شاید بخواهند قبل از انتخابات 1400 قیمت سکه و دلار را پایین بیاورند/ از نعمت بزرگ رهبری برخورداریم

شاید بخواهند قبل از انتخابات 1400 قیمت سکه و دلار را پایین بیاورند/ از نعمت بزرگ رهبری برخورداریم
نظام سلطه راضی نیست ما در انتخابات 1400دولتی از جنس مجلس داشته باشیم.
شاید بخواهند قبل از انتخابات 1400 قیمت سکه و دلار را پایین بیاورند/ از نعمت بزرگ رهبری برخورداریم

حدادعادل گفت: معلوم نیست در ماه های بهمن و اسفند و فروردین و اردیبهشت و خرداد چه اتفاق هایی بیفتد و پیوست تبلیغاتی دشمن با افکار عمومی چه بکند.
غلامعلی حداد عادل مشاور رهبری که به عنوان "رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی" در همایش روسا و دبیران استانهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی سخنرانی می کرد گفت:
- در عرصه داخلی و بین المللی از نعمت بزرگ رهبری برخورداریم که ادامه دهنده راه امام با شجاعت و شهامت و صداقت و بصیرت است. این بزرگترین نعمت ماست و باید شکر آن را بجا بیاوریم و شکر نعمت این است که با این رهبر همراهی کنیم.
- مسلما نظام سلطه راضی نیست که ما در انتخابات 1400دولتی از جنس مجلس داشته باشیم.
- باید خدا را شکرکنیم که قوه قضاییه و مقننه در مسیر انقلاب هستند و قوه قضاییه پرانگیزه و مصمم در مبارزه با فساد است و مجلسی پدید آمده که با جدیت به دنبال حل مشکلات مردم است و رهبری آن را مجلس انقلابی می نامند.
- در دهه 60 هر وقت انتخابات داشتیم رادیوهای بیگانه می گفتند در انتخابات شرکت نکنید ولی در دهه 90 برای خبرگان لیست می دهند و برای مجلس و ریاست جمهوری فهرست می دهند و با فضای مجازی در خانه ها حضور دارند و راست و دروغ را مخلوط می کنند.
- دشمنان می خواستند مردم گرسنگی بکشند تا در خیابانها شورش کنند. ملت ایران این کار را نکرد و البته خود مردم به یکدیگر و نظامشان کمک کردند. به این ملت بزرگوار باید آگاهی داد و واقعیت ها را برایشان تجزیه و تحلیل کرد و آن وقت بر سر دوراهی ها یک سازماندهی سیاسی قوی مردم را از بلاتکلیفی نجات دهد.
- آمریکا با دستیاری اسراییل و همکاری اروپا و با به خدمت گرفتن حکومت های وابسته مثل سعودی برای ضربه یه این نظام الهی متحد شده اند.
- با راهبرد فشار اقتصادی و از هم گسیختگی نظام معیشتی مردم، حساب همه هزینه ها را برای انقلاب فرستادند و به پای انقلاب گذاشتند.
- هدفشان این است که مردم را از پشتیبانی از انقلاب دور کنند و آن وقت که مردم در صحنه نباشند دیگر به عملیات نظامی گسترده هم نیازی نیست.
- همه ما امیدواریم که قوه مجریه ای پدید بیاید که راه درست و مردمی دو قوه قضاییه و مقننه را ادامه دهد.
- اگر دولت با مجلس و قوه قضاییه در حل مشکلات مردم و تحقق سیاست های نظام هماهنگ نباشد تلاش های مجلس عقیم و ابتر می ماند. باید کاری کنیم که قوه مجریه که امور کشور و اجرا بدست اوست در تراز انقلاب باشد.
- در این 7-8سال یک باور در جامعه بوجود آمده که قوه مجریه در اداره کشور مشکل دارد.
- کم کاری و بی تدبیری و ناهماهنگی درونی دولت را همه می بینند و وقتی این گفت و گوهای اقتصادی تلویزیون را می بینم از مردم خجالت می کشم چون یک روز بحث گوشت و یکی روز فولاد و و روز دیگر بحث بورس است و روی هرچه دست می گذاریم، می بینیم که هم کم کاری و هم بدکاری و هم ناهماهنگی است.
- قطعا مقداری از این مشکلات نتیجه تورم، تحریم و نبود تبادلات بانکی هست ولی همه مشکلات مربوط به این نیست.
- «علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد» در این دولت تبدیل به «علاج واقعه بعد از وقوع خواهد کرد» شده است.
- ما برای پیروز شدن تهمت نمی زنیم ولی مثال های بی تدبیری و نگاه های سیاسی نسبت به مسائل بین المللی از یکی دوتا گذشته است.
- امروز ایران همانطور که به یک شبکه نیرومند دفاعی و امنیتی احتیاج دارد و الحمدالله نیروهای نظامی و امنیتی ما مجهز هستند، احتیاج به یک سازمان دهی سیاسی برای حضور آگاهانه مردم در عرصه سیاست داریم که یکی از آنها انتخابات است و این را بدانیم که همه مسائل سیاسی انتخاب نیست.
- این اشتباه است که بخوابیم و دو ماه قبل از انتخابات بیدار شویم و پلاکاردها را در بیاوریم، نصب کنیم و بگوییم می خواهیم حزب بزنیم و کار سیاسی بکنیم. این نمی شود. باید تشکل مستمر داشته باشیم و در طول سال کار کنیم.

این فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به نقش بانوان در انقلاب اسلامی تصریح کرد: آیا ما یک تشکل مناسب خانمها داریم که با آنها مرتبط باشد و این نیروی عظیم را در صحنه موثر کند و پای انقلاب بیاورد؟
حدادعادل با بیان اینکه در انتخابات سال 94 وحدت انجام شد و هرچند که از تهران وارد انتخابات مجلس نشدیم ولی مجلس دهم را هم از دست ندادیم، خاطرنشان کرد: در سال 96 تجربه جبهه مردمی نیروهای انقلاب را از جبهه متحد اصولگرایان در انتخابات 94 در آوردیم و همان تجربه را با درس گرفتن از ضعف ها تبدیل به شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کردیم و مجلسی پدید آمد که انقلابی هست و نیروهای جوان بسیار خوبی در آن حضور دارند و سعی کردیم یک قدم فرمایش رهبر انقلاب را در جوانگرایی محقق کنیم.
حداد عادل با اشاره به اینکه درآستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها هستیم و اولین شرط وحدت است، گفت: وحدت شرط هر نوع موفقیت در سازماندهی سیاسی است. برای انتخابات 1400 هر عده ای اسمی را عنوان می کنند و همه هم می خواهند وحدت ایجاد کنند.
وی با تاکید بر اینکه همه امکانات خودمان را باید به صحنه بیاوریم و این اشتباه است که خیال کنیم چون در انتخابات مجلس پیروز شدیم حتما در ریاست جمهوری هم پیروز می شویم اظهار داشت: این احساس اگر در ما به وجود بیاید، شکست قطعی است و کسی به کسی هیچ تضمینی نداده که نتیجه انتخابات 1400 چه خواهد شد.
حدادعادل با بیان اینکه معلوم نیست در ماه های بهمن و اسفند و فروردین و اردیبهشت و خرداد چه اتفاق هایی بیفتد و پیوست تبلیغاتی دشمن با افکار عمومی چه بکند، خاطرنشان کرد: مسلما نظام سلطه راضی نیست که ما در انتخابات 1400دولتی از جنس مجلس داشته باشیم و حتما آنها برای اینکه این نتیجه به دست نیاید برنامه اقتصادی و سیاسی دارند و با افکار عمومی بازی می کنند.

- در دهه 60 از لحاظ انتخابات داخلی بود اما الان یک ضلع خارجی به آن اضافه شده که یک اهرم اقتصادی در دستش است. مثلاً قبل از یک انتخابات به بهانه برجام پشت سرهم هیئت های اروپایی برای سرمایه گذاری به کشور می آمدند و بعد از انتخابات هیچ خبری از آنها نشد.
- بعید نیست که مقداری ارز آزاد کنند یا قولش را بدهند یا با معادلات پولی و مالی بازی کنند و قیمت ارز و سکه پایین بیاید و مردم به یک سمت و سوی بروند.
- ما مفید می دانیم که انتخابات آینده ذیل عنوان شورای ائتلاف مدیریت شود. این را از باب این نمی گویم که مسئولیتی در شورای انقلاب دارم نیست بلکه می گویم یک عنوان یک امتحان داده و مقداری جا فتاده است.
- بزرگترین خطری که ممکن است انقلاب را تهدید کند فاصله گرفتن روحانیت از انقلاب و سیاست است و ما جدایی روحانیت از سیاست را تجسم عینی سکولاریسم می دانیم و این را دشمن می خواهد.
- سعی ما این بوده که عطر خوش جوان گرایی را در مجلس احساس کنیم و این کار شده است.
- از پیشکسوتان خواهش می کنم که برخی تند و تیزی های جوانان را تحمل کنند و از جوانان هم خواهش می کنم که دوگانه تازه ای تحت عنوان پیر و جوان ایجاد نکنند و جوان ها هم در درون خودشان و هم با بزرگترها متحد شوند.
- احساس می کنیم که رقیب ما می خواهد دوگانه ای تحت عنوان مذاکره و جنگ خلق کند و این تله ای هست که نباید در آن بیفتیم.
- رهبری می فرماید شرط ما برای مذاکره برداشتن همه تحریم هاست. عده ای می گویند اگر طرف مقابل به برجام برگردد ما هم برمیگردیم و این در حالیست که ما الان در برجام هستیم و تصور عده ای از پیروزی شان در این است که دوران ترامپ را به دوران اوباما برگردانیم و اینکه اینطور وانمود کنیم که آمریکا بد نیست و ترامپ بد بود یک مغالطه بزرگ است.
- مگر قبل تر اینکه ترامپ روی کار بیاید در دوران اوباما رییس بانک مرکزی نگفت که بهره ما در برجام تقریبا صفر بود؟ بایدن هم معاون اوباما بود و اگر بیاید همان تقریبا صفر می شود و اینکه رهبری می گویند بازگشت ما به برجام شاید یه ضررمان باشد برپایه همین واقعیت هاست.


کلیدواژه های این خبر
فولاد   خرداد   آمریکا   شورش   خبرگان   نیروهای نظامی   ریاست جمهوری   عملیات نظامی   مشکلات مردم   اسفند   مسائل سیاسی   بی تدبیری   نظام سلطه   فشار اقتصادی   عقیم   دبیر اجرایی   مشاور مقام معظم رهبری   راه امام   مقننه   واقعه   از هم گسیختگی   رژیم صهیونیستی   فضای مجازی   افکار عمومی   اروپا   قیمت ارز و سکه   شورای ائتلاف نیروهای انقلاب  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «تیک نیوز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
نگرانی حدادعادل از کاهش قیمت سکه و دلار!
فرارو
انتقاد عباس عبدی از اظهارت حدادعادل
فرارو
دولت در برابر سرمایه داری که برخلاف قانون اساسی است کاری نکرد
خبرگزاری بسیج
انتقاد عباس عبدی از حدادعادل
ایران جیب
عباس عبدی: مهم ترین نکته اظهارات حداد عادل این است که نظام سلطه در حال مدیریت سیاست و امور در اینجا هستند!
انتخاب
عباس عبدی: نظام سلطه و انتخابات ایران
نواندیش
نظام سلطه و انتخابات ایران/ عباس عبدی
عصر ایران
رویای خطرناک یکدست شدن
نامه نیوز
واکنش عباس عبدی به اظهارات انتخاباتی حدادعادل
سایت جماران
آرنولد: ترامپ کودتا به راه انداخت
مشرق نیوز
آقای حدادعادل! پدرهای اصولگرا چرا برای فرزندانشان داستان سرایی می کنند؟
اقتصاد نیوز
انتقاد عباس عبدی از حدادعادل/ پدرهای اصولگرا چرا برای فرزندانشان داستان سرایی می کنند؟
خبرآنلاین
بازگشت سیاستمداران؛ پایان رخوت احزاب
ایران آنلاین
گروگان های بخت برگشته یا عروسک های کوکی
بولتن نیوز
انتخابات 1400 و رویای حداد عادل!
انصاف نیوز
نگرانی حدادعادل از کاهش قیمت سکه و دلار و بهتر شدن معیشت مردم!
اقتصاد نیوز
حدادعادل در رویای یک تجربه شکست خورده برای ریاست جمهوری 1400
خبرآنلاین
حضور در مدارس در مناطق آبی و زرد اختیاری است
عصر پرس
اظهارات اخیر حدادعادل چه معنایی دارد؟
خبر خودرو
مراسم 22 بهمن امسال به صورت راهپیمایی موتوری برگزار می شود
ایرنا
سید حسن خمینی احتمالا رد صلاحیت می شود
تابناک
قبل از انتخابات 1400 قیمت سکه و دلار را پایین میاورند/ نظام سلطه راضی نیست در انتخابات 1400دولت از جنس مجلس باشد
رویداد 24
ادعاى عجیب حدادعادل درباره دلیل چرخش مردم در انتخابات 1400
نواندیش
آیا این سخنان واقعیت است یا توهمات جناب حدادعادل؟
اعتدال
حدادعادل: اشتباه است که خیال کنیم چون در انتخابات مجلس پیروز شدیم، حتماً در ریاست جمهوری هم پیروز می شویم
نماینده
کمال خرازی: در تمام دوران مذاکرات هسته ای رهبرانقلاب این موضوع را هدایت کردند/ ادعای حدادعادل در مورد انتخابات 1400 و دلیل پایین آمدن قیمت ارز و سکه!/ پاسخ تند مشاور سابق روحانی به سعید جلیلی/ دستور رییس جمهور برای جلوگیری از قطع برق
سایت جماران
حدادعادل: می خواهند قبل از انتخابات 1400 قیمت سکه و دلار را پایین بیاورند
عصر ایران
حدادعادل: امیدواریم دولتی روی کار بیاید که راه درست قوای قضاییه و مقننه را ادامه دهد
راه دانا
حداد عادل: ناکارآمدی دولتمردان از یکی دوتا گذشته است
فردا نیوز
دولت جدید راه قوه قضاییه و مقننه را ادامه دهد
تابناک
حدادعادل: نظام سلطه راضی نیست در انتخابات 1400 دولتی از جنس مجلس داشته باشیم
دیپلماسی ایرانی
دیدگاه حداد عادل نسبت به سیاست جناح اصلاحات در انتخابات پیش رو
خرداد نیوز
حداد عادل: نظام سلطه در انتخابات 1400 راضی به دولتی همسو با مجلس فعلی نیست
صدای ایران
نگرانی حداد عادل از کاهش انتخاباتی قیمت دلار
نامه نیوز
لزوم هماهنگی دولت با مجلس و قوه قضاییه/ دشمن میخواست مردم گرسنگی بکشند تا در خیابانها شورش کنند
ایران آنلاین
حدادعادل: جوان های [اصولگرا] دوگانه سازی نکنند و با بزرگتر ها متحد بشوند / نظام سلطه راضی نیست در انتخابات 1400 دولتی از جنس مجلس داشته باشیم / بعید نیست کاری کنند قیمت ارز و سکه پایین بیاید و مردم به یک سمت و سوی دیگر بروند
انتخاب
حداد عادل: امیدواریم دولتی بیاید که راه درست قوای قضاییه و مقننه را ادامه دهد/ تلاش کردیم عطر خوش جوانگرایی در مجلس احساس شود
باشگاه خبرنگاران
حدادعادل: باید یک دولت انقلابی روی کار بیاید/می خواستند مردم گرسنگی بکشند تا شورش کنند/بعید نیست که قیمت ارز و سکه پایین بیاید
آفتاب
حدادعادل: دولت جدید راه قوه قضاییه و مقننه را ادامه دهد
فرارو
حداد عادل: تصور عده ای از پیروزی سیاسی بازگشت به دوران اوباما است
میزان
اخبار مرتبط
bltفرارو : نگرانی حدادعادل از کاهش قیمت سکه و دلار!
bltفرارو : انتقاد عباس عبدی از اظهارت حدادعادل
bltخبرگزاری بسیج : دولت در برابر سرمایه داری که برخلاف قانون اساسی است کاری نکرد
bltایران جیب : انتقاد عباس عبدی از حدادعادل
bltانتخاب : عباس عبدی: مهم ترین نکته اظهارات حداد عادل این است که نظام سلطه در حال مدیریت سیاست و امور در اینجا هستند!
bltنواندیش : عباس عبدی: نظام سلطه و انتخابات ایران
bltعصر ایران : نظام سلطه و انتخابات ایران/ عباس عبدی
bltنامه نیوز : رویای خطرناک یکدست شدن
bltسایت جماران : واکنش عباس عبدی به اظهارات انتخاباتی حدادعادل
bltمشرق نیوز : آرنولد: ترامپ کودتا به راه انداخت
bltاقتصاد نیوز : آقای حدادعادل! پدرهای اصولگرا چرا برای فرزندانشان داستان سرایی می کنند؟
bltخبرآنلاین : انتقاد عباس عبدی از حدادعادل/ پدرهای اصولگرا چرا برای فرزندانشان داستان سرایی می کنند؟
bltایران آنلاین : بازگشت سیاستمداران؛ پایان رخوت احزاب
bltبولتن نیوز : گروگان های بخت برگشته یا عروسک های کوکی
bltانصاف نیوز : انتخابات 1400 و رویای حداد عادل!
bltاقتصاد نیوز : نگرانی حدادعادل از کاهش قیمت سکه و دلار و بهتر شدن معیشت مردم!
bltخبرآنلاین : حدادعادل در رویای یک تجربه شکست خورده برای ریاست جمهوری 1400
bltعصر پرس : حضور در مدارس در مناطق آبی و زرد اختیاری است
bltخبر خودرو : اظهارات اخیر حدادعادل چه معنایی دارد؟
bltایرنا : مراسم 22 بهمن امسال به صورت راهپیمایی موتوری برگزار می شود
bltتابناک : سید حسن خمینی احتمالا رد صلاحیت می شود
bltرویداد 24 : قبل از انتخابات 1400 قیمت سکه و دلار را پایین میاورند/ نظام سلطه راضی نیست در انتخابات 1400دولت از جنس مجلس باشد
bltنواندیش : ادعاى عجیب حدادعادل درباره دلیل چرخش مردم در انتخابات 1400
bltاعتدال : آیا این سخنان واقعیت است یا توهمات جناب حدادعادل؟
bltنماینده : حدادعادل: اشتباه است که خیال کنیم چون در انتخابات مجلس پیروز شدیم، حتماً در ریاست جمهوری هم پیروز می شویم
bltسایت جماران : کمال خرازی: در تمام دوران مذاکرات هسته ای رهبرانقلاب این موضوع را هدایت کردند/ ادعای حدادعادل در مورد انتخابات 1400 و دلیل پایین آمدن قیمت ارز و سکه!/ پاسخ تند مشاور سابق روحانی به سعید جلیلی/ دستور رییس جمهور برای جلوگیری از قطع برق
bltعصر ایران : حدادعادل: می خواهند قبل از انتخابات 1400 قیمت سکه و دلار را پایین بیاورند
bltراه دانا : حدادعادل: امیدواریم دولتی روی کار بیاید که راه درست قوای قضاییه و مقننه را ادامه دهد
bltفردا نیوز : حداد عادل: ناکارآمدی دولتمردان از یکی دوتا گذشته است
bltتابناک : دولت جدید راه قوه قضاییه و مقننه را ادامه دهد
bltدیپلماسی ایرانی : حدادعادل: نظام سلطه راضی نیست در انتخابات 1400 دولتی از جنس مجلس داشته باشیم
bltخرداد نیوز : دیدگاه حداد عادل نسبت به سیاست جناح اصلاحات در انتخابات پیش رو
bltصدای ایران : حداد عادل: نظام سلطه در انتخابات 1400 راضی به دولتی همسو با مجلس فعلی نیست
bltنامه نیوز : نگرانی حداد عادل از کاهش انتخاباتی قیمت دلار
bltایران آنلاین : لزوم هماهنگی دولت با مجلس و قوه قضاییه/ دشمن میخواست مردم گرسنگی بکشند تا در خیابانها شورش کنند
bltانتخاب : حدادعادل: جوان های [اصولگرا] دوگانه سازی نکنند و با بزرگتر ها متحد بشوند / نظام سلطه راضی نیست در انتخابات 1400 دولتی از جنس مجلس داشته باشیم / بعید نیست کاری کنند قیمت ارز و سکه پایین بیاید و مردم به یک سمت و سوی دیگر بروند
bltباشگاه خبرنگاران : حداد عادل: امیدواریم دولتی بیاید که راه درست قوای قضاییه و مقننه را ادامه دهد/ تلاش کردیم عطر خوش جوانگرایی در مجلس احساس شود
bltآفتاب : حدادعادل: باید یک دولت انقلابی روی کار بیاید/می خواستند مردم گرسنگی بکشند تا شورش کنند/بعید نیست که قیمت ارز و سکه پایین بیاید
bltفرارو : حدادعادل: دولت جدید راه قوه قضاییه و مقننه را ادامه دهد
bltمیزان : حداد عادل: تصور عده ای از پیروزی سیاسی بازگشت به دوران اوباما است
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.