رونمایی از لیست خرید فکری در نقل وانتقالات

رونمایی از لیست خرید فکری در نقل وانتقالات
ورزش سه نوشت: نقل و انتقالات استقلال در نیم فصل یکی از جذاب ترین موضوعات پیرامون تیم تحت هدایت محمود فکری است؛ اینکه کدام ستاره ها پیراهن آبی را برتن می کنند.
رونمایی از لیست خرید فکری در نقل وانتقالات

در فاصله 5 روز تا پایان کار استقلالی ها در نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر حالا گمانه زنی ها درباره نقل و انتقالات آبی های پایتخت در نیم فصل به اوج خود رسیده است. طی روزهای گذشته محمود فکری سرمربی استقلال بارها تاکید کرده که هیچ بازیکنی از جمع شاگردانش جدا نمی شود. او لیست بازیکنان مورد نظر خودش را نیز در جلسه ای که با اعضای هیات مدیره و احمد مددی مدیرعامل استقلال داشت ارائه کرده و منتظر است بر اساس اولویت آنها اقدام به یارگیری کنند.

روز گذشته مهدی عبدیان عضو هیات مدیره باشگاه استقلال هم تاکید کرد که در سکوت کامل خبری مذاکره با نفرات مورد نظر کادرفنی را شروع کرده اند و هیات مدیره باشگاه نهایت تلاش خود را خواهد کرد تا نفرات شایسته مد نظر فکری به استقلال بپیوندند و بر قدرت آبی ها برای نیم فصل دوم و رقابت های آسیایی بیفزایند.

این در حالی است که استقلال در فصل جاری یکی از کامل ترین تیم های لیگ برتری به شمار می روند و در هرپست مهره های خوبی را در اختیار دارد. با این حال محمود فکری نیاز به تقویت تیم را با توجه به گروه سخت آسیایی و شانس قهرمانی در لیگ برتر احساس می کند و درخواست جذب چند بازیکن را داده است. هرچند که با وجود تاکید فکری بر حفظ همه نفرات ممکن است برخی بازیکنان استقلال را به مقصد تیم های دیگر ترک کنند.

در ادامه سعی کرده ایم به صورت موشکافانه درخواست های کادرفنی استقلال برای تقویت تیم در هر پست را بررسی کنیم. با ما همراه باشید:

دروازه؛ سیدحسین حفظ می شود؟
یکی از مسائلی که گاها باعث ایجاد حاشیه هم برای استقلال شد، حضور دو دروازه بان سطح بالا است. با جذب رشید مظاهری طبیعی بود که به سیدحسین حسینی مرد شماره یک آبی ها کمتر بازی برسد. از این رو سیدحسین حسینی پیشنهادهایی برای نیم فصل دوم دریافت کرده و بدش نمی اید به تیمی برود که بتواند بیشتر بازی کند. از سوی دیگر اما محمود فکری حالا از داشتن دو دروازه بان مطرح ناراحت هم نیست. او تا اینجا توانسته حواشی احتمالی در این پست را کنترل کند و اگر مشکل خاصی پیش نیاید، حسینی بازهم در استقلال به کارش ادامه خواهد داد. خصوصا اینکه رفتن حسینی مضراتی هم دارد؛ اینکه رشید مظاهری بدون رقیب در استقلال می شود و از طرف دیگر تیم های رقیب استقلال در مسیر قهرمانی قدرت بیشتری پیدا می کنند.

خط دفاع؛ نیازی به بازیکن جدید نیست
در خط دفاع استقلال یکی از کامل ترین تیم های لیگ برتر است. آبی ها در پست دفاع راست علاوه بر وریا غفوری، احمد موسوی را در اختیار دارند. در سمت چپ خط دفاع هم علاوه بر محمد نادری و متین کریم زاده آبی ها منتظرند تا هرویه میلیچ به ایران برگردد و کارش را با این تیم از سر بگیرد. در مرکز خط دفاع هم استقلال 4 مدافع باتجربه دارد؛ محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمدحسین مرادمند و عارف غلامی 4 مدافعی هستند که هرکدام ادعاهای زیادی در فوتبال دارند و حتی یکی از دلایل اصلی تغییر سیستم استقلال و استفاده از 3 مدافع مرکزی داشتن این تعداد بازیکن در این پست است. اگرچه صحبت هایی درباره جدایی سیاوش یزدانی مطرح است اما بعید به نظر می رسد فکری اجازه جدایی به او بدهد و احتمالا خط دفاع استقلال در نیم فصل دوم هم بدون تغییر باقی خواهد ماند.

خط هافبک؛ امیدوار به معرفت قلعه نویی
در خط هافبک اگرچه استقلال بازیکنان مطرح زیادی را در اختیار دارد اما نیاز فکری به یک هافبک دفاعی توانمند و جنگنده را احساس می کند تا در کنار مسعود ریگی کمربند خط هافبک را محکم تر کند. گزینه اول سرمربی استقلال در این پست علی علیزاده هافبک دفاعی گل گهر است. علیزاده که پارسال در نفت مسجدسلیمان چهره شد و الان یکی از بهترین ها در این پست محسوب می شود، حالا مد نظر فکری است اما بعید به نظر می رسد باشگاه گل گهر و امیر قلعه نویی راضی به حضور او در جمع آبی ها شوند.
گزینه دوم فکری در این پست مهدی کیانی کاپیتان پیشین سپاهان است که مورد غضب محرم نویدکیا قرار گرفته و مدت ها است برای این تیم به میدان نمی رود. کیانی که در سپاهان و تراکتور شاگرد قلعه نویی بوده صحبت هایی را با این مربی برای حضور در گل گهر انجام داده اما بدش نمی اید در سال های آخر فوتبالش پیراهن استقلال را برتن کند. مذاکرات استقلالی ها با کیانی ادامه دار است و باید دید چه اتفاقاتی رخ می دهد.

از طرف دیگر فرشید باقری هافبک وسط استقلالی ها نیز بدش نمی اید با توجه به شرایطی که دارد فوتبالش را در تیم دیگری ادامه دهد. اگرچه فکری فعلا مخالف این موضوع است اما شاید در آینده اتفاقات دیگری هم رخ بدهد.

نیاز به جذب یک وینگر سرعتی و تکنیکی فکری را بر آن داشته تا روی میلاد جهانی ستاره مازندرانی ذوب آهن دست بگذارد. جهانی بعد از درخشش در نفت آبادان امسال با پیراهن تیم اصفهانی توانسته روزهای خوبی را سپری کند و خودش هم بدش نمی آید حالا برای استقلال به میدان برود. جهانی هم با ذوب آهن قرارداد دارد و آبی ها اگر بخواهند او را جذب کنند باید رضایت باشگاه ذوب آهن را بگیرند. جهانی به واسطه مازندرانی بودنش با محمود فکری هم رابطه صمیمانه ای دارد و سرمربی آبی ها به این بازیکن اعتقاد خاصی دارد. باید دید آیا مذاکرات استقلال و ذوب آهن بر سر جهانی به نتیجه می رسد یا نه. هرچند که ذوبی ها بارها اعلام کردند جهانی و هیچ بازیکن دیگری از جمع شان جدا نخواهد شد.

خط حمله؛ پیمان بابایی آبی پوش می شود؟
استقلال با وجود ارسلان مطهری، مهدی قایدی و شیخ دیاباته یکی از خطرناک ترین خطوط حمله لیگ را در اختیار دارد که حتی محمود فکری نیز گاهی اوقات برای استفاده از این نفرات در ترکیب اصلی دچار سرگیجه می شود. با این حال سرمربی استقلال بدش نمی آید با توجه به فشردگی مسابقات در نیم فصل دوم یک مهاجم دیگر را هم به جمع شاگردانش اضافه کند. در این خصوص گفته می شود فکری دست روی پیمان بابایی مهاجم تیم ماشین سازی تبریز گذاشته است. بازیکنی که خودش هم با توجه به شرایط ماشین سازی بدش نمی آید به استقلال بیاید اما این مساله منوط به صدور رضایتنامه از سوی ماشین سازی است. البته یک مهاجم دیگر هم مد نظر فکری است که در یک تیم شهرستانی بازی می کند اما اگر قرار به اضافه شدن مهاجم نوک باشد، گزینه اول فکری ، پیمان بابایی است.

تغییرات جزیی برای مسابقات فشرده
همانطور که گفته شد تیم استقلال امسال یکی از پرمهره ترین تیم های لیگ برتر است و فکری نیز اعتقاد دارد تیمش در ابتدای فصل خوب بسته شده و نیاز چندانی به بازیکن جدید نیست. با این حال اگر این چند بازیکن اضافه شوند، قدرت استقلال بیشتر خواهد شد و در نیم فصل دوم حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. باید منتظر ماند ودید مدیران استقلال در جذب ستاره های مد نظر سرمربی تا چه حد موفق خواهند بود.

256 251

کد خبر 1484450

کلیدواژه های این خبر
فوتبال   لیگ برتر   نقل و انتقالات استقلال   کادرفنی   هافبک   رشید مظاهری   محمود فکری   خرید آنلاین   محمد نادری   کمربند   سیاوش یزدانی   گمانه زنی ها   نقل و انتقالات   عارف غلامی   لیست بازیکنان   محمد دانشگر   نیم فصل   لیگ برتری   گل گهر   کادرفنی استقلال   نیم فصل دوم   هافبک دفاعی   متین   محمدحسین مرادمند   مسیر قهرمانی   دروازبان   مهره   بازیکن استقلال   رقابت های لیگ  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «خبرآنلاین» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
پرسپولیس صدرجدول را نگهداشت
ساعت 24
بازیکنان محبوب و مغضوب، ناجی سرخابی ها
ایران آنلاین
با شش تغییر در رفسنجان / ترکیب استقلال مقابل مس زیرورو شد!
ورزش 3
مطهری: بازیکنان جدید پرسپولیس باید شخصیت قهرمانی داشته باشند
فارس
7 ناکام بزرگ لیگ برتر فوتبال ایران
روز نو
فهرست فرصت سوزهای فوتبال ایران
روز نو
دردسر بزرگ استقلال در آستانه دیدار با مس رفسنجان
روز نو
بررسی تمام احتمالات و جابجایی های 16 تیم لیگ برتر فوتبال
برنا
آیا آبی پوشان نیاز به بازیکن جدید دارند؟
بولتن نیوز
تغییرات در ترکیب استقلال برای چیست؟ 
وانا نیوز
معرفی 7 ناکام بزرگ لیگ در نیم فصل اول
همشهری آنلاین
فهرست فرصت سوزها
ایسنا
تمام نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر
سیتنا
آیا استقلال نیاز به بازیکن جدید دارد؟
وانا نیوز
مروری بر لیست استقلال در فصل جاری/ آیا آبی پوشان نیاز به بازیکن جدید دارند؟
تسنیم
بررسی تمام احتمالات و جابجایی های 16 تیم؛/ چه خبر از نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر؟
ورزش 3
سبک بازی استقلال اعصابم را به هم می ریزد
سیتنا
چهار بازیکن جدید به نساجی مازندران پیوستند
ایرنا
25 بازیکنی که نیم فصل برای استقلال بازی کردند/ از مطهری تا فلاح
مهر نیوز
عملکرد نادری در نیم فصل اول لیگ؛ هیاهو برای هیچ
همشهری آنلاین
زلزله در تیم پرسپولیس
افکار نیوز
بسته خبری «کیهان ورزشی» از اتفاقات ورزش ایران و جهان
کیهان ورزشی
بازیکن استقلال در فهرست گل محمدی؟
مشرق نیوز
تست کرونای قایدی و مظاهری منفی شد
فرتاک ورزشی
نگاهی به نقل و انتقالات جذاب زمستانی در لیگ برتر/ از فرجی و پاکدل تا میری و قاسمی نژاد
برنا نیوز
ستاره های استقلال مخالف ماندن سرمربی/ فکری باشد ما نیستیم!
رویداد 24
ستاره استقلال: فکری باشد من نیستم
مشرق نیوز
ستاره هایى که خواهان برکنارى 'فکرى' از استقلال هستند
نواندیش
آقای فکری، شما واقعاً هافبک دفاعی بودید؟
ایران آنلاین
جهان به کام «مُحرم» و نصف جهان!
عصر ایران
(ویدیو) خلاصه بازی سپاهان 2 - 0 استقلال 25 بهمن 99
فرارو
سپاهان 2 - استقلال صفر/ محرم بازی بزرگ نیم فصل را برد
تندرست نیوز
سپاهان 2 استقلال صفر/ محرم مچ فکری را خواباند ؛ صدر جدول طلایی شد
تسنیم
چه سرنوشتی در انتظار فکری است؟
خبرگزاری ایلنا
سپاهان 2 استقلال صفر ؛ فکری در نصف جهان، صدر و نصف قهرمانی را داد
تابناک
استقلال 0ـ2 سپاهان / شکست شاگردان فکری در جنگ صدرنشینی
انتخاب
سپاهان 2 - استقلال صفر/ محمود در اصفهان مات تفکرات محرم شد
خبرگزاری دانشجو
لیگ برتر فوتبال| سپاهان بازی بزرگ را از استقلال برد/ شکست شاگردان فکری در جنگ صدرنشینی
تسنیم
سپاهان بازی بزرگ هفته را از استقلال بُرد
ساعت 24
سپاهان صدر را از آبی ها گرفت
هفت صبح
اخبار مرتبط
bltساعت 24 : پرسپولیس صدرجدول را نگهداشت
bltایران آنلاین : بازیکنان محبوب و مغضوب، ناجی سرخابی ها
bltورزش 3 : با شش تغییر در رفسنجان / ترکیب استقلال مقابل مس زیرورو شد!
bltفارس : مطهری: بازیکنان جدید پرسپولیس باید شخصیت قهرمانی داشته باشند
bltروز نو : 7 ناکام بزرگ لیگ برتر فوتبال ایران
bltروز نو : فهرست فرصت سوزهای فوتبال ایران
bltروز نو : دردسر بزرگ استقلال در آستانه دیدار با مس رفسنجان
bltبرنا : بررسی تمام احتمالات و جابجایی های 16 تیم لیگ برتر فوتبال
bltبولتن نیوز : آیا آبی پوشان نیاز به بازیکن جدید دارند؟
bltوانا نیوز : تغییرات در ترکیب استقلال برای چیست؟ 
bltهمشهری آنلاین : معرفی 7 ناکام بزرگ لیگ در نیم فصل اول
bltایسنا : فهرست فرصت سوزها
bltسیتنا : تمام نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر
bltوانا نیوز : آیا استقلال نیاز به بازیکن جدید دارد؟
bltتسنیم : مروری بر لیست استقلال در فصل جاری/ آیا آبی پوشان نیاز به بازیکن جدید دارند؟
bltورزش 3 : بررسی تمام احتمالات و جابجایی های 16 تیم؛/ چه خبر از نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر؟
bltسیتنا : سبک بازی استقلال اعصابم را به هم می ریزد
bltایرنا : چهار بازیکن جدید به نساجی مازندران پیوستند
bltمهر نیوز : 25 بازیکنی که نیم فصل برای استقلال بازی کردند/ از مطهری تا فلاح
bltهمشهری آنلاین : عملکرد نادری در نیم فصل اول لیگ؛ هیاهو برای هیچ
bltافکار نیوز : زلزله در تیم پرسپولیس
bltکیهان ورزشی : بسته خبری «کیهان ورزشی» از اتفاقات ورزش ایران و جهان
bltمشرق نیوز : بازیکن استقلال در فهرست گل محمدی؟
bltفرتاک ورزشی : تست کرونای قایدی و مظاهری منفی شد
bltبرنا نیوز : نگاهی به نقل و انتقالات جذاب زمستانی در لیگ برتر/ از فرجی و پاکدل تا میری و قاسمی نژاد
bltرویداد 24 : ستاره های استقلال مخالف ماندن سرمربی/ فکری باشد ما نیستیم!
bltمشرق نیوز : ستاره استقلال: فکری باشد من نیستم
bltنواندیش : ستاره هایى که خواهان برکنارى 'فکرى' از استقلال هستند
bltایران آنلاین : آقای فکری، شما واقعاً هافبک دفاعی بودید؟
bltعصر ایران : جهان به کام «مُحرم» و نصف جهان!
bltفرارو : (ویدیو) خلاصه بازی سپاهان 2 - 0 استقلال 25 بهمن 99
bltتندرست نیوز : سپاهان 2 - استقلال صفر/ محرم بازی بزرگ نیم فصل را برد
bltتسنیم : سپاهان 2 استقلال صفر/ محرم مچ فکری را خواباند ؛ صدر جدول طلایی شد
bltخبرگزاری ایلنا : چه سرنوشتی در انتظار فکری است؟
bltتابناک : سپاهان 2 استقلال صفر ؛ فکری در نصف جهان، صدر و نصف قهرمانی را داد
bltانتخاب : استقلال 0ـ2 سپاهان / شکست شاگردان فکری در جنگ صدرنشینی
bltخبرگزاری دانشجو : سپاهان 2 - استقلال صفر/ محمود در اصفهان مات تفکرات محرم شد
bltتسنیم : لیگ برتر فوتبال| سپاهان بازی بزرگ را از استقلال برد/ شکست شاگردان فکری در جنگ صدرنشینی
bltساعت 24 : سپاهان بازی بزرگ هفته را از استقلال بُرد
bltهفت صبح : سپاهان صدر را از آبی ها گرفت
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.