حضرت زهرا (س) الگوی کامل ولایتمداری و دین داری

حضرت زهرا (س) الگوی کامل ولایتمداری و دین داری
قزوین- ایرنا - حضرت فاطمه زهرا (س) یگانه سلاله نبی خاتم (ص) ملقب به بی بی دوعالم را باید الگوی بی مثال و بی همتای ولایتمداری و دین داری نام برد که شناخت ابعاد شخصیتی ایشان تنها در سایه تامل و ژرف اندیشی میسر خواهد بود.
حضرت زهرا (س) الگوی کامل ولایتمداری و دین داری

به گزارش ایرنا، امروز سالروز شهادت جانسوز یگانه دخت نبی مکرم اسلام (ص) فاطمه الزهرا (س) است، بانویی که دین دار، ولایت مداری، پاکدامنی، همسرداری، فرزندپروری،رفتار و کردار او همه و همه الگویی ناب و بی مانند برای زندگی نه تنها مسلمانان بلکه مردم تمام عالم به شمار می رود.

سالروز شهادت صدیقه طاهره (س) بهانه ای برای بهتر شناختن آن حضرت و تبیین ویژگی های شخصیتی ایشان است.

سیزده جمادی الاول تا سوم جمادی الثانی ایام فاطمیه نام گذاری شده و شیعیان عالم هرساله در این ایام به مناسبت شهادت دختر پیامبر اسلام (ص) به عزاداری و سوگواری می پردازند.

کارشناسان مذهبی در گفت و گو با ایرنا جامعه امروز را بیش از هر زمان دیگری نیازمند شناخت سیره حضرت فاطمه (س) دانسته و تاکید دارند تا اهالی فرهنگ و رسانه و روحانیون و طلاب بیش از پیش در این مسیر حرکت کنند.

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) قزوین به مناسبت شهادت مظلومانه دخت نبی مکرم اسلام (ص) با برخی از مسوولان مذهبی استان قزوین پیرامون ابعاد شخصیتی حضرت صدیقه کبری (س) به گفت وگو نشست که ماحصل آن در ادامه آورده شده است.

حضرت فاطمه زهرا(س) اولین حامی ولایت بود

نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین به مناسبت فرارسیدن شهادت مظلومانه حضرت فاطمه زهرا(س) با اشاره به شخصیت آن حضرت اشاره کرد و گفت: این بانوی بزرگوار جزو معصومین هستند و باید یادآور شد امام زمان (عج) نیز حضرت زهرا (س) را الگوی خود می دانند.

حجت الاسلام علی معبودی با بیان اینکه جایگاه حضرت فاطمه زهرا (س) آنقدر بالا و مقدس است که در برخی روایات مقام بی بی دوعالم بالاتر از مقام انبیا و ملائکه برشمرده شده است، افزود: در این روایات اشاره شده که اگر انبیا و اولیای الهی به درجه ای از مقام دست یافته اند، به دلیل اقرار به عظمت و فضیلت آن بانوی عظیم الشأن بوده است.

وی اظهار داشت: حضرت فاطمه زهرا (س) دارای ویژگی های فراوانی بودند که موجب شد از ایشان به عنوان انسان کامل نام برده شود به گونه ای که نقل است امام زمان (عج) می فرمایند حضرت زهرا(س) الگوی من هست، این ویژگی ها را می شود در ابعاد مختلف شخصیتی، عبادت، بندگی و پارسایی ایشان و همچنین در حوزه مسائل اجتماعی، انفاق، ایثار آن حضرت دید.

حجت الاسلام معبودی با بیان اینکه حیا و عفت یکی دیگر از ویژگی های ایشان است، افزود: زندگی حضرت زهرا (س) به مثابه یک الگوی جامع و کامل باید در تمام ابعاد زندگی ما جاری و ساری باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الامر (ع) استان قزوین گفت: در بعد سیاسی و اجتماعی نیز اولین کسی که از ولایت دفاع کردند حضرت زهرا (س) بودند به گونه ای که به سراغ انصار و مهاجر می رفتند و شخصیت و موقعیت و جایگاه امیر مومنان و اینکه لباس ولایت شایسته حضرت علی ع است را تشریح می کردند.

حجت الاسلام معبودی افزود: خطبه ای که حضرت زهرا (س) در مسجد مدینه خواندند مصداق بارز همین ولایت مداری است و نهایتاً اولین کسی در مسیر ولایت به شهادت رسید ایشان بودند، به همین دلیل است که توصیه می کنیم چه مرد و زن برای اینکه زندگی طیب داشته باشند به سیره این حضرت عمل کنند.

وی تصریح کرد: انسان برای اینکه به کمال برسد نیازمند الگو است و الگوی کامل در بعد مادی و معنوی در وجود زهرای اطهر خلاصه شده است و توسل به ایشان داروی بسیاری از مشکلاتی است که ما امروز در عرصه های مختلف داریم.

نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین با بیان اینکه فرهنگ فاطمی همان فرهنگ ناب اسلام است، افزود: توجه به سیره حضرت فاطمه زهرا(س) می تواند موجب پیاده سازی اسلام ناب محمدی در جامعه شود.

ایام فاطمیه فرصت مناسبی آشنایی با معارف اهل بیت (ع) است

مدیر حوزه علمیه قزوین بابیان اینکه ایام فاطمیه بدون شک فرصت مغتنمی برای شناخت بیشتر و آشنایی با معارف اهل بیت (ع) است، گفت: اگر ما عمیقا با اهل بیت (ع) انس پیدا کنیم قطعاً دلباخته و مرید فرهنگ ناب اهل بیت (ع) خواهیم شد.

حجت الاسلام محمدتقی سبحانی نیا افزود: به چند جهت نیاز است که ما به ابعاد زندگی اهل بیت(ع) توجه کنیم، نخست اینکه خدای متعال اراده کرده است که اهل بیت (ع) همیشه پاک و طاهر باشند و از هرگونه خطا و افتادن در دام شیاطین مصون هستند بنابراین یک نکته ویژه و شاخص اهل بیت (ع) معصومیت آن هاست.

مدیر حوزه علمیه قزوین یادآورشد: نکته دوم این است که آنها خیرخواه امت پیامبر اسلام هستند یعنی جز سعادت و خیر و خوشبختی و عاقبت بخیری برای امت اسلامی چیزی نمی خواهند.

حجت الاسلام سبحانی نیا خاطرنشان کرد: خداوند می فرماید هر چه خیر است از ناحیه من است و از این رو هر خیر و برکتی که به ما می رسد از سوی خداست حال اینکه می تواند این خیرها و برکات و نعمات به وسیله اهل بیت (ع) نیز باشد چرا که آنها واسطه خیر به انسان ها هستند بنابراین اطاعت از اهل بیت (ع) و الگوگیری از آنها بدون تردید برای ما خیرات و برکات زیادی را به دنبال دارد.

وی افزود: حضرت زهرا (س) به عنوان اهل بیت و مادر ائمه اطهار (ع) با ویژگی های ذکر شده نه تنها برای بانوان بلکه برای همه مسلمانان واسطه خیر و الگویی نمونه هستند.

مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: ابعاد مختلف زندگی اجتماعی و فردی ایشان سراسر درس است و در بحث ارتباط با خداوند می توان گفت دختر پیامبر اکرم (ص) و یکی از پنج تن آل عباست که جزو معصومین است و در حقیقت خداوند این انور مطهر را برای بهشت خود آفریده است.

حجت الاسلام سبحانی نیا ادامه داد: وقتی نوبت به عبادت می رسد ایشان از همه پیشی می گیرند و در زندگی اجتماعی و تعامل با مردم نیز نقش پررنگ ایشان مشاهده می شود، همین طور در زندگی اجتماعی و خانوادگی نیز می توان ایشان را تاثیرگذار و نمونه دانست و از این رو ایشان را الگو و راهنمای همه بشریت می دانیم.

وی یادآور شد: صدیقه طاهره(س) فداکارترین فردی بود که بعد از رحلت پیامبر(ص) در برابر ناکسان ایستاد و مصرانه حق امیرمؤمنان(ع) که حاکمیت وی بود از آنان مطالبه می نمود.

تبیین ابعاد شخصیتی حضرت فاطمه زهرا (س) در جامعه ضروری است

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین نیز گفت: تبیین ابعاد شخصیتی حضرت فاطمه زهرا (س) برای جامعه ما به ویژه نسل جوان بسیار ضروری است.

حجت الاسلام غلامحسن شهسواری با بیان اینکه شخصیت و سیره حضرت زهرا (س) در طول قرن ها همچنان نیازمند تحقیق و بررسی است، افزود: ابعاد شخصیتی حضرت زهرا (س) دارای ویژگی های گوناگونی است که می تواند در ابعاد مختلف مورد توجه و بررسی الگوی نسل امروز قرار گیرد.

وی اظهار داشت: حضرت فاطمه (س) در عمر کوتاه خود توانست منشأ بسیاری از تحولات و تغییرات اساسی باشد و به الگویی بی بدیل برای زنان جهان محسوب شود و ابعاد مختلفی از زندگی آن حضرت ازجمله حضور سیاسی، اجتماعی، ولایتمداری و تکریم ولایت هنوز برای نسل جوان و خانواده ها بعد از گذشته هزار و 400 سال نشناخته مانده است.

حجت الاسلام شهسواری با تاکید بر لزوم الگوپذیری زنان جامعه ما از فرهنگ فاطمی، افزود: ازجمله مهم ترین خصلت های این بانوی بزرگوار عفت و حیای آن حضرت است که زنان و دختران جوامع اسلامی باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.

به گفته وی، عفاف و حجاب، تربیت فرزند، خانه داری، همسرداری، انفاق و توجه به مستمندان و به محرومین از ابعاد دیگر شخصیت حضرت فاطمه (س) است که همگی الگوی مناسبی برای جامعه اسلامی به شمار می روند.

این مسوول بابیان اینکه حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی ولایت مداری در جامعه اسلامی است، تصریح کرد: ایشان در دفاع از جایگاه ولایت نقش بی دلیل و محوری را برعهده داشتند و نقش حیاتی در احیاء دین مبین اسلام و رسالت پیامبر اسلام (ص) ایفا کرد و بعد از رحلت پیامبر (ص) در کنار حضرت علی (ع) تا لحظه آخر ایستادگی کرد.

حجت الاسلام شهسواری تاکید کرد: حضرت فاطمه زهرا (س) در احیاء ارزش های دینی در جامعه نقش مهمی ایفا کردند و اگر امروز سیره آن حضرت در جامعه اسلامی احیا شود شاهد رفع بسیاری از آسیب ها و مشکلات نخواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم نسل جوان با مطالعه و شناخت دقیق ابعاد زندگی حضرت زهرا (س) و سیره و منش آن حضرت بتوانند از مکتب ایشان الگو گیری کنند.

نباید از نگاه جنسیتی به ویژگی های شخصیتی حضرت فاطمه زهرا (س) نگاه کرد

دبیر کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان قزوین گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) برای همه بشریت یک الگوی کامل و معرفتی هستند چرا که ایشان متصل به نبوت و فرزند پیامبر خاتم هستند و هر چه کرامت در ایشان وجود دارد قطعاً در این بانوی بزرگوار نیز وجود داشته است.

حجت الاسلام علی رمضانی افزود: نباید از نگاه جنسیتی به حضرت زهرا (س) و زندگی ایشان نگریست چراکه ایشان یک الگوی کامل برای تمام بشریت هستند و تنها به زنان اختصاص ندارند و لذا اگر بخواهیم حضرت زهرا را در قالب جنسیتی تعریف کنیم این ظلم است.

وی تاکید کرد: شخصیت حضرت زهرا (س) الگوی جامع و کاملی برای تمامی اعصار است و ما امروز نیاز داریم که رفتار، کردار و اخلاق ایشان را برای نسل جوان بیش از پیش معرفی و تبیین کنیم.

حجت الاسلام رمضانی افزود: اگر یک الگوی مناسب و کامل برای زندگی خود بخواهیم معرفی کنیم، الگوی رفتاری حضرت زهرا بهترین خواهد بود چراکه در جامعه از من روحانی گرفته تا پیر و جوان همه به ایشان معتقدند و اگر ایشان را الگو قرار دهند جامعه دیگر بسیاری از مشکلات اخلاقی در جامعه ما وجود نخواهد داشت.

وی افزود: بسیاری از مسائل و مشکلات و آسیب های اجتماعی نشات گرفته از دوری از اهل بیت (ع) است واین واقعیت است که ما در مورد تبیین شخصیت حضرت زهرا (س) کمتر تلاش کرده ایم که و امروز باید بررسی کنیم که در مورد زندگی آن حضرت چقدر کتاب نوشته شده و چقدر در مدارس و دانشگاه ها در این خصوص کارشده است.

دبیر کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان قزوین افزود: نکته بعدی در زندگی زناشویی و همسرداری ایشان است که تربیت فرزندان و نقش و جایگاه زنان در خانواده و جامعه که نقش کلیدی بر عهده دارند را نشان می دهد حال اینکه ما چقدر توانسته ایم به وظایف خود عمل کنیم و اینکه دشمنان این الگوها را تعریف کرده ولی ما در این مسیر ما کار نکردیم نشان از کم کاری ما دارد که امیدواریم حضرت زهرا (س) کمک کنند تا بتوانیم ابعاد وجود ایشان را بهتر بشناسیم.

وی همچنین گفت: جوانان ما اگر دنبال زندگی عاشقانه هستند و در رمان ها به دنبال آن می گردند باید بدانند بهترین الگو زندگی حضرت زهرا (س) است، چرا که رفتارهای عاطفی، عاشقانه در زندگی ایشان با امیرالمؤمنین بسیار مشهود است و نسبت به پدر و همسر بسیار متواضع بودند که نیاز است تا به این بخش های زندگی ایشان بیشتر بپردازیم.


کلیدواژه های این خبر
طلاب   خاتم   روحانیون   ولایت فقیه   مذهبی   قزوین   امام زمان عجل الله   امام علی علیه السلام   صاحب الامر   ولایت مداری   مسائل اجتماعی   دین داری   اولیاء الهی   توسل   حیا و عفت   امیر مومنان   مادی و معنوی   بندگی   مرد و زن   ساری   الزهرا   فرزندپروری   ولایتمداری   انسان کامل   مسلمین   ملائکه   سیره   مظلومانه   انبیا   یگانه   معصومین   جامعه امروز   سالگرد شهادت   ایام فاطمیه   سیاسی و اجتماعی   حضرت زهرا سلام الله علیها   عزاداری  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «ایرنا» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
بانویی که تمام عمر در مسیر بندگی خداوند گام برداشت
شعار سال
امیرالمومنین(ع) محور وحدت در جامعه اسلامی است
خبرگزاری بسیج
امیرالمومنین(ع) محور وحدت جامعه اسلامی است
خبرگزاری حوزه
انتقاد دبیر جامعه روحانیت شیراز از میراث فرهنگی و اوقاف| مسجد جای سلفی های آنچنانی نیست
خبرگزاری حوزه
"جامعه" و "غدیریه" 2 میراث امام هادی (ع) برای انتقال معارف امامت و ولایت/ سیره دهمین خورشید؛ مقاومت دربرابر تحریم ها و فشارهای دشمنان است
عصر هامون
جوانان و علما هوشیار باشند و از افراط پرهیز کنند
گیتی آنلاین
تقویت بصیرت و دشمن شناسی عامل تدوام انقلاب است
مهر نیوز
ولایتمداری، تکلیف و مشق امروز ما در غیاب امام زمان است
خبرگزاری بسیج
پرهیز از تجملات، بهترین مشوق ازدواج در جامعه امروز است
ایرنا
چند نکته مهم پیرامون سیره تربیتی و عبادی حضرت «فاطمه زهرا (س)»/الگویى براى تمام مادران
میزان
ضرورت ارتقای شخصیت فردی و جایگاه اجتماعی زنان
ایرنا
زنان با الگوگیری از حضرت زهرا(س) در جامعه نقش آفرینی کنند
خبرگزاری حوزه
انقلاب اسلامی تحقق بخش آرمان های اولیای الهی است
صدا و سیما
نباید کرونا بهانه ای شود که حتی با رعایت پروتکل های بهداشتی هیچ مراسمی برگزار نشود
خبرگزاری حوزه
دفاعِ بهنگام از ولایت ویژگی بارز حضرت زهرا(س) است
خبرگزاری بسیج
مراسم سوگواری شهادت حضرت زهرا(س)به صورت خودرویی در ارطه برگزار شد
شبستان
درس بزرگ حضرت فاطمه(س)،حفظ ولایت است
خبرگزاری بسیج
صبر حضرت زهرا (س) الگویی برای زنان و مردان عالم
هم اندیشی
«منیت ها» منشاء مخالفت با دستورات ولی الامر مسلمین
رسانیوز
ولایت مداری زمان و مکان نمی شناسد
خبرگزاری حوزه
شناخت سیره علمی و عملی حضرت زهرا(س) آورده مجالس فاطمیه است/ اختلافات فرهنگی آفتی بین خانواده ها است
ابنا
آئین تشییع نمادین حضرت زهرا(س)به صورت خودرویی در ورامین برگزار شد
مهر نیوز
آئین تشییع نمادین حضرت زهرا(س) در ورامین برگزار شد
ایسنا
پایبندی به ولایت و امامت بارزترین اصول شخصیتی حضرت زهرا (س) بود
تسنیم
سیره حضرت زهرا(س)، الگوی حیات طیبه قرآنی
خبرگزاری حوزه
سمنانی ها در سوگ شهادت حضرت زهرا (س) عزاداری کردند
تسنیم
سومین حرم اهل بیت(ع) در شهادت حضرت زهرا(س) به سوگ نشست
تسنیم
روضه زندگی ساز/ خدام حرم رضوی زمینه آزادی زندانیان مالی را فراهم کردند
تسنیم
برگزاری ختم حدیث شریف کسا در مسجد حضرت ولیعصر(عج) خشکرودبار
شبستان
حضرت فاطمه(س) نمونه بارز دفاع از ولایت بود
ایرنا
فاطمه(س) نماد بارز ولایتمداری و دفاع از حریم ولایت است
ایرنا
استان سمنان سرای غم شد/ سیاه پوشان عاشقان در سوگ حضرت فاطمه (س)
مهر نیوز
حضرت زهرا در عدالت اجتماعی نمونه بودند
خبرگزاری حوزه
چرا به حضرت زهرا(س) ام ابیها می گویند؟/اسباب شفاعت حضرت زهرا در قیامت
خبرگزاری بسیج
ضرورت الگوگیری از خطبه فدکیه در عمل به قرآن
خبرگزاری حوزه
حضرت فاطمه زهرا(س)، چراغ راه رستگاری بشریت/ فرزند رسول الله(ص) اسوه حسنه و الگوی نیکو
راه دانا
حضرت فاطمه(س) الگویی جاودانه برای جهانیان است/ امام حسن و حسین(ع) نماد شیوه تربیتی بی بی دو عالم
عصر هامون
حضرت زهرا(س) الگوی کامل ولایتمداری است/ سیره فاطمی؛ سرمشق زندگی بانوان
راه دانا
شور و شعور فاطمی عاشقان اهل بیت (ع) شهرستان گناوه
ایرنا
«پرچم فرهنگ فاطمی» در سراسر جهان به اهتزاز در خواهد آمد
خبرگزاری دفاع مقدس
اخبار مرتبط
bltشعار سال : بانویی که تمام عمر در مسیر بندگی خداوند گام برداشت
bltخبرگزاری بسیج : امیرالمومنین(ع) محور وحدت در جامعه اسلامی است
bltخبرگزاری حوزه : امیرالمومنین(ع) محور وحدت جامعه اسلامی است
bltخبرگزاری حوزه : انتقاد دبیر جامعه روحانیت شیراز از میراث فرهنگی و اوقاف| مسجد جای سلفی های آنچنانی نیست
bltعصر هامون : "جامعه" و "غدیریه" 2 میراث امام هادی (ع) برای انتقال معارف امامت و ولایت/ سیره دهمین خورشید؛ مقاومت دربرابر تحریم ها و فشارهای دشمنان است
bltگیتی آنلاین : جوانان و علما هوشیار باشند و از افراط پرهیز کنند
bltمهر نیوز : تقویت بصیرت و دشمن شناسی عامل تدوام انقلاب است
bltخبرگزاری بسیج : ولایتمداری، تکلیف و مشق امروز ما در غیاب امام زمان است
bltایرنا : پرهیز از تجملات، بهترین مشوق ازدواج در جامعه امروز است
bltمیزان : چند نکته مهم پیرامون سیره تربیتی و عبادی حضرت «فاطمه زهرا (س)»/الگویى براى تمام مادران
bltایرنا : ضرورت ارتقای شخصیت فردی و جایگاه اجتماعی زنان
bltخبرگزاری حوزه : زنان با الگوگیری از حضرت زهرا(س) در جامعه نقش آفرینی کنند
bltصدا و سیما : انقلاب اسلامی تحقق بخش آرمان های اولیای الهی است
bltخبرگزاری حوزه : نباید کرونا بهانه ای شود که حتی با رعایت پروتکل های بهداشتی هیچ مراسمی برگزار نشود
bltخبرگزاری بسیج : دفاعِ بهنگام از ولایت ویژگی بارز حضرت زهرا(س) است
bltشبستان : مراسم سوگواری شهادت حضرت زهرا(س)به صورت خودرویی در ارطه برگزار شد
bltخبرگزاری بسیج : درس بزرگ حضرت فاطمه(س)،حفظ ولایت است
bltهم اندیشی : صبر حضرت زهرا (س) الگویی برای زنان و مردان عالم
bltرسانیوز : «منیت ها» منشاء مخالفت با دستورات ولی الامر مسلمین
bltخبرگزاری حوزه : ولایت مداری زمان و مکان نمی شناسد
bltابنا : شناخت سیره علمی و عملی حضرت زهرا(س) آورده مجالس فاطمیه است/ اختلافات فرهنگی آفتی بین خانواده ها است
bltمهر نیوز : آئین تشییع نمادین حضرت زهرا(س)به صورت خودرویی در ورامین برگزار شد
bltایسنا : آئین تشییع نمادین حضرت زهرا(س) در ورامین برگزار شد
bltتسنیم : پایبندی به ولایت و امامت بارزترین اصول شخصیتی حضرت زهرا (س) بود
bltخبرگزاری حوزه : سیره حضرت زهرا(س)، الگوی حیات طیبه قرآنی
bltتسنیم : سمنانی ها در سوگ شهادت حضرت زهرا (س) عزاداری کردند
bltتسنیم : سومین حرم اهل بیت(ع) در شهادت حضرت زهرا(س) به سوگ نشست
bltتسنیم : روضه زندگی ساز/ خدام حرم رضوی زمینه آزادی زندانیان مالی را فراهم کردند
bltشبستان : برگزاری ختم حدیث شریف کسا در مسجد حضرت ولیعصر(عج) خشکرودبار
bltایرنا : حضرت فاطمه(س) نمونه بارز دفاع از ولایت بود
bltایرنا : فاطمه(س) نماد بارز ولایتمداری و دفاع از حریم ولایت است
bltمهر نیوز : استان سمنان سرای غم شد/ سیاه پوشان عاشقان در سوگ حضرت فاطمه (س)
bltخبرگزاری حوزه : حضرت زهرا در عدالت اجتماعی نمونه بودند
bltخبرگزاری بسیج : چرا به حضرت زهرا(س) ام ابیها می گویند؟/اسباب شفاعت حضرت زهرا در قیامت
bltخبرگزاری حوزه : ضرورت الگوگیری از خطبه فدکیه در عمل به قرآن
bltراه دانا : حضرت فاطمه زهرا(س)، چراغ راه رستگاری بشریت/ فرزند رسول الله(ص) اسوه حسنه و الگوی نیکو
bltعصر هامون : حضرت فاطمه(س) الگویی جاودانه برای جهانیان است/ امام حسن و حسین(ع) نماد شیوه تربیتی بی بی دو عالم
bltراه دانا : حضرت زهرا(س) الگوی کامل ولایتمداری است/ سیره فاطمی؛ سرمشق زندگی بانوان
bltایرنا : شور و شعور فاطمی عاشقان اهل بیت (ع) شهرستان گناوه
bltخبرگزاری دفاع مقدس : «پرچم فرهنگ فاطمی» در سراسر جهان به اهتزاز در خواهد آمد
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.