افتتاح 350 میلیارد تومانی پروژه های شرکت عمران شهر جدید صدرا به مناسبت دهه فجر

افتتاح 350 میلیارد تومانی پروژه های شرکت عمران شهر جدید صدرا به مناسبت دهه فجر
حاجی پور گفت: شرکت عمران شهر جدید صدرا به مناسبت دهه مبارک فجر در اسفند 99 افتتاح پروژه های خود را به ارزش 350 میلیارد تومان در پیش دارد.
افتتاح 350 میلیارد تومانی پروژه های شرکت عمران شهر جدید صدرا به مناسبت دهه فجر

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، «خلیل حاجی پور»، امروز (دوشنبه 20 بهمن) در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به عملکرد شرکت عمران شهر جدید صدرا و با تبریک 22 بهمن گفت: امیدواریم تلاش شرکت عمران صدرا در یک سال قبل مایه خیر و برکت و ارتقای سطح سکونت در شهر صدرا باشد.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا ادامه داد: تمرکز شرکت عمران صدرا در سالهای اخیر بر روی بهبود و توسعه حمل و نقل درون و برون شهری بوده و پنج پروژه مهم را مورد اجرا قرار داده است.

وی اضافه کرد: بزرگراه «شهید سلیمانی» موجب اتصال شهر جدید صدرا به شیراز از باجگاه شده است که باند رفت آن در تابستان 99 به مرحله بهره برداری رسید.

حاجی پور اعلام کرد: برای تکمیل باند برگشت این بزرگراه نیز عملیات شبانه روزی در حال انجام است و بزرگراه «شهید سلیمانی» به طور کامل در دهه اول اسفند جاری به بهره برداری خواهد رسید و برای آن 70 میلیارد تومان از منابع داخلی شرکت عمران صدرا تامین هزینه شده است.

وی با تاکید تعریف پروژه و به ثمر رسیدن آن را در دوره فعالیت یک مدیر را مایه خوشبختی دانست و عنوان کرد: این پروژه در مدت 2 سال و نیم به بهره برداری کامل می رسد و با طول پنج و نیم کیلومتر در کاهش بار ترافیک نقش موثری دارد.

حاجی پور ادامه داد: ابر پروژه دیگری که در شهر صدرا و بیش از 20 سال مطالبه به انجام می رسد، بزرگراه «قره پیری» است که امکان اتصال صدرا به شیراز را فراهم می کند و فاز یک صدرا به روستای «جوادیه» و بزرگراه «شهید محلاتی» وصل می شود.

وی اضافه کرد: عملیات اجرایی این پروژه یک ماه پیش شروع شده و 2 هزار و 200 میلیارد ریال اعتبار پروژه است که در هفته اول اسفند عنلیات اجرایی به صورت رسمی آغاز خواهد شد.

حاجی پور تاکید کرد: طول پروژه نیز 9 کیلومتر است و پروژه مشترک بین شهرداری صدرا و شیراز است که 45 درصد در محدوده شیراز بوده و طی 2 سال به بهره برداری خواهد رسید و توافق با مالکان انجا شده اما هنوز هیچ کاربری پیرامون بزرگراه تعریف نکرده ایم.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا با اشاره به سومین پروژه در حوزه توسعه حمل و نقل در صدرا گفت: مسیر دسترسی سوم، بزرگراه «بوعلی سینا» است که صدرا به شیراز را از طریق «دوکوهک» به طول سه و نیم کیلومتر متصل می کند و با بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و اعتبار 35 میلیارد تومان در حال انجام است.

حاجی پور افزود: بزرگراه «بوعلی سینا» در بهار یا تابستان سال آینده به طور کامل به انجام خواهد رسید و به دلیل اینکه بخشی از پروژه در حریم شهرداری شیراز بود و اولویت شهرداری شیراز نبود اندکی به طول انجامید و کل محور به حریم شهر صدرا الحاق شد.

وی اضافه کرد: اتصال صدرا از طریق بزرگراه «بوعلی سینا» به آزاد راه اصفهان-شیراز و مسیر بیضا انجام خواهد شد.

حاجی پور با اشاره به تنها راه دسترسی شهر صرا به صورت 2 طرفه گفت: تنها دسترسی موجود محور خلیج فارس است که با اعتبار 10 میلبارد تومان روکش آسفالت می شود و باند رفت آسفالت شده و باند برگشت نیز از اسفند شروع خواهد شد.

وی ادامه داد: آخرین پروژه نیز در این حوزه، اتصال صدرا به آزاد راه اصفهان-شیراز است که با 150 میلیارد تومان اعتبار، صدرا از میدان فرهنگ به آزاد راه متصل می شود که موجب توسعه شهر صدرا خواد شد.

حاجی پور اعلام کرد: قطار شهری شیراز به صدرا نیز در ایستگاه راه آهن فعلی نهایی شده و شروع عملیات اجرایی متروی صدرا در سال آینده با یک هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار و پیش بینی زمان پنج ساله برای اتمام خواهد بود.

وی ادامه داد: شرکت عمران شهر جدید صدرا همچنین برای تقویت ناوگان اتوبوس رانی شهر صدرا 15 میلیارد تومان به شهرداری صدرا کمک کرده است.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا از افتتاح تصفیه خانه صرا خبر داد و گفت: این تصفیه خانه فردا با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح می شود و 17 میلیارد تومان کمک بلاعوض به آبفا برای اجرای این تصفیه خانه داشتیم که در حل مسایل زیست محیطی و افزایش کیفیت زندگی در صدرا وثر واقع خواهد شد و 40 درصد جمعیت صدرا را پوشش می دهد.

وی ادامه داد: تفاهم با آبفا برای توسعه زیرساخت آب و فاضلاب در صدرا به ارزش 400 میلیارد تومان منعقد کرده ایم که 50 درصد از هزینه را هر یک از طرفین تامین می کند.

حاجی پور اعلام کرد: با این تفاهم نامه، کلنگ تصفیه خانه غرب صدرا نیز در اردیبهشت 1400 زده خواهد شد.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا با اشاره به عمده ترین پروژه های صدرا گفت: سالن ورزشی بین المللی چندمنظوره صدرا در اسفند امسال به بهره برداری خواهد رسید که 20 میلیارد تومان اعتبار برای آن هزینه شده است و دارای سونا و جکوزی، کفپوش استاندارد بین المللی، جایگاه تماشاگران وی آی پی و 2 هزار صندلی و ... است.

وی افزود: این سالن ورزشی ظرف 2 سال ساخته شد و امیدواریم همزمان با افتتاح بزرگراه «شهید سلیمانی» به بهره برداری برسد و میزبانی هندبال مسابقات آسیا و ... را نیز پیگیری می کنیم.

حاجی پور اضافه کرد: کتابخانه صدرا در آبان امسال با اعتبار 35 میلیارد تومان کلنگ زنی و بزرگترین کتابخانه عمومی استان خواهد بود و خوشبختانه در شرکت عمران صدرا، کلنگ زنی بدون پشتوانه انجام نمی شود که موجب جلب اعتماد عمومی شده است.

وی عنوان کرد: برای احداث مجتمع قضایی در صدرا، شرکت عمران صدرا 50 درصد هزینه را تقبل کرده است و برای احداث اداره ثبت اسناد و ثبت احوال صدرا علاوه بر تحویل زمین کمک به تامین 50 درصد هزینه ها نیز کرده ایم که سال آینده عملیات اجرایی شروع خواهد شد.

حاجی پور افزود: در زمینه فضاهای آموزشی، 15 مدرسه را شرکت عمران صدرا تا کنون تحویل داده است و 2 مجتمع آموزشی دیگر را شروع کرده که 35 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تا مهر آینده به بهره برداری خواهد رسید.

وی تصریح کرد: شرکت عمران شهر جدید صدرا به مناسبت دهه مبارک فجر در اسفند 99 افتتاح پروژه های خود را به ارزش 350 میلیارد تومان در پیش دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مسکن مهر گفت: مسکن مهر مزایا و ضعف هایی داشت و بسیاری که امید خانه دار شدن نداشتند را خانه دار کرد و شاخص عدالت در دسترسی به مسکن را ارتقا داد اما در کیفیت ساخت، توجه صرف به مسکن به معنای ساختمان و بدون توجه به خدمات مورد نیاز بود.

حاجی پور ادامه داد: اما اقدام ملی مسکن، قیمت تمام شده است و بهترین گزینه در شرایط فعلی بازار برای خانه دار شدن است که 25 هزار واحد سهم صدرا بوده و بیش از 50 درصد تعهد استان در شهر صدراست.

وی با اشاره به احداث شهرها و شهرک های جدید در استان فارس بیان کرد: دومین شهر جدید استان در لامرد با نام شهر جدید «تابناک» تصویب شده و با اعتبار 10 میلیارد تومان اولین پروژه آن را شروع خواهیم کرد.

حاجی پور افزود: 12 منطقه پیرامون شیراز را مطالعه کردیم که به چهار نقطه برای احداث شهرک های جدید رسیده ایم و شامل کهمره سرخی، داریون و مسیر شیراز-مرودشت است و امیدواریم سال آینده وارد این پروسه شویم.

پایان پیام/664

کلیدواژه های این خبر
حمل و نقل   الحاق   هفته اول   شیراز   ترافیک   برون شهری   عملیات اجرایی   مالکان   اسفند   قطار شهری   عمران   خوشبختی   منابع داخلی   شهر جدید پرند   شهرداری   22 بهمن   پیش بینی   افتتاح پروژه   ایام دهه فجر  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «شبستان» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
بودجه سال 1400 کرج با 4441 میلیارد تومان بسته شد
ایسنا
آغاز عملیات اجرایی طرح مسکن ملی در قم
سازه نیوز
فرزندان متولد 1400 یک میلیون تومان سهام دریافت می کنند
شبستان
عملیات اجرایی احداث 1800 واحد مسکونی طرح اقدام ملی در قم آغاز شد
قم نیوز
لزوم خرید اتوبوس های برقی برای حفظ هوای پاک شیراز
شبستان
آغاز عملیات اجرایی و افتتاح پروژه های ورزشی در کازرون
ایسنا
وزارت راه و شهرسازی به «تامین رایگان زمین» برای احداث مدارس مسکن مهر و اقدام ملی مسکن، مکلف شد
خبرگزاری ایلنا
اجرای قطار برقی شهری با همکاری قرارگاه خاتم الانبیاء در اردبیل
مهر نیوز
سامانه سیستم اطلاعات مدیریت پروژه در مقابله با فساد موثر است
شبستان
بیش از 80 هزار ماشین در بخش حمل بار شیراز فعال است
ایسنا
نشست بررسی مصوبات سفرهای شهرستانی استاندار خراسان رضوی برگزار شد
ایرنا
انسان محوری راهکاری برای مقابله با خودرو محوری شهرهاست
ایسنا
فارس من| نگاه شهرداری شیراز به صدرا نگاه رقابتی و تنگ نظرانه است/ افتتاح پروژه چپگرد صدرا تا پایان سال
فارس
اجرای پروژه هوشمندسازی چراغ های راهنمایی در 7 تقاطع شهر رشت
رکنا نت
افزایش آمار پروژه های افتتاحی در خراسان جنوبی طی دهه فجر امسال
ایسنا
تعداد پروژه های دهه فجر 99 در خراسان جنوبی افزایش یافت
ایرنا
فارس من| کارگاه عملیات مترو در میدان ستاد شیراز کوچک تر می شود/ همکاری مردم لازمه مدیریت ترافیک
فارس
تحقق جهش تولید در فارس در شرایط کرونا و تحریم
ایرنا
7 پروژه احداث هتل در اردبیل اجرا می شود
تسنیم
چرایی عدم افتتاح قطار ملی/ پرونده دو شهردار دستگیر شده منطقه تهران در حد اتهام است
فارس
جزیره کیش به هاب خودروهای الکتریکی کشور تبدیل می شود
خبرآنلاین
بهره برداری از 350 میلیارد تومان پروژه در شهر صدرا
ایسنا
توجه به عدالت اجتماعی در بودجه 1400 شیراز
شبستان
افتتاح و کلنگ زنی یک هزار و 430 میلیارد ریال طرح عمرانی در لارستان
ایرنا
بهره برداری از 340 پروژه عمرانی استان اردبیل در ایام الله دهه فجر
برنا نیوز
نارضایتی شهروندان از ترافیک اردبیل/ پروژه راه آهن اردبیل 70 درصد پیشرفت داشته است
خبرگزاری ایلنا
7.2 میلیارد تومان طرح در مراغه افتتاح و کلنک زنی شد
ایرنا
بهره برداری از 340 پروژه عمرانی در استان اردبیل آغاز شد
ایرنا
مساجد منطقه آزاد اروند با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال مرمت، تعمیر و تجهیز می شوند
شبستان
25 مرکز فرهنگی و هنری در منطقه آزاد اروند بازسازی و تجهیز شدند
ایرنا
ایجاد مسیر مستقیم به حرم رضوی از بلوار صد متری مشهد و جاده سرخس
ایسنا
افتتاح 270 پروژه دهه فجر با اعتبار 2 هزار میلیارد تومان در البرز/ آزادراه جنوبی کرج اواخر بهمن زیر بار ترافیک می رود
تیتر یک
انتقاد انبوه سازان از افزایش 2 برابری عوارض
سازه نیوز
86 طرح عمرانی و اقتصادی در لارستان آماده افتتاح و کلنگ زنی است
ایرنا
کلنگ زنی طولانی ترین پل کابلی شمالغرب کشور در سرعین
خبرگزاری ایلنا
تصفیه خانه فاضلاب شرق صدرا در یک قدمی افتتاح
صدا و سیما
افزایش عوارض به معنای بالارفتن هزینه ساخت و ساز است
ایسنا
آزادسازی 1500 ملک در مجاورت پادگان دوشان تپه
صدا و سیما
1500ملک فریز شده در مجاورت پادگان دوشان تپه آزادسازی شد
اقتصاد آنلاین
1500 ملک فریز شده در مجاورت پادگان دوشان تپه آزادسازی شدند
مهر نیوز
اخبار مرتبط
bltایسنا : بودجه سال 1400 کرج با 4441 میلیارد تومان بسته شد
bltسازه نیوز : آغاز عملیات اجرایی طرح مسکن ملی در قم
bltشبستان : فرزندان متولد 1400 یک میلیون تومان سهام دریافت می کنند
bltقم نیوز : عملیات اجرایی احداث 1800 واحد مسکونی طرح اقدام ملی در قم آغاز شد
bltشبستان : لزوم خرید اتوبوس های برقی برای حفظ هوای پاک شیراز
bltایسنا : آغاز عملیات اجرایی و افتتاح پروژه های ورزشی در کازرون
bltخبرگزاری ایلنا : وزارت راه و شهرسازی به «تامین رایگان زمین» برای احداث مدارس مسکن مهر و اقدام ملی مسکن، مکلف شد
bltمهر نیوز : اجرای قطار برقی شهری با همکاری قرارگاه خاتم الانبیاء در اردبیل
bltشبستان : سامانه سیستم اطلاعات مدیریت پروژه در مقابله با فساد موثر است
bltایسنا : بیش از 80 هزار ماشین در بخش حمل بار شیراز فعال است
bltایرنا : نشست بررسی مصوبات سفرهای شهرستانی استاندار خراسان رضوی برگزار شد
bltایسنا : انسان محوری راهکاری برای مقابله با خودرو محوری شهرهاست
bltفارس : فارس من| نگاه شهرداری شیراز به صدرا نگاه رقابتی و تنگ نظرانه است/ افتتاح پروژه چپگرد صدرا تا پایان سال
bltرکنا نت : اجرای پروژه هوشمندسازی چراغ های راهنمایی در 7 تقاطع شهر رشت
bltایسنا : افزایش آمار پروژه های افتتاحی در خراسان جنوبی طی دهه فجر امسال
bltایرنا : تعداد پروژه های دهه فجر 99 در خراسان جنوبی افزایش یافت
bltفارس : فارس من| کارگاه عملیات مترو در میدان ستاد شیراز کوچک تر می شود/ همکاری مردم لازمه مدیریت ترافیک
bltایرنا : تحقق جهش تولید در فارس در شرایط کرونا و تحریم
bltتسنیم : 7 پروژه احداث هتل در اردبیل اجرا می شود
bltفارس : چرایی عدم افتتاح قطار ملی/ پرونده دو شهردار دستگیر شده منطقه تهران در حد اتهام است
bltخبرآنلاین : جزیره کیش به هاب خودروهای الکتریکی کشور تبدیل می شود
bltایسنا : بهره برداری از 350 میلیارد تومان پروژه در شهر صدرا
bltشبستان : توجه به عدالت اجتماعی در بودجه 1400 شیراز
bltایرنا : افتتاح و کلنگ زنی یک هزار و 430 میلیارد ریال طرح عمرانی در لارستان
bltبرنا نیوز : بهره برداری از 340 پروژه عمرانی استان اردبیل در ایام الله دهه فجر
bltخبرگزاری ایلنا : نارضایتی شهروندان از ترافیک اردبیل/ پروژه راه آهن اردبیل 70 درصد پیشرفت داشته است
bltایرنا : 7.2 میلیارد تومان طرح در مراغه افتتاح و کلنک زنی شد
bltایرنا : بهره برداری از 340 پروژه عمرانی در استان اردبیل آغاز شد
bltشبستان : مساجد منطقه آزاد اروند با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال مرمت، تعمیر و تجهیز می شوند
bltایرنا : 25 مرکز فرهنگی و هنری در منطقه آزاد اروند بازسازی و تجهیز شدند
bltایسنا : ایجاد مسیر مستقیم به حرم رضوی از بلوار صد متری مشهد و جاده سرخس
bltتیتر یک : افتتاح 270 پروژه دهه فجر با اعتبار 2 هزار میلیارد تومان در البرز/ آزادراه جنوبی کرج اواخر بهمن زیر بار ترافیک می رود
bltسازه نیوز : انتقاد انبوه سازان از افزایش 2 برابری عوارض
bltایرنا : 86 طرح عمرانی و اقتصادی در لارستان آماده افتتاح و کلنگ زنی است
bltخبرگزاری ایلنا : کلنگ زنی طولانی ترین پل کابلی شمالغرب کشور در سرعین
bltصدا و سیما : تصفیه خانه فاضلاب شرق صدرا در یک قدمی افتتاح
bltایسنا : افزایش عوارض به معنای بالارفتن هزینه ساخت و ساز است
bltصدا و سیما : آزادسازی 1500 ملک در مجاورت پادگان دوشان تپه
bltاقتصاد آنلاین : 1500ملک فریز شده در مجاورت پادگان دوشان تپه آزادسازی شد
bltمهر نیوز : 1500 ملک فریز شده در مجاورت پادگان دوشان تپه آزادسازی شدند
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.