مهدی پاشازاده: استقلال صاحب ندارد

مهدی پاشازاده: استقلال صاحب ندارد
کاپیتان اسبق استقلال در خصوص وضعیت فعلی این تیم گفت: واقعاً در شأن بازیکنان تیمی مثل استقلال نیست که بابت غذا در رسانه ها صحبت کنند.
مهدی پاشازاده: استقلال صاحب ندارد

به گزارش وانانیوز، چند روز قبل بود که مهدی پاشازاده برای اعلام حمایت از استقلال در محل تمرین این تیم حاضر شد. به نظر می رسد او اطلاعات زیادی درباره مشکلات درونی آبی پوشان دارد اما نمی خواهد به جزئیات بپردازد. کاپیتان اسبق استقلال در خصوص وضعیت فعلی این تیم گفت: بزرگترین و جدی ترین مشکل فعلی استقلال روحی و روانی است. بازیکن وقتی از نظر روحی در شرایط مطلوب نباشد از زدن ابتدایی ترین ضربات ساقط می شود و خروج از این بحران کار اساسی می خواهد و یک بزرگ دلسوز و شجاع! انتقاداتی که از استقلال صورت گرفته فنی بوده و به نظر من هم نه تنها استقلال بلکه بسیاری از تیم های کشور اشکال فنی دارند ولی باید در نظر داشته باشیم این تیم صدرنشین لیگ برتر است.
از پاشازاده سؤال کردیم چگونه باید مشکل روحی و روانی را حل کرد؟ که در جواب گفت: من که بیرون گود هستم می بینم اوضاع داخلی باشگاه و تیم به چه شکلی است، مگر می شود در داخل خودشان ندانند! مشکل استقلال این است که صاحب ندارد! الان چه کسی پاسخگوی این همه بحران است؟ چه کسی سینه سپر کرده و وسط آمده؟ رئیس هیئت مدیره باشگاه کجاست؟ در این شرایط چه کسی می تواند به این اوضاع بلبشو ورود کند؟ استقلال نیاز به شفافیت دارد نه پنهان کاری و قایم موشک بازی! اگر نمی توانند مشکلات را برطرف کنند، یا بروند یا حداقل حرف بزنند و مشکلات را بازگو کنند بلکه وزارت ورزش چاره ای بیندیشد هر چند که چند انتخاب این وزارت برای باشگاه همچنان یک علامت سؤال بزرگ است. مدیرانی منصوب شدند که میراث آنها کلی بدهی و بحران بوده است؛ جالب تر اینکه هیچ کدامشان پاسخگوی تصمیمات اشتباه و فاجعه بار خود نبوده اند.
مدافع اسبق تیم ملی و باشگاه بایرلورکوزن آلمان در خصوص افشای قرارداد وریا غفوری و همچنین اقدام او بعد از تعویض در بازی با نساجی گفت: هر بازیکنی باید به دنبال افزایش درآمد خود باشد و از این نظر به شخص غفوری هیچ انتقادی ندارم چون همه می دانیم درآمدمان ریالی و هزینه های زندگیمان دلاری است. یکی مثل غفوری که جزو بازیکنان تراز اول استقلال است متوجه شده در فصل نقل و انتقالات با بازیکنانی که کیفیت ضعیف تری نسبت به او دارند قرارداد سنگینی بسته شده است و رفته و قراردادش را اصلاح کرده و یا به اصطلاح تغییر داده است و در همه جا قرارداد قابل اصلاح است یا در تیم خودمان بازیکنی بود که با قرارداد پایین جذب کردم اما بعد از گذشت نیم فصل دیدم آن بازیکن مؤثرترین و بهترین بازیکن تیم بوده است، نیم فصل او را به باشگاه فرستادم و از مدیریت خواستم قراردادش را دو یا سه برابر کنند چون حقش بود. به نظر من در این قضیه هم وریا غفوری دنبال حقش بوده و زمانی که می بینیم یک بازیکن با رقم بالای 10 میلیارد تومان به استقلال می پیوندد چرا وریا غفوری که بازیکن قدیمی و باکیفیت تیم است کمتر از او بگیرد. همین الان مهدی قایدی می تواند از مدیریت باشگاه سؤال کند که با توجه به بازدهی اش اگر جزو سه بازیکن تأثیرگذار استقلال است آیا دستمزداش هم جزو سه بازیکن گران قیمت تیم است؟ این وسط اگر اتفاق غیر قانونی رخ داده که مقصر مدیرعامل وقت باشگاه است و اگر سعادتمند نتواند پاسخگوی اقدامات و اشتباهات زیان آور خود برای یک باشگاه دولتی و مردمی باشد کسی که او را منصوب کرده باید جوابگو باشد. این سلسله مراتب اداری در تمام دنیا وجود دارد. مثلاً برای بازی استقلال با نفت مسجد سلیمان محمود فکری تصمیم گرفت دروازه بان استقلال را عوض کند که در آن بازی حسینی بدشانس بود اما دیدیم نوک پیکان تمام انتقادات به سمت سرمربی تیم است بنابراین اگر سعادتمند مشکلی به جا گذاشته کسی که او را منصوب کرده باید جوابگو باشد و خسارت را جبران کند اما در مورد رفتار کاپیتان تیم بعد از تعویض، سرمربی تیم تصمیم گیرنده خواهد بود.
از پاشازاده سؤال کردیم اگر شما سرمربی تیم بودی چه تصمیمی می گرفتی؟ که گفت: هر انسانی شخصیت خاص خودش را دارد و هر انسانی فکر می کند ویژگی های مثبتش خیلی بیشتر از ویژگی های منفی اش است. در کار ما هر مربی یا به اصطلاح سرمربی فلسفه کاری و اصول خودش را دارد. روی صحبت من به استقلال نیست چون تجربه مربیگری در این باشگاه را ندارم و مسلماً شرایط کار در یک باشگاه بزرگ و مردمی نظیر استقلال متفاوت با سایر تیم هاست اما من در کار مربیگری سختگیر هستم و تحت هیچ شرایطی به بازیکن باج نمی دهم. به عنوان مثال در یک مسابقه در مرحله پلی آف احساس کردم دروازه بان اصلی تیم به اصطلاح ناز می کند حتی نامش را در لیست 18 نفره بازی قرار ندادم و اتفاقاً همان بازی را برنده شدیم. یکی از دستیاران هم خیلی اصرار می کرد که باید در کار مربیگری یک جاهایی حرف یا حرکت بازیکن را ندیده گرفت یا حداقل صبر کن بعد از پایان فصل کنارش بگذار که به او گفتم اخلاق بدی است وقتی به کسی احتیاج داری همه جوره دور و برش بچرخی و وقتی احتیاجی نداری او را مثل یک شیء کنار بیندازی.
کاپیتان اسبق استقلال درباره گلایه های بازیکنان بابت پرسی شدن غذاها گفت: واقعاً در شأن بازیکنان تیمی مثل استقلال نیست که بابت غذا در رسانه ها صحبت کنند. معذرت می خواهم نخورده و گرسنه که نیستند. می گویند برای نابودی جامعه هرج و مرج کافی است. ما باید ببینیم چه افرادی و با چه هدفی به دنبال ایجاد هرج و مرج در تیم استقلال هستند که می روند بازیکنان را بابت غذا تحریک می کنند. تمام بازیکنان استقلال ارزش پیراهنی که بر تن دارند را بدانند چون ما انسان ها تا چیزی را داریم قدرش را نمی دانیم و وقتی همان چیز را از دست می دهیم تازه متوجه عمق ماجرا شده و افسوس این را می خوریم که چرا قدردان نبودیم. در هر صورت صلاح نیست من بیشتر از این درباره مسائل و مشکلات استقلال صحبت کنم ولی انصاف حکم می کند بگویم به رغم بحران های موجود این تیم صدرنشین جدول است و اگر از میزان مشکلات کاسته شود قهرمانی دور از دسترس نیست. محمود فکری تنهاست و وقتی تیمش صدرنشین جدول است باید مورد حمایت همه استقلالی ها باشد نه اینکه شاهد باشیم برخی از شاگردانش ناخواسته و بدون نیت بد چوب لای چرخ بگذارند. امیدوارم آقایان هیئت مدیره به دنبال کاهش مشکلات باشند و در ادامه گزارشی از خدمات خود به این باشگاه بزرگ و مردمی ارائه کنند تا فرق سره و ناسره برای دوستداران استقلال مشخص شود.


کلیدواژه های این خبر
وزارت ورزش   هیئت مدیره   لیگ برتر   نفت مسجد سلیمان   فصل نقل و انتقالات   بایرلورکوزن   گران قیمت   نیم فصل   نساجی   سعادتمند   روحی و روانی   زیان آور   محل تمرین   بازدهی   دروازبان   استقلال تهران   فاجعه بار   تیم ملی   درآمد   بحران   مهدی قایدی  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «وانا نیوز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
ایستگاه آخر محمود
جوان آنلاین
نسخه کریم بوستانی برای استقلال و فکری برای خروج از بحران
روز نو
بازیکنان محبوب و مغضوب، ناجی سرخابی ها
ایران آنلاین
نساجی از امروز به دنبال جبران نتایج دور رفت
صدا و سیما
استقلال برای خروج از بحران باید مس را شکست دهد/ پول مشکل اصلی است
مهر نیوز
«مس» برای استقلال تیغ تیز است/ پرسپولیس نمی خواهد پا پس بکشد
مهر نیوز
گزارش تمرین استقلال| استقبال فکری از قایدی و تمرین پرفشار آبی پوشان+ تصاویر
ایران آنلاین
پرسپولیس؛ قهرمانی که از هشتم شروع کرد/ ژنرال و استقلال، رکورددار صدرنشینی لیگ بیستم
ورزش 3
آیا آبی پوشان نیاز به بازیکن جدید دارند؟
بولتن نیوز
مهدی قایدی در آغوش فکری+ تصاویر
سایت جماران
خبر تازه از مهدی قائدی؛ ستاره استقلال آخر فصل می رود
رویداد 24
آخرین خبر از مهدی قایدی؛ ستاره آبی ها آخر فصل می رود؟
خبرگزاری دانشجو
خبر تازه از ستاره استقلال؛ قایدی می ماند آخر فصل می رود
فرارو
ستاره استقلال در راه پسر شجاع!
همشهری آنلاین
آیا استقلال نیاز به بازیکن جدید دارد؟
وانا نیوز
مروری بر لیست استقلال در فصل جاری/ آیا آبی پوشان نیاز به بازیکن جدید دارند؟
تسنیم
بررسی شرایط بازیکنانی که نیم فصل برای استقلال بازی کردند
روز نو
جدایی "رسول خطیبی" از آلومینیوم اراک غیرحرفه ای بود / از مراجع قانونی پیگیری می کنیم
تسنیم
آزمون دشوار بشاگردی بعد از شوک بزرگ (عکس)
ورزش 3
گل محمدی: به یک یا دو بازیکن جدید نیاز داریم
روز نو
خبر خوش گل محمدی به هواداران درباره اضافه شدن یک ستاره
سیتنا
خبر خوش یحیی به هواداران/ ستاره جدید در یک قدمی پرسپولیس
تندرست نیوز
سرنوشت جذب مغانلو و سلیمی چه شد؟ / خدا را شکر مهدی ترابی را گرفتیم
رویداد 24
گل محمدی: خیلی ها می خواستند ما را وارد حاشیه کنند/ جذب مغانلو فشار زیادی به پرسپولیس وارد می کند
میزان
تکلیف مغانلو و سلیمى با 'پرسپولیس' روشن شد/یک ستاره بر مى گردد
نواندیش
خبر خوش یحیی گل محمدی به طرفداران پرسپولیس درباره اضافه شدن یک ستاره
تیتر20
توضیحات گل محمدی درباره نقل وانتقالات پرسپولیس
فرارو
گل محمدی: جذب مغانلو از لحاظ مالی سخت است/ جای گلایه از برنامه لیگ نیست/ هر تیمی جای ما بود با مشکلات زیادی مواجه می شد
تسنیم
هیچ کس به فکری فکر نمی کند!
جوان آنلاین
شخصیت قهرمانی باعث شد دوران افت پرسپولیس تمام شود؛ این تیم به غیر از قهرمانی راضی نمی شود
پانا
جاتون اصلا خالی نیست!
برنا نیوز
متممی که قایدی را خانه نشین کرد
قدس آنلاین
برومند: آقای بازیکن اگر ناز داری به سلامت
مشرق نیوز
نگاهی به نقل و انتقالات جذاب زمستانی در لیگ برتر/ از فرجی و پاکدل تا میری و قاسمی نژاد
جام نیوز
بسته کامل خبری صبحانه ورزشی طرفداری 1399/11/30؛ طارمی باز هم درخشید، این بار برابر یوونتوس
طرفداری
صبحانه ورزشی 1399/11/30؛ مهم ترین اخبار روز گذشته / از پیروزی منچستر سیتی تا توقف اتلتیکو مادرید
طرفداری
رشید مظاهری از استقلال جدا می شود؟
سیتنا
4 هفته کابوس وار برای استقلال
نواندیش
شاکری: قلعه نویی گفت کاری نکردید که شادی می کنید
وانا نیوز
سپاهان 2 استقلال صفر/ محرم مچ فکری را خواباند ؛ صدر جدول طلایی شد
تسنیم
اخبار مرتبط
bltجوان آنلاین : ایستگاه آخر محمود
bltروز نو : نسخه کریم بوستانی برای استقلال و فکری برای خروج از بحران
bltایران آنلاین : بازیکنان محبوب و مغضوب، ناجی سرخابی ها
bltصدا و سیما : نساجی از امروز به دنبال جبران نتایج دور رفت
bltمهر نیوز : استقلال برای خروج از بحران باید مس را شکست دهد/ پول مشکل اصلی است
bltمهر نیوز : «مس» برای استقلال تیغ تیز است/ پرسپولیس نمی خواهد پا پس بکشد
bltایران آنلاین : گزارش تمرین استقلال| استقبال فکری از قایدی و تمرین پرفشار آبی پوشان+ تصاویر
bltورزش 3 : پرسپولیس؛ قهرمانی که از هشتم شروع کرد/ ژنرال و استقلال، رکورددار صدرنشینی لیگ بیستم
bltبولتن نیوز : آیا آبی پوشان نیاز به بازیکن جدید دارند؟
bltسایت جماران : مهدی قایدی در آغوش فکری+ تصاویر
bltرویداد 24 : خبر تازه از مهدی قائدی؛ ستاره استقلال آخر فصل می رود
bltخبرگزاری دانشجو : آخرین خبر از مهدی قایدی؛ ستاره آبی ها آخر فصل می رود؟
bltفرارو : خبر تازه از ستاره استقلال؛ قایدی می ماند آخر فصل می رود
bltهمشهری آنلاین : ستاره استقلال در راه پسر شجاع!
bltوانا نیوز : آیا استقلال نیاز به بازیکن جدید دارد؟
bltتسنیم : مروری بر لیست استقلال در فصل جاری/ آیا آبی پوشان نیاز به بازیکن جدید دارند؟
bltروز نو : بررسی شرایط بازیکنانی که نیم فصل برای استقلال بازی کردند
bltتسنیم : جدایی "رسول خطیبی" از آلومینیوم اراک غیرحرفه ای بود / از مراجع قانونی پیگیری می کنیم
bltورزش 3 : آزمون دشوار بشاگردی بعد از شوک بزرگ (عکس)
bltروز نو : گل محمدی: به یک یا دو بازیکن جدید نیاز داریم
bltسیتنا : خبر خوش گل محمدی به هواداران درباره اضافه شدن یک ستاره
bltتندرست نیوز : خبر خوش یحیی به هواداران/ ستاره جدید در یک قدمی پرسپولیس
bltرویداد 24 : سرنوشت جذب مغانلو و سلیمی چه شد؟ / خدا را شکر مهدی ترابی را گرفتیم
bltمیزان : گل محمدی: خیلی ها می خواستند ما را وارد حاشیه کنند/ جذب مغانلو فشار زیادی به پرسپولیس وارد می کند
bltنواندیش : تکلیف مغانلو و سلیمى با 'پرسپولیس' روشن شد/یک ستاره بر مى گردد
bltتیتر20 : خبر خوش یحیی گل محمدی به طرفداران پرسپولیس درباره اضافه شدن یک ستاره
bltفرارو : توضیحات گل محمدی درباره نقل وانتقالات پرسپولیس
bltتسنیم : گل محمدی: جذب مغانلو از لحاظ مالی سخت است/ جای گلایه از برنامه لیگ نیست/ هر تیمی جای ما بود با مشکلات زیادی مواجه می شد
bltجوان آنلاین : هیچ کس به فکری فکر نمی کند!
bltپانا : شخصیت قهرمانی باعث شد دوران افت پرسپولیس تمام شود؛ این تیم به غیر از قهرمانی راضی نمی شود
bltبرنا نیوز : جاتون اصلا خالی نیست!
bltقدس آنلاین : متممی که قایدی را خانه نشین کرد
bltمشرق نیوز : برومند: آقای بازیکن اگر ناز داری به سلامت
bltجام نیوز : نگاهی به نقل و انتقالات جذاب زمستانی در لیگ برتر/ از فرجی و پاکدل تا میری و قاسمی نژاد
bltطرفداری : بسته کامل خبری صبحانه ورزشی طرفداری 1399/11/30؛ طارمی باز هم درخشید، این بار برابر یوونتوس
bltطرفداری : صبحانه ورزشی 1399/11/30؛ مهم ترین اخبار روز گذشته / از پیروزی منچستر سیتی تا توقف اتلتیکو مادرید
bltسیتنا : رشید مظاهری از استقلال جدا می شود؟
bltنواندیش : 4 هفته کابوس وار برای استقلال
bltوانا نیوز : شاکری: قلعه نویی گفت کاری نکردید که شادی می کنید
bltتسنیم : سپاهان 2 استقلال صفر/ محرم مچ فکری را خواباند ؛ صدر جدول طلایی شد
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.