پیگیری روند اجرای مصوبات نظارت میدانی نایب رئیس مجلس در استان خراسان رضوی/نیکزاد: مصوبات 29گانه باید تا پایان سال 99 اجرایی شود

پیگیری روند اجرای مصوبات نظارت میدانی نایب رئیس مجلس در استان خراسان رضوی/نیکزاد: مصوبات 29گانه باید تا پایان سال 99 اجرایی شود
نشست نایب رئیس مجلس با مسئولان دستگاه های اجرایی به منظور پیگیری روند اجرای مصوبات سفر وی به بخش های مختلف استان خراسان رضوی برگزار شد.
پیگیری روند اجرای مصوبات نظارت میدانی نایب رئیس مجلس در استان خراسان رضوی/نیکزاد: مصوبات 29گانه باید تا پایان سال 99 اجرایی شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نشست علی نیک زادثمرین نایب رئیس مجلس با حضور احسان ارکانی نماینده مردم نیشابور و فیروزه و جواد نیک بین نماینده مردم کاشمر و بردسکن و خلیل آباد، کوهسرخ در مجلس و مسئولان دستگاه های اجرایی اعم از وزارت کشور، وزارت راه و شهرسازی، وزارت نیرو، بنیاد مستضعفان، سازمان زمین و مسکن، شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و شرکت فرودگاه های و ناوبری هوایی ایران بعد از ظهر امروز (دوشنبه، 20 بهمن ماه) به منظور پیگیری روند اجرای مصوبات سفر وی به بخش های مختلف استان خراسان رضوی برگزار شد.

نیک زاد در جمع بندی مطالب مطرح شده در این نشست گفت: ما به دنبال دعوت آقای ارکانی و خانم چنارانی نمایندگان نیشابور، فیروزه و زبرخان در تاریخ یکم آذر ماه سال جاری به این منطقه سفر کردیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این سفر بالغ بر 29 بند مصوبه داشت که مربوط به ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، بنیاد مستضعفان، شرکت انبارهای عمومی، سازمان شهرداری ها و دهداری ها، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و بافت فرسوده در وزارت راه و شهرسازی، راه آهن جمهوری اسلامی ایران، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، شرکت آب و فاضلاب کشور، صنایع کوچک و شهرک های صنعتی و فرودگاه های کشور بود.

وی تصریح کرد: ما در این سفر نشستی هم در محل استانداری با حضور مسئولان مربوطه اعم از فرمانداران و سایر مسئولان شهرستان های این استان داشتیم که اجرای این 29 مصوبه را تقبل کردند.ما یک ماه بعد از هر سفر نشستی را به منظور پیگیری روند اجرای مصوبات آن برگزار می کنیم بنابراین امروز نیز دومین جلسه پیگیری مصوبات این سفر را برگزار کردیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم خاطر نشان کرد: تاکنون تعداد قابل توجهی از مصوبات 29گانه این سفر اجرا شده و سایر بندهای باقی مانده را نیز به همراه نمایندگان این منطقه به طور ویژه پیگیری می کنیم که تا قبل از پایان سال 99 اجرایی شود.

وی تأکید کرد: مردم، مسئولان و اصحاب رسانه بدانند ما وقتی به یک منطقه سفر می کنیم در جهت گره گشایی از مشکلات مردم است که آن را به طور جدی پیگیری می کنیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان از دستگاه های اجرایی مربوطه و ارکانی نماینده مردم نیشابور، فیروزه برای پیگیری مصوبات این سفر قدردانی کرد.

رفع مشکل چندین ساله زیرگذر کاشمر

احسان ارکانی با اشاره به مصوبات این سفر که با همکاری مسئولان دستگاه های مربوطه و پیگیری مستمر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اجرایی شده است، افزود: سفر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به این منطقه مصوبات متعددی داشت که بعد از گذشت دو ماه و نیم تعداد قابل توجهی از آنها اجرایی شده است.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس با اشاره به مصوبات این سفر که اجرا شده است، ادامه داد: اقدام ملی مسکن که پیرامون ساخت دو هزار واحد مسکونی در شهرستان نیشابور بوده یکی از مصوبات این سفر بود که زمین آن تهیه شده و پیمانکار شروع به کار کرده است.

وی تصریح کرد: روکش آسفالت 10 کیلومتر در حوزه جغرافیایی شهرستان نیشابور یکی دیگر از مصوبات مهم این سفر بود که انجام شد، همچنین قرار بر این شده است که 5 کیلومتر از شهرستان فیروزه نیز آسفالت شود ضمن اینکه چند روز گذشته به همراه استاندار خراسان رضوی از راه قدمگاه به شهر درود بازدید کردیم و با پیگیری های صورت گرفته قرار بر این شد که تعریض، بهسازی و مرمت این راه تسریع پیدا کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم خاطر نشان کرد: احداث و تکمیل آسفالت 12 کیلومتر باقی مانده از جاده حسن آباد، ینگجه و جبال که نیشابور را به خراسان شمالی متصل می کند از دیگر مصوبات این سفر بود که شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور قول داده که تا پایان خرداد 1400 این پروژه نیز به بهره برداری برسد.

وی افزود: تخصیص مبلغ 500 میلیون تومان برای مرمت و بازسازی بازار سرپوشیده نیشابور توسط شرکت بازآفرینی شهری در حال انجام است و از سوی دیگر موضوع بسیار مهم حل مشکل چندین ساله خیابان عمار یاسر یا زیرگذر خط کاشمر از دیگر مصوبات این سفر بود که بعد از تأمین باکس آن مبلغ 1.5 میلیارد اعتبار برای آن گرفتیم که در پی آن عملیات عمرانی احداث آن اجرا خواهد شد.

ارکانی یادآور شد: قرار شد کل هزینه های مربوط به تأمین برق شهرک صنعتی خیام نیشابور که از دیگر مصوبات این سفر بود از سوی سازمان صنایع کوچک و شهرهای صنعتی ایران پرداخت شده و تأمین برق آن را نیز از طریق شرکت توزیع برق دنبال خواهیم کرد.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: اقدامات صورت گرفته ماحصل سفر نایب رئیس مجلس به این منطقه بود که بر اساس اولویت بندی متناسب با نیاز منطقه صورت گرفته است.

لازم به ذکر است مصوبات سفر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به بخش های مختلف استان رضوی که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت به شرح زیر است:

- با توجه به تأمین زمین مورد نیاز برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن و سهمیه دو هزار واحدی شهر نیشابور از این طرح مقرر گردید حداکثر تا یک هفته استعلام های مربوط به امور آب و شرکت آبفا از سوی ادارات مربوطه پاسخ داده شود، وزارت راه و شهرسازی حداکثر تا 20 روز قرارداد تخصیص زمین 99 ساله را تنظیم نماید و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ظرف مدت 10 روز پس از تنظیم قرارداد پیمانکار را تعیین کرده و شروع به کار کند.

- به پیشنهاد نمایندگان و فرمانداری های 3 شهرستان نیشابور، زبرخان و فیروزه حداکثر تا یک ماه قیر و روکش آسفالت 40 کیلومتر از راه های روستایی که زیرسازی آن توسط شهرستان انجام شده است توسط سازمان راهداری ها و حمل و نقل جاده ای تأمین و اجرا می شود.

- در صورت انجام زیرسازی محور قدمگاه به درود به طول 5 کیلومتر و عرض 6 متر توسط فرماندار زبرخان و تأیید مشخصات فنی، معاونت راهداری و حمل و نقل جاده ای نسبت به تأمین قیر و روکش آسفالت مسیر با اعتباری معادل 50 میلیارد ریال اقدام نماید.

- به پیشنهاد فرمانداری فیروزه روکش آسفالت 5 کیلومتر از راه های شهرستان انجام می شود.

- به پیشنهاد فرمانداری نیشابور روکش اسفالت 10 کیلومتر از راه های شهرستان انجام می شود.

- جهت آسفالت 12 کیلومتر از جاده حسن آباد – ینگجه- بام در حوزه شهرستان نیشابور مقرر گردید رئیس شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل تخصیص اعتبار این پروژه را در سال جاری صد درصد لحاظ کرده و اجرای ماده 48 قانون پیمان را برای پیمانکار پروژه اجرایی نماید. مدیرکل شرکت ساخت و توسعه راه ها نسبت به تکمیل و آسفالت این پروژه تا خرداد 1400 اقدام نماید.

- مبلغ 5 هزار میلیارد ریال به منظور مرمت و بازسازی بازار سرپوشیده نیشابور توسط شرکت بازآفرینی شهری کشور تخصیص داده می شود و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان نیز به عنوان مجری با تأمین نیروی متخصص نسبت به مرمت و بازسازی بازار اقدام کند.

- با پیگیری نمایندگان محترم مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی موضوع بازگشایی خیابان عدالت 7 واقع در بافت فرسوده و تاریخی نیشابور در کمیسیون ماده 5 مطرح و با نظر مثبت اداره کل راه و شهرسازی مصوب گردد.

- تخصیص مبلغ 40000 میلیارد ریال به منظور ساخت ساختمان صدا و سیمای نیشابور، با مکاتبه و پیگیری آقای دکتر ارکانی از سازمان صدا و سیما، پیگیری می شود.

- با توجه به اعتراضات فراوان مردمی و برای حل مشکل چندین ساله زیرگذر خیابان عمار یاسر (خط کاشمر) و با عنایت به موافقت معاونت فنی و زیربنایی راه آهن کشور جهت تامین یک عدد باکس بتنی 4 متری، وزارت راه و و شهرسازی متعهد می گردد 15 میلیارد ریال اعتبار عملیات عمرانی اجرای این زیرگذر را تامین اعتبار نماید.

- با توجه به اعلام آمادگی سرمایه گذار بخش خصوصی برای احداث فرودگاه در شهرستان نیشابور، پیرو مذاکره آقای دکتر نیکزاد با آقای امیرمکری مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و همچنین آقای زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، مقرر شد طی جلسه ای در دفتر نایب رئیس مجلس با حضور سرمایه گذار و آقای امیرمکری و آقای ارکانی مجوزهای لازم جهت شروع سرمایه گذاری و عملیات اجرایی صادر گردد.

- به منظور ایجاد و آسفالت راه ارتباطی شهر بار به محور کلاته محمدجان به بقیع به طول 6 کیلومتر، با پیگیری نمایندگان محترم شهرستان و همراهی مجلس، از محل اعتبارات ملی در بودجه سال 1400 ردیفی اختصاص یابد.

- مقرر شد 500 متر از 3 هکتار زمین وزارت راه و شهرسازی در شهر فیروزه به منظور ساخت اداره ثبت اسند به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی واگذار گردد، سند مابقی زمین هم با پیگیری فرمانداری فیروزه به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی انتقال خواهد یافت.

- حداکثر تا یک ماهه مبلغ 200 میلیارد ریال تسهیلات 4 درصدی جهت راه اندازی دو جایگاه سوخت CNG در داخل شهر نیشابور به شهرداری نیشابور پرداخت شود.

- با توجه به درخواست شهرداری خرو به منظور دریافت تسهیلات ایجاد کارگاه تولید جدول، مقرر گردید شهرداری درخواست و طرح توجیهی خود را تهیه و به تایید استانداری برساند، سازمان شهرداری ها و دهیاری ها در صورت ارائه درخواست تسهیلات لازم را به این شهرداری طی یک ماه آینده پرداخت خواهد کرد.

- با توجه به وجود بیش از 170دستگاه اتوبوس فرسوده در ناوگان حمل و نقل عمومی شهر نیشابور، مقرر گردید ظرف مدت یک ماه برای نوسازی 15 دستگاه از اتوبوس هایی که در تملک شهرداری است مبلغ 30000 میلیارد ریال کمک بلاعوض برای هر اتوبوس از طرف سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور پرداخت شود.

- با توجه به کمبود 18 مگاوات برق به منظور تامین نیاز واحدهای صختی شهرک خیام مقرر گردید پس از برآورد هزینه توسط شرکت شهرک های صنعتی، 50 درصد از این هزینه را خود شرکت و مابقی این هزینه از طریق استانداری تامین گردد .

- با توجه به نیاز روستای شهرک امام (ره) بخش مینجلگه به توسعه و احاطه این روستا توسط اراضی بنیاد مستضعفان، مقرر گردید به شرط تهیه طرح هادی روستایی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و برآورد زمین مورد نیاز اهالی و روستا، مدیر کل املاک بنیاد مستضعفان ظرف مدت یک ماه تا سقف 10هکتار زمین را با موافقت هیئت امنا برابر طرح هادی و به صورت رایگان به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی واگذار نماید.

- اعتبار مورد نیاز بازنگری کلیه طرح های هادی روستایی شهرستان های نیشابور، زبرخان و فیروزه که نیاز به بازنگری دارند به صورت یک سوم توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، یک سوم توسط استانداری خراسان رضوی و یک سوم با پیگیری نمایندگان مجلس از طریق سازمان برنامه بودجه تامین گردد.

- با توجه به عدم تأمین آب آشامیدنی روستای کلاته زینل شهرستان فیروزه مقرر گردید شرکت مهندسی و فاضلاب کشور اقدامات لازم را به منظور تامین آب شرب این روستا با اعتبار حدود 40 میلیارد ریال حداکثر تا یک ماه انجام دهد.

- جلسه ای با موضوع سرمایه گذاری شرکت فولاد خراسان در پروژه پساب فاضلاب شهر نیشابور در محل مجلس شورای اسلامی یا شرکت آبفای کشور طی 10 روز آینده تشکیل گردد.

- مبلغ 60 میلیارد ریال به منظور تعریف پروژه هایی در راستای کاهش تنش های آبی و تامین آب شرب شهرستان نیشابور تخصیص داده شود./

پایان پیام


کلیدواژه های این خبر
مسکن   نظام جمهوری اسلامی ایران   شرکت آب و فاضلاب   استانداری   وزارت راه و شهرسازی   مشکلات مردم   بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی   نایب رئیس مجلس   قدمگاه   بهسازی   راهب   ستاد اجرایی فرمان امام   پیمانکار   نماینده مردم در مجلس   واحد مسکونی   انبارهای عمومی   مجلس شورای اسلامی   بهمن ماه   بردسکن   خلیل آباد   کاشمر   نیشابور   آب و فاضلاب   شهرداری   انقلاب اسلامی   خراسان رضوی   اصحاب رسانه   شهرستان   بافت های فرسوده   صنایع کوچک   شهرک های صنعتی   سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «خبرگزاری خانه ملت» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
مردمی کردن کمیته امداد نیازمند نهادسازی است
ایرنا
نایب رئیس مجلس: پذیرش مشروط FATF امکان پذیر نیست
فارس
پیگیری برای حل مشکلات شهرک صنعتی شهید سلیمانی تبریز/بازدید از جزیر قشم برای جذب سرمایه گذاری خارجی/ نشست مشترک با وزیرخارجه برای انتقال زندانیان در آذربایجان و ارمنستان
خبرگزاری خانه ملت
جزئیات بازدید نمایندگان مجلس از منطقه زلزله زده سی سخت
نامه نیوز
مصوبات مجلس برای بازسازی منطقه زلزله زده «سی سخت»
میزان
امروز در استان کهگیلویه و بویراحمد شهرستان سی سخت/نگاه تیزبین کمیسیون اصل نود بر مصوبات بازسازی زلزله زادگان شهرستان سی سخت/نائب اول رئیس مجلس و هیات همراه و اعضای کمیسیون اصل نود در سفر به سی سخت و نظارت میدانی از خدمات رسانی به مناطق زادگان شهرستان سی سخت، عمکلرد هلال احمر در امداد رسانی قابل تقدی
آرا نیوز
مصوباتی برای بازسازی هر چه زودتر سی سخت در نظر گرفته شد
خبرگزاری خانه ملت
مصوباتی برای بازسازی هر چه زودتر «سی سخت» در نظر گرفته شد
مهر نیوز
نظارت میدانی جمعی از نمایندگان مجلس از مناطق زلزله زده استان کهگیلویه و بویراحمد
ایسنا
جزئیات بازدید نمایندکان مجلس از منطقه زلزله زده سی سخت
فارس
اعتبار لازم برای بازسازی مناطق زلزله زده سی سخت در مجلس صورت می پذیرد
ایرنا
توضیحات خضریان از سفر یک روزه به "مناطق زلزله زده سی سخت"
برنا نیوز
پرداخت تسهیلات 20 میلیونی به خسارت دیدگان زلزله سی سخت توسط بنیاد مسکن
خبرگزاری ایلنا
تسهیلات بلاعوض به سرعت در اختیار زلزله زدگان قرار بگیرد/ تمامی مدارس تخریبی شهرستان احداث می شوند
شبستان
جمعی از نمایندگان مجلس از مناطق زلزله زده سی سخت بازدید کردند/ وعده بازسازی منطقه تا شهریور1400
خبرگزاری دانشجو
بازدید نایب رئیس مجلس از مناطق زلزه زده سی سخت /نیکزاد پای صحبت های مردم این منطقه نشست
تسنیم
نائیب رئیس مجلس شورای اسلامی وارد سی سخت شد
خبرگزاری بسیج
نیکزاد عازم سی سخت می شود
خبرگزاری خانه ملت
نمایندگان تا آخرین لحظه در کنار مردم آسیب دیده از زلزله/شهرداری ها نسبت به رفع مشکلات زلزله زدگان اقدام کنند
خبرگزاری خانه ملت
12 هزار مسکن در اراک ساخته خواهد شد
سازه نیوز
نگاهی به سفرهای هفته گذشته مسوولان کشوری به خراسان رضوی
ایرنا
600 میلیارد ریال تسهیلات مسکن محرومان در لارستان پرداخت شد
ایرنا
تولید سالانه یک میلیون مسکن از سال آینده
سازه نیوز
10 گلزار و 23 مزار شهید در رشتخوار نیازمند ساماندهی است
راه دانا
کاهش مهاجرت ها از کوهبنان در گرو توجه به اشتغال و مسکن مردم
کرمان خبر
قالیباف: در تولید مسکن عقب افتاده ایم /اولویت اول مجلس نظارت بر اجرای قوانین وضع شده است
رویداد 24
2381 خانواده عضو بهزیستی صاحب خانه شدند / راه اندازی پویش «سقف همدلی»
ایکنا
در سخت ترین شرایط در کشور کار می کنیم/ مسائل اقتصادی ما سیاسی است
ایران خبر
روایت حاشیه ای که فرماندار تربت حیدریه ساخت/ آیا استاندار به خواست مردم اعتنایی می کند؟
فارس
توجه زینی وند به مشکلات مردم بخش راین
ایسنا
تلاش ما قرارگیری نیشابور در جایگاه اصلی خود و به روز رسانی سند توسعه شهرستان است
ایسنا
دولت در قبال زیاده خواهی های آمریکا از منافع کشور و ملت حفاظت کند
هم اندیشی
دولت در قبال زیاده خواهی های آمریکا از منافع کشور و ملت حفاظت کند/ دولت و وزرا نسبت به حل مشکلات رودبار توجه ویژه داشته باشند
نماینده
80پروژه عمرانی در شهریار به بهره برداری می رسد
مهر نیوز
باید برای استان خوزستان فکر جداگانه ای شود
ایران آنلاین
افتتاح طرح های دهه فجر آذین بخش بهار انقلاب در استان سمنان
ایرنا
بازگشت محدودیت های وضعیت زرد در مشهد
بولتن نیوز
طرح های آبرسانی استان سمنان با اعتبار 562 میلیارد ریال افتتاح می شود
ایرنا
جهانگیری: مردم نباید برای مسائل ابتدایی زندگی مشکل داشته باشند
فرارو
بررسی مشکلات مردم بهمئی در دیدار با نماینده کهگیلویه
صدا و سیما
اخبار مرتبط
bltایرنا : مردمی کردن کمیته امداد نیازمند نهادسازی است
bltفارس : نایب رئیس مجلس: پذیرش مشروط FATF امکان پذیر نیست
bltخبرگزاری خانه ملت : پیگیری برای حل مشکلات شهرک صنعتی شهید سلیمانی تبریز/بازدید از جزیر قشم برای جذب سرمایه گذاری خارجی/ نشست مشترک با وزیرخارجه برای انتقال زندانیان در آذربایجان و ارمنستان
bltنامه نیوز : جزئیات بازدید نمایندگان مجلس از منطقه زلزله زده سی سخت
bltمیزان : مصوبات مجلس برای بازسازی منطقه زلزله زده «سی سخت»
bltآرا نیوز : امروز در استان کهگیلویه و بویراحمد شهرستان سی سخت/نگاه تیزبین کمیسیون اصل نود بر مصوبات بازسازی زلزله زادگان شهرستان سی سخت/نائب اول رئیس مجلس و هیات همراه و اعضای کمیسیون اصل نود در سفر به سی سخت و نظارت میدانی از خدمات رسانی به مناطق زادگان شهرستان سی سخت، عمکلرد هلال احمر در امداد رسانی قابل تقدی
bltخبرگزاری خانه ملت : مصوباتی برای بازسازی هر چه زودتر سی سخت در نظر گرفته شد
bltمهر نیوز : مصوباتی برای بازسازی هر چه زودتر «سی سخت» در نظر گرفته شد
bltایسنا : نظارت میدانی جمعی از نمایندگان مجلس از مناطق زلزله زده استان کهگیلویه و بویراحمد
bltفارس : جزئیات بازدید نمایندکان مجلس از منطقه زلزله زده سی سخت
bltایرنا : اعتبار لازم برای بازسازی مناطق زلزله زده سی سخت در مجلس صورت می پذیرد
bltبرنا نیوز : توضیحات خضریان از سفر یک روزه به "مناطق زلزله زده سی سخت"
bltخبرگزاری ایلنا : پرداخت تسهیلات 20 میلیونی به خسارت دیدگان زلزله سی سخت توسط بنیاد مسکن
bltشبستان : تسهیلات بلاعوض به سرعت در اختیار زلزله زدگان قرار بگیرد/ تمامی مدارس تخریبی شهرستان احداث می شوند
bltخبرگزاری دانشجو : جمعی از نمایندگان مجلس از مناطق زلزله زده سی سخت بازدید کردند/ وعده بازسازی منطقه تا شهریور1400
bltتسنیم : بازدید نایب رئیس مجلس از مناطق زلزه زده سی سخت /نیکزاد پای صحبت های مردم این منطقه نشست
bltخبرگزاری بسیج : نائیب رئیس مجلس شورای اسلامی وارد سی سخت شد
bltخبرگزاری خانه ملت : نیکزاد عازم سی سخت می شود
bltخبرگزاری خانه ملت : نمایندگان تا آخرین لحظه در کنار مردم آسیب دیده از زلزله/شهرداری ها نسبت به رفع مشکلات زلزله زدگان اقدام کنند
bltسازه نیوز : 12 هزار مسکن در اراک ساخته خواهد شد
bltایرنا : نگاهی به سفرهای هفته گذشته مسوولان کشوری به خراسان رضوی
bltایرنا : 600 میلیارد ریال تسهیلات مسکن محرومان در لارستان پرداخت شد
bltسازه نیوز : تولید سالانه یک میلیون مسکن از سال آینده
bltراه دانا : 10 گلزار و 23 مزار شهید در رشتخوار نیازمند ساماندهی است
bltکرمان خبر : کاهش مهاجرت ها از کوهبنان در گرو توجه به اشتغال و مسکن مردم
bltرویداد 24 : قالیباف: در تولید مسکن عقب افتاده ایم /اولویت اول مجلس نظارت بر اجرای قوانین وضع شده است
bltایکنا : 2381 خانواده عضو بهزیستی صاحب خانه شدند / راه اندازی پویش «سقف همدلی»
bltایران خبر : در سخت ترین شرایط در کشور کار می کنیم/ مسائل اقتصادی ما سیاسی است
bltفارس : روایت حاشیه ای که فرماندار تربت حیدریه ساخت/ آیا استاندار به خواست مردم اعتنایی می کند؟
bltایسنا : توجه زینی وند به مشکلات مردم بخش راین
bltایسنا : تلاش ما قرارگیری نیشابور در جایگاه اصلی خود و به روز رسانی سند توسعه شهرستان است
bltهم اندیشی : دولت در قبال زیاده خواهی های آمریکا از منافع کشور و ملت حفاظت کند
bltنماینده : دولت در قبال زیاده خواهی های آمریکا از منافع کشور و ملت حفاظت کند/ دولت و وزرا نسبت به حل مشکلات رودبار توجه ویژه داشته باشند
bltمهر نیوز : 80پروژه عمرانی در شهریار به بهره برداری می رسد
bltایران آنلاین : باید برای استان خوزستان فکر جداگانه ای شود
bltایرنا : افتتاح طرح های دهه فجر آذین بخش بهار انقلاب در استان سمنان
bltبولتن نیوز : بازگشت محدودیت های وضعیت زرد در مشهد
bltایرنا : طرح های آبرسانی استان سمنان با اعتبار 562 میلیارد ریال افتتاح می شود
bltفرارو : جهانگیری: مردم نباید برای مسائل ابتدایی زندگی مشکل داشته باشند
bltصدا و سیما : بررسی مشکلات مردم بهمئی در دیدار با نماینده کهگیلویه
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.