طلایی: هدف همنا و دیگر جریان های انقلابی مشارکت حداکثری در انتخابات است

طلایی: هدف همنا و دیگر جریان های انقلابی مشارکت حداکثری در انتخابات است
طلایی در گفتگو با فرارو درباره فعالیت همنا به موازات شورای ائتلاف و وحدت گفت:تکثر در عین وحدت کار خوبی است. ما در عین تکثر و تلاش برای آوردن مردم پای صندوق های رأی حتماً حول محور گفتمان انقلاب و موفقیت جبهه نیرو های انقلابی یکپارچه و یکدست عمل خواهیم کرد. موضوع، شورای ائتلاف یا شورای وحدت و امثال ...
طلایی: هدف همنا و دیگر جریان های انقلابی مشارکت حداکثری در انتخابات است

فرارو- مرتضی طلایی در این هفته خبر تاسیس تشکیلات جدیدی به نام همنا (همبستگی ملی نیرو های انقلاب) را به دبیر کلی خود داد. تشکیلاتی که فقط قرار است در شهر تهران برای انتخابات شورا های شهر، حضور پیدا کند و داعیه مبارز با فساد را هم دارد.
به گزارش فرارو، با اعلام این خبر سناریو های متعددی در این باره مطرح شد. این که همنا قرار است رقیب تشکل های شورای ائتلاف و شورای وحدت اصولگرایان در انتخابات باشد و به سهم خواهی طلایی از اصولگرایان مربوط است؛ سهم خواهی که می تواند به دلیل رفاقت و نزدیکی طلایی به قالیباف به تلاش قالیبافی ها برای پس گرفتن شهرداری تعبیر شود یا این که این تشکل حرکت با چراغ خاموش اصولگرایان برای انتخابات شوراهاست.
اما مرتضی طلایی دبیر کل این تشکل این گمانه زنی ها را در گفتگو با فرارو رد کرد و فعالیت این تشکل را همت یک گروه برای ظرفیت سازی برای انتخابات دانست.
او گفت: هر گروهی که در جامعه حوزه نفوذ و سطح ارتباطاتی دارد باید برای آوردن جمعی از مردم به پای صندوق های رأی، همت کند. این یک جهاد سیاسی است و ما هم دنبال جهاد سیاسی خودمان هستیم. ما دنبال این هستیم که با ایجاد هم بستگی و یکپارچگی حول محور هویت دینی، انقلابی و ملی، جامعه را دعوت به یکپارچگی بکنیم و در سطح جامعه با ایجاد سازه هایی تشکیلاتی در عملیاتی کردن این راهبرد تلاش بکنیم.
وی درباره فعالیت تشکل همنا به موازات شورای ائتلاف و وحدت بیان کرد: تکثر درعین وحدت کار خوبی است. ما در عین تکثر و تلاش برای آوردن مردم پای صندوق های رأی حتماً حول محور گفتمان انقلاب و موفقیت جبهه نیرو های انقلابی یکپارچه و یکدست عمل خواهیم کرد. موضوع، شورای ائتلاف یا شورای وحدت و امثال این ها نیست. ما یک مجموعه ای هستیم که به سهم خودمان اعتباری در جامعه داریم و درصدی از مردم ما را قبول دارند بر این مبنا آمدیم تا مردم را دور هم جمع بکنیم تا پای صندوق رای بیایند.
طلایی افزود: ما خودمان را از جبهه نیرو های انقلاب جدا نمی دانیم. خودمان را در متن جبهه نیرو های انقلاب می دانیم و رویکرد اصلی مان تلاش برای استحکام وحدت جبهه نیرو های انقلاب است. ما ذیل شورای ائتلاف یا وحدت نیستیم، اما مسیر حرکت ما مسیر رویارویی و تقابل با هیچ مجموعه ای از نیرو های انقلاب نیست و به دنبال این هستیم که با تمام نیرو های جبهه انقلاب به یک لیست دست پیدا کنیم. دنبال این نیستیم که تکثر در لیست داشته باشیم. تکثر در فعالیت برای حضور داریم، اما در تلاش برای رسیدن به یک لیست اجماعی هستیم.
همنا از نامزد واحد جبهه نیرو های انقلاب حمایت می کند
او همچنین عنوان کرد: همنا برای انتخابات ریاست جمهوری هم برنامه دارد. به هرحال انتخابات ریاست جمهوری از انتخابات شورا ها جدا نیست. ولی سطح ورود همنا در موضوع کنش های انتخاباتی حول محور شورا ها است. چون حوزه تخصصی ماست که در آن تجربه داریم. دنبال این هستیم یک شورا با جنس کار و خدمت تشکیل بشود که سیاسی نباشد. سازوکار انتخابات شورا ها با انتخابات مجلس و ریاست جمهوری در جا هایی تفاوت دارد. جنس کار شوراها، خدمت و فعالیت خدماتی، عمرانی اجتماعی و فرهنگی است. درحالی که جنس کار مجلس و دولت ذاتاً سیاسی است؛ بنابراین اولویت ما حول مدیریت شهری نه بی توجهی به انتخابات ریاست جمهوری بلکه تلاش برای پای صندوق رای آوردن است بنابراین برای انتخابات ریاست جمهوری هم فعال هستیم، اما الان نمی توانیم بگوییم از کاندیدای خاصی حمایت می کنیم.
دبیر کل همنا اضافه کرد: ما از کاندیدای واحد جبهه نیرو های انقلاب حمایت می کنیم، ولی نه کاندیدای فردی بلکه کاندیدایی که مورد اجماع نیرو های جبهه انقلاب باشد. حالا این که چه کسی باشد نمی دانم.
وی درباره احتمال حمایت همنا از قالیباف در مقابل سایر نامزد های اصولگرا در انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما اصلاً چنین پیش بینی نمی کنیم که آقای قالیباف در مقابل رقبای اصول گرا قرار بگیرد. پیش بینی ما این است که جبهه نیرو های انقلاب روی یک فرد به اجماع خواهد رسید. این تعدد نامزدها، تلاش برای گرم کردن تنور انتخابات و یک وظیفه انقلابی برای همه ماست. این به معنای رودرو قرار گرفتن اصولگرایان نیست.
جنس نیرو های همنا از دلسوزان و خدمتگزاران مردم است
طلایی با رد نقش قالیباف در این تشکل گفت: این تشکل درواقع جمعی از فرزندان شهدا، نیرو های خالص فرهنگی و اجتماعی شهر تهران، فعالان شهر های مختلف کشورو جمعی از دلسوزان و خدمت گزاران است که در کنار هم قرار گرفته اند.
اما وی تمایلی برای معرفی چهره ها و شخصیت های همنا نشان نداد وعنوان کرد: فکر می کنم که اگر بیشتر به تشکیلات نگاه بکنید بهترباشد. او با اشاره به خودش افزود:همین یک نفری که تابلو است کفایت می کند. دیگر ضرورتی ندارد روی بقیه مانور داد.
طلایی درباره رابطه همنا با گروه عدالت خواه که آنان هم داعیه دار مبارزه با فساد هستند گفت: ما از هر فرد و هر مجموعه یا تشکیلاتی که در مبارزه قانونی و شرعی و اخلاقی با هر نوع فساد و رانت خواری باشد استقبال می کنیم. اما نه با کسانی که با تهمت زدن، لجن پراکنی و تخریب افراد به بهانه های مختلف پیش می روند. اگر مدعی مبارزه با فساد و رانت خواری هستیم باید از مجاری لازم آن را پیگیری کنیم و تا جایی که می توانیم مجاری رانت و فساد را ببندیم و بعد در مقابل فرد فاسد از طریق مراجع قانونی جلو برویم و از حلقومش بیرون بکشیم. اگر کسی با این مدل در مبارزه با فساد فعالیت می کند دستش را می بوسیم، اما با افرادی که با استفاده از عناوین چه و چه نوعی رفتار می کنند که با هیچ یک از موازین شرعی و قانونی سازگاری ندارد نسبتی نداریم.
دسته بندی های رایج سیاسی را قبول نداریم
وی افزود: عنوانی که ما استفاده کردیم به نام جبهه هم بستگی ملی نیرو های انقلاب اسلامی، این خودش دارای یک بار معنایی بسیار عمیق، جامع و فراگیر است. ما دسته بندی های رایج سیاسی در کشور را کذب می دانیم. همه اقوام، قومیت ها، مذاهب و همه اقشار مختلف در کنار همدیگر یک ملت هستیم. رقابت های سیاسی هم تا جایی باید گسترش پیدا بکند که به یکپارچگی و وحدت ملی آسیب وارد نکند. این رویکردی که بعضی وقت ها دامن زده می شود که یک عده ای می گویند انقلابی یا غیرانقلابی یا ضدانقلابی یا اصول گرا و اصلاح طلب درست نیست.
این فعال سیاسی بیان کرد: اعتقاد شخصی من این است هر کسی که نظام، انقلاب، کشور، ملت و رهبرش را قبول دارد فردی است که در سبد نیرو های انقلاب تعریف می شود. نباید سلیقه های سیاسی را این قدر عمق بدهیم که فضای جامعه دوگانه شود. همه سلایق سیاسی را بپذیریم. چرا این قدر تنگ نظری می کنیم و می گوییم همه باید یک نفر را قبول داشته باشند. بگذاریم همان گونه که خرده فرهنگ ها وجود دارند خرد کنش های سیاسی هم داشته باشیم.
او ادامه داد: این که عده ای را قشر خاکستری می نامند من قبول ندارم. درحالی که اتفاقاً این ها قشر سفید هستند و آن هایی که این ها را متهم به خاکستری می کنند خودشان خاکستری هستند.
وی درباره حضور چهره های اصلاح طلب در لیست شورای شهرهمنا خاطرنشان کرد: صحبت در این باره به معنای این است که ما می خواهیم لیست جداگانه بدهیم. اما این طور نیست.
سعید محمد مدیر قابلی است، اما گزینه همنا برای شهرداری نیست
او در مورد گزینه های شهرداری تهران نیز با بیان این که همنا در کلانشهر های دیگر نیز فعالیت دارد، اما در انتخابات شورا ها و انتخاب شهردار آن ها دخالتی ندارد، افزود: باید لیست شورای شهررا همراه با گزینه برای شهردار تهران و برای پست های کلیدی شهرداری شامل معاونین و مناطق شهرداری تهران بدهیم. مردم بایدا به فهرستی رأی بدهند که دولت و پارلمان شهری با هم انتخاب بشوند. این یکی از مدل هایی است که می تواند تضمین کننده پیشگیری از حواشی بعد از انتخابات شورای شهر باشد. اما در همنا هنوز وارد این مباحث نشدیم. فعلاً تلاشمان بر دعوت به حضور مردم در انتخابات است.
طلایی همچنین درباراه احتمال انتخاب سعید محمد به عنوان گزینه شهرداری تهران از سوی همنا اظهار کرد: من روی این موضوع فکر نکرده ام، اما آقای محمد را به عنوان مدیر جوان، کارآمد و انقلابی قبول دارم. من حق ندارم در این باره پیش داوری کنم که بخواهم بگویم ایشان چه کار می خواهد بکند. شاید قصد کار دیگری داشته باشد. شهردارشدن ایشان، فقط گمانه زنی هایی است که گروه ها یا افراد می کنند، اما نباید به افراد برچسب بزنیم. اما در این که آقای سردار محمد هم از مدیران لایق، باکفایت و کارآمد هستند شکی نیست و امیدوارم که در هر شرایط و در هرکجا که هستند بتوانند منشأ خدمت باشند. همانگونه که در مسئولیت فعلی حداقل در تراز چند وزارت خانه در حال کار برای مردم است.

کلیدواژه های این خبر
اصول گرایان   ریاست جمهوری   قالیباف   جبهه انقلاب   مرتضی طلایی   صندوق رای   رفاقت   گمانه زنی ها   گفتمان انقلاب   قالیبافی   سهم خواهی   مشارکت حداکثری   چراغ   هویت دینی   مبارز   مبنا   شهرداری   انتخابات ریاست جمهوری   انتخابات مجلس   فرهنگی و اجتماعی   مدیریت شهری  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «فرارو» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
آخرین اخبار اصولگرایان/ بازگشت رئیسی شوق قالیباف؛ کار پایداری ها به سهم خواهی می رسد؟
رویداد 24
صف عریض و طویل کاندیداهای رده چندم انتخابات 1400
آوای خزر
منظور قالیباف از زعفرانیه پالادیوم نیست؟
رویداد 24
چه کسی اصولگرایان را باهم آشتی خواهد داد؟/ پایداری - اصولگرایی و شروع رفاقتی از نو
باشگاه خبرنگاران
زعفرانیه روحانی یا قالیباف؟/قالیباف گفته مسئولان فقط زعفرانیه را نبینند، غیزانیه را هم ببینند
ساعت 24
آرزوی اصلاح طلبان، خاطره اصولگرایان!
جوان آنلاین
خورشیدی آزاد: مردم گفته اند یا رای نمی دهیم یا به احمدی نژاد رای می دهیم/ خاتمی به اصرار رهبری از وزارت ارشاد برکنار شد
دیده بان ایران
برنامه انتخاباتی سعید جلیلی چیست؟
فردا نیوز
ترامپ رفت ؛ رییس جمهور نظامی لازم نیست
ساعت 24
اگر اصلاح طلبان ردصلاحیت شوند، خاتمی هم نامزدی معرفی نمی کند/ همه اصلاح طلبان از یک نامزد حمایت خواهند کرد
رویداد 24
اصولگرایان فقط روی ابراهیم رییسی اجماع می کنند/ لاریجانی در این شرایط به انتخابات 1400 ورود کند، فحش می خورد
خبر دنا
حقیقت پور: لاریجانی در این شرایط نامزد انتخابات 1400 شود فحش می خورد/ اصولگرایان فقط روی ابراهیم رییسی اجماع می کنند
دیده بان ایران
لاریجانی وارد انتخابات 1400 نمی شود/ مهدوی کنی هم نتوانست میان اصولگرایان اجماع ایجاد کند/ اخلاق و ادب را رعایت کنند هم لاریجانی می آید هم ناطق
رویداد 24
روح آقای مهدوی کنی از اصولگرایان ناراضی است!
شهدای ایران
سردار طلایی راه خود را از اصولگرایان جدا کرد
روز نو
سردار طلایی راه خود را از اصولگرایان جدا کرد/ «همنا» یار ریخته گران را به شورای شهر تهران می رساند؟
رویداد 24
جبهه همبستگی ملی نیروهای انقلاب اعلام موجودیت کرد
ایرنا
با عینک سیاسی نمی توان به مدیریت شهری نگاه کرد
خبرگزاری دانشجو
مکانیزم متفاوت انتخابات شوراها با ریاست جمهوری
اقتصاد آنلاین
مکانیزم متفاوت انتخابات شوراها با ریاست جمهوری/ در مدیریت شهری نباید سیاست کاری انجام شود
ساعت 24
شهر نباید سیاسی اداره شود / با عینک سیاسی نمی شود شهر را مدیریت کرد
خبرگزاری موج
لاریجانی میان «اصولگرایانِ ساکت فتنه» طرفداران جدی دارد/ می توان روی «سعید محمد» حساب باز کرد
ایسنا
سلیمی نمین: نمی دانم چه کسانی به دنبال مشارکت حداقلی هستند
ایران آنلاین
جزئیات طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها /اصولگرایان تاکنون هیچ فعالیت رسمی برای انتخابات شوراها انجام نداده اند
خبرگزاری ایلنا
پاسخ آیت الله هاشمی به نامه گلایه آمیز پسرش
خبرآنلاین
جامعه روحانیت در «شورای وحدت اصولگرایان» نقش محوری دارد
ایرنا
شورای شهر در دوراهی تخریب "پل صدر" یا عذرخواهی از قالیباف
جنوب نیوز
آیا رئیسی معادلات انتخابات 1400 را به هم خواهد زد؟
فرارو
فعال سیاسی اصولگرا: حداقل 20 نفر را برای شهرداری تهران در نظر داریم
دیده بان ایران
حسن بیادی: باند های متصل به قدرت و ثروت نقش شورا ها را ضعیف کرده اند/ با محوریت جامعه روحانیت فعالیت گسترده ای برای انتخابات شورا ها در حال انجام است/ حداقل 20 نفر قابلیت شهرداری تهران را دارند
نامه نیوز
در حال حاضر نوعی سردرگمی بر جامعه حاکم است
باشگاه خبرنگاران
سایت اصولگرا: اصلاح طلبان می خواهند «معصومه ابتکار» را شهردار کنند
دیده بان ایران
شهرداری تهران به چه کسی می رسد؟
نامه نیوز
صادق زیبا کلام: 42 سال است نفهمیدند مردم چه می خواهند؛ ظاهراً قرار است 42 سال دیگر هم نفهمند مردم چه می خواهند
دیده بان ایران
قالیباف به کار در مجلس علاقه ای ندارد/اصولگرایان تنها با وجود آقای رئیسی به اجماع می رسند
خبر دنا
زیباکلام: اصلاح طلبان اعتماد عمومی را از دست داده اند
رجانیوز
سکوت رازآلود لاریجانی
نصف جهان
تئوریسین پشت پرده اصولگرایان و حامی سابق احمدی نژاد:سعید محمد نامزد شود خاطره شیرین شهید رجائی برای مستضعفان تکرار میشود
اطلاعات روز
کالبد شکافی مشارکت حداقلی یا حداکثری/ دغدغه اصولگرایان برای انتخابات 1400 چیست؟
برنا نیوز
مردم، همراه جریان اصلاح طلبی هستند/با کاندیدای اجاره ای نیاییم بهتر است/ هر چه از عمر شورا می گذرد، شورا در سیرجان ناکارآمدتر و بی تاثیرتر می شود/ می خواهند اصلاح طلبان باشند اما ضعیف!/ وضع به همین گونه باشد مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری از مجلس هم کمتر می شود
گفتار نو
اخبار مرتبط
bltرویداد 24 : آخرین اخبار اصولگرایان/ بازگشت رئیسی شوق قالیباف؛ کار پایداری ها به سهم خواهی می رسد؟
bltآوای خزر : صف عریض و طویل کاندیداهای رده چندم انتخابات 1400
bltرویداد 24 : منظور قالیباف از زعفرانیه پالادیوم نیست؟
bltباشگاه خبرنگاران : چه کسی اصولگرایان را باهم آشتی خواهد داد؟/ پایداری - اصولگرایی و شروع رفاقتی از نو
bltساعت 24 : زعفرانیه روحانی یا قالیباف؟/قالیباف گفته مسئولان فقط زعفرانیه را نبینند، غیزانیه را هم ببینند
bltجوان آنلاین : آرزوی اصلاح طلبان، خاطره اصولگرایان!
bltدیده بان ایران : خورشیدی آزاد: مردم گفته اند یا رای نمی دهیم یا به احمدی نژاد رای می دهیم/ خاتمی به اصرار رهبری از وزارت ارشاد برکنار شد
bltفردا نیوز : برنامه انتخاباتی سعید جلیلی چیست؟
bltساعت 24 : ترامپ رفت ؛ رییس جمهور نظامی لازم نیست
bltرویداد 24 : اگر اصلاح طلبان ردصلاحیت شوند، خاتمی هم نامزدی معرفی نمی کند/ همه اصلاح طلبان از یک نامزد حمایت خواهند کرد
bltخبر دنا : اصولگرایان فقط روی ابراهیم رییسی اجماع می کنند/ لاریجانی در این شرایط به انتخابات 1400 ورود کند، فحش می خورد
bltدیده بان ایران : حقیقت پور: لاریجانی در این شرایط نامزد انتخابات 1400 شود فحش می خورد/ اصولگرایان فقط روی ابراهیم رییسی اجماع می کنند
bltرویداد 24 : لاریجانی وارد انتخابات 1400 نمی شود/ مهدوی کنی هم نتوانست میان اصولگرایان اجماع ایجاد کند/ اخلاق و ادب را رعایت کنند هم لاریجانی می آید هم ناطق
bltشهدای ایران : روح آقای مهدوی کنی از اصولگرایان ناراضی است!
bltروز نو : سردار طلایی راه خود را از اصولگرایان جدا کرد
bltرویداد 24 : سردار طلایی راه خود را از اصولگرایان جدا کرد/ «همنا» یار ریخته گران را به شورای شهر تهران می رساند؟
bltایرنا : جبهه همبستگی ملی نیروهای انقلاب اعلام موجودیت کرد
bltخبرگزاری دانشجو : با عینک سیاسی نمی توان به مدیریت شهری نگاه کرد
bltاقتصاد آنلاین : مکانیزم متفاوت انتخابات شوراها با ریاست جمهوری
bltساعت 24 : مکانیزم متفاوت انتخابات شوراها با ریاست جمهوری/ در مدیریت شهری نباید سیاست کاری انجام شود
bltخبرگزاری موج : شهر نباید سیاسی اداره شود / با عینک سیاسی نمی شود شهر را مدیریت کرد
bltایسنا : لاریجانی میان «اصولگرایانِ ساکت فتنه» طرفداران جدی دارد/ می توان روی «سعید محمد» حساب باز کرد
bltایران آنلاین : سلیمی نمین: نمی دانم چه کسانی به دنبال مشارکت حداقلی هستند
bltخبرگزاری ایلنا : جزئیات طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها /اصولگرایان تاکنون هیچ فعالیت رسمی برای انتخابات شوراها انجام نداده اند
bltخبرآنلاین : پاسخ آیت الله هاشمی به نامه گلایه آمیز پسرش
bltایرنا : جامعه روحانیت در «شورای وحدت اصولگرایان» نقش محوری دارد
bltجنوب نیوز : شورای شهر در دوراهی تخریب "پل صدر" یا عذرخواهی از قالیباف
bltفرارو : آیا رئیسی معادلات انتخابات 1400 را به هم خواهد زد؟
bltدیده بان ایران : فعال سیاسی اصولگرا: حداقل 20 نفر را برای شهرداری تهران در نظر داریم
bltنامه نیوز : حسن بیادی: باند های متصل به قدرت و ثروت نقش شورا ها را ضعیف کرده اند/ با محوریت جامعه روحانیت فعالیت گسترده ای برای انتخابات شورا ها در حال انجام است/ حداقل 20 نفر قابلیت شهرداری تهران را دارند
bltباشگاه خبرنگاران : در حال حاضر نوعی سردرگمی بر جامعه حاکم است
bltدیده بان ایران : سایت اصولگرا: اصلاح طلبان می خواهند «معصومه ابتکار» را شهردار کنند
bltنامه نیوز : شهرداری تهران به چه کسی می رسد؟
bltدیده بان ایران : صادق زیبا کلام: 42 سال است نفهمیدند مردم چه می خواهند؛ ظاهراً قرار است 42 سال دیگر هم نفهمند مردم چه می خواهند
bltخبر دنا : قالیباف به کار در مجلس علاقه ای ندارد/اصولگرایان تنها با وجود آقای رئیسی به اجماع می رسند
bltرجانیوز : زیباکلام: اصلاح طلبان اعتماد عمومی را از دست داده اند
bltنصف جهان : سکوت رازآلود لاریجانی
bltاطلاعات روز : تئوریسین پشت پرده اصولگرایان و حامی سابق احمدی نژاد:سعید محمد نامزد شود خاطره شیرین شهید رجائی برای مستضعفان تکرار میشود
bltبرنا نیوز : کالبد شکافی مشارکت حداقلی یا حداکثری/ دغدغه اصولگرایان برای انتخابات 1400 چیست؟
bltگفتار نو : مردم، همراه جریان اصلاح طلبی هستند/با کاندیدای اجاره ای نیاییم بهتر است/ هر چه از عمر شورا می گذرد، شورا در سیرجان ناکارآمدتر و بی تاثیرتر می شود/ می خواهند اصلاح طلبان باشند اما ضعیف!/ وضع به همین گونه باشد مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری از مجلس هم کمتر می شود
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.