اشتغالزایی و جذب سرمایه گذاری رهاورد افتتاح طرح ها در مناطق آزادو ویژه

اشتغالزایی و جذب سرمایه گذاری رهاورد افتتاح طرح ها در مناطق آزادو ویژه
امروز 25 دی ماه و در چهل و یکمین برنامه های جهش تولید، رییس جمهوری با افتتاح 61 طرح تولیدی، صنعتی، تجاری و زیر ساختی به ارزش 9 هزار و 200 میلیارد تومان و اشتغال زایی برای سه هزار و 200 نفر برگ زرین دیگری به کتاب توسعه اضافه شد تا بار دیگر شاهد رونق و تحرک بیشتر این مناطق باشیم.
اشتغالزایی و جذب سرمایه گذاری رهاورد افتتاح طرح ها در مناطق آزادو ویژه

نبض نفت - مناطق آزاد و ویژه اقتصادی همواره به عنوان یکی از قطب های اصلی و پیشران اقتصاد کشور محسوب می شود و نقش مهمی در رشد و بهبود شاخص های اقتصاد مقاومتی و دستیابی به اهداف سند چشم انداز 20 ساله کشور دارد و از طرفی این مناطق پلی برای پیوند اقتصادی کشور با اقتصاد های مطرح و بین المللی محسوب می شود .

مناطق آزاد کشور در سالهای اخیر بر اساس اهداف خود یعنی تسریع در امور زیر بنایی ،رشد و توسعه اقتصادی، تولید و صادرات کالاهای صنعتی و تبدیلی، توجه به زیر ساخت ها ،عمران و آبادانی، سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال سالم و بازار مولد و حضور در بازارهای جهانی و منطقه ای شاهد اقدامات ارزشمندی بوده است .

رییس جمهوری در شهریور ماه امسال و در نخستین بهره برداری از طرح های ملی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به اینکه مناطق آزاد تحرک جدیدی به خود گرفته است بر ضرورت تسهیل روند سرمایه گذاری در این مناطق تاکید کرد.

دکتر روحانی همچنین به رییس مناطق آزاد و به مدیران این مناطق تاکید کرد که تسهیلات لازم را برای سرمایه گذاری فراهم کنند.

مناطق آزاد در طی سالهای گذشته و با وجود تنگناهای اقتصادی ، تحریم ها و مشکلات ،توانسته اند در حوزه صادرات غیر نفتی اقدامات چشمگیری انجام دهند و به عنوان بزرگترین پشتوانه های اقتصادی و موتور توسعه با سازماندهی هوشمندانه وظیفه خود را در حوزه اقتصادی و اشتغالزایی ایفا کنند .

در «چهل و یکمین هفته از برنامه های افتتاح با عنوان «تدبیر و امید برای جهش تولید » دکتر حسن روحانی رییس جمهوری با بهره برداری از 61 طرح تولیدی ، صنعتی ، تجاری و زیر ساختی کلان ملی به ارزش 9 هزار و 200 میلیارد تومان به صورت ارتباط تصویری در استان های هرمزگان، گیلان، بوشهر، قم، آذربایجان شرقی و مرکزی برگ زرین دیگری را به کتاب توسعه اضافه کرد تا بار دیگر شاهد رونق و فعالیت بیشتر در این مناطق باشیم .

بهره برداری از طرح های توسعه ای در این مناطق ، بیانگر تلاش و عزم جدی دولت برای رونق فضای کسب و کار در چارچوب سیاست های اقتصاد مقاومتی و دست یابی به اهداف جهش تولید در سال جاری و همچنین افزایش توان صادراتی، درآمدهای ارزی و اشتغال بیشتر است.

روحانی: شرایط را برای سرمایه گذاری بخش خصوصی فراهم کنیم

رییس جمهوری امروز پنجشنبه در مراسم بهره برداری از طرح های ملی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: شفافیت و عدم حضور و چهره به چهره شدن و خدمات را از طریق الکترونیکی دریافت کردن یک اصل بسیار مهم بر ما در این دولت است که می تواند سرعت کار را زیاد کند و هم جلوی فساد احتمالی گرفته شود.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی گفت: سرمایه گذاری مردم در مناطق آزاد تحول بسیار مهمی است که خدمتی ارایه دهند یا دریافت کنند و اینکه گفته شد برای سرمایه گذاری نباید حضور داشته باشند و بتوانند از طریق سیستم الکترونیک خدمات را دریافت کنند.

رییس جمهوری ادامه داد: این که 30 روزه پاسخ نهایی متقاضی برای سرمایه گذاری در مناطق آزاد داده می شود و در آینده 20 روزه می شود. امروز 70 درصد خدمات به مردم به این شیوه ارائه می شود که تا پایان دولت صددر صدخواهد شد که این بسیار امیدوار کننده است. بنابراین مناطق آزاد در این زمینه فعال تر شوند.

روحانی گفت: بخش خصوصی باید فعال و در صحنه باشد چرا که اساس اقتصاد کشور بخش خصوصی است . دولت باید تسهیل کننده باشد و حمایت و کمک کند و این بسیار جالب توجه است که بتوانیم در همه مناطق آزاد و سراسر کشور در سرمایه گذاری ها شرایطی را فراهم کنیم که بخش خصوصی فعال شود.

رشد 57 درصدی جذب سرمایه در مناطق آزاد در 9 ماهه امسال

دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی نیز در چهل و یکمین برنامه افتتاح «جهش تولید» که با حضور ویدیو کنفرانسی رییس جمهوری افتتاح شد،گفت: میزان سرمایه گذاری جذب شده در مناطق آزاد از ابتدای امسال تا پایان آذرماه نسبت به مدت مشابه افزایش 57 درصدی داشته است.

مرتضی بانک افزود: با وجود چالش های ناشی از مشکلات ارزی، گمرکی و مالیاتی، محدودیت های ناشی از تحریم ها و کرونا، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی دستاوردهای ارزشمندی در حوزه سرمایه گذاری داشتند.

به گفته وی، میزان سرمایه گذاری داخلی جذب شده در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از سال 92 تا به امروز 108 هزار میلیارد تومان و 28.5 میلیارد دلار بوده و بیش از 5.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی نیز محقق و از پروژه های آن نیز بهره برداری شده است.

وی تاکیدکرد: میزان صادرات مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در دو دولت تدبیر و امید افزون بر 139 میلیارد دلار بوده و دست کم 40 میلیارد دلار نیازهای سرزمین اصلی نیز از طریق تولیدات این مناطق تامین شده است. واردات از خارج کشور نیز در این دوره فقط 47 میلیارد دلار بوده و تراز مثبت تجارت خارجی 92 میلیارد دلاری را نشان می دهد.

افتتاح 27 طرح در قشم و بهره برداری از پالایشگاه نفت خام فوق سنگین

27 طرح مختلف در حوزه های اقتصادی، عمرانی و گردشگری در شهرستان قشم با اعتبار بیش از 240 میلیون دلار و 17 هزار و 436 میلیارد ریال در مراسمی روز پنجشنبه از طریق ویدیو کنفرانس توسط رییس جمهور به بهره برداری رسید.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در این مراسم گفت: با بهره برداری از این طرح ها 914 فرصت شغلی در پنج حوزه شامل نفت، گاز و انرژی، تولیدی، شیلاتی و گردشگری ایجاد می شود.

حمیدرضا مومنی افزود: در بخش صنعت نفت، گاز و انرژی، طرح پالایشگاه نفت خام فوق سنگین در زمینه تولید قیر و طرح تامین پیش نیازهای مورد استفاده در تولید قیر در مجموع با سرمایه گذاری 240 میلیون دلار به بهره برداری رسید.

رییس جمهوری همچنین طرح پالایشگاه نفت خام فوق سنگین در زمینه تولید قیر و طرح تامین پیش نیازهای مورد استفاده در تولید قیر را با سرمایه گذاری 240 میلیون دلار افتتاح کرد.

این پالایشگاه نفت خام سنگین با سرمایه گذاری 164 میلیون دلار و در مساحتی به وسعت 64 هکتار، ساخته شد که ظرفیت تولید 35 هزار بشکه قیر در روز را دارد.در طول ساخت این طرح، یک هزار و 100 نیرو مشغول به کار بودند و با افتتاح آن 250 نفر به صورت ثابت در این پالایشگاه فعالیت خواهند کرد.

تولید محصولات باکیفیت بالا مطابق با استانداردهای یورو 2005، کاهش آلودگی محیط زیست، بهره وری انرژی، کمک به ارتقا صادرات از اهداف ساخت این طرح است.

افتتاح 2 هزار و 996 میلیارد ریال طرح شیلاتی در قشم

همچنین در این جزیره هشت طرح درحوزه شیلات و پرورش آبزیان را با سرمایه گذاری 2 هزار 996 میلیارد ریال به ثمر نشست.در زمان احداث و اجرای این طرح ها 200 نفر در آن ها اشتغال داشتند و با بهره برداری از این طرح ها برای 426 نفر فرصت شغلی ایجاد

مرحله اول 2 طرح پرورش ماهی در مجموع با سرمایه گذاری یکهزار و 673 میلیارد ریال و ظرفیت تولید 6 هزار تُن ماهی در سالبه بهره برداری رسید که با افتتاح آن 104 نفر مشغول فعالیت ثابت شدند.

همچنین 6 مجموعه پرورش میگو در مجموع با سرمایه گذاری یکهزار 323 میلیارد ریال، ظرفیت پرورش 120 تُن میگو را داراست و با بهره برداری از آن 322 فرصت شغلی ایجاد شد.

افتتاح سه طرح در منطقه ویژه اقتصادی کاوه و ایجاد 36 هزار شغل

سه طرح زیرساختی، عمرانی و خدماتی در منطقه ویژه اقتصادی کاوه از توابع شهرستان ساوه امروز با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهوری افتتاح شد.

برای افتتاح این طرح ها در مجموع سه هزار و 800 میلیارد ریال هزینه شده و در مجموع 36 هزار شغل به صورت مستقیم و غیر مستقیم ایجاد کرده است.

راه اندازی ایستگاه اختصاصی راه آهن در منطقه ویژه اقتصادی یکی از طرح های راهبردی است که برای به نتیجه رسیدن آن یک هزار میلیارد ریال هزینه شده است.

پروژه خط انتقال آب برای تامین نیاز حدود 600 کارخانه مستقر در شهر و منطقه ویژه اقتصادی کاوه نیز امروز به بهره برداری رسید که در مجموع 12 میلیارد ریال هزینه در پی داشت.

بهره برداری از 2 انبار مسقف و روباز با ظرفیت 130 هزار مترمربع را سومین پروژه افتتاحی بود که برای ساخت این انبارها که از بزرگترین مجموعه انبار در مناطق ویژه اقتصادی کشور محسوب می شود در مجموع یک هزار و 600 میلیون اعتبار هزینه شده است.

افتتاح سه طرح صنعتی و خدماتی در منطقه ویژه پارس با سرمایه گذاری ارزی

در چهل و یکمین برنامه افتتاح جهش تولید، سه طرح صنعتی و خدماتی با سرمایه گذاری ارزی پنج میلیون یورو و 30 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی افتتاح شد.

این طرح های تولیدی و خدماتی با حمایت این سازمان به عنوان متولی و حامی سرمایه گذاری در منطقه ویژه پارس برای پشتیبانی از صنایع نفت و گاز و ایجاد اشتغال پایدار اجرا شده است.

شرکت پترودوار کیش برای تولید و تعمیر تجهیزات دوار و ساخت تجهیزات مربوط به صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و انرژی با ظرفیت تولید 23 کمپرسور رفت و برگشتی، تامین 14 هزار قطعه یدکی همه کمپرسورهای گاز و دبی کمتر از 60 تا بیش از 120 مترمکعب در ساعت اجرا شده است.

طرح پترو گاز خلیج فارس تولید کننده سازه های فلزی و انواع مخازن پالایشگاهی و پتروشیمیایی و طرح پتروبهار کنگان که برای انجام خدمات سوخت رسانی اجرا شده از جمله دیگر پروژه های افتتاح امروز با دستور رئیس جمهوری در منطقه ویژه پارس است.

100 درصد سرمایه گذاری این سه طرح از سوی بخش خصوصی انجام شده و سازمان منطقه ویژه به عنوان متولی زیرساخت ها تسهیلات مورد نیاز آنها را تامین کرده است.

براساس برنامه ریزی انجام شده پروژه توسعه ای طرح پترو دوار کیش نیز بزودی شروع می شود که با بهره برداری از این طرح ها زمینه اشتغال برای 133 نفر در منطقه ویژه اقتصادی پارس (استان بوشهر ) فراهم می شود.

منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به عنوان پایتخت انرژی کشور در مساحت 46 هزار هکتار در استان زرخیز و ساحل نیلگون خلیج فارس واقع شده است که در این منطقه با وجود میدان مشترک گازی، 13 مجتمع پالایشگاهی و قریب 45 پتروشیمی با حجم سرمایه گذاری 100 میلیارد دلار و اشتغال زایی بیش از 70 هزار نفر مسئولیت استخراج و پالایش ذخایر خدادای نفت و گاز را برعهده دارد.

تاکید رییس جمهور بر اتمام پروژه راه آهن رشت به بندر کاسپین

در آیین افتتاح 18 طرح سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی رییس جمهور بر اتمام پروژه اتصال راه آهن رشت به بندر کاسپین تاکید کرد.

دکتر روحانی با بیان اینکه کار بسیار بزرگی در منطقه آزاد انزلی و بنادر آن بندر انزلی و کاسپین در حال انجام است از استاندار گیلان خواست تا با هماهنگی وزیر راه و دکتر بانک این پروژه استراتژیک را با همه توان به صورت سه شیفت تا اوایل سال آتی به پایان برساند.

از 32 کیلومتر مسیر خط آهن رشت -کاسپین حدود 6 کیلومتر ریل گذاری شده است.تاکنون 320 میلیارد تومان برای اجرای این پروژه هزینه شده و بیش از 400 میلیارد تومان دیگر برای تکمیل و راه اندازی آن اعتبار نیاز است.

راه آهن رشت – کاسپین- انزلی به عنوان بخشی از طرح راه آهن قزوین - رشت انزلی است که عملیات اجرایی آن از محل اعتبارات عمرانی ملی شروع شده و با اتمام طرح، مرکز استان گیلان به منطقه آزاد کاسپین متصل می شود. اجرای این پروژه علاوه بر اهمیت در حمل و نقل داخلی، بار و مسافر استان گیلان؛ از نظر ایجاد یک کریدور ریلی جدید برای صادرات و واردات کشور و همچنین ترانزیت کالا از مناطق شمالی کشور به خلیج فارس، آب های آزاد بین المللی و دیگر کشورهای همسایه ایران نیز بسیار مهم است.

منبع: ایرنا


کلیدواژه های این خبر
بوشهر   هرمزگان   تسهیلات   تجاری   مناطق آزاد   روزه   آذربایجان شرقی   بخش خصوصی   زیر ساخت   رئیس جمهور   آبادانی   عمران   موتور توسعه   بنایی   ویژه اقتصادی   کالاهای صنعتی   مراسم بهره برداری   اشتغال   اقتصاد   بازار   اقتصاد مقاومتى   حسن روحانی   سرمایه گذاری   اقتصاد کشور   ایجاد اشتغال   توسعه اقتصادی   افتتاح طرح   وبا   اشتغالزایی   صادرات غیر نفتی   فضای کسب و کار  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «نبض نفت» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
طرح های توسعه ای در منطقه ویژه پارسیان حمایت می شود
ایرنا
باید مناطق آزاد را آباد و پرجاذبه کنیم، نمایندگان مجلس امتیازات این مناطق را پایین نیاورند
اقتصادگردان
رشد 56 درصدی سرمایه گذاری خارجی، نشانه شکست دشمن است/ باید به وعده ها عمل کنیم
مردم نیوز
60 درصد از طرح تولیدی و صنعتی در مناطق آزاد
اقتصاد نیوز
60 طرح تولیدی و صنعتی در مناطق آزاد به بهره برداری می رسد
فارس
رئیس جمهور : باید مناطق آزاد را آباد و پرجاذبه کنیم/نمایندگان مجلس امتیازات این مناطق را پایین نیاورند
وانا نیوز
روحانی: در مناطق آزاد تنها نیستیم؛ در حال رقابت با کشور های منطقه هستیم
خرداد نیوز
3200 اشتغال جدید در مناطق آزاد و ویژه ایجاد شد
ایرنا
عملیات پیش راه اندازی بزرگترین پالایشگاه قیر کشور بدون حضور لایسنسور خارجی
خبرگزاری ایلنا
افتتاح سه طرح صنعتی و خدماتی در منطقه ویژه پارس
نبض نفت
مبنای مناطق آزاد تجاری جذب سرمایه و تکنولوژی است
عصر پرس
جزئیات سرمایه گذاری و اشتغالزایی در مناطق آزاد و ویژه
بولتن نیوز
بخش خصوصی باید فعال و در صحنه باشد
خبرگزاری بسیج
خدمات الکترونیک موجب افزایش سرعت و جلوگیری از فساد احتمالی می شود
شبستان
روحانی: بخش خصوصی باید فعال و در صحنه باشد
تیتر شهر
باید مناطق آزاد را آباد و پرجاذبه کنیم/نمایندگان مجلس امتیازات این مناطق را پایین نیاورند
نصف جهان
61 طرح مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در 6 استان افتتاح شد
آفتاب
روحانی: مناطق آزاد برای ما اهمیت ویژه دارد/ سرمایه گذاری در مناطق آزاد نشان می دهد تروریسم اقتصادی شکست خورده است
رویداد 24
افزایش سرمایه گذاری خارجی نشان شکست تروریسم اقتصادی
عصر مالی
افتتاح 61 طرح مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در 6 استان کشور
عصر پرس
مبنای مناطق آزاد تجاری جذب سرمایه و تکنولوژی است / مناطق آزاد از اهمت بالایی برای اقتصاد کشور برخوردار است
ایران آنلاین
روحانی: در مناطق آزاد تنها نیستیم؛ در حال رقابت با کشور های منطقه هستیم / مجلس امتیازات مناطق آزاد را کاهش ندهند؛ در این صورت سرمایه گذاری به جای ایران در کشور های همسایه انجام می شود
انتخاب
رئیس جمهور: معادل نیمی از مصرف گاز 27 کشور اروپایی گاز مصرف می کنیم
جوان آنلاین
باید کمک کنیم تا بخش خصوصی فعال باشد/ خوشحالیم که امروز 27 پروژه افتتاح می شود
روز پلاس
روحانی: خدمات الکترونیک اصل مهم این دولت است /باید کمک کنیم تا بخش خصوصی فعال باشد
صبح تهران
خدمات الکترونیک اصل مهم این دولت است
باشگاه خبرنگاران
افتتاح 61 طرح مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در 6 استان/ روحانی: مناطق آزاد تجاری را از وارد کننده به صادرکننده کالاها تغییر جهت دادیم
العالم
درخواست روحانی از مردم برای صرفه جویی در مصرف گاز/ اندازه نیمی از مصرف گاز 27 کشور اروپایی گاز مصرف می کنیم/ دولت الکترونیک جلوی فساد و رانت را می گیرد
تابناک
روحانی: به اندازه 14 کشور اروپایی گاز مصرف می کنیم
خبرگزاری شانا
بهره برداری از 60 طرح در مناطق آزاد تجاری با حضور روحانی
تسنیم
استاندار بوشهر: اجری پروژه ها نقشی مهم در بی اثر کردن تحریم ها دارد
ایرنا
آغاز بهره برداری از 60 طرح در مناطق آزاد تجاری
صدا و سیما
باید مراعات کنیم/ معادل نیمی از مصرف گاز 27 کشور اروپایی گاز مصرف می کنیم
رجانیوز
اشتغالزایی و جذب سرمایه گذاری رهاورد افتتاح طرح ها در مناطق آزادو ویژه
ایرنا
افتتاح 61 طرح در مناطق آزاد تجاری با حضور رئیس جمهور
صدا و سیما
سه طرح صنعتی و خدماتی در منطقه ویژه پارس افتتاح شد
ایرنا
روحانی: باید جلوی فساد احتمالی را بگیریم
دنیای اقتصاد
بیش از 60 طرح مهم در مناطق ازاد و ویژه افتتاح شد/ اشتغال 3 هزار و 200 جوان/ سرمایه گذاری خارجی در سال 99 نسبت به 98، 56 درصد افزایش داشته است
برنا نیوز
روحانی: باید کمک کنیم تا بخش خصوصی در مناطق آزاد فعال باشد/دولت باید تسهیل کننده باشد و از بخش خصوصی حمایت کند/باید جلوی فساد احتمالی را بگیریم
ساعت 24
روحانی: باید جلوی فساد احتمالی را بگیریم/ دولت باید تسهیل کننده باشد و از بخش خصوصی حمایت کند
اقتصاد نیوز
اخبار مرتبط
bltایرنا : طرح های توسعه ای در منطقه ویژه پارسیان حمایت می شود
bltاقتصادگردان : باید مناطق آزاد را آباد و پرجاذبه کنیم، نمایندگان مجلس امتیازات این مناطق را پایین نیاورند
bltمردم نیوز : رشد 56 درصدی سرمایه گذاری خارجی، نشانه شکست دشمن است/ باید به وعده ها عمل کنیم
bltاقتصاد نیوز : 60 درصد از طرح تولیدی و صنعتی در مناطق آزاد
bltفارس : 60 طرح تولیدی و صنعتی در مناطق آزاد به بهره برداری می رسد
bltوانا نیوز : رئیس جمهور : باید مناطق آزاد را آباد و پرجاذبه کنیم/نمایندگان مجلس امتیازات این مناطق را پایین نیاورند
bltخرداد نیوز : روحانی: در مناطق آزاد تنها نیستیم؛ در حال رقابت با کشور های منطقه هستیم
bltایرنا : 3200 اشتغال جدید در مناطق آزاد و ویژه ایجاد شد
bltخبرگزاری ایلنا : عملیات پیش راه اندازی بزرگترین پالایشگاه قیر کشور بدون حضور لایسنسور خارجی
bltنبض نفت : افتتاح سه طرح صنعتی و خدماتی در منطقه ویژه پارس
bltعصر پرس : مبنای مناطق آزاد تجاری جذب سرمایه و تکنولوژی است
bltبولتن نیوز : جزئیات سرمایه گذاری و اشتغالزایی در مناطق آزاد و ویژه
bltخبرگزاری بسیج : بخش خصوصی باید فعال و در صحنه باشد
bltشبستان : خدمات الکترونیک موجب افزایش سرعت و جلوگیری از فساد احتمالی می شود
bltتیتر شهر : روحانی: بخش خصوصی باید فعال و در صحنه باشد
bltنصف جهان : باید مناطق آزاد را آباد و پرجاذبه کنیم/نمایندگان مجلس امتیازات این مناطق را پایین نیاورند
bltآفتاب : 61 طرح مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در 6 استان افتتاح شد
bltرویداد 24 : روحانی: مناطق آزاد برای ما اهمیت ویژه دارد/ سرمایه گذاری در مناطق آزاد نشان می دهد تروریسم اقتصادی شکست خورده است
bltعصر مالی : افزایش سرمایه گذاری خارجی نشان شکست تروریسم اقتصادی
bltعصر پرس : افتتاح 61 طرح مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در 6 استان کشور
bltایران آنلاین : مبنای مناطق آزاد تجاری جذب سرمایه و تکنولوژی است / مناطق آزاد از اهمت بالایی برای اقتصاد کشور برخوردار است
bltانتخاب : روحانی: در مناطق آزاد تنها نیستیم؛ در حال رقابت با کشور های منطقه هستیم / مجلس امتیازات مناطق آزاد را کاهش ندهند؛ در این صورت سرمایه گذاری به جای ایران در کشور های همسایه انجام می شود
bltجوان آنلاین : رئیس جمهور: معادل نیمی از مصرف گاز 27 کشور اروپایی گاز مصرف می کنیم
bltروز پلاس : باید کمک کنیم تا بخش خصوصی فعال باشد/ خوشحالیم که امروز 27 پروژه افتتاح می شود
bltصبح تهران : روحانی: خدمات الکترونیک اصل مهم این دولت است /باید کمک کنیم تا بخش خصوصی فعال باشد
bltباشگاه خبرنگاران : خدمات الکترونیک اصل مهم این دولت است
bltالعالم : افتتاح 61 طرح مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در 6 استان/ روحانی: مناطق آزاد تجاری را از وارد کننده به صادرکننده کالاها تغییر جهت دادیم
bltتابناک : درخواست روحانی از مردم برای صرفه جویی در مصرف گاز/ اندازه نیمی از مصرف گاز 27 کشور اروپایی گاز مصرف می کنیم/ دولت الکترونیک جلوی فساد و رانت را می گیرد
bltخبرگزاری شانا : روحانی: به اندازه 14 کشور اروپایی گاز مصرف می کنیم
bltتسنیم : بهره برداری از 60 طرح در مناطق آزاد تجاری با حضور روحانی
bltایرنا : استاندار بوشهر: اجری پروژه ها نقشی مهم در بی اثر کردن تحریم ها دارد
bltصدا و سیما : آغاز بهره برداری از 60 طرح در مناطق آزاد تجاری
bltرجانیوز : باید مراعات کنیم/ معادل نیمی از مصرف گاز 27 کشور اروپایی گاز مصرف می کنیم
bltایرنا : اشتغالزایی و جذب سرمایه گذاری رهاورد افتتاح طرح ها در مناطق آزادو ویژه
bltصدا و سیما : افتتاح 61 طرح در مناطق آزاد تجاری با حضور رئیس جمهور
bltایرنا : سه طرح صنعتی و خدماتی در منطقه ویژه پارس افتتاح شد
bltدنیای اقتصاد : روحانی: باید جلوی فساد احتمالی را بگیریم
bltبرنا نیوز : بیش از 60 طرح مهم در مناطق ازاد و ویژه افتتاح شد/ اشتغال 3 هزار و 200 جوان/ سرمایه گذاری خارجی در سال 99 نسبت به 98، 56 درصد افزایش داشته است
bltساعت 24 : روحانی: باید کمک کنیم تا بخش خصوصی در مناطق آزاد فعال باشد/دولت باید تسهیل کننده باشد و از بخش خصوصی حمایت کند/باید جلوی فساد احتمالی را بگیریم
bltاقتصاد نیوز : روحانی: باید جلوی فساد احتمالی را بگیریم/ دولت باید تسهیل کننده باشد و از بخش خصوصی حمایت کند
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.