نباید اجازه سو استفاده و نفوذ به دشمنان بدهیم

نباید اجازه سو استفاده و نفوذ به دشمنان بدهیم
تهران - ایرنا - رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: خدشه به جمهوری اسلامی خدشه به مردم است، ما باید از امنیت مردم حفاظت کنیم و نباید اجازه سو استفاده و نفوذ به دشمنان بدهیم.
نباید اجازه سو استفاده و نفوذ به دشمنان بدهیم

به گزارش ایرنا، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین روز دوشنبه در مراسم گرامیداشت سالروز عملیات والفجر8 و روز حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تبریک ایام دهه فجر اظهار کرد: بدون تردید پیروزی انقلاب اسلامی شروع پایانی برای مارکسیست و لیبرالیسم بود. این دو مسیر در ادامه پاسخی است که اروپایی ها به قرون وسطی داده اند. آن چیزی که از دل این دو تفکر بیرون آمده پایان خداباوری در دنیای به اصطلاح متمدن غرب بود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: انقلاب اسلامی عصر جدیدی است که خدا باوری را برای بشریت مطرح کرد.

وی با اشاره به بیانیه اجلاس واتیکان تصریح کرد: گفتمان غالب در دنیا گفتمان اسلام است و گفتمان مسیحیت در جهان جدید جایی ندارد. این پیامد بیش از دو قرن مکاتب برآمده از رنسانس است. که مکاتب جدید ریشه های خداباوری را زدند.

سردار سلیمانی دلیل دچار شدن بشریت به بحران را وجود طرز فکرهایی مانند لیبرالیسم و مارکسیست دانست و گفت : انقلاب اسلامی تابلوی خداباوری و معنویت را بلند کرده است. همه توجه جهانیان به این تابلو جلب شده است. استکبار و طرز فکر های ناشی از رنسانس غرب تمام زمینه ها را به خدمت گرفته تا از پیشرفت انقلاب اسلامی جلوگیری کند. جهان غرب در سواستفاده از علم مهارت دارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به تلاش جهان غرب برای استثمار جهان اسلام ادامه داد:رشد اسلام در دوران انقلاب اسلامی است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا انقلاب ظهور کرد؟ با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و بند عزت ملی در بیانیه گام دوم بیان داشت: عزت ملی مردم ایران پاسخی بود به ذلت رژیم پهلوی. اولین موسس دولت در تاریخ ایران بود که در مقابل تجاوز دشمن به ایران هیچ مقاومتی نکرد.

سردار سلیمانی با اشاره به این که رضا پهلوی حتی جرأت ماندن در کشور خود را نداشت تصریح کرد: زبونی، خفت و خواری و پست ترین کلمات نیز برای رذالت رژیم پهلوی کافی نیست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به بی کفایتی رژیم پهلوی اظهار داشت: ملت ما پس از انقلاب اسلامی صاحب عزت ملی شده و ما با هیچ گونه تجاوزی به حریم انقلاب سازگاری نداریم.

وی با اشاره به مصادیقی نظیر حضور شصت هزار مستشار انگلیسی در ایران در زمان محمد رضا پهلوی گفت: رژیم پهلوی عزت ملی ما را زیر سوال برد. یکی از اهداف برجسته انقلاب اسلامی دستیابی به عزت ملی بود که ملت ایران در سایه رهبری امام خمینی (ره) و مدیریت و تداوم شجاعانه رهبری توسط مقام معظم رهبری مجددا عزت خود را به دست آورد.

غلامرضا سلیمانی در ادامه افزود: امروز هیچ ملتی در دنیا عزیز تر از ملت اسلامی ایران نیست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با یاد آوری از شهید بهنام محمدی و شهید محمد حسین فهمیده خاطر نشان کرد: این عزت ملی و دوران مقدس است که کار آمدی نظام جمهوری اسلامی را اثبات میکند. اگر همه ی جنبه های مردم سالاری اسلامی به منصه ظهور برسد جهان از ما الگو خواهد گرفت.

وی بیان این که جهان غرب از به تحقق رسیدن همه جنبه های مردم سالاری در ایران ممانعت میکند و از این امر هراس دارد افزود:در بخش دفاع و امنیت به طور کامل مردم سالاری اسلامی رعایت شده. دوران دفاع مقدس باعث شد که کاملا مردم سالاری اسلامی در حوزه امنیت رعایت شود. جمهوری اسلامی علی رغم همه ی دشمنی ها تحریم ها و توطئه ها و فشار های حد اکثری ونفوذ غرب توانسته است که اینقدر موفق و رو به جلو باشد.

سردار سلیمانی در ادامه گفت: آنجایی که مردم سالاری اسلامی به منصه ی ظهور نرسیده جایی است که هنوز تحت تاثیر تفکرات لیبرالیستی و مارکسیستی غرب است که نمیگذارند جوانان ما با روحیه جهادی خود نقش آفرینی کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دوران دفاع مقدس تجلی گاه عینی مردم سالاری اسلامی است، اظهار داشت: عملیات والفجر 8 یکی از شاهکار های نیرو های مسلح به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

وی با روایتی از عملیات والفجر 8 و توصیه امام خمینی (ره) که فرمودند: «توکل کنید بر خدا و انجام دهید» به توصیف موانع و دشواری های این عملیات پرداخت و گفت : یکی از دلایل پیروزی در این عملیات حفظ مسائل حفاظت اطلاعات بود.

سردار سلیمانی با اشاره به حفاظت اطلاعات، موفقیت این عملیات را مدیون تمهیدات امنیتی سپاه دانست.

وی اشاره ای به بی کفایتی ژاندارم ها قبل از حضور سپاه و بسیج در ساحل اروند کردو گفت: جمهوری اسلامی توانسته است معادلات تمام جنگ ها را تغییر دهد. نقش حفاظت اطلاعات برای ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی و برای نجات بشریت مهم است.

سردار سلیمانی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج متجلی کننده و مظهر کامل تحقق مردم سالاری دینی است، افزود: ما باید برای تحقق مردم سالاری اسلامی همگی مسائل حفاظت اطلاعات را رعایت کنیم. دشمن اطلاعات ما را از فضای مجازی جمع آوری میکند. رفت و آمد به خارج از کشور و سفارت خانه هایشان از نمونه های اقدامات جاسوسی آنها علیه امنیت جمهوری اسلامی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: مسئله حفاظت اطلاعات برای همه مهم است. اما برای ما در سپاه به عنوان پاسداران انقلاب اسلامی و در بسیج به عنوان متجلی کننده ی همه جنبه های مردم سالاری اسلامی باید مهم است.

وی حفاظت اطلاعات را برای همه مهم دانست و در پایان تصریح کرد:خدشه به جمهوری اسلامی خدشه به مردم است. ما باید از امنیت مردم حفاظت کنیم و نباید اجازه سو استفاده و نفوذ به دشمنان بدهیم.


کلیدواژه های این خبر
مقام معظم رهبری   جهان اسلام   نظام جمهوری اسلامی ایران   مردم سالاری   رنسانس   پیروزی انقلاب اسلامی   موسس   معنویت   محمد رضا پهلوی   استکبار   طرز فکر   لیبرالیسم   هشت سال دفاع مقدس   قرون وسطی   رضا شاه   واتیکان   حسین فهمیده   انقلاب اسلامی   امام خمینی (ره)   بحران   گام دوم انقلاب   سازمان بسیج مستضعفین   ایام دهه فجر   سردار غلامرضا سلیمانی   رژیم پهلوی   انگلیسی  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «ایرنا» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
خسارت های سنگینی مدل اقتصادی بعد از دفاع مقدس
صدا و سیما
گمانه زنی ها درباره رد یا تایید داوطلبان 1400 معتبر نیست
شبستان
تضمینی نیست کسی تایید شد به همه وعده هایش عمل کند/ مذاکره یک طرفه فایده ندارد
خبرگزاری دانشجو
کدخدایی: از طرف شورای نگهبان اظهارنظر می کنند که فلانی رد یا تایید می شود!
آفتاب
کدخدایی: گمانه زنی درباره رد یا تایید داوطلبان اصلا معتبر نیست
پانا
گمانه زنی ها درباره تایید یا رد داوطلبان 1400 به هیچ وجه معتبر نیست/ افراد مختلفی سخنگوی شورای نگهبان شده اند
خبرگزاری دفاع مقدس
کدخدایی: من هم موافقم که نامزدها برنامه شان را به شورای نگهبان ارائه کنند/ گمانه زنی افراد درباره رد یا تایید داوطلبان معتبر نیست
عصر ایران
کدخدایی: گمانه زنی درباره رد یا تایید داوطلبان انتخابات 1400 معتبر نیست
الف
تضمینی نیست کسی تائید شد به همه وعده هایش عمل کند | گمانه زنی درباره رد یا تائید داوطلبان اصلا معتبر نیست
خبرگزاری حوزه
کسی حق ندارد بگوید داوطلبی رد یا تایید صلاحیت می شود/انتقاد کنید اما انصاف و حق را هم در نظر بگیرید
خبرگزاری موج
اظهارات کدخدایی درباره تایید و رد شدن کاندیداهای انتخابات 1400 /آمریکا التماس می کند که بیایید مذاکره کنیم
خبرآنلاین
کدخدایی: گمانه زنی درباره رد یا تایید داوطلبان معتبر نیست
دنیای اقتصاد
گمانه زنی درباره رد یا تایید داوطلبان اصلا معتبر نیست/ آمریکا التماس می کند که بیایید مذاکره کنیم
خبرگزاری ایلنا
بی رحمانه انتقاد کنید اما انصاف هم داشته باشید
قدس آنلاین
گمانه زنی درباره رد یا تایید داوطلبان انتخابات 1400 معتبر نیست
مهر نیوز
گمانه زنی درباره رد یا تایید داوطلبان اصلا معتبر نیست
ایسنا
جهانی شدن طرح شهید سلیمانی در کنترل کرونا
پایداری ملی
ملت ایران در الگو سازی راه اطمینان بخشی در پیش گرفته است
رهیاب نیوز
ملت ایران در الگوسازی راه اطمینان بخشی در پیش گرفته است
بلاغ مازندران
جهانی شدن طرح شهید سلیمانی در کنترل کرونا/ توسعه پروژه های محرومیت زدایی، سازندگی و اشتغال
فارس
بیانیه گام دوم انقلاب برای جوانان تبیین شود
خبرگزاری حوزه
بررسی نقش اقلیت های دینی در پیروزی انقلاب اسلامی
شبستان
تحقق بیانیه گام دوم انقلاب نیازمند یک سازماندهی تشکیلاتی است
آرا نیوز
صلح و دوستی دستاورد انقلاب اسلامی برای جهانیان است/جهان پیروزی های جبهه مقاومت را نتیجه تفکر ناب علوی و عاشورایی انقلاب اسلامی می داند
رهیاب نیوز
حجت الاسلام ادیانی: انقلاب اسلامی به ایران عزت بخشید
ایسنا
انقلاب اسلامی طرحی نو در برابر الگو های غربی و شرقی بود / تنها راه قطع امید از دشمنان، توسعه کشور به دست متخصصان داخلی است
خبرگزاری دانشجو
ایران قوی در 42 سالگی انقلاب| نمایشی متفاوت از اقتدار ملت بزرگ ایران
ایران اکونومیست
تقی زاده: ملت ایران نگاه ویترینی به آرمان های اصیل انقلاب را برنمی تابند / درودی: خطر تحریف در کمین آرمان های اصیل انقلاب
خبرگزاری دانشجو
همانند 42 سال گذشته، خود را سپر حوادث فراروی کشور می دانیم
رسانیوز
انقلاب اسلامی زنده و بانشاط تر از گذشته پیش می رود
پایداری ملی
بیانیه سپاه به مناسبت چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
صدا و سیما
بیانیه سپاه پاسداران: انقلاب اسلامی زنده و با نشاط تر از گذشته پیش می رود
آرا نیوز
اجازه نگاه چپ به ایران را نمی دهیم/ ماموریت خطیر ما تولید قدرت است
راه دانا
بیانیه سپاه پاسداران به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
رجانیوز
پهپادهای بردبلند را ارتقا می دهیم/هرتهدیدی را می توانیم پاسخ دهیم
مهر نیوز
خدشه به جمهوری اسلامی، خدشه به مردم است / اجازه سوء استفاده و نفوذ به دشمنان نمی دهیم
ایکنا
خدشه به جمهوری اسلامی خدشه به مردم است
بولتن نیوز
باید از امنیت مردم حفاظت کنیم
آریا
نباید اجازه سو استفاده و نفوذ به دشمنان بدهیم
ایرنا
مقاومت ملت ایران به یک الگوی ارزشمند جهانی تبدیل شده است
ایرنا
اخبار مرتبط
bltصدا و سیما : خسارت های سنگینی مدل اقتصادی بعد از دفاع مقدس
bltشبستان : گمانه زنی ها درباره رد یا تایید داوطلبان 1400 معتبر نیست
bltخبرگزاری دانشجو : تضمینی نیست کسی تایید شد به همه وعده هایش عمل کند/ مذاکره یک طرفه فایده ندارد
bltآفتاب : کدخدایی: از طرف شورای نگهبان اظهارنظر می کنند که فلانی رد یا تایید می شود!
bltپانا : کدخدایی: گمانه زنی درباره رد یا تایید داوطلبان اصلا معتبر نیست
bltخبرگزاری دفاع مقدس : گمانه زنی ها درباره تایید یا رد داوطلبان 1400 به هیچ وجه معتبر نیست/ افراد مختلفی سخنگوی شورای نگهبان شده اند
bltعصر ایران : کدخدایی: من هم موافقم که نامزدها برنامه شان را به شورای نگهبان ارائه کنند/ گمانه زنی افراد درباره رد یا تایید داوطلبان معتبر نیست
bltالف : کدخدایی: گمانه زنی درباره رد یا تایید داوطلبان انتخابات 1400 معتبر نیست
bltخبرگزاری حوزه : تضمینی نیست کسی تائید شد به همه وعده هایش عمل کند | گمانه زنی درباره رد یا تائید داوطلبان اصلا معتبر نیست
bltخبرگزاری موج : کسی حق ندارد بگوید داوطلبی رد یا تایید صلاحیت می شود/انتقاد کنید اما انصاف و حق را هم در نظر بگیرید
bltخبرآنلاین : اظهارات کدخدایی درباره تایید و رد شدن کاندیداهای انتخابات 1400 /آمریکا التماس می کند که بیایید مذاکره کنیم
bltدنیای اقتصاد : کدخدایی: گمانه زنی درباره رد یا تایید داوطلبان معتبر نیست
bltخبرگزاری ایلنا : گمانه زنی درباره رد یا تایید داوطلبان اصلا معتبر نیست/ آمریکا التماس می کند که بیایید مذاکره کنیم
bltقدس آنلاین : بی رحمانه انتقاد کنید اما انصاف هم داشته باشید
bltمهر نیوز : گمانه زنی درباره رد یا تایید داوطلبان انتخابات 1400 معتبر نیست
bltایسنا : گمانه زنی درباره رد یا تایید داوطلبان اصلا معتبر نیست
bltپایداری ملی : جهانی شدن طرح شهید سلیمانی در کنترل کرونا
bltرهیاب نیوز : ملت ایران در الگو سازی راه اطمینان بخشی در پیش گرفته است
bltبلاغ مازندران : ملت ایران در الگوسازی راه اطمینان بخشی در پیش گرفته است
bltفارس : جهانی شدن طرح شهید سلیمانی در کنترل کرونا/ توسعه پروژه های محرومیت زدایی، سازندگی و اشتغال
bltخبرگزاری حوزه : بیانیه گام دوم انقلاب برای جوانان تبیین شود
bltشبستان : بررسی نقش اقلیت های دینی در پیروزی انقلاب اسلامی
bltآرا نیوز : تحقق بیانیه گام دوم انقلاب نیازمند یک سازماندهی تشکیلاتی است
bltرهیاب نیوز : صلح و دوستی دستاورد انقلاب اسلامی برای جهانیان است/جهان پیروزی های جبهه مقاومت را نتیجه تفکر ناب علوی و عاشورایی انقلاب اسلامی می داند
bltایسنا : حجت الاسلام ادیانی: انقلاب اسلامی به ایران عزت بخشید
bltخبرگزاری دانشجو : انقلاب اسلامی طرحی نو در برابر الگو های غربی و شرقی بود / تنها راه قطع امید از دشمنان، توسعه کشور به دست متخصصان داخلی است
bltایران اکونومیست : ایران قوی در 42 سالگی انقلاب| نمایشی متفاوت از اقتدار ملت بزرگ ایران
bltخبرگزاری دانشجو : تقی زاده: ملت ایران نگاه ویترینی به آرمان های اصیل انقلاب را برنمی تابند / درودی: خطر تحریف در کمین آرمان های اصیل انقلاب
bltرسانیوز : همانند 42 سال گذشته، خود را سپر حوادث فراروی کشور می دانیم
bltپایداری ملی : انقلاب اسلامی زنده و بانشاط تر از گذشته پیش می رود
bltصدا و سیما : بیانیه سپاه به مناسبت چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
bltآرا نیوز : بیانیه سپاه پاسداران: انقلاب اسلامی زنده و با نشاط تر از گذشته پیش می رود
bltراه دانا : اجازه نگاه چپ به ایران را نمی دهیم/ ماموریت خطیر ما تولید قدرت است
bltرجانیوز : بیانیه سپاه پاسداران به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
bltمهر نیوز : پهپادهای بردبلند را ارتقا می دهیم/هرتهدیدی را می توانیم پاسخ دهیم
bltایکنا : خدشه به جمهوری اسلامی، خدشه به مردم است / اجازه سوء استفاده و نفوذ به دشمنان نمی دهیم
bltبولتن نیوز : خدشه به جمهوری اسلامی خدشه به مردم است
bltآریا : باید از امنیت مردم حفاظت کنیم
bltایرنا : نباید اجازه سو استفاده و نفوذ به دشمنان بدهیم
bltایرنا : مقاومت ملت ایران به یک الگوی ارزشمند جهانی تبدیل شده است
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.