درخواست عجیب وزیر خارجه نروژ از ظریف| بازگشت آمریکا به شورای حقوق بشر سازمان ملل| واکنش روسیه به ادعاهای برجامی بایدن| تدوین مکانیزم مقابله با تحریم در اتحادیه اقتصادی اوراسیا

درخواست عجیب وزیر خارجه نروژ از ظریف| بازگشت آمریکا به شورای حقوق بشر سازمان ملل| واکنش روسیه به ادعاهای برجامی بایدن| تدوین مکانیزم مقابله با تحریم در اتحادیه اقتصادی اوراسیا
درخواست عجیب وزیر خارجه نروژ از ظریف، بازگشت آمریکا به شورای حقوق بشر سازمان ملل، واکنش روسیه به ادعاهای برجامی بایدن، تدوین مکانیزم مقابله با تحریم در اتحادیه اقتصادی اوراسیا و برگزاری رزمایش مین روبی آمریکا و ژاپن از جمله مهمترین خبرها، رویداد ها و تحولات بین الملی در 24 ساعت گذشته بوده اند.
درخواست عجیب وزیر خارجه نروژ از ظریف| بازگشت آمریکا به شورای حقوق بشر سازمان ملل| واکنش روسیه به ادعاهای برجامی بایدن| تدوین مکانیزم مقابله با تحریم در اتحادیه اقتصادی اوراسیا

درخواست عجیب وزیر خارجه نروژ از ظریف| بازگشت آمریکا به شورای حقوق بشر سازمان ملل| واکنش روسیه به ادعاهای برجامی بایدن| تدوین مکانیزم مقابله با تحریم در اتحادیه اقتصادی اوراسیا

کیوسک بین الملل تابناک: درخواست عجیب وزیر خارجه نروژ از ظریف، بازگشت آمریکا به شورای حقوق بشر سازمان ملل، واکنش روسیه به ادعاهای برجامی بایدن، تدوین مکانیزم مقابله با تحریم در اتحادیه اقتصادی اوراسیا و برگزاری رزمایش مین روبی آمریکا و ژاپن از جمله مهمترین خبرها، رویداد ها و تحولات بین الملی در 24 ساعت گذشته بوده اند.

درخواست عجیب وزیر خارجه نروژ از ظریف

برای مشاهده اصل خبر بر روی تصویر زیر کلیک کنید:درخواست عجیب وزیر خارجه نروژ از ظریف| بازگشت آمریکا به شورای حقوق بشر سازمان ملل| واکنش روسیه به ادعاهای برجامی بایدن| تدوین مکانیزم مقابله با تحریم در اتحادیه اقتصادی اوراسیا «اینه ماری اِریکسن سوریده» وزیر امور خارجه نروژ امروز (دوشنبه) از گفت وگوی خود با «محمد جواد ظریف» وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

به نوشته صفحه توئیتر وزارت خارجه نروژ، اِریسکن در این تماس با ظریف، خواستار بازگشت ایران به اجرای کامل تعهدات ذیل توافق هسته ای شد.

وی در این باره گفت: «مباحثه خوبی با ظریف داشتم و از گفت وگو با ایران درخصوص مسائل دوجانبه، منطقه ای و چندجانبه خرسند هستم. از ایران خواستم به پایبندی کامل به برجام بازگردد».

ظریف چند روز پیش با بیان اینکه آمریکا کشوری بود که از برجام خارج شد و تعهداتش را نقض کرد، تاکید کرد: «الان هم وظیفه آمریکاست که به برجام بازگشته و تعهداتش را اجرا کند. به محض اینکه آمریکا تعهداتش را اجرا کند و ما نفع اجرای این تعهدات را ببینیم، ما هم تعهدات خود را به صورت کامل اجرا می کنیم و این در بالاترین سطح جمهوری اسلامی، توسط مقام معظم رهبری اعلام شده است».

رئیس دستگاه دیپلمای ایران، خروج یکجانبه آمریکا از برجام را نمونه بارز قانون شکنی توصیف کرده و گفت: «اقداماتی که ایران کرد، بر اساس توافق برای جبران اقدامات طرف آمریکایی بود و به معنی تلاش ایران برای دستیابی به سلاح هسته ای نیست».

وی در واکنش به اظهارات «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا مبنی بر اینکه بازگشت برجام، بستری برای توافق های متعاقب آن است، خاطر نشان ساخت: «امیدهایی که اعضای دولت جدید آمریکا دارند و ادعا می کنند که ایران باید به توافق هسته ای بازگردد، نه منطقی است و نه هیچ وقت اجرا خواهد شد. منطق این است کسی که خارج شده، به توافق بازگردد و ما که در آن بودیم، اقدامات خود را ادامه می دهیم».

بازگشت آمریکا به شورای حقوق بشر سازمان ملل

برای مشاهده اصل خبر بر روی تصویر زیر کلیک کنید: درخواست عجیب وزیر خارجه نروژ از ظریف| بازگشت آمریکا به شورای حقوق بشر سازمان ملل| واکنش روسیه به ادعاهای برجامی بایدن| تدوین مکانیزم مقابله با تحریم در اتحادیه اقتصادی اوراسیا خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی به نقل از دو مقام آگاه در دولت آمریکا اعلام کرد که «جو بایدن» رئیس جمهور جدید ایالات متحده به زودی پیوستن مجدد این کشور به شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد را اعلام می کند.

بنا به این گزارش، «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا و یک دیپلمات بلندپایه این کشور در شهر ژنو روز دوشنبه این خبر را اعلام می کنند.

این دو مقام آگاه همچنین گفتند که واشنگتن خواستار عضویت کامل در این شورا شده است و اینکه تا پایان سال میلادی جاری (2021) ایالات متحده تنها به عنوان یک عضو ناظر و بدون حق رأی در این شورا شرکت خواهد کرد.

گفتنی است، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور پیشین آمریکا در ژوئن 2018 از این نهاد جهانی خارج شد و «نیکی هیلی» سفیر وقت آمریکا در سازمان ملل مدعی شد که شورای حقوق بشر یک سازمان «مملو از ریاکاری و تزویر» است که به رغم عضویت کشورهایی که به زعم واشنگتن ناقضان اصلی حقوق بشر هستند- مانند ونزوئلا، چین و جمهوری دموکراتیک کنگو- از اسرائیل انتقاد می کند!

اما گزارشها نشان می دهد که بایدن ضمن باور به لزوم اجرای اصلاحات در شورای حقوق بشر سازمان ملل، معتقد است که رویکرد باید به سمت «مشارکت با این نهاد جهانی به شیوه ای مبتنی بر اصول» باشد.

واکنش روسیه به ادعاهای برجامی بایدن

برای مشاهده اصل خبر بر روی تصویر زیر کلیک کنید: درخواست عجیب وزیر خارجه نروژ از ظریف| بازگشت آمریکا به شورای حقوق بشر سازمان ملل| واکنش روسیه به ادعاهای برجامی بایدن| تدوین مکانیزم مقابله با تحریم در اتحادیه اقتصادی اوراسیا میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در نهادهای بین المللی در پیامی توئیتری، به ادعاهای برجامی شب گذشته جو بایدن رئیس جمهور آمریکا واکنش نشان داد.

بایدن در مصاحبه با شبکه «سی بی اس» مدعی شده بود: ایالات متحده برای آغاز دوباره مذاکرات تحریم ها را بر نخواهد داشت!

این اظهارات تکرار ادعاهای مشابهی است که پیشتر از سوی «جن ساکی» سخنگوی کاخ سفید مطرح شده بود مبنی بر اینکه «توپ در زمین ایران است» و گام اول برای بازگشت کامل به برجام باید از سوی ایران برداشته شود.

در واکنش به این ادعاها، دیپلمات روس نوشت: این همان چیزی است که از آن بیم داشتیم. هم ایران و هم آمریکا خواهان احیای کامل اجرای برجام هستند حال آنکه درگیر بحث غیرسازنده و بی حاصلی شده اند مبنی بر اینکه چه کسی باید نخستین گام را بردارد. واضح است که تنها راه پیشرفت، همگام سازی قدم های دو طرف است.

این در حالی است که محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران، گفته بود که «جوزف بورل» به عنوان هماهنگ کننده کمیسیون مشترک برجام، می تواند قدمها را در مشورت با ایران و آمریکا هماهنگ کند- پیشنهادی که از سوی دولت جدید واشنگتن رد شد!

اولیانوف همان موقع نیز به این خودخواهی برجامی آمریکا واکنش نشان داد و در پیامی توئیتری نوشت: امیدوارم این ارزیابی نادرست باشد. در غیر این صورت، شاهد شعله ور شدن آتش خودبینی و جاه طلبی های بی حاصل خواهیم بود: اینکه از طرف مقابل بخواهیم برای گام نخست پیش قدم شود؛ راه به جایی نخواهد برد. دیگر وقت آن رسیده که آمریکا و ایران قدم های هماهنگ شده ای برای از سرگیری اجرای کامل برجام بردارند.

تدوین مکانیزم مقابله با تحریم در اتحادیه اقتصادی اوراسیا

برای مشاهده اصل خبر بر روی تصویر زیر کلیک کنید: درخواست عجیب وزیر خارجه نروژ از ظریف| بازگشت آمریکا به شورای حقوق بشر سازمان ملل| واکنش روسیه به ادعاهای برجامی بایدن| تدوین مکانیزم مقابله با تحریم در اتحادیه اقتصادی اوراسیا «رومان گالاوچینکو» نخست وزیر بلاروس گفت: در چارچوب اتحادیه اقتصادی اوراسیا سازوکارهای لازم برای مقابله با اعمال تحریم علیه کشورهای عضو این اتحادیه تدوین می شود.

وی با بیان این که امروزه اعمال تحریم ها بدون هیچ گونه شواهد خاصی به یک ابزار عادی تبدیل شده گفت: بنابراین در چارچوب اتحادیه اقتصادی اوراسیا سازوکارهای لازم برای مقابله با چنین اقدامات خصمانه علیه یکی از کشورهای عضو تهیه خواهند شد.

نخست وزیر بلاروس گفت: برای انجام این کار باید معیارها و سازوکارهایی تدوین شوند.

بلاروس پس از انتخابات اخیر ریاست جمهوری و پیروزی مجدد «الکساندر لوکاشنکو» تحت تحریم های غرب قرار گرفت.

طرفداران «سوتلانا تیخانافسکایا» رقیب اصلی لوکاشنکو در انتخابات ریاست جمهوری در پی اعلام نتایج انتخابات دست به تظاهرات زدند، اما لوکاشنکو از برگزاری مجدد انتخابات یا استعفا خودداری و در نتیجه اعتراضات سرکوب شد.

پس از این کشورهای غربی که از ادعاهای تیخانافسکایا پشتیبانی می کردند، بلاروس را تحریم کردند.

برگزاری رزمایش مین روبی آمریکا و ژاپن

برای مشاهده اصل خبر بر روی تصویر زیر کلیک کنید: درخواست عجیب وزیر خارجه نروژ از ظریف| بازگشت آمریکا به شورای حقوق بشر سازمان ملل| واکنش روسیه به ادعاهای برجامی بایدن| تدوین مکانیزم مقابله با تحریم در اتحادیه اقتصادی اوراسیا نیروی دریایی آمریکا از برگزاری یک رزمایش ویژه با نیروی دریایی ژاپن که چند روزی است از شروع آن می گذرد ، خبر داد.

به گزارش «وبگاه نیروی دریایی آمریکا»، این رزمایش مشترک با تمرکز بر عملیات دشوار مین روبی برای مقابله با تهدیدهای بالقوه در سواحل جنوب غربی ژاپن آغاز شده است. نیروی دریایی آمریکا اعلام کرده که یکی از اهداف این رزمایش افزایش آمادگی دو کشور در مقابله با شرایط غیرمترقبه به ویژه عملیات مین روبی است.

چند فروند کشتی رزمی آمریکا از جمله ناو «یواس اس واریر» و « یواس اس چف» و اسکادرانی از بالگردهای این کشور متعلق به ناوگان هفتم دریایی این کشور در این رزمایش حضور دارند و قرار است پس از خاتمه این رزمایش 9 روزه در خلیج «ساسه بو» مستقر شوند.

«جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا چندی قبل به صورت تلفنی با «یوشی هیده سوگا» نخست وزیر ژاپن گفت وگو کرد. بایدن در این تماس تلفنی به سوگا وعده داد که اتحاد آمریکا با ژاپن را با هدف مقابله با فعالیت نظامی روزافزون چین در منطقه آسیا-اقیانوسیه تقویت کند. رئیس جمهور جدید آمریکا و نخست وزیر ژاپن در این تماس هم نظر بودند که اتحاد امنیتی بین دو کشور، «سنگ بنای صلح و رفاه در منطقه آزاد آسیا-اقیانوسیه» است.

بایدن در اظهاراتی خلاف رویکرد «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا درخصوص متحدان این کشور در شرق آسیا، وعده داد تدابیر امنیتی در منطقه را تقویت خواهد کرد.

این در حالی است که چالش ها بین اهالی جزیره «اوکیناوا» در ژاپن و حدود 27 هزار نظامی آمریکایی مستقر در این جزیره همچنان بالاست. اکثر اهالی اوکیناوا با افتتاح یک پایگاه نظامی جدید آمریکا در این جزیره مخالفت کرده و می گویند که چنین پایگاهی آسیب هایی را به محیط زیست وارد می کند و مشکلات امنیتی برای اهالی این جزیره به وجود می آورد.


کلیدواژه های این خبر
ژاپن   مقام معظم رهبری   ونزوئلا   واشنگتن   آمریکا   روسیه   نروژ   نظام جمهوری اسلامی ایران   رئیس جمهور سابق   وزیر امور خارجه   کنگو   دیپلمات   رئیس جمهور   مجمع اقتصادی اوراسیا   توافق هسته ای   شورای حقوق بشر   مین روبی   سال میلادی   واکنش روسیه   وزارت خارجه نروژ   آسوشیتدپرس   برجام   بین الملل   رژیم صهیونیستی   دولت آمریکا   سازمان ملل متحد   سلاح هسته ای   ژنو   وزیر خارجه آمریکا  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «تابناک» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
ادعای تازه رژیم صهیونیستی درباره برجام
دنیای اقتصاد
ادعای رژیم صهیونیستی درباره توافق با آمریکا پیرامون برجام
مهر نیوز
روسیه: باید به مکانیسم بازگشت آمریکا به برجام دست یابیم
فارس
درخواست 10 سناتور از بایدن برای پیشبرد دیپلماسی با ایران
صدا و سیما
نامه 15 قانونگذار آمریکایی به بایدن برای عدم رفع تحریم های ایران
خبرگزاری دفاع مقدس
ظریف: ادامه مسیر ترامپ در برجام برای بایدن بی نتیجه است
صدا و سیما
روزنامه روس: آمریکا برای احیای برجام به ایران امتیاز بدهد
تسنیم
بایدن خیال بازگشت از راه ترامپ را ندارد
مشرق نیوز
دیپلماسی حداکثری جایگزین فشار حداکثری
خبرگزاری دفاع مقدس
سیاست مشترک؛ دیپلماسی حداکثری جایگزین فشار حداکثری
خبرگزاری دفاع مقدس
دیپلماسی بهترین مسیر برای محدود کردن مجدد برنامه هسته ای ایران است
راه دانا
سالیوان مدعی شد: دولت بایدن با ایران تماس گرفت
مثلث
واکنش جمهوریخواهان به تغییر لحن بایدن در قبال ایران/ ظریف زمان آغاز گفتگو ها را اعلام کرد/ روسیه: آمریکا باید گام اول را بردارد
آریا
سالیوان: واشنگتن با تهران تماس گرفته است
مشرق نیوز
دیپلماسی بهترین مسیر برای محدود کردن برنامه هسته ای ایران است
خبرآنلاین
واشنگتن: دیپلماسی بهترین مسیر برای محدود کردن مجدد برنامه هسته ای ایران است
فارس
تصمیم آمریکا درباره برجام نهایی شد +جزئیات
هورگان نیوز
کارنامه ناکامی های ترامپ برابر ایران
سرمد نیوز
بلینکن: «فشار حداکثری» بر ایران اوضاع را بدتر کرد
خبرگزاری دانشجو
وزیر خارجه آمریکا: «فشار حداکثری» بر ایران بی نتیجه بود
فارس
بلینکن: «فشار حداکثری» بر ایران بی نتیجه بود
رجانیوز
چرا ایران مصمم به گسترش برنامه موشکی است؟
شعار سال
احتمال گفتگوی قریب الوقوع ایران و آمریکا / محدودیت سفر دیپلماتهای ایرانی به آمریکا لغو شد
پارسینه
برجام یا توافقی جامع تر؛ منازعه اصلی ایران و آمریکا بر سر چیست؟
فرارو
واشنگتن: همه گزینه ها درباره ایران روی میز است/ دیپلماسی را ترجیح می دهیم
فارس
اختلاف بایدن و نتانیاهو در دو پرونده ایران و فلسطین/ درخواست ضدایرانی رژیم صهیونیستی از دولت جدید آمریکا
آریا
ضرب الاجل خروج ایران از پروتکل الحاقی/ ایران و آمریکا مذاکره خواهند کرد؟
نامه نیوز
ضرب الاجل خروج ایران از پروتکل الحاقی/ ایران و آمریکا در مسیر بازگشت به برجام قرار می گیرند؟
رویداد 24
تکرار موضع برجامی بایدن در گفت وگو با شرکای اروپایی اش
اعتدال
بلینکن: در حال بازگشت به شورای حقوق بشر سازمان ملل هستیم
مهر نیوز
درخواست وزیر خارجه نروژ از ظریف برای بازگشت ایران به برجام
فارس
آمریکا به «شورای حقوق بشر سازمان ملل» بازمی گردد
تابناک
بازگشت قریب الوقوع آمریکا به «شورای حقوق بشر سازمان ملل»
مهر نیوز
«شروط برجامی رهبر انقلاب» از نگاه رسانه های خارجی
نامه نیوز
" شروط برجامی رهبر انقلاب " از نگاه رسانه های خارجی
آفتاب
درخواست 41 دیپلمات از بایدن برای بازگشت به برجام| خروج انصارالله یمن از لیست تروریستی آمریکا| هشدار ایران نسبت به ماجراجویی نظامی اسرائیل| افشای نقش زنان موساد در عملیات های ترور
تابناک
سالیوان: در خصوص ایران با اروپایی ها در تماس هستیم
جوان آنلاین
سالیوان: حمایت آمریکا از عملیات های تهاجمی در یمن متوقف می شود
خبرگزاری دفاع مقدس
واکنش آمریکا به پرتاب ماهواره ایران| سفر ماکرون به ریاض با دستورکار برنامه هسته ای ایران| درخواست اعضای جمهوری خواه کنگره آمریکا برای اقدام علیه چین| رایزنی مشاوران ارشد امنیتی آمریکا و ترکیه
تابناک
موانع بازگشت آمریکا به برجام چقدر جدی است؟
ایرنا
اخبار مرتبط
bltدنیای اقتصاد : ادعای تازه رژیم صهیونیستی درباره برجام
bltمهر نیوز : ادعای رژیم صهیونیستی درباره توافق با آمریکا پیرامون برجام
bltفارس : روسیه: باید به مکانیسم بازگشت آمریکا به برجام دست یابیم
bltصدا و سیما : درخواست 10 سناتور از بایدن برای پیشبرد دیپلماسی با ایران
bltخبرگزاری دفاع مقدس : نامه 15 قانونگذار آمریکایی به بایدن برای عدم رفع تحریم های ایران
bltصدا و سیما : ظریف: ادامه مسیر ترامپ در برجام برای بایدن بی نتیجه است
bltتسنیم : روزنامه روس: آمریکا برای احیای برجام به ایران امتیاز بدهد
bltمشرق نیوز : بایدن خیال بازگشت از راه ترامپ را ندارد
bltخبرگزاری دفاع مقدس : دیپلماسی حداکثری جایگزین فشار حداکثری
bltخبرگزاری دفاع مقدس : سیاست مشترک؛ دیپلماسی حداکثری جایگزین فشار حداکثری
bltراه دانا : دیپلماسی بهترین مسیر برای محدود کردن مجدد برنامه هسته ای ایران است
bltمثلث : سالیوان مدعی شد: دولت بایدن با ایران تماس گرفت
bltآریا : واکنش جمهوریخواهان به تغییر لحن بایدن در قبال ایران/ ظریف زمان آغاز گفتگو ها را اعلام کرد/ روسیه: آمریکا باید گام اول را بردارد
bltمشرق نیوز : سالیوان: واشنگتن با تهران تماس گرفته است
bltخبرآنلاین : دیپلماسی بهترین مسیر برای محدود کردن برنامه هسته ای ایران است
bltفارس : واشنگتن: دیپلماسی بهترین مسیر برای محدود کردن مجدد برنامه هسته ای ایران است
bltهورگان نیوز : تصمیم آمریکا درباره برجام نهایی شد +جزئیات
bltسرمد نیوز : کارنامه ناکامی های ترامپ برابر ایران
bltخبرگزاری دانشجو : بلینکن: «فشار حداکثری» بر ایران اوضاع را بدتر کرد
bltفارس : وزیر خارجه آمریکا: «فشار حداکثری» بر ایران بی نتیجه بود
bltرجانیوز : بلینکن: «فشار حداکثری» بر ایران بی نتیجه بود
bltشعار سال : چرا ایران مصمم به گسترش برنامه موشکی است؟
bltپارسینه : احتمال گفتگوی قریب الوقوع ایران و آمریکا / محدودیت سفر دیپلماتهای ایرانی به آمریکا لغو شد
bltفرارو : برجام یا توافقی جامع تر؛ منازعه اصلی ایران و آمریکا بر سر چیست؟
bltفارس : واشنگتن: همه گزینه ها درباره ایران روی میز است/ دیپلماسی را ترجیح می دهیم
bltآریا : اختلاف بایدن و نتانیاهو در دو پرونده ایران و فلسطین/ درخواست ضدایرانی رژیم صهیونیستی از دولت جدید آمریکا
bltنامه نیوز : ضرب الاجل خروج ایران از پروتکل الحاقی/ ایران و آمریکا مذاکره خواهند کرد؟
bltرویداد 24 : ضرب الاجل خروج ایران از پروتکل الحاقی/ ایران و آمریکا در مسیر بازگشت به برجام قرار می گیرند؟
bltاعتدال : تکرار موضع برجامی بایدن در گفت وگو با شرکای اروپایی اش
bltمهر نیوز : بلینکن: در حال بازگشت به شورای حقوق بشر سازمان ملل هستیم
bltفارس : درخواست وزیر خارجه نروژ از ظریف برای بازگشت ایران به برجام
bltتابناک : آمریکا به «شورای حقوق بشر سازمان ملل» بازمی گردد
bltمهر نیوز : بازگشت قریب الوقوع آمریکا به «شورای حقوق بشر سازمان ملل»
bltنامه نیوز : «شروط برجامی رهبر انقلاب» از نگاه رسانه های خارجی
bltآفتاب : " شروط برجامی رهبر انقلاب " از نگاه رسانه های خارجی
bltتابناک : درخواست 41 دیپلمات از بایدن برای بازگشت به برجام| خروج انصارالله یمن از لیست تروریستی آمریکا| هشدار ایران نسبت به ماجراجویی نظامی اسرائیل| افشای نقش زنان موساد در عملیات های ترور
bltجوان آنلاین : سالیوان: در خصوص ایران با اروپایی ها در تماس هستیم
bltخبرگزاری دفاع مقدس : سالیوان: حمایت آمریکا از عملیات های تهاجمی در یمن متوقف می شود
bltتابناک : واکنش آمریکا به پرتاب ماهواره ایران| سفر ماکرون به ریاض با دستورکار برنامه هسته ای ایران| درخواست اعضای جمهوری خواه کنگره آمریکا برای اقدام علیه چین| رایزنی مشاوران ارشد امنیتی آمریکا و ترکیه
bltایرنا : موانع بازگشت آمریکا به برجام چقدر جدی است؟
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.