از کجا ارزان ترین بیمه شخص ثالث ایران را بخریم؟

از کجا ارزان ترین بیمه شخص ثالث ایران را بخریم؟
به گزارش وانانیوز، شاید شما نام بیمه شخص ثالث ایران را به عنوان قدیمی ترین بیمه ثالث بشناسید.
از کجا ارزان ترین بیمه شخص ثالث ایران را بخریم؟

به گزارش وانانیوز، شاید شما نام بیمه شخص ثالث ایران را به عنوان قدیمی ترین بیمه ثالث بشناسید. شرکت بیمه ایران، بیشترین حجم فروش بیمه شخص ثالث را از آن خود کرده است. احتمالا هنگام خرید بیمه شخص ثالث ، به این رشته بیمه شرکت ایران فکر خواهید کرد. چرا بیمه ثالث ایران در بین گزینه های خرید جای می گیرد؟

از کجا ارزان ترین بیمه شخص ثالث ایران را بخریم؟

قانون راهنمایی و رانندگی، بیمه شخص ثالث را برای همه دارندگان وسایله نقلیه اجباری کرده است. شرکت بیمه ایران رشته بیمه های مختلفی نظیر بیمه بدنه، بیمه آتش سوزی، بیمه عمر را ارائه می دهد. بیمه شخص ثالث ایران نیمی از بازار بیمه ثالث را قبضه کرده است.در ادامه می خواهیم به مزایا و پوشش ها، استعلام و خرید بیمه شخص ثالث ایران بپردازیم.

چرا باید بیمه شخص ثالث ایران را انتخاب کنیم؟

 • بیشترین سهم بازار بیمه شخص ثالث در سراسر کشور به شرکت بیمه گر ایران تعلق دارد.همین مزیت نشان می دهد که حداقل نیمی از بیمه گزاران این شرکت بیمه ای را برای خرید بیمه ثالث انتخاب می کنند.
 • فراوانی مراکز پرداخت خسارت بیمه ایران درسراسر کشور بالاست. با وجود 182 واحد خسارت شما به راحتی می توانید در کمترین زمان، به این مراکز رجوع کرده و خسارت خودروی خود را دریافت دارید.
 • وجود مراکز سیار پرداخت خسارت بیمه شخص ثالث ایران:
گاهی در هنگام بروز تصادف، امکان مراجعه حضوری بیمه گزار به نمایندگی های شرکت بیمه گر ایران وجود ندارد.شرکت بیمه ایران با ارائه مراکز سیار پرداخت خسارت در محل بروز تصادف، روند ارزیابی و پرداخت خسارت را تسهیل و تسریع کرده است.

 • سقف بالای پوشش مالی خسارت بیمه شخص ثالث ایران
با توجه به گرانی خودرو و قطعات و ملزومات آن، تهیه بیمه شخص ثالثی که میزان پوشش مالی بالایی را ارائه دهد، از اهمیت بالایی برخوردار است.تعداد محدودی از شرکت های بیمه گر، حداکثر میزان پوشش مالی را ارائه می کنند. خوشبختانه، شرکت بیمه ایران نیزیکی از این شرکت های بیمه گر است که سقف پوشش مالی 220 میلیون تومانی را در سال 99 به بیمه گزاران پرداخت می کند.

بیمه شخص ثالث ایران چه خساراتی را پوشش می دهد؟

از کجا ارزان ترین بیمه شخص ثالث ایران را بخریم؟

تعهدات جانی و مالی بیمه شخص ثالث ایران

 • خسارات جانی:
نقص عضو، هزینه بستری و خدای نکرده فوت اشخاص ثالث و سرنشینان خودروی مقصر در جریان تصادف و راننده مقصر تصادف که بیمه شده شخص ثالث ایران باشد.میزان این خسارت برپایه دیه ای است که هر سال از طرف قوه قضاییه تعیین می گردد. قوه قضاییه، مبلغ دیه کامل (در ماه های سال به غیر از ماه های محرم، ذی العقده، ذی الحجه و رجب) در سال 99 را 330 میلیون تومان اعلام کرده است.این مبلغ در چهار ماه حرام به 440 میلیون می رسد.

 • خسارات مالی اشخاص ثالث
شرکت بیمه ایران، پوشش مالی 11 الی 220 میلیونی را برای خسارات مالی بیمه ثالث درسال 99 لحاظ کرده است.بیمه گزار می تواند از این بازه ، با توجه به استطاعت مالی خود، میزان پوشش مالی مناسب را انتخاب نماید. انتخاب پوشش مالی بالاتر، پرداخت حق بیمه بیشتر را به همراه دارد، ولی این پرداخت اندکی بالاتر، بعدها به نفع بیمه گزار خواهد بود.

کارشناسان متخصص بیمه دات کام به شما پیشنهاد می کنند:" در هنگام خرید بیمه شخص ثالث ایران، کمی دست خود را باز گذاشته و پوشش مالی بالاتر را در نظربگیرید. زیرا حادثه و تصادف خبر نمی کند. شرکت بیمه ایران، کل مبلغ خسارت مالی را پرداخت خواهد کرد.

برای اطلاعات خرید بیمه شخص ثالث خودرو، به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://bimeh.com/thirdparty

پوشش های بیمه شخص ثالث ایران چه استثنائاتی دارد؟
 • اگر بیمه گزار عمدا با رفتار رانندگی پرخطر خود باعث رقم خوردن تصادف گردد.
 • اگر شخص ثالث به قصد خودکشی یا نیت سو خود را جریان تصادف قرار دهد.
 • خسارت مالی خودروی مقصر رخداد تصادف
 • گواهینامه راننده مقصر حادثه متناسب با وسیله نقلیه نباشد یا اصلا این راننده مقصر حادثه گواهینامه نداشته باشد.
 • راننده مقصر حادثه در هنگام بروز تصادف مست بوده یا داروی رونگردان مصرف کرده باشد.
استعلام بیمه شخص ثالث ایران

از کجا ارزان ترین بیمه شخص ثالث ایران را بخریم؟

چگونگی استعلام قیمت بیمه شخص ثالث ایران

در خرید بیمه شخص ثالث ایران همانند هر انتخاب دیگر دارای بعد مالی، قیمت عامل مهمی در تصمیم گیری است. در محاسبه قیمت و تعرفه بیمه شخص ثالث ایران عوامل متعددی نقش دارند:

نرخ پایه تعرفه بیمه شخص ثالث ایران بانک مرکزی هر سال، نرخ پایه و تعرفه مشخصی را برای نرخ بیمه شخص ثالث تعیین می کند.شرکت های بیمه گر از جمله شرکت بیمه ایران، موظف به درنظرگرفتن این تعرفه درمحاسبه نرخ بیمه اتومبیل هستند. اساس تعیین مبلغ پایه هزینه بیمه شخص ثالث، تعداد سیلندرهای خودرو است.

نرخ پایه بیمه مرکزی برای محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث ایران در سال 99 برای اتومبیل های چهارسیلندر معادل 700968 تومان است.

از عوامل دیگر که در محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث ایران تاثیرگذارند، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • کاربری خودرو
 • سقف تعهدات بیمه ثالث ایران که حداکثر پوشش خسارات مالی و جانی است.شرکت بیمه ایران به ترتیب 220 میلیون و 330 میلیون را به عنوان سقف تعهدات مالی و جانی به بیمه گزاران پرداخت می کند.
 • جریمه دیرکرد تمدید بیمه خودروی ایران:
اگر به بعد اجباری بودن بیمه شخص ثالث دقت کنیم، به اهمیت تمدید بیمه شخص ثالث پی می بریم. اگر متاسفانه در تمدید بیمه شخص ثالث اهمال یا فراموشی صورت گیرد،جریمه دیرکرد را به همراه خواهد داشت. این جریمه دیرکرد در هنگام تمدید بیمه شخص ثالث ایران از بیمه گزار دریافت می گردد.

 • مدت اعتبار بیمه ثالث ایران
امکان صدور این بیمه در دو نوع بلندمدت یک ساله و کوتاه مدت چند ماهه وجود دارد.در صورتی که بخواهید از امکان خرید بیمه کوتاه مدت شخص ثالث ایران استفاده نمایید، می توانید بیمه سه، شش یا نه ماهه داشته باشید.کارشناسان بیمه دات کام خرید بیمه یک ساله شخص ثالث را پیشنهاد می کنند. تعرفه خرید بیمه نامه ثالث ایران با اعتبار کوتاه مدت، بالاتر خواهد بود.

چگونه تخفیف بیمه شخص ثالث ایران را دریافت کنم؟ از کجا ارزان ترین بیمه شخص ثالث ایران را بخریم؟

تخفیفات بیمه شخص ثالث ایران

اگر در مدت سال های دارا بودن بیمه شخص ثالث ایران، از این شرکت، خسارت دریافت نکرده باشید، به تعداد سال های این دوره، تخفیف عدم خسارت به شما تعلق می گیرد.این میزان تخفیف در هنگام تمدید از مبلغ بیمه شخص ثالث ایران کسر خواهد شد.

طبق قانون جدید بیمه ای که از سال 97 پیاده سازی شد، به ازای هر سال عدم دریافت خسارت از شرکت بیمه ایران، 5% به نرخ تخفیف عدم خسارات اضافه می شود و در سال چهاردهم به حداکثر 70% می رسد.

ضمنا شرکت بیمه ایران برای بیمه اتومبیل های صفر نیز تخفیف 5% را لحاظ می کند.

تخفیفات عدم خسارت بیمه اتومبیل ایران چگونه کاهش می یابد؟ حال این سوال پیش می آید که اگر یک بار از شرکت بیمه گر، خسارت دریافت کنیم، آیا همه تخفیفات بیمه ایران از بین خواهد رفت یا خیر؟ طبق قانون جدید بیمه، با دریافت خسارت از شرکت بیمه، تخفیفات عدم خسارت به یکباره صفر نمی شود بلکه به صورت پلکانی از میزان آن کسر می شود.

در جدول زیر می توانید نحوه کاهش تخفیفات عدم خسارت بیمه ثالث ایران را ببینید.

دفعات خسارت

یک بار

دو بار

سه بار و بیشتر

میزان کاهش خسارت مالی

20%

30%

40%

میزان کاهش خسارت جانی

20%

70%

100%

استعلام و خرید بیمه شخص ثالث ایران از سامانه بیمه دات کام

از کجا ارزان ترین بیمه شخص ثالث ایران را بخریم؟

استعلام و خرید آنلاین بیمه شخص ثالث ایران

تاکنون ابعاد مختلف مربوط به استعلام و خرید بیمه شخص ثالث ایران را بررسی کردیم. حال اگر با توجه به پوشش ها، مزایا و شرایط بیمه اتومبیل ایران، تمایل به خرید این بیمه نامه را دارید، امکان خرید حضوری و آنلاین آن فراهم شده است. اگر مایل به صرفه جویی زمانی و خرید آسان هستید، در سایت bimeh.com امکان خرید آنلاین بیمه شخص ثالث ایران فراهم شده است.

بیمه دات کام که سامانه آنلاین استعلام، مقایسه و خرید آنلاین انواع بیمه بدنه ، بیمه شخص ثالث ، بیمه مسافرتی از شرکت های بیمه گر متعدد است، امکان خرید راحت و آسان بیمه شخص ثالث ایران را نیز در سایت خود فراهم آورده است.شما می توانید با ورود به صفحه استعلام بیمه شخص ثالث ، ضمن وارد کردن مشخصات و شرایط بیمه ای مدنظر خود و مقایسه نرخ این بیمه از تمام شرکت های معتبر، بهترین بیمه شخص ثالث ایران را انتخاب نموده و خرید آنلاین بیمه را تجربه نمایید.

اطلاعات تماس:

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، خیابان سرو شرقی، جنب بیمارستان پارسیان، پلاک 17 طبقه 6، واحد 6

پست الکترونیک: info@bimeh.com

شماره تماس: 021-4372


کلیدواژه های این خبر
خسارات   بیمه شخص ثالث   خرید آنلاین   راهنمایی و رانندگی   بیمه شدگان   حق بیمه   سرنشینان   سیار   شخص ثالث   قبضه   گرانی خودرو   بیمه آتش سوزی   دارندگان   ماه حرام   ذی الحجه   بازار   حادثه   تصادف   شرکت های بیمه   خسارت مالی  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «وانا نیوز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
برای بهترین خرید آنلاین بیمه شخص ثالث تا پایان اسفند ماه 99 فرصت دارید
آریا
فرصت ویژه خرید آنلاین بیمه شخص ثالث تا پایان اسفند ماه
خبرآنلاین
بیمه شخص ثالث ایران: خیالتان را از ماشین راحت می کند
آریا
تخفیف بیمه شخص ثالث به مالک وسیله نقلیه منتقل می شود؟
خبرآنلاین
انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث به خودروی صفر چگونه است؟
ایران جیب
تخفیف بیمه شخص ثالث به مالک وسیله نقلیه منتقل می شود
ایرنا
پرداخت خسارت خودرو آنلاین شد
تسنیم
کاهش تعهدات بیمه شخص ثالث چالشی برای مردم و پلیس
میزان
امتیازات خرید آنلاین بیمه بدنه،شخص ثالث خودرو و موتور در اسفند99
مهر نیوز
گزارش آماری تحلیلی عملکرد 10 ماهه اول سال 1399
آریا
شش ماه پس از عرضه بیمه تعطیلی های همه گیری کرونا، تراز مالی بیمه تعطیلی کسب و کار چگونه بود؟
آریا
گزارش آماری تحلیلی عملکرد 10 ماهه اول سال 1399 صنعت بیمه
انتخاب
گزارش آماری تحلیلی عملکرد 10 ماهه اول سال 99 از سوی بیمه مرکزی منتشر شد
نبض نفت
آمادگی بیمه سرمد برای حل مشکلات بیمه ای صادرکنندگان
شمانیوز
جزییات قانون جدید بیمه شخص ثالث
بانکداری ایرانی
شیوه پرداخت خسارت خودرو تغییر می کند
صبحانه با خبر
خروج خودروهای لوکس از یک زیان بیمه ای!
پدال نیوز
خرید آنلاین بیمه شخص ثالث ایران؛ شرایط و مدارک
تین نیوز
بیمه شدن واحد های مسکونی اجباری می شود
تیتر20
خرید آنلاین بیمه شخص ثالث ایران از سایت بیمه دات کام در عرض چند دقیقه
انتخاب
رشد 6هزار میلیارد تومانی صدور بیمه نامه در سال 99/ حق بیمه واحدهای مسکونی 20هزارتومان پیشنهاد شده است
اقتصاد آنلاین
بیمه ثالث اقساطی بدون نیاز به چک از کجا بخرم؟
مهر نیوز
اخذ مجوز فعالیت بیمه ای برای 5 استارت آپ
ایران اکونومیست
قانون ممنوعیت انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث عایت شود
اقتصاد آنلاین
از کجا ارزان ترین بیمه شخص ثالث ایران در 1400 بخریم؟
خبرآنلاین
از کجا ارزان ترین بیمه شخص ثالث ایران در 1400 بخریم؟
مثلث
در 1400 از کجا ارزان ترین بیمه شخص ثالث ایران بخریم؟
دنیای اقتصاد
شما در برابر چه خطراتی خود را بیمه کرده اید؟
بلاغ مازندران
اجرای طرح بخشودگی جرائم بیمه شخص ثالث در بیمه رازی
اخبار بانک
طرح بخشودگی جرائم بیمه شخص ثالث در بیمه رازی
شمانیوز
قانون جدید بیمه شخص ثالث و رفع دغدغه های بیمه گذاران و زیاندیدگان
افکار نیوز
بیمه زندگی بیمه تعاون، کامل ترین قرارداد بیمه ای کشور
آریا
محصول بیمه زندگی بیمه تعاون رونمایی شد
آریا
در بازار بیمه تهران چه می گذرد؟
ایرنا
خرید بیمه شخص ثالث در 10 دقیقه
ایران جیب
بخشودگی 100% جرایم دیرکرد بیمه شخص ثالث از اول بهمن 1399 آغاز می شود
وانا نیوز
خرید بیمه شخص ثالث فقط در 10 دقیقه!
اقتصاد آنلاین
بخشودگی 100 درصدی جرائم دیرکرد بیمه شخص ثالث تمام وسایل نقلیه
پول نیوز
نحوه استفاده از بیمه شخص ثالث پس از تصادف
مشرق نیوز
پرداخت بخشی از خسارت بر عهده سازمان دخیل در تصادف است
اقتصاد آنلاین
اخبار مرتبط
bltآریا : برای بهترین خرید آنلاین بیمه شخص ثالث تا پایان اسفند ماه 99 فرصت دارید
bltخبرآنلاین : فرصت ویژه خرید آنلاین بیمه شخص ثالث تا پایان اسفند ماه
bltآریا : بیمه شخص ثالث ایران: خیالتان را از ماشین راحت می کند
bltخبرآنلاین : تخفیف بیمه شخص ثالث به مالک وسیله نقلیه منتقل می شود؟
bltایران جیب : انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث به خودروی صفر چگونه است؟
bltایرنا : تخفیف بیمه شخص ثالث به مالک وسیله نقلیه منتقل می شود
bltتسنیم : پرداخت خسارت خودرو آنلاین شد
bltمیزان : کاهش تعهدات بیمه شخص ثالث چالشی برای مردم و پلیس
bltمهر نیوز : امتیازات خرید آنلاین بیمه بدنه،شخص ثالث خودرو و موتور در اسفند99
bltآریا : گزارش آماری تحلیلی عملکرد 10 ماهه اول سال 1399
bltآریا : شش ماه پس از عرضه بیمه تعطیلی های همه گیری کرونا، تراز مالی بیمه تعطیلی کسب و کار چگونه بود؟
bltانتخاب : گزارش آماری تحلیلی عملکرد 10 ماهه اول سال 1399 صنعت بیمه
bltنبض نفت : گزارش آماری تحلیلی عملکرد 10 ماهه اول سال 99 از سوی بیمه مرکزی منتشر شد
bltشمانیوز : آمادگی بیمه سرمد برای حل مشکلات بیمه ای صادرکنندگان
bltبانکداری ایرانی : جزییات قانون جدید بیمه شخص ثالث
bltصبحانه با خبر : شیوه پرداخت خسارت خودرو تغییر می کند
bltپدال نیوز : خروج خودروهای لوکس از یک زیان بیمه ای!
bltتین نیوز : خرید آنلاین بیمه شخص ثالث ایران؛ شرایط و مدارک
bltتیتر20 : بیمه شدن واحد های مسکونی اجباری می شود
bltانتخاب : خرید آنلاین بیمه شخص ثالث ایران از سایت بیمه دات کام در عرض چند دقیقه
bltاقتصاد آنلاین : رشد 6هزار میلیارد تومانی صدور بیمه نامه در سال 99/ حق بیمه واحدهای مسکونی 20هزارتومان پیشنهاد شده است
bltمهر نیوز : بیمه ثالث اقساطی بدون نیاز به چک از کجا بخرم؟
bltایران اکونومیست : اخذ مجوز فعالیت بیمه ای برای 5 استارت آپ
bltاقتصاد آنلاین : قانون ممنوعیت انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث عایت شود
bltخبرآنلاین : از کجا ارزان ترین بیمه شخص ثالث ایران در 1400 بخریم؟
bltمثلث : از کجا ارزان ترین بیمه شخص ثالث ایران در 1400 بخریم؟
bltدنیای اقتصاد : در 1400 از کجا ارزان ترین بیمه شخص ثالث ایران بخریم؟
bltبلاغ مازندران : شما در برابر چه خطراتی خود را بیمه کرده اید؟
bltاخبار بانک : اجرای طرح بخشودگی جرائم بیمه شخص ثالث در بیمه رازی
bltشمانیوز : طرح بخشودگی جرائم بیمه شخص ثالث در بیمه رازی
bltافکار نیوز : قانون جدید بیمه شخص ثالث و رفع دغدغه های بیمه گذاران و زیاندیدگان
bltآریا : بیمه زندگی بیمه تعاون، کامل ترین قرارداد بیمه ای کشور
bltآریا : محصول بیمه زندگی بیمه تعاون رونمایی شد
bltایرنا : در بازار بیمه تهران چه می گذرد؟
bltایران جیب : خرید بیمه شخص ثالث در 10 دقیقه
bltوانا نیوز : بخشودگی 100% جرایم دیرکرد بیمه شخص ثالث از اول بهمن 1399 آغاز می شود
bltاقتصاد آنلاین : خرید بیمه شخص ثالث فقط در 10 دقیقه!
bltپول نیوز : بخشودگی 100 درصدی جرائم دیرکرد بیمه شخص ثالث تمام وسایل نقلیه
bltمشرق نیوز : نحوه استفاده از بیمه شخص ثالث پس از تصادف
bltاقتصاد آنلاین : پرداخت بخشی از خسارت بر عهده سازمان دخیل در تصادف است
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.