حداد عادل: ناکارآمدی دولتمردان از یکی دوتا گذشته است

حداد عادل: ناکارآمدی دولتمردان از یکی دوتا گذشته است
عضو مجمع تشخیص گفت: سعی ما این بوده که عطر خوش جوان گرایی را در مجلس احساس کنیم و این کار انجام شده است.
حداد عادل: ناکارآمدی دولتمردان از یکی دوتا گذشته است

باشگاه خبرنگاران: غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در همایش رؤسا و دبیران استان های شورای ائتلاف نیرو های انقلاب اسلامی با بیان اینکه با گذشت 42 سال از انقلاب اسلامی برای دشمنان این مسلم شده که این انقلاب از جنس جابجایی های قدرت متعارف دنیا نیست، گفت: انقلاب یک جوشش و نور دیگری است و با دل های مردم سر و کار دارد و حقیقتی را بیان می کند که در محدوده مرز ها متوقف نمی ماند و این واقعیت نظام سلطه جهانی را بشدت نگران کرده است.

وی با بیان اینکه دشمنان آرایش جدیدی برای مقابله با انقلاب داده اند، بیان داشت: امروز نقشه و برنامه این است که تکیه و تاکید بر محاصره اقتصادی باشد و جنگ جنگ اقتصادی تحت عنوان تحریم البته به بهانه هایی، چون هسته ای است.

حداد عادل با اشاره به اینکه آمریکا با دستیاری اسرائیل و همکاری اروپا و با به خدمت گرفتن حکومت های وابسته مثل سعودی برای ضربه یه این نظام الهی متحد شده اند، تصریح کرد: با راهبرد فشار اقتصادی و از هم گسیختگی نظام معیشتی مردم و.. حساب همه هزینه ها را برای انقلاب فرستادند و به پای انقلاب گذاشتند.

وی افزود: هدفشان این است که مردم را از پشتیبانی از انقلاب دور کنند و آن وقت که مردم در صحنه نباشند دیگر به عملیات نظامی گسترده هم نیازی نیست.
رسانه های بیگانه در دهه 60 به عدم شرکت در انتخابات تشویق می کردند و امروز برای مجلس خبرگان لیست می دهند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بابیان اینکه امروز پدیده بی سابقه ای در جهان و عرصه اجتماعی به نام فناوری ارتباطات و اطلاعات به ظهور رسیده است، گفت: در دهه 60 هر وقت انتخابات داشتیم رادیو های بیگانه می گفتند در انتخابات شرکت نکنید، ولی در دهه 90 برای خبرگان لیست می دهند و برای مجلس و ریاست جمهوری فهرست می دهند و با فضای مجازی در خانه ها حضور دارند و راست و دروغ را مخلوط می کنند.

حداد عادل با بیان اینکه در عرصه داخلی و بین المللی از نعمت بزرگ رهبری برخورداریم که ادامه دهنده راه امام با شجاعت و شهامت و صداقت و بصیرت است، اظهار داشت: این بزرگترین نعمت ماست و باید شکر آن را بجا بیاوریم و شکر نعمت این است که با این رهبر همراهی کنیم.

وی تاکید کرد: باید خدا را شکرکنیم که قوه قضائیه و مقننه در مسیر انقلاب هستند و قوه قضائیه پرانگیزه و مصمم در مبارزه با فساد است و مجلسی پدید آمده که با جدیت به دنبال حل مشکلات مردم است و رهبری آن را مجلس انقلابی می نامند.

حدادعادل ضمن تاکید بر اینکه همه ما امیدواریم که قوه مجریه ای پدید بیاید که راه درست و مردمی دو قوه قضائیه و مقننه را ادامه دهد، گفت: اگر دولت با مجلس و قوه قضائیه در حل مشکلات مردم و تحقق سیاست های نظام هماهنگ نباشد تلاش های مجلس عقیم و ابتر می ماند. باید کاری کنیم که قوه مجریه که امور کشور و اجرا بدست اوست در تراز انقلاب باشد.
کم کاری، بی تدبیری و ناهماهنگی درونی دولت را همه می بینند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه در این 7-8 سال یک باور در جامعه بوجود آمده که قوه مجریه در اداره کشور مشکل دارد، گفت: کم کاری و بی تدبیری و ناهماهنگی درونی دولت را همه می بینند و وقتی این گفتگو های اقتصادی تلویزیون را می بینم از مردم خجالت می کشم، چون یک روز بحث گوشت و یکی روز فولاد و و روز دیگر بحث بورس است و روی هرچه دست می گذاریم، می بینیم که هم کم کاری و هم بدکاری و هم ناهماهنگی است.

وی در عین حال تاکید کرد: قطعاً مقداری از این مشکلات نتیجه تورم، تحریم و نبود تبادلات بانکی هست، ولی همه مشکلات مربوط به این نیست.
مثال های بی تدبیری و ناکارآمدی دولتمردان از یکی دوتا گذشته است

حداد عادل با بیان اینکه عبارت «علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد» در این دولت تبدیل به «علاج واقعه بعد از وقوع خواهد کرد» شده است، گفت: ما برای پیروز شدن تهمت نمی زنیم، ولی مثال های بی تدبیری و نگاه های سیاسی نسبت به مسائل بین المللی از یکی دوتا گذشته است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه وظیفه ما ابن است که خودمان را برای انقلاب، ایران و اسلام بخواهیم نه ایران و اسلام و انقلاب را برای خودمان اظهار داشت: وظیفه ما وحدت و بصیرت و مدیریت و سازماندهی است.

وی افزود: امروز ایران همانطور که به یک شبکه نیرومند دفاعی و امنیتی احتیاج دارد و الحمدالله نیرو های نظامی و امنیتی ما مجهز هستند، احتیاج به یک سازمان دهی سیاسی برای حضور آگاهانه مردم در عرصه سیاست داریم که یکی از آن ها انتخابات است و این را بدانیم که همه مسائل سیاسی انتخاب نیست.
برای موفقیت در عرصه سیاسی باید در تشکیلات استمرار داشته باشیم

حد عادل تاکید کرد: این اشتباه است که بخوابیم و دو ماه قبل از انتخابات بیدار شویم و پلاکارد ها را در بیاوریم، نصب کنیم و بگوییم می خواهیم حزب بزنیم و کار سیاسی بکنیم. این نمی شود. باید تشکل مستمر داشته باشیم و در طول سال کار کنیم.

وی با بیان اینکه دشمنان می خواستند مردم گرسنگی بکشند تا در خیابان ها شورش کنند گفت: ملت ایران این کار را نکرد و البته خود مردم به یکدیگر و نظامشان کمک کردند. به این ملت بزرگوار باید آگاهی داد و واقعیت ها را برایشان تجزیه و تحلیل کرد و آن وقت بر سر دوراهی ها یک سازماندهی سیاسی قوی مردم را از بلاتکلیفی نجات دهد.

وی با اشاره به نقش بانوان در انقلاب اسلامی تصریح کرد: آیا ما یک تشکل مناسب خانم ها داریم که با آن ها مرتبط باشد و این نیروی عظیم را در صحنه مؤثر کند و پای انقلاب بیاورد؟
از شکست سال 94 درس برای پیروزی در انتخابات مجلس 98 درس گرفتیم

حدادعادل با بیان اینکه در انتخابات سال 94 وحدت انجام شد و هرچند که از تهران وارد انتخابات مجلس نشدیم، ولی مجلس دهم را هم از دست ندادیم، خاطرنشان کرد: در سال 96 تجربه جبهه مردمی نیرو های انقلاب را از جبهه متحد اصولگرایان در انتخابات 94 در آوردیم و همان تجربه را با درس گرفتن از ضعف ها تبدیل به شورای ائتلاف نیرو های انقلاب اسلامی کردیم و مجلسی پدید آمد که انقلابی هست و نیرو های جوان بسیار خوبی در آن حضور دارند و سعی کردیم یک قدم فرمایش رهبر انقلاب را در جوانگرایی محقق کنیم.

حداد عادل با اشاره به اینکه درآستانه انتخابات ریاست جمهوری و شورا ها هستیم و اولین شرط وحدت است، گفت: وحدت شرط هر نوع موفقیت در سازماندهی سیاسی است. برای انتخابات 1400 هر عده ای اسمی را عنوان می کنند و همه هم می خواهند وحدت ایجاد کنند.
اشتباه است که خیال کنیم پیروزی در انتخابات مجلس به معنای پیروزی در ریاست جمهوری است

وی با تاکید بر اینکه همه امکانات خودمان را باید به صحنه بیاوریم و این اشتباه است که خیال کنیم، چون در انتخابات مجلس پیروز شدیم حتماً در ریاست جمهوری هم پیروز می شویم اظهار داشت: این احساس اگر در ما به وجود بیاید، شکست قطعی است و کسی به کسی هیچ تضمینی نداده که نتیجه انتخابات 1400 چه خواهد شد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه معلوم نیست در ماه های بهمن و اسفند و فروردین و اردیبهشت و خرداد چه اتفاق هایی بیفتد و پیوست تبلیغاتی دشمن با افکار عمومی چه بکند، خاطرنشان کرد: مسلماً نظام سلطه راضی نیست که ما در انتخابات 1400 دولتی از جنس مجلس داشته باشیم و حتماً آن ها برای اینکه این نتیجه به دست نیاید برنامه اقتصادی و سیاسی دارند و با افکار عمومی بازی می کنند.
برخلاف دهه های ابتدایی انقلاب یک ضلع خارجی با ابزار اقتصادی به انتخابات اضافه شده است

حدادعادل با بیان این که در دهه 60 از لحاظ انتخابات داخلی بود، اما الان یک ضلع خارجی به آن اضافه شده که یک اهرم اقتصادی در دستش است اظهار داشت: مثلاً قبل از یک انتخابات به بهانه برجام پشت سرهم هیئت های اروپایی برای سرمایه گذاری به کشور می آمدند و بعد از انتخابات هیچ خبری از آن ها نشد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه بعید نیست که مقداری ارز آزاد کنند یا قولش را بدهند یا با معادلات پولی و مالی بازی کنند و قیمت ارز و سکه پایین بیاید و مردم به یک سمت و سوی بروند خاطرنشان کرد: باید احزاب و تشکل ها و جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین و سایر روحانیون به میدان بیایند و همه آورده خود را به حساب انقلاب بریزند و این بت پرستی است که بگوییم باید به حساب من و تشکل من باشد بلکه باید در انقلاب و اسلام فانی شویم.

حدادعادل با بیان اینکه ما مفید می دانیم که انتخابات آینده ذیل عنوان شورای ائتلاف مدیریت شود، گفت: این را از باب این نمی گویم که مسئولیتی در شورای انقلاب دارم نیست بلکه می گویم یک عنوان یک امتحان داده و مقداری جا فتاده است.

وی ضمن تاکید بر اینکه به حضور تمام نیرو های انقلاب و مخصوصاً جایگاه کلیدی و مهم روحانیت در انقلاب و هرکار سیاسی معتقدیم، اظهار داشت: بزرگترین خطری که ممکن است انقلاب را تهدید کند فاصله گرفتن روحانیت از انقلاب و سیاست است و ما جدایی روحانیت از سیاست را تجسم عینی سکولاریسم می دانیم و این را دشمن می خواهد.
تلاش کردیم عطر خوش جوانگرایی در مجلس احساس شود

حدادعادل با بیان اینکه سعی ما این بوده که عطر خوش جوان گرایی را در مجلس احساس کنیم و این کار شده است، گفت: از پیشکسوتان خواهش می کنم که برخی تند و تیزی های جوانان را تحمل کنند و از جوانان هم خواهش می کنم که دوگانه تازه ای تحت عنوان پیر و جوان ایجاد نکنند و جوان ها هم در درون خودشان و هم با بزرگتر ها متحد شوند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن تاکید بر اینکه پیروزی فقط با سازماندهی و مدیریت نیست و باید ببینیم با چه گفتمانی وارد عرصه انتخابات می شویم، گفت: احساس می کنیم که رقیب ما می خواهد دوگانه ای تحت عنوان مذاکره و جنگ خلق کند و این تله ای هست که نباید در آن بیفتیم.
تصور عده ای از پیروزی سیاسی بازگشت به دوران اوباماست

وی با اشاره به اینکه رهبری می فرماید شرط ما برای مذاکره برداشتن همه تحریم هاست، اظهار داشت: عده ای می گویند اگر طرف مقابل به برجام برگردد ما هم برمیگردیم و این در حالیست که ما الان در برجام هستیم و تصور عده ای از پیروزی شأن در این است که دوران ترامپ را به دوران اوباما برگردانیم و اینکه اینطور وانمود کنیم که آمریکا بد نیست و ترامپ بد بود یک مغالطه بزرگ است.

حدادعادل افزود: مگر قبل تر اینکه ترامپ روی کار بیاید در دوران اوباما رئیس بانک مرکزی نگفت که بهره ما در برجام تقریباً صفر بود؟ بایدن هم معاون اوباما بود و اگر بیاید همان تقریباً صفر می شود و اینکه رهبری می گویند بازگشت ما به برجام شاید یه ضررمان باشد برپایه همین واقعیت هاست.

وی با بیان اینکه الان سیاست کشور مقاومت فعال است، تصریح کرد: ما می گوئیم شما به تعهدات تان در برجام عمل نکردید و دلیلی ندارد ما عمل کنیم و غنی سازی 20 درصد را شروع می کنیم.


کلیدواژه های این خبر
فولاد   آمریکا   مجلس خبرگان   حداد عادل   مجمع   خبرگان   ریاست جمهوری   عملیات نظامی   مشکلات مردم   جنگ اقتصادی   مجمع تشخیص مصلحت نظام   بی تدبیری   نظام سلطه   محاصره اقتصادی   فشار اقتصادی   عقیم   دبیر اجرایی   راه امام   مقننه   از هم گسیختگی   انقلاب اسلامی   رژیم صهیونیستی   فضای مجازی   اروپا   دولتمردان   شرکت در انتخابات  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «فردا نیوز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
سازو کار های شورای ائتلاف نیرو های انقلاب در راستای افزایش مشارکت در انتخابات است
خبرگزاری دانشجو
ایده شورای ائتلاف نیرو های انقلاب در افزایش مشارکت حداکثری
فردا نیوز
تاکید بر انسجام نیروهای انقلابی در انتخابات 1400/ هیچ انشقاقی در نیروهای انقلاب قابل قبول نیست
شیرازه
شانتاژ جدید فرانسوی ها
افکار نیوز
نگرانی حدادعادل از کاهش قیمت سکه و دلار!
فرارو
فعالان رسانه ای خراسان رضوی تحریم آستان قدس رضوی را محکوم کردند
فارس
نقش سردار سلیمانی در جبهه مقاومت بی بدیل و فراموش نشدنی است
شبستان
رویای خطرناک یکدست شدن
نامه نیوز
استحکام، اوج عزت و استقلال در جبهه مقاومت در حال گسترش است
ایرنا
انتخابات 1400 و رویای حداد عادل!
انصاف نیوز
حدادعادل در رویای یک تجربه شکست خورده برای ریاست جمهوری 1400
خبرآنلاین
قبل از انتخابات 1400 قیمت سکه و دلار را پایین میاورند/ نظام سلطه راضی نیست در انتخابات 1400دولت از جنس مجلس باشد
رویداد 24
ادعاى عجیب حدادعادل درباره دلیل چرخش مردم در انتخابات 1400
نواندیش
آیا این سخنان واقعیت است یا توهمات جناب حدادعادل؟
اعتدال
حدادعادل: اشتباه است که خیال کنیم چون در انتخابات مجلس پیروز شدیم، حتماً در ریاست جمهوری هم پیروز می شویم
نماینده
شاید بخواهند قبل از انتخابات 1400 قیمت سکه و دلار را پایین بیاورند/ از نعمت بزرگ رهبری برخورداریم
تیک نیوز
حدادعادل: می خواهند قبل از انتخابات 1400 قیمت سکه و دلار را پایین بیاورند
عصر ایران
حدادعادل: امیدواریم دولتی روی کار بیاید که راه درست قوای قضاییه و مقننه را ادامه دهد
راه دانا
دولت جدید راه قوه قضاییه و مقننه را ادامه دهد
تابناک
حدادعادل: نظام سلطه راضی نیست در انتخابات 1400 دولتی از جنس مجلس داشته باشیم
دیپلماسی ایرانی
دیدگاه حداد عادل نسبت به سیاست جناح اصلاحات در انتخابات پیش رو
خرداد نیوز
حداد عادل: نظام سلطه در انتخابات 1400 راضی به دولتی همسو با مجلس فعلی نیست
صدای ایران
نگرانی حداد عادل از کاهش انتخاباتی قیمت دلار
نامه نیوز
لزوم هماهنگی دولت با مجلس و قوه قضاییه/ دشمن میخواست مردم گرسنگی بکشند تا در خیابانها شورش کنند
ایران آنلاین
حدادعادل: جوان های [اصولگرا] دوگانه سازی نکنند و با بزرگتر ها متحد بشوند / نظام سلطه راضی نیست در انتخابات 1400 دولتی از جنس مجلس داشته باشیم / بعید نیست کاری کنند قیمت ارز و سکه پایین بیاید و مردم به یک سمت و سوی دیگر بروند
انتخاب
حداد عادل: امیدواریم دولتی بیاید که راه درست قوای قضاییه و مقننه را ادامه دهد/ تلاش کردیم عطر خوش جوانگرایی در مجلس احساس شود
باشگاه خبرنگاران
حدادعادل: باید یک دولت انقلابی روی کار بیاید/می خواستند مردم گرسنگی بکشند تا شورش کنند/بعید نیست که قیمت ارز و سکه پایین بیاید
آفتاب
حدادعادل: دولت جدید راه قوه قضاییه و مقننه را ادامه دهد
فرارو
حداد عادل: تصور عده ای از پیروزی سیاسی بازگشت به دوران اوباما است
میزان
امیدواریم دولت جدید راه قوه قضاییه و مقننه را ادامه دهد
جوان آنلاین
ادعای حدادعادل مورد انتخابات 1400 و دلیل پایین آمدن قیمت ارز و سکه!
دنیای اقتصاد
حدادعادل: امیدواریم دولت جدید راه قوه قضاییه و مقننه را ادامه دهد
عصر امروز
انتقادات تند حدادعادل از دولت روحانی /از مردم خجالت می کشم /انتخابات آینده ذیل عنوان شورای ائتلاف مدیریت شود
خبرآنلاین
ادعای حدادعادل در مورد انتخابات 1400 و دلیل پایین آمدن قیمت ارز و سکه!
سایت جماران
دیدگاه حدادعادل در خصوص انتخابات 1400
اقتصاد نیوز
حدادعادل: باید خدا را شکرکنیم که قوه قضاییه و مقننه در مسیر انقلاب هستند
مثلث
مثال های بی تدبیری و ناکارآمدی دولتمردان از یکی دوتا گذشته است
مرور نیوز
حدادعادل: امیدوارم دولت جدید راه قوه قضاییه و مقننه را ادامه دهد
مشرق نیوز
حداد عادل: بعید نیست که مقداری ارز آزاد کنند تا ما شکست بخوریم/ نظام سلطه نمیخواهد که ما دولتی از جنس مجلس یازدهم داشته باشیم
دیده بان ایران
نظام سلطه راضی نیست در انتخابات 1400 دولتی از جنس مجلس داشته باشیم
ایسنا
اخبار مرتبط
bltخبرگزاری دانشجو : سازو کار های شورای ائتلاف نیرو های انقلاب در راستای افزایش مشارکت در انتخابات است
bltفردا نیوز : ایده شورای ائتلاف نیرو های انقلاب در افزایش مشارکت حداکثری
bltشیرازه : تاکید بر انسجام نیروهای انقلابی در انتخابات 1400/ هیچ انشقاقی در نیروهای انقلاب قابل قبول نیست
bltافکار نیوز : شانتاژ جدید فرانسوی ها
bltفرارو : نگرانی حدادعادل از کاهش قیمت سکه و دلار!
bltفارس : فعالان رسانه ای خراسان رضوی تحریم آستان قدس رضوی را محکوم کردند
bltشبستان : نقش سردار سلیمانی در جبهه مقاومت بی بدیل و فراموش نشدنی است
bltنامه نیوز : رویای خطرناک یکدست شدن
bltایرنا : استحکام، اوج عزت و استقلال در جبهه مقاومت در حال گسترش است
bltانصاف نیوز : انتخابات 1400 و رویای حداد عادل!
bltخبرآنلاین : حدادعادل در رویای یک تجربه شکست خورده برای ریاست جمهوری 1400
bltرویداد 24 : قبل از انتخابات 1400 قیمت سکه و دلار را پایین میاورند/ نظام سلطه راضی نیست در انتخابات 1400دولت از جنس مجلس باشد
bltنواندیش : ادعاى عجیب حدادعادل درباره دلیل چرخش مردم در انتخابات 1400
bltاعتدال : آیا این سخنان واقعیت است یا توهمات جناب حدادعادل؟
bltنماینده : حدادعادل: اشتباه است که خیال کنیم چون در انتخابات مجلس پیروز شدیم، حتماً در ریاست جمهوری هم پیروز می شویم
bltتیک نیوز : شاید بخواهند قبل از انتخابات 1400 قیمت سکه و دلار را پایین بیاورند/ از نعمت بزرگ رهبری برخورداریم
bltعصر ایران : حدادعادل: می خواهند قبل از انتخابات 1400 قیمت سکه و دلار را پایین بیاورند
bltراه دانا : حدادعادل: امیدواریم دولتی روی کار بیاید که راه درست قوای قضاییه و مقننه را ادامه دهد
bltتابناک : دولت جدید راه قوه قضاییه و مقننه را ادامه دهد
bltدیپلماسی ایرانی : حدادعادل: نظام سلطه راضی نیست در انتخابات 1400 دولتی از جنس مجلس داشته باشیم
bltخرداد نیوز : دیدگاه حداد عادل نسبت به سیاست جناح اصلاحات در انتخابات پیش رو
bltصدای ایران : حداد عادل: نظام سلطه در انتخابات 1400 راضی به دولتی همسو با مجلس فعلی نیست
bltنامه نیوز : نگرانی حداد عادل از کاهش انتخاباتی قیمت دلار
bltایران آنلاین : لزوم هماهنگی دولت با مجلس و قوه قضاییه/ دشمن میخواست مردم گرسنگی بکشند تا در خیابانها شورش کنند
bltانتخاب : حدادعادل: جوان های [اصولگرا] دوگانه سازی نکنند و با بزرگتر ها متحد بشوند / نظام سلطه راضی نیست در انتخابات 1400 دولتی از جنس مجلس داشته باشیم / بعید نیست کاری کنند قیمت ارز و سکه پایین بیاید و مردم به یک سمت و سوی دیگر بروند
bltباشگاه خبرنگاران : حداد عادل: امیدواریم دولتی بیاید که راه درست قوای قضاییه و مقننه را ادامه دهد/ تلاش کردیم عطر خوش جوانگرایی در مجلس احساس شود
bltآفتاب : حدادعادل: باید یک دولت انقلابی روی کار بیاید/می خواستند مردم گرسنگی بکشند تا شورش کنند/بعید نیست که قیمت ارز و سکه پایین بیاید
bltفرارو : حدادعادل: دولت جدید راه قوه قضاییه و مقننه را ادامه دهد
bltمیزان : حداد عادل: تصور عده ای از پیروزی سیاسی بازگشت به دوران اوباما است
bltجوان آنلاین : امیدواریم دولت جدید راه قوه قضاییه و مقننه را ادامه دهد
bltدنیای اقتصاد : ادعای حدادعادل مورد انتخابات 1400 و دلیل پایین آمدن قیمت ارز و سکه!
bltعصر امروز : حدادعادل: امیدواریم دولت جدید راه قوه قضاییه و مقننه را ادامه دهد
bltخبرآنلاین : انتقادات تند حدادعادل از دولت روحانی /از مردم خجالت می کشم /انتخابات آینده ذیل عنوان شورای ائتلاف مدیریت شود
bltسایت جماران : ادعای حدادعادل در مورد انتخابات 1400 و دلیل پایین آمدن قیمت ارز و سکه!
bltاقتصاد نیوز : دیدگاه حدادعادل در خصوص انتخابات 1400
bltمثلث : حدادعادل: باید خدا را شکرکنیم که قوه قضاییه و مقننه در مسیر انقلاب هستند
bltمرور نیوز : مثال های بی تدبیری و ناکارآمدی دولتمردان از یکی دوتا گذشته است
bltمشرق نیوز : حدادعادل: امیدوارم دولت جدید راه قوه قضاییه و مقننه را ادامه دهد
bltدیده بان ایران : حداد عادل: بعید نیست که مقداری ارز آزاد کنند تا ما شکست بخوریم/ نظام سلطه نمیخواهد که ما دولتی از جنس مجلس یازدهم داشته باشیم
bltایسنا : نظام سلطه راضی نیست در انتخابات 1400 دولتی از جنس مجلس داشته باشیم
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.