اعلام جزئیات برپایی مراسم یوم الله 22 بهمن

اعلام جزئیات برپایی مراسم یوم الله 22 بهمن
تهران (پانا) - قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خبر داد مراسم 22 بهمن امسال از ساعت 10 صبح چهارشنبه 22 بهمن آغاز می شود و مسیرهای مجزا و مشخصی برای حرکت موتور، دوچرخه و نیز برای خودروها در نظر گرفته شده است.
اعلام جزئیات برپایی مراسم یوم الله 22 بهمن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نصرت الله لطفی با تشریح رایزنی های مختلفی که برای برگزاری مراسم یوم الله 22 بهمن امسال در شرایط شیوع کرونا انجام شده گفت: با بررسی جوانب مختلف و همچنین طبق نظرسنجی به عمل آمده 70 درصد مردم، تصمیم بر این شد تا راهپیمایی 22 بهمن امسال به صورت خودرویی و موتوری صورت گیرد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در نشست خبری اعلام برنامه های 22 بهمن امسال که صبح امروز در دفتر مرکزی این شورا برگزار شد، افزود: برنامه های امسال کاملا متفاوت با سال های قبل است. همه شما واقف هستید که بزرگداشت دهه فجر و 22 بهمن یک مراسم نمادین مانند سایر کشورها نیست و یک پدیده استثنایی در تمام جهان نه به عنوان یک جشن بلکه تجدید پیمان با اسلام و آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی است که آثار و برکات بسیار زیادی داشته و دارد چرا که این ایام، ایام پیروزی حق بر باطل است و حضور مردم در صحنه نشان دهنده عظمت ایران اسلامی است.

وی افزود: برای برگزاری بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی معمولا از ماه ها قبل برنامه ریزی می شود و از نیمه شهریور در قالب 24 کارگروه تخصصی به یمن چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی بیش از 42 عنوان فعالیت برنامه ریزی شد و با همراهی مردم در شرایط کرونایی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مراسم را از روز 12 بهمن آغاز کردیم.

لطفی ادامه داد: اکنون ایران اسلامی یه برکت انقلاب اسلامی در مقایسه با سال های قبل در اوج اقتدار در عرصه بین المللی است و با تمام افتخارات در عرصه های مختلف جهانی چون کوه ایستاده است و امیدواریم امسال هم بتوانیم دین خود را ادا کنیم.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان این که روز 22 بهمن امسال را به نام شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری کرده ایم، خاطرنشان کرد: در سال کرونایی، محرم کرونایی ماندگاری ثبت شد و ان شاءالله 22 بهمن ماندگاری نیز رقم خواهد خورد.

وی اضافه کرد: جشن بزرگ سراسری شکوه صبر و صلح از ساعت 18:30 شامگاه سه شنبه، 21 بهمن، با محوریت آستان قدس رضوی از برنامه های این ایام است و همچنین با اهتمام ستاد کل نیروهای مسلح نورافشانی 30 مرکز استان و حداقل 400 شهرستان را در 21 بهمن همراه با پویش بانگ تکبیر شکوه انقلاب اسلامی در اقصی نقاط میهن اسلامی را خواهیم داشت.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: بیش از 70 درصد از مردم در نظر سنجی انجام شده به خودرویی و موتوری بودن مراسم 22 بهمن رای دادند و در ستاد مقابله با بیماری کرونا نیز رسما مصوب شد که در سراسر کشور راهپیمایی خودرویی، موتوری خانوادگی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه امسال فراخوانی برای راهپیمایی و تجمع نخواهیم داشت تصریح کرد: طبق مصوبه ستاد مقابله با بیماری کرونا هیچ برنامه ای برای راهپیمایی و تجمع نخواهیم داشت و ان شاالله چهارشنبه جشن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به صورت متفاوت و به شکل خودرویی و موتوری و همچنین در فضای مجازی برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: در تمام شهرها و روستاها، محور برنامه های خود را مساجد قرار خواهیم داد و مبدا راهپیمایی خودرویی و موتوری نیز از مساجد خواهد بود و علاوه بر این، خلاقیت مردم در تزئین خودروها و موتورها و دوچرخه ها پاسخی است به دشمنان و پیام مردم ایران را منتقل خواهد کرد. همچنین تجلیل ویژه ای از بهترین تزئین های مردم از خودروها و موتورها با شعار هر خودرو یک پرچم، در همه استان های کشور خواهیم داشت.

لطفی با بیان این که امسال مردم عزیز کشورمان در فضای مجازی نیز می توانند در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند، گفت: در میدان آزادی تهران در روز 22 بهمن، نمونه هایی از دستاوردهای عزیزان در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به نمایش گذاشته می شود.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اعلام کرد: در تهران در مجاورت برج آزادی و در شهرستان ها در جایگاه های ویژه، مراسم و برنامه هایی مانند قرائت قطعنامه، اجرای سرود و سخنرانی همانند سال های قبل برگزار خواهد شد و برنامه ها از طریق صداوسیما و بستر فضای مجازی برای عموم مردم منعکس خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: شروع برنامه های امسال در تهران از ساعت 10 صبح چهارشنبه 22 بهمن است و مسیرهای ویژه و جداگانه ای برای موتور و دوچرخه و مسیرهایی هم برای خودروها در نظر گرفته شده است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تاکید کرد: برگزاری راهپیمایی نمادین، به این معنا نیست که ما قشر خاصی را در قالب راهپیمایی موتوری و خودرویی هماهنگ کنیم، بلکه صرفاً قالب برگزاری راهپیمایی تغییر کرده، اما مراسم بزرگداشت 22 بهمن امسال نیز با حضور همه اقشار مردم برگزار خواهد شد.

لطفی با اشاره به سخنران ویژه تهران که طبق روال معمول رئیس جمهور است، گفت: در تهران تدابیر لازم برای حضور رئیس جمهور محترم در جایگاه ویژه در میدان آزادی همانند سال های گذشته صورت گرفته است و ما به شکل رسمی از رئیس جمهور دعوت کردیم تا برای سخنرانی حضور داشته باشند منتها هنوز پاسخی به دعوت ما داده نشده است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ادامه داد: به فضل خدا روز چهارشنبه تجدید میثاق با انقلاب در بیش از هزار شهر و روستا برگزار می شود و در همه شهرها و روستاها نیز با محوریت مساجد همزمان با یوم الله بیست و دوم بهمن حماسه ای دیگر از حضور و مشارکت حضور مردم در صحنه انقلاب ثبت خواهد شد.

مسیر های تردد ویژه موتور سیکلت در راهپیمایی 22 بهمن:

مسجد امام حسین (ع)، میدان امام حسین (ع)، خیابان انقلاب، میدان انقلاب، خیابان آزادی، میدان آزادی

مسجد دارالسلام، میدان منیریه، خیابان شهید معیری، خیابان کارگر، میدان انقلاب، خیابان آزادی، میدان آزادی

مسجد الجواد (ع)، میدان هفت تیر، خیابان شهید آیت الله مفتح، خیابان انقلاب، خیابان آزادی، میدان آزادی

مسجد حضرت امیر (ع)، خیابان کارگر شمالی، میدان انقلاب، خیابان آزادی، میدان آزادی

مسجد حضرت مهدی (عج)، خیابان ستارخان، خیابان شادمهر، خیابان آزادی، میدان آزادی

مسجد حضرت حجت ابن الحسن (عج)، خیابان رودکی، خیابان آزادی، میدان آزادی

مسیر تردد خودرو ها در راهپیمایی 22 بهمن:

مسجد جامع ابوذر، میدان ابوذر، خیابان ابوذر، بزرگراه شهید آیت الله سعیدی، میدان آزادی

مسجد امام هادی (ع)، خیابان شهید آقایی، میدان معلم، خیابان تختی، بزرگراه شهید آیت الله سعیدی، میدان آزادی

مسجد امام سجاد (ع)، خیابان آیت الله اشرفی اصفهانی، فلکه دوم صادقیه، خیابان محمدعلی جناح، میدان آزادی

مسجد امام جعفر صادق (ع)، فلکه دوم صادقیه، خیابان محمدعلی جناح، میدان آزادی

مسجد جامع رسول اکرم (ص)، خیابان تهرانسر، بلوار شاهد، بلوار گلها، بزرگراه فتح شرق، میدان فتح، بزرگراه آیت الله سعیدی، میدان آزادی

مسجد نظام مافی، بلوار آیت الله کاشانی، فلکه دوم صادقیه، خیابان محمدعلی جناح، میدان آزادی


کلیدواژه های این خبر
مساجد   ستاد کل نیروهای مسلح   لطفی   سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی   فراخوانی   پیروزی انقلاب اسلامی   تکبیر   نظر سنجی   ویروس کرونا   میهن   کارگروه تخصصی   آستان قدس رضوی   انقلاب اسلامی   امام خمینی (ره)   یمن   راهپیمایی 22 بهمن   22 بهمن   فضای مجازی   استان های کشور   شهرستان   روستاها   شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی   ایام دهه فجر   سالگرد انقلاب اسلامی  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «پانا» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
لطفی: به دلیل شرایط کرونایی راهپیمایی خودرویی روز قدس برگزار نمی شود
میزان
28 خرداد روز نا امیدی دشمن و شادی دوستان انقلاب است
آرا نیوز
بزرگترین معجزه انقلاب، استمرار و پیشرفت روز افزون آن است
خبرگزاری موج
دو جشن نیمه شعبان در سال 1400 به صورت شایسته برگزار شود
خبرگزاری موج
برگزاری دو جشن نیمه شعبان در سال 1400 با همراهی مردم و ارگان های انقلابی
خبرگزاری حوزه
راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن در استان تهران برگزار شد
آرا نیوز
ایران قوی در 42 سالگی انقلاب| نمایشی متفاوت از اقتدار ملت بزرگ ایران
ایران اکونومیست
«22 بهمن» نمایش ملتی قوی در گام دوم انقلاب؛ رو به جاده ای روشنیم!
مهر نیوز
تاکید مراجع تقلید و علما بر ضرورت صیانت و دفاع ملت از آرمان های انقلاب
رسانیوز
تشریح برنامه های یوم الله 22 بهمن
جام نیوز
نورافشانی و بانگ الله اکبر امشب در سراسر کشور
آریا
لطفی: مراسم 22 بهمن امسال به شکل موتوری و ماشینی در سراسر کشور برگزار می شود/ نام گذاری روز 22 بهمن به نام حاج قاسم سلیمانی + جزئیات
صبا ایران
راهپیمایی 22 بهمن در خراسان جنوبی خودرویی و مجازی برگزار می شود
شبستان
دعوت شورای تبلیغات اسلامی قم برای حضور در گلبانگ انقلاب
ایرنا
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی: از نیمه شهریور ماه برنامه ریزی برای دهه فجر آغاز شد/ لیست سخنرانان 22 بهمن اعلام شد
سایت جماران
نام گذاری روز 22 بهمن به نام حاج قاسم سلیمانی / جزییات برگزاری راهپیمایی 22 بهمن
پارسینه
نام گذاری روز 22 بهمن به نام حاج قاسم سلیمانی/ مراسم راهپیمایی به صورت موتوری و خودرویی برگزار می شود/ شروع مراسم ساعت 10 صبح
ملیت
برنامه های یوم الله 22 بهمن/برگزاری بیش از 42 عنوان فعالیت و مراسم
شبستان
راهپیمایی 22 بهمن در بیرجند به شیوه خودرویی خانوادگی برگزار می شود
ایرنا
«در 22بهمن فراخوان راهپیمایی و تجمع نخواهیم داشت»
انصاف نیوز
برگزاری راهپیمایی 22 بهمن به دو شیوه مجازی و خودرویی
ایسنا
نورافشانی 30 مرکز استان و 400 شهرستان در 21 بهمن ماه
ایسنا
ایام الله دهه فجر تعطیل ناپذیر است
برنا
توسعه روستایی از مهمترین رویکردهای دولت است
برنا
راهپیمایی 22 بهمن در قالب رژه خودرویی و مجازی در یزد برگزار می شود
ایرنا
مسیر رژه خودرویی و موتوری آیین 22 بهمن تهران اعلام شد
مشرق نیوز
روشن شدن مشعل گاز 252 خانواده دهگلانی و اخبار کوتاه
ایرنا
راهپیمایی 22 بهمن در گیلان در قالب رژه خودرویی و مجازی برگزار می شود
ایرنا
چهره شهرها باید نشان از جشن انقلاب داشته باشد
انقلاب نیوز
اعلام مسیر های راهپیمایی خودرویی یوم الله 22 بهمن در قم
خبرگزاری دفاع مقدس
بیش از 2 هزار برنامه به همت کمیته مساجد دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار می شود
پانا
راهپیمایی 22 بهمن 99 متفاوت برگزار می شود
تابناک
راهپیمایی 22 بهمن به شکل متفاوتی برگزار خواهد شد/ اعلام مسیر های راهپیمایی در روز های آتی
خبرگزاری بسیج
اعلام مسیرهای راهپیمایی موتوری و خودرویی 22 بهمن
خبرگزاری موج
لطفی: راهپیمایی 22 بهمن به شکل متفاوتی برگزار خواهد شد/ اعلام مسیر های راهپیمایی در روز های آتی
خبرگزاری دانشجو
مسیرهای راهپیمایی موتوری و خودرویی 22 بهمن قم مشخص شد
ایرنا
اعلام جزئیات برنامه های مهم دهه فجر در روزهای آتی
پانا
16 بهمن؛ گلباران 19 هزار گلزار شهدای معظم در سراسر کشور
میزان
2 هزار برنامه مساجد در دهه فجر/ اجرای 90 درصد فعالیت ها در فضای مجازی
فارس
برنامه های انقلابی شهرستان خلیل آباد در دهه فجر به دلیل کرونا تعطیل نمی شود
خبرگزاری بسیج
اخبار مرتبط
bltمیزان : لطفی: به دلیل شرایط کرونایی راهپیمایی خودرویی روز قدس برگزار نمی شود
bltآرا نیوز : 28 خرداد روز نا امیدی دشمن و شادی دوستان انقلاب است
bltخبرگزاری موج : بزرگترین معجزه انقلاب، استمرار و پیشرفت روز افزون آن است
bltخبرگزاری موج : دو جشن نیمه شعبان در سال 1400 به صورت شایسته برگزار شود
bltخبرگزاری حوزه : برگزاری دو جشن نیمه شعبان در سال 1400 با همراهی مردم و ارگان های انقلابی
bltآرا نیوز : راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن در استان تهران برگزار شد
bltایران اکونومیست : ایران قوی در 42 سالگی انقلاب| نمایشی متفاوت از اقتدار ملت بزرگ ایران
bltمهر نیوز : «22 بهمن» نمایش ملتی قوی در گام دوم انقلاب؛ رو به جاده ای روشنیم!
bltرسانیوز : تاکید مراجع تقلید و علما بر ضرورت صیانت و دفاع ملت از آرمان های انقلاب
bltجام نیوز : تشریح برنامه های یوم الله 22 بهمن
bltآریا : نورافشانی و بانگ الله اکبر امشب در سراسر کشور
bltصبا ایران : لطفی: مراسم 22 بهمن امسال به شکل موتوری و ماشینی در سراسر کشور برگزار می شود/ نام گذاری روز 22 بهمن به نام حاج قاسم سلیمانی + جزئیات
bltشبستان : راهپیمایی 22 بهمن در خراسان جنوبی خودرویی و مجازی برگزار می شود
bltایرنا : دعوت شورای تبلیغات اسلامی قم برای حضور در گلبانگ انقلاب
bltسایت جماران : قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی: از نیمه شهریور ماه برنامه ریزی برای دهه فجر آغاز شد/ لیست سخنرانان 22 بهمن اعلام شد
bltپارسینه : نام گذاری روز 22 بهمن به نام حاج قاسم سلیمانی / جزییات برگزاری راهپیمایی 22 بهمن
bltملیت : نام گذاری روز 22 بهمن به نام حاج قاسم سلیمانی/ مراسم راهپیمایی به صورت موتوری و خودرویی برگزار می شود/ شروع مراسم ساعت 10 صبح
bltشبستان : برنامه های یوم الله 22 بهمن/برگزاری بیش از 42 عنوان فعالیت و مراسم
bltایرنا : راهپیمایی 22 بهمن در بیرجند به شیوه خودرویی خانوادگی برگزار می شود
bltانصاف نیوز : «در 22بهمن فراخوان راهپیمایی و تجمع نخواهیم داشت»
bltایسنا : برگزاری راهپیمایی 22 بهمن به دو شیوه مجازی و خودرویی
bltایسنا : نورافشانی 30 مرکز استان و 400 شهرستان در 21 بهمن ماه
bltبرنا : ایام الله دهه فجر تعطیل ناپذیر است
bltبرنا : توسعه روستایی از مهمترین رویکردهای دولت است
bltایرنا : راهپیمایی 22 بهمن در قالب رژه خودرویی و مجازی در یزد برگزار می شود
bltمشرق نیوز : مسیر رژه خودرویی و موتوری آیین 22 بهمن تهران اعلام شد
bltایرنا : روشن شدن مشعل گاز 252 خانواده دهگلانی و اخبار کوتاه
bltایرنا : راهپیمایی 22 بهمن در گیلان در قالب رژه خودرویی و مجازی برگزار می شود
bltانقلاب نیوز : چهره شهرها باید نشان از جشن انقلاب داشته باشد
bltخبرگزاری دفاع مقدس : اعلام مسیر های راهپیمایی خودرویی یوم الله 22 بهمن در قم
bltپانا : بیش از 2 هزار برنامه به همت کمیته مساجد دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار می شود
bltتابناک : راهپیمایی 22 بهمن 99 متفاوت برگزار می شود
bltخبرگزاری بسیج : راهپیمایی 22 بهمن به شکل متفاوتی برگزار خواهد شد/ اعلام مسیر های راهپیمایی در روز های آتی
bltخبرگزاری موج : اعلام مسیرهای راهپیمایی موتوری و خودرویی 22 بهمن
bltخبرگزاری دانشجو : لطفی: راهپیمایی 22 بهمن به شکل متفاوتی برگزار خواهد شد/ اعلام مسیر های راهپیمایی در روز های آتی
bltایرنا : مسیرهای راهپیمایی موتوری و خودرویی 22 بهمن قم مشخص شد
bltپانا : اعلام جزئیات برنامه های مهم دهه فجر در روزهای آتی
bltمیزان : 16 بهمن؛ گلباران 19 هزار گلزار شهدای معظم در سراسر کشور
bltفارس : 2 هزار برنامه مساجد در دهه فجر/ اجرای 90 درصد فعالیت ها در فضای مجازی
bltخبرگزاری بسیج : برنامه های انقلابی شهرستان خلیل آباد در دهه فجر به دلیل کرونا تعطیل نمی شود
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.