باید از امنیت مردم حفاظت کنیم

باید از امنیت مردم حفاظت کنیم
خبرگزاری آریا- خدشه به جمهوری اسلامی خدشه به مردم است، باید از امنیت مردم حفاظت کنیم و اجازه سوء استفاده و نفوذ به دشمنان ندهیم.
باید از امنیت مردم حفاظت کنیم

بايد از امنيت مردم حفاظت کنيم خبرگزاری آریا- رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: خدشه به جمهوری اسلامی خدشه به مردم است، باید از امنیت مردم حفاظت کنیم و اجازه سوء استفاده و نفوذ به دشمنان ندهیم.
به گزارش خبرگزاری آریا، سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم گرامیداشت سالروز عملیات والفجر8 و روز حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن تبریک ایام دهه فجر گفت: بدون تردید پیروزی انقلاب اسلامی شروع پایانی برای مارکسیست و لیبرالیسم بود. این دو مسیر در ادامه پاسخی است که اروپایی ها به قرون وسطی دادند و آن چیزی که از دل این دو تفکر بیرون آمده پایان خداباوری در دنیای به اصطلاح متمدن غرب بود.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: انقلاب اسلامی عصر جدیدی است که خداباوری را برای بشریت مطرح کرد.
وی با اشاره به بیانیه اجلاس واتیکان تصریح کرد: گفتمان غالب در دنیا گفتمان اسلام است و گفتمان مسیحیت در جهان جدید جایی ندارد. این پیامد بیش از دو قرن مکاتب برآمده از رنسانس است که مکاتب جدید ریشه های خداباوری را زدند.
وی دلیل دچار شدن بشریت به بحران را وجود طرز فکر هایی مانند لیبرالیسم و مارکسیست دانست و گفت: انقلاب اسلامی تابلوی خداباوری و معنویت را بلند کرده است. همه توجه جهانیان به این تابلو جلب شده است. استکبار و طرز فکر های ناشی از رنسانس غرب تمام زمینه ها را به خدمت گرفته تا از پیشرفت انقلاب اسلامی جلوگیری کند و جهان غرب در سوء استفاده از علم مهارت دارد.
سردار سلیمانی با اشاره به تلاش جهان غرب برای استثمار جهان اسلام ادامه داد:رشد اسلام در دوران انقلاب اسلامی است.
وی در پاسخ به این سوال که چرا انقلاب ظهور کرد؟ با اشاره به فرمایش های مقام معظم رهبری و بند عزت ملی در بیانیه گام دوم بیان کرد: عزت ملی مردم ایران پاسخی به ذلت رژیم پهلوی و اولین موسس دولت در تاریخ ایران بود که در مقابل تجاوز دشمن به ایران هیچ مقاومتی نکرد.
سردار سلیمانی با اشاره به این که رضا پهلوی حتی جرأت ماندن در کشور خود را نداشت تصریح کرد: زبونی، خفت و خواری و پست ترین کلمات نیز برای رذالت رژیم پهلوی کافی نیست.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به بی کفایتی رژیم پهلوی اظهار داشت: ملت ما پس از انقلاب اسلامی صاحب عزت ملی شده است و ما با هیچ گونه تجاوزی به حریم انقلاب سازگاری نداریم.
وی با اشاره به مصادیقی نظیر حضور شصت هزار مستشار انگلیسی در ایران در زمان محمد رضا پهلوی گفت: رژیم پهلوی عزت ملی ما را زیر سوال برد و یکی از اهداف برجسته انقلاب اسلامی دستیابی به عزت ملی بود که ملت ایران در سایه رهبری امام خمینی (ره) و مدیریت و تداوم شجاعانه رهبری توسط مقام معظم رهبری مجددا عزت خود را به دست آورد.
غلامرضا سلیمانی در ادامه افزود: امروز هیچ ملتی در دنیا عزیز تر از ملت اسلامی ایران نیست.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با یاد آوری از شهید بهنام محمدی و شهید محمد حسین فهمیده خاطر نشان کرد: این عزت ملی و دوران مقدس است که کار آمدی نظام جمهوری اسلامی را اثبات می کند. اگر همه جنبه های مردم سالاری اسلامی به منصه ظهور برسد، جهان از ما الگو خواهد گرفت.
وی بیان این که جهان غرب از به تحقق رسیدن همه جنبه های مردم سالاری در ایران ممانعت می کند و از این امر هراس دارد، افزود:در بخش دفاع و امنیت به طور کامل مردم سالاری اسلامی رعایت شده است و دوران دفاع مقدس باعث شد که کاملا مردم سالاری اسلامی در حوزه امنیت رعایت شود. جمهوری اسلامی علی رغم همه ی دشمنی ها تحریم ها و توطئه ها و فشار های حداکثری و نفوذ غرب توانسته است که اینقدر موفق و رو به جلو باشد.
سردار سلیمانی در ادامه گفت: آنجایی که مردم سالاری اسلامی به منصه ظهور نرسیده جایی است که هنوز تحت تاثیر تفکرات لیبرالیستی و مارکسیستی غرب است که نمی گذارند جوانان ما با روحیه جهادی خود نقش آفرینی کنند.
سردار سلیمانی با بیان اینکه دوران دفاع مقدس تجلی گاه عینی مردم سالاری اسلامی است، اظهار داشت: عملیات والفجر 8 یکی از شاهکار های نیرو های مسلح به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.
وی با روایتی از عملیات والفجر 8 و توصیه امام خمینی (ره) که فرمودند «توکل کنید بر خدا و انجام دهید» به توصیف موانع و دشواری های این عملیات پرداخت و گفت: یکی از دلایل پیروزی در این عملیات حفظ مسائل حفاظت اطلاعات بود.
سردار سلیمانی با اشاره به حفاظت اطلاعات، موفقیت این عملیات را مدیون تمهیدات امنیتی سپاه دانست.
وی اشاره ای به بی کفایتی ژاندارم ها قبل از حضور سپاه و بسیج در ساحل اروند کرد و گفت: جمهوری اسلامی توانسته است معادلات تمام جنگ ها را تغییر دهد و نقش حفاظت اطلاعات برای ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی و برای نجات بشریت مهم است.
سردار سلیمانی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج متجلی کننده و مظهر کامل تحقق مردم سالاری دینی است، افزود: ما باید برای تحقق مردم سالاری اسلامی همگی مسائل حفاظت اطلاعات را رعایت کنیم. دشمن اطلاعات ما را از فضای مجازی جمع آوری میکند. رفت و آمد به خارج از کشور و سفارت خانه هایشان از نمونه های اقدامات جاسوسی آن ها علیه امنیت جمهوری اسلامی است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: مسئله حفاظت اطلاعات برای همه مهم است. اما برای ما در سپاه به عنوان پاسداران انقلاب اسلامی و در بسیج به عنوان متجلی کننده همه جنبه های مردم سالاری اسلامی باید مهم است.
وی حفاظت اطلاعات را برای همه مهم دانست و در پایان تصریح کرد:خدشه به جمهوری اسلامی خدشه به مردم است و ما باید از امنیت مردم حفاظت کنیم و نباید اجازه سو استفاده و نفوذ به دشمنان بدهیم.
کلیدواژه های این خبر
مقام معظم رهبری   جهان اسلام   نظام جمهوری اسلامی ایران   مردم سالاری   رنسانس   سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی   پیروزی انقلاب اسلامی   غلامرضا سلیمانی   موسس   معنویت   محمد رضا پهلوی   استکبار   طرز فکر   لیبرالیسم   هشت سال دفاع مقدس   قرون وسطی   رضا شاه   واتیکان   حسین فهمیده   انقلاب اسلامی   امام خمینی (ره)   بحران   گام دوم انقلاب   سازمان بسیج مستضعفین   ایام دهه فجر   سردار غلامرضا سلیمانی   رژیم پهلوی   انگلیسی  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «آریا» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
گمانه زنی ها درباره رد یا تایید داوطلبان 1400 معتبر نیست
شبستان
تضمینی نیست کسی تایید شد به همه وعده هایش عمل کند/ مذاکره یک طرفه فایده ندارد
خبرگزاری دانشجو
کدخدایی: از طرف شورای نگهبان اظهارنظر می کنند که فلانی رد یا تایید می شود!
آفتاب
کدخدایی: گمانه زنی درباره رد یا تایید داوطلبان اصلا معتبر نیست
پانا
گمانه زنی ها درباره تایید یا رد داوطلبان 1400 به هیچ وجه معتبر نیست/ افراد مختلفی سخنگوی شورای نگهبان شده اند
خبرگزاری دفاع مقدس
صدای کدخدایی درآمد / همه شدن سخنگوی شورای نگهبان!
تیک نیوز
کدخدایی: من هم موافقم که نامزدها برنامه شان را به شورای نگهبان ارائه کنند/ گمانه زنی افراد درباره رد یا تایید داوطلبان معتبر نیست
عصر ایران
کدخدایی: گمانه زنی درباره رد یا تایید داوطلبان انتخابات 1400 معتبر نیست
الف
تضمینی نیست کسی تائید شد به همه وعده هایش عمل کند | گمانه زنی درباره رد یا تائید داوطلبان اصلا معتبر نیست
خبرگزاری حوزه
کسی حق ندارد بگوید داوطلبی رد یا تایید صلاحیت می شود/انتقاد کنید اما انصاف و حق را هم در نظر بگیرید
خبرگزاری موج
اظهارات کدخدایی درباره تایید و رد شدن کاندیداهای انتخابات 1400 /آمریکا التماس می کند که بیایید مذاکره کنیم
خبرآنلاین
کدخدایی: گمانه زنی درباره رد یا تایید داوطلبان معتبر نیست
دنیای اقتصاد
گمانه زنی درباره رد یا تایید داوطلبان اصلا معتبر نیست/ آمریکا التماس می کند که بیایید مذاکره کنیم
خبرگزاری ایلنا
بی رحمانه انتقاد کنید اما انصاف هم داشته باشید
قدس آنلاین
گمانه زنی درباره رد یا تایید داوطلبان انتخابات 1400 معتبر نیست
مهر نیوز
گمانه زنی درباره رد یا تایید داوطلبان اصلا معتبر نیست
ایسنا
جهانی شدن طرح شهید سلیمانی در کنترل کرونا
پایداری ملی
ملت ایران در الگو سازی راه اطمینان بخشی در پیش گرفته است
رهیاب نیوز
ملت ایران در الگوسازی راه اطمینان بخشی در پیش گرفته است
بلاغ مازندران
جهانی شدن طرح شهید سلیمانی در کنترل کرونا/ توسعه پروژه های محرومیت زدایی، سازندگی و اشتغال
فارس
اندیشه دینی سازی سیاست را امام خمینی (ره) ارائه کردند/ مقاومت اسلامی با محوریت ایران یک واقعیت انکارناپذیر است
خبرگزاری دفاع مقدس
بیانیه گام دوم انقلاب برای جوانان تبیین شود
خبرگزاری حوزه
سردار شریف: رژیم صهیونیستی پاسخ شیطنت هایش را دریافت خواهد کرد
پایداری ملی
بررسی نقش اقلیت های دینی در پیروزی انقلاب اسلامی
شبستان
سخنگوی سپاه: صهیونیست ها پاسخ شیطنت های خود را دریافت خواهند کرد
جام نیوز
سخنگوی سپاه: صهیونسیت ها پاسخ شیطنت های خود را دریافت خواهند کرد
پانا
هشدار جدی سخنگوی سپاه به اسرائیل
آفتاب
سردار شریف:صهیونیست ها پاسخ شیطنت های خودرادریافت خواهند کرد
بولتن نیوز
صهیونسیت ها پاسخ شیطنت های خود را دریافت خواهند کرد
خبرگزاری دفاع مقدس
سردار شریف: پاسخ صهیونیست ها را می دهیم
مشرق نیوز
سخنگوی سپاه: رژیم صهیونیستی پاسخ شیطنت های خود را دریافت خواهد کرد
سایت جماران
سردار شریف: صهیونسیت ها پاسخ شیطنت های خود را دریافت خواهند کرد
قدس آنلاین
افق روشنی پیش روی ما قرار دارد | صهیونسیت ها پاسخ شیطنت های خود را دریافت خواهند کرد
خبرگزاری حوزه
سردارشریف: صهیونیست ها پاسخ شیطنت های خود را دریافت خواهند کرد
ایرنا
صهیونیست ها پاسخ شیطنت های خود را دریافت خواهند کرد
مهر نیوز
تحقق بیانیه گام دوم انقلاب نیازمند یک سازماندهی تشکیلاتی است
آرا نیوز
صلح و دوستی دستاورد انقلاب اسلامی برای جهانیان است/جهان پیروزی های جبهه مقاومت را نتیجه تفکر ناب علوی و عاشورایی انقلاب اسلامی می داند
رهیاب نیوز
چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به ملت ایران تبریک گفت
رسانیوز
تازه ترین شماره نشریه «محجوبه» ویژه دهه فجر منتشر شد
رسانیوز
مبارزه مستمر ملت با ایران با نظام سلطه با تحقق چشم اندازهای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی
خبرگزاری دفاع مقدس
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.