحریم/ دستاوردهای حوزه جنگ الکترونیک از اجزای قدرت سپاه است
العالم
اظهارات مهم فرمانده کل سپاه در مراسم رونمایی از شهر موشکی جدید
خبرآنلاین
حقوق سلب شده ایران در مجامع بین المللی به روایت وزیر راه و شهرسازی
ایسنا
سرلشکر سلامی: هیچ صحنه ای برای سپاه بن بست ندارد
ایران آنلاین
هیچ صحنه ای برای سپاه بن بست ندارد/ برای دقیق کردن محاسبات دشمن بخش هایی از قدرت مان را نشان می دهیم
مشرق نیوز
الحاق شناورهای رزمی جدید به «ندسا»/ دستگیری جاسوسان فعال در مراکز حساس کشور
خبرگزاری دفاع مقدس
الحاق شناور های رزمی عملیاتی به نیروی دریایی سپاه
شعار سال
سرعت شناورهای نیروی دریایی سپاه به 110 نات خواهد رسید
راه دانا
دریادار تنگسیری: سرعت شناور های نیروی دریایی سپاه به 110 نات خواهد رسید
میزان
خبر مهم سردار تنگسیری درباره سرعت شناورهای نیروی دریایی سپاه
آفتاب
گام موثر «قوی شدن» در سازمان رزم دریایی سپاه
جوان آنلاین
اخطار فرمانده کل سپاه به مرتجعان منطقه
پانا
اخطار فرمانده سپاه به کشورهای منطقه
فرارو
سرلشکر سلامی: انقلاب اسلامی موجب فرسایش قدرت آمریکا شد/ دریا یکی از جبهه های دفاعی ما است
الف
اخبار مرتبط
bltایرنا : آثار گرافیکی «هرمزگان، مرز پرگوهر» در روز ارتش رونمایی شد
bltتابش کوثر : سردار تنگسیری: نیروی دریایی سپاه برای پاسخ سریع، قاطع و پشیمان کننده به دشمنان آماده است
bltآفتاب : مقام سپاه: دشمن را جا می گذاریم و کشور را از عوارض تحریم بی نیاز می کنیم
bltمشرق نیوز : سردار تنگسیری: دشمن را جا می گذاریم و از راهبردش عبور می کنیم
bltپانا : برای رفع مشکلات اقتصادی در کشور، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود
bltالعالم : ما به شعار تولید و رفع موانع به عنوان یک منشور و نقشه راه نگاه می کنیم/ تلاش حداکثری برای رفع مشکلات اقتصادی مردم و رونق تولید
bltمیزان : استمرار امنیت پایدار در سایه بهره گیری از بسیج دریایی
bltشبستان : در مسیر قوی شدن لحظه ای درنگ نمی کنیم
bltایرنا : ما به شعار تولید و رفع موانع به عنوان یک منشور و نقشه راه نگاه می کنیم
bltمرور نیوز : رزمندگان نیروی دریایی سپاه در مسیر قوی شدن لحظه ای درنگ نخواهند کرد
bltخبرگزاری موج : جنس سپاه از مردم است/ برای رفع مشکلات اقتصادی هموطنان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد
bltخبرآنلاین : وعده قاطع فرمانده نیروی دریایی سپاه به مردم
bltمهر نیوز : نیروی دریایی سپاه در مسیر قوی شدن لحظه ای درنگ نخواهند کرد
bltفارس : سردار تنگسیری: در مسیر قوی شدن لحظه ای درنگ نمی کنیم
bltایسنا : فرمانده نیروی دریایی سپاه: در مسیر قوی شدن لحظه ای درنگ نمی کنیم
bltآرا نیوز : دریادار تنگسیری: همیشه "بیدار و هوشیار" از ایران دفاع می کنیم / در مسیر "قوی شدن" لحظه ای درنگ نداریم / خودکفایی در تولید تجهیزات دفاعی
bltمهر نیوز : آغاز به کار غول های نظامی ایران در دریا/4 دستاورد دریایی در سال99
bltمهر نیوز : تولیدات دفاعی در سال جاری تقویت خواهد شد
bltالف : دریادار تنگسیری: تولیدات دفاعی در سال جاری تقویت خواهد شد
bltتسنیم : دریادار تنگسیری: تجهیزات دفاعی ندسا در سال جاری تقویت خواهد شد
bltسایت جماران : فرمانده نیروی دریایی سپاه: جنس ما از مردم است
bltشبستان : با توکل بر خدا و پیروی از فرمانده کل قوا بر مشکلات فائق خواهیم آمد
bltجام جم آنلاین : وظیفه داریم با جان و دل از جزایر دفاع کنیم
bltمیزان : شناور های فراساحلی نیروی دریایی سپاه وارد دریا می شوند/ بُرد پهپاد های رزمی، شناسایی و تهاجمی ندسا فراتر از هزار کیلومتر است/ افزایش سرعت قایق های تندرو| پاسخ تهدید با تهدید
bltشعار سال : رونمایی از شهر جدید موشکی سپاه
bltصدا و سیما : دستاورد های حوزه جنگ الکترونیک از اجزای قدرت سپاه است
bltالعالم : دستیابی ایران به پیشرفت های فناورانه بزرگ عرصه دفاعی در دوران تحریم/ دستاوردهای حوزه جنگ الکترونیک از اجزای قدرت سپاه است
bltخبرآنلاین : اظهارات مهم فرمانده کل سپاه در مراسم رونمایی از شهر موشکی جدید
bltایسنا : حقوق سلب شده ایران در مجامع بین المللی به روایت وزیر راه و شهرسازی
bltایران آنلاین : سرلشکر سلامی: هیچ صحنه ای برای سپاه بن بست ندارد
bltمشرق نیوز : هیچ صحنه ای برای سپاه بن بست ندارد/ برای دقیق کردن محاسبات دشمن بخش هایی از قدرت مان را نشان می دهیم
bltخبرگزاری دفاع مقدس : الحاق شناورهای رزمی جدید به «ندسا»/ دستگیری جاسوسان فعال در مراکز حساس کشور
bltشعار سال : الحاق شناور های رزمی عملیاتی به نیروی دریایی سپاه
bltراه دانا : سرعت شناورهای نیروی دریایی سپاه به 110 نات خواهد رسید
bltمیزان : دریادار تنگسیری: سرعت شناور های نیروی دریایی سپاه به 110 نات خواهد رسید
bltآفتاب : خبر مهم سردار تنگسیری درباره سرعت شناورهای نیروی دریایی سپاه
bltجوان آنلاین : گام موثر «قوی شدن» در سازمان رزم دریایی سپاه
bltپانا : اخطار فرمانده کل سپاه به مرتجعان منطقه
bltفرارو : اخطار فرمانده سپاه به کشورهای منطقه
bltالف : سرلشکر سلامی: انقلاب اسلامی موجب فرسایش قدرت آمریکا شد/ دریا یکی از جبهه های دفاعی ما است
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.