استان مرکزی شریک خوبی برای خودروسازان کشور است

استان مرکزی شریک خوبی برای خودروسازان کشور است
گروه استان ها- استاندار مرکزی با بیان اینکه استان مرکزی شریک خوبی برای خودروسازان کشور است گفت: استان مرکزی ظرفیت بالایی در تامین قطعه مورد نیاز خودروسازان دارد.
استان مرکزی شریک خوبی برای خودروسازان کشور است

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سیدعلی آقازاده شامگاه پنجشنبه در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان مرکزی با اشاره به سفر یک روزه مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو خاطرنشان کرد: تمام زحمت تولید یک خودرو در کشور ابتدا برعهده قطعه سازان بوده و استان مرکزی از ظرفیت های بسیار خوبی در 4 الی 5 سال اخیر برای ایجاد واحدهای ساخت قطعات خودرو ایجاد شده که نویدبخش است.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: استان مرکزی در دهه های اخیر در کنار فعالیت های صنعتی ما شاهد شکوفایی در صنعت قطعه سازی در استان بوده ایم و دلیل سفر مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو نیز به همین دلیل است و قطعه سازان و نمایندگان نقش موثری در این سفر داشته اند.

آقازاده عنوان کرد: حضور مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو فرصت خوبی برای استان است تا از این سفر کاملا حرفه ای که مدیرعامل ایران خودرو همراه مدیران و کارشناسان فنی خود تشریف آورده و در ادامه برنامه های سفر در یک جلسه در تهران به همراه نمایندگان قطعه سازی استان به یک جمع بندی مناسب می رسیم.

وی تصریح کرد: ظرفیت سرمایه گذاری هزاران میلیارد تومان در استان مرکزی وجود دارد، در 10 سال اخیر ظرفیت های گسترده ای همچون واگن پارس، ایرالکو، هپکو، ماشین سازی، هپکو و بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک در استان مرکزی وجود دارد.

استاندار مرکزی ادامه داد: برای ساخت قطعات بیشتر و حتی ساخت یک محصول با ظرفیت و توانمندی 3000 واحد صنعتی و داشتن زیرساخت های مهم میتوانیم ساخت محصولات نهایی ایران خودرو را در استان مرکزی داشته باشیم.

آقازاده بیان کرد: استان مرکزی با همه توان و بهره گیری از ظرفیت ها و فرصت ها برای آغاز یک کار بزرگ آماده است تا ظرف یک الی دو ماه به یک نتیجه نهایی و توافق برسیم که شرکت ایران خودرو تمایل خود را با حضور خود اعلام کرده اند تا به دستاوردهای خوبی دست پیدا کنیم.

اوراق گواهی اعتبار مولد، برای تامین مالی قطعه سازان منتشر می شودمطالبات قطعه سازان به 34 هزار میلیارد تومان رسید

وی بیان کرد: مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو به همه موضوعات مطرح شده در جلسه پاسخ دادند، از وی خواستاریم یک گروه را به جهت نظارت و تمرکز بر تمام اتفاقات استان حداکثر تا هفته آینده تعیین کند تا به همراه گروه استان بر روی فعالین اقتصادی و قطعه سازان و تمرکز بر آن چیزی که در استان ما همچون قالب سازی و قطعه سازی ویژه است کار کارشناسی به منظور تولید صورت بگیرد.

آقازاده افزود: ما در استان مرکزی از ظرفیت ها، زیرساخت ها و فضای خوبی برخوردار هستیم و نیازی به سرمایه گذاری ندارد و کار مشترک دو تیم استان مرکزی و گروه صنعتی ایران خودرو انجام شود.

استاندار مرکزی ادامه داد: در جلسه بعدی گزارش کار و دستاوردهای این سفر که انشاالله برای صنعتگران، قطعه سازان و کارآفرینان استان در زمینه های مختلف نه فقط خودرو می تواند موثر واقع شود حتما بررسی می شود.

تعامل خودروسازان کشور با واحدهای قطعه ساز استان مرکزی افزایش می یابد

سعید فرخی معاون اقتصادی استاندار مرکزی در این جلسه با اشاره به بازدیدهای مدیرعامل شرکت ایران خودرو در استان اظهار داشت: در زمینه سفر مدیرعامل ایران خودرو به استان و بازدیدها چند ماه برنامه ریزی شده و در گذشته تیم هایی از سمت ایران خودرو برای بازدید از شرکت های داخل استان اعزام شده و توانمندی های استان تا حدودی شناسایی شده که در نهایت منجر به امضا 3 تفاهم نامه می شود که چهارچوب و قراردادهای آینده را مشخص می کنند .

وی افزود: چند ماه درباره تعامل هرچه بیشتر استان با مجموعه ایران خودرو برنامه ریزی شده و سفرهایی کارشناسی در سطوح مختلف در استان انجام شده که امیدواریم با تداوم این نشست ها و تعاملات شاهد استفاده از توانمندی های استان به نحو احسن باشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی ادامه داد: امروز مدیرعامل ایران خودرو 3 بازدید از شهرستان ساوه و 4 بازدید از شهرستان اراک و نمایشگاه بسیار خوبی که اتاق بازرگانی و انجمن قطعه سازان ترتیب داده بودند، داشتند که این نمایشگاه جمع بندی بعضی افرادی که در نقاط مختلف استان در حوزه قطعه سازی مهارت دارند است که سبب شد تا تعامل بهتری بین مجموعه ایران خوردو و آنها انجام شود، بازدیدهای مختلفی انجام شد و این ظرفیت وجود دارد تا با استفاده از توانمندی های استان این برنامه ها ادامه داشته باشد.

فرخی با اشاره به عوارض صدور پروانه ساختمانی در واحدهای دام و طیور در خارج از محدوده گفت: همه عوارضات و صدور پروانه ها در خارج از حریم محدوده شهرها موضوع مهمی است که سال گذشته نیز مطرح شد و در نهایت در زمینه کارشناسی به جمع بندی رسیدند که ضرایب حداقلی برای عوارض ساخت و ساز بخش کشاورزی با هماهنگی فرمانداران، بخشداران و شوراهای اسلامی شهر و روستا برای سال 1400 تمدید شود .

وی بیان کرد: شاکله این پیشنهاد این است که حداقل تعرفه عوارض برای ساخت و سازهای بخش کشاورزی در داخل روستاها و خارج از حریم روستاها به شوراهای اسلامی توصیه شود که حداقل ضریب را اعمال کنند و این مصوبه جنبه توسعه ای دارد.

3 هزار و 700 نفر در قطعه سازی استان شاغل هستند

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اراک نیز در این جلسه با اشاره به اظهار داشت: 3 هزار و 700 نفر در قطعه سازی استان شاغل هستند و حدود 110 میلیون قطعه تولید می کنیم که حجم مطالبات ما معادل 3 هزار و 700 میلیارد تومان مطالبه سنگینی است و برای 114 شرکتی که 70 شرکت تولیدکننده و 45 شرکت کارگزاری دارند این مقدار قابل تحمل نیست.

ناصر بیگی افزود: مکافات ضرر خودروسازی را قطعه ساز متحمل می شود و کیفیت خودرو ارتباط مستقیمی با کیفیت قطعات دارد که برای افزایش کیفیت آنها و قدرت رقابت در جهان پیشرفته امروز باید از قطعه سازان حمایت ویژه شود.

وی ادامه داد: اگر امروز قطعه ساز در فشار است به این سبب است که کیاموتور در کره با 53 هزار کارمند سال گذشته 2 میلیون و 800 هزار خودرو خروجی داشته و ما با 57 هزار کارمند در ایران خودرو حدود 700 هزار خودرو خروجی داشتیم که آمار وحشتناک است.

بیگی تصریح کرد: باید شرایط تولید اصلاح شود تا قیمت خودرو کاهش یابد که در غیراینصورت قطعه ساز و مصرف کننده زیان می کند بنابراین امیدواریم مشکلات با همکاری و همیاری برطرف شوند و از قطعه سازان حمایت شود.

رئیس انجمن قطعه سازان استان مرکزی هم در این جلسه با اشاره به وضعیت استان در حوزه قطعه سازی گفت: انجمن قطعه سازان با 114 عضو تولیدکننده قطعه در استان مشغول به فعالیت است و ظرفیت های بسیار خوبی در استان و امکان بالفعل کردن آنها وجود دارد که لازمه این کار همگرایی خوب بین شرکت ایران خودرو و مسئولان استانی است تا بتوانیم از سرمایه ملی به خوبی استفاده کنیم.

رعنایی افزود: یکی از مشکلات واحدهای تولیدی نیاز مبرم به نقدینگی و سرمایه در گردش است که با 3 برابرشدن قیمت نهاده های تولید از سال گذشته تاکنون و افزایش قیمت مواد پتروشیمی و فولاد شرایط سختی برای واحدهای تولیدی ایجاد شده است بنابراین شرکت ایران خودرو باید در بازپرداخت بدهی شرکت های قطعه سازی اقدام کند که در این صورت شرکت ها می توانند بخشی از این سرمایه را در توسعه واحدهای RD خود صرف کنند و فعالیت بیشتری داشته باشند.

وی ادامه داد: در یک زمان بندی مشخص باید نحوه پرداخت مطالبات و بدهی ها اعلام شود زیرا در صورتی که تا پایان سال سرمایه در گردش مورد نیاز را نتوان تامین کرد با ریزش نیرو و تاخیر در پرداخت معوقات به سازمان های دولتی مواجه می شویم.

رعنایی با اشاره به اینکه مجموعه ایران خودرو و قطعه سازی باید بایدکدیگر همکاری و تعامل داشته باشند،گفت: در قراردادهای گذشته بازپرداخت ها 120 روزه بوده اما با توجه به اینکه خرید نهاده های تولید نقدی و پیش پرداختی شده مبلغ قراردادهای جدید نیز یک ماهه پرداخت شود تا واحدها از 50 درصد ظرفیت خالی خود استفاده کنند.

وی افزود: یکی از مهم ترین مشکلات تولیدکنندگان تامین مواد اولیه به ویژه در مواد پتروشیمی و فولاد است که باید این مشکل برطرف شود تا تولیدکنندگان مجبور به تهیه مواد اولیه با قیمت های بالاتر و دلال های خارج از سیستم نباشند.

شرکت های قطعه ساز کشور 40 هزار میلیارد تومان از ایران خودرو مطالبه دارند

دبیر شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی با اشاره به وضعیت شرکت های قطعه ساز گفت: شرکت های قطعه ساز کشور 40 هزار میلیارد تومان از ایران خودرو مطالبه دارند که باید مورد توجه قرار گیرد و پیشنهاد می شود که کمیته ای تخصصی در راستای بررسی توانمندی های استان برای ایجاد خطوط تولید جدید قطعه سازی به صورت مستقیم برای قطعه سازان تشکیل شود.

حمیدرضا مهدی نیا افزود: یکی دیگر از پیشنهادات این است که با توجه به ظرفیت های موجود در استان شرکت ایران خودرو می تواند نسبت به ایجاد و انتقال خط تولید و تکنولوژی قطعه سازی در استان اقدام کند به طوری که با توجه به استقرار صنایع بزرگ در استان آمادگی داریم که بخشی از تجهیزاتی که ایران خودرو به خارج از کشور سفارش می دهد تولید کنیم.

وی ادامه داد: ضعف نقدینگی سبب بروز مشکلاتی در پرداخت مالیات و بیمه تامین اجتماعی شرکت ها می شود و قطعه سازان هم مشمول جریمه عدم پرداخت می شوند به همین سبب بدهی ها باید تهاتر شود یا سازمان بیمه تامین اجتماعی و امور مالیاتی مطالبات را تقسیط و جریمه ها را ببخشند.
وی تصریح کرد: با توجه به امکانات موجود در شرکت هپکو پیشنهاد می شود کارگروه توانمند و تخصصی با همکاری شرکت ایران خودرو دیزل برای بررسی تبدیل این واحد به واحد خودروسازی سنگین تشکیل شود.

کمیسیون نمایندگی ها پرداخت نشده است

رئیس اتاق اصناف استان مرکزی هم در این جلسه با اشاره به وضعیت نمایندگی های ایران خودرو گفت: با وجود پرداخت مالیات ارزش افزوده نمایندگی های شرکت ایران خودرو اما کمیسیون این نمایندگی ها پرداخت نشده که مشکلاتی برای آنها ایجاد کرده است.

جمشید زند افزود: در سایت ایران خودرو قیمت کالا و خدمات درج شده اما با همان قیمت به نمایندگی نمی رسد و این موضوع مشکلاتی ایجاد کرده به طوری که نمایندگی های شرکت، قطعاتی را سفارش می دهند اما نمی توانند کامل در اختیار داشته باشند درصورتی که با قیمت بالاتر در بازار آزاد پیدا می شود به همین سبب مردم از این وضعیت ناراضی هستند.

وی ادامه داد: یکی دیگر از مشکلات نمایندگی ها این است که در موضوع سبدفروشی گاهی دو قطعه مورد نیاز است اما نمایندگی باید همه قطعات را خریداری کند و در زمینه کیفیت محصولات ایران خودرو نیز نارضایتی هایی وجود دارد به همین سبب باید دوره های آموزشی برای مکانیک ها برگزار شود.

انتهای پیام/711/ ت


کلیدواژه های این خبر
آقازاده   واحد صنعتی   قطعه سازان   استانداران   ماشین سازی   قطعات خودرو   شکوفایی   ایرالکو   استانها   شرکت ایران خودرو   سیدعلی آقازاده   گفتگوی دولت   معاون اقتصادی   نتیجه نهایی   اوراق گواهی   قالب سازی   کار کارشناسی   سرمایه گذاری   خودروسازی   تامین مالی   صنعت قطعه سازی   استان مرکزی   مدیرعامل ایران خودرو  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «تسنیم» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
خودروهای فروش فوق العاده 40 روزه تحویل متقاضیان شد
پدال نیوز
عرضه به موقع تارا با همکاری خوب قطعه سازان
مردم سالاری
استفاده حداکثری از ظرفیت قطعه سازی
مردم سالاری
شکوفایی صنعت قطعه سازی خودرو در استان مرکزی
صدا و سیما
افزایش تصاعدی قیمت خودرو هر سه ماه یکبار پذیرفتنی نیست
تسنیم
توسعه همکاری های گروه صنعتی ایران خودرو با دانشگاهیان و قطعه سازان اراک
مشرق نیوز
استفاده حداکثری ایران خودرو از ظرفیت قطعه سازی استان مرکزی
پدال نیوز
استان مرکزی استعداد ساخت محصولات ایران خودرو را دارد
اقتصادگردان
مدیر عامل ایران خودرو:با همکاری خوب قطعه سازان، عرضه «تارا» به موقع خواهد بود
انتخاب
استان مرکزی قطب قالب سازی صنعت خودرو شود، خودرو به دست مصرف کننده واقعی نمی رسد
اقتصادگردان
طلب 40 هزار میلیاردی قطعه سازان از ایران خودرو، هپکو می تواند خودرو سنگین تولید کند
اقتصادگردان
ارزبری سنگین از مشکلات مهم صنعت خودروسازی کشور است
تسنیم
وعده مدیرعامل ایرانخودرو برای زمان تحویل«تارا»
اعتدال
زیرساخت های لازم برای تولید خودرو در استان مرکزی وجود دارد
برنا نیوز
سفر مدیرعامل ایران خودرو به استان مرکزی
ایسنا
استان مرکزی ظرفیت خوبی برای تولید قطعات خودرو دارد
ایرنا
آقازاده: استان مرکزی استعداد ساخت محصولات ایران خودرو را دارد
ایسنا
استان مرکزی قطب قالب سازی صنعت خودرو شود/خودرو به دست مصرف کننده واقعی نمی رسد
ایسنا
مقیمی: با همکاری خوب قطعه سازان، عرضه «تارا» به موقع خواهد بود
تیتر20
قطعه سازان گرفتار 3 برابر شدن قیمت نهاده های تولید
ایسنا
طلب 40 هزار میلیاردی قطعه سازان از ایران خودرو/هپکو می تواند خودرو سنگین تولید کند
ایسنا
مدیرعامل ایران خودرو: با واردات خودروهای دست دوم مخالفیم / نقشی در قیمت گذاری خودرو نداریم
تسنیم
رشد شاخص های اقتصادی استان مرکزی
ایسنا
استاندار مرکزی: مشکلات کارگران را در تعامل با کارفرمایان حل می کنیم
ایرنا
مدیرعامل ایران خودرو: مخالف واردات خودرو دست دوم به کشور هستیم/ این خودروها استاندارد نیستند
دیده بان ایران
نظر مدیرعامل ایران خودرو در خصوص واردات خودروی دست دوم
ایسنا
«تارا» تبلور توان تخصصی صنعت خودرو است/ پتانسیل بالای صادراتی محصول جدید ایران خودرو
تابناک
تامین نقدینگی یکی از مهم ترین الزامات تشکیل کنسرسیوم قطعه سازان است
خبر خودرو
بازار سرمایه به کمک صنعت خودرو می آید
پدال نیوز
یک گام تا عملیاتی شدن"گام"/ بازار سرمایه به کمک صنعت خودرو می آید
خودروکار
عملیاتی شدن «اوراق گام» در زنجیره قطعات خودرو کلید خورد
ایران اکونومیست
استفاده از اوراق گام در زنجیره قطعات خودرو
میزان
عملیاتی شدن اوراق گام در زنجیره قطعات خودرو کلید خورد/ ضرورت مشارکت فعال و موثر واحدهای تولیدی خودرو و قطعه سازی
خودروکار
عملیاتی شدن اوراق «گام» در زنجیره قطعات خودرو کلید خورد
ایرنا
عملیاتی شدن اوراق گام در زنجیره قطعات خودرو کلید خورد
خبرگزاری ایلنا
فرصت شرکت های ایرانی برای صادرات قطعات خودرو به روسیه
ایران اکونومیست
معرفی فرصت های صادراتی قطعات خودرو روسیه به شرکت های ایرانی
ایرنا
تشریح برنامه حضور معاونین وزارت صمت در استان
خبرگزاری ایلنا
افتتاح طرح توسعه تولید قطعات توسط مدیرعامل ایران خودرو
پدال نیوز
دستور استاندار مرکزی برای تامین شیرخام واحدهای لبنی
تسنیم
اخبار مرتبط
bltپدال نیوز : خودروهای فروش فوق العاده 40 روزه تحویل متقاضیان شد
bltمردم سالاری : عرضه به موقع تارا با همکاری خوب قطعه سازان
bltمردم سالاری : استفاده حداکثری از ظرفیت قطعه سازی
bltصدا و سیما : شکوفایی صنعت قطعه سازی خودرو در استان مرکزی
bltتسنیم : افزایش تصاعدی قیمت خودرو هر سه ماه یکبار پذیرفتنی نیست
bltمشرق نیوز : توسعه همکاری های گروه صنعتی ایران خودرو با دانشگاهیان و قطعه سازان اراک
bltپدال نیوز : استفاده حداکثری ایران خودرو از ظرفیت قطعه سازی استان مرکزی
bltاقتصادگردان : استان مرکزی استعداد ساخت محصولات ایران خودرو را دارد
bltانتخاب : مدیر عامل ایران خودرو:با همکاری خوب قطعه سازان، عرضه «تارا» به موقع خواهد بود
bltاقتصادگردان : استان مرکزی قطب قالب سازی صنعت خودرو شود، خودرو به دست مصرف کننده واقعی نمی رسد
bltاقتصادگردان : طلب 40 هزار میلیاردی قطعه سازان از ایران خودرو، هپکو می تواند خودرو سنگین تولید کند
bltتسنیم : ارزبری سنگین از مشکلات مهم صنعت خودروسازی کشور است
bltاعتدال : وعده مدیرعامل ایرانخودرو برای زمان تحویل«تارا»
bltبرنا نیوز : زیرساخت های لازم برای تولید خودرو در استان مرکزی وجود دارد
bltایسنا : سفر مدیرعامل ایران خودرو به استان مرکزی
bltایرنا : استان مرکزی ظرفیت خوبی برای تولید قطعات خودرو دارد
bltایسنا : آقازاده: استان مرکزی استعداد ساخت محصولات ایران خودرو را دارد
bltایسنا : استان مرکزی قطب قالب سازی صنعت خودرو شود/خودرو به دست مصرف کننده واقعی نمی رسد
bltتیتر20 : مقیمی: با همکاری خوب قطعه سازان، عرضه «تارا» به موقع خواهد بود
bltایسنا : قطعه سازان گرفتار 3 برابر شدن قیمت نهاده های تولید
bltایسنا : طلب 40 هزار میلیاردی قطعه سازان از ایران خودرو/هپکو می تواند خودرو سنگین تولید کند
bltتسنیم : مدیرعامل ایران خودرو: با واردات خودروهای دست دوم مخالفیم / نقشی در قیمت گذاری خودرو نداریم
bltایسنا : رشد شاخص های اقتصادی استان مرکزی
bltایرنا : استاندار مرکزی: مشکلات کارگران را در تعامل با کارفرمایان حل می کنیم
bltدیده بان ایران : مدیرعامل ایران خودرو: مخالف واردات خودرو دست دوم به کشور هستیم/ این خودروها استاندارد نیستند
bltایسنا : نظر مدیرعامل ایران خودرو در خصوص واردات خودروی دست دوم
bltتابناک : «تارا» تبلور توان تخصصی صنعت خودرو است/ پتانسیل بالای صادراتی محصول جدید ایران خودرو
bltخبر خودرو : تامین نقدینگی یکی از مهم ترین الزامات تشکیل کنسرسیوم قطعه سازان است
bltپدال نیوز : بازار سرمایه به کمک صنعت خودرو می آید
bltخودروکار : یک گام تا عملیاتی شدن"گام"/ بازار سرمایه به کمک صنعت خودرو می آید
bltایران اکونومیست : عملیاتی شدن «اوراق گام» در زنجیره قطعات خودرو کلید خورد
bltمیزان : استفاده از اوراق گام در زنجیره قطعات خودرو
bltخودروکار : عملیاتی شدن اوراق گام در زنجیره قطعات خودرو کلید خورد/ ضرورت مشارکت فعال و موثر واحدهای تولیدی خودرو و قطعه سازی
bltایرنا : عملیاتی شدن اوراق «گام» در زنجیره قطعات خودرو کلید خورد
bltخبرگزاری ایلنا : عملیاتی شدن اوراق گام در زنجیره قطعات خودرو کلید خورد
bltایران اکونومیست : فرصت شرکت های ایرانی برای صادرات قطعات خودرو به روسیه
bltایرنا : معرفی فرصت های صادراتی قطعات خودرو روسیه به شرکت های ایرانی
bltخبرگزاری ایلنا : تشریح برنامه حضور معاونین وزارت صمت در استان
bltپدال نیوز : افتتاح طرح توسعه تولید قطعات توسط مدیرعامل ایران خودرو
bltتسنیم : دستور استاندار مرکزی برای تامین شیرخام واحدهای لبنی
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.