تمام مشکلات کشور به علت نفوذ لیبرال ها است

تمام مشکلات کشور به علت نفوذ لیبرال ها است
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: علی اکبر علیزاده برمی در جلسه علنی امروز دوشنبه(20 بهمن ماه) در نطق میان دستورخود، گفت: سلام بر دهه مبارکه فجر و 22 بهمن، روز پیروزی خون بر شمشیر، سلام بر امام امت که ملت ایران را از ظلمات شاهنشاهی به سوی نور جمهوری اسلامی هدایت کرد و وابستگی و نوکری ابر قدرت ها را به ...
تمام مشکلات کشور به علت نفوذ لیبرال ها است

پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: علی اکبر علیزاده برمی در جلسه علنی امروز دوشنبه(20 بهمن ماه) در نطق میان دستورخود، گفت: سلام بر دهه مبارکه فجر و 22 بهمن، روز پیروزی خون بر شمشیر، سلام بر امام امت که ملت ایران را از ظلمات شاهنشاهی به سوی نور جمهوری اسلامی هدایت کرد و وابستگی و نوکری ابر قدرت ها را به استقلال، آزادی و سروری در جهان تبدیل کرد.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی افزود: سلام بر امام امت که باب الجهاد بهشت را بر روی مردم ایران گشود و همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت دارالشفا آزادگان خواهد بود، سلام بر امام خامنه ای این ابر حریف که پشت تمامی شرک و نفاق را به خاک مالیده است و قدم به قدم آرمان های امام امت را دنبال و پیاده کرده است.

وی با بیان اینکه سلام بر مردم شهید پرور دامغان، شهر ایمان، شهادت و فداکاری در راه خدا که افتخار بزرگ مقام دومی شهیددادگان کشور را در جنگ تحمیلی به خود اختصاص داده است، اضافه کرد: امام امت فرمودند، این قرن به خواست خدا قرن غلبه مستضعفان بر مستکبران است و اسلام سنگرهای کلیدی عالم را یکی پس از دیگری فتح خواهد کرد و ابرقدرت ها را به خاک مذلت خواهد کشاند و ما در انتظار رویت خورشیدیم.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ایشان فرمودند، ما در صدد خشکانیدن ریشه های فساد صهیونیست، سرمایه داری و کمونیست در جهان هستیم، ما تصمیم گرفتیم به لطف و عنایت خداوند بزرگ نظام هایی که بر این پایه استوار شده اند را نابود کنیم و نظام اسلام رسول الله را در جهان ترویج کنیم حال اگر نوکران آمریکا نام این سیاست را توسعه طلبی و تفکر تشکیل امپراطوری بزرگ می گذارند از آن باک نداریم.

ایجاد تمدن نوین اسلامی آرمان گام دوم انقلاب اسلامی است

علیزاده با بیان اینکه ایشان فرمودند، انقلاب مردم ایران، مقدمه انقلاب جهانی اسلام به پرچمداری حضرت حجّت ارواحنا فداه است، تصریح کرد: ایجاد تمدن نوین اسلامی آرمان گام دوم انقلاب اسلامی است.

وی افزود: با آنکه شوروی متجاوز فروپاشیده و آمریکا نیز به شدت دچار مشکلات اقتصادی، سیاسی و نظامی است و به مرز ورشکستگی رسیده و انقلاب اسلامی نیز هر روز قوی تر شده و می شود، چرا مشکلات همچنان ادامه دارد؟ حقیقت آن است که امروز در داخل کشور 2 گفتمان واقعی در مقابل یکدیگر صف آرایی کردند؛ در یک سو اسلام ناب محمدی(ص) و در سوی دیگر اسلام آمریکایی.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: امام امت فرمودند، ما یک اسلام نداریم، بلکه اسلام های متفاوتی داریم؛ یکی در خدمت قدرت های استعماری، تحجر و سرمایه داری و یکی در حمایت از توده های میلیونی، مستضعفان، شلاق خوردگان زمین.

علیزاده ادامه داد: متاسفانه هنوز برای بسیاری از ملت های اسلامی مرز بین اسلام آمریکایی و اسلام ناب کاملاً مشخص نشده است و روشن ساختن این حقیقت که ممکن نیست در یک مکتب و آیین دو تفکر متضاد و رودررو وجود داشته باشد از واجبات سیاسی اسلام است و وظیفه علما است که با روشن کردن این دو تفکر، اسلام عزیز را از ایادی شرق و غرب نجات دهند.

نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اسلام آمریکایی در کلام امام امت دارای مولفه های زیر است؛ اسلام اشرافیت، اسلام ابوسفیان، اسلام ذلت و نکبت، اسلام پول و زور، اسلام فریب، سازش و اسارت، اسلام حاکمیت سرمایه و سرمایه داران بر مظلومان و پابرهنه ها که سر بر آستان سرور خویش آمریکای جهانخوار دارند. امروز آمریکا از رویارویی مستقیم با جهان اسلام و ایران عاجز است، پیروزی های بزرگ جبهه مقاومت در سوریه، عراق، غزه، یمن و ضربه خوارکننده به پایگاه عین الاسد آمریکایی این حقیقت را نشان داده است.

آمریکایی ها امروز از دو طریق نفوذ و ترور کار خود را ادامه می دهند

علیزاده تصریح کرد: آمریکایی ها امروز از دو طریق نفوذ و ترور کار خود را ادامه می دهند، امام امت مهمترین پایگاه نفوذ را در ایران لیبرال ها و روشنفکران غرب زده می داند و از آنها به عنوان تفاله های آمریکا نام می برد.

وی گفت: کارنامه و عملکرد لیبرال ها در چهار دهه انقلاب اسلامی بسیار سنگین و خیانت آلود است؛ تحمیل جام کشنده زهرآلود قطعنامه به امام امت، ایجاد طبقه اشراف و مرفهین بی درد، وادادگی فرهنگی و ترویج فرهنگ مبتذل آمریکایی، توجه به مکتب ایرانی، کودتای کوی دانشگاه در سال 78، براندازی با فتنه 88 که مقام معظم رهبری از آن به جنگ احزاب نام می برند، کودتای بنزینی در آبان 98، انجام پنهانی نگین سند 2030، امضای پروتکل ها به اصطلاح کنوانسیون حقوق زنان و تصویب پنهانی FATF و .... .

نماینده مردم دامغان در مجلس تصریح کرد: امام امت، لیبرال ها را در خیانت و پلیدی هم ردیف رضاخان و محمدرضا شاه می داند و می فرماید از شر محمدرضا و رضا شاه خلاص شدیم اما از شر تربیت یافتگان غرب و شرق به این زودی ها نجات پیدا نمی کنیم، اینان بر پا دارندگان سلطه ابرقدرت ها هستند و هم اکنون با تمام ورشکستگی ها دست از توطئه علیه جمهوری اسلامی ایران و شکستن سد عظیم الهی بر نمی دارند.

وی ادامه داد: در کلام دیگر رسیدن به استقلال واقعی را مشروط به کنار زدن غربزدگان و خداپرستان می دانند تا غرب اینجا راه دارد شما به استقلال نمی رسید و تا این غرب زده ها که در همه جا هستند از این مملکت نروند یا اصلاح نشود شما به استقلال نخواهید رسید.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: تمام مشکلات کشور به علت نفوذ لیبرال ها است که تا هستند مشکلات همچنان ادامه دارد، صحبت بر سر شخص نیست، باید جریان لیبرال ها و غرب پرستان و اسلام آمریکایی را شناخت و کشور را از شر آنان نجات داد. یقیناً پیروزی ازآن ماست.
ش

کلیدواژه های این خبر
نظامی   متجاوز   مشکلات اقتصادی   آمریکا   جهان اسلام   سازش   دامغان   ونیز   ابوسفیان   اسلام آمریکایی   ورشکستگی   شهیدان   آرمان های امام   نفاق   مستضعفان   مستکبران   فداکاری   هشت سال دفاع مقدس   کمونیست   لیبرال ها   تربت   دارالشفا   اشرافیت   هم اندیشی   مشکلات کشور   رسول الله صلى الله علیه و سلم   مظلومان   مجلس شورای اسلامی   پیروزی خون بر شمشیر   نوکری   تحجر   واجبات   به سوی نور   بهمن ماه   علما   انقلاب اسلامی   22 بهمن   سرمایه   گام دوم انقلاب   تمدن نوین اسلامی   ایام دهه فجر   سرمایه داری  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «هم اندیشی» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
مسئولان با مظاهر حرمت شکنی و روزه خواری علنی برخورد کنند/لزوم پرهیز از فامیل بازی در انتخابات شوراها
راه دانا
قدرت نرم جمهوری اسلامی
هم اندیشی
قالیباف: سردار حجازی یک تنه دژی مستحکم در دفاع از مظلومان بود
اتاق خبر
قالیباف : سردار حجازی یک تنه دژی مستحکم در دفاع از مظلومان بود
رکنا نت
بیانیه سپاه امیرالمومنین(ع)استان ایلام به مناسبت فرارسیدن روز جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری بسیج
تبعات ایستادگی ایران اسلامی در سراسر جهان مشاهده می شود/ امنیت مرزها سبب شکوفایی اقتصاد کشور است
رهیاب نیوز
دولت جوان حزب الهی ادامه حرکت انقلابی را فراهم تر می کند
ایسنا
عملیات «فتح المبین» نمایش قطعه ای از یک دفاع فراگیر و مقدس مردمی بود
خبرگزاری دفاع مقدس
استنکاف دولت از اقدام راهبردی مجلس به قوه قضائیه ارجاع شد/ آقایان 7 سال مشکلات مردم را به برجام گره زدند
تیتر یک
شهیدان مشعل هدایت و بصیرت آیندگان شدند
جوان آنلاین
جریان مرموز حذف اسم و رسم
ساعت 24
تاکید بر نقش انقلاب اسلامی در شکل گیری تمدن نوین اسلامی
شبستان
نمایشی متفاوت از اقتدار ملت بزرگ ایران / همدلی مردم در راهپیمایی 22 بهمن با حضور خودرویی/ نمایش موشک های بالستیک در پایتخت +عکس
شریان
حضور و بصیرت مردم خواب دشمنان را آشفته کرده است
ایسنا
قالیباف: در تولید مسکن عقب افتاده ایم /اولویت اول مجلس نظارت بر اجرای قوانین وضع شده است
رویداد 24
قطعنامه پایانی راهپیمایان یوم الله 22 بهمن
شهدای ایران
وضع امروز نتیجه سیاست های التقاطی و سکولاری است / پیامدهای ناسازگاری قول و فعل مسئولان
ایکنا
نمایشی متفاوت از اقتدار ملت بزرگ ایران / همدلی مردم در راهپیمایی 22 بهمن با حضور خودرویی/ نمایش موشک های بالستیک در پایتخت +عکس و فیلم
جنوب نیوز
قطعنامه راهپیمایی 22 بهمن:امید به بیگانه خطایی نابخشودنی است
عصر پرس
در نبرد اقتصادی طعم شکست را به دشمن می چشانیم
پایداری ملی
وزیر اقتصاد: ریالی از بانک مرکزی استقراض نکردیم
پارسینه
نمایشی متفاوت از اقتدار ملت بزرگ ایران
جوان آنلاین
قطعنامه 9 بندی 22 بهمن: هر سه قوه از حاشیه سازی کاذب و مضر بپرهیزند
نواندیش
راهپیمایی 22 بهمن به صورت ماشینی و موتوری در سراسر کشور برگزار شد
رسانیوز
قطعنامه سراسری 22 بهمن امسال/ مرعوب دشمن شدن خطایی نابخشودنی است
صدای ایران
قطعنامه راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن: توطئة غرب پرستان داخلی را به شکست خواهیم کشاند / زمینه را برای حاکمیت دولت مومن انقلابی و اهل جهاد فراهم خواهیم کرد
انتخاب
قطعنامه سراسری راهپیمایی خودرویی - موتوری 22 بهمن
تدبیر 24
انفعال نسبت به دشمن رابرنمی تابیم/توطئه آمریکارابه شکست می کشانیم
ملیت
برپایی جشن انقلاب با انجام مانور خودروها و شناور ها در جزیره کیش
خبرآنلاین
تجدید میثاق راهپیمایان یوم الله 22 بهمن به نمایندگی از تمام مردم آزاده و حق گرای جهان
میزان
قطعنامه راهپیمایان یوم الله 22 بهمن/ امید به بیگانه داشتن را خطایی نابخشودنی می دانیم
آفتاب
امید بستن به بیگانگان خطایی بزرگ و نابخشودنی است
راه دانا
امید به بیگانه داشتن و «مرعوب دشمن شدن» خطایی بزرگ و نابخشودنی است
جام جم آنلاین
قطعنامه پایانی یوم الله 22 بهمن +جزئیات
صبح تهران
قطعنامه راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در 9 بند قرائت شد
خبرگزاری دانشجو
قطعنامه پایانی یوم الله 22 بهمن
آریا
انقلاب اسلامی طرحی نو در برابر الگو های غربی و شرقی بود / تنها راه قطع امید از دشمنان، توسعه کشور به دست متخصصان داخلی است
خبرگزاری دانشجو
لزوم حرکت همگان در مسیر بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب اسلامی
خبرگزاری دانشجو
شکست هیمنه آمریکا و اسرائیل فقط از مکتب خمینی کبیر(ره) برمی آمد/ مقاومت؛ موازنه کننده قدرت
ایکنا
22بهمن، روز تاریخ سازی ملت ایران/مردم پاسداران واقعی انقلاب اسلامی هستند
اوشیدا
اخبار مرتبط
bltراه دانا : مسئولان با مظاهر حرمت شکنی و روزه خواری علنی برخورد کنند/لزوم پرهیز از فامیل بازی در انتخابات شوراها
bltهم اندیشی : قدرت نرم جمهوری اسلامی
bltاتاق خبر : قالیباف: سردار حجازی یک تنه دژی مستحکم در دفاع از مظلومان بود
bltرکنا نت : قالیباف : سردار حجازی یک تنه دژی مستحکم در دفاع از مظلومان بود
bltخبرگزاری بسیج : بیانیه سپاه امیرالمومنین(ع)استان ایلام به مناسبت فرارسیدن روز جمهوری اسلامی ایران
bltرهیاب نیوز : تبعات ایستادگی ایران اسلامی در سراسر جهان مشاهده می شود/ امنیت مرزها سبب شکوفایی اقتصاد کشور است
bltایسنا : دولت جوان حزب الهی ادامه حرکت انقلابی را فراهم تر می کند
bltخبرگزاری دفاع مقدس : عملیات «فتح المبین» نمایش قطعه ای از یک دفاع فراگیر و مقدس مردمی بود
bltتیتر یک : استنکاف دولت از اقدام راهبردی مجلس به قوه قضائیه ارجاع شد/ آقایان 7 سال مشکلات مردم را به برجام گره زدند
bltجوان آنلاین : شهیدان مشعل هدایت و بصیرت آیندگان شدند
bltساعت 24 : جریان مرموز حذف اسم و رسم
bltشبستان : تاکید بر نقش انقلاب اسلامی در شکل گیری تمدن نوین اسلامی
bltشریان : نمایشی متفاوت از اقتدار ملت بزرگ ایران / همدلی مردم در راهپیمایی 22 بهمن با حضور خودرویی/ نمایش موشک های بالستیک در پایتخت +عکس
bltایسنا : حضور و بصیرت مردم خواب دشمنان را آشفته کرده است
bltرویداد 24 : قالیباف: در تولید مسکن عقب افتاده ایم /اولویت اول مجلس نظارت بر اجرای قوانین وضع شده است
bltشهدای ایران : قطعنامه پایانی راهپیمایان یوم الله 22 بهمن
bltایکنا : وضع امروز نتیجه سیاست های التقاطی و سکولاری است / پیامدهای ناسازگاری قول و فعل مسئولان
bltجنوب نیوز : نمایشی متفاوت از اقتدار ملت بزرگ ایران / همدلی مردم در راهپیمایی 22 بهمن با حضور خودرویی/ نمایش موشک های بالستیک در پایتخت +عکس و فیلم
bltعصر پرس : قطعنامه راهپیمایی 22 بهمن:امید به بیگانه خطایی نابخشودنی است
bltپایداری ملی : در نبرد اقتصادی طعم شکست را به دشمن می چشانیم
bltپارسینه : وزیر اقتصاد: ریالی از بانک مرکزی استقراض نکردیم
bltجوان آنلاین : نمایشی متفاوت از اقتدار ملت بزرگ ایران
bltنواندیش : قطعنامه 9 بندی 22 بهمن: هر سه قوه از حاشیه سازی کاذب و مضر بپرهیزند
bltرسانیوز : راهپیمایی 22 بهمن به صورت ماشینی و موتوری در سراسر کشور برگزار شد
bltصدای ایران : قطعنامه سراسری 22 بهمن امسال/ مرعوب دشمن شدن خطایی نابخشودنی است
bltانتخاب : قطعنامه راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن: توطئة غرب پرستان داخلی را به شکست خواهیم کشاند / زمینه را برای حاکمیت دولت مومن انقلابی و اهل جهاد فراهم خواهیم کرد
bltتدبیر 24 : قطعنامه سراسری راهپیمایی خودرویی - موتوری 22 بهمن
bltملیت : انفعال نسبت به دشمن رابرنمی تابیم/توطئه آمریکارابه شکست می کشانیم
bltخبرآنلاین : برپایی جشن انقلاب با انجام مانور خودروها و شناور ها در جزیره کیش
bltمیزان : تجدید میثاق راهپیمایان یوم الله 22 بهمن به نمایندگی از تمام مردم آزاده و حق گرای جهان
bltآفتاب : قطعنامه راهپیمایان یوم الله 22 بهمن/ امید به بیگانه داشتن را خطایی نابخشودنی می دانیم
bltراه دانا : امید بستن به بیگانگان خطایی بزرگ و نابخشودنی است
bltجام جم آنلاین : امید به بیگانه داشتن و «مرعوب دشمن شدن» خطایی بزرگ و نابخشودنی است
bltصبح تهران : قطعنامه پایانی یوم الله 22 بهمن +جزئیات
bltخبرگزاری دانشجو : قطعنامه راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در 9 بند قرائت شد
bltآریا : قطعنامه پایانی یوم الله 22 بهمن
bltخبرگزاری دانشجو : انقلاب اسلامی طرحی نو در برابر الگو های غربی و شرقی بود / تنها راه قطع امید از دشمنان، توسعه کشور به دست متخصصان داخلی است
bltخبرگزاری دانشجو : لزوم حرکت همگان در مسیر بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب اسلامی
bltایکنا : شکست هیمنه آمریکا و اسرائیل فقط از مکتب خمینی کبیر(ره) برمی آمد/ مقاومت؛ موازنه کننده قدرت
bltاوشیدا : 22بهمن، روز تاریخ سازی ملت ایران/مردم پاسداران واقعی انقلاب اسلامی هستند
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.