بعد از شکست کرونا، برای اجاره ویلا در رامسر روی لوکس ویلا حساب کنید

بعد از شکست کرونا، برای اجاره ویلا در رامسر روی لوکس ویلا حساب کنید
خبرگزاری آریا - در میان شهرهای مختلف استان مازندران، رامسر منطقه ای بسیار سرسبز و دیدنی است هرچند امروزه به لطف کرونا، خالی از گردشگر شده اما بی شک بعد از شکست کرونا به یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری تبدیل خواهد شد. در ادامه با لوکس ویلا همراه باشید تا با جاذبه های دیدنی رامسر آشنا شده و بعد از ...
بعد از شکست کرونا، برای اجاره ویلا در رامسر روی لوکس ویلا حساب کنید

بعد از شکست کرونا، برای اجاره ویلا در رامسر روی لوکس ویلا حساب کنید خبرگزاری آریا - در میان شهرهای مختلف استان مازندران، رامسر منطقه ای بسیار سرسبز و دیدنی است هرچند امروزه به لطف کرونا، خالی از گردشگر شده اما بی شک بعد از شکست کرونا به یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری تبدیل خواهد شد. در ادامه با لوکس ویلا همراه باشید تا با جاذبه های دیدنی رامسر آشنا شده و بعد از کرونا، بهترین خاطرات سفر را در این شهر برای خود رقم بزنید.
در میان شهرهای مختلف استان مازندران، رامسر منطقه ای بسیار سرسبز و دیدنی است هرچند امروزه به لطف کرونا، خالی از گردشگر شده اما بی شک بعد از شکست کرونا به یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری تبدیل خواهد شد. در ادامه با لوکس ویلا همراه باشید تا با جاذبه های دیدنی رامسر آشنا شده و بعد از کرونا، بهترین خاطرات سفر را در این شهر برای خود رقم بزنید.
1397070812150330815536744 - Copy - Copy - Copy
رامسر کجاست و راه های دسترسی به رامسر
در میان شهرهای مختلف استان مازندران، رامسر به عنوان غربی ترین شهر استان به شمار می رود که درواقع ساحلی بین استان های گیلان و مازندران به حساب می آید. از آنجا که اکثر گردشگران رامسر تهرانی نشین ها هستند که می خواهند آخر هفته ها و تعطیلات چند روزه را در رامسر سپری کنند، از دوراه می توانند به رامسر دسترسی داشته باشند. سریع ترین و بهترین راه تهران تا رامسر، جاده چالوس است.
گردشگران کافیست از شهر تهران وارد آزادراه تهران – شمال شوند یا ابتدا به کرج سفر کرده و سپس وارد جاده چالوس شده و در انتهای مسیر هنگامی که به شهر چالوس رسیدند، به سمت غرب رفته و با عبور از شهرهای نمک آبرود، متل قو، عباس آباد و تنکابن، به رامسر برسند. قبل از کرونا و زمانی که مردم به شهرهای مختلف شمال سفر می کردند، میانگین 4 ساعت طول میکشید تا از تهران به رامسر رسید اما این زمان برای روزهای عادی هفته بود و زمانی که ترافیک های سنگینی را در محورهای شمالی نمیدیدیم اما با فرا رسیدن روزهای پنج شنبه و جمعه و بخصوص ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه، به لطف ترافیک های سنگین جاده چالوس و شهرهای شمالی کشور، این زمان 4 ساعته گاه به 6 ساعت هم می رسید.
از طرفی گردشگرانی که نمیخواستند در ترافیک های سنگین و خسته کننده جاده چالوس بمانند و ترجیح می دادند برای رهایی از ترافیک، مسیر طولانی تری رو طی کنند، ابتدا از تهران به سمت کرج رفته و بعد از کرج هنگامی که به قزوین می رسیدند وارد جاده قزوین – رشت می شدند تا از شمال شرق رشت وارد رامسر شوند. این مسیر همواره ترافیک کمتری داره و از طرفی هم جاده رشت بسیار لذت بخش و سرسبزه.
امروزه که به لطف کرونا، گردشگران برای حفظ سلامتی خود به هیچ جایی سفر نمی کنند، مسیرهای شمالی کشور بسیار خلوت می باشد اما بعد از شکست کرونا، بی شک با ترافیک های سنگین محورهای شمالی کشور و هجوم گردشگران به سمت مناطق ساحلی و سرسبز استان مازندران روبرو خواهیم شد.
لوکس ویلا، آماده خدمت رسانی به گردشگران برای اجاره در رامسر بعد از شکست کرونا
قبل از پیدایش کرونا، گردشگرانی که می خواستند به رامسر سفر کنند، برای اقامت و اجاره ویلا در رامسر با تنوعی از ویلاهای مختلف روبرو می شدند که هرکدام از امکانات مختلفی برخوردار بوده و با توجه به امکانات و موقعیت، نرخ اجاره روزانه متفاوتی هم داشتند اما چون رامسر منطقه ای توریستی به حساب می آمد، گردشگران مجبور بودند به علت تقاضای بالا، از یک هفته قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو ویلا در رامسر اقدام می کردند اما امروزه تمام ویلاها به لطف عدم سفر مردم، خالی از سکنه هستند و اکثر ویلاها هم برای حفظ سلامتی گردشگران، اجاره داده نمی شوند.
اگر شما هم بعد از شکست کرونا قصد سفر و اجاره ویلا رامسر را دارید، اول از همه باید خود را برای رزرو ویلا در رامسر آماده کنید چراکه افراد بسیاری می خواهند به این شهر سفر کرده و میان ویلاهای واقع در مناطق جنگلی و ساحلی، متناسب با بودجه و سلیقه بهترین اقامتگاه را انتخاب کنند. در اکثر شهرهای شمالی کشور، همواره برای اجاره ویلا ساحلی می بایست هزینه به مراتب بالاتری نسبت به ویلاهای جنگلی پرداخت کرد اما در برخی از شهرهای مازندران به دلیل محبوبیت مناطق جنگلی، گردشگران می بایست هزینه بیشتری برای اجاره ویلا جنگلی پرداخت کنند. این موضوع در رامسر هم صدق کرده و هزینه اجاره ویلا جنگلی در رامسر به لطف ارتفاعات و مناطق ییلاقی، بیشتر از اجاره ویلا ساحلی در رامسر می باشد.
1397070812150330815536744 - Copy - Copy
آشنایی با برخی از مناطق دیدنی رامسر
رامسر در میان جذاب ترین شهرهای استان مازندران به شمار می رود و همواره شاهد حضور گردشگران بسیاری در این منطقه هستیم هرچند امروزه تنها بومی های رامسر در این منطقه زندگی می کنند و به دلیل کرونا، هیچ گردشگری در رامسر مشاهده نمی شود. اگر تصمیم گرفتید رامسر را به عنوان اولین مقصد گردشگری بعد از شکست کرونا انتخاب کنید، در ادامه با ما همراه باشید تا با برخی از جاذبه های گردشگری رامسر بیشتر آشنا شوید.
1397070812150330815536744 - Copy (2)
روستای جواهرده رامسر
فصل بهار و پاییز، بهترین زمان بازدید از روستای جواهرده می باشد. روستای جواهرده یکی از توریستی ترین و سرسبزترین نقاط رامسر به شمار میرود که در جنوب رامسر قرار داشته و برای دسترسی به این روستا می بایست ابتدا به جنوب رامسر مراجعه کرده و وارد جاده جواهرده شوید تا پس از نیم ساعت رانندگی به روستا برسید.
گردشگران هنگام ورود به روستای جواهرده می بایست هزینه ای را به عنوان ورودی پرداخت کنند و به گفته بومی ها، این هزینه صرف پاکیزه نگه داشتن منطقه انجام می شود و حتی در دوران قبل از کرونا که گردشگران بسیاری در روستا حضور داشتند، حتی یک زباله کوچک هم بر روی زمین مشاهده نمیشد. روستای جواهرده منطقه ای خوش آب و هوا دلنشین می باشد که برای پیک نیک و طبیعت گردی یکی از بهترین گزینه ها می باشد. اگر قصد اجاره ویلا رامسر را دارید میتوانید برای استفاده از تخفیف های سایت وارد سایت لوکس ویلا شوید.
بلوار معلم رامسر
در میان نقاط مختلف رامسر، بلوار معلم همواره یکی از شلوغ ترین نقاط به شمار می رود چراکه هم در منطقه معروف چهارصد دستگاه قرار داشته و هم اینکه به عنوان طولانی ترین بلوار رامسر شناخته می شود. بلوار معلم رامسر نزدیک به 1.5 کیلومتر طول داشته و از ساحل رامسر شروع شده و تا جنگل های شهر می رود. اگر تصمیم گرفتید بعد از کرونا به رامسر سفر کنید، پیشنهاد می کنیم در صبح زود برای ورزش و پیاده روی، به بلوار معلم رامسر مراجعه کنید تا از هوای دلنشین و خلوتی بلوار، نهایت لذت را ببرید.
کلیدواژه های این خبر
رشت   چالوس   مازندران   گردشگر   گردشگران   رامسر   روزه   گیلان   آزادراه   قزوین   ترافیک   نرخ اجاره   عباس آباد   خستگی آدرنال   مناطق ساحلی   ویروس کرونا   خالی از سکنه   مقاصد گردشگری   ویلا   تنکابن   کرج   محورهای شمالی  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «آریا» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
ترافیک سنگین در آزادراه تهران-قزوین و آزادراه تهران-قم / جاده های 17 استان زیر بارش باران و برف است
خبرگزاری دانشجو
ترافیک سنگین در آزادراه های تهران-قزوین و تهران-قم/برف در هراز و آزادراه تهران-شمال
الف
کدام جاده های کشور از همه شلوغتر است؟
خبرآنلاین
بارش برف و باران در 7 استان/ ترافیک در آزادراه قزوین-کرج سنگین است
آفتاب
بارش برف و باران در 7 استان کشور
تابناک
ترافیک سنگین در محور شهریار – تهران
برنا نیوز
ترافیک در آزادراه قزوین_کرج سنگین است
بولتن نیوز
وضعیت جاده ها و راه ها، امروز 30 بهمن 99 / بارش برف و باران در جاده های 12 استان / ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج
انتخاب
آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور 30 بهمن
افکار نیوز
با اتاقک همه جای شمال در زمان مسافرت خونه داری
عصر ایران
ممنوعیت تردد در محور کندوان و آزادراه تهران-شمال
بولتن نیوز
ممنوعیت تردد در محور کندوان و آزادراه تهران-شمال تا ساعت17
اقتصاد آنلاین
وضعیت جاده ها و راه ها، امروز 28 بهمن 99 / ترافیک در آزادراه قزوین-کرج سنگین است
انتخاب
ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج - تهران
برنا
کدام جاده ها امروز بسته است؟
خبرآنلاین
انسداد آزادراه تهران-شمال و محور کندوان تا ساعت 17 امروز
تین نیوز
انسداد آزادراه تهران-شمال و محور کندوان تا ساعت 17 امروز/ ترافیک سنگین بین کرج و قزوین
فارس
آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور 27 بهمن
افکار نیوز
آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور
تین نیوز
انسداد محور کندوان تا ساعت 17 امروز/ آزادراه کرج-تهران پرترددترین جاده کشور
فارس
ترافیک سنگین در آزادراه های قزوین-تهران و ساوه-تهران
تین نیوز
ترافیک سنگین در آزادراه های قزوین-تهران و ساوه-تهران/ کندوان 26 بهمن مسدود است
فارس
ترافیک سنگین در آزادراه کرج قزوین و محور شهریار تهران
بولتن نیوز
اجاره ویلا در کلاردشت با پروتکل های بهداشتی لوکس ویلا
وانا نیوز
ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج
خودروکار
بعد از شکست کرونا، برای اجاره ویلا در رامسر روی لوکس ویلا حساب کنید
شمانیوز
ترافیک سنگین در آزادراه قزوین کرج
بولتن نیوز
بارش برف و باران در محورهای چالوس و هراز
ایران اکونومیست
جاده چالوس به علت عملیات راهداری مسدود شد
ایران اکونومیست
جاده چالوس مسدود شد/ بارش و لغزندگی در محورهای 10 استان
ایران خبر
ترافیک سنگین در راه های مواصلاتی به تهران
برنا نیوز
بارش برف و باران در 11 استان/ممنوعیت سفر به شمال و 7 شهر هدف از امروز
فارس
لغزندگی محورهای بارانی چالوس و فیروزکوه/ ترافیک آزادراه کرج-تهران
مهر نیوز
برف و باران در جاده های 13 استان/ بارش و ترافیک سنگین در هراز و فیروزکوه
بولتن نیوز
برف و باران در جاده های 13 استان
عصر ایران
برف و باران در جاده های 13استان
اقتصاد آنلاین
اجاره ویلا در کردان با وب سایت لوکس ویلا
زومیت
بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-قزوین است
خبرگزاری دانشجو
آخرین وضعیت ترافیکی جاده های شمال/ افزایش 3.3 درصدی ترافیک جاده ها در شبانه روز گذشته
راه دانا
جو آرام و ترافیک روان در جاده های شمالی
پدال نیوز
اخبار مرتبط
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.