استخراج بیت کوین می تواند سودآورتر از خرید آن باشد

استخراج بیت کوین می تواند سودآورتر از خرید آن باشد
با ترکیب بهینه ی سخت افزار کارآمد و برق ارزان قیمت، استخراج بیت کوین در هر شرایط اقتصادی و هر نقطه ی قیمتی، فعالیتی سودآور خواهد بود.
استخراج بیت کوین می تواند سودآورتر از خرید آن باشد

براساس گزارش کوین تلگراف، سرمایه گذاران سازمانی سال ها است که با بهت و حیرت، از دور نوسانات قیمت بیت کوین را مشاهده می کنند؛ اما در این بازار حضور ندارند. بازدهی بالای این رمزارز آن ها را مجذوب کرده بود؛ ولی این از نابالغ بودن بیت کوین، نبود قوانین، عناوین بی شمار خدمات، هشدار رخنه های امنیتی، ورشکستگی و اسکم هراس داشتند. مبادله ی بیت کوین با ابزارهای معمولی یا در صرافی ها برای بیشتر سرمایه گذاران سازمانی موضوعی حیاتی است. اما در سال های ابتدایی ظهور بیت کوین چنین امکانی وجود نداشت و در نتیجه، تأیید آن در هر نوع سازوکار سرمایه گذاری شرکتی عملا غیر ممکن بود.سرمایه گذاری روی بیت کوین در دوره ی پیش از 2017در گرماگرم صف آرایی برای خرید بیت کوین در سال 2017، اتفاق عجیبی رخ داد. درحالی که شرکت ها دادوستد این رمزارز در سطح سازمانی را پرخطر قلمداد می کردند، کارکنان آن ها شخصا از هر راهی که ممکن بود بیت کوین خریدند. آن ها بیت کوین را ازطریق صرافی ها، خودپرداز و مشارکت در عرضه ی اولیه خریداری کردند. بسیاری از این افراد به بیت کوین شوروشوق خاصی پیدا کردند و حتی این احساس، تبدیل به وسواس فکری شد. درنتیجه ی این رویدادها، بیت کوین در دنیای مالی ریشه دواند.بازار نزولی پس از 2017در طی روند نزولی قیمت بیت کوین پس از رقابت های 2017، خدمات مالی بسیار زیادی برای سرمایه گذاران سازمانی در حوزه ی بیت کوین ایجاد و راه اندازی شد. شرکت های سهامی عام در حوزه ی استخراج بیت کوین، با فعالیت در اساسی ترین بخش صنعت، ارائه ی خدمات به سرمایه گذاران را آغاز کردند. اندوخته های بیت کوین تبدیل به اوراق بهادار شد تا سرمایه گذاران با خیالی آسوده بدون نیاز به تهیه و استفاده از کیف پول های بیت کوین، آزادانه روی قیمت این رمزارز قمار کنند. شرکت ها برای خرید و نگه داری بیت کوین، پول بیشتری قرض کردند؛ زیرا قمار روی افزایش بهای بیت کوین در درازمدت، از بهره ای که برای بدهی پرداخت می کنند ارزش بیشتری دارد.برای کسب درآمد کلان از بیت کوین، راه های زیادی وجود دارد؛ اما غالبا بهترین استراتژی سرمایه گذاری، خرید و نگه داری بیت کوین استپاسخ بیت کوین به کووید 19هنگامی که قیمت بیت کوین سقوط کرد و در ماه مارس 2020 به پایین ترین حد خود، (حدودا 4 هزار دلار) رسید، شیوع بیماری همه گیر کووید 19 تازه آغاز شده بود. دولت ها در سراسر جهان، تا حد زیادی استراتژی مشابهی دنبال کردند؛ یعنی قرنطینه کردن مردم و چاپ اسکانس بیشتر. پیش از اینکه بازارها بتوانند آنچه در حال وقوع بود به طور کامل هضم کنند، تسهیل کمّی و محرک های مالی هم تراز و بازارها به سازوکارهای قیمت گذاری ناکارآمدی تبدیل شدند. دلیل چنین رویدادی نه عملکرد خیانت کارانه ی افراد درگیر، بلکه عملکرد آن ها از روی ایمان بود؛ آن ها ایمان داشتند شرایط کنونی برای مدت طولانی ادامه نخواهد داشت.با سرازیر شدن روزانه ی نقدینگی، بازارها بدون توجه به حوزه های باارزش برای انباشت سرمایه ی خودشان، تقریبا هر روز واکنش نشان می دادند. بازار درباره ی سرعت و مقدار انباشت سرمایه با خودش رقابت می کرد. با توجه به سقوط تقریبا تمامی بازارهای مالی و صنایع در جهان و افزایش جهانی قیمت سهام تا بالاترین حد، یک فرد منطقی روی چه چیزی سرمایه گذاری می کند؟

کاربر درحال استخراج بیت کوین / Bitcoin و نگاه به لپ تاپ روی میز چوبیخرید و نگه داری بیت کوین در سال 2020این بار هنگامی که توجه سرمایه گذاران به سمت بیت کوین جلب شد، برای آن ها همه چیز سر جای خود قرار داشت؛ خدمات مالی تضمین شده و امکان خریدوفروش بیت کوین برای آن ها فراهم بود و با داشتن سابقه، تجربه ی فراوانی اندوخته بودند. حتی در مؤسسات بزرگ، حامیان پرشوری برای سرمایه گذاری وجود داشت. البته مهم ترین نکته برای آن ها، امکان خریدوفروش بیت کوین بود. برای اولین بار در تاریخ رمزارز، سرمایه گذاران قادر بودند بدون نیاز به مجوز ، از ابزارهای معمولی و صرافی ها برای سرمایه گذاری امن و راحت روی بیت کوین استفاده کنند. هنگامی که سازوکارهای مناسب سرجای خود قرار داشتند، شرکت ها و سرمایه گذاران آن کاری را انجام دادند که اکثر سرمایه گذاران باید انجام دهند؛ خرید و نگه داری.معمولا در دنیای واقعی، ساده ترین راهکارها بهترین هستند. این موضوع مبتنی بر درک و مشاهده ی عینی است، زیرا به ظاهر در قوانین طبیعی زندگی همچون اجتناب ناپذیر بودن مرگ، پرداخت مالیات و قانون 80/20 نیز صدق می کند. (براساس قانون 80/20 یا اصل پارتو، در بسیاری از رویدادها، تقریبا 80٪ اثرات از 20٪ علل ناشی می شوند.) درباره ی بیت کوین نیز این چنین است. با اینکه برای کسب درآمد کلان از بیت کوین، راه های زیادی همچون استخراج، مبادله یا قمار وجود دارد، برای بیشتر افراد در سراسر جهان، فارغ از اینکه چه کسی هستند یا در کجا زندگی می کنند، بهترین استراتژی سرمایه گذاری خرید و نگه داری بیت کوین است.استخراج یکی از قابل پیش بینی ترین و امن ترین راه ها برای افزایش بیت کوین استدلیل این ادعا روشن است: هرکسی می توان بیت کوین بخرد و نگه داری کند؛ اما تقریبا هیچ کس برای همیشه از زیر و بم بازار آگاه نیست. این صنعت طوری با سرعت بسیار زیادی در حال رشد است که هیچکس نمی تواند همه ی آنچه اکنون اتفاق می افتد پیگیری کند؛ چرا که پیش بینی آینده غیر ممکن است. برای غلبه بر مشکلات بازار، باید اشتیاق زیادی به رمزارز داشته باشید و خودتان را وقف این کار کنید. البته افراد خبره و باانگیزه ای در این فضا وجود داشتند که تصور می کردند به جای نگه داری صرف بیت کوین، می توانند کارهای بهتری انجام بدهند؛ اما آن ها نیز با از دست دادن سرمایه از بازار محو شدند.استخراج بیت کوین، سودآورتر از نگه داری آن استدر تاریخ بیت کوین، استخراج از قانون «خرید و نگه داری» کاملا مستثنا بوده است. اگر بتوان با ترکیب بهینه ی سخت افزار کارآمد و برق ارزان قیمت یک سناریو ایجاد کرد، استخراج بیت کوین در هر شرایط اقتصادی و هر نقطه ی قیمتی، فعالیتی سودآور خواهد بود. وب سایت کوین تلگراف برای اثبات این موضوع، مقایسه ای از نوع هزینه ی فرصت انجام داد. آن ها بیت کوین و ماینری از نوع Bitmain را در روز عرضه خریداری کردند. در مرحله ی بعد، ماینر را با نرخ 0,06 دلار به کار انداختند و برای پرداخت قبض، مقدار مناسبی از بیت کوین های استخراج شده را فروختند. در هر حالتی، استخراج بیت کوین سودآورتر از نگه داری آن بود.

استخراج بیت کوین / Bitcoin miningمقاله های مرتبط:

 • شمارش معکوس تا پرتاب؛ 40 هزار دلاری شدن بیت کوین با دفعه پیش چه تفاوتی دارد؟
 • بیت کوین و اتریوم نگه داشته شده در صرافی ها به کمترین حد چند سال اخیر رسیداین محرک اقتصادی ساده، تنها در عرض 7 سال استخراج بیت کوین را به صورت خودساخته به صنعتی 5 میلیارد دلاری تبدیل کرده است. استخراج یکی از قابل پیش بینی ترین و امن ترین راه ها برای تبدیل بیت کوین به بیت کوین بیشتر است. البته برای اینکه فرایند استخراج سودآور باشد، یک نکته بسیار حائز اهمیت است: تجهیزات باید با اطمینان و به صورت مداوم کار کنند. گفتن این عبارات اغلب از انجام دادنشان آسان تر است. استخراج بیت کوین می تواند بسیار فنی باشد. تجهیزات در این حوزه متراکم و از نظر کیفیت، بازدهی و شرایط متنوع هستند. همچنین مانند تمامی تجهیزات دیگر، ماینرها برای عملکرد مناسب و مقرون به صرفه، نیازمند سیستم ها و اپراتورهای ماهر و محیط عملکردی مناسب هستند.از منظر شبکه، برای بیت کوین اهمیتی ندارد که شما چقدر مقرون به صرفه و مناسب آن را استخراج می کنید. یک تراهش که از بیابان به دست می آید با یک تراهش که از استان برفی کبک در کانادا استخراج شده ،کاملا برابر و غیر قابل تشخیص است. بااین حال، در نهایت شما به عنوان دارنده ی ماینر مطمئنا متوجه تفاوت هزینه خواهید شد. با تمامی این گفته ها، یک نکته کاملا مبرهن است: کسانی که در صنعت استخراج بیت کوین فعال هستند، برای به دست آوردن تعداد کمتری بیت کوین این شغل را انتخاب نکرده اند.برای کسب درآمد در بازاری که روند صعودی دارد به نبوغ نیازی نیست؛ اما برای برنامه ریزی و بقا در یک بازار نزولی باید نابغه بود. آن دسته از سرمایه گذارانی که از بازار نزولی سرافراز بیرون آمدند قوی تر شدند، تجربه ی بیشتری کسب کردند و در اجرای پروژه ها و تجهیزات، اپراتور بهتری هستند. آن ها آماده اند تا در سال 2021، در بازار رقابتی بیت کوین سرمایه ی بیشتری کسب کنند و از فراز و فرودهای بازار سربلند بیرون آیند.

 • کلیدواژه های این خبر
  سخت افزار   قیمت گذاری   خودپرداز   نقدینگی   کارانه   خرید آنلاین   کسب درآمد   ورشکستگی   کیف پول   نوسان قیمت   قرنطینه   قیمت سهام   سهامی عام   بازدهی   وسواس فکری   مجذوب   بیت کوین   بازار   صنعت   سرمایه   سرمایه گذاری   سرمایه گذاران   اوراق بهادار   شرایط اقتصادی   صرافی   استخراج بیت کوین   کووید 19   شیوع بیماری  
  محتوای این خبر به صورت خودکار از «زومیت» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
  با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

  اخبار مرتبط
  بازار سهام در محاصره ابهامات
  دنیای اقتصاد
  بهانه جدید ریزش بورس؛ فروش اوراق
  پول نیوز
  عرضه اوراق دولتی سبب ریزش های بورس است؟
  مشرق نیوز
  غده سرطانی فرسایش بورسی
  دنیای اقتصاد
  همه چیز درباره معمای رمزارز / فاجعه «بیت کوین» در راه است؟!
  الف
  همه چیز درباره معمای رمزارزها/ فاجعه «بیت کوین» در راه است
  مشرق نیوز
  جزئیات سرمایه گذاری اعضای باشگاه اینوستار روی بازی فریج
  بورس نیوز
  فاجعه «بیت کوین» در راه است؟!
  پایداری ملی
  هشدار! فاجعه بیت کوین در راه است
  خیبر انلاین
  خروج سرمایه از کشور با ارز های دیجیتال/ مقایسه بازار ارز دیجیتال با بورس اشتباه است
  میزان
  همه چیز درباره معمای رمزارز| فاجعه «بیت کوین» در راه است
  ملیت
  استخراج بیت کوین در ایران خرج خرید خانه در ترکیه می شود !
  رکنا نت
  همه چیز درباره معمای رمزارز|فاجعه «بیت کوین» در راه است
  بانکداری ایرانی
  همه چیز درباره معمای رمزارز|فاجعه «بیت کوین» در راه است/اعلام خطر به مسئولان برای اقدام عاجل؛ نگذاریم هم مردم ضرر کنند، هم حاکمیت
  تسنیم
  نگاهی به روند قیمت ارزهای دیجیتالی در یک سال اخیر
  ایسنا
  چرایی سقوط شدید ارزش رمزارزها
  صبحانه با خبر
  اظهارات جنت یلن با رویای بازیگران دنیای رمز ارزها چه کرد؟
  آفتاب
  چرایی سقوط شدید ارزش رمزارزها / اظهارات جنت یلن با رویای بازیگران دنیای رمز ارزها چه کرد؟
  خبرآنلاین
  سقوط شدید رمزارزها در پی هشدار جنت یلن
  دنیای اقتصاد
  خریداران عجول سهام، امروز در صف بیت کوین
  بورس نیوز
  وقتی مالباخته های بورس خریدار بیت کوین می شوند!
  مشرق نیوز
  هشدار نسبت به مهاجرت مالباخته های بورس به بازار رمز ارز ها
  پارسینه
  زنگ هشدار ارزهای دیجیتال در ایران
  پایداری ملی
  مالباخته های بورس خریدار بیت کوین شدند!
  ایران اکونومیست
  چطور می توان بیت کوین خرید
  بورس نیوز
  زنگ هشدار ارزهای دیجیتال در ایران/ مالباخته های بورس خریدار بیت کوین شدند!
  تسنیم
  هشدار نسبت به مهاجرت مالباخته های بورس به بازار رمز ارزها
  دنیای اقتصاد
  هشدار نسبت به مهاجرت مالباخته های بورس به بازار رمز ارزها 
  خبرآنلاین
  وضعیت بورس در ماه پایانی سال 99 چگونه است؟
  تابش کوثر
  پیش بینی ثبات در چشم انداز معاملات بازار سرمایه
  ایران آنلاین
  بورس تهران به منطقه امن می رسد؟
  اقتصاد آنلاین
  کوچ سرمایه ها از بورس به ارزهای دیجیتال
  صبحانه با خبر
  کوچ بخشی از سرمایه ها از بورس به ارزهای دیجیتال/ فریب خریداران با «بیت کورن» به جای بیت کوین
  ملیت
  هشدار نسبت به خروج بخشی سرمایه ها از بورس به بازار ارزهای دیجیتال
  خبرآنلاین
  کوچ بخشی از سرمایه ها از بورس به ارزهای دیجیتال
  مهر نیوز
  آموزش خرید بیت کوین در ایران
  اقتصاد آنلاین
  دلایل اصلی نوسان قیمت بیت کوین
  آریا
  سرمایه گذاری کوتاه مدت یا بلند مدت در بورس؟
  رویداد 24
  افزایش قیمت دلار در بازار امروز/ نوسان نرخ طلا در اطراف بالاترین رقم یک هفته گذشته/ جدیدترین آمار از تولید لوازم خانگی در ده ماهه امسال/ آیا 1400 بازار بهتری برای خرید خودرو است؟
  تابناک
  چرا سهامداران باید نگاه مدت به بورس داشته باشند؟
  رویداد 24
  اخبار مرتبط
  bltدنیای اقتصاد : بازار سهام در محاصره ابهامات
  bltپول نیوز : بهانه جدید ریزش بورس؛ فروش اوراق
  bltمشرق نیوز : عرضه اوراق دولتی سبب ریزش های بورس است؟
  bltدنیای اقتصاد : غده سرطانی فرسایش بورسی
  bltالف : همه چیز درباره معمای رمزارز / فاجعه «بیت کوین» در راه است؟!
  bltمشرق نیوز : همه چیز درباره معمای رمزارزها/ فاجعه «بیت کوین» در راه است
  bltبورس نیوز : جزئیات سرمایه گذاری اعضای باشگاه اینوستار روی بازی فریج
  bltپایداری ملی : فاجعه «بیت کوین» در راه است؟!
  bltخیبر انلاین : هشدار! فاجعه بیت کوین در راه است
  bltمیزان : خروج سرمایه از کشور با ارز های دیجیتال/ مقایسه بازار ارز دیجیتال با بورس اشتباه است
  bltملیت : همه چیز درباره معمای رمزارز| فاجعه «بیت کوین» در راه است
  bltرکنا نت : استخراج بیت کوین در ایران خرج خرید خانه در ترکیه می شود !
  bltبانکداری ایرانی : همه چیز درباره معمای رمزارز|فاجعه «بیت کوین» در راه است
  bltتسنیم : همه چیز درباره معمای رمزارز|فاجعه «بیت کوین» در راه است/اعلام خطر به مسئولان برای اقدام عاجل؛ نگذاریم هم مردم ضرر کنند، هم حاکمیت
  bltایسنا : نگاهی به روند قیمت ارزهای دیجیتالی در یک سال اخیر
  bltصبحانه با خبر : چرایی سقوط شدید ارزش رمزارزها
  bltآفتاب : اظهارات جنت یلن با رویای بازیگران دنیای رمز ارزها چه کرد؟
  bltخبرآنلاین : چرایی سقوط شدید ارزش رمزارزها / اظهارات جنت یلن با رویای بازیگران دنیای رمز ارزها چه کرد؟
  bltدنیای اقتصاد : سقوط شدید رمزارزها در پی هشدار جنت یلن
  bltبورس نیوز : خریداران عجول سهام، امروز در صف بیت کوین
  bltمشرق نیوز : وقتی مالباخته های بورس خریدار بیت کوین می شوند!
  bltپارسینه : هشدار نسبت به مهاجرت مالباخته های بورس به بازار رمز ارز ها
  bltپایداری ملی : زنگ هشدار ارزهای دیجیتال در ایران
  bltایران اکونومیست : مالباخته های بورس خریدار بیت کوین شدند!
  bltبورس نیوز : چطور می توان بیت کوین خرید
  bltتسنیم : زنگ هشدار ارزهای دیجیتال در ایران/ مالباخته های بورس خریدار بیت کوین شدند!
  bltدنیای اقتصاد : هشدار نسبت به مهاجرت مالباخته های بورس به بازار رمز ارزها
  bltخبرآنلاین : هشدار نسبت به مهاجرت مالباخته های بورس به بازار رمز ارزها 
  bltتابش کوثر : وضعیت بورس در ماه پایانی سال 99 چگونه است؟
  bltایران آنلاین : پیش بینی ثبات در چشم انداز معاملات بازار سرمایه
  bltاقتصاد آنلاین : بورس تهران به منطقه امن می رسد؟
  bltصبحانه با خبر : کوچ سرمایه ها از بورس به ارزهای دیجیتال
  bltملیت : کوچ بخشی از سرمایه ها از بورس به ارزهای دیجیتال/ فریب خریداران با «بیت کورن» به جای بیت کوین
  bltخبرآنلاین : هشدار نسبت به خروج بخشی سرمایه ها از بورس به بازار ارزهای دیجیتال
  bltمهر نیوز : کوچ بخشی از سرمایه ها از بورس به ارزهای دیجیتال
  bltاقتصاد آنلاین : آموزش خرید بیت کوین در ایران
  bltآریا : دلایل اصلی نوسان قیمت بیت کوین
  bltرویداد 24 : سرمایه گذاری کوتاه مدت یا بلند مدت در بورس؟
  bltتابناک : افزایش قیمت دلار در بازار امروز/ نوسان نرخ طلا در اطراف بالاترین رقم یک هفته گذشته/ جدیدترین آمار از تولید لوازم خانگی در ده ماهه امسال/ آیا 1400 بازار بهتری برای خرید خودرو است؟
  bltرویداد 24 : چرا سهامداران باید نگاه مدت به بورس داشته باشند؟
  پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
   |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

  مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
  مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.