وحشت و هراس گسترده در آستانه برکناری ترامپ و تحلیف بایدن/تشکیل تیمی از سوی اسرائیل برای فشار به بایدن درباره برجام/ رقابت 3 سیاستمدار مرد برای جانشینی مرکل/ دیدار سه جانبه وزرای خارجه ترکیه، پاکستان و جمهوری آذربایجان/ نشست هیات آمریکایی با مراکش برای بررسی قراردادهای بزرگ نظامی

وحشت و هراس گسترده در آستانه برکناری ترامپ و تحلیف بایدن/تشکیل تیمی از سوی اسرائیل برای فشار به بایدن درباره برجام/ رقابت 3 سیاستمدار مرد برای جانشینی مرکل/ دیدار سه جانبه وزرای خارجه ترکیه، پاکستان و جمهوری آذربایجان/ نشست هیات آمریکایی با مراکش برای بررسی قراردادهای بزرگ نظامی
وحشت و هراس گسترده در آستانه برکناری ترامپ و تحلیف بایدن، تشکیل تیمی از سوی اسرائیل برای فشار به بایدن درباره برجام، رقابت 3 سیاستمدار مرد برای جانشینی مرکل، دیدار سه جانبه وزرای خارجه ترکیه، پاکستان و جمهوری آذربایجان، نشست هیئت آمریکایی با مراکش برای بررسی قراردادهای بزرگ نظامی از جمله مهم ترین ...
وحشت و هراس گسترده در آستانه برکناری ترامپ و تحلیف بایدن/تشکیل تیمی از سوی اسرائیل برای فشار به بایدن درباره برجام/ رقابت 3 سیاستمدار مرد برای جانشینی مرکل/ دیدار سه جانبه وزرای خارجه ترکیه، پاکستان و جمهوری آذربایجان/ نشست هیات آمریکایی با مراکش برای بررسی قراردادهای بزرگ نظامی

وحشت و هراس گسترده در آستانه برکناری ترامپ و تحلیف بایدن/تشکیل تیمی از سوی اسرائیل برای فشار به بایدن درباره برجام/ رقابت 3 سیاستمدار مرد برای جانشینی مرکل/ دیدار سه جانبه وزرای خارجه ترکیه، پاکستان و جمهوری آذربایجان/ نشست هیئت آمریکایی با مراکش برای بررسی قراردادهای بزرگ نظامی

کیوسک بین الملل تابناک: وحشت و هراس گسترده در آستانه برکناری ترامپ و تحلیف بایدن، تشکیل تیمی از سوی اسرائیل برای فشار به بایدن درباره برجام، رقابت 3 سیاستمدار مرد برای جانشینی مرکل، دیدار سه جانبه وزرای خارجه ترکیه، پاکستان و جمهوری آذربایجان، نشست هیئت آمریکایی با مراکش برای بررسی قراردادهای بزرگ نظامی از جمله مهم ترین خبرها، رویداد ها و تحولات بین المللی در 24 ساعت گذشته بوده اند.

وحشت و هراس گسترده در آستانه برکناری ترامپ و تحلیف بایدن

در پی آشوب های چهارشنبه هفته گذشته طرفداران «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در مقابل کنگره آمریکا که به مرگ دست کم پنج نفر منجر شد، هزاران نیروی گارد ملی آمریکا در آستانه مراسم تحلیف ریاست جمهوری «جو بایدن» که قرار است 20 ژانویه (اول بهمن) برگزار شود، در «واشنگتن دی سی» مستقر شده اند که تعداد آنها از مجموع نظامیان آمریکایی در عراق و افغانستان بیشتر است.

خبرنگار شبکه فاکس نیوز در این خصوص گزارش کرد که تعداد نیروهای گارد ملی که به حالت آماده باش وارد واشنگتن دی سی می شوند در حال افزایش است و تا روز شنبه هفته آینده، مجموع نیروهای گارد ملی آمریکا در پایتخت ایالات متحده به دست کم 10 هزار نیرو خواهد رسید.

وبگاه «بیزنس اینسایدر» گزارش کرد که تا روز 15 ژانویه (26 دی ماه)، تقریباً دو هزار و 500 نظامی آمریکایی به ترتیب در کشورهای افغانستان و عراق حضور خواهند داشت که در کل مجموع آنها به پنج هزار نفر می رسد که کمتر از تعداد نظامیان آمریکایی هستند که هم اکنون برای مراسم تحلیف ریاست جمهوری بایدن در واشنگتن دی سی مستقر شده اند.

طبق این گزارش، ژنرال «دنیل هوکانسان» رئیس دفتر گارد ملی آمریکا اعلام کرد که مجوز استقرار حدود 15 هزار نیروی گارد ملی آمریکا در واشنگتن دی سی برای روز اول بهمن و مراسم تحلیف بایدن را در اختیار دارد.

در پی حمله چهارشنبه گذشته طرفداران ترامپ به کنگره آمریکا، سطح هشدار امنیتی در پایتخت ایالات متحده به بالاترین سطح رسیده است و نگرانی ها در خصوص امنیت مراسم تحلیلف رئیس جمهور بعدی آمریکا بسیار افزایش یافته است.

بنا بر گزارش بیزنس اینسایدر، این واقعیت که تعداد نظامیان مستقر در واشنگتن دی سی از تعداد نظامیان آمریکایی مستقر در دو کشور عراق و افغانستان فراتر رفته است، یادآور جدی این حقیقت است که افراط گرایان داخلی در آمریکا در مقایسه با تروریست های خارجی، تهدید بزرگتری را برای ایالات متحده به وجود آورده اند.

طبق این گزارش، در جهان پس از حملات 11 سپتامبر 2001، دولت آمریکا به طرز چشمگیری با تروریسم خارجی بعنوان بزرگترین تهدید برای آمریکا برخورد کرد اما به نظر می رسد که این کشور در مسیر جدیدی قرار گرفته است.

در ماه اکتبر سال گذشته میلادی (2020)، وزارت امنیت داخلی آمریکا با انتشار گزارشی هشدار داد که نژادپرستی خشن سفیدپوستان بعنوان «پایدارترین و مرگبارترین تهدید در این سرزمین (آمریکا) باقی خواهد ماند».

«جو بایدن» رئیس جمهور منتخب آمریکا امروز (پنجشنبه) با صدور بیانیه ای رخدادهای هفته گذشته در مقابل کنگره را یک شورش مسلحانه برنامه ریزی شده توصیف کرد که به تحریک ترامپ انجام گرفت. از طرف دیگر، ترامپ که از زمان اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر 2020 (13 آبان ماه) از تریبون های مختلف برای مطرح کردن ادعای بدون سند تقلب گسترده در انتخابات استفاده می کرد و در نهایت اظهارات وی به خشونت های هفته گذشته در مقابل کنگره آمریکا و کشته شدن دست کم پنج نفر منجر شد، بامداد امروز (پنجشنبه) پس از تصویب طرح استیضاحش در مجلس نمایندگان آمریکا تلاش کرد تا خود را از نقش داشتن در خشونت های هفته گذشته مبرا کند.

وی در پیامی ویدئویی خواستار مجازات مهاجمان به ساختمان کنگره شد و گفت: «تهاجم به کنگره ایالات متحده، به قلب جمهوری ما حمله کرد. این حمله میلیون ها آمریکایی را خشمگین و وحشت زده کرد. میخواهم بسیار شفاف باشم، من صراحتاََ خشونتی را که هفته قبل شاهدش بودیم، محکوم می کنم».

تشکیل تیمی از سوی اسرائیل برای فشار به بایدن درباره برجام

با افزایش نگرانی مقام های رژیم صهیونیستی از احتمال بازگشت دولت «جو بایدن» رئیس جمهور منتخب آمریکا به توافق هسته ای و تعلیق تحریم های ایران، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم به فکر راهی برای جهت دهی به سیاست های بایدن افتاده است.

نشریه عبری زبان «واللا نیوز» به نقل از منابعی در دفتر نخست وزیری اسرائیل گزارش داد که نتانیاهو در حال تشکیل تیمی برای تعیین استراتژی و گفت وگو با دولت بایدن درباره برنامه هسته ای ایران است.

بر این اساس، تیمی که نتانیاهو در حال تشکیل آن است، شامل مقام هایی از شورای امنیت داخلی، وزارت خارجه، وزارت جنگ، ارتش، موساد (سازمان جاسوسی اسرائیل) و کمیسیون انرژی اتمی رژیم صهیونیستی است.

به نوشته وبگاه «تایمز اسرائیل» به نقل از این گزارش، نتانیاهو به دنبال انتصاب یک مقام ارشد به عناون سرپرست این تیم است تا به عنوان سفیر وی در گفت وگو با آمریکا درباره برنامه هسته ای ایران شرکت داشته باشد.

واللا به نقل از منابع خود - که نامشان را فاش نکرد - نوشت «ران درمر» سفیر کنونی رژیم صهیونیستی در آمریکا که دوران مأموریتش رو به پایان است، یکی از گزینه های سرپرستی این تیم است.

رقابت 3 سیاستمدار مرد برای جانشینی مرکل

حزب محافظه کار اتحاد دموکرات مسیحی آلمان، کنگره خود را جمعه و شنبه به صورت آنلاین برگزار خواهد کرد تا 1001 نماینده برای انتخاب رهبر قدرتمندترین حزب آلمان رأی دهند.

به گزارش خبرگزاری اسوشیتدپرس، برنده این انتخابات می تواند جانشین صدراعظم آلمان، آنگلا مرکل شود که پس از انتخابات پارلمانی بعدی که قرار است در ماه سپتامبر برگزار شود، برای انتخاب مجدد برای هدایت دولت نامزد نخواهد شد.

آنگلا مرکل پس از پیروزی در انتخابات حزب اتحاد دموکرات مسیحی آلمان در سال های 2005، 2009، 2013 و 2018 اینبار مقام خود را ترک خواهد کرد. پس از 16 سال در راس قدرت بودن، او اعلام کرد که برای انتخاب مجدد نامزد نخواهد شد، و یک خلأ سیاسی بزرگ را پشت سر خود باقی می گذارد. رهبر کنونی این حزب، آنگرت کرامپ-کارنباور، ملقب به "AKK"، نتوانسته است خود را به عنوان جانشین طبیعی مرکل معرفی کند.

در انتخابات دو روز آینده گویا سه مرد سفیدپوست هر سه اهل ایالت نوردراین-وستفالن، طرفدار اروپا و کاتولیک نامزد شده اند تا بتوانند جانشین مرکل در سمت صدراعظمی شوند.

یکی از نامزدهای این انتخابات نوربرت راتگن، وزیر پیشین محیط زیست، 56 ساله است که گفته می شود در صورت پیروزی بزرگترین شگفتی را ایجاد خواهد کرد. او می خواهد تا حزب اتحاد دموکرات مسیحی آلمان "زنانه تر، جوان تر، دیجیتال تر و سیاسی تر" شود. وی به مدت هفت سال است که ریاست کمیته امور خارجه بوندستاگ را بر عهده دارد.

نامزد دیگر این نتخابات آرمین لاشت، رئیس الوزرای فعلی ایالت نوردراین-وستفالن، یکی از وفاداران صدراعظم است. 59 ساله، دوست داشتنی و همه جانبه، او همیشه از استراتژی مرکزگرایی که آنگلا مرکل به حزبش تحمیل کرده دفاع کرده است.

نامزد سوم انتخابات حزب اتحاد دموکرات مسیحی آلمان، فریدریش مرز 65 ساله و محافظه کار است که به دلیل شکست در انتخابات سال 2002 به آنگلا مرکل برای ریاست این حزب هیچ وقت او را نبخشیده است. این نامزد محافظه کار پس از شکست از مرکل به مدت 15 سال از سیاست دوری کرد و در بازگشتش در سال 2018 دوباره در انتخابات ریاست حزب از آنگرت کرامپ-کارنباور شکست خورد.


دیدار سه جانبه وزرای خارجه ترکیه، پاکستان و جمهوری آذربایجان

نشست سه جانبه وزرای خارجه ترکیه، جمهوری آذربایجان و پاکستان روز گذشته در اسلام آباد پاکستان برگزار شد.

به گزارش آناتولی، مولود چاووش اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه در نشست مشترک خبری با همتایان آذربایجانی و پاکستانی خود در اسلام آباد گفت: تصمیم گرفتیم برای افزایش امنیت، ثبات و آرامش گام های مهمی برداریم.

وی تصریح کرد: نخستین نشست سه جانبه را در سال 2017 در باکو برگزار کردیم. دیگر، نوبت ترکیه است. امروز تصمیم گرفتیم این قبیل اجلاس را بیشتر برگزار کنیم. یعنی نیاز نیست که برای 3-4 سال دیگر منتظر باشیم.

چاووش اوغلو همچنین افزود: در نشست سه جانبه امروز با وزیران امور خارجه آذربایجان و پاکستان به اهمیت گسترش روابط میان کشورها نیز اشاره کردیم. به ویژه درباره اهمیت گسترش زیرساخت ها در زمینه های حمل و نقل و انرژی بحث کردیم.

بایرام اف: از شرکت های ترکیه و پاکستان دعوت می کنیم در بازسازی قره باغ حضور فعال داشته باشند

جیحون بایرام اف، وزیر امور خارجه آذربایجان نیز طی اظهاراتی در نشست خبری مشترک با همتایان ترک و پاکستانی خود در اسلام آباد اظهار داشت: «از شرکت های ترکیه و پاکستان دعوت می کنیم در بازسازی سرزمین های آزاد شده در قره باغ حضور فعال داشته باشند».

وی ضمن تشکر از حمایت های ترکیه و پاکستان در روند آزادسازی قره باغ گفت: آنها از مذاکره مبتنی بر حاکمیت و تمامیت ارضی حمایت کردند. کشورها باید مرزهای خود را به رسمیت بشناسند.

بایرام اوف با بیان اینکه سه کشور دارای روابط مهم و چشم انداز مشترک بسیاری هستند، اظهار داشت: مردم آذربایجان در جشن های برگزار شده٬ پرچم های ترکیه و پاکستان را با افتخار به اهتزاز درآورند.

وی افزود: «در این نشست خشونت و تروریسم٬ تبعیض و اسلام هراسی را رد و محکوم کردیم. به تلاش خود برای دستیابی به تفاهم از طریق گفت وگو ادامه می دهیم».

وزیر امور خارجه آذربایجان در ادامه تاکید کرد: «زمینه های همکاری بین سه کشور بسیار گسترده است. ترکیه، پاکستان و آذربایجان در مسیر تجارت تاریخی حمل و نقل و تجارت جای دارند و در این زمینه می توانند پروژه های جدیدی را اجرایی کنند. این گونه فعالیت ها منابع درآمد جدیدی برای شهروندان مان ایجاد و به رونق و ثبات منطقه و در نهایت به صلح جهانی و توسعه پایدار کمک خواهد کرد».

شاه محمود قریشی: تصمیم گرفتیم بر تعمیق روابط و همکاری های سه جانبه بیشتر تمرکز کنیم

شاه محمود قریشی، وزیر امور خارجه پاکستان نیز در این نشست مشترک خبری با همتاهای خود از ترکیه و آذربایجان در اسلام آباد اعلام کرد: تصمیم گرفتیم بر تعمیق روابط و همکاری های سه جانبه بیشتر تمرکز کنیم.

وی گفت: دولت و مردم پاکستان و کشمیر از ترکیه و آذربایجان بابت موضع اصولی خود در قبال مسئله کشمیر متشکر هستند. پاکستان همواره بر این باور است که تمام مسائل منطقه ای و جهانی باید از راه های مسالمت آمیز و در پرتو قوانین بین المللی حل شود.

قریشی پیرامون محوریت دیدار خود با مولود چاووش اوغلو و جیحون بایرام اف، وزیران امور خارجه ترکیه و آذربایجان اظهار داشت که ایشان را در جریان موارد نقض شدید حقوق بشر، محاصره نظامی طولانی مدت و اقدامات یکجانبه هند برای تغییر بافت جمعیتی در جامو و کشمیر قرار داده است.

وزیر امور خارجه پاکستان همچنین گفت که در دیدار با همتایانش پیرامون راه های همکاری برای مبارزه با همه اشکال تروریسم از جمله تروریسم تحت حمایت مالی کشورهای خارجی رایزنی کرده اند.


نشست هیئت آمریکایی با مراکش برای بررسی قراردادهای بزرگ نظامی

هیئت نظامی آمریکایی برخی قراردادهای بزرگ نظامی را با مراکش بررسی کرد و انتظار می رود همکاری مشترک دو کشور آمریکا و مراکش شامل تبادل تجربیات در زمینه های نظامی مختلف و برگزاری تمرین های مشترک گسترده باشد.

به گزارش وبسایت مستقل "هسپرس" مراکش اعلام کرد، مراکش در یازدهین دور نشست کمیته مشورتی-دفاعی مراکش-آمریکا در حال حاضر در رباط برگزار می شود، وزارت دفاع آمریکا را به تقویت فرصت های همکاری مشترک در صنایع دفاعی که شامل همکاری دو کشور در زمینه های ایجاد چارچوب ها، تبادل تجربیات و برگزاری تمرین های مشترک و گسترده هستند، تشویق کرد.

در این نشست ها عبداللطیف لودیی، وزیر دفاع مراکش و آنتونی تاتا، معاون وزیر دفاع آمریکا در امور سیاسی حضور داشتند.

عبد الفتاح الوراق، بازرس کل نیروهای مسلح مراکش اعلام کرد که با معاون وزیر دفاع آمریکا طرح کار دوجانبه ای را جهت اجرای نقشه راه توافق نظامی دو کشور از سال 2020 تا 2030 که اکتبر گذشته افشا شد، به امضا رسانده است.

لودیی پیشنهاد تقویت همکاری های نظامی با آمریکا را داده و از وزارت دفاع این کشور دعوت کرد فرصت های همکاری بیشتری را جهت اجرای پروژه های مشترکی در زمینه صنایع دفاعی در مراکش ایجاد کند.

وزیر دفاع مراکش در ادامه بر پایبندی ثابت این کشور به عنوان عاملی مهم در ثبات منطقه از راه اجرای یک استراتژی چند بعدی در حوزه مبارزه با تروریسم و قاچاچ غیر قانونی و نیز مدیریت بشردوستانه بحران مهاجرت تاکید کرد.

مسؤولان مراکشی و آمریکایی در این نشست تاکید کردند: این اتفاق تاریخی بی تردید پیامدهای مثبتی بر ژئواستراتژی منطقه و نیز صلح، ثبات، امنیت و ادغام اقتصادی مراکش، منطقه ساحل و نیز خاورمیانه خواهد داشت.

پیشتر مراکش با امضای قرارداد بزرگی با آمریکا 25 فروند جنگنده اف-16 دریافت کرده و 23 جنگنده مراکشی از همین مدل را توسعه داده و به جنگنده های چند منظوره اف-16 ارتقا داد.


کلیدواژه های این خبر
عراق   افغانستان   نظامی   آمریکا   پاکستان   وزرای خارجه   نظامی آمریکایی   شورش   نظامیان آمریکایی   رییس جمهور آمریکا   سیاستمدار   جمهوری آذربایجان   نژادپرستی   کنگره   افراط گرایان   وحشت   نتایج انتخابات ریاست جمهوری   رئیس جمهور   گارد ملی   کنگره آمریکا   هشدار امنیتی   مراسم تحلیف ریاست جمهوری   هیات آمریکایی   مراسم تحلیف   رئیس دفتر   مطرح کردن   تحلیف   اینسایدر   شبکه فاکس   واشنگتن دی سی   تروریست   مراکش   برجام   بین الملل   رژیم صهیونیستی   دونالد ترامپ   دولت آمریکا   خشونت   آشوب   11 سپتامبر   13 آبان  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «تابناک» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
افق تاریک رهایی آمریکا از گرداب مخمصه های داخلی
ایرنا
ادامه پس لرزه های روز های آخر ریاست جمهوری ترامپ
صدا و سیما
آمریکای پساترامپ و رئیس جمهور 80 ساله ای که دیگر ابرقدرت نیست
میزان
واشنگتن همچنان در قرق هزاران نظامی
میزان
از شورش خیابانی تا به آتش کشیدن شده پرچم آمریکا
صدا و سیما
مراسم تحلیف ریاست جمهوری آمریکا درشرایط امنیتی شدید/بایدن و کاملا هریس سوگند یاد کردند+ تصاویر
هم اندیشی
وعده اول بایدن مقابله با جنگ و خشونت داخلی شد!
جوان آنلاین
بایدن: دموکراسی شکننده است/ کابوس 4 ساله ترامپ به پایان رسید
خبرگزاری دفاع مقدس
یادداشت ترامپ خطاب به بایدن روی میز کاخ سفید
خبرگزاری دفاع مقدس
تحلیف در پادگان واشنگتن
اعتدال
تحلیف در پادگان واشنگتن+عکس
صراط
وزیر دولت بایدن برای بازگشت آمریکا به برجام پیش شرط گذاشت
روز پلاس
دونالد ترامپ دستور عفو 73 نفر را صادر کرد
بولتن نیوز
لفاظی گزینه بایدن برای پنتاگون: ایران تهدیدی در خاورمیانه است
جوان آنلاین
مرگ دموکراسی؛ مصداق وضعیت این روز های آمریکا
میزان
تنها رئیس جمهوری هستم که جنگ جدیدی آغاز نکرد!
جوان آنلاین
آمریکای بحران زده| رویترز: کار بایدن برای احیای وجهه آمریکا سخت است
فارس
ترامپ مشاور اسبق خود را عفو می کند
افکار نیوز
مراسم تحلیف متفاوت در واشنگتن/ همه گزینه ها روی میز است حتی جنگ داخلی!
خبرآنلاین
وزیردفاع دولت بایدن: قبل ازچین، کووید 19 دشمن اصلی آمریکا است
ایرنا
همه گزینه ها روی میز است حتی جنگ داخلی!
جوان آنلاین
حرکت سریع امریکا به سمت افول
صدا و سیما
سیر سریع امریکا به سمت افول
شبکه خبر
ترامپ در سخنرانی خداحافظی خود چه گفت؟
اقتصاد آنلاین
سی ان ان: مصداق مرگ دموکراسی اینجا درآمریکاست
بلاغ مازندران
پنس به مراسم خداحافظی ترامپ نمی رود
اقتصاد آنلاین
میراث ترامپ برای خاورمیانه، اروپا و آمریکا چیست؟
نامه نیوز
احتمال نفوذ هواداران ترامپ در میان نیرو های گارد ملی آمریکا
خبرگزاری دانشجو
میراث ترامپ برای آمریکا، اروپا و خاورمیانه
افکار نیوز
هشدار «اف بی آی» درباره رخنه طرفداران ترامپ در میان نیروهای امنیتی
فارس
آسوشیتدپرس| مشکلات داخلی که می تواند دست بایدن را در تعامل با ایران ببندد
فارس
حکومت نظامی آمریکا در روز «تحلیف»
خبرگزاری دفاع مقدس
80 درصد امریکایی ها: باور داریم امریکا فرو می پاشد
جوان آنلاین
گسترش وحشت در آمریکا با پیوستن گارد ملی به معترضان
بلاغ مازندران
وحشت مقامات آمریکایی از پیوستن گارد ملی به معترضان
مثلث
اف بی آی، گارد مستقر در واشنگتن را رصد می کند!
جام جم آنلاین
نگرانی آمریکایی ها از امنیت مراسم تحلیف بایدن
شهدای ایران
تجمع معترضان مسلح در مقابل کنگره های ایالتی آمریکا آغاز شد +فیلم و عکس
خبرگزاری دانشجو
حضور لیندسی گراهام در مراسم تحلیف بایدن
صدا و سیما
نگرانی مقامات آمریکایی از حمله نظامیان به مراسم بایدن
بولتن نیوز
اخبار مرتبط
bltایرنا : افق تاریک رهایی آمریکا از گرداب مخمصه های داخلی
bltصدا و سیما : ادامه پس لرزه های روز های آخر ریاست جمهوری ترامپ
bltمیزان : آمریکای پساترامپ و رئیس جمهور 80 ساله ای که دیگر ابرقدرت نیست
bltمیزان : واشنگتن همچنان در قرق هزاران نظامی
bltصدا و سیما : از شورش خیابانی تا به آتش کشیدن شده پرچم آمریکا
bltهم اندیشی : مراسم تحلیف ریاست جمهوری آمریکا درشرایط امنیتی شدید/بایدن و کاملا هریس سوگند یاد کردند+ تصاویر
bltجوان آنلاین : وعده اول بایدن مقابله با جنگ و خشونت داخلی شد!
bltخبرگزاری دفاع مقدس : بایدن: دموکراسی شکننده است/ کابوس 4 ساله ترامپ به پایان رسید
bltخبرگزاری دفاع مقدس : یادداشت ترامپ خطاب به بایدن روی میز کاخ سفید
bltاعتدال : تحلیف در پادگان واشنگتن
bltصراط : تحلیف در پادگان واشنگتن+عکس
bltروز پلاس : وزیر دولت بایدن برای بازگشت آمریکا به برجام پیش شرط گذاشت
bltبولتن نیوز : دونالد ترامپ دستور عفو 73 نفر را صادر کرد
bltجوان آنلاین : لفاظی گزینه بایدن برای پنتاگون: ایران تهدیدی در خاورمیانه است
bltمیزان : مرگ دموکراسی؛ مصداق وضعیت این روز های آمریکا
bltجوان آنلاین : تنها رئیس جمهوری هستم که جنگ جدیدی آغاز نکرد!
bltفارس : آمریکای بحران زده| رویترز: کار بایدن برای احیای وجهه آمریکا سخت است
bltافکار نیوز : ترامپ مشاور اسبق خود را عفو می کند
bltخبرآنلاین : مراسم تحلیف متفاوت در واشنگتن/ همه گزینه ها روی میز است حتی جنگ داخلی!
bltایرنا : وزیردفاع دولت بایدن: قبل ازچین، کووید 19 دشمن اصلی آمریکا است
bltجوان آنلاین : همه گزینه ها روی میز است حتی جنگ داخلی!
bltصدا و سیما : حرکت سریع امریکا به سمت افول
bltشبکه خبر : سیر سریع امریکا به سمت افول
bltاقتصاد آنلاین : ترامپ در سخنرانی خداحافظی خود چه گفت؟
bltبلاغ مازندران : سی ان ان: مصداق مرگ دموکراسی اینجا درآمریکاست
bltاقتصاد آنلاین : پنس به مراسم خداحافظی ترامپ نمی رود
bltنامه نیوز : میراث ترامپ برای خاورمیانه، اروپا و آمریکا چیست؟
bltخبرگزاری دانشجو : احتمال نفوذ هواداران ترامپ در میان نیرو های گارد ملی آمریکا
bltافکار نیوز : میراث ترامپ برای آمریکا، اروپا و خاورمیانه
bltفارس : هشدار «اف بی آی» درباره رخنه طرفداران ترامپ در میان نیروهای امنیتی
bltفارس : آسوشیتدپرس| مشکلات داخلی که می تواند دست بایدن را در تعامل با ایران ببندد
bltخبرگزاری دفاع مقدس : حکومت نظامی آمریکا در روز «تحلیف»
bltجوان آنلاین : 80 درصد امریکایی ها: باور داریم امریکا فرو می پاشد
bltبلاغ مازندران : گسترش وحشت در آمریکا با پیوستن گارد ملی به معترضان
bltمثلث : وحشت مقامات آمریکایی از پیوستن گارد ملی به معترضان
bltجام جم آنلاین : اف بی آی، گارد مستقر در واشنگتن را رصد می کند!
bltشهدای ایران : نگرانی آمریکایی ها از امنیت مراسم تحلیف بایدن
bltخبرگزاری دانشجو : تجمع معترضان مسلح در مقابل کنگره های ایالتی آمریکا آغاز شد +فیلم و عکس
bltصدا و سیما : حضور لیندسی گراهام در مراسم تحلیف بایدن
bltبولتن نیوز : نگرانی مقامات آمریکایی از حمله نظامیان به مراسم بایدن
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.