هندزفری های متنوع هوآوی به زودی در بازار ایران

هندزفری های متنوع هوآوی به زودی در بازار ایران
پنج مدل جدید از «هندزفری های» (Handsfree) هوآوی در آینده نزدیک وارد بازار ایران خواهند شد.
هندزفری های متنوع هوآوی به زودی در بازار ایران

پنج مدل جدید از «هندزفری های» (Handsfree) هوآوی در آینده نزدیک وارد بازار ایران خواهند شد.

هوآوی Freebuds و Freelace در چند مدل جدید ارائه می شوند. هوآوی Freebuds هندزفری بی سیم هوآوی است که در 3 مدل مختلف و با قابلیت های مختلف ارائه خواهد شد. هوآوی Freelace نیز هندزفری دور گردنی این شرکت است که در 2 مدل ارائه خواهد شد.
هندزفری های متنوع هوآوی به زودی در بازار ایران
از خصوصیات بارز این هندزفری ها می توان به قابلیت حذف نویز، سبکی و راحتی استفاده، کیفیت بالای ساخت و صدای شفاف آنها اشاره کرد. لیست کامل این 5 محصول که به زودی در ایران نیز به صورت رسمی ارائه می شوند، در ادامه آمده و سپس با مشخصات هر کدام تا حدودی آشنا خواهیم شد.
 Huawei Freebuds Pro
 Huawei Freebuds 3
 Huawei Freebuds 3i
 Huawei Freelace Pro
 Huawei Freelace

هوآوی Freebuds، اوج کیفیت
سری هندزفری های Freebuds هوآوی به نوعی پرچم دار این شرکت در این حوزه محسوب می شوند. این محصولات به کمک فناوری «بلوتوث» ارتباطی باکیفیت و ثبات با گوشی هوشمند و دیگر دستگاه های پخش موسیقی برقرار می کند.
هندزفری های متنوع هوآوی به زودی در بازار ایران
بارزترین قابلیت این هندزفری ها، سیستم حذف نویز فعال آنها است که می تواند صدای محیط را تا مقدار بسیار زیادی حذف کند. در این سیستم از چند میکروفون استفاده شده است که یکی به سمت بیرون هندزفری و دیگری به سمت داخل آن قرار گرفته اند. این میکروفون ها صداهای اضافی بیرون و داخل هندزفری را تشخیص و سیگنالی متناسب با قدرت آن نویز ایجاد کرده تا آن حذف شده و به گوش کاربر نرسد.
این سیستم در سری هوآوی Freebuds 3 تا 15 db (دسی بل) و در هوآوی Freebuds Pro تا 40 db (دسی بل) صداهای مزاحم را کاهش می دهند. به کمک سیستم حذف نویز فعال هوآوی می توانید در محیط های شلوغ مانند اداره، خیابان یا حتی مترو از موسیقی بدون صدای اضافی و نویز لذت ببرید. قابلیت حذف صدای مزاحم در مکالمه نیز فعال است. این سیستم با از بین بردن صدای زمینه، مکالمه ای شفاف را برای کاربر ایجاد می کند.
«درایورهای» (Driver) صوتی به کار رفته در این هندزفری ها با دقت و حساسیت بالا تمامی نت های موسیقی را در درست ترین شکل خود ارائه خواهند داد. برای ارائه صدای «بیس» (bass) مناسب نیز توان کافی در این هندزفری ها در نظر گرفته شده است.
هندزفری های متنوع هوآوی به زودی در بازار ایران
از جنبه طراحی، هندزفری های هوآوی با رعایت موازین ارگونومی (علم تطبیق و مناسب سازی اشیاء با عوامل انسانی) به شکلی طراحی شده اند تا کمترین مزاحمت را برای کاربر داشته باشند. شکل مخروطی این محصولات باعث شده تا به راحتی در گوش قرار گرفته و ثابت شوند. همچنین سرهای سیلیکونی آنها که در چند مدل ارائه می شوند هماهنگی این هندزفری ها را با هر گوشی فراهم کرده است.
در بخش کنترل تمامی این هندزفری ها مجهز به قابلیت تشخیص لمس و ضربه روی بدنه خود هستند. هنگام استفاده از این محصولات نیازی به استفاده از گوشی هوشمند برای کنترل موسیقی یا تماس های خود ندارید و می توانید آن را در جیب یا کیف خود بگذارید. با دو بار زدن روی بدنه هندزفری می توانید موسیقی را پخش یا متوقف کنید یا به تماس ورودی خود پاسخ دهید.
با دست کشیدن روی بدنه به سمت بالا و پائین صدای در حال پخش کم و زیاد می شود. با نگه داشتن بدنه می توانید قابلیت حذف صدای اضافی را روشن و خاموش کنید که به طور مثال زمانی کاربرد دارد که هندزفری شما شارژ کمی دارد. همچنین با باز کردن جعبه مخصوص این هندزفری ها، آنها به صورت خودکار شروع به فعالیت کرده و به گوشی متصل می شوند.
هندزفری های متنوع هوآوی به زودی در بازار ایران
با توجه به سایز کوچک این هندزفری ها یکی از چالش های پیش روی طراحان جادادن باتری مناسب در این فضای کوچک و البته ارائه توان کافی برای سیستم حذف نویز و قابلیت های دیگر هندزفری بوده است. این هندزفری ها با روشن بودن تمام قابلیت ها از جمله سیستم حذف نویز از 3 تا 5 ساعت امکان گوش دادن به موسیقی و کمی کمتر از آن امکان مکالمه را برای کاربر مهیا می کنند.
البته برای این محصولات یک جعبه زیبا نیز طراحی شده که خود نقش «پاور بانک» (Power Bank) را داشته و به کمک آن می توان تا 20 ساعت از هنزفری ها استفاده کرد. البته در صورت استفاده در محیط های آرام تر امکان خاموش کردن قابلیت حذف صدای اضافه وجود دارد که باعث ماندگاری بیشتر شارز هندزفری شما می شود. استفاده از آخرین نسخه رابط کاربری هوآوی یعنی EMUI 11 نیز می تواند تا 15 الی 20 درصد در کاهش مصرف انرژی در این دستگاه ها موثر باشد.
مدل های بالاتر این هندزفری ها مجهز به پردازنده قدرتمند Kirin A1 هستند که به صورت اختصاصی توسط خود هوآوی تولید شده و مخصوصی محصولات پوشیدنی این شرکت است. این پردازنده به صورت تخصصی برای ارائه پردازش های قدرتمند و البته مصرف باتری کم تولید شده است.
هوآوی Freelace، برای علاقه مندان به موسیقی
نوع دیگر هندزفری های هوآوی Freelace نام دارند که از نوع دور گردنی هستند. از این نوع هندزفری دو مدل هوآوی Freelace Pro و هوآوی Freelace به زودی وارد بازار ایران خواهند شد. این هندزفری ها نیز به کمک فناوری بلوتوث به گوشی هوشمند متصل شده و قابلیت از بین بردن صدای اضافی محیط و صدای باد را در مکالمات دارند. البته مدل حرفه ای یعنی هوآوی Freelace Pro از قابلیت حذف صدای اضافی همیشه فعال برای پخش موسیقی نیز پشتیبانی می کند.
این قابلیت با سه حالت در این محصول ارائه شده است. حالت عمومی که در محیط های عمومی با نویز کم مانند پارک ها کاربرد دارد. حالت راحت که برای محیط هایی استفاده می شود که خود ساکت هستند و کمتر نیاز به حذف صدای اضافه در آنها وجود دارد. حالت نهایی کاهش صدای اضافه نیز برای محیط هایی با سروصدای زیاد مانند مترو بهترین انتخاب است.
قابلیت ویژه ای که برای سری هوآوی Freelace در نظر گرفته شده HUAWEI HiPair است. این قابلیت به واسطه وجود درگاه USB Type C در این هندزفری ها ممکن شده است و فقط با گوشی های هوشمند مجهز به این درگاه کار می کند. شما می توانید از این درگاه هندزفری را به گوشی متصل کنید. در این حالت هندزفری به سرعت و فقط با یک تماس به گوشی شما متصل می شود.
به کمک این قابلیت حتی امکان استفاده از شارژ گوشی برای شارژ هندزفری در مواقع ضروری وجود دارد. با 5 دقیقه شارژ سریع مثلا هنگام نوشیدن یک فنجان قهوه، هوآوی Freelace شما می تواند تا 5 ساعت موسیقی پخش کند. میزان شارژدهی کامل این هندزفری ها نیز بسیار بالا است به شکلی که با شارژ کامل تا 16 ساعت پخش موسیقی با سیستم حذف نویز و 24 ساعت بدون این سیستم را پشتیبانی می کنند.
هندزفری های متنوع هوآوی به زودی در بازار ایران
برای کنترل دستگاه دکمه ای روی آن تعبیه شده که امکان خاموش و روشن کردن سیستم حذف صدای اضافه، متصل شدن به آخرین دستگاه و دیگر قابلیت ها را به شما می دهد. همچنین هر وقت که از هندزفری استفاده نمی کنید کافی است دو سر هندزفری را به هم متصل کنید تا دستگاه خاموش شود. در صورت جدا کردن دو سر هندزفری، این دستگاه دوباره شروع به فعالیت کرده و به گوشی شما نیز متصل خواهد شد.
محصولات جدید هوآوی در حوزه هندزفری و محصولات صوتی با کیفیت بالا و امکانات خاص خود توجه بسیاری را در بازارهای جهانی به خود معطوف کرده و پیش بینی می شود در بازار ایران نیز موفق عمل کند.

لینک کوتاه: asriran.com/003D75
کلیدواژه های این خبر
گوشی های هوشمند   فناوری   خودکار   شلوغ   هوآوی   هندزفری   مناسب سازی   ارگونومی   میکروفون   مدل جدید   موسیقی  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «عصر ایران» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
سامسونگ از گلکسی بادز پرو رونمایی کرد
بولتن نیوز
معرفی نخستین اسپیکر های سونی با فناوری 360 Reality Audio
سیتنا
ایرباد انکر Soundcore Liberty Air 2 Pro رونمایی شد
بولتن نیوز
اولین اسپیکر های سونی با فناوری 360 Reality Audio ساخته شدند
باشگاه خبرنگاران
هندزفری های متنوع هوآوی به زودی در بازار ایران
سیمرغ
فروش ویژه تبلت هوآوی Matepad T10 آغاز شد
نامه نیوز
کابین دیجیتال سامسونگ خودروهای هوشمند را به دفتر کار سیار تبدیل می کند
بولتن نیوز
جدیدترین محصولات و نوآوری های سامسونگ در نمایشگاه CES معرفی شد
آی تی رسان
اچ پی از لپ تاپ های جدید سری Elite و Envy و دو مانیتور رونمایی کرد
زومیت
چرا هدفون هوآوی FreeBuds Studio می تواند انتخاب اول کاربران حرفه ای باشد
اقتصاد آنلاین
چرا هدفون FreeBuds Studio می تواند انتخاب اول کاربران حرفه ای باشد
عصر ایران
نقد و بررسی گلکسی زد فولد 2 سامسونگ: کهکشان تاشو!
آی تی رسان
آیا استفاده از تبلت های هوآوی برای کار مناسب است؟
عصر ایران
عینک هوشمند «هوآوی Eyewear II» فصل مشترک مد و فناوری
آی سی تی پرس
گزارش: شیائومی 3 گوشی تاشو در سال 2021 عرضه می کند
تک فارس
تکنولوژی تشخیص گوش جایگزین تشخیص چهره می شود؟! / باز شدن قفل گوشی هوشمند با ویژگی های بیومتریک گوش
انتخاب
مانیتور گیمینگ آئورس FI27Q-P معرفی شد
بولتن نیوز
هوآوی تلویزیون هوشمند می سازد
باشگاه خبرنگاران
فناوری هواوی جلوی رانندگی افراد خشمگین را می گیرد
مشرق نیوز
مانیتور گیمینگ آئورس FI27Q-P با پنل 165 هرتزی معرفی شد
زومیت
 ساعت «GT 2 هواوی» مجهز به تراشه «Kirin A1» و 2 هفته عمر باتری است
انتخاب
انتشار اطلاعات هدفون بی سیم ویوو، محصولی برای رقابت با اپل ایرپاد + تصاویر
باشگاه خبرنگاران
FreeBuds 3 ایرفون کارآمد با قابلیت حذف نویز فعال
عصر ایران
نگاهی به قابلیت های جدید رابط کاربری EMUI 10 هواوی
بولتن نیوز
ساعت های PRT-B50 کاسیو با قابلیت اتصال به گوشی های هوشمند معرفی شدند
کلیک
بررسی هندزفری بلوتوثی تسکو مدل TH 5324N
کلیک
معرفی امکانات جدیدرابط کاربری هوآویEMUI10
بهار نیوز
معرفی بازی Pako Forever ؛ یک بازی با تعقیب و گریز های هیجان انگیز
باشگاه خبرنگاران
نگاهی به FreeBuds هوآوی که گامی رو به جلو در ایرفون های بی سیم برداشته است
خبرآنلاین
معرفی امکانات جدید رابط کاربری هوآوی EMUI 10
صبحانه با خبر
معرفی رابط کاربری هوآوی EMUI 10
خبر خودرو
نگاهی به FreeBuds هوآوی که گامی رو به جلو در ایرفون های بی سیم برداشته است/ FreeBuds 3 ایرفون زیبا و کارآمد با قابلیت حذف نویز فعال
افکار نیوز
معرفی امکانات جدید رابط کاربری هوآوی EMUI 10 برای اولین بار در IFA 2019
الف
معرفی 5 تلفن هوشمند برتر رونمایی شده در نمایشگاه ایفا 2019
نصف جهان
معرفی 5 تلفن هوشمند برتر معرفی شده در نمایشگاه ایفا 2019
باشگاه خبرنگاران
هندزفری یا هدفون؟ کدام یک برای شما مناسب تر است؟
خبرگزاری دانشجو
قیمت تلفن همراه در بازار (16 شهریور) /جدول
ملیت
قیمت انواع تلفن همراه شنبه 98/6/16
صبا ایران
قیمت انواع تلفن همراه امروز 98/6/16
پارسینه
آخرین قیمت تلفن همراه در بازار (بروزرسانی 16 شهریور)
شریان
اخبار مرتبط
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.