بیانی: مددی، نظری و هیچکدام از مدیران استقلال اینکاره نیستند

بیانی: مددی، نظری و هیچکدام از مدیران استقلال اینکاره نیستند
کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال گفت:مشکل اصلی استقلال در سال های اخیر مدیریت بوده و هیچکدام از این نفراتی که الان مسئولیت دارند فوتبالی نیستند.
بیانی: مددی، نظری و هیچکدام از مدیران استقلال اینکاره نیستند

به گزارش وانانیوز، شاهرخ بیانی در خصوص ارزیابی اش از شرایط استقلال طی هفته های اخیر صحبت های، زیرا را انجام داد:
*مظلومی استقلال را دوست دارد بهتر است مدیر فنی شود
وی اظهار داشت: چیزی که من به چشم دیدم مشکلاتی است که در رسانه ها توسط بازیکنان مطرح شده، اما به اعتقاد من آقای مظلومی باید این جور مواقع تیم را جمع و جور کند. او نباید اجازه بدهد بازیکنان به راحتی مقابل دوربین ها مصاحبه کنند و یا اعتراض داشته باشند. خدا منصورخان پورحیدری را رحمت کند، او طوری رفتار می کرد که کسی جرات نداشت مقابل میکروفن مصاحبه انجام دهد. شنیده ام بازیکنان از وضعیت غذا و کیفیت زمین ناراحت اند. این مسائل هم به سرپرست تیم مربوط است. مظلومی اگر دوست دارد در استقلال باشد بهتر است آن بالا برود و مدیریت فنی تیم را برعهده بگیرد.
*مقصر اصلی مشکلات استقلال مدیرانش هستند
وی با اشاره به این که در این مشکلات چه کسانی مقصر هستند، گفت: در این 4 سال هر بار مصاحبه کردم گفته ام مدیریت مقصر است. این مدیریت این کاره نیست، چون اگر شما فوتبالی باشید و مراحل را پله پله طی کنید، می فهمید که بازیکن فوتبال برخلاف جثه اش ظریف است و با یک خسته نباشید به اوج می رود و با یک حرف ممکن است بشکند. متأسفانه فوتبالی ها سر کار نیستند و می بینید که ما این مشکل را در اکثر جا ها داریم و حل هم نشده است.
*چرا باید با یک بازیکن 14 میلیارد قرارداد بسته شود؟
کاپیتان اسبق استقلال تصریح کرد: مدیران باشگاه وقتی تخصص در یک کار ندارند مشکلات به درون زمین منتقل می شود. قرارداد های بد منعقد شده و وقتی فوتبالی ها سر کار نیستند همین می شود. اگر یک مدیر باشگاه 50-40 میلیارد بودجه داشته باشد، نباید بیشتر از آن قرارداد ببندد. چرا باید با یک بازیکن قرارداد 8 و 14 میلیاردی امضا شود؟ به خدا در این شرایط اقتصادی این کار ها درست نیست. بازیکن اگر استقلال را دوست داشته باشد باید قرارداد معقول ببندد. مدیرعامل باشگاه هم باید قرارداد را به شکلی امضا کند که توان پرداختش را داشته باشد.
* همه به دنبال پاداش به تیم هایشان هستند استقلال مشکل غذا دارد
بیانی به فارس تأکید کرد: امضا کردن قرارداد کاری ندارد، اما پرداخت آن سخت است. استقلال در صدر جدول است و همه باید کمک کنند تا این تیم قهرمان شود، اما حالا شرایط به شکلی رقم خورده که اگر تیم ببازد جمع کردنش خیلی سخت است. استقلال در بازی قبل 3 امتیاز گرفت، اما الان رقبا همه به فکر این هستند که پاداش بدهند و روحیه بازیکنانشان را بالا ببرند، اما ما به دنبال این هستیم که وضعیت زمین تمرین را درست کنیم. یا غذای بازیکنان باید از حالت پرسی خارج شود. آیا این درست است؟
*مددی، نظری و هیچکدام از مدیران استقلال را نمی شناسم
کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال با اشاره به این که مدیران این باشگاه را نمی شناسد، گفت: من نه مددی را می شناسم، نه حجت نظری و نه بقیه افرادی که در آنجا هستند. اصلاً نمی دانم آن ها کجا بوده اند. اگر کسی فوتبالی باشد ما که سال ها در این رشته هستیم آن ها را می شناسیم. تعجب من این است که چرا این مدیران وقتی مشکلات را می دانند حاضر می شوند مسؤولیت قبول کنند. من اگر قرار باشد مدیرعامل باشم، ابتدا بررسی می کنم که این باشگاه چقدر بودجه دارد، متأسفانه انتخاب مدیران استقلال با مرگ من و رفیق بازی و جان من و جان تو انجام می شود. در دولت مان هم شرایط همین گونه است؛ هیچ کس سر جای خودش نیست و اگر قرار باشد کسی هم خوب کار کند زیرآب او را می زنند.
*غفوری بداند بازوبند استقلال ارزشمند است و نباید آن را پرت کند
بیانی ضمن انتقاد از رفتار ووریا غفوری در اواخر دیدار با نساجی مازندران عنوان کرد: ووریا بازیکن خوب و محبوبی است، ولی حرکت او را اصلاً دوست نداشتم. سال هاست که این بازیکن را می شناسم، ولی نمی دانم چرا این رفتار را کرد. غفوری باید بداند آن بازوبند خیلی ارزش دارد و پرت کردن آن اصلاً کار درستی نیست. وقتی کاپیتان استقلال این مدلی رفتار می کند، سنگ روی سنگ بند نخواهد شد. اگر او در قراردادش مشکلی دارد یا مطالباتش را نگرفته، بهتر بود قبل از بازی به سرمربی و سرپرست تیم این موضوع را منتقل می کرد تا آن ها از وی بازی نگیرند.
وی افزود: خود من یک روز از لحاظ روحی حال خوبی نداشتم و به منصورخان پورحیدری گفتم شرایط خوب نیست و به من بازی نده. او هم وقتی موضوع را فهمید از من خواست بازی کنم و اگر شرایط خوب نبود در آن صورت تعویضم می کند. کاپیتان یک تیم یعنی نفر دوم یک مجموعه، بنابراین غفوری اصلاً نباید آن حرکت را انجام می داد، چون همه از یک کاپیتان توقع زیادی دارند. بازیکن جوان تیم هم وقتی می بیند کاپیتان بازوبند را پرتاب می کند مقابل دوربین های تلویزیونی آن گونه مصاحبه انجام می دهد.
*روح و روان استقلال به هم ریخته و است و باشگاه باید این مشکل را حل کند
وی با اشاره به بازی سخت استقلال مقابل سپاهان در اصفهان گفت: این مسابقه 6 امتیازی است. اگر بخواهیم قهرمان شویم باید یک به یک رقبا را ببریم. البته همه چیز به این بستگی دارد که باشگاه در این هفته از نظر روحی چه کاری برای بازیکنان انجام می دهد. مشخص است که روح و روان بازیکنان و تیم ما بهم ریخته و آن ها باید ریکاوری شوند. متأسفانه دیاباته هم چند هفته است بازی نمی کند و نمی دانم مشکل او چیست. او یک بازی انجام می دهد و دو بازی نیست. از طرفی زمین تمرین هم مشکل دارد و باشگاه خودش باید بداند وقتی زمین مشکل داشته باشد، بازیکن چند میلیاردی اش مصدوم می شود و این به ضرر تیم و باشگاه است. خیلی ناراحتم که قرارداد ها امسال همه رفاقتی بسته شده و بازیکنی که قیمتش 2 میلیارد بوده 8 میلیارد گرفته است.
* عقد قرارداد های بدون حساب کارشناسی نیست
کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: در این چند سال بازیکنانی به استقلال آمده اند که الکی پول گرفتند. خارجی هایی هم مثل جان واریو و تیام آمدند که خوب عمل کردند، ولی یک مشت خارجی دیگر با دلال بازی پولشان را گرفتند و رفتند. انتقادی که من از باشگاه دارم همین گونه قرارداد های بی حساب و کتاب و بدون کارشناسی است.
* اگر آن فرد ناشناس که به تمرین رفت کرونا داشت، چه کسی پاسخگو بود؟
بیانی ضمن توصیه به پرویز مظلومی به عنوان بزرگتر تیم استقلال گفت: از آقای مظلومی می خواهم به عنوان بزرگتر این تیم را مدیریت کند. او رابط بین بازیکنان و باشگاه است و در خصوص یک سری مسائل هم باید مستقیم ورود کند. آن آقایی که چند هفته پیش به محل تمرین آمد (هانی کُرده) را می شناسم. او طرفدار استقلال است، اما چرا در حالی که دو جوان گلمان را در هفته های اخیر به خاطر کرونا از دست دادیم یک فرد باید این گونه راحت در محل تمرین حضور پیدا کند. آنجا نباید به او اجازه حضور در زمین را می دادند. از کجا معلوم که این فرد کرونا نداشته است. چرا چنین اتفاقی شوخی گر فته شده است؟ اگر آن شخص کرونا داشت کل تیم استقلال مبتلا می شدند و چه کسی پاسخگو بود؟ مظلومی باید تیمش را جمع کند و اجازه ندهد چنین اتفاقاتی بیفتد.
انتهای پیام/

کلیدواژه های این خبر
مدیران استقلال   شاهرخ بیانی   مدیر فنی   رفیق   خستگی آدرنال   بازوبند   منعقد   مدیر عامل باشگاه   مدیران باشگاه   تیم فوتبال   تمرین   شرایط اقتصادی   بازیکن فوتبال   حجت نظری   سرپرست تیم  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «وانا نیوز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
خواسته عجیب قائدی، دردسر جدید استقلال
تابناک
اتمام حجت مدیر عامل استقلال با مهدی قایدی
وانا نیوز
ادامه غیبت باشو آبی ها
نصف جهان
ادامه غیبت مهاجم استقلال/ قایدی باز هم در تمرین شرکت نکرد
تسنیم
ادامه غیبت قایدی در تمرین استقلال
مشرق نیوز
پاشازاده: باید همین حالا تکلیف فکری را روشن کنند
سیتنا
پایان همکاری چرچیچ و باشگاه ذوب آهن
فرتاک ورزشی
ادعا دارم اما در پشت پرده ضعیفم / پاشازاده: باید همین حالا تکلیف فکری را روشن کنند
ورزش 3
صندلی معلق فکری در استقلال/ تردید هیات مدیره، وضعیت نامشخص سرمربی و تجمع هواداران
راه دانا
ابلاغ مهلت نهایی هیات مدیره استقلال به فکری
تابناک
فکری در تمرین استقلال حضور یافت + عکس
تسنیم
جلسه فکری با نماینده مدیران استقلال
وانا نیوز
جلسه فکری با نماینده مدیران استقلال/بازگشت عمران زاده به تمرین آبی پوشان
فارس
بیانی: فکری وقتی می بیند هواداران او را نمی خواهند، باید برود/ چند بازیکن استقلال باند تشکیل داده اند/ آنها به فکر قطر رفتن هستند نه استقلال
میزان
قرارداد وریا غفوری روی میز کمیته اخلاق
تدبیر نو
توضیحات باشگاه استقلال درباره حواشی این تیم، قرارداد غفوری، وضعیت میلیچ و ...
کیهان ورزشی
سرمربی استقلال مورد حمایت ما است
صدا و سیما
سخنگوی استقلال: قرارداد وریا غفوری را به کمیته اخلاق دادیم
پارسینه
نظری:فکری تا زمانی که بخواهد در استقلال می ماند
وانا نیوز
چه کسی و با چه هدفی قرارداد وریا را منتشر کرد؟
سیتنا
نظری: بازیکن در افزایش رقم قراردادش تقصیری ندارد/ تا زمانی که شرایط فراهم باشد از فکری حمایت می کنیم
میزان
فکری تا زمانی که بخواهد در استقلال می ماند
افکار نیوز
نظری: یافتن منبع درز قرارداد وریا سخت است
فرتاک ورزشی
حتماً با یکی از مدیران باشگاه برخورد می کنم
قدس آنلاین
قرارداد وریا غفوری را به کمیته اخلاق دادیم/ «میلیچ» برمی گردد
مهر نیوز
ارسلان مطهری: مدیران استقلال خجالت نمی کشند؟/ کمی از بیخیالیتان کم کنید
خبرگزاری دانشجو
هیچکدام از مدیران استقلال اینکاره نیستند
مشرق نیوز
بیانی: مددی، نظری و هیچکدام از مدیران استقلال اینکاره نیستند/غفوری بداند بازوبند ارزش دارد و نباید آن را پرت کند
فارس
حضور مهندس فریدونی در تمرین تیم فوتبال بانوان باشگاه ذوب آهن
فرتاک ورزشی
سپاهان و استقلال فینال نیم فصل می شود
نصف جهان
بیانی: تیم رقیب ترابی را می گیرد، اما استقلال را بیچاره کرده اند
وانا نیوز
هافبک پیشین آبی ها: 4 سال است استقلال را بیچاره کرده اند!
رویداد 24
سپاهان و استقلال فینال نیم فصل می شود/مطالبات زودتر پرداخت شود
مهر نیوز
جایگاه بالاتری برای استقلال می خواهم
وانا نیوز
بیانی: پرسپولیس ترابی را می گیرد، اما استقلال هنوز درگیر تغذیه و زمین است
مردم نیوز
پرسپولیس ترابی را می گیرد، استقلال هنوز درگیر تغذیه است/ 4 سال است این تیم را بیچاره کرده اند
مشرق نیوز
بیانی: چرا هیچ تیمی مشکل ندارد و فقط استقلال مشکل دارد؟
فرتاک نیوز
بیانی: پرسپولیس ترابی را می گیرد، اما استقلال هنوز درگیر تغذیه و زمین است/ 4 سال است این تیم را بیچاره کرده اند
فرتاک ورزشی
بسته کامل خبری صبحانه ورزشی طرفداری 1399/11/19؛ شکست آرسنال، توقف منچستر یونایتد و پیروزی رئال مادرید و یوونتوس
طرفداری
صبحانه ورزشی 1399/11/19؛ مهم ترین اخبار روز گذشته / از بازگشت ترابی به پرسپولیس تا حواشی تمام نشدنی استقلال
طرفداری
اخبار مرتبط
bltتابناک : خواسته عجیب قائدی، دردسر جدید استقلال
bltوانا نیوز : اتمام حجت مدیر عامل استقلال با مهدی قایدی
bltنصف جهان : ادامه غیبت باشو آبی ها
bltتسنیم : ادامه غیبت مهاجم استقلال/ قایدی باز هم در تمرین شرکت نکرد
bltمشرق نیوز : ادامه غیبت قایدی در تمرین استقلال
bltسیتنا : پاشازاده: باید همین حالا تکلیف فکری را روشن کنند
bltفرتاک ورزشی : پایان همکاری چرچیچ و باشگاه ذوب آهن
bltورزش 3 : ادعا دارم اما در پشت پرده ضعیفم / پاشازاده: باید همین حالا تکلیف فکری را روشن کنند
bltراه دانا : صندلی معلق فکری در استقلال/ تردید هیات مدیره، وضعیت نامشخص سرمربی و تجمع هواداران
bltتابناک : ابلاغ مهلت نهایی هیات مدیره استقلال به فکری
bltتسنیم : فکری در تمرین استقلال حضور یافت + عکس
bltوانا نیوز : جلسه فکری با نماینده مدیران استقلال
bltفارس : جلسه فکری با نماینده مدیران استقلال/بازگشت عمران زاده به تمرین آبی پوشان
bltمیزان : بیانی: فکری وقتی می بیند هواداران او را نمی خواهند، باید برود/ چند بازیکن استقلال باند تشکیل داده اند/ آنها به فکر قطر رفتن هستند نه استقلال
bltتدبیر نو : قرارداد وریا غفوری روی میز کمیته اخلاق
bltکیهان ورزشی : توضیحات باشگاه استقلال درباره حواشی این تیم، قرارداد غفوری، وضعیت میلیچ و ...
bltصدا و سیما : سرمربی استقلال مورد حمایت ما است
bltپارسینه : سخنگوی استقلال: قرارداد وریا غفوری را به کمیته اخلاق دادیم
bltوانا نیوز : نظری:فکری تا زمانی که بخواهد در استقلال می ماند
bltسیتنا : چه کسی و با چه هدفی قرارداد وریا را منتشر کرد؟
bltمیزان : نظری: بازیکن در افزایش رقم قراردادش تقصیری ندارد/ تا زمانی که شرایط فراهم باشد از فکری حمایت می کنیم
bltافکار نیوز : فکری تا زمانی که بخواهد در استقلال می ماند
bltفرتاک ورزشی : نظری: یافتن منبع درز قرارداد وریا سخت است
bltقدس آنلاین : حتماً با یکی از مدیران باشگاه برخورد می کنم
bltمهر نیوز : قرارداد وریا غفوری را به کمیته اخلاق دادیم/ «میلیچ» برمی گردد
bltخبرگزاری دانشجو : ارسلان مطهری: مدیران استقلال خجالت نمی کشند؟/ کمی از بیخیالیتان کم کنید
bltمشرق نیوز : هیچکدام از مدیران استقلال اینکاره نیستند
bltفارس : بیانی: مددی، نظری و هیچکدام از مدیران استقلال اینکاره نیستند/غفوری بداند بازوبند ارزش دارد و نباید آن را پرت کند
bltفرتاک ورزشی : حضور مهندس فریدونی در تمرین تیم فوتبال بانوان باشگاه ذوب آهن
bltنصف جهان : سپاهان و استقلال فینال نیم فصل می شود
bltوانا نیوز : بیانی: تیم رقیب ترابی را می گیرد، اما استقلال را بیچاره کرده اند
bltرویداد 24 : هافبک پیشین آبی ها: 4 سال است استقلال را بیچاره کرده اند!
bltمهر نیوز : سپاهان و استقلال فینال نیم فصل می شود/مطالبات زودتر پرداخت شود
bltوانا نیوز : جایگاه بالاتری برای استقلال می خواهم
bltمردم نیوز : بیانی: پرسپولیس ترابی را می گیرد، اما استقلال هنوز درگیر تغذیه و زمین است
bltمشرق نیوز : پرسپولیس ترابی را می گیرد، استقلال هنوز درگیر تغذیه است/ 4 سال است این تیم را بیچاره کرده اند
bltفرتاک نیوز : بیانی: چرا هیچ تیمی مشکل ندارد و فقط استقلال مشکل دارد؟
bltفرتاک ورزشی : بیانی: پرسپولیس ترابی را می گیرد، اما استقلال هنوز درگیر تغذیه و زمین است/ 4 سال است این تیم را بیچاره کرده اند
bltطرفداری : بسته کامل خبری صبحانه ورزشی طرفداری 1399/11/19؛ شکست آرسنال، توقف منچستر یونایتد و پیروزی رئال مادرید و یوونتوس
bltطرفداری : صبحانه ورزشی 1399/11/19؛ مهم ترین اخبار روز گذشته / از بازگشت ترابی به پرسپولیس تا حواشی تمام نشدنی استقلال
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.