نگاهتان را به ایران عوض کنید

نگاهتان را به ایران عوض کنید
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به دولتمردان آمریکایی گفت: شما در میدان فشار علیه ملت ایران شکست خورده اید. این سیاست ها را تکرار نکنید و لنزی که تا به امروز از دریچه آن به ملت ایران نگاه می کردید، کنار بگذارید.
نگاهتان را به ایران عوض کنید

نگاهتان را به ایران عوض کنیدبه گزارش سرویس سیاسی عصرپرس از پایگاه خبری سپاه، سرلشکر حسین سلامی روز دوشنبه در آیین الحاق شناورهای رزمی به نیروی دریایی سپاه در بندرعباس، اظهار کرد: اظهار کرد: ما از وادی ظلمت به سرزمین نور هدایت شدیم؛ ایرانی که جلال و شوکت و شکوهت در شوکت شیطانی امپراتوری غرب ادغام شده بود، بر اثر انقلاب اسلامی مجد و عظمت فراموش شده خود را بازیافت و اسلام به حاکمیت رسید و تشکیل قدرت داد.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: ما از تحریم و پیامدهای آن عبور کرده ایم و معماران آن را شکست داده ایم.
سلامی گفت: پیشرفت های ما در زمان تحریم بسیار قوی تر، درخشان تر و مدرن تر از فضای غیرتحریم بوده است.
وی خاطرنشان کرد: قدرت های بزرگ در برابر روح آسمانی این انقلاب شکوهند ایستاده اند. واکنش های سرسخت استکبار در دفاع مقدس، برای بازگشت دوباره و به دست گرفتن سرنوشت ملت ایران صورت گرفت. ملت ما تجربه های سختی در تاریخ گذشته از سلاطین و حاکمان دیده بود و تجربه های دردناک از صدر اسلام در حافظه خود داشت.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این بار ایران عزیز سرافراز در مقابل همه توطئه های جهانی ایستاد. حجم تهاجمات در این 42 سال کاملا جهانی بود و همه قدرت های جهان با هم متحد بودند. دشمن تمام زوایای ملت بزرگ ایران از جمله عرصه های روانی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی را به جغرافیای جنگ تبدیل کرد.
سلامی تصریح کرد: در تمام فرازهای سخت ملت عزیز ایران و سایر ملت های همراه ایران اسلامی دخشیدند و در هیچ صحنه ای عقب ننشستند و تسلیم نشدند. تا امروز که 42 سال از این انقلاب ناب می گذرد، جلال و جبروت شیطانی دشمنان در هم شکسته شده است. آمریکا دیگر چهره یک قدرت فاتح جهانی را ندارد و قادر نیست در هر نقطه دلخواه، سیاست های خود را پیش ببرد. قوای پیشران او توسط انقلاب اسلامی چه در ایران و یا سایر بلاد اسلامی فرسوده شده است.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ملت ایران استقلالش را با تحریم عوض نمی کند، خاطرنشان کرد: در عرصه جنگ اقتصادی دشمن، امروز ما بسیار قوی تر از آغاز این جنگ هستیم. مقاومت جواب داده است و قوی شدن مسیر قطعی ماست. در دنیای امروز باید قوی بود و یا تسلیم شد. ما با تجربه های زیاد از این 42 سال، دریافته ایم در هر نقطه ای که دشمنان متمرکز شده اند، ما ایستاده ایم و آنجا قوی تر شده ایم. رهبر بزرگ انقلاب اسلامی و ملت عزیز با هم در یک جبهه واحد برای ایستادگی اراده کرده اند و این ایستادن واقعیت پیدا کرده است.
سلامی افزود: تصور دشمنان این بود که می توانند با فشار اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، ارعاب نظامی، تهاجم رسانه ای و جنگ نیابتی ملت شریف ایران را از نظام و رهبری عزیز جدا کنند. دشمن تصور می کرد می تواند ملت را به ستوه بیاورد و آن ها را در مسیر تسلیم قرار دهند. ما فهمیده ایم باید در اقتصاد به ظرفیت های خود تکیه کنیم. فشار حداکثری و معمار آن، با هم از ملت ایران شکست خورده اند و امروز با یک دشمن شکست خورده روبرو هستیم.
وی گفت: ما باید قوی باشیم، این راهی است که رهبر عزیزمان فرا روی ما گشوده اند و ملت عزیز ما پشتیبان آن بوده اند و باید در اینجا از ملت سرافراز، نجیب، آگاه و هوشمند تشکر کنیم. دشمنان را اگر رها کنیم، آن ها رها نمی کنند و این سفارش قرآن است. باید دشمن را تعقیب کنیم و اجازه ساماندهی نظامی و سیاسی به آن ها ندهیم. امروز برخی رژیم های مرتجع، سرزمین های اسلام را میزبان سیاست های صهیونیست ها کرده اند. صهیونیست ها شجره ملعونه هستند که در هر سرزمینی رشد می کنند ارمغانی جز آتش ندارند.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: اجازه به صهیونیست ها در سرزمین اسلامی چیزی جز دشمنی با مسلمانان نیست. در دوستی با صهیونیست ها افراط نکنید و این ازدواج نامبارک هر دوی شما را در آتش قرار می دهد. مسلمانان چنین رفتارهایی را از حاکمانشان نمی پذیرند.
سلامی خطاب به آمریکایی ها یادآور شد: شما در میدان فشار علیه ملت ایران شکست خورده اید و سیاست های شکست خورده را تکرار نکنید. دریا یکی از جبهه های دفاعی ما است که به وسعت تمام آب های جهان گسترش یافته است. این برای دفاع از منافع این ملت عزیز، جمال و شوکت الهی ایران بزرگ است. نیروی مسلح، ارتش و سپاه قهرمان در حال متراکم سازی قدرت خود هستند.
وی گفت: این چهارمین مرحله گسترش کمی و کیفی قدرت در نیروی دریایی سپاه است. از ابتدای سال تاکنون حدود صد فروند شناور دریایی، 200 فروند پهپاد تهاجمی، اعزام شناور اقیانوس پیما و امروز صدها فروند شناور رزمی، نشان دهنده بخشی از تلاش گسترده همه خادمان، طراحان و مجریان سیاست های دفاعی و قدرتمند ایران عزیز است.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: نیروی دریایی ما در ارتفاع قدرتمند است و سیستم های پرتابگر از هوا برای مقابله با شناورهای دشمن مجهیز می شود. ملت ایران استقلالش را با تحریم عوض نمی کند؛ روی سطح، افق های بلندی برای نیروها طراحی شده است و باز هم گسترش می یابد. در زیرسطح در موضوع کشف و مقابله با دشمن، پدیده جدیدی در سپاه شکل گرفته و توسعه می یابد. سرافرازی از آن ملت ماست و در همه ارکان دفاعی، رویش قدرت بر مبنای فن آوری های مدرن که از ذهن جوانان خلاق ما سرچشمه می گیرد وجود دارد.
سلامی از همه مهندسان، تکنسین ها و کارگران شریف، وزارت دفاع و بخصوص نیروی دریایی و فرماندهان که با این حرکت، ناکارآمدی دشمن را رقم زدند و آرامش را به قلب های مردم این سرزمین آوردند، قدردانی کرد.

کلیدواژه های این خبر
نظامی   آمریکا   الحاق   فرسوده   رزمی   جنگ اقتصادی   بندر گناوه   استکبار   قرآن کریم   شجره ملعونه   هشت سال دفاع مقدس   ملت بزرگ ایران   فشار اقتصادی   صدر اسلام   نیروی دریایی سپاه   معمار   اقتصاد   فرهنگی   انقلاب اسلامی   دولتمردان  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «عصر پرس» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
چکیده خطبه های نماز جمعه شهرهای استان یزد
ایرنا
فرمانده سپاه آمل: نقشه استکبار جهانی با تفکر بر ساخت خاورمیانه جدید برملا شد
تسنیم
وضع امروز نتیجه سیاست های التقاطی و سکولاری است / پیامدهای ناسازگاری قول و فعل مسئولان
ایکنا
رئیس بنیاد شهید: انقلاب اسلامی مهمترین اتفاق بعد از عاشورا بود
انتخاب
انقلاب اسلامی طرحی نو در برابر الگو های غربی و شرقی بود / تنها راه قطع امید از دشمنان، توسعه کشور به دست متخصصان داخلی است
خبرگزاری دانشجو
گام موثر «قوی شدن» در سازمان رزم دریایی سپاه
جوان آنلاین
اخطار فرمانده کل سپاه به مرتجعان منطقه
پانا
سرلشکر سلامی: انقلاب اسلامی موجب فرسایش قدرت آمریکا شد/ دریا یکی از جبهه های دفاعی ما است
الف
تحمیل اراده به دشمن جز با توسعه قدرت ممکن نیست
جوان آنلاین
بیش از 100 میلیارد تومان کمک مومنانه در خراسان جنوبی جمع آوری شد
ایرنا
اخطار فرمانده کل سپاه به مرتجعان منطقه / در دوستی با صهیونیست ها افراط نکنید / آنها در هر سرزمینی رشد کنند جز آتش نخواهد بود
خوزنیوز
سردار سلامی:از وادی ظلمت به سرزمین نور هدایت شدیم
تابناک
سرلشکر سلامی: انقلاب اسلامی موجب فرسایش قدرت آمریکا شد
میزان
اخطار فرمانده کل سپاه : در دوستی با صهیونیست ها افراط نکنید
اتاق خبر
دریا یکی از جلوه های دفاعی ما است/ اجازه ساماندهی مجدد در عرصه سیاسی و نظامی را به دشمن نمی دهیم
اوشیدا
جزئیات مراسم الحاق شناورهای رزمی به ندسا؛ از پیام سپاه به آمریکایی ها تا اتمام حجت با کشورهای مرتجع منطقه
جام نیوز
فرمانده کل سپاه: در کمرکش جنگ اقتصادی هستیم/ ما از وادی ظلمت به سرزمین نور هدایت شدیم
عصر ایران
سرلشکر سلامی: توسعه فعالیت نیروی دریایی سپاه در حوزه زیرسطحی/ انقلاب اسلامی موجب فرسایش قدرت آمریکا شد
العالم
سرلشکر سلامی: قدرت های شیطانی تمام زوایای زندگی ملت ایران را به جغرافیای جنگ تبدیل کردند / تاریخ پر فراز و نشیبی گذشت؛ کوتاه بود اما بسیار متراکم
خبرگزاری دانشجو
سرلشکر سلامی: ملت ایران در هیچ صحنه ای تسلیم نشدند
رکنا نت
اخطار فرمانده کل سپاه به مرتجعان منطقه / در دوستی با صهیونیست ها افراط نکنید
عصر امروز
ارتش و سپاه در کنار هم هویت پیدا می کنند/ دلیل مخالفت رهبری با خرید تجهیزات نظامی
مشرق نیوز
سیاست های شکست خورده خود را تکرار نکنید
مردم سالاری
قوی شدن مسیر قطعی ما است/ تحمیل اراده به دشمن جز با توسعه قدرت ممکن نیست
مشرق نیوز
سیاست شکست خورده فشار حداکثری را کنار بگذارید
ایرنا
اخطار فرمانده کل سپاه به برخی مرتجعان منطقه
مهر نیوز
امروز در کمرکش جنگ اقتصادی هستیم
برنا
سرلشکر سلامی: آمریکا دیگر چهره یک قدرت فائقه جهانی را ندارد
ایرنا
سرلشکر سلامی: تحمیل اراده به دشمن جز با توسعه قدرت ممکن نیست/ هشدار به برخی رژیم های مرتجع منطقه
فارس
سردار سلامی: ما از وادی ظلمت به سرزمین نور هدایت شدیم
خبرآنلاین
فرمانده کل سپاه به آمریکایی ها: سیاست های شکست خورده را تکرار نکنید
دنیای اقتصاد
سرلشکر سلامی: قوی شدن مسیر قطعی ما است/ تحمیل اراده به دشمن جز با توسعه قدرت ممکن نیست
فارس
قدردان انقلابی باشیم که ما را به عزت رساند
ایسنا
نظام و انقلاب اسلامی ایران مستحکم تر از قبل به مسیر خود ادامه می دهد
ایرنا
امیر کاویانی: ایران با اقتدار در صحنه دفاع از آرمان های خود قدم برمی دارد
خبرگزاری دانشجو
آمریکایی ها دریافتند ایران با تحریم تسلیم نمی شوند
شفاف نیوز
واعظی: آمریکایی ها دریافتند ایران با تحریم تسلیم نمی شوند
تابناک
آمریکایی ها دریافتند ملت و دولت ایران با تحریم تسلیم نمی شوند
خبرگزاری دفاع مقدس
واعظی: ملت و دولت ایران با تحریم شکستنی نیستند
فردا نیوز
واعظی: اسناد جنگ اقتصادی آمریکا علیه ملت ایران باید برای آیندگان گردآوری شود
میزان
اخبار مرتبط
bltایرنا : چکیده خطبه های نماز جمعه شهرهای استان یزد
bltتسنیم : فرمانده سپاه آمل: نقشه استکبار جهانی با تفکر بر ساخت خاورمیانه جدید برملا شد
bltایکنا : وضع امروز نتیجه سیاست های التقاطی و سکولاری است / پیامدهای ناسازگاری قول و فعل مسئولان
bltانتخاب : رئیس بنیاد شهید: انقلاب اسلامی مهمترین اتفاق بعد از عاشورا بود
bltخبرگزاری دانشجو : انقلاب اسلامی طرحی نو در برابر الگو های غربی و شرقی بود / تنها راه قطع امید از دشمنان، توسعه کشور به دست متخصصان داخلی است
bltجوان آنلاین : گام موثر «قوی شدن» در سازمان رزم دریایی سپاه
bltپانا : اخطار فرمانده کل سپاه به مرتجعان منطقه
bltالف : سرلشکر سلامی: انقلاب اسلامی موجب فرسایش قدرت آمریکا شد/ دریا یکی از جبهه های دفاعی ما است
bltجوان آنلاین : تحمیل اراده به دشمن جز با توسعه قدرت ممکن نیست
bltایرنا : بیش از 100 میلیارد تومان کمک مومنانه در خراسان جنوبی جمع آوری شد
bltخوزنیوز : اخطار فرمانده کل سپاه به مرتجعان منطقه / در دوستی با صهیونیست ها افراط نکنید / آنها در هر سرزمینی رشد کنند جز آتش نخواهد بود
bltتابناک : سردار سلامی:از وادی ظلمت به سرزمین نور هدایت شدیم
bltمیزان : سرلشکر سلامی: انقلاب اسلامی موجب فرسایش قدرت آمریکا شد
bltاتاق خبر : اخطار فرمانده کل سپاه : در دوستی با صهیونیست ها افراط نکنید
bltاوشیدا : دریا یکی از جلوه های دفاعی ما است/ اجازه ساماندهی مجدد در عرصه سیاسی و نظامی را به دشمن نمی دهیم
bltجام نیوز : جزئیات مراسم الحاق شناورهای رزمی به ندسا؛ از پیام سپاه به آمریکایی ها تا اتمام حجت با کشورهای مرتجع منطقه
bltعصر ایران : فرمانده کل سپاه: در کمرکش جنگ اقتصادی هستیم/ ما از وادی ظلمت به سرزمین نور هدایت شدیم
bltالعالم : سرلشکر سلامی: توسعه فعالیت نیروی دریایی سپاه در حوزه زیرسطحی/ انقلاب اسلامی موجب فرسایش قدرت آمریکا شد
bltخبرگزاری دانشجو : سرلشکر سلامی: قدرت های شیطانی تمام زوایای زندگی ملت ایران را به جغرافیای جنگ تبدیل کردند / تاریخ پر فراز و نشیبی گذشت؛ کوتاه بود اما بسیار متراکم
bltرکنا نت : سرلشکر سلامی: ملت ایران در هیچ صحنه ای تسلیم نشدند
bltعصر امروز : اخطار فرمانده کل سپاه به مرتجعان منطقه / در دوستی با صهیونیست ها افراط نکنید
bltمشرق نیوز : ارتش و سپاه در کنار هم هویت پیدا می کنند/ دلیل مخالفت رهبری با خرید تجهیزات نظامی
bltمردم سالاری : سیاست های شکست خورده خود را تکرار نکنید
bltمشرق نیوز : قوی شدن مسیر قطعی ما است/ تحمیل اراده به دشمن جز با توسعه قدرت ممکن نیست
bltایرنا : سیاست شکست خورده فشار حداکثری را کنار بگذارید
bltمهر نیوز : اخطار فرمانده کل سپاه به برخی مرتجعان منطقه
bltبرنا : امروز در کمرکش جنگ اقتصادی هستیم
bltایرنا : سرلشکر سلامی: آمریکا دیگر چهره یک قدرت فائقه جهانی را ندارد
bltفارس : سرلشکر سلامی: تحمیل اراده به دشمن جز با توسعه قدرت ممکن نیست/ هشدار به برخی رژیم های مرتجع منطقه
bltخبرآنلاین : سردار سلامی: ما از وادی ظلمت به سرزمین نور هدایت شدیم
bltدنیای اقتصاد : فرمانده کل سپاه به آمریکایی ها: سیاست های شکست خورده را تکرار نکنید
bltفارس : سرلشکر سلامی: قوی شدن مسیر قطعی ما است/ تحمیل اراده به دشمن جز با توسعه قدرت ممکن نیست
bltایسنا : قدردان انقلابی باشیم که ما را به عزت رساند
bltایرنا : نظام و انقلاب اسلامی ایران مستحکم تر از قبل به مسیر خود ادامه می دهد
bltخبرگزاری دانشجو : امیر کاویانی: ایران با اقتدار در صحنه دفاع از آرمان های خود قدم برمی دارد
bltشفاف نیوز : آمریکایی ها دریافتند ایران با تحریم تسلیم نمی شوند
bltتابناک : واعظی: آمریکایی ها دریافتند ایران با تحریم تسلیم نمی شوند
bltخبرگزاری دفاع مقدس : آمریکایی ها دریافتند ملت و دولت ایران با تحریم تسلیم نمی شوند
bltفردا نیوز : واعظی: ملت و دولت ایران با تحریم شکستنی نیستند
bltمیزان : واعظی: اسناد جنگ اقتصادی آمریکا علیه ملت ایران باید برای آیندگان گردآوری شود
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.