نشست «تبیین اقدامات مقاومت در آزادسازی زنان و کودکان در مناطق تحت اشغال»

نشست «تبیین اقدامات مقاومت در آزادسازی زنان و کودکان در مناطق تحت اشغال»
نشست «تبیین اقدامات جبهه مقاومت در آزادسازی زنان و کودکان در مناطق تحت اشغال» در بیروت و بغداد برگزار شد.
نشست «تبیین اقدامات مقاومت در آزادسازی زنان و کودکان در مناطق تحت اشغال»

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری رسا، اداره کل همکاری های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور با همکاری رایزنی های فرهنگی ایران در بیروت و بغداد، نشست تخصصی «تبیین اقدامات جبهه مقاومت در آزادسازی زنان و کودکان در مناطق تحت اشغال» را به مناسبت نخستین سالگرد شهادت سرداران شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس به زبان های فارسی و عربی برگزار کرد.

در این نشست که در محل حوزه ریاست سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی انجام شد، خانم زینب التمیمی، از اساتید دانشگاه و عضو شورای مرکزی سازمان بدر از عراق، خانم سبحی الخنسا، از حقوقدانان فعال در عرصه حقوق بشر، عضو انجمن بین المللی وکلا از لبنان، خانم هیلانه عطاءالله، شاعر، نویسنده و عضو اتحادیه نویسندگان جهان عرب از کشور سوریه، رضا صدرالحسینی، تحلیل گر مسائل منطقه غرب آسیا و فهیم دانش، محقق و تحلیگر حقوق بین الملل از ایران در این نشست وبیناری به ایراد سخنرانی پرداختند.

شرکت کنندگان در این نشست با بیان نقش سردار دلها در حفظ جایگاه زن در مواجهه با جریانات تکفیری، تأکید کردند: شهیدان سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس جان خود را فدای اسلام کردند.

این نشست پس از خیر مقدم توسط خانم میرزاده، مجری برنامه و نمایش فیلم مستندی در خصوص فجایع داعش در منطقه علیه زنان و کودکان، صدرالحسینی، استاد دانشگاه به عنوان اولین سخنران نشست گفت: سرطان داعش نماد بربریت و توحش در دنیای به ظاهر متمدن و مترقی امروزی است. شکی نیست که داعش بیش از آنکه یک گروه شبه نظامی باشد، یک فرقه ایدئولوژیک با برداشت های خاص و به شدت رادیکال، انحرافی و متحجرانه از دین مبین اسلام است.

این تحلیل گر مسائل منطقه غرب آسیا ادامه داد: واقعیت آن است که شکل گیری دولت خود خوانده اسلامی در عراق و شام، حاصل و نتیجه ماه ها و چه بسا سال ها مطالعه راهبردی در اتاق های فکر دستگاه های امنیتی مشترک غرب با ارتجاع عربی ـ عبری است که در میانه های راه با اندیشه های نئوعثمانی حاکم بر ترکیه امروزی نیز پیوند خورده است.

وی اظهار کرد: بد نام کردن اسلام، گسترش موج اسلام هراسی، تقویت ضریب امنیتی اسرائیل، تضعیف جبهه مقاومت و تحریک امواج تفرقه افکنانه بین شیعه و سنی از جمله مهمترین اهداف شکل گیری این گونه گروه های شبه نظامی افراط گراست.

صدرالحسینی همچنین، افزود: رویکرد داعش به زنان را می توان در قالب یکی از مهمترین و شاید جالب توجه ترین اجزاء فکری ـ عقیدتی و البته عملیاتی این گروه مورد تجزیه و تحلیل قرار داد. از منظر فکری و عقیدتی، داعش یک گروه تکفیری ـ سلفی است که از آبشخور فکری این فرقه تغذیه می کند.

وی در ادامه سخنانش، مطرح کرد: برای آشنایی با دیدگاه سلفی ها در خصوص زنان کافی است تا نگاهی به نظرات و فتاوای برخی از مفتیان وابسته به این جریان بندازیم تا به عمق انحراف آنان بیشتر پی ببریم؛ تمام وجود زن شر است؛ زن شیطان است؛ زن دام شیطان است، مردها می توانند زنان خود را تنها با یک پیامک طلاق دهند؛ استفاده زنان از اینترنت حرام است، مگر اینکه شخص محرمی کنارش بنشیند.

نقش سردار دلها در حفظ جایگاه زن در مواجهه با جریانات تکفیری

این استاد دانشگاه درباره زن از نگاه داعش گفت: به صورت کلی در سطوح پایین تر از زنان داعش خواسته می شود که خانه داری کنند و نسل بعدی داعش را پرورش دهند. علاوه بر این در سرزمین های تحت تسلط داعش، زنانی هستند که برای پلیس مذهبی فعال هستند تا اطمینان حاصل شود که سایر زنان از قوانین سختگیرانه مذهبی و سیاسی داعش پیروی می کنند.

صدرالحسینی درباره تأثیر اقدامات شهید سلیمانی در این خصوص، اظهار کرد: حال حاج قاسم چه کاری انجام داد؟ نگذاشت دست اینها بیشتر از این به زنان شیعه و سنی و ... برسد، آمرلی، کفریه، نبل و الزهرا یک نمونه است. این طیف آمده بودند از آب گل آلود ماهی خود را بگیرند، لذا شهید سلیمانی به شدت در برابر آنها ایستاد و نگذاشت جایگاه زن خدشه دار شود.

وی در ادامه سخنانش، مطرح کرد: این کار بزرگی بود که سردار برای زنان عراقی و سوری انجام داد. حاج قاسم در برابر آنها ایستاد و به جهانیان آموخت که این طرز تفکر مخصوصاً در مورد رفتار با زنان در اسلام وجود ندارد. تفسیر داعشی ها غلط و باطل است. تفسیری که بدون توجه به مقتضیات زمان و مکان بوده و برخی از آنها نیز نسخ شده است و برخی از این آیات توسط علمای شیعه و سنی جواب داده شده است.

این تحلیلگر مسایل غرب آسیا اضافه کرد: آمریکا برای این که اسلام سیاسی را زیر سؤال ببرد و بکوبد، اسلام سیاسی داعشی را علم کرد و خیلی جدی به آن کمک کرد تا رشد کند و بزرگ شود. به عربستان و ... کمک کرد و این کشورهای منطقه هم به داعش کمک کردند، برای اینکه به هر نحوی اسلام سیاسی جدید معرفی کنند، آن هم با رنگ و بویی که خودشان می خواستند ولی سردار سلیمانی به شدت در برابر آنها ایستاد.

سردار دلها؛ نماد مبارزه با استکبار جهانی

در ادامه این نشست، خانم التمیمی، عضو سازمان بدر از عراق نیز با اشاره به مجاهدت های شهدای مقاومت، به ایراد سخنرانی پرداخت. وی گفت: وقتی شهر سنجار در آگوست 2014 به دست داعش سقوط کرد، داعش احکامی را صادر کرد که اجازه سوزاندن و غارت خانه ها، کشتن مردان، اسیر کردن زنان ایزدی و بردن آنها به عنوان بردگان و فروش آنها در بازارهای موصل و رقه و سایر مناطق تحت کنترل را می داد. نزدیک به 7000 نفر از زنان ایزدی ربوده شدند و تعداد قربانیان شامل مردان، زنان و کودکان به 2 تا 5 هزار نفر رسید.

وی افزود: هنگامی که داعش وارد دشت نینوا شد و آنجا به مقر داعش تبدیل شد، شاهد زندان های مخفی، قتل، شکنجه، تبادل اسیر و تجاوز گسترده بودیم. شلاق، بریدن دست و گوش و پرتاب مردم از بلندترین ساختمان های شهر توسط داعش انجام شد و زنان مجبور شدند طبق خواسته های نامشروع داعش رفتار کنند.

التمیمی سپس به ویژگی ها و مشخصات بارز اخلاقی شهید ابومهدی در رفتار با خانواده و دختران خود گفت: ما در مورد عشق شدید حاج ابومهدی به خانواده اش می دانیم. همسرش، حاجه ام منار، او را همواره به خاطر نگرش ها، استقامت و صبر، ستایش می کند، اگر چه او ناچار بود خانواده اش را برای مدت طولانی برای جهاد ترک کند، اما بسیار دوست و همراه نزدیک دخترانش بود، همانطور که آنها را از کودکی با عشق، علاقه و ادب تربیت کرده بود.

وی تأکید کرد: حاجی ابومهدی به زنان بسیار احترام می گذاشت و از همه بانوانی که با او کار می کردند، حمایت می کرد. المهندس همواره به خانواده ها و زنان بی بضاعت، به ویژه خانواده های شهدا و مجروحان کمک می کرد.

خانم می الخنسا، حقوقدان و فعال حقوق بشر از لبنان از دیگر سخنرانان این مراسم بود. وی گفت: ایالات متحده آمریكا می خواست از دست قهرمانی چون قاسم سلیمانی خلاص شود، زیرا وی نقش مهمی در محافظت از کودکان و زنان در خلاص شدن از دست داعش داشته است.

این حقوقدان تأکید کرد: دولت آمریكا و رییس جمهور آن، دونالد ترامپ، باید به جرم جنایت فجیع خود مورد پیگرد قانونی قرار گیرند، زیرا بدون شک با ترور دو رهبر شهید، سرلشکر قاسم سلیمانی و حاج ابومهدی، همه قوانین بین المللی نقض شده است.

ترویج گفتمان صلح و ثبات پايدار در منطقه

در ادامه این نشست مجازی، کلیپی از همراهی این دو شهید در جریان مبارزه علیه داعش پخش شد و سپس، فهيم دانش، محقق و حقوقدان عرصه بین المللی به ایراد سخنرانی پرداخت و به تلاش آمريكا براي ارائه يك گفتمان خشن و سبوعانه از اسلام در دنيايي كه جهان با كمبود معنويت مواجه است، اشاره کرد.

وی افزود: يكي از مؤلفه هاي حقوق بشر در دنیا، زنان و كودكان هستند چرا كه قشرهاي آسيب پذير هستند. رفتار با ايشان حساسيت زاست. اگر رفتار با هنجارهاي اجتماعي و انساني جامعه جهاني در تعارض باشد، موجب انزجار مي شود.

فهیم دانش ضمن بیان مطلب فوق، گفت: در قرن بيستم، داعش زنان غيرمسلمان را به كنيزي مي گرفت و كودكان را وادار به خشونت گرايي مي كرد و نهايتا تصويري خشونت طلبانه از اسلام و اسلامي كه ناقض همه هنجارهاي بين المللي است، را ارائه مي داد.

این محقق و حقوقدان عرصه بین المللی اظهار کرد: سردار شهید سلیمانی با پايان سلطه داعش و ترویج گفتمان صلح و آگاه سازي، اقدامات مهمی براي ايجاد صلح و ثبات پايدار و كمك به مردم و دولت هاي منطقه به انجام رسانید.

خانم هیلانه عطاالله، از شعرا و عضو اتحادیه نویسندگان عرب از سوریه در سخنانی، با اشاره به اقدامات سردار سلیمانی در سوریه گفت: ما عملیات نظامی وی را که با گروه های تروریستی داعش، جبهه النصره و سایر گروه های تکفیری فراموش نمی کنیم. او از فرقه های مختلف مردم منطقه دفاع می کرد. سردار سلیمانی از مساجد و از کلیساها و صومعه ها محافظت می کرد و این بالاترین نشانه انسانیت ایشان است.

این شاعر و ادیب سوری افزود: چهل سال است که او در حال جابجایی بین جبهه های عراق، لبنان، سوریه و یمن است و روح خود را بر کفن حمل می کند و فردای روشن را از چشمان خود می تاباند، بنابراین دشمن از او طعم تلخی شکست را چشید و او مهمترین دلیلی بود که مانع دستیابی به پروژه خاورمیانه آمریکایی ـ صهیونیستی شد.

هیلانه عطاالله تأکید کرد: قاسم سلیمانی به نمادی تاریخی تبدیل شد. تمامی تحلیلگران سیاسی، محققان، نویسندگان و شاعران او را یافته اند که قهرمانی های وی و این مرحله از تاریخ منطقه را مستند می کنند.

این شاعر عرب در ادامه شعری در وصف سردار قاسم سلیمانی قرائت کرد و این نشست مجازی با پخش کلیپی از حضور دو سردار شهید در مناطق جنگی و تصاویری از آزادی زنان و کودکان در بند داعش توسط ایشان، پایان یافت./988/

منبع: سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی


کلیدواژه های این خبر
عراق   داعش   لبنان   اینترنت   شیطان   ترکیه   سوریه   بغداد   ابومهدی المهندس   سازمان بدر   شاعر   مذهبی   اسلام هراسی   تغذیه   شبه نظامی   جبهه مقاومت   وکلا   تکفیر   سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی   مجری برنامه   نشست تخصصی   گروه تکفیری   توحش   دین اسلام   نخستین سالگرد   بیروت   دام شیطان   نمایش فیلم   فرقه   فجایع   همکاری های فرهنگی   مسائل منطقه   سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی   سرطان   دانشگاه   بین الملل   آسیا   رژیم صهیونیستی   بانوان   استاد دانشگاه   جهان عرب   خارج از کشور   خانه داری   شیعه و سنی  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «رسانیوز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
آمریکا در وحشت انتقام از خون سردار رشید اسلام است/انقلاب به وجود شهید الله دادی ها می بالد
کرمان خبر
ابهت آمریکا پس از شهادت حاج قاسم در جهان شکست
راه دانا
ترور سردار سلیمانی منجر به اخراج نیروهای آمریکا از عراق می شود
ایرنا
ملکه بامیان در بازار برده فروشان !!!
خبرگزاری بسیج
سردار سلیمانی و نخبگان عرب/ «عبیر بسام» روزنامه نگار
مهر نیوز
سرلشکر صفوی: راه اندازی بیش از 22 تیپ مردمی در عراق و بیش از 60 یا 70 هزار نیروی مردمی در سوریه توسط سردار سلیمانی
انتخاب
چه کسی تصویر سردار سلیمانی را در غزه پاره کرد؟
صراط
سرلشکرصفوی: مکتب سلیمانی قدرت نرم افزاری و راهبردی شکست آمریکا است
ایران آنلاین
مکتب سلیمانی قدرت نرم افزاری و راهبردی شکست آمریکا است
ایرنا
جزئیات نشست بین المللی «امنیت زنان و خانواده در خاورمیانه» با تاکید بر نقش شهید سلیمانی
انتخاب
روحانی آذری: شهید سلیمانی قهرمان تمامی مسلمانان جهان است
ایرنا
چه کسی تصویر حاج قاسم را در غزه پاره کرد؟+عکس
شریان
چه کسی تصویر حاج قاسم را پاره کرد؟ +عکس
پارسینه
کسی که تصویر حاج قاسم را در غزه پاره کرد؟
خبر خودرو
چه کسی تصویر شهید سلیمانی را در غزه پاره کرد؟
نامه نیوز
چه کسی تصویر حاج قاسم را در غزه پاره کرد؟ +عکس
اخرین نیوز
شخصی که تصویر حاج قاسم را در غزه پاره کرد+عکس
اقتصاد نیوز
چه کسی تصویر حاج قاسم را پاره کرد؟/عکس
خبرآنلاین
چه کسی تصویر حاج قاسم را در غزه پاره کرد؟
فارس
برنامه های فرهنگی برون مرزی ایران در نخستین سالگرد شهادت سردار سلیمانی
شبستان
اجرای بیش از 200 برنامه در جهان برای بزرگداشت سردار دل ها
ایرنا
نقش سردار سلیمانی در حمایت از بنیان خانواده در برابر هجمه تکفیری ها
ایکنا
سردار سلیمانی اسطوره شکست ناپذیری اسرائیل را درهم شکست
ایکنا
نشان «ذوالفقار» و شهادت، بزرگترین هدیه دنیوی و اخروی سردار سلیمانی بود
ایکنا
رهبر معظم انقلاب اسلامی هشدار دادند تغییر در سوریه جغرافیای منطقه را تغییر خواهد داد
خبرگزاری دفاع مقدس
امیرعبداللهیان: رهبر انقلاب هشدار دادند تغییر در سوریه جغرافیای منطقه را تغییر خواهد داد
میزان
نابودی داعش حاصل تلاش محور مقاومت به فرماندهی شهید سلیمانی بود
ایکنا
تلاش ارزنده شهید سلیمانی در زدودن بردگی جنسی با نابودی داعش
ایکنا
حضور میدانی حاج قاسم به جبهه های مقاومت سامان داد / اسرائیل؛ سردمدار توطئه غربی آمریکایی
ایکنا
روایت امیرعبداللهیان از هشدار رهبری به مسئولین
فردا نیوز
روایت امیرعبداللهیان از نقش دهی سردار سلیمانی به خبرنگاران
میزان
امیرعبدالهیان: آمران وعاملان ترور سردارسلیمانی به سزای اعمال خود خواهند رسید
پانا
روایت امیرعبداللهیان از شکست آمریکا در مذاکره سه جانبه با هدایت سردار سلیمانی
جام نیوز
هشدار رهبر انقلاب درمورد تغییر در سوریه
تابناک
تاکید سردار سلیمانی بر اهمیت رسانه در مذاکره سه جانبه ایران، عراق و آمریکا/ اولین ویژگی مکتب سلیمانی ترسیم دکترین مقاومت است
برنا نیوز
امام خامنه ای هشدار دادند که تغییر در سوریه جغرافیای منطقه را تغییر خواهد داد
خبرگزاری دفاع مقدس
امیرعبداللهیان: آمریکایی ها در میز مذاکره به دلیل منطق گفتمانی و مذاکراتی ایران باختند
ایسنا
نقش دهی سردار سلیمانی به خبرنگاران در مذاکره ایران، آمریکا و عراق
مهر نیوز
تاکید سردار سلیمانی بر اهمیت رسانه در مذاکره سه جانبه ایران، عراق و آمریکا/ اولین ویژگی مکتب سلیمانی ترسیم دکترین مقاومت هست
خبرگزاری ایلنا
آمران وعاملان ترور سردارسلیمانی به سزای اعمال خود خواهند رسید
ایرنا
اخبار مرتبط
bltکرمان خبر : آمریکا در وحشت انتقام از خون سردار رشید اسلام است/انقلاب به وجود شهید الله دادی ها می بالد
bltراه دانا : ابهت آمریکا پس از شهادت حاج قاسم در جهان شکست
bltایرنا : ترور سردار سلیمانی منجر به اخراج نیروهای آمریکا از عراق می شود
bltخبرگزاری بسیج : ملکه بامیان در بازار برده فروشان !!!
bltمهر نیوز : سردار سلیمانی و نخبگان عرب/ «عبیر بسام» روزنامه نگار
bltانتخاب : سرلشکر صفوی: راه اندازی بیش از 22 تیپ مردمی در عراق و بیش از 60 یا 70 هزار نیروی مردمی در سوریه توسط سردار سلیمانی
bltصراط : چه کسی تصویر سردار سلیمانی را در غزه پاره کرد؟
bltایران آنلاین : سرلشکرصفوی: مکتب سلیمانی قدرت نرم افزاری و راهبردی شکست آمریکا است
bltایرنا : مکتب سلیمانی قدرت نرم افزاری و راهبردی شکست آمریکا است
bltانتخاب : جزئیات نشست بین المللی «امنیت زنان و خانواده در خاورمیانه» با تاکید بر نقش شهید سلیمانی
bltایرنا : روحانی آذری: شهید سلیمانی قهرمان تمامی مسلمانان جهان است
bltشریان : چه کسی تصویر حاج قاسم را در غزه پاره کرد؟+عکس
bltپارسینه : چه کسی تصویر حاج قاسم را پاره کرد؟ +عکس
bltخبر خودرو : کسی که تصویر حاج قاسم را در غزه پاره کرد؟
bltنامه نیوز : چه کسی تصویر شهید سلیمانی را در غزه پاره کرد؟
bltاخرین نیوز : چه کسی تصویر حاج قاسم را در غزه پاره کرد؟ +عکس
bltاقتصاد نیوز : شخصی که تصویر حاج قاسم را در غزه پاره کرد+عکس
bltخبرآنلاین : چه کسی تصویر حاج قاسم را پاره کرد؟/عکس
bltفارس : چه کسی تصویر حاج قاسم را در غزه پاره کرد؟
bltشبستان : برنامه های فرهنگی برون مرزی ایران در نخستین سالگرد شهادت سردار سلیمانی
bltایرنا : اجرای بیش از 200 برنامه در جهان برای بزرگداشت سردار دل ها
bltایکنا : نقش سردار سلیمانی در حمایت از بنیان خانواده در برابر هجمه تکفیری ها
bltایکنا : سردار سلیمانی اسطوره شکست ناپذیری اسرائیل را درهم شکست
bltایکنا : نشان «ذوالفقار» و شهادت، بزرگترین هدیه دنیوی و اخروی سردار سلیمانی بود
bltخبرگزاری دفاع مقدس : رهبر معظم انقلاب اسلامی هشدار دادند تغییر در سوریه جغرافیای منطقه را تغییر خواهد داد
bltمیزان : امیرعبداللهیان: رهبر انقلاب هشدار دادند تغییر در سوریه جغرافیای منطقه را تغییر خواهد داد
bltایکنا : نابودی داعش حاصل تلاش محور مقاومت به فرماندهی شهید سلیمانی بود
bltایکنا : تلاش ارزنده شهید سلیمانی در زدودن بردگی جنسی با نابودی داعش
bltایکنا : حضور میدانی حاج قاسم به جبهه های مقاومت سامان داد / اسرائیل؛ سردمدار توطئه غربی آمریکایی
bltفردا نیوز : روایت امیرعبداللهیان از هشدار رهبری به مسئولین
bltمیزان : روایت امیرعبداللهیان از نقش دهی سردار سلیمانی به خبرنگاران
bltپانا : امیرعبدالهیان: آمران وعاملان ترور سردارسلیمانی به سزای اعمال خود خواهند رسید
bltجام نیوز : روایت امیرعبداللهیان از شکست آمریکا در مذاکره سه جانبه با هدایت سردار سلیمانی
bltتابناک : هشدار رهبر انقلاب درمورد تغییر در سوریه
bltبرنا نیوز : تاکید سردار سلیمانی بر اهمیت رسانه در مذاکره سه جانبه ایران، عراق و آمریکا/ اولین ویژگی مکتب سلیمانی ترسیم دکترین مقاومت است
bltخبرگزاری دفاع مقدس : امام خامنه ای هشدار دادند که تغییر در سوریه جغرافیای منطقه را تغییر خواهد داد
bltایسنا : امیرعبداللهیان: آمریکایی ها در میز مذاکره به دلیل منطق گفتمانی و مذاکراتی ایران باختند
bltمهر نیوز : نقش دهی سردار سلیمانی به خبرنگاران در مذاکره ایران، آمریکا و عراق
bltخبرگزاری ایلنا : تاکید سردار سلیمانی بر اهمیت رسانه در مذاکره سه جانبه ایران، عراق و آمریکا/ اولین ویژگی مکتب سلیمانی ترسیم دکترین مقاومت هست
bltایرنا : آمران وعاملان ترور سردارسلیمانی به سزای اعمال خود خواهند رسید
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.