لطفی: مراسم 22 بهمن امسال به شکل موتوری و ماشینی در سراسر کشور برگزار می شود/ نام گذاری روز 22 بهمن به نام حاج قاسم سلیمانی + جزئیات

لطفی: مراسم 22 بهمن امسال به شکل موتوری و ماشینی در سراسر کشور برگزار می شود/ نام گذاری روز 22 بهمن به نام حاج قاسم سلیمانی + جزئیات
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: امسال هیچ فراخوانی برای برگزاری راهپیمایی و تجمع نخواهیم داشت و در روز 22 بهمن، راهپیمایی خودرویی و موتوری خانوادگی برگزار خواهد شد.
لطفی: مراسم 22 بهمن امسال به شکل موتوری و ماشینی در سراسر کشور برگزار می شود/ نام گذاری روز 22 بهمن به نام حاج قاسم سلیمانی + جزئیات

نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی امروز دوشنبه در نشست هماهنگی برنامه های سالروز حماسه یوم الله 22 بهمن گفت: از همه بزرگوارانی که در این مراسم هستند کمال تشکر را دارم که برای هم افزایی این مراسم بسیار مهم در اینجا هستید. این ایام الله و چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی را که مزین به میلاد حضرت زهرا نیز هست خدمت همه شما تبریک عرض می کنم.

او ادامه داد: در جریان هستید که برنامه امسال با همه سال ها متفاوت است و از همین رو آگاهی بخشی هم ضرورت بیشتری دارد، همه مردم ایران اسلامی واقف هستند که یوم الله 22 بهمن یک مراسم تشریفاتی نیست، بلکه یک پدیده استثنایی در جهان است که همه اقشار جامعه را در برمی گیرد و به معنای تجدید بیعت با آرمان های انقلاب و فرامین رهبری و آمادگی در راستای مسئولیت پذیری در صیانت از انقلاب اسلامی است.

لطفی افزود: غلبه مستضعفان بر مستکبران از ویژگی های این روز و حضور مردم در صحنه هم یکی از ویژگی های دیگر آن است که امام خمینی از همین رو درباره آن فرموده اند که این روز، عید بزرگ اسلامی است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیان کرد: در جریان هستید که ما معمولا برنامه ریزی برای این روز را از مدت ها قبل شروع می کنیم، از همین رو از شهریور ماه با 24 کارگروه تخصصی بیش از 42 عنوان فعالیت و مراسم پیش بینی و مصوب شد و با همراهی مردم عزیز با رعایت دقیق همه شیوه نامه های بهداشتی و آنچه مد نظر وزارت بهداشت بود این مراسم را از 12 بهمن که سالروز ورود پر برکت امام بود آغاز کردیم.

او گفت: بزرگداشت بسیج فداکار و خدمت مومنانه و مدافعان سلامت از برنامه های ما در این مراسم است و رزمایش خدمت مومنانه یکی از برنامه هایی است که تحت 42 کارگروه پیش بینی شده است. همچنین روز 22 بهمن به نام حاج قاسم سلیمانی نام گذاری خواهد شد و حسن ختام هم جشن بزرگ انقلاب اسلامی خواهد بود.

لطفی بیان کرد: همچنین ویژه برنامه ما به نام جشن بزرگ شکوه صبر و شکر در ساعت18:30 روز بیست ودوم بهمن در بقاع متبرکه سراسر کشور و به خصوص حرم حضرت معصومه برگزار و نور افشانی هم در 30 مرکز استان و 400 شهرستان برگزار خواهد شد.

او ادامه داد: همچنین مانند گذشته طرح هر خانه یک پرچم با بانگ الله اکبر مردم شریف کشورمان برگزار خواهد شد و همانند گذشته بانگ الله اکبر هر خانه را در شب قبل از سالروز حماسه 22 بهمن را شاهد خواهیم بود. علاوه بر این در سفارت خانه 63 کشوری که رایزن فرهنگی داریم، برنامه های مرتبط برگزار خواهد شد.

مسیرهای دوازده گانه راهپیمایی یوم الله بیست ودوم بهمن ماه در تهران

نام گذاری روز 22 بهمن به نام حاج قاسم سلیمانی / جزییات برگزاری راهپیمایی 22 بهمن

لطفی اضافه کرد: ما پنج پیش فرض را برای چگونگی برگزاری این مراسم مد نظر داشتیم. اولین پیش فرض این بود که راهپیمایی نمادین با حفظ شیوه نامه های بهداشتی برگزار شود، اما ممکن بود موفق نشویم، گزینه بعدی ما این بود که اجرای برنامه با چیدن صندلی و فاصله برگزار شود، اما باز هم ممکن بود عملی نشود، فرضیه بعدی این بود که استثنائا از ظرفیت خودروها استفاده و خانواده ها سوار بر اتومبیل در این تظاهرات حضور یابند، فرضیه بعدی این بود که از موتور سیکلت استفاده کنیم، گزینه پنجم این بود که خودرو و موتور در این مراسم استفاده شود که طبق نظرسنجی که از مردم صورت گرفت بیش از چهل درصد مردم به ترکیب خودرو و موتور رای دادند و این موضوع در سراسر کشور و فارغ از همه رنگ بندی های کرونایی برگزار خواهد شد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تاکید کرد: ناگفته نماند که ما هرگز فراخوانی تحت عنوان راهپیمایی و یا برگزاری تجمع نداشته و نخواهیم داشت، خودداری از راهپیمایی و فراخوان برای تجمع یکی از تاکیدات مهم ماست و از برگزاری طرح جایگزینی موتور، ماشین و دوچرخه استفاده خواهیم کرد.

او اضافه کرد: این مراسم همزمان در بیش از هزار شهر و روستا برگزار خواهد شد و در تمامی شهرها و روستاها محور حرکت خود را از مساجد قرار خواهیم بود، زیرا مساجد همواره میعادگاه مردم و ایجاد انقلاب اسامی بوده است.

او تاکید کرد: موضوعی که در برگزاری این مراسم مد نظر ما قرار دارد این است که تزئین ویژه موتور و ماشین حتما در دستور کار مردم عزیز قرار بگیرد. هر یک از مردم با استفاده از ذوق و سلیقه خود این موضوع را به نحو احسن انجام دهند تا بهانه ای دست دشمنان نباشد که بگویند تصاویر گرفته شده صرفا یک ترفیک بوده است.

لطفی ادامه داد: ناگفته نماند که از هر خانواده ای که بهترین تزیین را داشته باشد تجلیل ویژه ای خواهیم داشت ، موضوع مهمتر این است که از تزئین سقف ماشین ها غافل نشوند زیرا تصویرها به صورت هوایی گرفته خواهد شد.مانند سالهای قبل گلباران هوایی هم به صورت ویژه انجام خواهد شد و حدود 200 عکاس و رسانه هم این مراسم را پوشش خواهند داد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: همچنین بیش از 250 کیلومتر امکانات صوتی در مسیر راهپیمایی فراهم کرده ایم و همکاران ما به خصوص در سپاه پاسداران و بسیج پویشی تحت عنوان راهپیمایی در فضای مجازی ایجاد کرده اند که مردم می توانند از طریق آن پوسترها و شعارهای مورد علاقه خود را از طریق بستر فضای مجازی به اشتراک بگذارند.

او گفت: موضوع مهم این است که نمونه ای از دستاوردهای ما در هوا فضای سپاه پاسداران و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در میدان آزادی به نمایش گذاشته خواهد شد و برنامه حسن ختام ما نیز مانند سال گذشته در تهران و در کنار برج آزادی و در شهرستان ها هم از سایر جایگاه ها برگزار شده و با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید به پایان خواهد رسید، علاوه بر این این موارد، سخنرانی ها از طریق فضای مجازی و رسانه ملی هم پخش خواهد شد. همچنین خانواده های حاضر در خودرو هم می توانند تمام پیام ها را از این طریق و به خصوص رادیو انقلاب دریافت کنند. شروع مراسم هم از ساعت 10 صبح چهارشنبه خواهد بود.

او افزود: اعزام سخنرانان ملی به مراکز استان ها همانند سال های قبل در دستور کار قرار دارد که اسامی آنها به شرح زیر است:

مشهد مقدس سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، خراسان جنوبی محمدرضا تویسرکانی نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین، خراسان شمالی حجت الاسلام علی شیرازی نماینده ولی فقیه در قرارگاه ثارالله، گلستان فرهاد دژ پسند وزیر اقتصاد ، گیلان آیت الله حسینی بوشهری، مازندران حجت الاسلام عباس محمد حسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و اردبیل علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، تبریز حجت الاسلام حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران، ارومیه حجت الاسلام عسگر دیرباز، قزوین حسین مظفر، سمنان حجت الاسلام ابوترابی، یزد حجت الاسلام حاجی علی اکبری و اصفهان حجت الاسلام سیدرضا تقوی.


کلیدواژه های این خبر
موتور   لطفی   سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی   فراخوانی   مستضعفان   بیعت   مستکبران   الله اکبر   کارگروه تخصصی   بقاع   ماشینی   نور افشانی   نصرت الله لطفی   فرضیه   بهمن ماه   آرمان های انقلاب   انقلاب اسلامی   امام خمینی (ره)   22 بهمن   پیش بینی   وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی   شهرستان   شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی   حضرت زهرا سلام الله علیها   مدافعان سلامت  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «صبح تهران» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
لطفی: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مولود نهضت الهی حضرت امام (ره) است
تسنیم
ادعای حذف امام (ره) از قطعنامه پایانی 22 بهمن خنده دار است/ منتقدان خودشان در مراسم دهه فجر شرکت نکرده اند/ به افراد جناحی هم باج نخواهیم داد
دیده بان ایران
لطفی: ادعای حذف امام (رحمت الله علیه) از قطعنامه پایانی 22 بهمن خنده دار است / توزیع 500 هزار پوستر تمثال حضرت امام (رحمت الله علیه) در سراسر کشور
خبرگزاری دانشجو
ملت ایران روز به روز سرافرازتر به سمت آرمان های امام راحل حرکت می کند
شبستان
کمک مومنانه بچه های مسجدی به نیازمندان در فجر فاطمی 
شبستان
راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن در استان تهران برگزار شد
آرا نیوز
راهپیمایی 22 بهمن به صورت ماشینی و موتوری در سراسر کشور برگزار شد
رسانیوز
آغاز مراسم راهپیمایی 22 بهمن تا ساعتی دیگر
آفتاب
تاکید مراجع تقلید و علما بر ضرورت صیانت و دفاع ملت از آرمان های انقلاب
رسانیوز
تشریح برنامه های یوم الله 22 بهمن
جام نیوز
نورافشانی و بانگ الله اکبر امشب در سراسر کشور
آریا
روز 22 بهمن؛ راهپیمایی خانوادگی خودرویی و موتوری در سراسر کشور
رسانیوز
لطفی: مراسم 22 بهمن امسال به شکل موتوری و ماشینی در سراسر کشور برگزار می شود/ نام گذاری روز 22 بهمن به نام حاج قاسم سلیمانی + جزئیات
صبا ایران
اعلام جزئیات برپایی مراسم یوم الله 22 بهمن
پانا
در روز 22 بهمن راهپیمایی خودرویی و موتوری خانوادگی برگزار خواهد شد
خبرگزاری دانشجو
دعوت شورای تبلیغات اسلامی قم برای حضور در گلبانگ انقلاب
ایرنا
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی: از نیمه شهریور ماه برنامه ریزی برای دهه فجر آغاز شد/ لیست سخنرانان 22 بهمن اعلام شد
سایت جماران
جزئیات مراسم 22 بهمن؛ روحانی برای سخنرانی دعوت شد
نامه نیوز
مسیر حرکت خودرویی و موتوری یوم الله22بهمن در استان تهران اعلام شد
آرا نیوز
مسیر راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن در شیراز اعلام شد
شیرازه
جزئیات راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن در کشور
الف
نام گذاری روز 22 بهمن به نام حاج قاسم سلیمانی / جزییات برگزاری راهپیمایی 22 بهمن
پارسینه
نام گذاری روز 22 بهمن به نام حاج قاسم سلیمانی/ مراسم راهپیمایی به صورت موتوری و خودرویی برگزار می شود/ شروع مراسم ساعت 10 صبح
ملیت
برنامه های یوم الله 22 بهمن/برگزاری بیش از 42 عنوان فعالیت و مراسم
شبستان
جزئیات راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن در شهرستان های استان تهران اعلام شد
صبا ایران
لطفی: یوم الله تاریخ ساز 22 بهمن یک پدیده استثنایی در جهان است
میزان
«در 22بهمن فراخوان راهپیمایی و تجمع نخواهیم داشت»
انصاف نیوز
نورافشانی 30 مرکز استان و 400 شهرستان در 21 بهمن ماه
ایسنا
راهپیمایی خانوادگی خودرویی و موتوری در سراسر کشور در روز 22 بهمن
افکار نیوز
ایام الله دهه فجر تعطیل ناپذیر است
برنا
روز 22 بهمن؛ راهپیمایی خانوادگی خودرویی و موتوری در سراسر کشور/ برگزاری جشن صبر و شکر در 21 بهمن
فارس
برگزاری راهپیمایی 22 بهمن به صورت خودرویی و خانوادگی در کرمانشاه
مهر نیوز
مسیرهای راهپیمایی خودرویی 22 بهمن در کرمان اعلام شد
مهر نیوز
مسیر راهپیمایی خودروئی یوم الله 22 بهمن در کرمان اعلام شد
ایسنا
357 عنوان برنامه در گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در حال اجرا می باشد
خبرگزاری بسیج
تعداد وقف پس از انقلاب 3 برابر شده است
فارس
چهره شهرها باید نشان از جشن انقلاب داشته باشد
انقلاب نیوز
بقاع شاخص استان قم میزبان جشن فجر فاطمی
خبرگزاری حوزه
اکران بیش از 2200 مترمربع بنر به مناسبت ایام الله دهه فجر در شهر قم
برنا
اعلام مسیر های راهپیمایی خودرویی یوم الله 22 بهمن در قم
خبرگزاری دفاع مقدس
اخبار مرتبط
bltتسنیم : لطفی: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مولود نهضت الهی حضرت امام (ره) است
bltدیده بان ایران : ادعای حذف امام (ره) از قطعنامه پایانی 22 بهمن خنده دار است/ منتقدان خودشان در مراسم دهه فجر شرکت نکرده اند/ به افراد جناحی هم باج نخواهیم داد
bltخبرگزاری دانشجو : لطفی: ادعای حذف امام (رحمت الله علیه) از قطعنامه پایانی 22 بهمن خنده دار است / توزیع 500 هزار پوستر تمثال حضرت امام (رحمت الله علیه) در سراسر کشور
bltشبستان : ملت ایران روز به روز سرافرازتر به سمت آرمان های امام راحل حرکت می کند
bltشبستان : کمک مومنانه بچه های مسجدی به نیازمندان در فجر فاطمی 
bltآرا نیوز : راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن در استان تهران برگزار شد
bltرسانیوز : راهپیمایی 22 بهمن به صورت ماشینی و موتوری در سراسر کشور برگزار شد
bltآفتاب : آغاز مراسم راهپیمایی 22 بهمن تا ساعتی دیگر
bltرسانیوز : تاکید مراجع تقلید و علما بر ضرورت صیانت و دفاع ملت از آرمان های انقلاب
bltجام نیوز : تشریح برنامه های یوم الله 22 بهمن
bltآریا : نورافشانی و بانگ الله اکبر امشب در سراسر کشور
bltرسانیوز : روز 22 بهمن؛ راهپیمایی خانوادگی خودرویی و موتوری در سراسر کشور
bltصبا ایران : لطفی: مراسم 22 بهمن امسال به شکل موتوری و ماشینی در سراسر کشور برگزار می شود/ نام گذاری روز 22 بهمن به نام حاج قاسم سلیمانی + جزئیات
bltپانا : اعلام جزئیات برپایی مراسم یوم الله 22 بهمن
bltخبرگزاری دانشجو : در روز 22 بهمن راهپیمایی خودرویی و موتوری خانوادگی برگزار خواهد شد
bltایرنا : دعوت شورای تبلیغات اسلامی قم برای حضور در گلبانگ انقلاب
bltسایت جماران : قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی: از نیمه شهریور ماه برنامه ریزی برای دهه فجر آغاز شد/ لیست سخنرانان 22 بهمن اعلام شد
bltنامه نیوز : جزئیات مراسم 22 بهمن؛ روحانی برای سخنرانی دعوت شد
bltآرا نیوز : مسیر حرکت خودرویی و موتوری یوم الله22بهمن در استان تهران اعلام شد
bltشیرازه : مسیر راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن در شیراز اعلام شد
bltالف : جزئیات راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن در کشور
bltپارسینه : نام گذاری روز 22 بهمن به نام حاج قاسم سلیمانی / جزییات برگزاری راهپیمایی 22 بهمن
bltملیت : نام گذاری روز 22 بهمن به نام حاج قاسم سلیمانی/ مراسم راهپیمایی به صورت موتوری و خودرویی برگزار می شود/ شروع مراسم ساعت 10 صبح
bltشبستان : برنامه های یوم الله 22 بهمن/برگزاری بیش از 42 عنوان فعالیت و مراسم
bltصبا ایران : جزئیات راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن در شهرستان های استان تهران اعلام شد
bltمیزان : لطفی: یوم الله تاریخ ساز 22 بهمن یک پدیده استثنایی در جهان است
bltانصاف نیوز : «در 22بهمن فراخوان راهپیمایی و تجمع نخواهیم داشت»
bltایسنا : نورافشانی 30 مرکز استان و 400 شهرستان در 21 بهمن ماه
bltافکار نیوز : راهپیمایی خانوادگی خودرویی و موتوری در سراسر کشور در روز 22 بهمن
bltبرنا : ایام الله دهه فجر تعطیل ناپذیر است
bltفارس : روز 22 بهمن؛ راهپیمایی خانوادگی خودرویی و موتوری در سراسر کشور/ برگزاری جشن صبر و شکر در 21 بهمن
bltمهر نیوز : برگزاری راهپیمایی 22 بهمن به صورت خودرویی و خانوادگی در کرمانشاه
bltمهر نیوز : مسیرهای راهپیمایی خودرویی 22 بهمن در کرمان اعلام شد
bltایسنا : مسیر راهپیمایی خودروئی یوم الله 22 بهمن در کرمان اعلام شد
bltخبرگزاری بسیج : 357 عنوان برنامه در گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در حال اجرا می باشد
bltفارس : تعداد وقف پس از انقلاب 3 برابر شده است
bltانقلاب نیوز : چهره شهرها باید نشان از جشن انقلاب داشته باشد
bltخبرگزاری حوزه : بقاع شاخص استان قم میزبان جشن فجر فاطمی
bltبرنا : اکران بیش از 2200 مترمربع بنر به مناسبت ایام الله دهه فجر در شهر قم
bltخبرگزاری دفاع مقدس : اعلام مسیر های راهپیمایی خودرویی یوم الله 22 بهمن در قم
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.