حدادعادل: می خواهند قبل از انتخابات 1400 قیمت سکه و دلار را پایین بیاورند

حدادعادل: می خواهند قبل از انتخابات 1400 قیمت سکه و دلار را پایین بیاورند
رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه معلوم نیست در ماه های بهمن و اسفند و فروردین و اردیبهشت و خرداد چه اتفاق هایی بیفتد و پیوست تبلیغاتی دشمن با افکار عمومی چه بکند، خاطرنشان کرد: مسلما نظام سلطه راضی نیست که ما در انتخابات 1400دولتی از جنس مجلس داشته باشیم.
حدادعادل: می خواهند قبل از انتخابات 1400 قیمت سکه و دلار را پایین بیاورند

غلامعلی حداد عادل در همایش روسا و دبیران استانهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه با گذشت 42 سال از انقلاب اسلامی برای دشمنان این مسلم شده که این انقلاب از جنس جابجایی های قدرت متعارف دنیا نیست، گفت: انقلاب یک جوشش و نور دیگری است و با دلهای مردم سر و کار دارد و حقیقتی را بیان می کند که در محدوده مرزها متوقف نمی ماند و این واقعیت نظام سلطه جهانی را بشدت نگران کرده است.
وی با بیان اینکه دشمنان آرایش جدیدی برای مقابله با انقلاب داده اند، بیان داشت: امروز نقشه و برنامه این است که تکیه و تاکید بر محاصره اقتصادی باشد و جنگ جنگ اقتصادی تحت عنوان تحریم البته به بهانه هایی چون هسته ای است.
حداد عادل با اشاره به اینکه آمریکا با دستیاری اسراییل و همکاری اروپا و با به خدمت گرفتن حکومت های وابسته مثل سعودی برای ضربه یه این نظام الهی متحد شده اند، تصریح کرد: با راهبرد فشار اقتصادی و از هم گسیختگی نظام معیشتی مردم، حساب همه هزینه ها را برای انقلاب فرستادند و به پای انقلاب گذاشتند.
وی افزود: هدفشان این است که مردم را از پشتیبانی از انقلاب دور کنند و آن وقت که مردم در صحنه نباشند دیگر به عملیات نظامی گسترده هم نیازی نیست.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بابیان اینکه امروز پدیده بی سابقه ای در جهان و عرصه اجتماعی به نام فناوری ارتباطات و اطلاعات به ظهور رسیده است، گفت: در دهه 60 هر وقت انتخابات داشتیم رادیوهای بیگانه می گفتند در انتخابات شرکت نکنید ولی در دهه 90 برای خبرگان لیست می دهند و برای مجلس و ریاست جمهوری فهرست می دهند و با فضای مجازی در خانه ها حضور دارند و راست و دروغ را مخلوط می کنند.
حداد عادل با بیان اینکه در عرصه داخلی و بین المللی از نعمت بزرگ رهبری برخورداریم که ادامه دهنده راه امام با شجاعت و شهامت و صداقت و بصیرت است ، اظهار داشت: این بزرگترین نعمت ماست و باید شکر آن را بجا بیاوریم و شکر نعمت این است که با این رهبر همراهی کنیم.
وی تاکید کرد: باید خدا را شکرکنیم که قوه قضاییه و مقننه در مسیر انقلاب هستند و قوه قضاییه پرانگیزه و مصمم در مبارزه با فساد است و مجلسی پدید آمده که با جدیت به دنبال حل مشکلات مردم است و رهبری آن را مجلس انقلابی می نامند.
حدادعادل ضمن تاکید بر اینکه همه ما امیدواریم که قوه مجریه ای پدید بیاید که راه درست و مردمی دو قوه قضاییه و مقننه را ادامه دهد، گفت: اگر دولت با مجلس و قوه قضاییه در حل مشکلات مردم و تحقق سیاست های نظام هماهنگ نباشد تلاش های مجلس عقیم و ابتر می ماند. باید کاری کنیم که قوه مجریه که امور کشور و اجرا بدست اوست در تراز انقلاب باشد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه در این 7-8سال یک باور در جامعه بوجود آمده که قوه مجریه در اداره کشور مشکل دارد، گفت: کم کاری و بی تدبیری و ناهماهنگی درونی دولت را همه می بینند و وقتی این گفت و گوهای اقتصادی تلویزیون را می بینم از مردم خجالت می کشم چون یک روز بحث گوشت و یکی روز فولاد و و روز دیگر بحث بورس است و روی هرچه دست می گذاریم، می بینیم که هم کم کاری و هم بدکاری و هم ناهماهنگی است.
وی در عین حال تاکید کرد: قطعا مقداری از این مشکلات نتیجه تورم، تحریم و نبود تبادلات بانکی هست ولی همه مشکلات مربوط به این نیست.
حداد عادل با بیان اینکه عبارت «علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد» در این دولت تبدیل به «علاج واقعه بعد از وقوع خواهد کرد» شده است، گفت: ما برای پیروز شدن تهمت نمی زنیم ولی مثال های بی تدبیری و نگاه های سیاسی نسبت به مسائل بین المللی از یکی دوتا گذشته است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه وظیفه ما ابن است که خودمان را برای انقلاب، ایران و اسلام بخواهیم نه ایران و اسلام و انقلاب را برای خودمان اظهار کرد: وظیفه ما وحدت و بصیرت و مدیریت و سازماندهی است.
وی افزود: امروز ایران همانطور که به یک شبکه نیرومند دفاعی و امنیتی احتیاج دارد و الحمدالله نیروهای نظامی و امنیتی ما مجهز هستند، احتیاج به یک سازمان دهی سیاسی برای حضور آگاهانه مردم در عرصه سیاست داریم که یکی از آنها انتخابات است و این را بدانیم که همه مسائل سیاسی انتخاب نیست.
حد عادل تاکید کرد: این اشتباه است که بخوابیم و دو ماه قبل از انتخابات بیدار شویم و پلاکاردها را در بیاوریم، نصب کنیم و بگوییم می خواهیم حزب بزنیم و کار سیاسی بکنیم. این نمی شود. باید تشکل مستمر داشته باشیم و در طول سال کار کنیم.
وی با بیان اینکه دشمنان می خواستند مردم گرسنگی بکشند تا در خیابانها شورش کنند گفت: ملت ایران این کار را نکرد و البته خود مردم به یکدیگر و نظامشان کمک کردند. به این ملت بزرگوار باید آگاهی داد و واقعیت ها را برایشان تجزیه و تحلیل کرد و آن وقت بر سر دوراهی ها یک سازماندهی سیاسی قوی مردم را از بلاتکلیفی نجات دهد.
این فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به نقش بانوان در انقلاب اسلامی تصریح کرد: آیا ما یک تشکل مناسب خانمها داریم که با آنها مرتبط باشد و این نیروی عظیم را در صحنه موثر کند و پای انقلاب بیاورد؟
حدادعادل با بیان اینکه در انتخابات سال 94 وحدت انجام شد و هرچند که از تهران وارد انتخابات مجلس نشدیم ولی مجلس دهم را هم از دست ندادیم، خاطرنشان کرد: در سال 96 تجربه جبهه مردمی نیروهای انقلاب را از جبهه متحد اصولگرایان در انتخابات 94 در آوردیم و همان تجربه را با درس گرفتن از ضعف ها تبدیل به شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کردیم و مجلسی پدید آمد که انقلابی هست و نیروهای جوان بسیار خوبی در آن حضور دارند و سعی کردیم یک قدم فرمایش رهبر انقلاب را در جوانگرایی محقق کنیم.
حداد عادل با اشاره به اینکه درآستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها هستیم و اولین شرط وحدت است، گفت: وحدت شرط هر نوع موفقیت در سازماندهی سیاسی است. برای انتخابات 1400 هر عده ای اسمی را عنوان می کنند و همه هم می خواهند وحدت ایجاد کنند.
وی با تاکید بر اینکه همه امکانات خودمان را باید به صحنه بیاوریم و این اشتباه است که خیال کنیم چون در انتخابات مجلس پیروز شدیم حتما در ریاست جمهوری هم پیروز می شویم اظهار داشت: این احساس اگر در ما به وجود بیاید، شکست قطعی است و کسی به کسی هیچ تضمینی نداده که نتیجه انتخابات 1400 چه خواهد شد.
حدادعادل با بیان اینکه معلوم نیست در ماه های بهمن و اسفند و فروردین و اردیبهشت و خرداد چه اتفاق هایی بیفتد و پیوست تبلیغاتی دشمن با افکار عمومی چه بکند، خاطرنشان کرد: مسلما نظام سلطه راضی نیست که ما در انتخابات 1400دولتی از جنس مجلس داشته باشیم و حتما آنها برای اینکه این نتیجه به دست نیاید برنامه اقتصادی و سیاسی دارند و با افکار عمومی بازی می کنند.
این فعال سیاسی اصولگرا با بیان این که در دهه 60 از لحاظ انتخابات داخلی بود اما الان یک ضلع خارجی به آن اضافه شده که یک اهرم اقتصادی در دستش است اظهار داشت: مثلاً قبل از یک انتخابات به بهانه برجام پشت سرهم هیئت های اروپایی برای سرمایه گذاری به کشور می آمدند و بعد از انتخابات هیچ خبری از آنها نشد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه بعید نیست که مقداری ارز آزاد کنند یا قولش را بدهند یا با معادلات پولی و مالی بازی کنند و قیمت ارز و سکه پایین بیاید و مردم به یک سمت و سوی بروند خاطرنشان کرد: باید احزاب و تشکل ها و جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین و سایر روحانیون به میدان بیایند و همه آورده خود را به حساب انقلاب بریزند و این بت پرستی است که بگوییم باید به حساب من و تشکل من باشد بلکه باید در انقلاب و اسلام فانی شویم.
حدادعادل با بیان اینکه ما مفید می دانیم که انتخابات آینده ذیل عنوان شورای ائتلاف مدیریت شود، گفت: این را از باب این نمی گویم که مسئولیتی در شورای انقلاب دارم نیست بلکه می گویم یک عنوان یک امتحان داده و مقداری جا فتاده است.
وی ضمن تاکید بر اینکه به حضور تمام نیروهای انقلاب و مخصوصا جایگاه کلیدی و مهم روحانیت در انقلاب و هرکار سیاسی معتقدیم، اظهار داشت: بزرگترین خطری که ممکن است انقلاب را تهدید کند فاصله گرفتن روحانیت از انقلاب و سیاست است و ما جدایی روحانیت از سیاست را تجسم عینی سکولاریسم می دانیم و این را دشمن می خواهد.
حدادعادل با بیان اینکه سعی ما این بوده که عطر خوش جوان گرایی را در مجلس احساس کنیم و این کار شده است، گفت: از پیشکسوتان خواهش می کنم که برخی تند و تیزی های جوانان را تحمل کنند و از جوانان هم خواهش می کنم که دوگانه تازه ای تحت عنوان پیر و جوان ایجاد نکنند و جوان ها هم در درون خودشان و هم با بزرگترها متحد شوند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن تاکید بر اینکه پیروزی فقط با سازماندهی و مدیریت نیست و باید ببینیم با چه گفتمانی وارد عرصه انتخابات می شویم، گفت: احساس می کنیم که رقیب ما می خواهد دوگانه ای تحت عنوان مذاکره و جنگ خلق کند و این تله ای هست که نباید در آن بیفتیم.
وی با اشاره به اینکه رهبری می فرماید شرط ما برای مذاکره برداشتن همه تحریم هاست، اظهار کرد: عده ای می گویند اگر طرف مقابل به برجام برگردد ما هم برمیگردیم و این در حالیست که ما الان در برجام هستیم و تصور عده ای از پیروزی شان در این است که دوران ترامپ را به دوران اوباما برگردانیم و اینکه اینطور وانمود کنیم که آمریکا بد نیست و ترامپ بد بود یک مغالطه بزرگ است.
رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب افزود: مگر قبل تر اینکه ترامپ روی کار بیاید در دوران اوباما رییس بانک مرکزی نگفت که بهره ما در برجام تقریبا صفر بود؟ بایدن هم معاون اوباما بود و اگر بیاید همان تقریبا صفر می شود و اینکه رهبری می گویند بازگشت ما به برجام شاید یه ضررمان باشد برپایه همین واقعیت هاست.
وی با بیان اینکه الان سیاست کشور مقاومت فعال است، تصریح کرد: ما می گوییم شما به تعهدات تان در برجام عمل نکردید و دلیلی ندارد ما عمل کنیم و غنی سازی 20درصد را شروع می کنیم.

کلیدواژه های این خبر
فولاد   خرداد   آمریکا   حداد عادل   خبرگان   ریاست جمهوری   عملیات نظامی   مشکلات مردم   جنگ اقتصادی   اسفند   بی تدبیری   نظام سلطه   دکتر غلامعلی حدادعادل   محاصره اقتصادی   فشار اقتصادی   عقیم   دبیر اجرایی   راه امام   مقننه   واقعه   از هم گسیختگی   انقلاب اسلامی   رژیم صهیونیستی   فضای مجازی   افکار عمومی   اروپا   قیمت ارز و سکه   شورای ائتلاف نیروهای انقلاب  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «افق تازه» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
تاکید بر انسجام نیروهای انقلابی در انتخابات 1400/ هیچ انشقاقی در نیروهای انقلاب قابل قبول نیست
شیرازه
واعظی به حدادعادل: دوست عزیز من هستی اما اقتصاددان نیستی
خرداد نیوز
واعظی به حدادعادل: دوست عزیز من هستی اما اقتصاددان نیستی /صادرات نفتی و غیر نفتی روان تر شده است
تیک نیوز
حداد عادل به دنبال نقش محوری/ ادیب اصولگرایان چه برنامه ای برای انتخابات 1400 دارد؟
رویداد 24
انتخابات پارلمانی عراق به تاخیر افتاد
سایت جماران
همه واکنش ها به اظهارات حدادعادل در مورد قیمت ارز و سکه
سایت جماران
انتقاد مسیح مهاجری از حدادعادل : از شکست ترامپ زخم خورده اید
ایران آنلاین
آقای حداد عادل؛ حاضرید مردم اذیت شوند که کاندیدای مورد نظرتان رای بیاورد؟
تجارت امروز
انتقاد تند مسیح مهاجری از حدادعادل/ از شکست ترامپ زخم خورده اید مشکل را گردن قیمت ارز می اندازید
رویداد 24
انتقاد تند مسیح مهاجری از حدادعادل
فرارو
انتقاد مسیح مهاجری از حدادعادل: از شکست ترامپ زخم خورده اید
روز نو
انتقاد تند مسیح مهاجری به حدادعادل: نفستان از جای گرم درمی آید و از زخم های کاری اقتصادی که بر تن مردم نشسته غافلید
تیک نیوز
انتقاد مسیح مهاجری از حدادعادل: از شکست ترامپ زخم خورده اید / نفستان از جای گرم درمی آید و از زخم های کاری اقتصادی که بر تن مردم نشسته غافلید
انتخاب
انتقاد مسیح مهاجری از حداد عادل: از شکست ترامپ زخم خورده اید
عصر ایران
واکنش تند مسیح مهاجرى به حدادعادل: چرا باید نظام سلطه از مجلسى که در 6 ماه اولش دو تذکر از رهبرى گرفته، بترسد؟
نواندیش
مسیح مهاجری خطاب به حداد عادل: شما از شکست ترامپ زخم خورده اید
دیده بان ایران
انتقاد تند مسیح مهاجری از حدادعادل: اعتراف کنید از شکست ترامپ زخم خورده اید /مشکل را به گردن سکه و ارز نیندازید
اقتصاد نیوز
انتقاد مسیح مهاجری از حدادعادل:از شکست ترامپ زخم خورده اید!
خبرآنلاین
اعتراض به حداد
روزنامه شرق
پسِ پشت منظور حداد عادل
فرارو
نگرانی حدادعادل از کاهش قیمت سکه و دلار!
فرارو
عباس عبدی: مهم ترین نکته اظهارات حداد عادل این است که نظام سلطه در حال مدیریت سیاست و امور در اینجا هستند!
انتخاب
عباس عبدی: نظام سلطه و انتخابات ایران
نواندیش
نظام سلطه و انتخابات ایران/ عباس عبدی
عصر ایران
رویای خطرناک یکدست شدن
نامه نیوز
استحکام، اوج عزت و استقلال در جبهه مقاومت در حال گسترش است
ایرنا
نقش سردار سلیمانی در جبهه مقاومت بی بدیل و فراموش نشدنی است
ایسنا
واکنش عباس عبدی به اظهارات انتخاباتی حدادعادل
سایت جماران
بازگشت سیاستمداران؛ پایان رخوت احزاب
ایران آنلاین
انتخابات 1400 و رویای حداد عادل!
انصاف نیوز
نگرانی حدادعادل از کاهش قیمت سکه و دلار و بهتر شدن معیشت مردم!
اقتصاد نیوز
حدادعادل در رویای یک تجربه شکست خورده برای ریاست جمهوری 1400
خبرآنلاین
حضور در مدارس در مناطق آبی و زرد اختیاری است
عصر پرس
اظهارات اخیر حدادعادل چه معنایی دارد؟
خبر خودرو
مراسم 22 بهمن امسال به صورت راهپیمایی موتوری برگزار می شود
ایرنا
قبل از انتخابات 1400 قیمت سکه و دلار را پایین میاورند/ نظام سلطه راضی نیست در انتخابات 1400دولت از جنس مجلس باشد
رویداد 24
ادعاى عجیب حدادعادل درباره دلیل چرخش مردم در انتخابات 1400
نواندیش
آیا این سخنان واقعیت است یا توهمات جناب حدادعادل؟
اعتدال
حدادعادل: اشتباه است که خیال کنیم چون در انتخابات مجلس پیروز شدیم، حتماً در ریاست جمهوری هم پیروز می شویم
نماینده
شاید بخواهند قبل از انتخابات 1400 قیمت سکه و دلار را پایین بیاورند/ از نعمت بزرگ رهبری برخورداریم
تیک نیوز
اخبار مرتبط
bltشیرازه : تاکید بر انسجام نیروهای انقلابی در انتخابات 1400/ هیچ انشقاقی در نیروهای انقلاب قابل قبول نیست
bltخرداد نیوز : واعظی به حدادعادل: دوست عزیز من هستی اما اقتصاددان نیستی
bltتیک نیوز : واعظی به حدادعادل: دوست عزیز من هستی اما اقتصاددان نیستی /صادرات نفتی و غیر نفتی روان تر شده است
bltرویداد 24 : حداد عادل به دنبال نقش محوری/ ادیب اصولگرایان چه برنامه ای برای انتخابات 1400 دارد؟
bltسایت جماران : انتخابات پارلمانی عراق به تاخیر افتاد
bltسایت جماران : همه واکنش ها به اظهارات حدادعادل در مورد قیمت ارز و سکه
bltایران آنلاین : انتقاد مسیح مهاجری از حدادعادل : از شکست ترامپ زخم خورده اید
bltتجارت امروز : آقای حداد عادل؛ حاضرید مردم اذیت شوند که کاندیدای مورد نظرتان رای بیاورد؟
bltرویداد 24 : انتقاد تند مسیح مهاجری از حدادعادل/ از شکست ترامپ زخم خورده اید مشکل را گردن قیمت ارز می اندازید
bltفرارو : انتقاد تند مسیح مهاجری از حدادعادل
bltروز نو : انتقاد مسیح مهاجری از حدادعادل: از شکست ترامپ زخم خورده اید
bltتیک نیوز : انتقاد تند مسیح مهاجری به حدادعادل: نفستان از جای گرم درمی آید و از زخم های کاری اقتصادی که بر تن مردم نشسته غافلید
bltانتخاب : انتقاد مسیح مهاجری از حدادعادل: از شکست ترامپ زخم خورده اید / نفستان از جای گرم درمی آید و از زخم های کاری اقتصادی که بر تن مردم نشسته غافلید
bltعصر ایران : انتقاد مسیح مهاجری از حداد عادل: از شکست ترامپ زخم خورده اید
bltنواندیش : واکنش تند مسیح مهاجرى به حدادعادل: چرا باید نظام سلطه از مجلسى که در 6 ماه اولش دو تذکر از رهبرى گرفته، بترسد؟
bltدیده بان ایران : مسیح مهاجری خطاب به حداد عادل: شما از شکست ترامپ زخم خورده اید
bltاقتصاد نیوز : انتقاد تند مسیح مهاجری از حدادعادل: اعتراف کنید از شکست ترامپ زخم خورده اید /مشکل را به گردن سکه و ارز نیندازید
bltخبرآنلاین : انتقاد مسیح مهاجری از حدادعادل:از شکست ترامپ زخم خورده اید!
bltروزنامه شرق : اعتراض به حداد
bltفرارو : پسِ پشت منظور حداد عادل
bltفرارو : نگرانی حدادعادل از کاهش قیمت سکه و دلار!
bltانتخاب : عباس عبدی: مهم ترین نکته اظهارات حداد عادل این است که نظام سلطه در حال مدیریت سیاست و امور در اینجا هستند!
bltنواندیش : عباس عبدی: نظام سلطه و انتخابات ایران
bltعصر ایران : نظام سلطه و انتخابات ایران/ عباس عبدی
bltنامه نیوز : رویای خطرناک یکدست شدن
bltایرنا : استحکام، اوج عزت و استقلال در جبهه مقاومت در حال گسترش است
bltایسنا : نقش سردار سلیمانی در جبهه مقاومت بی بدیل و فراموش نشدنی است
bltسایت جماران : واکنش عباس عبدی به اظهارات انتخاباتی حدادعادل
bltایران آنلاین : بازگشت سیاستمداران؛ پایان رخوت احزاب
bltانصاف نیوز : انتخابات 1400 و رویای حداد عادل!
bltاقتصاد نیوز : نگرانی حدادعادل از کاهش قیمت سکه و دلار و بهتر شدن معیشت مردم!
bltخبرآنلاین : حدادعادل در رویای یک تجربه شکست خورده برای ریاست جمهوری 1400
bltعصر پرس : حضور در مدارس در مناطق آبی و زرد اختیاری است
bltخبر خودرو : اظهارات اخیر حدادعادل چه معنایی دارد؟
bltایرنا : مراسم 22 بهمن امسال به صورت راهپیمایی موتوری برگزار می شود
bltرویداد 24 : قبل از انتخابات 1400 قیمت سکه و دلار را پایین میاورند/ نظام سلطه راضی نیست در انتخابات 1400دولت از جنس مجلس باشد
bltنواندیش : ادعاى عجیب حدادعادل درباره دلیل چرخش مردم در انتخابات 1400
bltاعتدال : آیا این سخنان واقعیت است یا توهمات جناب حدادعادل؟
bltنماینده : حدادعادل: اشتباه است که خیال کنیم چون در انتخابات مجلس پیروز شدیم، حتماً در ریاست جمهوری هم پیروز می شویم
bltتیک نیوز : شاید بخواهند قبل از انتخابات 1400 قیمت سکه و دلار را پایین بیاورند/ از نعمت بزرگ رهبری برخورداریم
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.