مخبر - 1399/03/03 - همه علیه قالیباف!

همه علیه قالیباف!
غنی نظری خانقاه، نماینده خلخال، درباره آخرین تصمیم های منتخبان جریان اصولگرا برای انتخاب رئیس و هیئت رئیسه مجلس یازدهم در دومین جلسه شورای موقت مرکزی ائتلاف نیرو های انقلاب گفته است: مهم ترین دستور کار این جلسه اعلام حضور کاندیدا های ریاست مجلس یازدهم و ارائه برنامه ها و توانایی های خود به شورای ...
همه علیه قالیباف!

درحالی که برخی اصولگرایان پیشاپیش نگران دخالت و مدیریت مجلس از بیرون به ویژه از سوی شورای ائتلاف اصولگرایان بودند، این شورا در نشستی که دو روز پیش برگزار کرده، نامزد های ریاست و هیئت رئیسه مجلس را نهایی کرده است. خروجی شورای 62 نفره اصولگرایان حاکی از این است که رقابت نهایی برای ریاست مجلس بین قالیباف و حاجی بابایی خواهد بود و نامزد های هیئت رئیسه هم مشخص شده اند.

به گزارش شرق، اخبار حاکی است که نیکزاد و حسینی، وزرای احمدی نژاد در حالی به نفع قالیباف و حاجی بابایی کنار کشیدند که میرسلیم در جلسه ای که منتج به چنین نتیجه ای شده، شرکت نکرده است. این به این معنی است که میرسلیم با اعتراض به این روند و به احتمال زیاد رأسا در انتخابات ریاست مجلس شرکت خواهد کرد.

همه این ها در حالی است که پیش تر شورای ائتلاف هرگونه شائبه دخالت در نحوه انتخاب ریاست مجلس یا مدیریت این انتخاب را رد کرده و پایان کار این شورا را برای انتخابات مجلس یازدهم اعلام کرده بود.

بگومگوی قالیباف و شمس الدین حسینی
غنی نظری خانقاه، نماینده خلخال، درباره آخرین تصمیم های منتخبان جریان اصولگرا برای انتخاب رئیس و هیئت رئیسه مجلس یازدهم در دومین جلسه شورای موقت مرکزی ائتلاف نیرو های انقلاب گفته است: مهم ترین دستور کار این جلسه اعلام حضور کاندیدا های ریاست مجلس یازدهم و ارائه برنامه ها و توانایی های خود به شورای مرکزی بود. در این جلسه محمدباقر قالیباف، علی نیکزاد، شمس الدین حسینی.

حمیدرضا حاجی بابایی و مصطفی میرسلیم به عنوان داوطلبان ریاست مجلس در این جلسه حضور یافتند که هرکدام 20 دقیقه برای جمعی 62نفره صحبت کردند که این جمع 62نفره چکیده و نمادی از دیگر منتخبان نیرو های انقلاب در مجلس یازدهم هستند. هرکدام از این پنج نفر نظرها، برنامه ها و راهکار های خود را برای مجلسی کارآمد و مردمی بیان کردند؛ برای مثال مصطفی میرسلیم بودجه نویسی در کشور را دارای اشکال دانست، به این معنی که مجلس فقط دو درصد می تواند در بودجه تغییرات ایجاد کند.

او افزود: شمس الدین حسینی به مسائل و مشکلات اقتصادی از سال 92 به این سو پرداخت و ساختار مجلس را معیوب معرفی کرد و معتقد بود باید اصلاح ساختار مجلس در دوره یازدهم در اولویت برنامه ها قرار گیرد؛ اما قالیباف برخلاف شمس الدین حسینی ریشه آمار های مبتنی بر مشکلات اقتصادی را نه از سال 92 که از سال 90 به این سو را ارزیابی کرد و به نوعی وزیر اقتصاد در دولت احمدی نژاد را در به وجود آمدن مشکلات اقتصادی کشور مقصر دانست.

حمیدرضا حاجی بابایی هم مباحثی را مطرح کرد از جمله اینکه مجلس باید برای نام گذاری و شعار سال اهتمام ویژه ای به خرج دهد، به نمایندگان شهرستان ها توجه شود و در پیشبرد طرح ها و نظرات به آن ها کمک شود. علی نیکزاد هم در فرصتی که داشت نظرات خود را مطرح و تأکید کرد دستگاه های اداری باید کوچک و چابک شوند و مجلس اجازه ندهد دولت بیش از این بزرگ شود.

او با بیان اینکه بخش زیادی از مباحث مطرح شده کاندیدا های ریاست مجلس یازدهم شعاری بود، خاطرنشان کرد: موضوعاتی از قبیل: اینکه هیچ نماینده ای نباید نماینده تر باشد یا مجلس در رأس امور قرار گیرد، بیش از آنکه ریشه در برنامه محوری داشته باشد، جنبه شعاری دارد.

نظری خانقاه افزود: مقرر شد در فراکسیون نیرو های انقلاب که همه اعضا حضور دارند، نتیجه این مباحث مطرح و در آنجا نسبت به معرفی گزینه فراکسیون تصمیم گیری شود که در عصر روز هفتم خرداد این جلسه فراکسیون برگزار خواهد شد. علاوه بر گزینه های ریاست هفت نامزد نایب رئیسی، سیدرضا تقوی، الیاس نادران، فرهنگی، منادی، مصری، میرتاج الدینی و قاضی زاده هاشمی هم در این جلسه برنامه های خود را به سمع و نظر منتخبان رساندند.

نظری خانقاه در پایان درباره جمع بندی جلسه گفت: مقرر شد هریک از نامزد های ریاست در فراکسیون نیرو های انقلاب که حائز بالاترین رأی شد، سایر افراد تمکین کنند و گردن نهند و این یک تعهد اخلاقی است؛ برای مثال در جلسه ای که نیکزاد، حسینی و حاجی بابایی داشتند، تا اینجای کار علی نیکزاد و شمس الدین حسینی از نامزدی ریاست انصراف دادند؛ بنابراین حمیدرضا حاجی بابایی با قالیباف رقابت می کند، مصطفی میرسلیم که در جلسه شورای مرکزی حضور داشت، در جلسه خصوصی نامزد ها که منتج به این توافق شد، شرکت نکرد.

اعتراض میرسلیم به نحوه انتخاب گزینه های نهایی ریاست مجلس در گعده اصولگرایان با شرکت نکردن در جلسه خصوصی نامزد ها در شرایطی است که مؤتلفه همچنان و به شدت از نامزدی او دفاع می کند.

حسن لاسجردی، عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی، با بیان اینکه میرسلیم گزینه مناسبی برای ریاست مجلس شورای اسلامی است، گفت: ازآنجایی که رئیس مجلس باید قوه مقننه را مدیریت کند، باید اشراف کلی بر قواعد، قوانین و مسائل و روابط کشور در سطح قوا و روابط سیاسی، اقتصادی و اجتماعی بین وزارتخانه ها و نهاد ها داشته باشد. ازآنجایی که قوه مقننه باید تسهیل کننده و به نوعی روان کننده چرخ تحولات در کشور باشد، داشتن تجربه کاری و فکر خلاق و نگاه به آینده و در جریان مسائل ریز و درشت کشور بودن می تواند از جمله ویژگی های رئیس مجلس باشد. با توجه به اینکه رؤسای قوا ارتباط نزدیکی با رهبری انقلاب دارند، هرچه این ارتباط وثیق تر و دارای استحکام بیشتری باشد، بر فضای مجلس و فعالیت های آن تأثیرگذارتر خواهد بود. همچنین میرسلیم متانت و سعه صدر لازم برای همراهی و هماهنگی و به صف کردن نمایندگان در مجلس را دارد.

حمله آقاتهرانی به قالیباف
دبیر کل جبهه پایداری هم در ماجرای انتخاب ریاست مجلس صراحتا به قالیباف حمله کرده است. آقاتهرانی، نماینده مجلس یازدهم، با بیان اینکه منظور برخی محافل سیاسی از «وحدت باهم» وحدت با یک نفر است، گفت: «پس از آنکه جبهه پایداری اقدام به برگزاری جلسات وفاق کرد، متوجه شدم که بعضی از عزیزان به آقای محصولی و سایرین، واژه ناروای پدرخوانده را نسبت داده اند. با فرض اینکه خدای ناکرده آقای محصولی پدرخوانده هستند، پس چرا این عزیزانی که از نیرو ها و هواداران آقای قالیباف هستند، این نقد را به آقای قالیباف مطرح نمی کنند که چرا ایشان قبل از دیگران به دیدار همین پدرخوانده رفته و با وی وارد گفتگو درباره مجلس آینده شده است؟ آیا این رویکرد عزیزان چیزی غیر از داشتن استاندارد های دوگانه در تحلیل وقایع است که از طرفی آقای محصولی را پدرخوانده خطاب می کنند و از طرف دیگر به دیدار آقای قالیباف با ایشان واکنش خاصی نشان نمی دهند؟ دیدم که به تازگی برخی مدعی شده اند که آقای قالیباف به جلسات وفاق دعوت نشده اند یا اینکه مؤتلفه، پایداری و جریان چپ بر سر حذف آقای قالیباف از فرایند ریاست مجلس به اجماع رسیده اند که من می گویم خوب است سیاسیون و فعالان رسانه ای در نقل چنین مطالب خلاف واقعی، قدری خداترس باشند.

اولا که من اینجا صراحتا می گویم که دعوت نکردن از آقای قالیباف برای شرکت در جلسات وفاق حتما خلاف واقع است، چراکه اصلا در جلسه وفاقِ ویژه کاندیدا های احتمالی که با جلسه اصلیِ حدودا 30نفره متفاوت بود و در منزل آقای نادران برگزار شد، همه آنانی که در مظان ریاست مجلس قرار دارند، حضور داشتند. در این جلسه علاوه بر آقای نادران به عنوان میزبان و همچنین شخص آقای قالیباف، آقایان زاکانی، نیکزاد، حاجی بابایی و میرسلیم نیز حضور داشتند که بنده و آقایان میرتاج الدینی و تقوی نیز حاضر بودیم که علاوه بر این مورد، آقای پژمانفر نیز در مصاحبه ای که چند روز پیش منتشر شد، اذعان کردند که با وجود دعوت از آقای قالیباف برای شرکت در جلسات اصلی وفاق که حدود 30 نفر در آن جلسه حضور دارند، ایشان در جلسات شرکت نمی کنند که اینجا باید دوستان از آقای قالیباف بپرسند بعد از اعلام پذیرش شرایط جلسه مبنی بر پایبندی و حضورنداشتن به عنوان نامزد ریاست جمهوری، علت شرکت نکردن ایشان در جلسات وفاق دقیقا چیست و چرا بعضی از طرفدارانشان برای فرافکنی، موضوع کذب دعوت نکردن از ایشان را مطرح می کنند. فردی مانند آقای میرسلیم با آن همه سوابق و همسویی و همراهی با رهبر انقلاب در زمان دولت ایشان که در جریان همین انتخابات هم از ارکان اصلی شورای ائتلاف به شمار می رفتند و گزینه ریاست مجلس به حساب می آیند، حالا، چون ممکن است این مسئله موردپسند عده ای نباشد، باید ائتلاف با چپی ها را به ایشان نسبت دهند؟ آیا این گونه رفتار ها یک نوع دیکتاتوری در سیاست ورزی نیست؟».

برائت احمدی نژاد از وزرایش
دفتر احمدی نژاد برخی مطالب منتشرشده در فضای سیاسی و رسانه ای کشور را دایر بر داشتن نظر یا دخالت دکتر احمدی نژاد در ترتیبات داخلی و تعیین هیئت رئیسه مجلس جدید رد کرد. گفته می شود نزدیک به 50 مدیر احمدی نژادی در مجلس یازدهم حضور دارند و سه وزیر او هم نامزد ریاست مجلس بودند. شمس الدین حسینی یکی از گزینه های نامزدی مجلس، به تازگی به شدت از احمدی نژاد دفاع کرده بود تاجایی که برخی او را رابط احمدی نژاد و مجلس آتی دانسته بودند.

در اطلاعیه دفتر احمدی نژاد آمده است: «به استحضار عموم می رساند؛ علی رغم درخواست مکرر افراد و گروه ها، ایشان از هر نوع دخالت، اعلام نظر یا حمایت از شخص، گروه و یا جریان خاص در فرایند ثبت نام نامزدها، تبلیغات انتخاباتی و دیگر امور مربوط به انتخابات اخیر اجتناب کردند و اینک نیز در ترتیبات داخلی مجلس هیچ نوع دخالت، توصیه یا حمایتی از فرد، گروه و یا جریان خاصی نداشته و ندارند».

حسین کنعانی مقدم گفت: محمود احمدی نژاد اصولگرایی را قبول ندارد و اصولگرایان هم ایشان را از خود نمی دانند. در واقع او نه در مجلس یازدهم، نه در فعالیت های مرتبط با نظام و کشور و در نه در هیچ جای دیگر جایگاهی ندارد».

منبع خبر : فرارو

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
خلخال   قالیباف   هیئت رئیسه مجلس   کاندیدا   اصول گرا   مجلس یازدهم  
اخبار مرتبط
چه کسی پشت پرده تخریب قالیباف برای ریاست مجلس یازدهم است؟
خبرآنلاین
همه علیه قالیباف!
نصف جهان
میرسلیم در جلسه وزرای احمدی نژاد شرکت نکرد/ قالیباف وزیر احمدی نژاد را مقصر دانست
تیک نیوز
2گزینه ریاست مجلس کنار کشیدند
ناطقان نیوز
ماجرای غیبت میرسلیم در جلسه وزرای احمدی نژاد چه بود؟
دنیای اقتصاد
روایت یک نماینده از غیبت میرسلیم در جلسه وزرای احمدی نژاد
خبرآنلاین
دو گزینه برای ریاست مجلس باقی ماندند
مثلث
دو نامزد ریاست مجلس کنار کشیدند
دنیای اقتصاد
دو گزینه ریاست مجلس کنار کشیدند
ایرنا
رفتارهای سهم خوانه سنگینی به آبرو و پیکر جریان اصولگرا وارد می کند/قالیباف بهترین گزینه برای ریاست مجلس در شرایط فعلی است/برخی سهم می خواهن/اصولگرایان مجلس یازدهم مواظب باشند به حاشیه نروند/نماینده ای که از بیرون برای او تصمیم گیری شود صلاحیت نمایندگی ندارد/جزئیات بیشتر در گفتگو با مرتضی طلایی
آرا نیوز
روزنامه اصولگرا خبر داد: احتمال حمایت اصلاح طلبان مجلس یازدهم از ریاست حاج بابایی
دیده بان ایران
تقوی: یارگیری سیاسی در شان مجلس یازدهم نیست/شایسته سالاری ملاک است/برای مجلس انقلابی اصول گرا، مومن و ولایی چنین رفتارهایی قبیح است
آرا نیوز
کنایه محمد مهاجری به مجلس یازدهم: مجلس دهم زدوبند کرد و به تحقیق و تفحص از قالیباف رای نداد؛ شما روی آنها را کم کنید و رای بدهید!
آفتاب
کنایه های معنادار محمد مهاجری به مجلس یازدهم: مجلس دهم زدوبند کرد و به تحقیق و تفحص از قالیباف رای نداد؛ شما روی مجلس دهم را کم کنید و رای بدهید!
خبرآنلاین
تله احمدی نژادی ها پیش پای قالیباف /بازی حیثیتی برای ریاست مجلس
نصف جهان
بازی حیثیتی برای ریاست مجلس/ تله احمدی نژادی ها و پایداری ها پیش پای سرهنگ اصولگرا/ قالیباف تبدیل به عارف اصولگرایان می شود؟
تیک نیوز
پیشنهاد متفاوت به قالیباف برای ریاست مجلس یازدهم/ میرسلیم نباید کاندیدا شود/ آقاتهرانی اخلاق و برخورد خوبی ندارد
تیک نیوز
پیشنهاد متفاوت به قالیباف برای ریاست مجلس یازدهم / میرسلیم نباید کاندیدا شود/ آقاتهرانی اخلاق و برخورد خوبی ندارد
خبرآنلاین
پژمانفر: همه گزینه های ریاست، شروط جلسه وفاق را پذیرفتند/ قالیباف در نشست تعیین کمیته هفت نفره حضور نیافت/ کاندیدا نشدن رئیس مجلس یازدهم برای ریاست جمهوری جزو شروط اصلی بود
دیده بان ایران
زاکانی به نفع کدام نامزد ریاست مجلس کنار رفت؟
رویداد 24
ناصر ایمانی: قالیباف شانسی برای ریاست مجلس یازدهم دارد؟ /ایمانی: قالیباف به دنبال قانع کردن نمایندگان نیست
دیده بان ایران
قالیباف شانسی برای ریاست مجلس یازدهم دارد؟
دنیای اقتصاد
قالیباف شانسی برای ریاست مجلس یازدهم دارد؟ /ایمانی: قالیباف به دنبال قانع کردن نمایندگان نیست اما...
خبرآنلاین
رسیدن به مناصب با شام و لابی دور از شان مجلس است/ همه گزینه های ریاست، شروط جلسه وفاق را پذیرفتند/ قالیباف در نشست تعیین کمیته هفت نفره حضور نیافت/ کاندیدا نشدن رئیس مجلس یازدهم برای ریاست جمهوری جزو شروط اصلی بود
رجانیوز
محمدعلی پورمختار: مشخص نیست زاکانی به نفع کدام کاندیدا کنار رفت/ اگر تعداد کاندیداهای ریاست مجلس بیش از 2 نفر باشد، آرا شکسته می شود
دیده بان ایران
غنی نظری، منتخب مردم خلخال در مجلس یازدهم: اصولگرایان مجلس یازدهم دوشقه هستند/ حاجی بابایی از عرصه رقابت بر سر کرسی ریاست مجلس کنار نمی رود/لابی برای ریاست پیش از تشکیل مجلس یازدهم ضایع کردن حق بقیه نمایندگان است
دیده بان ایران
قولی که قالیباف به مردم داد / تلاش هیات رئیسه مجلس برای تشکیل وزارت بازرگانی / راز این عکس معروف سردار سلیمانی / سهام عدالت را بفروشیم یا نگهداریم؟
شیرازه
مباحث نازل تری در مجلس یازدهم مورد بحث قرار می گیرد/ بین جریان پایداری و قالیباف جناح بندی ایجاد می شود/ مسیر اقتصاد درست از پاسخگو کردن قدرت می گذرد
خبرگزاری ایلنا
فعال سیاسی اصولگرا: پایداریچی ها و احمدی نژادی ها نتوانستند جلوی لابی سنگین قالیباف برای رسیدن به ریاست مجلس یازدهم را بگیرند
دیده بان ایران
کاندیدای ریاست جمهوری نشوید!
روز نو
رقابت نزدیک 2 وزیر احمدی نژاد با قالیباف بر سر کرسی ریاست مجلس /پای زنان به هیات رئیسه مجلس یازدهم باز می شود؟
خبرآنلاین
برخی از منتخبان مجلس یازدهم گوشه چشمی به انتخابات 1400 دارند/ بعضی از آقایان دچار توهم عقلی و تجربی شده اند/ ریاست میرسلیم در مجلس به شوخی بیشتر شباهت دارد
خبر داغ
پیش بینی مهاجری از رئیس مجلس آینده
جام نیوز
مهاجری: قالیباف رییس می شود ، پایداری ها کرسی های هیات رییسه را می گیرند
نامه نیوز
مهاجری: ریاست قالیباف بر مجلس یازدهم عجیب نخواهد بود
ایسنا
محمد حسین آصفری: در حال انتخاب رئیس و هییت رئیسه مجلس یازدهم هستیم ؛ قبل از آغاز مجلس توافق می کنیم
دیده بان ایران
ریاست مجلس به کدام چهره اصولگرا می رسد؟/ جنگ بین اصولگراها بالا گرفت!/ بهاریون سد راه قالیباف در مسیر ریاست مجلس یازدهم
دیده بان ایران
قالیباف، میرسلیم، آقا تهرانی، زاکانی و حاج بابایی گزینه های مدنظر برای هیات رئیسه/ اگر کرونا نبود جلسات اصولگرایان اسفندماه برگزار می شد/ دو سوم منتخبین مجلس یازدهم تازه کار هستند و بی تجربه
برنا نیوز
رقابت زیر سایه کرونا؛ صندلی لاریجانی به قالیباف می رسد؟
فرارو
زاکانی و رفقا علیه ریاست احتمالیِ قالیباف
تیتر امروز
اخبار مرتبط
bltخبرآنلاین : چه کسی پشت پرده تخریب قالیباف برای ریاست مجلس یازدهم است؟
bltنصف جهان : همه علیه قالیباف!
bltتیک نیوز : میرسلیم در جلسه وزرای احمدی نژاد شرکت نکرد/ قالیباف وزیر احمدی نژاد را مقصر دانست
bltناطقان نیوز : 2گزینه ریاست مجلس کنار کشیدند
bltدنیای اقتصاد : ماجرای غیبت میرسلیم در جلسه وزرای احمدی نژاد چه بود؟
bltخبرآنلاین : روایت یک نماینده از غیبت میرسلیم در جلسه وزرای احمدی نژاد
bltمثلث : دو گزینه برای ریاست مجلس باقی ماندند
bltدنیای اقتصاد : دو نامزد ریاست مجلس کنار کشیدند
bltایرنا : دو گزینه ریاست مجلس کنار کشیدند
bltآرا نیوز : رفتارهای سهم خوانه سنگینی به آبرو و پیکر جریان اصولگرا وارد می کند/قالیباف بهترین گزینه برای ریاست مجلس در شرایط فعلی است/برخی سهم می خواهن/اصولگرایان مجلس یازدهم مواظب باشند به حاشیه نروند/نماینده ای که از بیرون برای او تصمیم گیری شود صلاحیت نمایندگی ندارد/جزئیات بیشتر در گفتگو با مرتضی طلایی
bltدیده بان ایران : روزنامه اصولگرا خبر داد: احتمال حمایت اصلاح طلبان مجلس یازدهم از ریاست حاج بابایی
bltآرا نیوز : تقوی: یارگیری سیاسی در شان مجلس یازدهم نیست/شایسته سالاری ملاک است/برای مجلس انقلابی اصول گرا، مومن و ولایی چنین رفتارهایی قبیح است
bltآفتاب : کنایه محمد مهاجری به مجلس یازدهم: مجلس دهم زدوبند کرد و به تحقیق و تفحص از قالیباف رای نداد؛ شما روی آنها را کم کنید و رای بدهید!
bltخبرآنلاین : کنایه های معنادار محمد مهاجری به مجلس یازدهم: مجلس دهم زدوبند کرد و به تحقیق و تفحص از قالیباف رای نداد؛ شما روی مجلس دهم را کم کنید و رای بدهید!
bltنصف جهان : تله احمدی نژادی ها پیش پای قالیباف /بازی حیثیتی برای ریاست مجلس
bltتیک نیوز : بازی حیثیتی برای ریاست مجلس/ تله احمدی نژادی ها و پایداری ها پیش پای سرهنگ اصولگرا/ قالیباف تبدیل به عارف اصولگرایان می شود؟
bltتیک نیوز : پیشنهاد متفاوت به قالیباف برای ریاست مجلس یازدهم/ میرسلیم نباید کاندیدا شود/ آقاتهرانی اخلاق و برخورد خوبی ندارد
bltخبرآنلاین : پیشنهاد متفاوت به قالیباف برای ریاست مجلس یازدهم / میرسلیم نباید کاندیدا شود/ آقاتهرانی اخلاق و برخورد خوبی ندارد
bltدیده بان ایران : پژمانفر: همه گزینه های ریاست، شروط جلسه وفاق را پذیرفتند/ قالیباف در نشست تعیین کمیته هفت نفره حضور نیافت/ کاندیدا نشدن رئیس مجلس یازدهم برای ریاست جمهوری جزو شروط اصلی بود
bltرویداد 24 : زاکانی به نفع کدام نامزد ریاست مجلس کنار رفت؟
bltدیده بان ایران : ناصر ایمانی: قالیباف شانسی برای ریاست مجلس یازدهم دارد؟ /ایمانی: قالیباف به دنبال قانع کردن نمایندگان نیست
bltدنیای اقتصاد : قالیباف شانسی برای ریاست مجلس یازدهم دارد؟
bltخبرآنلاین : قالیباف شانسی برای ریاست مجلس یازدهم دارد؟ /ایمانی: قالیباف به دنبال قانع کردن نمایندگان نیست اما...
bltرجانیوز : رسیدن به مناصب با شام و لابی دور از شان مجلس است/ همه گزینه های ریاست، شروط جلسه وفاق را پذیرفتند/ قالیباف در نشست تعیین کمیته هفت نفره حضور نیافت/ کاندیدا نشدن رئیس مجلس یازدهم برای ریاست جمهوری جزو شروط اصلی بود
bltدیده بان ایران : محمدعلی پورمختار: مشخص نیست زاکانی به نفع کدام کاندیدا کنار رفت/ اگر تعداد کاندیداهای ریاست مجلس بیش از 2 نفر باشد، آرا شکسته می شود
bltدیده بان ایران : غنی نظری، منتخب مردم خلخال در مجلس یازدهم: اصولگرایان مجلس یازدهم دوشقه هستند/ حاجی بابایی از عرصه رقابت بر سر کرسی ریاست مجلس کنار نمی رود/لابی برای ریاست پیش از تشکیل مجلس یازدهم ضایع کردن حق بقیه نمایندگان است
bltشیرازه : قولی که قالیباف به مردم داد / تلاش هیات رئیسه مجلس برای تشکیل وزارت بازرگانی / راز این عکس معروف سردار سلیمانی / سهام عدالت را بفروشیم یا نگهداریم؟
bltخبرگزاری ایلنا : مباحث نازل تری در مجلس یازدهم مورد بحث قرار می گیرد/ بین جریان پایداری و قالیباف جناح بندی ایجاد می شود/ مسیر اقتصاد درست از پاسخگو کردن قدرت می گذرد
bltدیده بان ایران : فعال سیاسی اصولگرا: پایداریچی ها و احمدی نژادی ها نتوانستند جلوی لابی سنگین قالیباف برای رسیدن به ریاست مجلس یازدهم را بگیرند
bltروز نو : کاندیدای ریاست جمهوری نشوید!
bltخبرآنلاین : رقابت نزدیک 2 وزیر احمدی نژاد با قالیباف بر سر کرسی ریاست مجلس /پای زنان به هیات رئیسه مجلس یازدهم باز می شود؟
bltخبر داغ : برخی از منتخبان مجلس یازدهم گوشه چشمی به انتخابات 1400 دارند/ بعضی از آقایان دچار توهم عقلی و تجربی شده اند/ ریاست میرسلیم در مجلس به شوخی بیشتر شباهت دارد
bltجام نیوز : پیش بینی مهاجری از رئیس مجلس آینده
bltنامه نیوز : مهاجری: قالیباف رییس می شود ، پایداری ها کرسی های هیات رییسه را می گیرند
bltایسنا : مهاجری: ریاست قالیباف بر مجلس یازدهم عجیب نخواهد بود
bltدیده بان ایران : محمد حسین آصفری: در حال انتخاب رئیس و هییت رئیسه مجلس یازدهم هستیم ؛ قبل از آغاز مجلس توافق می کنیم
bltدیده بان ایران : ریاست مجلس به کدام چهره اصولگرا می رسد؟/ جنگ بین اصولگراها بالا گرفت!/ بهاریون سد راه قالیباف در مسیر ریاست مجلس یازدهم
bltبرنا نیوز : قالیباف، میرسلیم، آقا تهرانی، زاکانی و حاج بابایی گزینه های مدنظر برای هیات رئیسه/ اگر کرونا نبود جلسات اصولگرایان اسفندماه برگزار می شد/ دو سوم منتخبین مجلس یازدهم تازه کار هستند و بی تجربه
bltفرارو : رقابت زیر سایه کرونا؛ صندلی لاریجانی به قالیباف می رسد؟
bltتیتر امروز : زاکانی و رفقا علیه ریاست احتمالیِ قالیباف
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.