آیا این سخنان واقعیت است یا توهمات جناب حدادعادل؟

آیا این سخنان واقعیت است یا توهمات جناب حدادعادل؟
اصولا بین رقبای سیاسی بر سر اینکه چه کسی می تواند حکمرانی بهتری داشته باشد، رقابت های انتخاباتی شروع می شود. نهادهای نظارتی تعیین می کنند که افراد یا گروه ها می توانند طبق قانون اساسی مجازند در چهارچون قوانین جمهوری اسلامی بر سر به دست آوردن قدرت رقابت کنند. اما این برای چندمین بار است که غیر ...
آیا این سخنان واقعیت است یا توهمات جناب حدادعادل؟

آیا این سخنان واقعیت است یا توهمات جناب حدادعادل می باشد؟


غلام علی حداد عادل مدعی شده است که نظام سلطه راضی نیست ما در انتخابات 1400دولتی از جنس مجلس داشته باشیم. شاید اگر هر فرد دیگری این سخنان را گفته بود می شود تعابیر دیگری کرد اما وی که تقیربا یکی از 10 چهره سرشناس جمهوری اسلامی سوابق سیاسی او بیشتر از ده دوم انقلاب اغاز شده است.
فردی بین اشرافیت و انقلابی گری. از داشتن داماد فرنگی گرفته تا ساختن مدرسه خصوصی از از لاکچری بازی های ایشان است البته پیوند سببی ایشان با رهبر معظم انقلاب از دیگر مواردی بوده است که همواره در محافل سیاسی و رسانه ای مورد نظر بوده و هست. آخرین باری که وی مجبور شد واکنش نشان بدهد بر می گردد به ماجرای املاک بنیاد مستضعفان که در اختیارش بود.
حالا حداد عادل غیرمستقیم دولت را از بدنه نظام جدا کرده است و می گوید: « باید خدا را شکرکنیم که قوه قضاییه و مقننه در مسیر انقلاب هستند و قوه قضاییه پرانگیزه و مصمم در مبارزه با فساد است و مجلسی پدید آمده که با جدیت به دنبال حل مشکلات مردم است و رهبری آن را مجلس انقلابی می نامند.»
وی در یک همایش انتخاباتی مربوط به تشکل های اصولگرا مدعی شده است: معلوم نیست در ماه های بهمن و اسفند و فروردین و اردیبهشت و خرداد چه اتفاق هایی بیفتد و پیوست تبلیغاتی دشمن با افکار عمومی چه بکند.
غلامعلی حداد عادل مشاور رهبری در ادامه مدعی می شود « نظام سلطه راضی نیست که ما در انتخابات 1400دولتی از جنس مجلس داشته باشیم.»
وی در جایی دیگر از سخنان خود هر گونه گشایش اقتصادی یا مذاکره را ترفند کشورهای متخاصم برای انحراف مردم و پیروزی رقبای اصلاح طلبان در انتخابات دانسته و می گوید« در دهه 60 از لحاظ انتخابات داخلی بود اما الان یک ضلع خارجی به آن اضافه شده که یک اهرم اقتصادی در دستش است. مثلاً قبل از یک انتخابات به بهانه برجام پشت سرهم هیئت های اروپایی برای سرمایه گذاری به کشور می آمدند و بعد از انتخابات هیچ خبری از آنها نشد. بعید نیست که مقداری ارز آزاد کنند یا قولش را بدهند یا با معادلات پولی و مالی بازی کنند و قیمت ارز و سکه پایین بیاید و مردم به یک سمت و سوی بروند»
از دیگر سرفصلهای سخنان حدادعادل جملات زیر می باشد:
 • در دهه 60 هر وقت انتخابات داشتیم رادیوهای بیگانه می گفتند در انتخابات شرکت نکنید ولی در دهه 90 برای خبرگان لیست می دهند و برای مجلس و ریاست جمهوری فهرست می دهند و با فضای مجازی در خانه ها حضور دارند و راست و دروغ را مخلوط می کنند.

 • - دشمنان می خواستند مردم گرسنگی بکشند تا در خیابانها شورش کنند. ملت ایران این کار را نکرد و البته خود مردم به یکدیگر و نظامشان کمک کردند. به این ملت بزرگوار باید آگاهی داد و واقعیت ها را برایشان تجزیه و تحلیل کرد و آن وقت بر سر دوراهی ها یک سازماندهی سیاسی قوی مردم را از بلاتکلیفی نجات دهد.

 • - آمریکا با دستیاری اسراییل و همکاری اروپا و با به خدمت گرفتن حکومت های وابسته مثل سعودی برای ضربه یه این نظام الهی متحد شده اند.

 • - همه ما امیدواریم که قوه مجریه ای پدید بیاید که راه درست و مردمی دو قوه قضاییه و مقننه را ادامه دهد.

 • - اگر دولت با مجلس و قوه قضاییه در حل مشکلات مردم و تحقق سیاست های نظام هماهنگ نباشد تلاش های مجلس عقیم و ابتر می ماند. باید کاری کنیم که قوه مجریه که امور کشور و اجرا بدست اوست؛ در تراز انقلاب باشد.

 • - در این 7-8سال یک باور در جامعه بوجود آمده که قوه مجریه در اداره کشور مشکل دارد. کم کاری و بی تدبیری و ناهماهنگی درونی دولت را همه می بینند و وقتی این گفت و گوهای اقتصادی تلویزیون را می بینم از مردم خجالت می کشم چون یک روز بحث گوشت و یکی روز فولاد و و روز دیگر بحث بورس است و روی هرچه دست می گذاریم، می بینیم که هم کم کاری و هم بدکاری و هم ناهماهنگی است.

 • قطعا مقداری از این مشکلات نتیجه تورم، تحریم و نبود تبادلات بانکی هست ولی همه مشکلات مربوط به این نیست. «علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد» در این دولت تبدیل به «علاج واقعه بعد از وقوع خواهد کرد» شده است.

 • ما برای پیروز شدن تهمت نمی زنیم ولی مثال های بی تدبیری و نگاه های سیاسی نسبت به مسائل بین المللی از یکی دوتا گذشته است.

 • - امروز ایران همانطور که به یک شبکه نیرومند دفاعی و امنیتی احتیاج دارد و الحمدالله نیروهای نظامی و امنیتی ما مجهز هستند، احتیاج به یک سازمان دهی سیاسی برای حضور آگاهانه مردم در عرصه سیاست داریم که یکی از آنها انتخابات است و این را بدانیم که همه مسائل سیاسی انتخاب نیست.

 • این اشتباه است که بخوابیم و دو ماه قبل از انتخابات بیدار شویم و پلاکاردها را در بیاوریم، نصب کنیم و بگوییم می خواهیم حزب بزنیم و کار سیاسی بکنیم. این نمی شود. باید تشکل مستمر داشته باشیم و در طول سال کار کنیم.

 • همه امکانات خودمان را باید به صحنه بیاوریم و این اشتباه است که خیال کنیم چون در انتخابات مجلس پیروز شدیم حتما در ریاست جمهوری هم پیروز می شویم . این احساس اگر در ما به وجود بیاید، شکست قطعی است و کسی به کسی هیچ تضمینی نداده که نتیجه انتخابات 1400 چه خواهد شد.

 • حدادعادل با بیان اینکه معلوم نیست در ماه های بهمن و اسفند و فروردین و اردیبهشت و خرداد چه اتفاق هایی بیفتد و پیوست تبلیغاتی دشمن با افکار عمومی چه بکند، خاطرنشان کرد: مسلما نظام سلطه راضی نیست که ما در انتخابات 1400دولتی از جنس مجلس داشته باشیم و حتما آنها برای اینکه این نتیجه به دست نیاید برنامه اقتصادی و سیاسی دارند و با افکار عمومی بازی می کنند.

 • - در دهه 60 از لحاظ انتخابات داخلی بود اما الان یک ضلع خارجی به آن اضافه شده که یک اهرم اقتصادی در دستش است. مثلاً قبل از یک انتخابات به بهانه برجام پشت سرهم هیئت های اروپایی برای سرمایه گذاری به کشور می آمدند و بعد از انتخابات هیچ خبری از آنها نشد.

 • - بعید نیست که مقداری ارز آزاد کنند یا قولش را بدهند یا با معادلات پولی و مالی بازی کنند و قیمت ارز و سکه پایین بیاید و مردم به یک سمت و سوی بروند.

 • - بزرگترین خطری که ممکن است انقلاب را تهدید کند فاصله گرفتن روحانیت از انقلاب و سیاست است و ما جدایی روحانیت از سیاست را تجسم عینی سکولاریسم می دانیم و این را دشمن می خواهد.

 • - سعی ما این بوده که عطر خوش جوان گرایی را در مجلس احساس کنیم و این کار شده است.

 • - از پیشکسوتان خواهش می کنم که برخی تند و تیزی های جوانان را تحمل کنند و از جوانان هم خواهش می کنم که دوگانه تازه ای تحت عنوان پیر و جوان ایجاد نکنند و جوان ها هم در درون خودشان و هم با بزرگترها متحد شوند.

 • - احساس می کنیم که رقیب ما می خواهد دوگانه ای تحت عنوان مذاکره و جنگ خلق کند و این تله ای هست که نباید در آن بیفتیم.

 • - رهبری می فرماید شرط ما برای مذاکره برداشتن همه تحریم هاست. عده ای می گویند اگر طرف مقابل به برجام برگردد ما هم برمیگردیم و این در حالیست که ما الان در برجام هستیم و تصور عده ای از پیروزی شان در این است که دوران ترامپ را به دوران اوباما برگردانیم و اینکه اینطور وانمود کنیم که آمریکا بد نیست و ترامپ بد بود یک مغالطه بزرگ است.

 • - مگر قبل تر اینکه ترامپ روی کار بیاید در دوران اوباما رییس بانک مرکزی نگفت که بهره ما در برجام تقریبا صفر بود؟ بایدن هم معاون اوباما بود و اگر بیاید همان تقریبا صفر می شود و اینکه رهبری می گویند بازگشت ما به برجام شاید یه ضررمان باشد برپایه همین واقعیت هاست.


آیا این سخنان واقعیت است یا توهمات جناب حدادعادل می باشد؟

آیا این سخنان واقعیت است یا توهمات جناب حدادعادل می باشد؟

آیا این سخنان واقعیت است یا توهمات جناب حدادعادل می باشد؟
آیا این سخنان واقعیت است یا توهمات جناب حدادعادل می باشد؟آیا این سخنان واقعیت است یا توهمات جناب حدادعادل می باشد؟

آیا این سخنان واقعیت است یا توهمات جناب حدادعادل می باشد؟
آیا این سخنان واقعیت است یا توهمات جناب حدادعادل می باشد؟

آیا این سخنان واقعیت است یا توهمات جناب حدادعادل می باشد؟

کلیدواژه های این خبر
مقام معظم رهبری   خرداد   آمریکا   شورش   همایش انتخاباتی   حداد عادل   خبرگان   ریاست جمهوری   فرنگی   انقلابی گری   مشکلات مردم   بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی   اسفند   بی تدبیری   نظام سلطه   اصول گرا   عقیم   مشاور مقام معظم رهبری   اشرافیت   مقننه   برجام   رژیم صهیونیستی   فضای مجازی   سرمایه گذاری   افکار عمومی   اروپا   قیمت ارز و سکه   ارز آزاد   اصلاح طلبان در انتخابات  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «اعتدال» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
زمستان 99: ظریف و قدوسی و سلیمانی ها / تابستان 59: قطب زاده و خلخالی و زیباکلام ها!
عصر ایران
انتقاد مسیح مهاجری از حدادعادل : از شکست ترامپ زخم خورده اید
ایران آنلاین
آقای حداد عادل؛ حاضرید مردم اذیت شوند که کاندیدای مورد نظرتان رای بیاورد؟
تجارت امروز
آقایان تندرو! مذاکره ظریف با فلان مقام آمریکایی فقط بهانه است /از زیباکلام سال 59 تا ظریف سال 99
خبرآنلاین
انتقاد تند مسیح مهاجری از حدادعادل/ از شکست ترامپ زخم خورده اید مشکل را گردن قیمت ارز می اندازید
رویداد 24
انتقاد تند مسیح مهاجری از حدادعادل
فرارو
انتقاد مسیح مهاجری از حدادعادل: از شکست ترامپ زخم خورده اید
روز نو
انتقاد تند مسیح مهاجری به حدادعادل: نفستان از جای گرم درمی آید و از زخم های کاری اقتصادی که بر تن مردم نشسته غافلید
تیک نیوز
انتقاد مسیح مهاجری از حدادعادل: از شکست ترامپ زخم خورده اید / نفستان از جای گرم درمی آید و از زخم های کاری اقتصادی که بر تن مردم نشسته غافلید
انتخاب
انتقاد مسیح مهاجری از حداد عادل: از شکست ترامپ زخم خورده اید
عصر ایران
آرزوی دولتی از جنس مجلس؛ شوخی می کنید جناب عادل!
نواندیش
واکنش تند مسیح مهاجرى به حدادعادل: چرا باید نظام سلطه از مجلسى که در 6 ماه اولش دو تذکر از رهبرى گرفته، بترسد؟
نواندیش
مسیح مهاجری خطاب به حداد عادل: شما از شکست ترامپ زخم خورده اید
دیده بان ایران
انتقاد تند مسیح مهاجری از حدادعادل: اعتراف کنید از شکست ترامپ زخم خورده اید /مشکل را به گردن سکه و ارز نیندازید
اقتصاد نیوز
انتقاد مسیح مهاجری از حدادعادل:از شکست ترامپ زخم خورده اید!
خبرآنلاین
وقت پرسیدن شما نیست!
جوان آنلاین
پسِ پشت منظور حداد عادل
فرارو
واکنش علی مطهری به اظهارات حداد عادل
خرداد نیوز
نگرانی حدادعادل از کاهش قیمت سکه و دلار!
فرارو
انتقاد عباس عبدی از اظهارت حدادعادل
فرارو
رویای خطرناک یکدست شدن
روز نو
پدرهای اصولگرا چرا برای فرزندانشان داستان سرایی می کنند؟
خرداد نیوز
انتقاد عباس عبدی از حداد عادل
نامه نیوز
عباس عبدی: مهم ترین نکته اظهارات حداد عادل این است که نظام سلطه در حال مدیریت سیاست و امور در اینجا هستند!
انتخاب
عباس عبدی: نظام سلطه و انتخابات ایران
نواندیش
نظام سلطه و انتخابات ایران/ عباس عبدی
عصر ایران
سوال جالب عباس عبدى از حدادعادل
نواندیش
عباس عبدی: اگر نظام سلطه می خواهد با آزاد کردن ارز قیمت سکه را پائین ببرد، پس چرا وقتی قیمت آن بالا رفت اصولگرایان در برابر نظام سلطه از دولت دفاع نکردند!
گفتار نو
واکنش یک اصولگرا به اظهارات جنجالی حدادعادل
خبرآنلاین
واکنش عباس عبدی به اظهارات انتخاباتی حدادعادل
سایت جماران
انتقاد عباس عبدی از حدادعادل
دنیای اقتصاد
آقای حدادعادل! پدرهای اصولگرا چرا برای فرزندانشان داستان سرایی می کنند؟
اقتصاد نیوز
انتقاد عباس عبدی از حدادعادل/ پدرهای اصولگرا چرا برای فرزندانشان داستان سرایی می کنند؟
خبرآنلاین
بازگشت سیاستمداران؛ پایان رخوت احزاب
ایران آنلاین
انتخابات 1400 و رویای حداد عادل!
انصاف نیوز
نگرانی حدادعادل از کاهش قیمت سکه و دلار و بهتر شدن معیشت مردم!
اقتصاد نیوز
حدادعادل در رویای یک تجربه شکست خورده برای ریاست جمهوری 1400
خبرآنلاین
اظهارات اخیر حدادعادل چه معنایی دارد؟
خبر خودرو
قبل از انتخابات 1400 قیمت سکه و دلار را پایین میاورند/ نظام سلطه راضی نیست در انتخابات 1400دولت از جنس مجلس باشد
رویداد 24
ادعاى عجیب حدادعادل درباره دلیل چرخش مردم در انتخابات 1400
نواندیش
اخبار مرتبط
bltعصر ایران : زمستان 99: ظریف و قدوسی و سلیمانی ها / تابستان 59: قطب زاده و خلخالی و زیباکلام ها!
bltایران آنلاین : انتقاد مسیح مهاجری از حدادعادل : از شکست ترامپ زخم خورده اید
bltتجارت امروز : آقای حداد عادل؛ حاضرید مردم اذیت شوند که کاندیدای مورد نظرتان رای بیاورد؟
bltخبرآنلاین : آقایان تندرو! مذاکره ظریف با فلان مقام آمریکایی فقط بهانه است /از زیباکلام سال 59 تا ظریف سال 99
bltرویداد 24 : انتقاد تند مسیح مهاجری از حدادعادل/ از شکست ترامپ زخم خورده اید مشکل را گردن قیمت ارز می اندازید
bltفرارو : انتقاد تند مسیح مهاجری از حدادعادل
bltروز نو : انتقاد مسیح مهاجری از حدادعادل: از شکست ترامپ زخم خورده اید
bltتیک نیوز : انتقاد تند مسیح مهاجری به حدادعادل: نفستان از جای گرم درمی آید و از زخم های کاری اقتصادی که بر تن مردم نشسته غافلید
bltانتخاب : انتقاد مسیح مهاجری از حدادعادل: از شکست ترامپ زخم خورده اید / نفستان از جای گرم درمی آید و از زخم های کاری اقتصادی که بر تن مردم نشسته غافلید
bltعصر ایران : انتقاد مسیح مهاجری از حداد عادل: از شکست ترامپ زخم خورده اید
bltنواندیش : آرزوی دولتی از جنس مجلس؛ شوخی می کنید جناب عادل!
bltنواندیش : واکنش تند مسیح مهاجرى به حدادعادل: چرا باید نظام سلطه از مجلسى که در 6 ماه اولش دو تذکر از رهبرى گرفته، بترسد؟
bltدیده بان ایران : مسیح مهاجری خطاب به حداد عادل: شما از شکست ترامپ زخم خورده اید
bltاقتصاد نیوز : انتقاد تند مسیح مهاجری از حدادعادل: اعتراف کنید از شکست ترامپ زخم خورده اید /مشکل را به گردن سکه و ارز نیندازید
bltخبرآنلاین : انتقاد مسیح مهاجری از حدادعادل:از شکست ترامپ زخم خورده اید!
bltجوان آنلاین : وقت پرسیدن شما نیست!
bltفرارو : پسِ پشت منظور حداد عادل
bltخرداد نیوز : واکنش علی مطهری به اظهارات حداد عادل
bltفرارو : نگرانی حدادعادل از کاهش قیمت سکه و دلار!
bltفرارو : انتقاد عباس عبدی از اظهارت حدادعادل
bltروز نو : رویای خطرناک یکدست شدن
bltخرداد نیوز : پدرهای اصولگرا چرا برای فرزندانشان داستان سرایی می کنند؟
bltنامه نیوز : انتقاد عباس عبدی از حداد عادل
bltانتخاب : عباس عبدی: مهم ترین نکته اظهارات حداد عادل این است که نظام سلطه در حال مدیریت سیاست و امور در اینجا هستند!
bltنواندیش : عباس عبدی: نظام سلطه و انتخابات ایران
bltعصر ایران : نظام سلطه و انتخابات ایران/ عباس عبدی
bltنواندیش : سوال جالب عباس عبدى از حدادعادل
bltگفتار نو : عباس عبدی: اگر نظام سلطه می خواهد با آزاد کردن ارز قیمت سکه را پائین ببرد، پس چرا وقتی قیمت آن بالا رفت اصولگرایان در برابر نظام سلطه از دولت دفاع نکردند!
bltخبرآنلاین : واکنش یک اصولگرا به اظهارات جنجالی حدادعادل
bltسایت جماران : واکنش عباس عبدی به اظهارات انتخاباتی حدادعادل
bltدنیای اقتصاد : انتقاد عباس عبدی از حدادعادل
bltاقتصاد نیوز : آقای حدادعادل! پدرهای اصولگرا چرا برای فرزندانشان داستان سرایی می کنند؟
bltخبرآنلاین : انتقاد عباس عبدی از حدادعادل/ پدرهای اصولگرا چرا برای فرزندانشان داستان سرایی می کنند؟
bltایران آنلاین : بازگشت سیاستمداران؛ پایان رخوت احزاب
bltانصاف نیوز : انتخابات 1400 و رویای حداد عادل!
bltاقتصاد نیوز : نگرانی حدادعادل از کاهش قیمت سکه و دلار و بهتر شدن معیشت مردم!
bltخبرآنلاین : حدادعادل در رویای یک تجربه شکست خورده برای ریاست جمهوری 1400
bltخبر خودرو : اظهارات اخیر حدادعادل چه معنایی دارد؟
bltرویداد 24 : قبل از انتخابات 1400 قیمت سکه و دلار را پایین میاورند/ نظام سلطه راضی نیست در انتخابات 1400دولت از جنس مجلس باشد
bltنواندیش : ادعاى عجیب حدادعادل درباره دلیل چرخش مردم در انتخابات 1400
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.