واکسن کرونا را هم تولید و هم از خارج تامین می کنیم

واکسن کرونا را هم تولید و هم از خارج تامین می کنیم
معاون اول رییس جمهور با اشاره به توانمندی شرکت های دانش بنیان در حوزه های مختلف گفت: شرکت های دانش بنیان در شرایط کرونا نشان دادند که قادر هستند کار هایی معجزه آسا برای تولید تجهیزات و ابزار مقابله با بیماری کرونا انجام دهند، اما با وجود این توانمندی ها، دولت برای تأمین واکسن کرونا منتظر تولید ...
واکسن کرونا را هم تولید و هم از خارج تامین می کنیم

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، اسحاق جهانگیری عصر امروز (چهارشنبه) در همایش بزرگداشت سالروز تصویب قانون تشکیل شورا های آموزش و پرورش و تجلیل از اعضای شورا های برتر کشوری با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار داشت: به دلیل اهمیت آموزش و پرورش است که هم در سخنان مقام معظم رهبری و هم سخنان رییس جمهور بار ها بر این موضوع تأکید شده که هزینه کردن در آموزش و پرورش در حقیقت هزینه جاری و مصرفی نیست بلکه یک هزینه سرمایه ای و بلکه بهترین و پربازده ترین سرمایه گذاری حتی از نگاه اقتصادی است.
معاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه منابع طبیعی و زیرساخت ها از عوامل مهم توسعه به شمار می آیند، تصریح کرد: ممکن است گاهی همه این عوامل در اختیار یک کشور باشد، اما به دلیل نیروی انسانی ناکارآمد، چیزی جز فقر و بدبختی نصیب آن کشور نشود، اما در مقابل گاهی مشاهده می شود که کشوری هیچ یک از این عوامل طبیعی را ندارد، اما به دلیل آنکه نیروی انسانی کارآمد تربیت کرده است، با حداقل امکانات توانسته به توسعه و شکوفایی دست پیدا کند.
جهانگیری تصریح کرد: اگر می خواهیم جامعه و نظام توانمند داشته باشیم و تاب آوری جامعه را بالا ببریم رمز آن در داشتن آموزش و پرورش پویا، روزآمد و کارآمد است.
معاون اول رییس جمهور افزود: کسانی که در شورا های آموزش و پرورش فعالیت می کنند در هر مسئولیتی که هستند باید بدانند که کار آن ها جزو ماندگارترین باقیات و صالحات بوده و خدمتی ماندگار به مردم کشور است.
جهانگیری با اشاره به اینکه امروز در شرایطی خطیر قرار داریم، ضرورت شناسایی و تمرکز اولویت ها را مورد تأکید قرار داد و گفت: آموزش و پرورش در مقطع فعلی با سه ضرورت روبروست که یکی از این ضرورت ها مقابله با تحریم است. شاید تصور شود که آموزش و پرورش نقش چندانی در مقابله با تحریم ندارد، اما تحریم های ظالمانه آمریکا با هدف متلاشی کردن اقتصاد، نظام و سقوط کشور طراحی شد و همه ما برای مقابله با این تحریم ها مسئولیت داریم و فرد فرد مردم و همه آحاد کشور مسئولیت دارند که تحریم ها را بی اثر کرده و تاب آوری جامعه را بالا ببرند.
معاون اول رییس جمهور دومین ضرورت پیش روی آموزش و پرورش را غلبه بر بیماری کرونا عنوان کرد و افزود: امروز همه کشور ها در حال مدیریت برای مقابله با کرونا هستند و شیوه مدیریت هر کشوری امروز مورد قضاوت و مقایسه دیگران قرار می گیرد. در این شرایط، مهم ترین موضوع سلامت مردم است و بهترین راهکار برای حفظ سلامت جامعه، رعایت فاصله اجتماعی و دستورالعمل های بهداشتی است و اگر این نکات را رعایت نکنیم علاوه بر مخاطره برای سلامتی خود، بار سنگینی را بر دوش بخش بهداشت و درمان کشور قرار می دهیم.
جهانگیری با اشاره به همراهی و مشارکت مردم کشور برای مقابله با کرونا تصریح کرد: مردم ایران نمایش بسیار خوبی از فرهنگ و تمدن خود در این زمینه به نمایش گذاشتند. البته علما و در رأس آن مقام معظم رهبری تصویری ماندگار از روحانیت شیعه ارائه کردند و تجربه جدیدی از درک دینی را به نمایش گذاشتند. شاید کسی تصور نمی کرد روزی علما با بسته شدن حرم ها و یا ایجاد محدودیت در مراسم عزاداری ماه محرم موافقت کنند این نشان می دهد دین اسلام تا چه اندازه برای سلامت مردم ارزش قائل است.
معاون اول رییس جمهور ادامه داد: آموزش و پرورش علاوه بر اینکه می تواند در فرهنگ سازی برای جامعه در مسیر مقابله با کرونا نقش تعیین کننده داشته باشد، چگونگی استمرار تعلیم و تربیت در شرایط کرونایی نیز یکی از دغدغه هایی است که وزارت آموزش و پرورش در قبال آن مسئولیت دارد.
جهانگیری اضافه کرد: خوشبختانه مجموعه آموزش و پرورش و دانشگاه های کشور توانستند در مقطع زمانی کوتاه شبکه شاد و فضایی را برای آموزش از راه دور فراهم کنند که شاید اگر در شرایط عادی از آموزش و پرورش خواسته می شد سامانه ای را برای ارتباط با 15 میلیون دانش آموز طراحی کند، آن را کاری سخت و نشدنی تلقی می کرد، اما وزیر آموزش و پرورش بر اساس وظیفه ملی و دینی نسبت به این امر مهم اقدام کرد.
معاون اول رییس جمهور گفت: البته دولت همواره به مردم اطمینان داده است که از تمامی امکانات و ابزار ها استفاده می کند و اجازه نخواهد داد مردم دغدغه ای در خصوص آموزش و تعلیم وتربیت فرزندان خود داشته باشند.
جهانگیری با اشاره به توانمندی شرکت های دانش بنیان در حوزه های مختلف گفت: شرکت های دانش بنیان در شرایط کرونا نشان دادند که قادر هستند کار هایی معجزه آسا برای تولید تجهیزات و ابزار مقابله با بیماری کرونا انجام دهند، اما با وجود این توانمندی ها، دولت برای تأمین واکسن کرونا منتظر تولید واکسن داخلی نخواهد ماند و هر زمان که واکسنی مطمئن و اطمینان بخش در دنیا فراهم باشد که مورد قبول وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی باشد، نسبت به خرید آن اقدام خواهیم کرد و بانک مرکزی نیز با وجود همه محدودیت ها، ارز مورد نیاز برای خرید واکسن کرونا را تأمین کرده است.
معاون اول رییس جمهور سومین ضرورت پیش روی آموزش و پرورش را عدالت آموزشی دانست و اظهار داشت: عدالت، آرمان بزرگ هر انسان و برای ما آرمانی انقلابی و دینی است. امام (ره) و مقام معظم رهبری همواره بر تمامی جنبه های عدالت توجه و تأکید داشتند که عدالت آموزشی نیز یکی از این جنبه ها است.
جهانگیری ادامه داد: امروز که برخی از دانش آموزان کشور در مناطق دورافتاده از ابزار هایی نظیر تبلت برخوردار نیستند، عدالت آموزشی حکم می کند تا برای این دانش آموزان، امکانات لازم را جهت برخورداری از آموزش از طریق فضای مجازی فراهم کنیم.
معاون اول رییس جمهور گفت: از معلمین دلسوزی که به تنهایی راه افتادند و دانش آموزان خود را در زیر یک درخت جمع کردند و نگذاشتند دانش آموزان از درس عقب بیفتند، قدردانی می کنم و سر تعظیم در مقابل آن ها فرود می آورم.
دکتر جهانگیری با تأکید بر اینکه در تجربه دینی، ملی و جهانی شناخته شده ترین راه برای انجام ضرورت های پیش رو، تکیه بر مردم و جلب مشارکت جامعه است، گفت: هر گاه اعتماد مردم جلب شده و جامعه اطمینان پیدا کرده است، شاهد مشارکت آحاد جامعه بوده ایم.
معاون اول رییس جمهور با تأکید بر اهمیت مشارکت مردم در پیشبرد امور آموزش و پرورش در اکثر کشور ها افزود: هیچ کشوری نیست که آموزش و پرورش آن فقط توسط دولت اداره شود. گاهی مشارکت مردم در قالب ساخت و اداره مدارس و گاهی به شکل های دیگر است باید تلاش کنیم فاصله بین مدرسه و خانواده، مدرسه و نهاد های عمومی، مدرسه و نهاد های حاکمیتی به حداقل برسد که اگر این اتفاقات محقق شود قادر خواهیم بود از همه امکانات و ظرفیت ها استفاده کرده و مدرسه را به کانون مهمی تبدیل کنیم که دانش آموزان را نسبت به آینده امیدوار کند.
دکتر جهانگیری با اشاره به دغدغه های معلمین کشور در حوزه های مختلف گفت: دولت تلاش های وسیعی برای افزایش درآمد و حقوق کارکنان دولت و معلمین طی سه سال اخیر که سال های سختی هم بود، انجام داده است. به دلیل آنکه طرف مقابل ما آمریکا است و آمریکا کشوری زورگو با سیاست های ظالمانه است، مجبور هستیم فعلاً مسایل مرتبط با تحریم و سختی های سه سال اخیر را بازگو نکنیم تا مورد سوء استفاده آن ها قرار نگیرد.
معاون اول رییس جمهور با یادآوری اینکه در سال های اخیر گاهی درآمد سالانه حاصل از فروش نفت تا 50 میلیارد دلار رسید و در سال های اخیر پنج یا هشت میلیارد دلار بود، تصریح کرد: اگر از پدر یک خانواده خواسته شود که با ده درصد از درآمد معمول خود خانواده را مانند قبل اداره کند، قطعاً نمی تواند و اداره آن خانواده دچار اختلال هایی خواهد شد، اما دولت اداره امور 80 میلیون نفر را با وجود کاهش شدید درآمد ها بر عهده دارد و اقتصاد کشور دچار فروپاشی نشد البته آثار گرانی و فشار بر مردم قابل انکار نیست.
دکتر جهانگیری با تأکید بر اینکه دولت با وجود همه محدودیت ها تلاش کرده است به آموزش و پرورش توجه کند و اجازه ندهد کارکنان این دستگاه مهم به دلیل کاهش درآمد ها آسیب ببینند، افزود: دولت به موضوع رتبه بندی معلمین پایبند است و در سال جاری که درآمد کارکنان دولت را افزایش دادیم. تا پایان بهمن ماه لایحه ای به مجلس شورای اسلامی در خصوص رتبه بندی معلمین ارسال خواهد شد و اعتبار بودجه ای آن نیز در لایحه بودجه سال 1400 کل کشور دیده شده است دولت بودجه سال 1400 آموزش و پرورش را از 59 هزار به 94 هزار میلیارد تومان با 46 درصد رشد، افزایش داده است.
معاون اول رییس جمهور از وزیر آموزش و پرورش خواست تمرکزی جدی نسبت به دغدغه های مهم کارکنان آموزش و پرورش در سال 1400 معطوف کند تا جامعه فرهنگیان کشور با دغدغه هایی نظیر بیمه تکمیلی و بیمه اتکایی مواجه نباشند.
دکتر جهانگیری در ادامه با اشاره به گزارش ارائه شده در جلسه در خصوص شورا های آموزش و پرورش گفت: این میزان از جلسات، مصوبات و تصمیمات در شورا های آموزش و پرورش بسیار مثبت است و قانون تشکیل شورا های آموزش و پرورش نیز قانون خوبی است که نظارت مستمر همه ذینفعان آموزش و پرورش از خانواده ها و سایر کسانی که نسبت به کشور علاقمند هستند را فراهم می کند.
معاون اول رییس جمهور گفت: شورا های آموزش و پرورش باید به فرصتی طلایی تبدیل شود و اختیاراتی که قابلیت تفویض دارند از سوی وزارت آموزش و پرورش به این شورا ها تفویض شود و بالا بردن مشارکت خانواده ها و سازمان های مردم نهاد در دستور کار این وزارتخانه باشد.
دکتر جهانگیری با قدردانی از وزارت آموزش و پرورش بخاطر راه اندازی شبکه شاد، گفت: اگر این شبکه راه اندازی نمی شد مشخص نبود تا چه زمان باید منتظر از بین رفتن بیماری کرونا باشیم تا جریان آموزش دوباره فعال شود. البته صدا و سیما و دستگاه های دیگر نیز در این زمینه همکاری مثبتی داشتند.
وی با اشاره به راه اندازی سامانه ای از سوی وزارت آموزش و پروش برای اهداء کمک هایی نظیر تبلت به دانش آموزان در مناطق محروم، خاطرنشان کرد: بسیار از خیرین، نهاد های عمومی و شرکت های نیمه دولتی آمادگی دارند که در این کار مشارکت کنند.
دکتر جهانگیری از دکتر حریرچی معان کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که در جلسه حضور داشت نیز بخاطر تلاش های گسترده برای مدیریت بیماری کرونا قدردانی کرد.
در این مراسم با حضور معاون اول رییس جمهور از استاندار زنجان به نمایندگی از استانداران کشور به عنوان روسای شورا های آموزش و پرورش و از مدیرکل آموزش و پرورش تهران به نمایندگی از مدیران کل استان ها و دبیران شورا های آموزش و پرورش و نیز دکتر حریرچی معاون کل وزارت بهداشت تقدیر شد.
وزیر آموزش و پرورش نیز در این مراسم با بیان اینکه توجه به آموزش و پروش امروز به یک دغدغه عمومی در کشور تبدیل شده است، گفت: قانون شورا های آموزش و پرورش به اجتماعی شدن آموزش و پرورش کمک می کند و یکی از مهمترین مأموریت های شورا ها تلاش برای تحقق هم راستایی است.
در این مراسم که چهار هزار نفر شامل700 نفر از روسای شبکه های بهداشت کشور و اعضای شورا های آموزش و پرورش 350 منطقه در کشور و تعدادی از ائمه جمعه و مسئولین استان ها نیز از طریق ویدئو کنفرانس شرکت داشتند، استانداران اصفهان و یزد و مدیران کل آموزش و پرورش استان های چهارمحال و بختیاری و کرمانشاه به نمایندگی از سایرین از طریق ویدئوکنفرانس به بیان نظرات ودیدگاه های خود در خصوص اهمیت شورا های آموزش و پرورش پرداختند.

کلیدواژه های این خبر
آموزش و پرورش   مقام معظم رهبری   وزارت آموزش و پرورش   آمریکا   روحانیون   تعلیم و تربیت   شکوفایی   رئیس جمهور   دین اسلام   ویروس کرونا   متلاشی   نیروی انسانی کارآمد   همایش بزرگداشت   تصویب قانون   اقتصاد   علما   منابع طبیعی   معاون اول رئیس جمهور   سرمایه   سرمایه گذاری   بهداشت و درمان   اعضای شورا   فرهنگ سازی   شرکت های دانش بنیان   حضرت زهرا سلام الله علیها   داروی کرونا   فاصله اجتماعی   دستورالعمل های بهداشتی  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «تابناک» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
عزم ملی برای تولید واکسن ایرانی کرونا مایه افتخار کشور
صدا و سیما
عزم ملی برای تولید واکسن ایرانی کرونا مایه افتخار کشور است
آریا
بی توجهی به دستورالعمل ها، موجب اعمال محدودیت های کرونایی می شود/مسافرت های غیرضروری به گیلان،موج جدیدی از بیماری را شکل می دهد/خطرات مراعات نکردن اصول بهداشتی، مستمراً برای مردم تبیین شود / استفاده از ظرفیت های رسانه ای برای برگزاری مراسم شهادت حضرت زهرا
برنا نیوز
توجه به تفکر برنامه محوری جهت پویایی شوراهای آموزش و پرورش ضروری است
ایرنا
محورهای خطبه های نماز جمعه شهرهای استان بوشهر
ایرنا
قدرت موشکی و دفاعی کشورمان محاسبات دشمنان را تغییر داده است
مهر نیوز
امامان جمعه: اتفاقات اخیر پوشالی بودن دموکراسی آمریکا را ثابت کرد
ایرنا
رسانه ها قابلیت های واکسن کرونای ایرانی را تبیین کنند
ایسنا
اتحاد و همبستگی رمز موفقیت جامعه
صدا و سیما
قدردانی بیش از 10 هزار پرستار خط مقدم کرونا از مواضع رهبر انقلاب درباره واکسن کرونا
تسنیم
ارز مورد نیاز برای خرید واکسن کرونا تامین شده است
بولتن نیوز
خبر جهانگیری از خرید واکسن کرونا
بازار نیوز
واکسن کرونا مورد نیاز مردم را همزمان با تلاش برای تولید داخلی از منابع معتبر خارجی تامین خواهیم کرد
خبر داغ
دولت به زودی لایحه رتبه بندی معلمان را تصویب خواهد کرد
بولتن نیوز
جهانگیری: واکسن کرونا را همزمان با تلاش برای تولید داخلی از منابع معتبر خارجی تامین می کنیم/دولت به زودی لایحه رتبه بندی معلمان را تصویب خواهد کرد
نواندیش
جهانگیری : لایحه رتبه بندی معلمان به زودی تصویب می شود
پانا
تامین اعتباری 1800 میلیارد تومان از مواد درآمد شوراها
پانا
جهانگیری: مجبور هستیم فعلاً مسایل مرتبط با تحریم و سختی های 3 سال اخیر را بازگو نکنیم
عصر ایران
جهانگیری: دولت برای تامین واکسن کرونا منتظر تولید داخلی نخواهد ماند و واکسن را از منابع معتبر خارجی تامین می کنیم
انتخاب
جهانگیری: واکسن کرونا را از منابع معتبر خارجی تامین می کنیم
انصاف نیوز
جهانگیری: دولت به زودی لایحه رتبه بندی معلمان را تصویب خواهد کرد
باشگاه خبرنگاران
واکسن را برای تولید داخلی از منابع معتبر خارجی تامین می کنیم
بولتن نیوز
هزینه در آموزش و پرورش واجب ترین و پربازده ترین سرمایه گذاری است
صدا و سیما
جهانگیری: دولت برای تامین واکسن کرونا منتظر تولید داخلی نخواهد ماند /ارز مورد نیاز برای خرید واکسن را تامین کرده ایم
خبرآنلاین
برخی موارد قانون شوراهای آموزش و پرورش نیاز به بازنگری دارد
ایرنا
واکسن کرونا را همزمان با تولید داخلی از منابع معتبر خارجی تهیه می کنیم/ بانک مرکزی ارز مورد نیاز خرید واکسن را تامین کرده است
اقتصاد آنلاین
وعده جهانگیری در خصوص تامین واکسن داخلی و خارجی کرونا
سایت جماران
جهانگیری: واکسن کرونا را همزمان با تلاش برای تولید داخلی از منابع معتبر خارجی تامین می کنیم
ایسنا
آموزش و پرورش بنیان و اساس توسعه کشور است
برنا
جهانگیری: آموزش و پرورش بنیان و اساس توسعه کشور است
ایرنا
برگ برنده اقتصاد کشور؛ سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی
آریا
جامعه ای که به توسعه می اندیشد، باید آموزش و پرورش را در راس برنامه های خود قرار دهد
میزان
پیام مشترک وزرای آموزش و پرورش و کشور ؛تاکید بر تقویت شوراها
صدا و سیما
حمایت بیش از 10 هزار پرستار از مواضع حکیمانه رهبر انقلاب درخصوص خرید واکسن
مرور نیوز
قالیباف: سران قوا درپی کاهش وابستگی بودجه به نفت هستند
رویداد 24
آدرس غلط دولت درباره رفع مشکلات و لغو تحریم ها با مذاکره با بایدن
افکار نیوز
آدرس غلط دولت به مردم درباره رفع مشکلات و لغو تحریم ها با مذاکره با بایدن
فارس
تصویب وضعیت جدید کرونا در دولت/ شهرهای دارای کرونای نزولی آبی می شوند
پول نیوز
روحانی: شرکت هایی بودند که می خواستند واکسن کرونا را روی مردم ایران آزمایش کنند؛ وزارت بهداشت مانع شد
خبر داغ
واکسن فایزر عوارض متعددی داشته است
خبر خودرو
اخبار مرتبط
bltصدا و سیما : عزم ملی برای تولید واکسن ایرانی کرونا مایه افتخار کشور
bltآریا : عزم ملی برای تولید واکسن ایرانی کرونا مایه افتخار کشور است
bltبرنا نیوز : بی توجهی به دستورالعمل ها، موجب اعمال محدودیت های کرونایی می شود/مسافرت های غیرضروری به گیلان،موج جدیدی از بیماری را شکل می دهد/خطرات مراعات نکردن اصول بهداشتی، مستمراً برای مردم تبیین شود / استفاده از ظرفیت های رسانه ای برای برگزاری مراسم شهادت حضرت زهرا
bltایرنا : توجه به تفکر برنامه محوری جهت پویایی شوراهای آموزش و پرورش ضروری است
bltایرنا : محورهای خطبه های نماز جمعه شهرهای استان بوشهر
bltمهر نیوز : قدرت موشکی و دفاعی کشورمان محاسبات دشمنان را تغییر داده است
bltایرنا : امامان جمعه: اتفاقات اخیر پوشالی بودن دموکراسی آمریکا را ثابت کرد
bltایسنا : رسانه ها قابلیت های واکسن کرونای ایرانی را تبیین کنند
bltصدا و سیما : اتحاد و همبستگی رمز موفقیت جامعه
bltتسنیم : قدردانی بیش از 10 هزار پرستار خط مقدم کرونا از مواضع رهبر انقلاب درباره واکسن کرونا
bltبولتن نیوز : ارز مورد نیاز برای خرید واکسن کرونا تامین شده است
bltبازار نیوز : خبر جهانگیری از خرید واکسن کرونا
bltخبر داغ : واکسن کرونا مورد نیاز مردم را همزمان با تلاش برای تولید داخلی از منابع معتبر خارجی تامین خواهیم کرد
bltبولتن نیوز : دولت به زودی لایحه رتبه بندی معلمان را تصویب خواهد کرد
bltنواندیش : جهانگیری: واکسن کرونا را همزمان با تلاش برای تولید داخلی از منابع معتبر خارجی تامین می کنیم/دولت به زودی لایحه رتبه بندی معلمان را تصویب خواهد کرد
bltپانا : جهانگیری : لایحه رتبه بندی معلمان به زودی تصویب می شود
bltپانا : تامین اعتباری 1800 میلیارد تومان از مواد درآمد شوراها
bltعصر ایران : جهانگیری: مجبور هستیم فعلاً مسایل مرتبط با تحریم و سختی های 3 سال اخیر را بازگو نکنیم
bltانتخاب : جهانگیری: دولت برای تامین واکسن کرونا منتظر تولید داخلی نخواهد ماند و واکسن را از منابع معتبر خارجی تامین می کنیم
bltانصاف نیوز : جهانگیری: واکسن کرونا را از منابع معتبر خارجی تامین می کنیم
bltباشگاه خبرنگاران : جهانگیری: دولت به زودی لایحه رتبه بندی معلمان را تصویب خواهد کرد
bltبولتن نیوز : واکسن را برای تولید داخلی از منابع معتبر خارجی تامین می کنیم
bltصدا و سیما : هزینه در آموزش و پرورش واجب ترین و پربازده ترین سرمایه گذاری است
bltخبرآنلاین : جهانگیری: دولت برای تامین واکسن کرونا منتظر تولید داخلی نخواهد ماند /ارز مورد نیاز برای خرید واکسن را تامین کرده ایم
bltایرنا : برخی موارد قانون شوراهای آموزش و پرورش نیاز به بازنگری دارد
bltاقتصاد آنلاین : واکسن کرونا را همزمان با تولید داخلی از منابع معتبر خارجی تهیه می کنیم/ بانک مرکزی ارز مورد نیاز خرید واکسن را تامین کرده است
bltسایت جماران : وعده جهانگیری در خصوص تامین واکسن داخلی و خارجی کرونا
bltایسنا : جهانگیری: واکسن کرونا را همزمان با تلاش برای تولید داخلی از منابع معتبر خارجی تامین می کنیم
bltبرنا : آموزش و پرورش بنیان و اساس توسعه کشور است
bltایرنا : جهانگیری: آموزش و پرورش بنیان و اساس توسعه کشور است
bltآریا : برگ برنده اقتصاد کشور؛ سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی
bltمیزان : جامعه ای که به توسعه می اندیشد، باید آموزش و پرورش را در راس برنامه های خود قرار دهد
bltصدا و سیما : پیام مشترک وزرای آموزش و پرورش و کشور ؛تاکید بر تقویت شوراها
bltمرور نیوز : حمایت بیش از 10 هزار پرستار از مواضع حکیمانه رهبر انقلاب درخصوص خرید واکسن
bltرویداد 24 : قالیباف: سران قوا درپی کاهش وابستگی بودجه به نفت هستند
bltافکار نیوز : آدرس غلط دولت درباره رفع مشکلات و لغو تحریم ها با مذاکره با بایدن
bltفارس : آدرس غلط دولت به مردم درباره رفع مشکلات و لغو تحریم ها با مذاکره با بایدن
bltپول نیوز : تصویب وضعیت جدید کرونا در دولت/ شهرهای دارای کرونای نزولی آبی می شوند
bltخبر داغ : روحانی: شرکت هایی بودند که می خواستند واکسن کرونا را روی مردم ایران آزمایش کنند؛ وزارت بهداشت مانع شد
bltخبر خودرو : واکسن فایزر عوارض متعددی داشته است
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.