Watch Fit ساعت هوشمندی برای جوانی و سلامت

Watch Fit ساعت هوشمندی برای جوانی و سلامت
ساعت هوشمند هوآوی Watch Fit محصولی متفاوت از هوآوی است که با صفحه نمایش مستطیلی و قابلیت های بسیار به زودی در بازار ایران عرضه خواهد شد.
Watch Fit ساعت هوشمندی برای جوانی و سلامت

ساعت هوشمند هوآوی Watch Fit محصولی متفاوت از هوآوی است که با صفحه نمایش مستطیلی و قابلیت های بسیار به زودی در بازار ایران عرضه خواهد شد. در این مقاله با قابلیت های این ساعت هوشمند هوآوی بیشتر آشنا می شویم.

Watch Fit ساعت هوشمندی برای جوانی و سلامت
شاید در ابتدای ورود ساعت های هوشمند به بازار، یعنی کمتر از 10 سال گذشته، این محصول صرفا به عنوان یک «گجت» (Gadget) تجملاتی و به عنوان جایگزین لوکس ساعت کلاسیک مطرح می شد. اما با گذشت چندین سال و افزوده شدن قابلیت های جدید به ساعت های هوشمند این تصور به کلی تغییر پیدا کرده تا جایی که حالا می توان از یک ساعت هوشمند به عنوان مربی ورزشی و سلامت و حتی یک دستیار اختصاصی استفاده کرد.

صفحه نمایش خاص
هوآوی Watch Fit از صفحه نمایشی مستعطیل شکل به اندازه 1.64 اینچ استفاده می کند که با کیفیت HD و رزولوشن 280 x 456 ارائه شده است. این صفحه نمایش که از نوع AMOLED است، توانایی نمایش 16.7 میلیون رنگ مختلف و تراکم پیکسلی 326 PPI دارد. شیشه به کار رفته روی این صفحه نمایش از نوع خمیده و دارای 2.5 بعد است.
قابلیت تنظیم روشنایی صفحه نمایش خودکار در این ساعت باعث می شود تا در تمام شرایط، حتی نور مستقیم خورشید نیز صفحه نمایش به خوبی دیده شود. ضمن اینکه فناوری AMOLED صفحه نمایش با مصرف کم باتری و طول عمر بالا امکان روشن ماندن صفحه نمایش ساعت به صورت کامل و همیشگی را می دهد. این قابلیت زمانی بیشتر اهمیت پیدا می کند که بدانیم امکان دانلود و استفاده از «تم های» مختلف و پرتعداد نیز در این ساعت وجود دارد. صفحه ساعت بنا به سلیقه کاربر قابل تغییر است.
Watch Fit ساعت هوشمندی برای جوانی و سلامت
قابلیت هایی که در صفحه اصلی ساعت قرار دارند به دلخواه کاربر قابل تغییر هستند. بخش آب و هوا، ضربان قلب، قدم شمار، تنظیمات باتری یا هر بخش دیگری در این ساعت را می توان به دلخواه در منوی اصلی چید تا بهترین دسترسی برای کاربر مهیا شود. بدنه ساعت هوشمند Watch Fit با رنگ های مات مناسب ترین ترکیب را با بندهای رنگی این ساعت برای داشتن فرمی به روز و مدرن فراهم کرده است. چهار رنگ برای این ساعت در نظر گرفته شده که شامل سبز نعنایی، صورتی شکوفه ای، نارنجی و مشکی گرافیتی می شود.
این ساعت به همراه باتری فقط 21 گرم وزن دارد که یعنی احتمالا وزن آن را روی دست خود حس نمی کنید. باتری پیشرفته ای که در این ساعت قرار داده شده است توانایی انجام 10 روز کار روتین با ساعت را با هر بار شارژ فراهم می کند. اما اگر شارژ باتری ساعت بی موقع تمام شود هم جای نگرانی نیست چون با 5 دقیقه شارژ می توانید یک روز کامل از ساعت استفاده کنید.

دستیار سلامت
تا به حال شده که برای پیدا کردن نحوه صحیح انجام یک حرکت مجبور به جستجوی زیاد و یافتن ویدیو مناسب شوید. هوآوی Watch Fit برای حل این مشکل یک راه حل دارد. 12 نوع تمرین مختلف با تصاویر متحرک و با جزئیات کامل در این ساعت به صورت پیش فرض قرار داده شده که می تواند نیاز شما به جستجو را مرتفع کند.
Watch Fit ساعت هوشمندی برای جوانی و سلامت
این تمرینات شامل حرکات ورزشی در محل کار، کشش عضلات کل بدن و تمرینات مخصوص شکم بوده و در کل 44 حرکت پایه ای مختلف را شامل می شود. به کمک این تمرینات می توانید ساعات بیکاری خود را تبدیل به یک تمرین جذاب، مفید و دقیق کنید.
کنار این تصاویر متحرک، هوآوی Watch Fit از 96 حالت ورزشی مختلف پشتیبانی کرده و توانایی پایش شاخص های بدنی شما در آنها را دارد. 11 ورزش مختلف توسط این ساعت قابل رصد حرفه ای و دقیق هستند که از جمله می توان به دویدن، شنا یا دوچرخه سواری اشاره کرد.
به همراه حالت های ورزشی از پیش تعریف شده، 85 حالت ورزشی با تنظیمات دستی نیز وجود دارد که به کاربر امکان شخصی سازی برنامه ورزشی خود برای مثال در رشته یوگا را می دهد. در تمام طول ورزش ساعت به صورت زنده میزان ضربان قلب، سوزاندن کالری و مشخصه های دیگر فعالیت بدنی پایش و ثبت می کند.
Watch Fit ساعت هوشمندی برای جوانی و سلامت
این ساعت مجهز به مکان یاب جغرافیایی داخلی (GPS) است که در کنار الگوریتم هوش مصنوعی پایش هوشمند ضربان قلب و قابلیت ضد آب ساعت تا عمق 50 متر، به شما اجازه درنوردیدن هر محیطی از کوه و کویر تا درون آب را می دهد، در حالی که از پایش سلامت خود توسط ساعت خیال تان راحت است. نتایج این پایش به صورت لحظه ای از شرایط بدنی کاربر تهیه شده و بیانگر وضعیت سلامت او است.
همچنین ساعت هوآوی Watch Fit با توجه به شرایط بدنی کاربر توصیه و راهکارهایی را نیز برای بهبود سلامت کاربر ارائه خواهد کرد. این ساعت توانایی کار در دمای محیطی منفی 10 درجه تا 45 درجه سانتی گراد را دارد که می توان گفتن تقریبا امکان استفاده از ساعت در هر محیطی را فراهم می کند.
اگر بدون تنظیم برنامه ورزشی بر روی ساعت شروع به ورزش کردن کنید، ساعت به صورت خودکار آن را تشخیص و حتی نوع ورزشی که انجام می دهید را نیز تشخیص داده و شروع به رصد شاخصه های سلامت شما می کند. این اتفاق به کمک حسگرهای متعدد تعبیه شده در ساعت اتفاق می افتد. حسگرهایی مانند حسگر حرکتی 6 محوره، حسگر نوری تشخیص میزان ضربان قلب، حسگر تشخیص نور محیطی و غیره.

Watch Fit ساعت هوشمندی برای جوانی و سلامت
اولویت سلامت
ساعت هوآوی Watch Fit کدام شاخصه های سلامت را در بدن پایش می کند؟ قلب کنار مغز مهم ترین عضو بدن هر انسانی است. قلب عضله ای بزرگ است به دفعات در هر دقیقه فعالیت می کند. ادامه فعالیت صحیح قلب و نگهداری از آن منوط به تمرینات ورزشی هوازی است که باعث تقویت قلب و افزایش کارایی آن می شود.
هوآوی Watch Fit به صورت بی وقفه، حتی در زمان ورزش یا خواب، میزان ضربان قلب شما را اندازه گیری کرده تا از سلامت آن شما را مطلع کند و البته راهکارهایی برای تقویت قلب ارائه دهد. در صورت بالا رفتن ضربان قلب و قرار گرفتن آن در منطقه خطرناک ساعت به کاربر اخطار داده و توجه او را به این امر حیاتی جلب می کند.
شاخص دیگری از خون که خصوصا در شرایط فعلی و با گسترش بیماری های تنفسی و آلودگی هوا اهمیت بسیاری پیدا کرده است، قابلیت تشخیص میزان اشباع اکسیژن در خون SpO2 است. با یک تست ساده چند ثانیه ای می توانید از سلامت خود در این بخش نیز مطلع شوید.
برای بانوان، هوآوی Watch Fit امکانات پیگیری و اخطار دادن در مورد عادات ماهانه را دارد که برای آمادگی در این باب کمک بزرگی است. همچنین این ساعت بررسی دقیقی روی نحوه خواب شما خواهد داشت. به کمک فناوری HUAWEI TruSleep™ 2.0 ساعت توانایی رصد نحوه خواب و کیفیت آن را دارد. تمامی بخش های خواب به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گرفته و اگر هر کدام دچار کمبود یا اختلالی باشد، راه حل هایی برای بهبود خواب ارائه می شود.
قابلیت فوق العاده دیگر هوآوی در این ساعت که برای زندگی مدرن، پرسرعت و پرمشغله کنونی گزینه بسیار مناسبی است، قابلیت مدیریت استرس است. به کمک فناوری HUAWEI TruRelax استرس شما در تمام طول روز بررسی شده و در صورت بروز استرس بالاتر از حالت نرمال راهکاریی به شما ارائه خواهد شد.

دستیار شخصی شما
اگر نیاز به یادآوری جلسات کاری مهم یا اتفاقات روزانه خود دارید، دیگرلازم نیست نگران فراموش کردن آنها باشید، چون ساعت هوشمند شما روی مچ دست تان است و امکان ندارد آن را فراموش کنید، همه آن موارد مهم را به شما یادآوری خواهد کرد. پیام ها و تماس های دریافتی، اتفاقات تقویم و حتی اتفاقات شبکه های اجتماعی شما همه از طریق هوآوی Watch Fit برای شما نشان داده خواهد شد.
قابلیت های کنترلی بسیاری نیز از طریق این ساعت هوشمند وجود دارد. کنترل موسیقی در حال پخش، استفاده برای گرفتن عکس از راه دور و امکان یافتن گوشی در چند ثانیه از جمله این قابلیت ها است. ساعت هوشمند هوآوی Watch Fit با 4 گیگابایت حافظه داخلی امکان مستقیم پخش موسیقی از روی ساعت و بدون نیاز به گوشی را نیز دارد. این میزان حافظه تا 500 قطعه موسیقی را در خود جای خواهد داد. توجه داشته باشید که برای استفاده از این بخش به یک هدفون «بلوتوثی» (Bluetooth) نیاز دارید.
Watch Fit ساعت هوشمندی برای جوانی و سلامت
ساعت هوشمند هوآوی Watch Fit یک گزینه به صرفه از سری ساعت های هوشمند میان رده هوآوی است که با امکانات بسیاری که دارد می تواند کمک زیادی به حفظ سلامت شما کند. شاید به کمک این محصول بتوان سبک زندگی سالم تری را نیز انتخاب کرد.

لینک کوتاه: asriran.com/003D71
کلیدواژه های این خبر
دانلود   فناوری   ساعت هوشمند   جست و جو   عضلات   تنظیمات   محل کار   رزولوشن   هوآوی   دوچرخه سواران   گرافیتی   مقاله   دویدن   کیفیت HD   بازار   تمرین   طول عمر   بیکاری   ضربان قلب  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «عصر ایران» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
تاپ؛ سادگی و امنیت در پرداخت قبض ها
زومیت
قیمت گوشی های پرفروش چقدر پایین آمده است؟
صدای ایران
5 تا از بهترین ساعت های هوشمند در سال 2021
باشگاه خبرنگاران
راهنمای صفر تا صد خرید و نصب دوربین مداربسته
خبرآنلاین
آموزش نصب اپلیکیشن مستقل روی اندروید تی وی
زومیت
انجام حرکات کششی برای پایین آوردن فشار خون بالا موثرتر از پیاده روی است
زومیت
انتقال آب از کارون و دز، خوزستان را منهدم می کند
فارس
بسته‎بندی و انواع آن را بهتر بشناسید
مشرق نیوز
جایگاه فناوری در رابطه ایالات متحده، چین و رژیم صهیونیستی
قدس آنلاین
آیا اپل واچ می تواند ابتلا به ویروس کرونا را تشخیص بدهد؟
زومیت
هوآوی Watch Fit ساعت هوشمندی برای جوانی و سلامت
خبرگزاری ایلنا
چطور ورزش کردن را به یک عادت روزانه تبدیل کنیم؟
مردم نیوز
بررسی قابلیت های ساعت هوشمند هوآوی Watch Fit
ای تی ایران
چند نکته برای انجام فعالیت های ورزشی بیشتر هنگام کار از خانه!
آی تی رسان
بیش از 70 لپ تاپ با GPUهای سری RTX 3000 انویدیا عرضه خواهند شد
زومیت
صبح ورزش کنیم یا عصر؟
صدا و سیما
سشوار جدید پاناسونیک با وعده ی سلامت مو به بازار می آید
زومیت
دستبند هوشمند وان پلاس باند با شارژدهی 14 روزه باتری رسما معرفی شد
آی تی رسان
ساعت Jorn Hybrid HR با نمایشگر جوهر الکترونیکی رونمایی شد
زومیت
ساعت های هوشمند جدید هوآوی در راه بازار ایران
اقتصاد آنلاین
تماشا کنید: انقلاب بعدی کامپیوتر مک می تواند با اپل گلس شکل بگیرد
زومیت
نشستن طولانی مدت چه آسیبی به بدن می زند؟
همشهری آنلاین
کورس سرعت ولیعهد دبی با شترمرغ ها/ عکس ماندگار شهید جهاد مغنیه در کنار شهید حاج قاسم سلیمانی
باشگاه خبرنگاران
نقد و بررسی گلکسی زد فولد 2 سامسونگ: کهکشان تاشو!
آی تی رسان
فعالیت بدنی داریم یا کم تحرک هستیم؟
ایسنا
سه دلیل برای استفاده از ساعت های هوشمند
آفتاب
همه چیز درباره «می واچ لایت» شیائومی با 9 روز عمر باتری
انتخاب
سه دلیل برای استفاده از ساعت های هوشمند هوآوی
خبرآنلاین
ایران رتبه چهارم در حوزه فناوری نانو
صدا و سیما
چه رشته هایی در ایران بیشترین بازار کار را دارند؟
مشرق نیوز
شیائومی Mi 11 به عنوان نخستین اسمارت فون مجهز به تراشه اسنپ دراگون 888 معرفی شد
آی تی رسان
اثرات ورزش در دوران کرونا
صدا و سیما
بهترین لپ تاپ های موجود در بازار با قیمت کمتر از 30 میلیون تومان
آی تی رسان
6 دلیل برای آن که از کافه بازار استفاده نکنید!
آی تی رسان
دور باطل ناکارآمدی تولید
ایران اکونومیست
معرفی 5 ساعت هوشمند +تصاویر
صراط
ساخت نمایشگرهای شفاف با ذرات نانو برای صنایع هوایی و حمل ونقل شهری
ایسکانیوز
دنبال کردن رویاها، توهم مخرب استارتاپی
زومیت
ساعت هوشمند جدید هوآوی معرفی شد
باشگاه خبرنگاران
ردمی K20 Pro Premium Edition با حافظه رم 12 گیگابایتی عرضه می شود
زومیت
اخبار مرتبط
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.