پرداخت بیش از 8.5 میلیون فقره تسهیلات

پرداخت بیش از 8.5 میلیون فقره تسهیلات
خبرگزاری آریا - مدیرعامل بانک مهر ایران گفت: تعداد تسهیلات پرداختی بانک در سال های گذشته به طرز چشمگیری افزایش یافته و از 500 هزار فقره در سال 1395 به حدود دو میلیون و 300 هزار فقره در سال 1398 رسیده است.
پرداخت بیش از 8.5 میلیون فقره تسهیلات

پرداخت بیش از 8.5 میلیون فقره تسهیلات خبرگزاری آریا - مدیرعامل بانک مهر ایران گفت: تعداد تسهیلات پرداختی بانک در سال های گذشته به طرز چشمگیری افزایش یافته و از 500 هزار فقره در سال 1395 به حدود دو میلیون و 300 هزار فقره در سال 1398 رسیده است.
به گزارش خبرگزاری آریا ، دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل این بانک ضمن تبریک فرار سیدن چهل ودومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: هر چند عقد قرض الحسنه یکی از عقود اسلامی است و سابقه ای طولانی دارد، اما با پیروزی انقلاب اسلامی، محقق کردن بانکداری اسلامی با تأکید بیشتر و از همان سال های نخست در دستور کار قرار گرفت که نقطه عطف آن تصویب قانون عملیات بانکی بدون ربا در سال 1362 است.
وی در همین رابطه افزود: صندوق های مختلف بر اساس عقد قرض الحسنه فعالیت می کردند و بانک ها نیز با جذب منابع قرض الحسنه نسبت به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اقدام می کردند که نمونه بارز آن وام ازدواج است.
اکبری با اشاره به ضرورت تمرکز فعالیت بانکی بر مبنای عقد قرض الحسنه، اظهار کرد: بر همین اساس در سال 1386، بانک قرض الحسنه مهر ایران به عنوان نخستین بانک قرض الحسنه کشور با سهامداری 10 بانک بزرگ و باسابقه تأسیس شد.
مدیرعامل بانک مهر ایران ضمن یادآوری فعالیت های بانک در طول سال های گذشته، گفت: این بانک موفق شده اعتماد اقشار مختلف مردم را به خود جلب کند و اکنون 10 میلیون مشتری دارد. در حال حاضر مانده منابع بانک مهر ایران بالغ بر 441هزار میلیارد ریال است.
وی درباره پرداخت تسهیلات از سوی این بانک نیز توضح داد: تعداد تسهیلات پرداختی از سوی بانک مهر ایران در سال های اخیر افزایش قابل توجهی داشته و از 500هزار فقره در سال 1395 به حدود دو میلیون و 300هزار فقره در سال 1398 رسیده است. در سال جاری نیز تاکنون بیش از یک میلیون و 800هزار فقره تسهیلات پرداخت شده است. بانک مهر ایران تا کنون بیش از 8.5 میلیون فقره تسهیلات به مشتریان خود پرداخت کرده است.
اکبری در همین رابطه افزود: مبلغ تسهیلات پرداختی نیز در طول این سال ها افزایش یافته و از 43هزار میلیارد ریال در سال 1395 به بیش از 221هزار در سال 1398 رسیده و در سال جاری نیز تا کنون بالغ بر 253هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است. بانک مهر ایران در مجموع بیش از 828هزار میلیارد ریال تسهیلات به مشتریان خود پرداخت کرده است.
وی با یادآوری اینکه بانک مهر ایران کار بانکداری خرد انجام می دهد، گفت: بر همین اساس پرداخت تسهیلات در حوزه های مختلف و در چارچوب تفاهم نامه با نهادهای حمایتی همچون کمیته امداد امام خمینی(ره)، بنیاد برکت، ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، بنیاد مسکن و... در دستور کار این بانک بوده است. تا کنون 533هزار فقره تسهیلات به ارزش 54هزار میلیارد ریال به مددجویان این نهادها پرداخت شده که رویکرد اغلب این تسهیلات توانمندسازی این قشر و رساندن آن ها به درآمد پایدار بوده است.
اکبری در بخش دیگری از سخنان خود به پیشرو بودن بانک مهر ایران در حوزه بانکداری نوین اشاره کرد و گفت: این بانک خدماتی همچون افتتاح حساب غیرحضوری از طریق وب سایت و همراه بانک، درخواست تسهیلات از طریق وب سایت و همراه بانک، پرداخت تسهیلات بدون ضامن و بدون نیاز به مراجعه حضوری، کارت هدیه مجازی، احراز هویت آنلاین سجام و... را ارائه کرده که اغلب آن ها برای نخستین بار در سطح شبکه بانکی کشور ارائه شده است.
مدیرعامل بانک مهر ایران این طور ادامه داد: اهمیت ارائه خدمات بانکی بدون نیاز به مراجعه حضوری به این دلیل است که در زمان و هزینه مشتریان بانک صرفه جویی می کند. همچنین مانع از رفت وآمد مشتریان و شلوغی شعب بانک می شود که در شرایط کنونی و با توجه به شیوع بیماری کرونا، اهمیت این اقدامات بیش از پیش آشکار شود.

کلیدواژه های این خبر
مددجویان   تسهیلات   شبکه بانکی   احراز هویت   ونیز   پیروزی انقلاب اسلامی   وب سایت   ستاد اجرایی فرمان امام   همراه بانک   بانک قرض الحسنه مهر ایران   کارت هدیه   پیشرو   مرتضی اکبری   منابع قرض الحسنه   مشتریان بانک   افتتاح حساب غیرحضوری   تصویب قانون   کمیته امداد امام خمینی   درآمد   بانک ها   بانکداری اسلامی   پرداخت تسهیلات   تسهیلات قرض الحسنه   تسهیلات ازدواج   بانکداری  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «آریا» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
830 هزار میلیون ریال تسهیلات توسط بانک توسعه تعاون ایلام پرداخت شده است
ایران اکونومیست
پرداخت 3850 مورد تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان همدانی
خبرگزاری بسیج
20 میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان کمیته امداد استان همدان پرداخت شد
ایرنا
رونمایی از سامانه بانکداری مجازی بانک توسعه تعاون
بانکداری ایرانی
کارنامه روشن بانک مهر ایران در ارائه خدمات نوین بانکی
ایبنا
پرداخت 8.5 میلیون فقره تسهیلات به ارزش 828هزار میلیارد ریال
مهر نیوز
جلب 10 میلیون مشتری؛ نشانه اعتماد مردم به بانک مهر
شعار سال
پرداخت بیش از 8.5 میلیون فقره تسهیلات به ارزش 828 هزار میلیارد ریال بانک مهر ایران
عصر ایران
پرداخت بیش از 8.5 میلیون فقره وام به ارزش 828هزار میلیارد ریال
پول نیوز
پرداخت بیش از 8.5 میلیون فقره تسهیلات
ایبنا
پرداخت بیش از 8.5 میلیون فقره تسهیلات به ارزش 828هزار میلیارد ریال
خبرگزاری موج
پرداخت بیش از 8.5 میلیون فقره تسهیلات به ارزش 828 هزار میلیارد ریال
خبرگزاری ایلنا
پرداخت بیش از 8.5میلیون فقره تسهیلات به ارزش 828هزار میلیارد ریال
اقتصاد آنلاین
بیش از 8.5 میلیون فقره تسهیلات به ارزش 828 هزار میلیارد ریال پرداخت شد
ایرنا
پرداخت تسهیلات قرض الحسنه 30 و 50 میلیونی به متقاضیان
سرمد نیوز
تیغ دولبه افزایش وام ازدواج
ایران جیب
تیغ دولبه افزایش وام ازدواج 
ایبنا
اختصاص 100 میلیارد تومان برای بهسازی منازل مددجویان
صدا و سیما
تخصیص هزار میلیارد ریال از منابع بانک مهر ایران به کمیته امداد
مهر نیوز
تخصیص 1000 میلیارد ریال از منابع بانک مهر ایران به مددجویان کمیته امداد
اقتصادگردان
72000 خانوار مددجو فاقد سرویس بهداشتی و حمام مناسب
ایسنا
وام ازدواج فقط برای کم سن ها 100 میلیون شد!
بازار نیوز
مصوبه کمیسیون تلفیق: وام ازدواج 70 میلیون تومان شد / پسران زیر 25سال و دختران زیر 23 سال هر کدام 100میلیون تومان وام ازدواج می گیرند
انتخاب
افزایش مبلغ وام ازدواج؛ اقدامی راهگشا و انجام پذیر یا سنگی بزرگ در مسیر جوانان؟!
598
وام ازدواج به 70 میلیون تومان افزایش یافت
روز نو
تشریح مصوبات کمیسیون تلفیق برای اقتصاد خانوارها
الف
مصوبات تلفیق برای تقویت اقتصاد خانوارها؛ازپراخت وام ازدواج 100میلیونی تا 20 هزار میلیارد برای اشتغال
شبستان
تصمیمات جدید کمیسیون تلفیق بودجه برای پرداخت وام ازدواج
راه دانا
حداقل و حداکثر وام ازدواج در سال 1400
روز پلاس
سال 1400 وام ازدواج حداقل و حداکثر چقدر می شود؟
فردا نیوز
تغییرات در وام ازدواج ؛ از 70 تا 100 میلیون تومان
میزان
مصوبات تلفیق برای تقویت اقتصاد خانوارها؛ازپرداخت وام ازدواج 100میلیونی تا 20 هزار میلیارد برای اشتغال
خبرگزاری خانه ملت
آیا بانک ها منابع برای وام ازدواج 70 میلیون تومانی ندارد؟
مشرق نیوز
تصمیمات کمیسیون تلفیق بودجه برای وام ازدواج، اشتغال و مسکن
قدس آنلاین
وام ازدواج افزایش یافت
برنا نیوز
وام ازدواج 70 میلیون تومان شد
اقتصاد نیوز
مجلس از واقعی شد نرخ ارز دفاع می کند
اقتصاد آنلاین
اعطای وام ازدواج 140 تا 200میلیونی به زوج ها در 1400
خبرآنلاین
مصوبات تلفیق برای تقویت اقتصاد خانوارها
نماینده
وام ازدواج 100 و 70 میلیون تومانی در سال آینده
ایبنا
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.