ترامپ سه شنبه در سنا محاکمه می شود/ وکیل ترامپ می گوید علیه دموکرات ها سند رو خواهد کرد

ترامپ سه شنبه در سنا محاکمه می شود/ وکیل ترامپ می گوید علیه دموکرات ها سند رو خواهد کرد
خبرگزاری آریا- وکیل دونالد ترامپ خواستار توقف روند استیضاح رئیس جمهور سابق به خاطر لزوم رعایت شباّت ( آیین یهودی) است.
ترامپ سه شنبه در سنا محاکمه می شود/ وکیل ترامپ می گوید علیه دموکرات ها سند رو خواهد کرد

ترامپ سه شنبه در سنا محاکمه می شود/ وکیل ترامپ می گوید علیه دموکرات ها سند رو خواهد کرد خبرگزاری آریا- وکیل دونالد ترامپ خواستار توقف روند استیضاح رئیس جمهور سابق به خاطر لزوم رعایت شباّت ( آیین یهودی) است.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از اسپوتنیک، روزنامه نیویورک تایمز به نقل از نامه وکیل ترامپ دیوید شون در این خصوص خبر داد.
در این نامه که برای رهبر اکثریت دموکرات سنا، رهبر جمهوری خواهان در سنا و سناتور دموکرات پاتریک لیهی فرستاده شده است، شون خاطر نشان می کند که وی یهودی بوده و مراسم شبات را اجرا می کند( شبات در دین یهودیت به روز تعطیل هفتگی ( شنبه) می گویند) و به همین خاطر نمی تواند در غروب روز جمعه در جایی حضور پیدا کند. در ارتباط با این موضوع وی خواهش کرد که روند استیضاح ترامپ که تا آغاز شبات به اتمام نمی رسد متوقف شود.
وی در این نامه نوشته است: « من به خاطر مسئله ی پیش آمده عذرخواهی می کنم و بدون شک این موضوع باعث مکدر شدن سایر اعضای حاضر در روند جلسه می شود اما خواهش می کنم که روند استیضاح به روز شنبه یهودی کشیده نشود.»
نماینده دموکرات ها بدون توضیح جزئیات پاسخ داد که ما به این تقاضا احترام می گذاریم و البته وی را راضی خواهیم کرد.»
این روزنامه اطلاع نداد که چطور خواهش وکیل ترامپ اجرا خواهد شد. طبق اطلاعات روزنامه اگر رهبران سنا تصمیم بگیرند که روند بدین ترتیب تسریع بیابد تا عصر جمعه به اتمام برسد، ممکن است این سریع ترین استیضاح در تاریخ باشد.
ترامپ سه شنبه درسنا محاکمه میشود
دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا یک سال پس از اولین استیضاح و محاکمه اش از سوی سنا، روز سه شنبه هفته جاری برای دومین بار در سنا محاکمه خواهد شد؛ محکمه ای که باید تعیین کند که آیا او عامل حمله خونبار اخیر به ساختمان کنگره بوده یا نه.
ناطقان: یکصد سناتور برای قضاوت در مورد رئیس جمهوری که دیگر در مسند قدرت نیست، در این جلسه شرکت می کنند.
ترامپ گفته است که در این محاکمه حضور نخواهد یافت. او در محاکمه اول هم که یک سال پیش برگزار شد، به سنا نرفت و وکلایش را فرستاد.
در کانون توجه جلسه محاکمه ترامپ، حمله طرفدارانش به ساختمان کنگره قرار دارد.
این شورش که برخی نمایندگان دموکرات آن را کودتایی نافرجام از سوی تروریست های داخلی نامیدند، به عنوان خطرناکترین حمله به دموکراسی آمریکا از زمان جنگ های داخلی سال های 1860 توصیف شده است.
این حمله نمایندگان کنگره را به حدی شوکه کرد و مردم را تا حدی به خشم آورد که دموکرات ها بی درنگ پروسه استیضاح ترامپ را تنها دو هفته پس از پایان دوره زمامداری اش کلید زدند.
مجلس نمایندگان آمریکا، ترامپ را به تحریک شورش متهم کرد و وی را رئیس جمهوری که دو بار استیضاح شده نامید. هیچ فرمانده کل قوای دیگری در آمریکا تا این حد رسوا نشده است.
با این همه، هنوز هیچ رئیس جمهوری در آمریکا در دادگاه استیضاح محکوم نشده است و احتمال آن می رود که چنین سابقه ای به قوت خود باقی بماند.
یکی از اهداف اصلی دموکرات ها برای برگزاری جلسه محاکمه ترامپ این است که وی را از دستیابی به مقام فدرالی در آینده منع کنند، مشروط بر اینکه بتوانند محکومیت وی را صادر کنند.
وکیل ترامپ می گوید علیه دموکرات ها سند رو خواهد کرد
وکیل استیضاح رئیس جمهور سابق آمریکا گفت اسنادی علیه دموکرات ها در دست دارد که در روز محاکمه اش آن ها را منتشر می کند.
«بروس کاستور» وکیل ارشد رئیس جمهور سابق آمریکا روز یکشنبه گفت، قصد دارد فیلم هایی علیه مقامات حزب دموکرات منتشر کند.
به نوشته پایگاه خبری « هیل »، وکیل استیضاح «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا در مصاحبه ای، با اشاره به اعتراضات ضدنژادپرستی چند ماه اخیر در آمریکا گفت: «بسیاری از آن ها (دموکرات ها) در واشنگتن، واقعاً از تحریک آمیزترین لفاظی های ممکن استفاده می کنند و قطعاً هیچکس این گمان را نمی برد که آن ها ارتباطی با هیچ کدام از این اتفاقات داشته باشند».
کاستور در ادامه گفت، اظهارات مقامات دموکرات حول اعتراضات «جان سیاه پوستان اهمیت دارد» را در جلسه محاکمه ترامپ پخش خواهد کرد.
او در این خصوص مدعی شد: «فیلم های ضبط شده زیادی از به آتش کشیدن شهرها و حمله به دادگاه ها و توهین به مأمورام فدرال توسط شورشی ها در وسط خیابان ها وجود دارد که مورد تشویق دموکرات ها در سرتاسر کشور قرار گرفتند».
از تابستان امسال و در پی قتل «جورج فلوید» شهروند غیرمسلح سیاهپوست در یکی از شهرهای آمریکا، جنبشی با عنوان جان سیاه پوستان اهمیت دارد به راه افتاد که کم و بیش تا کنون ادامه دارد.
ترامپ در واکنش به شروع این جنبش و تظاهرات گسترده در شهرهای مختلف، معترضان به نژادپرستی را اوباش و شورشی خواند و از نیروهای پلیس و گارد ملی برای سرکوب آن ها استفاده کرد و در این میان حتی خبرنگاران حاضر در خیابان ها در امان نماندند. در واکنش به این سرکوب ها و بازداشت ها، معترضان در برخی شهرهای آمریکا دست به تخریب اموال عمومی زده و با مأموران درگیر شدند.
دادگاه استیضاح ترامپ کمتر از یک هفته طول می کشد
سناتور جمهوری خواه کنگره معتقد است محاکمه رئیس جمهور سابق آمریکا بیش از یک هفته طول نخواهد کشید.
کوین کرامر، سناتور جمهوری خواه ایالت داکوتی شمالی به خبرنگاران گفت که فکر نمی کند جلسه محاکمه دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق بیش از یک هفته طول بکشد.
کرامر گفت: تصور نمی کنم که یک هفته فراتر رود. من فکر نمی کنم اشتیاق زیادی برای کسی وجود داشته باشد.
او توضیح داد که چند روز برای ارائه پرونده کافی است.
محاکمه ترامپ پس از آن مطرح شد که عده ای به تحریک رئیس جمهور پیشین آمریکا با حمله به ساختمان کنگره، جریان تایید جو بایدن به عنوان رئیس جمهور آمریکا را به تاخیر انداخت.
وکلای دونالد ترامپ حضور وی در دادگاه سنا برای ادای شهادت درباره نقشش در تحریک حمله کنندگان به کنگره را رد کردند.
بر این اساس، پس از آنکه جیمی راسکین، نماینده دموکرات ایالت مریلند با صدور نامه ای از ترامپ خواست به دلیل انکار حقایق و دست داشتن خود در تحریک حمله کنندگان به کنگره، با حضور در مجلس سنا در این باره قسم خورده و شهادت دهد، دو وکیل ترامپ بلافاصله این موضوع را رد کردند. وکلای ترامپ معتقدند همین نامه خود نشان دهنده آن است که دموکرات ها هیچ مدرکی در محکوم کردن رئیس جمهور پیشین ندارند.
نظرسنجی مشترک آسوشیتدپرس و مرکز تحقیقات عمومی نورک اعلام کرد 65 درصد جمهوری خواهان با وجود اسناد و مدارک، همچنان بر این باورند که انتخاب بایدن غیرقانونی بوده و 66 درصد از آمریکایی ها در مجموع می گویند انتخاب بایدن به عنوان رئیس جمهور، قانونی بوده است.
ترامپ تنها رئیس جمهوری در تاریخ آمریکاست که دوبار استیضاح شده و همچنین در زمانی که سکاندار کاخ سفید نیست جلسه استیضاحش برگزار می شود.
حمایت اکثریت آمریکایی ها از محکوم شدن ترامپ در استیضاح
یک نظرسنجی جدید انجام شده از سوی ای.بی.سی نیوز/ایپسوس نشان داد، اکثریت آمریکایی ها معتقدند مجلس سنای این کشور باید در جریان محاکمه مربوط به استیضاح دونالد ترامپ، این رئیس جمهور سابق کشورشان را محکوم کرده و تصدی سمت های دولتی فدرال توسط وی در آینده را ممنوع کند.
به نقل از پایگاه هیل، این نظرسنجی جدید که روزهای جمعه و شنبه انجام شده دریافت که 56 درصد از آمریکایی ها از هر دو اقدام حمایت می کنند.
با این حال این حمایت عمدتا بر مبنای گرایشات حزبی صورت گرفت. بیش از 9 تا از هر 10 دموکرات شرکت کننده در این نظرسنجی هم از محکوم کردن ترامپ و هم از ممنوع ساختن تصدی سمتهای دولتی توسط وی در آینده حمایت کرده در حالی که از هر 10 جمهوریخواه هشت تن با هر دو مخالفت کردند.
بر اساس برنامه ریزی قرار است محاکمه برای استیضاح دونالد ترامپ در هفته جاری و بعد از پیوستن 10 جمهوریخواه به جمع همه دموکراتهای رای دهنده به استیضاح این رئیس جمهور سابق از بابت اتهامات مربوط به تحریک به اغتشاش ششم ژانویه در کنگره آمریکا برگزار شود. اوباش طرفدار ترامپ در ششم ژانویه در تلاش برای مختل کردن کار کنگره در شمارش آرای الکترال که نشان دهنده پیروزی جو بایدن در انتخابات بود، وارد ساختمان کنگره آمریکا شدند.
محکوم کردن ترامپ در سنا نیازمند اکثریت دو سومی است. در صورت این رخداد غیرمحتمل که 17 جمهوریخواه به جمع دموکراتها پیوسته و ترامپ در استیضاح محکوم شود، سنا می تواند یک رای گیری دوم که تنها نیازمند اکثریتی ساده است برگزار کرده تا تصدی سمت های دولت فدرال در آینده توسط ترامپ را ممنوع کند.
پاسخگویان این نظرسنجی همچنین با این پرسش مواجه شدند که فکر می کنند کدام حزب سیاسی عمده افراطگران رادیکال بیشتری دارد. بر طبق نتایج این نظرسنجی، 42 درصد از پاسخگویان گفتند در حزب جمهوریخواه افراطگران رادیکال بیشتری وجود دارد در حالی که در مقایسه 32 درصد همین نظر را درباره حزب دموکرات داشتند.
در این نظرسنجی از پاسخگویان درباره پاسخ دولت فعلی به همه گیری کروناویروس سوال شد.
کمتر از نیمی از پاسخگویان معادل 49 درصد گفتند از اقدام بایدن در تصویب بسته 1.9 تریلیون دلاری کمکهای مربوط به کروناویروس با کمک دموکراتها و بدون حمایت جمهوریخواهان حمایت می کنند.
از هر پنج پاسخگو نیز دو نفر گفتند رئیس جمهور جدید آمریکا باید با جمهوریخواهان کنگره همکاری کرده تا یک بسته کوچکتر را به تصویب برساند.
در مجموع این نظرسنجی دریافت که دو سوم از پاسخگویان عملکرد بایدن در قبال همه گیری بیماری تا کنون را تایید می کنند.
سناتورها خواهان اجرای سریع محاکمه مربوط به استیضاح ترامپ هستند
سناتورهای آمریکایی می گویند محاکمه مربوط به استیضاح تاریخی دوم دونالد ترامپ طی یک فرآیند سریعی که در حال شکل گرفتن است، ممکن است تنها در عرض چند روز برگزار شود.
به نقل از پایگاه هیل، چارلز شومر، رهبر اکثریت دموکرات سنای آمریکا و میچ مک کانل، رهبر اقلیت جمهوری خواه این مجلس همچنان در تلاش برای رسیدن به یک توافق در خصوص سازماندهی محاکمه که بر اساس برنامه قرار است فردا سه شنبه برگزار شود، هستند.
اما سناتور ها این پیام را می دهند که خواستار انجام سریع این فرآیند هستند و این که این استیضاح ممکن است تنها در عرض یک هفته انجام شود. دموکراتها، در ضمن استدلال درخصوص اینکه محاکمه ترامپ لازم است، همچنین متمرکز بر استراتژی سیاسی خود برای تصویب کمکهای مربوط به کروناویروس هستند. سناتور جمهوریخواه کوین کریمر اظهار کرد: من نمی توانم تصور کنم که این فراتر از یک هفته ادامه داشته باشد. من فکر نمی کنم نسبت به این مساله اشتیاق چندانی از سوی کسی وجود داشته باشد.
سناتور دموکرات کریس مورفی در پاسخ به سوالی درخصوص ترجیحش درباره طول محاکمه گفت: من فکر نمیکنم این فرآینده نیاز به این که بیش از یک هفته ادامه یابد داشته باشد. برای هر طرفی دو روز کافی است.
همچنین سناتور دموکرات تام کارپر، یک همپیمان نزدیک جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا هم گفت، این محاکمه باید "چند روز" طول بکشد. او به خبرنگاران گفت: محاکمه چیزی نیست که لازم باشد چند ماه یا هفته طول بکشد. تنها چند روز کافی است.
توافقی که مک کانل و شومر به دنبالش هستند چارچوب زمانی برای فاز اول محاکمه که شامل گشودن استدلالهای هر دو گروه مدیران استیضاح مجلس نمایندگان و وکلای ترامپ میشود، تعیین می کند.
اگر که سنا رای به فراخواندن شاهدان ندهد، محاکمه سپس ممکن است سریعا به پایان خود همراه با طرح های بالقوه سناتورها، رایزنی ها درباره اتهامات، استدلالهای پایانی و سپس رای گیری بر سر محکوم کردن ترامپ از بابت جرایم و تخلفاتش نزدیک شود.
اخیرا مدیران استیضاح در مجلس نمایندگان آمریکا از ترامپ برای ایراد شهادت دعوت کردند که این درخواست از سوی وکلای وی رد شد. دموکراتها هنوز نگفته اند که آیا خواستار فراخواندن شاهدان بیشتر خواهند شد یا خیر.
محاکمه مربوط به اولین استیضاح ترامپ 21 روز طول کشید که منجر به کوتاه ترین محاکمه برای استیضاح ریاست جمهوری در آن زمان شد. محاکمه مربوط به استیضاح بیل کلینتون، رئیس جمهور اسبق آمریکا 37 روز و محاکمه مربوط به استیضاح اندرو جانسون، رئیس جمهور اسبق دیگر آمریکا 83 روز طول کشید.
یک سناتور ارشد جمهوریخواه پیش بینی کرد که محاکمه جدید تا روز جمعه یا شنبه انجام شود زیرا "این چیزی است که احتمالا هر دو طرف خواستار انجامش هستند"./ایسنا
احتمال محکوم شدن ترامپ در دادگاه سنا، صفر است
«رند پال»سناتور جمهوری خواه ضمن انتقاد از اقدام دموکرات ها در پیش بردن روند استیضاح دونالد ترامپ در سنای آمریکا، احتمال محکوم شدن رئیس جمهور سابق را به دلیل حمله به کنگره، صفر پیش بینی کرد.
«رند پال» سناتور جمهوری خواه آمریکایی احتمال محکوم شدن «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق این کشور را در جلسه استیضاح سنا صفر درصد برآورد کرد.
به گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، پال گفت تصور گمراه کننده رای گیری برای عوض کردن نتیجه انتخابات چه از طریق کنگره یا معاون رئیس جمهور را که ترامپ مطرح کرده بود، رد کرد.
وی در خصوص نتیجه استیضاح ترامپ هم گفت رئیس جمهور سابق محکوم نخواهد شد زیرا 45 جمهوری خواه حتی روند این کار را غیرقانونی خوانده اند. او در مصاحبه با شبکه «فاکس نیوز» گفت بنابراین این (استیضاح) حتی قبل از این که شروع شود، تمام شده است.
پال در ادامه خواستار محاکمه کسانی شد که برای استیضاح فشار می آورند و گفت سیاستمداران دموکرات، مثل «چاک شومر» رهبر دموکرات های سنا باید به دلیل «سخنرانی سیاسی» تحت پیگرد قرار بگیرند.
وی گفت: عبارات غلوآمیز در حمایت از استیضاح به همراه لفاظی خشن چاک شومر آنقدر بد بود که قاضی ارشد بلافاصله اعلام کرد این نوع زبان به اندازه همان جمعیتی که به کنگره حمله کردند، خطرناک است.
این سناتور جمهوری خواه وقایع رخ داده در واشنگتن را که ترامپ به دلیل آن ها قرار است استیضاح شود با اعتراضات ضد نژادپرستی در تابستان در پی قتل «جورج فلوید» شهروند سیاه پوست آمریکایی به دست پلیس مقایسه کرد و از موضع متفاوت دموکرات ها در برخورد با این دو مسئله انتقاد کرد.
رند پال گفت: «نمی توانیم استاندارد دوگانه داشته باشیم، باید با هر دو حزب یکسان برخورد کرد.» وی در اشاره به روند استیضاح افزود: فکر می کنم اگر دموکرات ها کمی با خودشان فکر می کردند، می گفتند این (استیضاح) عقیده وحشتناکی است.
بنابر این گزارش، با توجه به این که محکوم شدن ترامپ به اکثریت دو سومی سناتورها نیاز دارد و اکنون در سنا نسبت 50/50 بین دو حزب برقرار است، احتمال می رود رئیس جمهور جنجالی سابق آمریکا در سنا محکوم شناخته نشود.
در کنار محاکمه استیضاح، برخی دموکرات ها با استفاده از متمم 14 قانون اساسی به دنبال محروم کردن ترامپ از مناصب دولتی برای همیشه هستند. بر اساس این متمم، هر شخصی که در شورش دست داشته یا به دشمنان آمریکا کمک کرده، از مناصب دولتی منع خواهد شد.
تیم حقوقی ترامپ به شدت این اتهامات را انکار کرده و مدعی است او هوادارانش را در حمله ششم ژانویه به آرامش دعوت کرد.
در پی آن، برخی قانونگذاران جمهوری خواه و دموکرات کنگره ترامپ را به تحریک هواداران خود برای حمله به کنگره در تاریخ ششم ژانویه متهم کردند و به همین دلیل طرح استیضاح وی را در مجلس سنا پیش برده اند.
طبق توافق رهبران جمهوری خواه و دموکرات سنا، جلسه استیضاح ترامپ در روز هشتم فوریه (20 بهمن ماه دوشنبه) برگزار خواهد شد.
وبگاه خبری «بیزنس اینسایدر» پیشتر به نقل از برخی منابع اعلام کرد رئیس جمهور سابق این کشور در حال برنامه ریزی برای گرفتن انتقام از جمهوری خواهانی است که بخواهند به نفع محکومیت او در جلسه استیضاح رای بدهند.
اظهار نارضایتی حزب جمهوری خواه آمریکا از دختر چنی
حزب جمهوری خواه وایومینگ "لیز چنی" را بابت حمایت از دموکرات های مجلس نمایندگان در پرونده استیضاح ترامپ مورد سرزنش قرار داد.
به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، اظهار نارضایتی حزب جمهوری خواه از لیز چنی، دختر دیک چنی، معاون جورج بوش، رئیس جمهوری اسبق آمریکا بابت حمایت او از استیضاح دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا بدون پیشنهاد جلسه استماع یا روندهای موجود بوده است.
چنی به پایگاه خبری هیل گفته: ماه گذشته میلادی با قسم به قانون اساسی مجبور شدم به استیضاح ترامپ رای بدهم و این سوگند به سیاست یا حزب گرایی وابسته نیست.
لیز چنی، نماینده جمهوری خواه مجلس نمایندگان یکی از 10 جمهوری خواه مجلس بود که با عدول از خطوط حزبی، همراه با دموکرات ها به استیضاح دونالد ترامپ رای داد.
در متن استیضاح مجلس نمایندگان آمریکا، ترامپ به تحریک حامیانش در جریان حمله ششم ژانویه به کنگره متهم شده است.
کلیدواژه های این خبر
آمریکا   سناتور   یهودی   جمهوری خواه   شورش   حزب دموکرات   کنگره   رئیس جمهور سابق   استیضاح   نمایندگان دموکرات   روزنامه نیویورک تایمز   رئیس جمهور   مشروط   نافرجام   نمایندگان کنگره   شوکه   یهودیت   عصر جمعه   روزنامه   مجلس نمایندگان آمریکا   تروریست   دونالد ترامپ   دموکرات ها   استیضاح ترامپ   دموکراسی  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «آریا» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
ترامپ از کاخ سفید مستقیم به زندان می رود؟
مثلث
ترامپ به زندان می رود؟
رویداد 24
10 سال زندان در صورت اثبات نقش ترامپ در حمله به کنگره
فرتاک نیوز
آینده ترامپ و جمهوریخواهان آمریکا
ایرنا
بایدن: از صحبت درباره ترامپ خسته شدم
خبرگزاری دانشجو
تازه ترین اظهارنظر بایدن درباره ترامپ
دنیای اقتصاد
تشکیل اولین پرونده شکایت علیه ترامپ در ارتباط با حوادث کنگره
فارس
من از صحبت کردن درباره ترامپ خسته شده ام
خبرگزاری موج
بایدن: از صحبت کردن درباره ترامپ خسته شده ام
فارس
ترامپ بالاخره پیدا شد!
اعتدال
اصرار سناتور سابق جمهوریخواه بر محکومیت ترامپ
فارس
در دادگاه استیضاح ترامپ چه گذشت؟
خبر خودرو
واکنش چهره های آمریکا به تبرئه ترامپ/ نژادپرستی پیروز شد
خبرگزاری دانشجو
ترامپ از اتهام تحریک به شورش تبرئه شد
جام نیوز
ترامپ یک بار دیگر تبرئه شد
شهدای ایران
نژادپرستی در آمریکا پیروز شد
افکار نیوز
شکست دوباره طرح استیضاح ترامپ در سنای آمریکا
صبا ایران
واکنش ها به تبرئه ترامپ؛ نژادپرستی در آمریکا پیروز شد
فارس
واکنش ها به تبرئه ترامپ/حمله لفظی پلوسی به جمهوریخواهان/مک کانل ترامپ را تبرئه کردم اما او به هرحال مقصر است!
خبرآنلاین
ترامپ قسر در می رود
مثلث
استیضاح ترامپ شکست خورد
فرارو
رسانه های آمریکایی: رهبر جمهوری خواهان سنا به تبرئه ترامپ رای می دهد
رویداد 24
سنای آمریکا ترامپ را تبرئه کرد
مهر نیوز
رهبر جمهوری خواهان سنای آمریکا به تبرئه ترامپ رای می دهد
پارسینه
دادگاه ترامپ بدون دعوت از شهود
افکار نیوز
مهاجمان به کنگره در چند قدمی «کیف اتمی» آمریکا قرار داشتند+فیلم
فارس
روز چهارم محاکمه ترامپ در سنا/ دموکرات ها ترامپ را خائن خواندند/ وکلای ترامپ مواضع او را مناسب و بجا دانستند
خبرگزاری دانشجو
وکلای ترامپ استیضاح او را تسویه حساب دموکراتها خواندند
دیپلماسی ایرانی
دادستان های آمریکا، ترامپ را تهدیدی برای آینده دانستند
آریا
تاکید برنی سندرز بر استیضاح و محکومیت ترامپ
افکار نیوز
برگزاری سومین روز از محاکمه ترامپ
شبکه الکوثر
مرگ سیاسی ترامپ به تعویق می افتد؟/ استیضاح ترامپ رای نمی آورد
نامه نیوز
سومین روز از محاکمه ترامپ آغاز شد
مشرق نیوز
تصاویر جدیدی از یورش به کنگره آمریکا منتشر شد
خبرگزاری دانشجو
می خواستند سر نانسی پلوسی را ببرند/ مایک پنس در آستانهء اسیر شدن بود
قدس آنلاین
انتشار تصاویری بهت آور از لحظه حمله حامیان ترامپ به کنگره توسط دموکرات های آمریکایی + فیلم
پارسینه
تمایل 70 درصدی جمهوری خواهان برای پیوستن به حزب ترامپ
خرداد نیوز
آغاز محاکمه ترامپ در سنای آمریکا
ایران جیب
مجلس سنای آمریکا به قانونی بودن استیضاح ترامپ رای داد
همشهری آنلاین
در آستانه استیضاح در سر ترامپ چه می گذرد؟
جوان آنلاین
اخبار مرتبط
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.