6 جایگاه عرضه سوخت در نقاط مختلف کشور به بهره برداری رسید

6 جایگاه عرضه سوخت در نقاط مختلف کشور به بهره برداری رسید
خبرگزاری آریا - هم زمان با چهل ودومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی 6 جایگاه عرضه سوخت در نقاط مختلف کشور به بهره برداری رسید.
6 جایگاه عرضه سوخت در نقاط مختلف کشور به بهره برداری رسید

6 جایگاه عرضه سوخت در نقاط مختلف کشور به بهره برداری رسید خبرگزاری آریا - هم زمان با چهل ودومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی 6 جایگاه عرضه سوخت در نقاط مختلف کشور به بهره برداری رسید.
به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، 6 جایگاه جدید عرضه سوخت در مناطق لرستان، خراسان رضوی، ارومیه و اصفهان به بهره برداری رسید.
افتتاح هم زمان 3 جایگاه در منطقه لرستان
پیمان بهرامی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان از افتتاح سه جایگاه عرضه سوخت در استان لرستان هم زمان با دهه مبارک فجر خبر داد.
وی در این باره گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر، سه جایگاه عرضه سوخت به نام های «ایران زمین»، «جاودانه» و «پاسارگاد» با حضور مسئولان استانی و با هدف گسترش خدمت رسانی مطلوب در منطقه لرستان افتتاح شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان در آیین بهره برداری رسمی از این جایگاه ها تصریح کرد: با راه اندازی این سه جایگاه، شمار جایگاه های عرضه فرآورده های بنزین و نفت گاز در استان به 87 باب رسید.
بهرامی ضمن ارائه گزارشی جامع از نحوه احداث و راه اندازی این جایگاه ها، احداث مجاری عرضه سوخت در نقاط مختلف برای دسترسی آسان و سریع شهروندان به فرآورده های نفتی را از سیاست های این شرکت با هدف تحقق حقوق شهروندی اعلام کرد و گفت: این جایگاه ها براساس تازه ترین استانداردهای زیست محیطی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و سازمان حفاظت محیط زیست ساخته شده و زیر پوشش شرکت های زنجیره ای توزیع سوخت (صاحب نشان) در استان فعالیت خود را آغاز کرده است و در حوزه سوخت رسانی به طیف وسیعی از هم استانی های عزیز خدمات ارائه می دهند.
وی افزود: جایگاه ایران زمین در شهرستان خرم آباد در زمینی به مساحت 2 هزار و 300 مترمربع و هزینه عملیات اجرایی 8 میلیارد تومان و با داشتن چهار سکو (دو سکوی بنزین و دو سکوی نفت گاز) زمینه اشتغال را برای 10 نفر فراهم کرده و جایگاه جاودانه نیز در این شهرستان در زمینی با مساحت هزار مترمربع و هزینه عملیات اجرایی 7 میلیارد تومان و با داشتن سه سکوی بنزین زمینه اشتغال را برای هشت نفر و جایگاه پاسارگاد در شهرستان دورود در زمینی به مساحت 2 هزار و 200 مترمربع و هزینه عملیات اجرایی با احتساب هزینه خرید زمین حدود 11 میلیارد تومان و با داشتن سه سکوی بنزین، زمینه اشتغال زایی هشت نفر را فراهم آورده است.
افتتاح یک جایگاه جدید در منطقه ارومیه
احمد مجرد، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه از افتتاح یک جایگاه جدید در مجتمع خدماتی و رفاهی شهر سلماس خبر داد و گفت: این جایگاه زیر پوشش یکی از شرکت های زنجیره ای توزیع سوخت (صاحب نشان) آغاز به کار کرده است و با راه اندازی آن، شمار جایگاه های عرضه سوخت منطقه به 131 باب افزایش یافت.
وی افزود: با افتتاح این جایگاه و طراحی مطلوب در نقشه های اجرایی، امکان سوخت گیری هم زمان هشت خودرو در سکوی عرضه بنزین و هشت خودرو در سکوی عرضه نفت گاز فراهم شده است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه با بیان اینکه جایگاه «ستاره شهر سلماس» در زمینی به مساحت 5 هزار و 500 متر مربع و با هزینه ای بالغ بر 120 میلیارد ریال احداث شده است، افزود: وضع توسعه و ساخت جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی منطقه بسیار مطلوب بوده و هم اکنون میانگین مدت زمان انتظار سوخت گیری نزدیک به صفر است.
مجرد ضمن قدردانی از سرمایه گذار بخش خصوصی، اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای، جهاد کشاورزی، شرکت توزیع برق و شرکت برند مهتاب در راه اندازی این جایگاه، اذعان کرد: احداث این جایگاه، امکان اشتغال زایی هشت نفر را نیز فراهم آورده است.
وی به مشخصات فنی و سیستم پرداخت الکترونیکی وجه سوخت جایگاه اشاره کرد و نمازخانه، فروشگاه و سرویس های بهداشتی را از جمله امکانات رفاهی جایگاه برشمرد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه همچنین از کلنگ زنی یک جایگاه دومنظوره عرضه فرآورده های نفتی در جاده سلماس – تازه شهر که عملیات احداث و راه اندازی آن آغاز شده، خبر داد.
این جایگاه در مراسمی با حضور استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مقام های محلی در مدار بهره برداری قرار گرفت.
یک جایگاه جدید در مسیر تربت جام به فریمان افتتاح شد
یک جایگاه جدید عرضه فرآورده های نفتی (بنزین و نفت گاز) در مسیر تربت جام به فریمان افتتاح شد و با راه اندازی آن، شمار جایگاه های منطقه خراسان رضوی به 132 باب افزایش یافت.
علی اصغر اصغری، مدیر این منطقه در آیین بهره برداری از این جایگاه که فرماندار و نماینده مردم تربت جام و برخی مقام های استانی و محلی حضور داشتند، ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر، به ویژگی های فنی جایگاه اشاره کرد و گفت: این جایگاه با مساحت 15 هزار مترمربع در قالب مجتمع خدمات رفاهی و با امکانات نمازخانه، رستوران و سوپر مارکت در کیلومتر 49 مسیر تربت جام به فریمان واقع شده است.
وی با ابراز خشنودی از افتتاح این جایگاه و اشتغال زایی 14 نفر اظهار کرد: این هشتمین جایگاه در ناحیه تربت جام و یکصدوسی ودومین جایگاه در منطقه خراسان رضوی است.
نماینده مردم تربت جام در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از افتتاح این جایگاه در این منطقه که مشکلات اهالی شهرستان را در زمینه سوخت رسانی برآورده می کند، از پیگیری ها و همکاری های شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در راه اندازی جایگاه عرضه سوخت 311 شیروانی نیز قدردانی و تشکر کرد.
افتتاح یک جایگاه عرضه بنزین و نفت گاز یورو در منطقه اصفهان
هم زمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر، همچنین یک جایگاه اختصاصی عرضه بنزین و نفت گاز یورو در منطقه اصفهان افتتاح شد.
جایگاه اختصاصی زارعی تحت نشان شرکت پارسیان سوخت رضوان، واقع در اتوبان نائین _ اصفهان، کیلومتر 25 اصفهان به منظور عرضه فرآورده های بنزین و نفت گاز یورو همسو با ارائه خدمات مطلوب سوخت رسانی به شهروندان محترم راه اندازی شد و به بهره برداری رسید.
جایگاه یادشده با دارا بودن ژنراتور برق، دوربین مدار بسته، نمازخانه، سرویس بهداشتی، طرح کهاب و تعداد هفت نفر نیروی انسانی، آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.
در این جایگاه، بنزین یورو 4 و نفت گاز یورو توسط 22 نازل فعال عرضه می شود.
کلیدواژه های این خبر
اصفهان   خرم آباد   پاسارگاد   خرید آنلاین   سلماس   عملیات اجرایی   پیروزی انقلاب اسلامی   مهتاب   ارومیه   سازمان حفاظت از محیط زیست   شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی   هشت نفر   مجرد   مسئولان استانی   هم استانی   سوخت رسانی   اشتغال   خراسان رضوی   لرستان   سرمایه گذاران   شهرستان   فرآورده های نفتی   ایام دهه فجر   اشتغالزایی   عرضه نفت   شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران   شرکت توزیع نیروی برق   شورای ائتلاف نیروهای انقلاب  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «آریا» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
بزرگترین گلخانه توت فرنگی کشور توسط بنیاد مستضعفان در چناران افتتاح شد
ایرنا
افتتاح و آغاز اجرای 10 طرح بزرگ کشاورزی بنیاد مستضعفان/ کاشت 1.5 میلیون اصله درخت مثمر در سراسر کشور
بنیاد جانبازان و مستضعفان
قطع و هرس هرگونه درخت توسط شهروندان جرم بوده و پیگرد قانونی دارد
یافته نیوز
شمار جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی در کرمانشاه به 160 باب رسید
خبرگزاری شانا
معاون استاندار خبر داد: ممنوعیت کوچ پیاده عشایر به لرستان
یافته نیوز
تسهیلات اشتغالزایی به طرح های اقتصادی پلدختر پرداخت می شود
ایرنا
اشتغال 3 هزار و 360 نفر با بهره برداری از شهرک های کشاورزی لرستان
رکنا نت
پلیمر خلیج فارس (لرستان) فینالیست شد
یافته نیوز
3360 با بهره برداری از شهرک های کشاورزی لرستان مشغول به کار می شوند
تسنیم
چوپانی شغلِ دارنده نشان طلای کشتی فرنگی آسیا و برنز جهان
یافته نیوز
پای گفت و گوی "اصغر بهرامی" رزمنده لرستانی
یافته نیوز
اختصاصی یافته: برنامه بازی های تیم خیبر خرم آباد تا پایان سال 1399
یافته نیوز
ابتلاء 212 نفر دیگر به کووید 19 در لرستان/ یک نفر فوت کرد
یافته نیوز
تعدادی درختان میوه در ابرکوه به شکوفه نشست
ایرنا
واعظی: توسعه اشتغال اولویت اصلی دولت تدبیر و امید بوده است
ایرنا
کمبود مراکز نگهداری معتادان متجاهر در لرستان؛ 48 منطقه حاشیه نشین در استان وجود دارد
تسنیم
افتتاح پنجاه ودومین جایگاه عرضه سی ان جی منطقه میاندوآب
خبرگزاری شانا
ایران در ساخت و اجرای پروژه های خطوط لوله به خودکفایی صددرصد رسید
شعار سال
خودکفایی کامل ایران در ساخت و اجرای پروژه های خطوط لوله انتقال نفت
سیمای انرژی
ایران در ساخت و اجرای پروژه های خطوط لوله صددرصد خودکفا شد
آریا
ظرفیت ذخیره سازی فرآورده در شمال غرب ایران به 330 میلیون لیتر رسید
خبرگزاری ایلنا
خودکفایی ایران در اجرای پروژه های خطوط لوله نفت
ایرنا
خودکفایی ایران در ساخت پروژه های خطوط لوله نفت
ایرنا
خط لوله انتقال سوخت تبریز- خوی- ارومیه افتتاح شد
ایرنا
گام های بلند مازندران برای توسعه در فجر 99
ایرنا
آمار فوت شدگان لرستان به یک هزار و 344 نفر رسید
یافته نیوز
نماینده مجلس: مجوز مجتمع فولاد بوشهر صادر شد
ایرنا
سرمایه گذاری 11 هزار میلیاردتومانی در یزد و موفقیت در جدال با تحریم ها
ایرنا
اشتغال بیش از 14 هزار نفر در گرو بهره برداری از مجتمع فولاد تربت حیدریه
صدا و سیما
بهره برداری از 19 طرح جهش تولید تا پایان سال در خرم آباد
خبرگزاری بسیج
فجر امید و هدیه یکهزار و 200 میلیارد تومانی به مردم لرستان
ایرنا
19 طرح جهش تولید تا پایان سال در خرم آباد بهره برداری می شود
ایرنا
یک جایگاه عرضه سوخت در خراسان جنوبی به بهره برداری رسید
خبرگزاری شانا
در سفر نوبخت به لرستان چه گذشت؟
آفتاب
گشایش 2 جایگاه عرضه سوخت در شهرهای شفت و سیاهکل
خبرگزاری شانا
تمام مرزهای رسمی کرمانشاه به دیپ دیجیتالی باک کامیون ها مجهز شد
ایرنا
سفر پربرکت یکهزار و 400 میلیارد تومانی به لرستان در هفته ای که گذشت
ایرنا
استاندار: لرستان قابلیت های زیادی در صنایع نفت دارد
ایرنا
فاز نخست مینی پالایشگاه پلدختر افتتاح شد
ایرنا
6 جایگاه عرضه سوخت در نقاط مختلف کشور به بهره برداری رسید
خبرگزاری شانا
اخبار مرتبط
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.