چگونه با وجود درونگرا بودن یک رهبر خوب باشیم؟

چگونه با وجود درونگرا بودن یک رهبر خوب باشیم؟
اغلب افرادی که درونگرا هستند، معمولا رهبر ان خوبی نمی شوند، امّا با برخی از روش ها می توان یک فرد درونگرا را به بهترین رهبر گروه تبدیل کرد.
چگونه با وجود درونگرا بودن یک رهبر خوب باشیم؟

به گزارش خبرنگار حوزه ازدواج و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، مدیریت یک شرکت در زمان یک بیماری همه گیر جهانی و سازماندهی یک تیم با وجود نزاع های اجتماعی کار بسیار دشواری است، در حالی که امیدوار هستیم سال 2021 سال بهتری در مقایسه با سال 2020 باشد و چالش ها همیشه برای رهبران وجود دارد، به همین دلیل است که افراد درونگرا می خواهند رهبران قدرتمندی در رأس هر شرکت یا گروهی باشند. یک گروه خاص از رهبران به اندازه بقیه قدرت نمایی نمی کنند و افراد درونگرا، بسیاری از رهبران خارق العاده صنعت خود را به طور کامل می شناسند، امّا ترجیح می دهند که دانش خود را به جای ارائه دادن، در درون خود حفظ کنند. در حالی که رهبران کاریزماتیک و پر سر و صدا هستند که غالبا نام آن ها روی صفحه نخست نشریات نقش می بندد، رهبران درونگرا می توانند به همان موفقیت و سپس برخی از موفقیت های بیشتر دست پیدا کنند. هیچ فرمول مخفی برای کارکرد رهبری افراد درونگرا وجود ندارد، شما فقط باید آن چیزی را که ارائه می دهید با دقت بیشتری انتخاب کنید و این راهنما به افراد درونگرا کمک می کند تا بهترین خود را در راه تبدیل شدن به بهترین رهبر درونگرا ارائه کنید. بیشتر بخوانید روی نقاط قوت خود تمرکز کنید افراد درونگرا با مجموعه مهارت هایی دارند که معمولا برونگرا ها از آن ها محروم هستند و تمرکز بر روی این نقاط قوت، به اندازه دیگران فرصت موفقیت را به همراه خواهد داشت. افراد درونگرا ممکن است دریابند که در برخی از ویژگی های زیر سرآمد هستند: گوش کردن از آن جا که افراد درونگرا در صحبت کردن تردید بیشتری دارند شنونده های بهتری هستند.

توانایی گوش دادن به حرف های کارمندان، مشتریان و سهامداران یک نقطه قوت بزرگ است.

مردم می خواهند دیده شوند و در دنیای شلوغ امروز، به افراد کمی این فرصت داده می شود.

با تمرکز بیشتر روی گوش دادن به تیم خود به عنوان یک رهبر درونگرا، بگذارید این قدرت بدرخشد و این تأثیرگذارترین قسمت در سبک رهبری درونگرایانه شما خواهد بود.

تفکر انتقادی توانایی یک قدم به عقب با تفکر انتقادی و مهارت حل مسئله به درونگرا ها کمک می کند و عجله کردن در تصمیم گیری در یک شرایط حساس شبیه به ریختن بنزین بر روی آتش است. چگونه با وجود درونگرا بودن یک رهبر خوب باشیم؟ رهبران اغلب، تصمیم گیری برای بزرگترین و دشوارترین تصمیم ها را بر عهده دارند. از منطقه امن خود خارج شوید

تنها با تکیه بر نقاط قوت خود خیلی راحت نباشید. شما باید دائماً تلاش کنید تا از منطقه راحتی خود خارج شوید و بر نقاط ضعف خود تمرکز کنید. برای اکثر رهبران درونگرا، این بدان معنی است که تمایل بیشتری برای صحبت کردن در برخی سناریوها، مانند جلسات و سخنرانی ها دارند.

سخنرانی در جمع، تنها ضعفی نیست که افراد درونگرا باید از آن آگاه باشند. در واقع، برای بسیاری از افراد درونگرا، این اصلاً ضعف نیست. هر شخصی منحصر به فرد است، به این معنی که نقاط قوت و ضعف آن ها کاملاً متعلق به خودشان است.

برخی از رهبران درونگرا در ایجاد روابط با اعضای تیم خود مشکل خواهند داشت. دیگران با نظم و انضباط و تقابل مبارزه می کنند، در حالی که دیگران در تصمیم گیری سریع بدون اینکه بتوانند در مورد آن ها تصمیم گیری کنند، با مشکل روبه رو می شوند. هر کدام از این ها ممکن است روی شما تأثیر بگذارند، با بیرون آمدن از آن منطقه امن خود، به دنبال فرصت هایی برای کار بر روی آن ها باشید.

اصالت داشته باشید

در حالی که تلاش می کنید از طریق کمبود های خود قدرت را به دست آورید، فراموش نکنید که خود واقعی خود را در آغوش بگیرید. شما یک رهبر درونگرا هستید، بنابراین برای یافتن موفقیت به عنوان یک رهبر، مجبور نیستید تظاهر به برونگرایی کنید. در حقیقت، پایبندی به آنچه واقعاً هستید، بهترین فرمول برای موفقیت شخصی شماست.

گروه شما از اصالت شما قدردانی خواهد کرد. به عنوان یک فرد درونگرا، اگر فقط برای تحت تأثیر قرار دادن خودتان، لباس بپوشید، احتمالاً از طریق شما متوجه خواهند شد. رهبر نباید خودش را پنهان کند تا از او استقبال شود و بتواند خودش را آن گونه که هست نشان دهد.

قسمت مهمی از درونگرا بودن تعریف سطح درونگرایی شماست. بسیاری از افراد درونگرا خجالتی نیستند و همان طور که تصور می شود، به هیچ وجه از مردم اجتناب نمی کنند. در عوض، افراد درونگرا زمان تنهایی خود را در اولویت قرار می دهند، زیرا تعامل اجتماعی برای آن ها بیش از برونگرا ها خسته کننده است. اگر گروه شما این موضوع را درک کند، بیشتر از نیاز های شما پشتیبانی می کنند.

تیم بهینه بسازید

شما به راحتی بر نقاط ضعف خود غلبه نخواهید کرد و ممکن است مجبور باشید تمام زندگی خود را با خود حمل کنید. در این میان، با احاطه در استعداد مناسب می توانید بر چالش های شخصی خود غلبه کنید. ساختن تیمی که مهارت ها و ضعف های شما را تکمیل کند، از بالا به پایین به نفع سازمان است.

یک مطالعه توسط آکادمی مدیریت نشان می دهد که رهبران برونگرا هنگام هدایت تیمی از افراد منفعل، برتری دارند. برعکس، تیم های فعال با رهبران برونگرا همخوانی ندارند، اما با مدیریت درونگرا رشد می کنند.

سبک های متفاوت بین رهبری و گروه می توانند مکمل یکدیگر باشند. وقتی به جایگاه رهبری رسیدید، سعی کنید تیمی را تشکیل دهید که شما را سازنده کند. یک رهبر درونگرا بهتر است از ابتکار عمل و اعضای خلاق تیم خود بیشتر استفاده کند.

با گروه خود رابطه برقرار کنید

قبلاً چند بار ذکر شده است که اگر شما یک رهبر درونگرا باشید، پیوند با تیم شما ممکن است سخت باشد. با این حال، افراد درونگرا تمایل به ایجاد روابط نزدیک و شخصی دارند و هرچه در سطح شخصی به تیم خود نزدیکتر باشید، بهتر می توانید آن ها را با توجه به سبک شخصی خود راهنمایی کنید. شما می توانید نیاز های آن ها را درک کنید، زیرا آن ها نیاز های شما را تشخیص می دهند و می توانید روان تر با هم کار کنید.

ممکن است هنگام به تصویر کشیدن چالش هایی که باید از پس آن ها برآیید، به این فکر کرده اید، اما برای برقراری ارتباط با تیم خود چند هدف تعیین کنید. شاید این هدف این باشد که هر هفته سؤالات شخصی بیشتری بپرسید یا در فعالیت های بیشتری خارج از کار شرکت کنید. مزایای آن مطمئناً بیشتر از تلاشی است که با این کار متحمل خواهید شد.

چگونه با وجود درونگرا بودن یک رهبر خوب باشیم؟

از برونگرا ها راهنمایی بگیرید

گرچه نباید شما را مجبور به تغییر روش های درونگرایانه کرد، اما می توانید از مشاوره دوستان برونگرای خود بهره مند شوید. یک رهبر درونگرا می تواند از رهبران برونگرا نیز بیاموزد. استفاده از طرز فکر افراد برونگرا می تواند در کار شما تأثیرگذار باشد. با کمک آن ها، شما برای مقابله با تمام چالش های رهبری خود بهتر تجهیز خواهید شد.

به عنوان مثال، هم می توانید به یک سناریوی فرضی نگاه کنید و هم نحوه برخورد با آن را به اشتراک بگذارید. بگذارید بگوییم این سناریو درگیری بین دو همکار است که بر روی بهره وری کلی تیم تأثیر می گذارد. به عنوان یک فرد درونگرا، ممکن است سعی کنید اختلاف را به طور غیرمستقیم و از طریق تمرینات تیمی تغییر دهید.

دوست برونگرای شما چه می کند؟

شاید در عوض، آن ها هر دو طرف را به دفتر خود دعوت کنند تا در مورد مشکل با آن ها گفت وگو کنند. گرچه این کار برای شما ناراحت کننده به نظر می رسد، اما مهارت شنیداری شما مفید خواهد بود. پس از شنیدن توصیه های دوست برونگرایتان، سعی کنید آن را عملی کنید تا ببینید چطور به شما کمک می کند.

از فناوری بهره بگیرید

با تکیه بر فناوری می توانید کار های زیادی را انجام دهید، بدون اینکه از راه های درون گرایانه خود فاصله بگیرید. این بدان معنا نیست که شما باید از فناوری به عنوان راهی برای محافظت در منطقه امن خود استفاده کنید، بلکه فناوری می تواند به شما کمک کند تا میانه ای برای موثرترین سطح رهبری ایجاد کنید.

نرم افزار مدیریت پروژه به همان میزانی که می خواهید تیم و وظایف آن ها را کنترل کنید، به شما امکان می دهد. همچنین پیام رسانی آنلاین را فراهم می کند که ممکن است شما را قادر به برقراری ارتباط بهتر با ظرفیت فعلی شخصاً با تیم خود کنید.

در دنیایی با کووید-19، پایین آوردن آداب کنفرانس ویدیویی در چندین سناریو مفید خواهد بود. ارتباط تصویری حتی برای برخی از افراد می تواند دشوارتر از ارتباط حضوری باشد.

با افزایش تیم های از راه دور و فاصله اجتماعی، زمان بهتری برای استفاده از این مهارت نسبت به اکنون وجود ندارد.

آماده بیرون آمدن از پوسته خود هستید؟

گروه شما به بهترین رهبر درونگرا نیاز دارد. به جای اینکه بخواهید شخصی باشید که نیستید، از این راهنما برای باز کردن درونگرایی خود به عنوان یک روش موفقیت استفاده کنید. شما شروع به یادآوری می کنید که گروه شما از رهبری اصیل شما چگونه سود می برد و چقدر از خود به عنوان رهبر خوشحال هستید.

بیشتر بخوانید

انتهای پیام/


کلیدواژه های این خبر
قدرت نمایی   صفحه نخست   فرمول   مهارت حل مسئله   خارق العاده   گوش دادن   شلوغ   نقاط ضعف   برونگرا   درونگرا   سرآمد   نقطه قوت   نظم و انضباط   نقاط قوت   سهامداران  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «باشگاه خبرنگاران» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
خط و نشان مربی تراکتور برای استقلال
روز نو
چمنیان: کسب نتیجه مقابل استقلال اولویت دوم تراکتور است
وانا نیوز
چمنیان: با تمرکز کامل به دنبال 3 امتیاز دیدار با استقلال هستیم/ سعی می کنیم برای هر بازی سورپرایز داشته باشیم
راه دانا
همه مصدومان تراکتور می رسند؛/ چمنیان: استقلال را سورپرایز می کنیم
ورزش 3
راه پر پیچ و خم توسعه پیش روی عتیقی
ماین نیوز
فرمول صحیح بازارگردانی
مشرق نیوز
مربی آلومینیوم اراک: می توانستیم بازی را ببریم
بولتن نیوز
انتخاب مسعود بادین به عنوان مدیر عامل: تداوم شایسته سالاری در بیمه آسیا
شمانیوز
رزمایش اقتدار دریایی 99 نیروی دریایی ارتش آغاز شد
خبرگزاری ایلنا
بصیرت کارآمدترین پادزهر فتنه و توطئه است
ایرنا
جعبه ابزارکریمی ومهدوی کیا برای اصلاح امور
بهار نیوز
منفعت عمومی مسوولیت پولادین
دنیای اقتصاد
اصناف در محاصره مشکلات/مراقب شوک ناشی از حذف ارز 4200 تومانی باشیم
شبستان
طرح کاپ برای کل شهر تهران نسخه نمی پیچد
صبح تهران
از تبریز تا دربی/ دوئل نفسگیر عقاب ها
برنا
برخی از مناطق آزاد بندر و فرودگاه ندارند
اقتصادگردان
بانکهای عامل آبادان در هیچ وضعیتی کمک حال شهر نیستند/ پیگیری موضوع از طریق دادستانی
خبرآنلاین
متهم شماره یک در تداوم آلودگی هوا! ‏/روغن و تخم مرغ می خواهید تشریف ببرید تلویزیون! ‏/مدیریت مشعشع در خرید واکسن! ‏
تابناک
محمود فکری: هواداران بازیچه دست آقایان نشوند!
فرارو
بهترین زمان سفر برای سفر به ترکیه برای خرید و تفریح
اقتصاد آنلاین
درونگراها؛ ذهن های پرهیاهو و ظاهر کاملا آرام
بهار نیوز
میرطاهر مظلومی:دقت و عدالت اساس کار داوری است
جوان آنلاین
آشفتگی دوباره بازار خودرو با آزادسازی پر حرف و حدیث قیمتی +جدول قیمت ها
پارسینه
نقش مهارت آموزی در انتخاب شغل مناسب چیست؟
خبرآنلاین
صنایع بورسی در هفته گذشته چگونه عمل کردند؟
اقتصاد آنلاین
رشید با استقلال به اوج رسید
فرتاک نیوز
رده بندی فوتسال/ایران در صدر آسیا و ششم جهان
فرتاک نیوز
تابش نژاد: توقع زیادی از بازیکنان خود نداریم/ محمدی راد: دریافت های ورامین دچار مشکل بود
ایسنا
کاهش دوباره ارزش واقعی سهام عدالت
فرتاک نیوز
افزایش قیمت خودرو پس از مصوبه شورای رقابت/ قدرت خرید روستاییان به سال 1368 و شهرنشینان به سال 1380 برگشت / فاصله 293 درصدی سبد معیشت با جیب کارگران
مشرق نیوز
حجم معنی دار اصلاحات لایحه بودجه/ سود و زیان بورس اولی ها
شبستان
فرمول جدید گرانی خودرو/ اعلام اصلاحات جدید در بودجه 1400/ سود و زیان بورس اولی ها
باشگاه خبرنگاران
اعلام اصلاحات جدید در بودجه 1400 /کارت زرد مجلس به وزیر اقتصاد /گام مهم ایران در ساخت واکسن کرونا /پیشخوان
افکار نیوز
جدیدترین تست روانشناسی: نقاط قوت شما چیست؟
نامه نیوز
ترور سردار سلیمانی اشتباه استراتژیک آمریکا بود/ دشمن به دنبال تغییر منطق محاسباتی و رفتاری ما است
راه دانا
نقاط قوت خود را با این تست روانشناسی بشناسید
تیتر یک
تامین یک میلیون واکسن کرونا توسط هلال احمر
شیعه نیوز
نیاز به تجهیزات به روز برای امدادرسانی در حوادث احتمالی تهران
خبرگزاری موج
راه های فرار از تنهایی در همه گیری کرونا / تازه عروس و دامادها بخوانند
رکنا نت
فرمول اثربخشی واکسن کرونا آکسفورد کشف شد
افق تازه
اخبار مرتبط
bltروز نو : خط و نشان مربی تراکتور برای استقلال
bltوانا نیوز : چمنیان: کسب نتیجه مقابل استقلال اولویت دوم تراکتور است
bltراه دانا : چمنیان: با تمرکز کامل به دنبال 3 امتیاز دیدار با استقلال هستیم/ سعی می کنیم برای هر بازی سورپرایز داشته باشیم
bltورزش 3 : همه مصدومان تراکتور می رسند؛/ چمنیان: استقلال را سورپرایز می کنیم
bltماین نیوز : راه پر پیچ و خم توسعه پیش روی عتیقی
bltمشرق نیوز : فرمول صحیح بازارگردانی
bltبولتن نیوز : مربی آلومینیوم اراک: می توانستیم بازی را ببریم
bltشمانیوز : انتخاب مسعود بادین به عنوان مدیر عامل: تداوم شایسته سالاری در بیمه آسیا
bltخبرگزاری ایلنا : رزمایش اقتدار دریایی 99 نیروی دریایی ارتش آغاز شد
bltایرنا : بصیرت کارآمدترین پادزهر فتنه و توطئه است
bltبهار نیوز : جعبه ابزارکریمی ومهدوی کیا برای اصلاح امور
bltدنیای اقتصاد : منفعت عمومی مسوولیت پولادین
bltشبستان : اصناف در محاصره مشکلات/مراقب شوک ناشی از حذف ارز 4200 تومانی باشیم
bltصبح تهران : طرح کاپ برای کل شهر تهران نسخه نمی پیچد
bltبرنا : از تبریز تا دربی/ دوئل نفسگیر عقاب ها
bltاقتصادگردان : برخی از مناطق آزاد بندر و فرودگاه ندارند
bltخبرآنلاین : بانکهای عامل آبادان در هیچ وضعیتی کمک حال شهر نیستند/ پیگیری موضوع از طریق دادستانی
bltتابناک : متهم شماره یک در تداوم آلودگی هوا! ‏/روغن و تخم مرغ می خواهید تشریف ببرید تلویزیون! ‏/مدیریت مشعشع در خرید واکسن! ‏
bltفرارو : محمود فکری: هواداران بازیچه دست آقایان نشوند!
bltاقتصاد آنلاین : بهترین زمان سفر برای سفر به ترکیه برای خرید و تفریح
bltبهار نیوز : درونگراها؛ ذهن های پرهیاهو و ظاهر کاملا آرام
bltجوان آنلاین : میرطاهر مظلومی:دقت و عدالت اساس کار داوری است
bltپارسینه : آشفتگی دوباره بازار خودرو با آزادسازی پر حرف و حدیث قیمتی +جدول قیمت ها
bltخبرآنلاین : نقش مهارت آموزی در انتخاب شغل مناسب چیست؟
bltاقتصاد آنلاین : صنایع بورسی در هفته گذشته چگونه عمل کردند؟
bltفرتاک نیوز : رشید با استقلال به اوج رسید
bltفرتاک نیوز : رده بندی فوتسال/ایران در صدر آسیا و ششم جهان
bltایسنا : تابش نژاد: توقع زیادی از بازیکنان خود نداریم/ محمدی راد: دریافت های ورامین دچار مشکل بود
bltفرتاک نیوز : کاهش دوباره ارزش واقعی سهام عدالت
bltمشرق نیوز : افزایش قیمت خودرو پس از مصوبه شورای رقابت/ قدرت خرید روستاییان به سال 1368 و شهرنشینان به سال 1380 برگشت / فاصله 293 درصدی سبد معیشت با جیب کارگران
bltشبستان : حجم معنی دار اصلاحات لایحه بودجه/ سود و زیان بورس اولی ها
bltباشگاه خبرنگاران : فرمول جدید گرانی خودرو/ اعلام اصلاحات جدید در بودجه 1400/ سود و زیان بورس اولی ها
bltافکار نیوز : اعلام اصلاحات جدید در بودجه 1400 /کارت زرد مجلس به وزیر اقتصاد /گام مهم ایران در ساخت واکسن کرونا /پیشخوان
bltنامه نیوز : جدیدترین تست روانشناسی: نقاط قوت شما چیست؟
bltراه دانا : ترور سردار سلیمانی اشتباه استراتژیک آمریکا بود/ دشمن به دنبال تغییر منطق محاسباتی و رفتاری ما است
bltتیتر یک : نقاط قوت خود را با این تست روانشناسی بشناسید
bltشیعه نیوز : تامین یک میلیون واکسن کرونا توسط هلال احمر
bltخبرگزاری موج : نیاز به تجهیزات به روز برای امدادرسانی در حوادث احتمالی تهران
bltرکنا نت : راه های فرار از تنهایی در همه گیری کرونا / تازه عروس و دامادها بخوانند
bltافق تازه : فرمول اثربخشی واکسن کرونا آکسفورد کشف شد
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.