انقلاب اسلامی طرحی نو در برابر الگو های غربی و شرقی بود / تنها راه قطع امید از دشمنان، توسعه کشور به دست متخصصان داخلی است

انقلاب اسلامی طرحی نو در برابر الگو های غربی و شرقی بود / تنها راه قطع امید از دشمنان، توسعه کشور به دست متخصصان داخلی است
به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشجویان سراسر کشور، در بیانیه های جداگانه ای، ضمن گرامیداشت دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اعلام کردند که پیروزی انقلاب اسلامی، طرحی نو و مستقل در برابر الگو های غرب و شرق بود و به همین دلیل دشمنی با آن ادامه یافت. شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی ...
انقلاب اسلامی طرحی نو در برابر الگو های غربی و شرقی بود / تنها راه قطع امید از دشمنان، توسعه کشور به دست متخصصان داخلی است

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشجویان سراسر کشور، در بیانیه های جداگانه ای، ضمن گرامیداشت دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اعلام کردند که پیروزی انقلاب اسلامی، طرحی نو و مستقل در برابر الگو های غرب و شرق بود و به همین دلیل دشمنی با آن ادامه یافت.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد میمه در بیانیه ای اعلام کرد که مردم با حضور خود در روز 22 بهمن، وفاداری خود را به انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران، اعلام می کنند. در بخشی از این بیانیه آمده اسن:
انقلاب اسلامی ایران، انفجار نوراست در جهان ظلمانی. ملت خداجو، عدالت خواه، استقلال طلب و استکبار ستیز ایران اسلامی در این انقلاب شکوهمند، با لبیک به مقتدا و رهبر خویش، کاخ ستم و جور وابسته به اجانب را درهم شکست و حکومتی بر پایه احکام اسلامی ورهبری ولایت مطلقه فقیه را بنا نهاد. پیروزی این انقلاب بزرگ با طرحی نو و مستقل در برابر الگو های شیطانی چپ و راست، نمی توانست برای استکبار جهانی قابل تحمل باشد از این رو دشمنان اسلام و قرآن با تحمیل جنگ و انواع ترفندها، توطئه ها و فتنه ها، کوشیدند این نظام مردمی و الهی را تضعیف کنند.
بسیج دانشجویی، با ارج نهادن به مولفه های وحدت و همدلی بین مردم و مسئولین تاکید می کند که در روز 22 بهمن 99 بار دیگر حضور گسترده جامعه بسیجیان، وفاداری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اثبات می رساند و حماسه بی نظیر دیگری در تاریخ پرافتخار کشورمان به ثبت خواهد رسید. شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اردبیل نیز در بیانیه ای، نکاتی را درباره شرایط فعلی کشور، به برگزاری راهپیمایی 22 بهمن به صورت مجازی و خودرویی اشاره کرد. در این بیانیه آمده است:
1-در آستانه یوم الله 22 بهمن و به دنبال شرایط خاصی که بیماری کرونا بر کشور حاکم است، ضمن تبعیت از مصوبات ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا مبنی بر عدم برگزاری راهپیمایی انسانی، بار دیگر با آرمان های مقدس و والای امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تجدید میثاق نموده و انزجار قلبی و عملی خود را از آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی و اذناب آن از طریق شرکت در راهپیمایی مجازی اعلام می داریم.
2-تغییر هیات حاکمه و رئیس جمهور در آمریکا به مفهوم تغییر ماهیت و خوی استکباری این کشور نبوده و هرگز نباید مرعوب لبخند فریبکارانه و تغییر لحن و صحبت سران ایالات متحده آمریکا شد و باید دانست که هدف اصلی تمامی دولت های آمریکا از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون، براندازی و اسقاط نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و در این راه به اقدامات ایذایی نظیر جنگ تحمیلی، تحریم ها، جنگ نیابتی (ایجاد داعش) و در حال حاضر نیز جنگ اقتصادی، تمسک جسته اند.
3-هر گونه مذاکره ی مجدد با آمریکا در چارچوب برجام و چراغ سبز نشان دادن به این کشور در این خصوص که متاسفانه در هفته های اخیر در قالب 《دیپلماسی التماس》توسط وزارت امور خارجه و برخی دیگر از سیاستمداران دنبال می شود کاملا ممنوع بوده و این امر در تعارض آشکار با منافع ملی و استقلال سیاسی و فرهنگی کشور و در یک کلام خیانت به خون شهیدان محسوب می شود.
4-همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند؛ رفع تمامی تحریم ها در عمل توسط آمریکا، شرط اصلی بازگشت ایران به تعهدات برجامی بوده و این فرمایش معظم له به عنوان فصل الخطاب برای کلیه مسئولین نظام می باشد.
5-نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی و تصویب لایحه ی بودجه 1400، باید با مد نظر قرار دادن شرایط اقتصادی کشور، نهایت کوشش خود را برای افزایش قدرت خرید اقشار کم درآمد، مقابله با رانت خواری و فساد، تسهیلات ازدواج و طرح های اشتغال زا برای جوانان به ویژه فارغ التحصیلان دانشگاهی به کار گیرند.
6-اقتدار و عزم قاطع قوه ی قضائیه برای مقابله ی همه جانبه با فساد اقتصادی و محاکمه و اجرای احکام محکومین دانه درشت، شایسته ی تقدیر بوده و باید سر لوحه ی قوای دیگر قرار گیرد.
7-دولت محترم باید در واپسین ماه های فعالیت خود، کمر همت را به خدمت رسانی به مردم به ویژه اقشار محروم و بی بضاعت و آسیب دیده از کرونا، مقابله با تورم و گرانی افسار گسیخته ببندد و از پرداختن به مسائل حاشیه ای و تقابل با سایر قوا که نتیجه ای جز خشنودی و لبخند رضایت دشمن را به دنبال ندارد، به شدت اجتناب نماید و تبعیت از فرامین راه گشای رهبر معظم انقلاب را وجهه همت خویش قرار دهد. تنها راه قطع امید از مهربانی دشمنان توسعه کشور به دست متخصصان داخلی است شورای تبیین مواضع شهرستان رشت به مناسبت یوم الله 22 بهمن در بیانیه ای اعلام کرد: مسئولینی که چشم امید به کدخدای کفر و ظلم دارند اعلام می دارد که ایران قوی و اسلامی جز با کار و کوشش ،جهاد و سازندگی، به توسعه پایدار نمی رسد، و اگر مسئولان ملاک کار خود را عدم اعتماد به دشمن قرار دهند، قطعاً می توان در مقابل توطئه ها ایستاد و آن ها را خنثی کرد.

تنها راه آن هم قطع امید از مهربانی دشمنان و ساخت و توسعه کشور به دست جوانان غیور و متخصصان داخلی است.سلوک و شیوه زندگی شهیدان والا مقام الگویی مناسب در رفتار و عمل برای مسئولان است؛ باشد که مسئولین درس بگیرند.

انقلاب اسلامی نقطه عطفی در تاریخ بشر است

بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه به مناسبت یوم الله 22 بهمن در بیانیه ای اعلام کرد: مقاومت و ایستادگی در برابر ستمگران و مبارزه با طاغوت، از تعالیم ارزشمند دین مبین اسلام است. امری که بر لزوم دستیابی به استقلال و عزت نفس در راستای زندگانی انسان ها دلالت دارد و انقلاب اسلامی ایران به طور بی نظیری به این مهم، عمل نمود. انقلاب مذکور را می توان نقطه عطفی در تاریخ بشر محسوب کرد، زیرا از جهتی قیامی قدرتمند و احیاءگر ارزش های ظلم ستیزانه اسلام بوده و از سوی دیگر، تبلوری از نماد آزادی خواهی و استکبار ستیزی برای تمامی انسان های آزاده، به حساب می آید.
در سالروز پیروزی شکوهمندانه انقلاب اسلامی، ملت شریف ایران مفتخرند که امروزه با لطف و عنایت پروردگار و با تلاش های مجاهدانه و غیرتمندانه خود، به قله های موفقیت در تمامی زمینه ها دست یافته، و شاهد پیشرفت و ترقی روز افزون میهن اسلامی خود هستیم. به شکرانه این روز تاریخی، یاد و خاطره تمام رزمندگان، مجاهدان و شهدای مسیر حق انقلاب اسلامی را گرامی می داریم و از خداوند متعال، بصیرت انقلابی و توفیق ابدی در جهت خدمت مخلصانه به جمهوری اسلامی ایران را خواستاریم. شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان یزد در بیانیه ای تاکید کردند:

بی شک انقلاب اسلامی و نظام بر آمده از این تحول تاریخی در وضعیتی حساس در پیشگاه تاریخ قرار دارد؛ آفت اشرافیت گرایی وپنهان کاری به جان برخی از مسئولین افتاده که با روپوش مصلحت اندیشی در حال سست کردن بنیان های اعتماد مردم به مسئولین است. واضح و مبرهن است که ملت فهیم ایران به خوبی می دانند اشتباه و گناه چند خطاکار به پای همه مسئولین نوشته نخواهد شد، اما ایضااین را نیز وظیفه خود می دانند که با توجه به سیره حضرت امام علی (ع)، هیچ ظلمی پذیرفته نیست چه اخلال فساد در اقتصاد کشورباشد و چه سیلی خوردن سربازی وظیفه شناس از یک نماینده آن هم به ناحق و باید در اسرع وقت و بدون هیچ مصلحت اندیشی به آنرسیدگی شود.

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه خوارزمی در بیانیه ای اعلام کرد: اکنون درحالی شاهد 42سالگی انقلاب اسلامی هستیم، که جنگهای تحمیلی نظامی، علمی، فرهنگی و اقتصادی فراوانی را پشت سر گذاشته ایم؛ که این یعنی تا شرک و کفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم.

ما در کنار دست و پنچه نرم کردن با انواع تهاجمات و تحریمها، با جریانی روبرو هستیم که بدون شناسایی و فائق آمدن بر آن، در مقابل جریان تحریم نیز زانو خواهیم زد.

دشمنان انقلاب اسلامی از طرفی برای ایجاد فشار و به ستوه آمدن مردم، ممانعت از پیشرفت کشور و نهایتا فروپاشی نظام و از طرف دیگر برای قطع رابطه جمهوری اسلامی با نیروهای مقاومت، جریان تحریم را راه اندازی کرده است.


کلیدواژه های این خبر
مقام معظم رهبری   داعش   منافع ملی   آمریکا   وزارت امور خارجه   ولایت فقیه   نظام جمهوری اسلامی ایران   غاصب   متخصصان داخلی   جنگ اقتصادی   مجازی   پیروزی انقلاب اسلامی   رئیس جمهور   شهیدان   احکام   استکبار   فصل الخطاب   قرآن کریم   چراغ   هشت سال دفاع مقدس   براندازی   ویروس کرونا   مردم و مسئولین   وحدت و همدلی   مجلس شورای اسلامی   خوی استکباری   میمه   فرهنگی   انقلاب اسلامی   امام خمینی (ره)   برجام   راهپیمایی 22 بهمن   22 بهمن   لایحه   شرایط اقتصادی   استکبار جهانی   بسیج دانشجویی   ایام دهه فجر   تعهدات برجام   مسئولان و کارگزاران نظام   بودجه 1400  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «خبرگزاری دانشجو» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
کاظم انبارلویی: جمهوری اسلامی حکومتِ مسلمانان نیست، «حکومت الله» است
خرداد نیوز
قدرت نرم جمهوری اسلامی
مشرق نیوز
صیاد شیرازی پرچمدار وحدت، اخوت، هماهنگی و هم افزایی ارتش و سپاه
شبکه الکوثر
بیانیه سپاه امیرالمومنین(ع)استان ایلام به مناسبت فرارسیدن روز جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری بسیج
استقلال ثمره ی جمهوری اسلامی است
خبرگزاری بسیج
تحریف مطالبه گری روحانیت در ماجرای ملی شدن صنعت نفت/ سود کلان شرکت های دولتی در 1400 شفاف سازی می شود
تیتر یک
شهیدان و جانبازان و آزادگان زن قله های افتخار جمهوری اسلامی هستند
مثلث
کنگره ملی «لشکر فرشتگان تاریخ ساز» برگزار شد
پایگگاه اطلاع رسانی دولت
دولت به جای پاسخگویی فرار به جلو می کند/دولتمردان به مصوبات خود هم وفادار نیستند
فارس
تاکید ائمه جمعه بر بازگشت به تعهدات برجام تنها با رفع تحریم ها
شبستان
بازگشت به تعهدات برجامی با رفع تحریم های ظالمانه میسر است
مشرق نیوز
امام جمعه زاهدان: جامعه اسلامی باید نمونه ادب و اخلاق باشد
تسنیم
سردار شریف: رژیم صهیونیستی پاسخ شیطنت هایش را دریافت خواهد کرد
پایداری ملی
سخنگوی سپاه: صهیونسیت ها پاسخ شیطنت های خود را دریافت خواهند کرد
پانا
هشدار جدی سخنگوی سپاه به اسرائیل
آفتاب
صهیونیست ها پاسخ شیطنت های خود را دریافت خواهند کرد
ملیت
سردار شریف:صهیونیست ها پاسخ شیطنت های خودرادریافت خواهند کرد
بولتن نیوز
افق روشنی پیش روی ما قرار دارد/ صهیونسیت ها پاسخ شیطنت های خود را دریافت خواهند کرد
شبستان
سردار شریف: القای شرایط بحرانی و ناکارآمدی مسئولان از راهبرد های دشمن است/ انقلاب اسلامی هر روز توفنده و بالنده تر از پیش به راه خود ادامه می دهد
خبرگزاری دانشجو
سردار شریف: پاسخ صهیونیست ها را می دهیم
مشرق نیوز
رژیم صهیونیستی پاسخ شیطنت های خود را دریافت خواهد کرد
خبرگزاری ایلنا
سخنگوی سپاه: رژیم صهیونیستی پاسخ شیطنت های خود را دریافت خواهد کرد
مثلث
غربی ها فروپاشیده اند/ رژیم صهیونیست پاسخ شیطنت های خود را دریافت خواهد کرد
خبرگزاری موج
سردارشریف: صهیونیست ها پاسخ شیطنت های خود را دریافت خواهند کرد
ایرنا
نماینده مجلس: بی اخلاقی در انتقاد به مسوولان روا نیست
ایرنا
توهین به مسئولان نظام ، توهین به اصل نظام است
ایرنا
حضور و بصیرت مردم خواب دشمنان را آشفته کرده است
خوزنا
ترویج گفتمان انقلاب اسلامی از اهداف و دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی است
خبرگزاری بسیج
22 بهمن میتینگ انتخاباتی نیست/جنگ اقتصادی از اول انقلاب/بعضی فقط مذاکره را با آمریکا می دانند
خبرگزاری بسیج
سخنان روحانی در 22 بهمن جفای به این روز ملی بود / جنگ اقتصادی بابرجام نافرجام تشدید شد
خبرگزاری دانشجو
اقتدار و عزت ایران اسلامی در منطقه رو به افزایش است؛ آمریکا و اروپا حق شرط گذاری ندارند
تسنیم
دشمن در جنگ نرم و اراده ها شکست خورد
شبستان
قاضی القضات در عراق
روزنامه شرق
توپ برجام در زمین آمریکا و اروپا است/ حق شرط گذاشتن ندارند
مهر نیوز
تبلور وفاداری مردم در راهپیمایی22 بهمن و یک خبر کوتاه از مهریز
ایرنا
خطیب جمعه دزفول: اعتماد به آمریکا نتیجه ای جز نابودی ندارد
ایرنا
انقلاب اسلامی ظالمان را ازخواب بیدار کرد/پرهیز ازچندصدایی برجامی
مهر نیوز
پیشرفت های علمی کشور به برکت ایثارگری ملت ایران به دست آمده است
پایگگاه اطلاع رسانی دولت
نهال جمهوری اسلامی در سایه یکپارچگی و بیداری مردم پس از سالها مجاهدت به ثمر نشست
خبرگزاری خانه ملت
ملت ایران با تحمل همه سختی ها پای این انقلاب ایستاده اند
خبرگزاری دفاع مقدس
اخبار مرتبط
bltخرداد نیوز : کاظم انبارلویی: جمهوری اسلامی حکومتِ مسلمانان نیست، «حکومت الله» است
bltمشرق نیوز : قدرت نرم جمهوری اسلامی
bltشبکه الکوثر : صیاد شیرازی پرچمدار وحدت، اخوت، هماهنگی و هم افزایی ارتش و سپاه
bltخبرگزاری بسیج : بیانیه سپاه امیرالمومنین(ع)استان ایلام به مناسبت فرارسیدن روز جمهوری اسلامی ایران
bltخبرگزاری بسیج : استقلال ثمره ی جمهوری اسلامی است
bltتیتر یک : تحریف مطالبه گری روحانیت در ماجرای ملی شدن صنعت نفت/ سود کلان شرکت های دولتی در 1400 شفاف سازی می شود
bltمثلث : شهیدان و جانبازان و آزادگان زن قله های افتخار جمهوری اسلامی هستند
bltپایگگاه اطلاع رسانی دولت : کنگره ملی «لشکر فرشتگان تاریخ ساز» برگزار شد
bltفارس : دولت به جای پاسخگویی فرار به جلو می کند/دولتمردان به مصوبات خود هم وفادار نیستند
bltشبستان : تاکید ائمه جمعه بر بازگشت به تعهدات برجام تنها با رفع تحریم ها
bltمشرق نیوز : بازگشت به تعهدات برجامی با رفع تحریم های ظالمانه میسر است
bltتسنیم : امام جمعه زاهدان: جامعه اسلامی باید نمونه ادب و اخلاق باشد
bltپایداری ملی : سردار شریف: رژیم صهیونیستی پاسخ شیطنت هایش را دریافت خواهد کرد
bltپانا : سخنگوی سپاه: صهیونسیت ها پاسخ شیطنت های خود را دریافت خواهند کرد
bltآفتاب : هشدار جدی سخنگوی سپاه به اسرائیل
bltملیت : صهیونیست ها پاسخ شیطنت های خود را دریافت خواهند کرد
bltبولتن نیوز : سردار شریف:صهیونیست ها پاسخ شیطنت های خودرادریافت خواهند کرد
bltشبستان : افق روشنی پیش روی ما قرار دارد/ صهیونسیت ها پاسخ شیطنت های خود را دریافت خواهند کرد
bltخبرگزاری دانشجو : سردار شریف: القای شرایط بحرانی و ناکارآمدی مسئولان از راهبرد های دشمن است/ انقلاب اسلامی هر روز توفنده و بالنده تر از پیش به راه خود ادامه می دهد
bltمشرق نیوز : سردار شریف: پاسخ صهیونیست ها را می دهیم
bltخبرگزاری ایلنا : رژیم صهیونیستی پاسخ شیطنت های خود را دریافت خواهد کرد
bltمثلث : سخنگوی سپاه: رژیم صهیونیستی پاسخ شیطنت های خود را دریافت خواهد کرد
bltخبرگزاری موج : غربی ها فروپاشیده اند/ رژیم صهیونیست پاسخ شیطنت های خود را دریافت خواهد کرد
bltایرنا : سردارشریف: صهیونیست ها پاسخ شیطنت های خود را دریافت خواهند کرد
bltایرنا : نماینده مجلس: بی اخلاقی در انتقاد به مسوولان روا نیست
bltایرنا : توهین به مسئولان نظام ، توهین به اصل نظام است
bltخوزنا : حضور و بصیرت مردم خواب دشمنان را آشفته کرده است
bltخبرگزاری بسیج : ترویج گفتمان انقلاب اسلامی از اهداف و دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی است
bltخبرگزاری بسیج : 22 بهمن میتینگ انتخاباتی نیست/جنگ اقتصادی از اول انقلاب/بعضی فقط مذاکره را با آمریکا می دانند
bltخبرگزاری دانشجو : سخنان روحانی در 22 بهمن جفای به این روز ملی بود / جنگ اقتصادی بابرجام نافرجام تشدید شد
bltتسنیم : اقتدار و عزت ایران اسلامی در منطقه رو به افزایش است؛ آمریکا و اروپا حق شرط گذاری ندارند
bltشبستان : دشمن در جنگ نرم و اراده ها شکست خورد
bltروزنامه شرق : قاضی القضات در عراق
bltمهر نیوز : توپ برجام در زمین آمریکا و اروپا است/ حق شرط گذاشتن ندارند
bltایرنا : تبلور وفاداری مردم در راهپیمایی22 بهمن و یک خبر کوتاه از مهریز
bltایرنا : خطیب جمعه دزفول: اعتماد به آمریکا نتیجه ای جز نابودی ندارد
bltمهر نیوز : انقلاب اسلامی ظالمان را ازخواب بیدار کرد/پرهیز ازچندصدایی برجامی
bltپایگگاه اطلاع رسانی دولت : پیشرفت های علمی کشور به برکت ایثارگری ملت ایران به دست آمده است
bltخبرگزاری خانه ملت : نهال جمهوری اسلامی در سایه یکپارچگی و بیداری مردم پس از سالها مجاهدت به ثمر نشست
bltخبرگزاری دفاع مقدس : ملت ایران با تحمل همه سختی ها پای این انقلاب ایستاده اند
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.