راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن در سراسر کشور

راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن در سراسر کشور
به گزارش خبرخودرو،قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: امسال هیچ فراخوانی برای برگزاری راهپیمایی و تجمع نخواهیم داشت و در روز 22 بهمن، راهپیمایی خودرویی و موتوری خانوادگی برگزار خواهد شد.
راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن در سراسر کشور


به گزارش خبرخودرو،قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: امسال هیچ فراخوانی برای برگزاری راهپیمایی و تجمع نخواهیم داشت و در روز 22 بهمن، راهپیمایی خودرویی و موتوری خانوادگی برگزار خواهد شد.

نصرت الله لطفی در نشست خبری یوم الله 22 بهمن افزود: قرار نیست مثل سال های گذشته در پایان راهپیمایی، مردم تجمع کنند، بلکه سخنرانی از رادیو پخش می شود و بیانیه پایانی نیز از طریق فضای مجازی به امضاء مردم خواهد رسید.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: امسال و متفاوت تر از سال های قبل، همراه با نمایشی از دستاورد های هوا فضا و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا و با استقرار جایگاه در زیر برج آزادی و رأس ساعت 10:30 دقیقه صبح، با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط یکی از قاریان ممتاز بین المللی و اجرای سرود رسمی جمهوری اسلامی ایران، مراسم میدانی در تهران آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: مجموعه مراسم از موج اف ام ردیف 5/95 پخش مستقیم خواهد شد.

لطفی، شعرخوانی شاعر انقلابی آقای احمد بابایی؛ پرواز بادکنک ها و کاغذ های رنگی از برج آزادی و انجام جلوه های ویژه، سقوط چتربازان نیرو های مسلح و انجام عملیات نمایش هوایی، اجرای سرود توسط رزم نوازان دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران، اجرای خواننده های انقلابی و قرائت قطعنامه سراسری یوم الله 22 بهمن 1399 را ازجمله برنامه های مراسم روز 22 بهمن دانست و گفت: همچنین مراسم گلباران مردم توسط بالگرد های ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایان مراسم، انجام خواهد شد.

برگزاری مراسم 22 بهمن در کشور به صورت خودرویی و موتوری

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: مراسم یوم الله 22 بهمن با توجه به دستورالعمل های بهداشتی ستاد ملی کرونا در تهران و دیگر مناطق کشور به صورت خودرویی و موتوری در مسیر های مشخص شده برگزار می شود.

نصرت الله لطفی در نشست خبری امروز با اشاره به اینکه مراسم یوم اله 22 بهمن در شهرها، شهرستان ها و روستا های کشور از مبدأ مساجد انجام می شود افزود: در شهر تهران 12 مسیر برای حرکت خانواده ها به صورت خودرو، موتور سیکلت و دوچرخه تعیین شده است که از این تعداد 3 مسیر اصلی که میدان آزادی منجر می شود برای خودروها، موتورسیکلت ها و دوچرخه ها درنظر گرفته شده و در نهایت معین شده است که دو مسیر اصلی به خودرو ها و یک مسیر اصلی ویژه برای حرکت موتورسیکلت و دوچرخه اختصاص یابد.

حدفاصل میدان امام حسین (ع) تا میدان آزادی برای موتورسیکت در نظر گرفته شده است و در تمام مسیر های منتهی به آزادی اعمال محدودیت خواهیم داشت.

برای راهپیمایی خودرویی نیز از محدوده میدان صادقیه به سمت آزادی و جنوب به شمال میدان فتح بزرگراه سعیدی به میدان آزادی در نظر گرفته شده است.

مسیر های تردد ویژه موتور سیکلت در راهپیمایی 22 بهمن عبارتند از:

مسجد امام حسین میدان امام حسین خیابان انقلاب میدان انقلاب خیابان آزادی میدان آزادی (مسیر شماره یک)

مسجد دارالسلام میدان منیریه خیابان شهید معیری خیابان کارگر میدان انقلاب خیابان آزادی میدان آزادی (مسیر شماره چهار)

مسجد الجواد میدان هفت تیر خیابان شهید آیت الله دکتر مفتح خیابان انقلاب خیابان آزادی میدان آزادی (مسیر شماره پنج)

مسجد حضرت امیر (ع) خیابان کارگر شمالی میدان انقلاب خیابان آزادی (مسیر شماره شش)

میدان آزادی مسجد المهدی خیابان ستارخان خیابان شادمهر خیابان آزادی میدان آزادی (مسیر شماره هفت)

مسجد حجت ابن الحسن خیابان رودکی خیابان آزادی میدان آزادی (مسیر شماره هشت)

مسیر تردد خودرو ها در راهپیمایی 22 بهمن عبارتند از:

مسجد جامع ابوذر، میدان ابوذر، خیابان ابوذر، بزرگراه شهید آیت الله سعیدی، میدان آزادی (مسیر شماره دو)

مسجد امام هادی خیابان شهید آقایی میدان معلم خیابان تختی بزرگراه شهید آیت الله سعیدی میدان آزادی (مسیر شماره سه)

مسجد امام سجاد خیابان آیت الله اشرفی اصفهانی میدان صادقیه خیابان جناح میدان آزادی (مسیر شماره 9)

مسجد امام جعفر صادق میدان آزادی خیابان جناح میدان آزادی (مسیر شماره 10)

مسجد جامع رسول اکرم خیابان تهرانسر خیابان شاهد خیابان گل ها بزرگراه فتح شرق میدان فتح بزرگراه ایت الله سعیدی میدان آزادی (مسیر شماره 11)

مسجد نظام مافی خیابان آیت الله کاشانی میدان صادقیه خیابان جناح میدان آزادی (مسیر شماره 12)

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: قرار است مردم خودرو ها و موتورسیکلت ها و دوچرخه های خود را برای شرکت در این مراسم تزئین کنند و با شرکت در پویش سراسری یوم الله 22 بهمن عید بزرگ اسلامی در مسابقه ای که در نظرگرفته شده تصاویری از تزئینات خودرو و موتور خود را ارسال و شرکت کنند.

وی تأکید کرد: برای داشتن نمایی زیبا برای تصویربرداری از هلی کوپتر ضروریست شرکت کنندگان سقف خودرو خود را نیز تزئین کنند.

برگزاری مراسمی با نام و یاد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در روز 21 بهمن

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: مراسم یوم الله 22 بهمن به منظور رعایت دستورالعمل های بهداشتی به صورت خودرویی و موتوری در مسیر های تعیین شده از ساعت 10 صبح در سراسر کشور برگزار می شود.

نصرت الله لطفی از برگزاری مراسمی با نام و یاد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در روز 21 بهمن خبر داد.

وی برگزاری جشن بزرگ سراسری شکوه صبر و شکر را از ویژگی های ایام الله دهه فجر در سال 99 دانست و گفت: ساعت 18 و 30 دقیقه سه شنبه 21 بهمن مراسمی در بارگاه ملکوتی حضرت معصومه (س) در شهر مقدس قم با همکاری نیرو های نظامی و انتظامی برگزار خواهد شد.

لطفی افزود: همچنین همزمان با نورافشانی در شب 22 بهمن در سراسر کشور، بانگ تکبیر الله اکبر سرداده خواهد شد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی درباره برگزاری مراسم یوم الله 22 بهمن در کشور های خارجی نیز گفت: براساس هماهنگی ها و برنامه ریزی های انجام شده با وزارت امور خارجه، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و مجمع تقریب مذاهب اسلامی در تمام سفارتخانه ها، کنسولگری ها و 63 کشوری که در آن ها رایزن فرهنگی داریم، آیین های یوم الله 22 بهمن برگزار خواهد شد.

لطفی تاکید کرد: براساس تصمیم گیری های نهایی با سازمان ها، نهاد ها و ستاد ملی کرونا امسال موظف هستیم مراسم سلامت محور برگزار کنیم و از رعایت دستورالعمل های بهداشتی برای حفاظت از جان و سلامتی مردم شریف ایران غفلت نکنیم.

وی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هیچ فراخوانی به عنوان برگزاری مراسم راهپیمایی و یا تجمع نداشته است و نخواهد داشت بنابراین بر خودداری از راهپیمایی و تجمع تاکید جدی داریم.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی طرح جایگزین مراسم خانوادگی به صورت موتوری و خودرویی خواهیم داشت.

لطفی گفت: در یوم الله 22 بهمن امسال برای برگزاری جشن 42 سالگی انقلاب اسلامی، خانواده ها در بیش از هزار شهر و شهرستان و هزاران روستا با خودرو و موتورسیکلت شرکت می کنند.

وی افزود: آغاز حرکت خودرو ها و موتورسیکلت ها در روستاها، شهر ها و شهرستان ها به جز شهر تهران از مساجد خواهد بود.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همچنین از مردم خواست در تزئین موتور و خودروی خود، ذوق، ابتکار و خلاقیت داشته باشند و از نماد های تبلیغاتی و پیام های انقلابی استفاده کنند.

لطفی گفت: قرار است در قالب برنامه پویش هر خودرو و موتور یک پرچم، از طرح های برتر به صورت ویژه تجلیل شود.

وی افزود: به منظور زیبایی تصویری از مردم می خواهیم سقف خودرو را نیز تزئین کنند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: برای مراسم یوم الله 22 بهمن در تهران 15 کیلومتر و در دیگر شهرستان ها و شهر های کشور در مجموع 250 کیلومتر، امکانات صوتی برای پخش برنامه ها، سخنرانی ها و قطعنامه فراهم شده است.

لطفی افزود: در میدان آزادی تهران نیز در یوم الله 22 بهمن نمونه هایی از دستاورد های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و هوافضای سپاه به نمایش گذاشته خواهد شد.

وی تاکید کرد: مسیر های حرکت، سخنرانی، سرود و شعرخوانی، ایراد قطعنامه و دیگر موارد مراسم یوم الله 22 بهمن به صورت زنده از رسانه ملی و فضای مجازی و رادیو انقلاب به طور همزمان پخش می شود.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: در شهر تهران 12 مسیر خودرویی و موتوری تعیین شده است که 6 مسیر به خودرو و 6 مسیر دیگر مخصوص حرکت موتور و دوچرخه است.

لطفی تاکید کرد: از 12 مسیر تعیین شده در شهر تهران، دو مسیر اصلی ویژه مخصوص خودرو ها و یک مسیر ویژه اصلی نیز به موتورسیکلت و دوچرخه اختصاص دارد و 9 مسیر دیگر به صورت فرعی است که در نهایت در سه مسیر اصلی به میدان آزادی می رسد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: ساعت حرکت خودرو ها و موتورسیکلت ها 10 صبح روز 22 بهمن در مسیر های تعیین شده خواهد بود.کلیدواژه های این خبر
روستا   مساجد   دستاورد   قطعنامه   شاعر   لطفی   نظام جمهوری اسلامی ایران   تلاوت   ستارخان   فراخوانی   بادکنک   میدان هفت تیر   هوا فضا   خاتم الانبیا   جلوه های ویژه   گلباران   قاریان ممتاز   میدان انقلاب   مفتح   امام حسین علیه السلام   مناطق کشور   موج اف ام   دارالسلام   22 بهمن   فضای مجازی   شهرستان   شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی   ستاد ملی مقابله با کرونا  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «خبر خودرو» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
ایران در سیاست خارجی جزو موفق ترین کشورهای جهان است
ایرنا
فرافکنی مدعیان دفاع از امام در برابر تحریف آرمان ها و اندیشه های ایشان
رسانیوز
لطفی: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مولود نهضت الهی حضرت امام (ره) است
تسنیم
ادعای حذف امام (ره) از قطعنامه پایانی 22 بهمن خنده دار است/ منتقدان خودشان در مراسم دهه فجر شرکت نکرده اند/ به افراد جناحی هم باج نخواهیم داد
دیده بان ایران
لطفی: ادعای حذف امام (رحمت الله علیه) از قطعنامه پایانی 22 بهمن خنده دار است / توزیع 500 هزار پوستر تمثال حضرت امام (رحمت الله علیه) در سراسر کشور
خبرگزاری دانشجو
باید از حضور متفاوت و به یاد ماندنی ملت در 22 بهمن پاسداری کنیم
صدا و سیما
قدردانی امام جمعه و فرماندار شهرستان مهدیشهر از مردم این شهرستان
خبرگزاری بسیج
راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن در استان تهران برگزار شد
آرا نیوز
اعلام مسیرهای راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن
پدال نیوز
اعلام مسیرهای راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن/فراخوانی برای حضور پیاده مردم نداریم
خودروکار
راهپیمایی متفاوت| مراسم راهپیمایی 22 بهمن آغاز شد
ایران اکونومیست
آغاز راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن
انتخاب
راهپیمایی 22 بهمن تا ساعتی دیگر آغاز می شود
پایداری ملی
آغاز مراسم راهپیمایی 22 بهمن تا ساعتی دیگر
آفتاب
پلیس راهور: فراخوانی برای حضور پیاده مردم در مراسم 22 بهمن وجود ندارد
ساعت 24
مسیرهای راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن در تهران/ ساعت شروع راهپیمایی 10 صبح
جام جم آنلاین
در راهپیمایی، غفلتی در مورد سلامتی مردم صورت نمی گیرد
صدا و سیما
اعلام مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در تهران
رسانیوز
حضور «پیاده» در راهپیمایی22 بهمن منتفی است +مسیر های 12گانه
خبرگزاری دانشجو
نورافشانی و بانگ الله اکبر امشب در سراسر کشور
آریا
مسیرهای راهپمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن در تهران
تابناک
مسیرهای راهپمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن در تهران/ ساعت شروع راهپیمایی 10 صبح
تیتر نیوز
وسایل نقلیه سنگین اجازه تردد در مسیر راهپیمایی را ندارند
میزان
متفاوت ترین راهپیمایی جشن پیروزی انقلاب
جوان آنلاین
روز 22 بهمن؛ راهپیمایی خانوادگی خودرویی و موتوری در سراسر کشور
رسانیوز
توضیحات رییس پلیس راهور درباره جزییات مراسم 22 بهمن
فرارو
لطفی: مراسم 22 بهمن امسال به شکل موتوری و ماشینی در سراسر کشور برگزار می شود/ نام گذاری روز 22 بهمن به نام حاج قاسم سلیمانی + جزئیات
صبح تهران
اعلام جزئیات برپایی مراسم یوم الله 22 بهمن
پانا
22 بهمن پایانه مسافربری غرب تعطیل می شود
آریا
راهپیمایی 22 بهمن در خراسان جنوبی خودرویی و مجازی برگزار می شود
شبستان
مسیرهای دوازده گانه راهپیمایی یوم الله بیست و دوم بهمن سال 1399
شهدای ایران
مسیرهای 12 گانه برای حرکت خودرویی و موتوری مراسم 22 بهمن اعلام شد
روز پلاس
22 بهمن امسال جلوه های ویژه ای خلق خواهد شد
خبرگزاری دفاع مقدس
مسیرهای راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن تهران اعلام شد
بولتن نیوز
راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن در سراسر کشور
شبکه الکوثر
جزییات مسیرهای 12 گانه تهران تشریح شد / 6 مسیر موتوری و 6 مسیر خودرویی
برنا
برگزاری راهپیمایی خودرویی و موتوری در روز 22 بهمن در فارس
شبستان
برنامه های یوم الله 22 بهمن/برگزاری بیش از 42 عنوان فعالیت و مراسم
شبستان
جزئیات مسیر های یوم الله 22بهمن در تهران
598
اعلام مسیرها و محدودیت های ترافیکی راهپیمایی 22 بهمن
رویداد 24
اخبار مرتبط
bltایرنا : ایران در سیاست خارجی جزو موفق ترین کشورهای جهان است
bltرسانیوز : فرافکنی مدعیان دفاع از امام در برابر تحریف آرمان ها و اندیشه های ایشان
bltتسنیم : لطفی: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مولود نهضت الهی حضرت امام (ره) است
bltدیده بان ایران : ادعای حذف امام (ره) از قطعنامه پایانی 22 بهمن خنده دار است/ منتقدان خودشان در مراسم دهه فجر شرکت نکرده اند/ به افراد جناحی هم باج نخواهیم داد
bltخبرگزاری دانشجو : لطفی: ادعای حذف امام (رحمت الله علیه) از قطعنامه پایانی 22 بهمن خنده دار است / توزیع 500 هزار پوستر تمثال حضرت امام (رحمت الله علیه) در سراسر کشور
bltصدا و سیما : باید از حضور متفاوت و به یاد ماندنی ملت در 22 بهمن پاسداری کنیم
bltخبرگزاری بسیج : قدردانی امام جمعه و فرماندار شهرستان مهدیشهر از مردم این شهرستان
bltآرا نیوز : راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن در استان تهران برگزار شد
bltپدال نیوز : اعلام مسیرهای راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن
bltخودروکار : اعلام مسیرهای راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن/فراخوانی برای حضور پیاده مردم نداریم
bltایران اکونومیست : راهپیمایی متفاوت| مراسم راهپیمایی 22 بهمن آغاز شد
bltانتخاب : آغاز راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن
bltپایداری ملی : راهپیمایی 22 بهمن تا ساعتی دیگر آغاز می شود
bltآفتاب : آغاز مراسم راهپیمایی 22 بهمن تا ساعتی دیگر
bltساعت 24 : پلیس راهور: فراخوانی برای حضور پیاده مردم در مراسم 22 بهمن وجود ندارد
bltجام جم آنلاین : مسیرهای راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن در تهران/ ساعت شروع راهپیمایی 10 صبح
bltصدا و سیما : در راهپیمایی، غفلتی در مورد سلامتی مردم صورت نمی گیرد
bltرسانیوز : اعلام مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در تهران
bltخبرگزاری دانشجو : حضور «پیاده» در راهپیمایی22 بهمن منتفی است +مسیر های 12گانه
bltآریا : نورافشانی و بانگ الله اکبر امشب در سراسر کشور
bltتابناک : مسیرهای راهپمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن در تهران
bltتیتر نیوز : مسیرهای راهپمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن در تهران/ ساعت شروع راهپیمایی 10 صبح
bltمیزان : وسایل نقلیه سنگین اجازه تردد در مسیر راهپیمایی را ندارند
bltجوان آنلاین : متفاوت ترین راهپیمایی جشن پیروزی انقلاب
bltرسانیوز : روز 22 بهمن؛ راهپیمایی خانوادگی خودرویی و موتوری در سراسر کشور
bltفرارو : توضیحات رییس پلیس راهور درباره جزییات مراسم 22 بهمن
bltصبح تهران : لطفی: مراسم 22 بهمن امسال به شکل موتوری و ماشینی در سراسر کشور برگزار می شود/ نام گذاری روز 22 بهمن به نام حاج قاسم سلیمانی + جزئیات
bltپانا : اعلام جزئیات برپایی مراسم یوم الله 22 بهمن
bltآریا : 22 بهمن پایانه مسافربری غرب تعطیل می شود
bltشبستان : راهپیمایی 22 بهمن در خراسان جنوبی خودرویی و مجازی برگزار می شود
bltشهدای ایران : مسیرهای دوازده گانه راهپیمایی یوم الله بیست و دوم بهمن سال 1399
bltروز پلاس : مسیرهای 12 گانه برای حرکت خودرویی و موتوری مراسم 22 بهمن اعلام شد
bltخبرگزاری دفاع مقدس : 22 بهمن امسال جلوه های ویژه ای خلق خواهد شد
bltبولتن نیوز : مسیرهای راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن تهران اعلام شد
bltشبکه الکوثر : راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن در سراسر کشور
bltبرنا : جزییات مسیرهای 12 گانه تهران تشریح شد / 6 مسیر موتوری و 6 مسیر خودرویی
bltشبستان : برگزاری راهپیمایی خودرویی و موتوری در روز 22 بهمن در فارس
bltشبستان : برنامه های یوم الله 22 بهمن/برگزاری بیش از 42 عنوان فعالیت و مراسم
blt598 : جزئیات مسیر های یوم الله 22بهمن در تهران
bltرویداد 24 : اعلام مسیرها و محدودیت های ترافیکی راهپیمایی 22 بهمن
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.