ربیعی: پرسپولیس نیازی به تمجید من ندارد

ربیعی: پرسپولیس نیازی به تمجید من ندارد
سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: نیازی به تمجید من از پرسپولیس نیست زیرا چهار دوره قهرمان لیگ و دو دوره نایب قهرمان آسیا شده است.
ربیعی: پرسپولیس نیازی به تمجید من ندارد

به گزارش وانانیوز،

محمد ربیعی در نشست خبری دیدار معوقه هفته نهم لیگ برتر بین تیم های پرسپولیس و مس رفسنجان اظهار داشت: در ابتدا بازهم درگذشت دو اسطوره فوتبال ایران یعنی انصاریان و میناوند را تسلیت گفته و برای خانواده آنها آروزی صبر و شیکبایی و از درگاه ایزد منان آزوی مغفرت مسئلت می کنم.

وی افزود: نیازی به تمجید من از پرسپولیس نیست زیرا چهار دوره قهرمان لیگ و دو دوره نایب قهرمان آسیا شده است و اکنون هم شرایط خوبی دارد.

پرسپولیس اکنون در شرایط خوبی قرار گرفته و ما هم برنامه های خود را از لحاظ ذهنی و فنی برای این مسابقه دنبال می کنیم فکر می کنم بچه ها در هارمونی قرار گرفته اند تا بتوانیم مقداری از تدابیر خود را مقابل این تیم اجرا کنیم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان تصریح کرد: یحیی گل محمدی و همکارانش برای من قابل احترام هستند و فکر می کنم حقشان بود در لیگ قهرمانان آسیا به قهرمانی برسند.پرسپولیس کادر ایرانی خوب و فهمیده ای را در اختیار دارد و برای این دوستان هم آرزوی توفیق می کنم.

ربیعی درباره اینکه در صورت برتری مقابل پرسپولیس جایگاه این تیم را در رتبه چهارم جدول می گیرند توضیح داد: هدف ما پیاده کردن برنامه هایمان است و نهایت خروجی این برنامه ها کسب امتیازات کامل است. هدف گذاری ما برای دیدار با پرسپولیس به شکلی است که با دست پر از زمین بیرون بیاییم و برد را هم دور از دسترس نمی بینم. قطعا مس رفسنجان نه تنها حریف دست و پا بسته ای مقابل پرسپولیس نیست بلکه امیدوارم در برخی لحظات بازی بتوانیم بخش های مدنظرمان را هم به نمایش بگذاریم تا از این طریق با پیروزی از زمین خارج شویم.

وی درباره متحول شدن مس رفسنجان پس از 5دیدار ابتدایی خود و میزان امیدواری اش برای کسب نتیجه مناسب مقابل پرسپولیس گفت: مدیریت مسابقه چندین بخش دارد که یکی از آنها تحلیل تیم حریف است آنچه در این سال ها دنبالش بوده ام جاری کردن سبک و فلسفه خودم در شریان تیم است در 5 دیدار ابتدایی هم بازی های بدی ارائه ندادیم دیدار اول مان را مقابل استقلال برگزار کردیم و سپس به مصاف گل گهر، آلومینیوم اراک، تراکتور و سایپا رفتیم که در تمام این مسابقات عملکرد خوبی داشتیم.

سرمربی تیم مس رفسنجان تصریح کرد: مقابل تراکتور 6، 7 موقعیت خوب را از دست داده و حدود دقیقه 87 روی یک غافلگیری و ضربه ایستگاهی گل دریافت کردیم.بهتر شدن روند مان هم دلیل دارد تیم ما تازه به لیگ برتر آمده و چندین بازیکن جدید جذب کرده است برای اینکه آنها با برنامه های مس رفسنجان خود را وفق داده و شرایط تیم بهتر شود نیاز به زمان داشتیم.

ربیعی اضافه کرد: در کل پروژه های فنی زمان بر است و برای اینکه بتوانم مس رفسنجان را به یک خانواده تبدیل کنم تا در زمان زیادی که شبانه روز با هم هستیم احساس خوبی داشته باشیم و به موازات آن هم بخش فنی و تمرین را جلو ببریم زحمات زیادی به همراه گروهم کشیدم اما مس رفسنجان هنوز کار دارد.

وی افزود: برنامه ریزی این جور تیم ها و چالش سال اول آنها در لیگ برتر دشوار است خودم تلاش می کنم امسال این تیم را در لیگ برتر حفظ کنم و هر چه جایگاه مان محترم تر باشد بهتر است. البته برای تیم هایی که سال اول به لیگ برتر می آیند بقا یک موضوع مهم است. تجربه سال های اخیر هم نشان داده اینگونه تیم ها تا روز آخر برای نیفتادن دست و پا می زنند و خیلی هم در روز آخر سقوط می کنند تا جایی که توان دارم سعی می کنم مس رفسنجان را از این فضا و ذهنیت دور کنم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان خاطرنشان کرد: برای این کار باید شبانه روز تلاش کنیم که این کار را هم انجام می دهیم زیرا اذیت سخت است به تیمم ایمان دارم و مطمئن هستم از این میدان بزرگ لیگ برتر در سال اول سربلند بیرون خواهیم آمد.

ربیعی درباره شناخت از تیم پرسپولیس گفت: یکی از پروژه های کاری ما همین موضوع است و برای شناخت از حریف خیلی وقت می گذاریم برای هر بازی برنامه و نقشه جداگانه ای داریم.

وی درباره غیبت 4 بازیکن مس گفت: تیم ما یک لشکر مصدوم دارد البته در پروژه تیم سازی سعی کرده ایم شرایط را به شکلی پیش ببریم تا بچه ها به جای بحث فردی در محور تیم باشند اما مقابل پرسپولیس مثل چند بازی قبل ضمن در اختیار نداشتن ناصر سالاری، محمد قاضی، حامد نورمحمدی، محمد آقاجانپور و رحیم زهیوی را در اختیار نداریم. البته سجاد آشوری هم مصدوم است اما کادر پزشکی ما همچنان درباره وی تلاش می کند زیرا مقداری آسیب دیدگی دارد. فعلا این نفرات مصدوم هستند اما گلایه ای هم نیست زیرا در بیشتر بازی های این فصل بین دو تا 5 بازیکن را در اختیار نداشتیم که البته تعداد نفرات مصدوم مان مقابل پرسپولیس بیشتر هم است.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان اضافه کرد: می توانستیم 10 بازیکن لیگ برتری جذب کنیم که 5 نفر از آنها را فردا نداریم یکی از دلایل مصدومیت بازیکنان ما همین بازی کردن در چمن مصنوعی است البته در برخی مسابقات هم مسابقات را پارت بندی کرده و برای هر بخش از امکانات و تیپ دیگری استفاده می کنیم.یکی از مهمترین دلایل دغدغه های من برگزاری دیدارهای خانگی مس در چمن مصنوعی و رفت و آمد تیم ما بین این نوع زمین و چمن طبیعی است.

ربیعی ادامه داد: مواردی که با آنها دست و پنجه نرم می کنیم با تیم های دیگر متفاوت است اما این مسائل را مدیریت کردیم شرایط مان رو به بهبودی است و ان شاءالله در نیم فصل دوم تلفات مان در این ماجرا کمتر شود. تمهیدات علمی و پزشکی را هم درباره این داستان با تحلیل انجام می دهم و سعی دارم میزان مصدومیت شاگردانم را به کمترین حد برسانم.

وی خاطرنشان کرد: اصلا روی این موضوع که فردا برخی از بازیکنان را در اختیار دارم تردید نمی کنم زیرا مس رفسنجان یک تیم است که تا کنون این را نشان داده. فردا از یکی دو جوان خوب مان استفاده خواهم کرد و بهترین زمان برای آنهاست تا بتوانند توانایی هایشان را نشان بدهند. مجموعه امسال مس رفسنجان از نظر خودم به معنای واقعی کلمه تیم را معنی می کند و این برای من به مجموعه مان دستاورد بزرگی است.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان با اشاره به درگذشت علی انصاریان و مهرداد میناوند توضیح داد: امیدوارم فردا بازی خوبی بشود و تماشاگران هر دو تیم لذت ببرند امیدوارم با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی دیگر جامعه فوتبال غم نبیند. همه ما از نبود انصاریان و میناوند متأثر هستیم و سعی می کنیم فردا هم یاد این دو عزیز را در ابتدای مسابقه زنده نگه داریم.

ربیعی افزود: امیدوارم دیگر جامعه ورزش و فوتبال در فقدان عزیزانی که همه با آنها خاطره داریم غمگین نشود و از صمیم قلب به خانواده این عزیزان تسلیت می گویم. دوست دارم مجموعه باشگاه مس رفسنجان در غم خود شریک بداند برای همه مردم بهبودی سلامتی و آرامش می کنم.


کلیدواژه های این خبر
رفسنجان   لیگ برتر   تراکتور   نایب قهرمان   یحیی گل محمدی   مس رفسنجان   قهرمان لیگ   لیگ قهرمانان آسیا   محمد ربیعی   آلمینیوم اراک   هفته نهم لیگ برتر   غافلگیری   مغفرت   تمرین   فلسفه   سرمربی تیم فوتبال  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «وانا نیوز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
لبخند ادامه دار پرسپولیسِ سیاه پوش در صدر
عصر ایران
ربیعی: امیدوارم فکری با صبوری از این چالش عبور کند
جام نیوز
ربیعی: برای برد بازی می کردیم/ امیدوارم استقلال از این چالش خارج شود
ایسنا
جلالی: شرایط ما التهاب آور است/ تغییرات در نساجی امیدوار کننده است
سایت جماران
پرسپولیس به دنبال تداوم صدرنشینی؛ استقلال در پی فرار از بحران
بولتن نیوز
لیگ برتر فوتبال| پرسپولیس به دنبال تداوم صدرنشینی؛ استقلال در پی فرار از بحران
تسنیم
ربیعی: تعطیلی لیگ به استقلال کمک کرد/ سعی کردیم تیم را از نظر ذهنی آماده کنیم
تسنیم
مس رفسنجان مهیای بازی مقابل استقلال است
مهر نیوز
ادعای سرمربی مس در مورد استقلال و تعطیلی لیگ
خبرآنلاین
ربیعی: امیدوارم به جای شعار شاهد عمل گرایی در فوتبال باشیم/وقفه لیگ به سود استقلال بود
فارس
پرسپولیس به فکر حفظ صدر، استقلال به دنبال آرامش
وانا نیوز
شرط مس برای انتقال این بازیکن به تراکتور
پارسینه
پدیده ای جدید و تاسف برانگیز در فوتبال ایران/ رفتار غیرحرفه ای چند سرمربی لیگ برتری برای پول بیشتر!
مشرق نیوز
رقابت هشت مربی داخلی؛/ شما بگویید: بهترین مربی نیم فصل اول لیگ برتر؟
ورزش 3
فکری چطـور بی جانشین شد؟
جام نیوز
شکوری: هیچ تیمی «پرسپولیس» نمی شود/ موفق نشدیم حتی یک دلار از پاداش آسیایی را دریافت کنیم
جهانبین نیوز
پرسپولیس قهرمان بازی اعداد
برنا نیوز
پنج نکته در مورد نیم فصل لیگ برتر فوتبال
روز نو
برنامه هفته های شانزدهم و هفدهم لیگ برتر فوتبال اعلام شد
پارسینه
اعلام برنامه دو هفته لیگ برتر ایران
فرارو
برنامه هفته شانزدهم و هفدهم لیگ برتر اعلام شد
وانا نیوز
حاج رضایی: ذهنیت پرسپولیس در استقلال وجود ندارد
وانا نیوز
اعلام برنامه هفته های شانزدهم و هفدهم لیگ برتر فوتبال
دنیای اقتصاد
حاج رضایی: ذهنیت پرسپولیس در استقلال وجود ندارد/ بازی در رفسنجان و اراک برای هر تیمی خطرناک است
تسنیم
برنامه هفته های شانزدهم و هفدهم لیگ برتر اعلام شد
خبرگزاری ایلنا
ربیعی: دیدار با اسکوچیچ اتفاق خوبی بود
وانا نیوز
ربیعی: ما و آلومینیوم اراک پدیده لیگ هستیم
وانا نیوز
آوخ: سطح فنی پرسپولیس فراتر از لیگ است/ می توانیم جزو 6 تیم اول باشیم
تسنیم
آیا هواداران پرسپولیس از بردهای تیم خود راضی هستند؟/ سرنوشت تلخ استقلال در انتظار پرسپولیس؟!
مشرق نیوز
تیم منتخب هفته پانزدهم لیگ برتر
فرتاک نیوز
سپاهان مهار نشدنی و پرسپولیس در یک قدمی صدرنشینی
ساعت 24
جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته پانزدهم؛ فاصله یک امتیازی پرسپولیس با صدرنشینی نیم فصل
تسنیم
لیگ برتر فوتبال| مسعود روی نیمکت نشست و پیروز شد/ ادامه ناکامی های ذوب مقابل مس
راه دانا
پرسپولیس- پیکان؛ خیز سرخپوشان برای صدرنشینی در نیم فصل/ سایپا- تراکتور؛ تبریزی ها به دنبال خروج از بحران
تیتر یک
 پرسپولیس به دنبال عبور از استقلال/ نوسان گیری سایپا و تراکتور!
الف
نگاهی به بازی های امروز لیگ برتر در 26 بهمن ماه
افکار نیوز
مس رفسنجان تیمی بی حاشیه و فنی است
مهر نیوز
پرسپولیس با پیکان در اتوبان صدر
ایران آنلاین
پرسپولیس، استقلال را پایین تر می کشد؟/ تیم های بحران زده مقابل نارنجی پوش ها
ایسنا
جدال برای بالا رفتن در جدول
برنا نیوز
اخبار مرتبط
bltعصر ایران : لبخند ادامه دار پرسپولیسِ سیاه پوش در صدر
bltجام نیوز : ربیعی: امیدوارم فکری با صبوری از این چالش عبور کند
bltایسنا : ربیعی: برای برد بازی می کردیم/ امیدوارم استقلال از این چالش خارج شود
bltسایت جماران : جلالی: شرایط ما التهاب آور است/ تغییرات در نساجی امیدوار کننده است
bltبولتن نیوز : پرسپولیس به دنبال تداوم صدرنشینی؛ استقلال در پی فرار از بحران
bltتسنیم : لیگ برتر فوتبال| پرسپولیس به دنبال تداوم صدرنشینی؛ استقلال در پی فرار از بحران
bltتسنیم : ربیعی: تعطیلی لیگ به استقلال کمک کرد/ سعی کردیم تیم را از نظر ذهنی آماده کنیم
bltمهر نیوز : مس رفسنجان مهیای بازی مقابل استقلال است
bltخبرآنلاین : ادعای سرمربی مس در مورد استقلال و تعطیلی لیگ
bltفارس : ربیعی: امیدوارم به جای شعار شاهد عمل گرایی در فوتبال باشیم/وقفه لیگ به سود استقلال بود
bltوانا نیوز : پرسپولیس به فکر حفظ صدر، استقلال به دنبال آرامش
bltپارسینه : شرط مس برای انتقال این بازیکن به تراکتور
bltمشرق نیوز : پدیده ای جدید و تاسف برانگیز در فوتبال ایران/ رفتار غیرحرفه ای چند سرمربی لیگ برتری برای پول بیشتر!
bltورزش 3 : رقابت هشت مربی داخلی؛/ شما بگویید: بهترین مربی نیم فصل اول لیگ برتر؟
bltجام نیوز : فکری چطـور بی جانشین شد؟
bltجهانبین نیوز : شکوری: هیچ تیمی «پرسپولیس» نمی شود/ موفق نشدیم حتی یک دلار از پاداش آسیایی را دریافت کنیم
bltبرنا نیوز : پرسپولیس قهرمان بازی اعداد
bltروز نو : پنج نکته در مورد نیم فصل لیگ برتر فوتبال
bltپارسینه : برنامه هفته های شانزدهم و هفدهم لیگ برتر فوتبال اعلام شد
bltفرارو : اعلام برنامه دو هفته لیگ برتر ایران
bltوانا نیوز : برنامه هفته شانزدهم و هفدهم لیگ برتر اعلام شد
bltوانا نیوز : حاج رضایی: ذهنیت پرسپولیس در استقلال وجود ندارد
bltدنیای اقتصاد : اعلام برنامه هفته های شانزدهم و هفدهم لیگ برتر فوتبال
bltتسنیم : حاج رضایی: ذهنیت پرسپولیس در استقلال وجود ندارد/ بازی در رفسنجان و اراک برای هر تیمی خطرناک است
bltخبرگزاری ایلنا : برنامه هفته های شانزدهم و هفدهم لیگ برتر اعلام شد
bltوانا نیوز : ربیعی: دیدار با اسکوچیچ اتفاق خوبی بود
bltوانا نیوز : ربیعی: ما و آلومینیوم اراک پدیده لیگ هستیم
bltتسنیم : آوخ: سطح فنی پرسپولیس فراتر از لیگ است/ می توانیم جزو 6 تیم اول باشیم
bltمشرق نیوز : آیا هواداران پرسپولیس از بردهای تیم خود راضی هستند؟/ سرنوشت تلخ استقلال در انتظار پرسپولیس؟!
bltفرتاک نیوز : تیم منتخب هفته پانزدهم لیگ برتر
bltساعت 24 : سپاهان مهار نشدنی و پرسپولیس در یک قدمی صدرنشینی
bltتسنیم : جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته پانزدهم؛ فاصله یک امتیازی پرسپولیس با صدرنشینی نیم فصل
bltراه دانا : لیگ برتر فوتبال| مسعود روی نیمکت نشست و پیروز شد/ ادامه ناکامی های ذوب مقابل مس
bltتیتر یک : پرسپولیس- پیکان؛ خیز سرخپوشان برای صدرنشینی در نیم فصل/ سایپا- تراکتور؛ تبریزی ها به دنبال خروج از بحران
bltالف :  پرسپولیس به دنبال عبور از استقلال/ نوسان گیری سایپا و تراکتور!
bltافکار نیوز : نگاهی به بازی های امروز لیگ برتر در 26 بهمن ماه
bltمهر نیوز : مس رفسنجان تیمی بی حاشیه و فنی است
bltایران آنلاین : پرسپولیس با پیکان در اتوبان صدر
bltایسنا : پرسپولیس، استقلال را پایین تر می کشد؟/ تیم های بحران زده مقابل نارنجی پوش ها
bltبرنا نیوز : جدال برای بالا رفتن در جدول
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.