برهانی: میلیچ پوزخند زد و استوری گذاشت

برهانی: میلیچ پوزخند زد و استوری گذاشت
نصف جهان: مربی تیم فوتبال استقلال گفت: زمانی که برای تیمم بازی نمی کردم ناراحت می شدم اما هیچ وقت به سرمربی تیم پوزخند نمی زدم و علیه او استوری نمی گذاشتم اما ظاهرا برخی ها خودشان را به خواب زده اند.
برهانی: میلیچ پوزخند زد و استوری گذاشت

نصف جهان: مربی تیم فوتبال استقلال گفت: زمانی که برای تیمم بازی نمی کردم ناراحت می شدم اما هیچ وقت به سرمربی تیم پوزخند نمی زدم و علیه او استوری نمی گذاشتم اما ظاهرا برخی ها خودشان را به خواب زده اند.

هیچ نامی بزرگ تر از استقلال نیست

آرش برهانی اظهار داشت: هیچ نامی بزرگ تر از استقلال نیست و این صحبت من شعار محسوب نمی شود و یک واقعیت است که باید آن را بپذیریم. بازیکنان استقلال همگی آماده هستند و این وظیفه ما است که آنها را آماده کنیم و همانطور که در هفته های گذشته شاهد بودید به تناوب از نفرات استفاده کردیم و حتی برخی از جوان ها را هم به زمین فرستادیم. در این بین آقای محمود فکری به عنوان سرمربی استقلال هیچ توجهی به اسم ها ندارد و هر بازیکنی آماده باشد از او استفاده خواهد کرد.

دلیل نمی شود یک بازیکن چون بازی نکرده قهر کند و از کشور برود

وی افزود: این مسائل را مطرح کردم که بدانید کل بازیکنان استقلال باانگیزه هستند و ما نفراتی را در اختیار داریم که از نظر اسم و رسم و سابقه و خدمت به استقلال خیلی بیشتر از میلیچ در این تیم کار کردند اما آنها بیرون نشسته و نه اعتراضی کردند و نه صحبتی انجام دادند.این دلیل نمی شود چون یک بازیکن در ترکیب تیم حضور ندارد، رفتار غیرمسؤولانه و غیرحرفه ای انجام بدهد و اگر قرار باشد یک نفر قهر کند، یک نفر به تمرین نیاید و یک نفر از کشور برود، نمی شود تیم را آماده کنیم.

باشگاه بدهی های زیادی را پرداخت کرده اما در پرداخت به بازیکنان عقب است

مربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه ظاهرا میلیچ برای ترک ایران از قبل بلیت تهیه کرده بود، گفت: قطعا همین طور است و در عرض 3، 4 ساعت نمی شود یک نفر بلیت بگیرد. او در ذهنش این بوده که ایران را ترک کند و کارش را هم انجام داده است، اما یکسری مسائل در این بین وجود دارد که باید به آنها توجه کرد. باشگاه استقلال در ابتدای فصل بدهی خیلی ها را تسویه کرد تا بتواند مجوز حرفه ای گرفته و از نفراتی که جدیداً جذب کرده استفاده کند.

همین حالا که با شما صحبت می کنم هنوز هم به یکسری افراد تعهد داده شده که مطالبات شان پرداخت شود ولی قبول دارم باشگاه نسبت به بازیکنان برای پرداختی ها عقب است اینگونه هم نیست که مثلا به یک بازیکن 30 درصد پول داده باشیم و یک بازیکن دیگر کمتر یا بیشتر گرفته باشد. همه بازیکنان تیم به یک شکل دریافتی داشته اند اما نکته ای که این وسط مهم است همدلی بازیکنان طی هفته های اخیر بود. ما امسال می خواهیم بعد از چند سال جام بگیریم تا آن وقت محکم تر حرف بزنیم خودم شخصا با ووریا غفوری در چند مرحله صحبت کرده ام و با هم قول دادیم که امسال قهرمان شویم و از حواشی دوری کنیم و همانطور که دیدید بازیکنان تا الان صبوری کردند و با مشکلات ساختند تا تیم وارد حاشیه نشود.

فکر می کنید نمی دانیم پست تخصصی دانشگر دفاع چپ نیست؟

برهانی در خصوص اینکه آیا میلیچ به خاطر مشکلات مالی ایران را ترک کرده یا با سرمربی تیم اختلاف داشته است به فارس گفت: من در مورد شرایط مالی توضیح دادم و اگر قرار به این مسأله باشد، همه باید هر روز قهر کنند و در تمرینات شرکت نکنند. در هر دو حالت اقدام میلیچ اشتباه و غیرحرفه ای بوده چون سرمربی تیم سعی می کند بهترین نفراتش را به زمین بفرستد. هیچ مربی دوست ندارد بازیکن خوبش را روی نیمکت بنشاند. شما فکر می کنید کادر فنی استقلال نمی دانند پست تخصصی محمد دانشگر دفاع چپ نیست؟ اتفاقا ما این مسائل را خوب می دانیم اما حتما شرایط دانشگر بهتر بوده که حاضر شدیم او را در پست غیرتخصصی به زمین بفرستیم.اگر یک تیم شکست بخورد یا برنده شود مسوولیت فنی اش با سرمربی است و او پاسخگوی باشگاه و هواداران است و کسی به بازیکن خرده نمی گیرد.

وی تأکید کرد: شما دیدید نادری بعد از پنج هفته به ترکیب تیم برگشت و تمام تلاش خود را انجام داد حتما میلیچ شرایط آمادگی خوبی نداشته که به زمین نرفته وگرنه اگر او آماده بود سرمربی تیم از وی استفاده می کرد.همانطور که ابتدای صحبت هایم گفتم اصلاً اسم و سن و سال برای آقای فکری مهم نیست و او از بهترین نفرات و آماده ترین ها استفاده می کند.

در دوران بازی کردنم به مربی پوزخند نزدم و استوری علیه او نگذاشتم

وی در خصوص اینکه میلیچ در اعتراض به محمود فکری در جلسه فنی رفتار خوبی انجام نداده است عنوان کرد: یکسری اتفاقات می افتد که باید درون تیم ما بماند ما تا الان حرفی نزدیم تا به بازیکن اتفاقی نیفتد. بازیکنی که بازی نمی کند ناراحت است. من خودم هم زمانی که بازی نمی کردم ناراحت می شدم اما هیچ وقت به سرمربی تیم پوزخند نمی زدم و یا علیه او استوری نمی گذاشتم اما این بازیکن این کار را کرد.

برخی ها خود را به خواب زده اند

او در واکنش به تصمیم سرمربی مدعی شده که بی دلیل بازی نکرده است عنوان کرد: بازی کردن یک بازیکن فقط با نظر سرمربی است، من در خیلی جاها دیدم که می گفتند میلیچ با آن استوری از تیم حمایت کرده اما اگر معنی آن استوری حمایت است من دیگر حرفی ندارم. شاید برخی ها خودشان را به خواب زده اند و یا دوست دارند خودشان را به خواب بزنند.

فکری با بی انضباطی ها برخورد نکند جواب هوادار را چه بدهد؟

برهانی در خصوص فرشید باقری و اینکه این بازیکن هم از ترکیب آبی پوشان کنار گذاشته شده است، عنوان کرد: مهمترین فاکتور برای تیم ما نظم و انضباط و خوب تمرین کردن است اگر یک بازیکن روز بدی داشته باشد اما بدون حاشیه کار کند مربی به او کمک خواهد کرد ولی الان شرایطی در تیم ما وجود دارد که آقای فکری باید با بی انضباطی ها و مسائل حاشیه ای برخورد کند اگر او این کار را انجام ندهد مطمئن باشید استقلال به روزهای خوبش باز نخواهد گشت.

مربی استقلال تاکید کرد: فرشید باقری دوست و همشهری من است و بارها شده که ما با هم صحبت کردیم روزی هم که قرار شد این بازیکن در تمرینات شرکت نکند من در محل تمرین حضور نداشتم اما یقین دارم سرمربی تیم بی دلیل چنین تصمیمی نگرفته است. مدتی پیش یک مشکل برای فرشید اسماعیلی به وجود آمد و خود من خیلی ناراحت بودم اما واقعیت امر این است که کادر فنی باید استقلال را لحاظ کند. هوادار عاشق تیمش است و با وجود اینکه به ورزشگاه راهش نمی دهند از شهرستان به استادیوم آزادی آمده بود و پشت در ما را تشویق می کرد. اگر قرار باشد هر مشکل و بی انضباطی را به سادگی رد کنیم پس چگونه باید هوادارانی که اینگونه حمایت می کنند را در نظر بگیریم؟

باقری پسر خوبی است اما منافع تیمی از همه چیز مهمتر است

همین فرشید اسماعیلی کلی تحت فشار بود اما به تمرینات برگشت و آقای فکری به او اعتماد کرد و خود او هم متوجه شد که شاید اشتباه کرده و الان هم آمده به تیم ما خدمت می کند. فرشید باقری پسر بسیار خوبی است ولی منافع تیمی از همه چیز مهمتر است و واقعا نمی دانم آیا مشکل او حل شدنی است یا خیر چون از هیچ چیز این موضوع اطلاعی ندارم.

7 پنالتی استقلال سوخته آنوقت حرف فنی بزنم؟

برهانی در خصوص صحبت هایی که در برنامه فوتبال برتر با حمید مطهری داشت و بعد از آن حرف و حدیث هایی به وجود آمد عنوان کرد: من صحبت های مربی حریف را نشنیدم فقط یک جا متوجه شدم او گفت استقلال فشرده بازی می کرد و ما این فشار را شکستیم. حرفی که من زدم این بود پرسپولیس روی دو دفع توپ صاحب موقعیت گل شد و یک ضدحمله هم در اثر زیر توپ زدن نصیب نورالهی شد که او توپ را به بیرون زد. حرف من این بود که نام این کار شکستن فشردگی بازی استقلال نبود. من اگر تا صبح هم بحث فنی کنم اما به مشکلات داوری رسیدگی نشود فایده ای ندارد ما تمام تلاش مان را می کنیم به گل برسیم اما خیلی راحت پنالتی تیم ما را نمی گیرند. 7 پنالتی استقلال در این هفته ها سوخته و اگر این پنالتی ها به سود ما اعلام می شد الان با 6 امتیاز بالاتر در صدر جدول بودیم حالا شما انتظار دارید من حرف فنی بزنم؟

مطهری صحنه هند مدافع تیمشان را 10 بار دیگر ببیند

مربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد: ما همه برنامه های پرسپولیس را پیش بینی کرده بودیم و می دانستیم آنها قرار است با چه سبک و سیاقی به سمت مان بیایند اما دقیقا روی نکاتی که توصیه کرده بودیم فرصت های آنها ایجاد شد. در این یکی دو روز شنیدم آقای مطهری مدعی شده که توپ محمد نادری ابتدا به زانوی بازیکن این تیم خورده و بعد به دست اصابت کرده است من از کادر فنی این تیم خواهش می کنم این صحنه را چند بار دیگر ببینند و اگر واقعا حرف آنها درست باشد سه امتیاز تقدیم به خود آنها، اما اگر آن پنالتی به بود ما اعلام می شد نتیجه در ده دقیقه ابتدایی دو بر صفر و شرایط کلی بازی خیلی تغییر می کرد ما قبل از دربی تمام تلاش خود را کردیم که آرامش برای بازی حکمفرما باشد اما این اتفاق از سوی رقیب رخ نداد.

فشار روی داور و جلسه در فدراسیون قدیمی شده است

وی خاطرنشان کرد: دیدید که آقای شکوری که از دوستان من هم است از جلسه خوبش در فدراسیون فوتبال پیرامون داوری صحبت کرد ولی من نمی دانم چه صحبتی در آنجا رد و بدل شد. آیا در آنجا صحبت شد که اگر توپ به دست مدافع شان خورد پنالتی نگیرند؟ این نوع بیانیه دادن و رفتن به فدراسیون و فشار گذاشتن روی داوری شیوه ای قدیمی است و دیدید که همین حربه باعث شد داور با تجربه ای مثل آقای کرمانشاهی پنالتی به این واضحی را برای ما لحاظ نکند.


کلیدواژه های این خبر
کادر فنی استقلال   محمود فکری   نصف جهان   ووریا غفوری   محمد دانشگر   تیم فوتبال   تمرین   بازیکن استقلال  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «نصف جهان» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
استقلال به بن بست تاکتیکی رسیده و آشفته است
روز نو
مرفاوی: خشم محمود فکری به برخی از بازیکنان تیم هم منتقل شده است/ سایپایی ها از داور شکایت ندارند چون تیمشان برنده شده است/ درگیری من با عارف غلامی شایعه است/ میلیچ به زودی بر می گردد
خبرگزاری ایلنا
مومنی: استقلال به بن بست تاکتیکی رسیده و آشفته است
وانا نیوز
جلسه 20 دقیقه ای محمود فکری با وریا غفوری
سیتنا
گزارش تمرین استقلال+تصاویر
وانا نیوز
تمرین امروز تیم فوتبال استقلال/ جلسه فکری با وریا غفوری
افکار نیوز
عمران زاده دروازه بان استقلال شد
ایرنا
جلسه 20 دقیقه ای محمود فکری با وریا غفوری/عکس
خبرآنلاین
جلسه 20 دقیقه ای غفوری با فکری +عکس
مشرق نیوز
گزارش تمرین استقلال | جلسه وریا غفوری با محمود فکری
طرفداری
گزارش تمرین استقلال| جلسه 20 دقیقه ای غفوری با فکری/موسوی اختصاصی تمرین کرد+تصاویر
فارس
درگیری لفظی فکری با سرپرست سایپا/ اعتراض مداوم آبی ها به داوری
آفتاب
درگیری لفظی فکری با سرپرست سایپا
مردم سالاری
سایپا ترمز استقلال را کشید/ شکست آبی ها بعد از 10 هفته
مهر نیوز
درگیری لفظی فکری با سرپرست سایپا/ اعتراض آبی ها داور را از اخراج دانشگر منصرف کرد
ایسنا
«میلیچ» را برگردانید
مشرق نیوز
قلب دفاع استقلال هنوز ضعف دارد/ «میلیچ» را برگردانید
مهر نیوز
صورت عجیب مدافع استقلال + عکس
پارسینه
گزارش تمرین استقلال/ تبریک تولد به یک بازیکن
کیهان ورزشی
گزارش تمرین استقلال+ عکس
وانا نیوز
(عکس) صورت وحشتناک مدافع استقلال
فرارو
ریکاوری بازیکنان استقلال پس از دیدار مقابل تراکتور
باشگاه خبرنگاران
گزارش تمرین استقلال| تشکر فکری از بازیکنان و جشن تولد برای مدافع آبی پوشان + عکس
تسنیم
ریکاوری آبی پوشان پس از سه امتیاز شیرین یادگار
ایرنا
اسماعیلی بدون مشکل تمرین کرد/ آبی ها دوباره تولد گرفتند
ایسنا
گزارش تمرین استقلال| تبریک به دانشگر و غیبت 2 بازیکن مصدوم/ رضاوند انفرادی تمرین کرد+عکس
فارس
جشن تولد محمد دانشگر در تمرین استقلال / عکس
طرفداری
غیبت 4 استقلالی در تمرین
جام نیوز
گزارش تمرین استقلال| غیبت 4 بازیکن و تمرین با نشاط آبی پوشان + عکس
تسنیم
برگزاری آخرین تمرین استقلال پیش از دیدار با تراکتور
میزان
گزارش آخرین تمرین استقلال قبل از مصاف با تراکتور
کیهان ورزشی
گزارش تمرین استقلال
وانا نیوز
غیبت 4 استقلالی در تمرین/عکس
خبرآنلاین
2 استقلالی بازی با تراکتور را از دست دادند
مشرق نیوز
گزارش تمرین استقلال| برنامه فکری برای دقت در ضربات/ 2 بازیکن بازی با تراکتور را از دست دادند
فارس
حرف های فکری با نصرالله عبداللهی در تمرین استقلال
سایت جماران
بازیکن استقلال در کمیته انضباطی باشگاه
سایت جماران
گزارش تمرین استقلال| مرور کارهای تاکتیکی با نظارت فکری
تسنیم
از جشن تولد فکری تا بازگشت مرفاوی بعد از ابتلا به کرونا
ملیت
تمرین استقلال با چاشنی کیک تولد
صدا و سیما
اخبار مرتبط
bltروز نو : استقلال به بن بست تاکتیکی رسیده و آشفته است
bltخبرگزاری ایلنا : مرفاوی: خشم محمود فکری به برخی از بازیکنان تیم هم منتقل شده است/ سایپایی ها از داور شکایت ندارند چون تیمشان برنده شده است/ درگیری من با عارف غلامی شایعه است/ میلیچ به زودی بر می گردد
bltوانا نیوز : مومنی: استقلال به بن بست تاکتیکی رسیده و آشفته است
bltسیتنا : جلسه 20 دقیقه ای محمود فکری با وریا غفوری
bltوانا نیوز : گزارش تمرین استقلال+تصاویر
bltافکار نیوز : تمرین امروز تیم فوتبال استقلال/ جلسه فکری با وریا غفوری
bltایرنا : عمران زاده دروازه بان استقلال شد
bltخبرآنلاین : جلسه 20 دقیقه ای محمود فکری با وریا غفوری/عکس
bltمشرق نیوز : جلسه 20 دقیقه ای غفوری با فکری +عکس
bltطرفداری : گزارش تمرین استقلال | جلسه وریا غفوری با محمود فکری
bltفارس : گزارش تمرین استقلال| جلسه 20 دقیقه ای غفوری با فکری/موسوی اختصاصی تمرین کرد+تصاویر
bltآفتاب : درگیری لفظی فکری با سرپرست سایپا/ اعتراض مداوم آبی ها به داوری
bltمردم سالاری : درگیری لفظی فکری با سرپرست سایپا
bltمهر نیوز : سایپا ترمز استقلال را کشید/ شکست آبی ها بعد از 10 هفته
bltایسنا : درگیری لفظی فکری با سرپرست سایپا/ اعتراض آبی ها داور را از اخراج دانشگر منصرف کرد
bltمشرق نیوز : «میلیچ» را برگردانید
bltمهر نیوز : قلب دفاع استقلال هنوز ضعف دارد/ «میلیچ» را برگردانید
bltپارسینه : صورت عجیب مدافع استقلال + عکس
bltکیهان ورزشی : گزارش تمرین استقلال/ تبریک تولد به یک بازیکن
bltوانا نیوز : گزارش تمرین استقلال+ عکس
bltفرارو : (عکس) صورت وحشتناک مدافع استقلال
bltباشگاه خبرنگاران : ریکاوری بازیکنان استقلال پس از دیدار مقابل تراکتور
bltتسنیم : گزارش تمرین استقلال| تشکر فکری از بازیکنان و جشن تولد برای مدافع آبی پوشان + عکس
bltایرنا : ریکاوری آبی پوشان پس از سه امتیاز شیرین یادگار
bltایسنا : اسماعیلی بدون مشکل تمرین کرد/ آبی ها دوباره تولد گرفتند
bltفارس : گزارش تمرین استقلال| تبریک به دانشگر و غیبت 2 بازیکن مصدوم/ رضاوند انفرادی تمرین کرد+عکس
bltطرفداری : جشن تولد محمد دانشگر در تمرین استقلال / عکس
bltجام نیوز : غیبت 4 استقلالی در تمرین
bltتسنیم : گزارش تمرین استقلال| غیبت 4 بازیکن و تمرین با نشاط آبی پوشان + عکس
bltمیزان : برگزاری آخرین تمرین استقلال پیش از دیدار با تراکتور
bltکیهان ورزشی : گزارش آخرین تمرین استقلال قبل از مصاف با تراکتور
bltوانا نیوز : گزارش تمرین استقلال
bltخبرآنلاین : غیبت 4 استقلالی در تمرین/عکس
bltمشرق نیوز : 2 استقلالی بازی با تراکتور را از دست دادند
bltفارس : گزارش تمرین استقلال| برنامه فکری برای دقت در ضربات/ 2 بازیکن بازی با تراکتور را از دست دادند
bltسایت جماران : حرف های فکری با نصرالله عبداللهی در تمرین استقلال
bltسایت جماران : بازیکن استقلال در کمیته انضباطی باشگاه
bltتسنیم : گزارش تمرین استقلال| مرور کارهای تاکتیکی با نظارت فکری
bltملیت : از جشن تولد فکری تا بازگشت مرفاوی بعد از ابتلا به کرونا
bltصدا و سیما : تمرین استقلال با چاشنی کیک تولد
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.