مخبر - 1399/03/02 - اراده آزادی خواهان جهان برای رهایی قدس شریف از چنگال صهیونیست ها / اسرائیل از صفحه روزگار محو خواهد شد

اراده آزادی خواهان جهان برای رهایی قدس شریف از چنگال صهیونیست ها / اسرائیل از صفحه روزگار محو خواهد شد
روز بزرگ قدس که متعلق به همه آزادگان و آزادی خواهان جهان است، روزی است که مظلومین وعدالت طلبان فریاد ایستادگی حق در برابر باطل را طنین انداز می کنند.
اراده آزادی خواهان جهان برای رهایی قدس شریف از چنگال صهیونیست ها / اسرائیل از صفحه روزگار محو خواهد شد

- اخبار استانها - به گزارش گروه استان های خبرگزاری تسنیم، روز قدس دیگری فرا رسید تا بازهم نگاه جهان اسلام به سمت مردمی بی دفاع و ستمدیده در سرزمین های اشغالی فلسطین معطوف شود اما امسال قرار است مراسم به شکلی کاملا متفاوت برگزار شود.

بسیاری از مردم مومن و روزه دار کشور تمایل داشتند همانند سال های گذشته با مشت هایی گره کرده و حضور در خیابان ها به دفاع از حقانیت برادران و خواهران مسلمان خود در فلسطین بپردازند اما شرایط به گونه ای نبود که این مهم محقق شود.

امروز بدون شک متفاوت ترین روز قدس را در تاریخ 41 ساله انقلاب شاهد خواهیم بود و احتمالا پس از آن باید نظاره گر دستپاچگی سران استکبار از روشن گری رهبر فرزانه انقلاب را به نظاره بنشینیم.

هرچند امروز فریادهای ویرانگر مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل در خیابان ها و آسمان ایران اسلامی طنین انداز نمی شود اما تنفر ابدی از آنان بیشتر در دل ملت ایران و همه مسلمانان جهان ریشه خواهد دواند.

روز جهانی قدس یادگار و میراث بنیان گذار بزرگ انقلاب اسلامی

غلارضا شریعتی استاندار خوزستان در پیامی به مناسبت روز قدس گفت: روز بزرگ قدس که متعلق به همه آزادگان و آزادی خواهان جهان است، روزی است که مظلومین وعدالت طلبان فریاد ایستادگی حق در برابر باطل را طنین انداز می کنند.

وی اظهار داشت : این روز ، روز تبلور وعده الهی است که حکومت مستکبران و کاخ ظالمان را که از تار عنکبوت سست تر است، ناپایدار می کند و خواب از چشمان سردمداران رژیم غاصب صهیونیستی می رباید .

استاندار خوزستان در ادامه اورده است: امسال مردم مومن و ولایت مدار خوزستان که همواره در راهپیمایی ویژه این روز حضور فعال داشتند به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیتهایی که جهت پیشگیری از ابتلا به بیماری ناشی از این ویروس وجود دارد ، امکان و توفیق برگزاری راهپیمایی وسیع روز جهانی قدس را ندارند.

وی تاکید کرد: مردم با استفاده از ابزارها و روش های ارتباطی نوین و مجازی ، بار دیگر ثابت خواهند کرد که تحت هر شرایطی ، روحیه ایثار و مقاومت و مبارزه علیه استکبار و حکومت های ظالم را در خود حفظ نموده و در انحصار مرزها و شرایط نخواهند بود و همواره در کنار فلسطین و خصم دشمنان آن می مانند.

راهی که سرداران و سربازان جان بر کف جبهه مقاومت در پیش گرفته اند را تداوم خواهند بخشید

علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی در گرامیداشت روز قدس پیام تبریکی صادر کرد و گفت: روز قدس در حقیقت روز پاسداشت خون شهدای گلگون کفن و انسان های آزادی خواهی است که در راه آزادی و استقلال، با تمام توان در برابر جنایت های رژیم غاصب صهیونیستی ایستادگی کردند تا آرمان رهایی قدس شریف از چنگال غاصبان جنایتکار و احقاق حق مردم مظلوم فلسطین هر روز یک گام به تحقق، نزدیک تر شود.

با قرار گرفتن آزادی قدس شریف به عنوان یکی از محوری ترین مسائل انقلاب اسلامی و جهان اسلام، حالا همه ملت های مسلمان با وحدت و انسجام، یک صدا، تظلم خواهی زنان و مردان بی دفاع از شر رژیم صهیونیستی را سر می دهند.

ملت ایران همواره نشان داده اند که استکبار ستیزی یکی از اصول بنیادی و غیرقابل تغییر نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می رود و راهی که سرداران و سربازان جان بر کف جبهه مقاومت مانند شهید والامقام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دفاع از مردم مظلوم و آزادی خواه در پیش گرفته اند را همچنان تداوم خواهند بخشید.

اراده مسلمانان و آزادی خواهان جهان برای رهایی قدس شریف راسخ و استوار است

قاسم سلیمانی دشتکی با تقدیر از مردم ولایتمدار ایران خاصه استان ایلام که در راهپیمایی مجازی فریاد مظلوم خواهی مردم فلسطین را فریاد زده اند اظهار داشت: راهکاری نوین برای گرامیداشت روز جهانی قدس تدبیری است نشئت گرفته از عقلانیت و دوراندیشی و توجه به تخصص.

استاندار ایلام گفت: در ایام فعلی که متخصصان علم طب بر پرهیز از تجمعات انسانی تأکید و رعایت فاصله اجتماعی را عامل مهم و مؤثر از کاهش، پیشگیری از پدیده منحوس کرونا ویروس می دانند، تدبیر مقام معظم رهبری به انجام راهپیمایی مجازی نشان داد که مسئله قدس فراموش نشدنی است.

استاندار ایلام یادآور شد: و بدین جهت است که گرامیداشت روز قدس و راهپیمایی میلیونی آن تعطیل شدنی نیست و صرفاً جغرافیای آن از خیابان به فضای مجازی منتقل شده است.

غده سرطانی رژیم صهیونیستی از صفحه روزگار محو خواهد شد

دکتر فریدون همتی با صدور پیامی فرا رسیدن روز قدس را تبریک گفت و تاکید کرد تاریخ هیچگاه توحش صهیونیست ها در اشغال فلسطین و به خاک و خون کشیدن مردم مظلوم فلسطین را فراموش نخواهد کرد و همان طور که حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی وعده داده اند، قطعا غده سرطانی رژیم صهیونیستی با همدلی و اتحاد جامعه اسلامی از صفحه روزگار محو خواهد شد.

صهیونیست از فلسطینیان هراس دارد

حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام، به مناسبت فرارسیدن روز قدس اظهار داشت: امروز صهیونیست وقتی فلسطینان را از چشم خود دور می بیند، عربده کشی می کند اما در مقابل آن ها از وحشت و هراس نمی داند چکار کند .

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری در ادامه افزود: صهیونیست و آمریکا به ظاهر پیوسته به هم هستند، بیان کرد: عربستان که نوکر آمریکا شده و یا صهیونیست ها به ظاهر با آمریکا پیوسته به هم هستند اما در باطن و از درون متفرق هستند، بنابراین نترسید و امید داشته باشید .

نکونام با بیان اینکه مسلمانان باید بایستند چرا که روز آزادی قدس و نابودی صهیونیست نزدیک است، خاطرنشان کرد: برخی ها می گویند ما در تصور خودمان هستیم و انقلاب را پیش می بریم چکار به صهیونیست داریم که جنگ تراشی کنیم، اینها همه تکلیف است و خداوند در برابر آن به ما نصرت عطا می کند.

راه اصلی برای رهایی فلسطین از چنگال غاصبان، مقاومت است

آیت الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در استان و احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان با صدور بیانیه ای مشترک با ذکر این مطلب که 41 سال از ابتکار تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در نامگذاری آخرین هفته ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس می گذرد؛ خاطرنشان کردند: گذشت این سال ها اقتدار رو به رشد جریان مقاومت به پرچمداری نظام جمهوری اسلامی ایران و ذلت و خواری رژیم غاصب صهیونیستی و حامیانش را به دنبال داشته است.

در این بیانیه با بیان اینکه امروز مسلمانان عالم به خوبی دریافته اند که راه اصلی برای رهایی فلسطین از چنگال غاصبان، مقاومت است؛ تصریح کردند: مقاومت همان مسیری است که ملت غیور ایران در برابر ظلم استبداد و جور استکبار طی کرد و در نهایت با شکست جنود شیطان، ندای اسلام ناب محمدی را در عالم طنین انداز نمود.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار؛ مقاومت را همان رکن رکین مکتب شهید سلیمانی و خط مشی همه شهدای مسیر حق و حقیقت دانستند که نتیجه ای جز پیروزی برایش متصور نیست.

آیت الله محامی و آقای موهبتی تصریح کردند: امت مسلمان بالاخص مردم عزیز سیستان و بلوچستان، إن شاءالله با درک این سخن حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی که فرمودند: «مسأله فلسطین، مسأله اول دنیای اسلام است» امسال نیز به فراخور شرایط و در فضاهای موجود، خشم انقلابی خود را علیه آمریکای جهانخوار، رژیم جنایتکار صهیونیستی و برخی سران خائن عرب ابراز دارند.

انتهای پیام/ش

منبع خبر : تسنیم

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
آزادی خواهان   رژیم صهیونیستی   قدس شریف  
اخبار مرتبط
روز قدس میثاق دوباره با اندیشه های امام خمینی است
خبرگزاری بسیج
حمایت نمازگزاران جمعه برخی شهرهای استان از مردم مظلوم فلسطین
صدا و سیما
دستاورد مهم شهادت سردار جبهه مقاومت اسلامی، آزادی قدس شریف است
راه دانا
کلیپ | پیام آزادی خواهان جهان در همبستگی با مردم فلسطین
ایکنا
مسوولان دزفول آزادی قدس را دغدغه اصلی آزادی خواهان جهان دانستند
ایرنا
بهای خون شهید سلیمانی آزادی قدس شریف است
ایرنا
به زودی نابودی اسرائیل را جشن خواهیم گرفت
راه دانا
قدس شریف به زودی به دست امت اسلام آزاد می شود | نابودی اسرائیل نزدیک است
رسانیوز
شهادت سردار سلیمانی مقدمه ای برای آزادی قدس شریف خواهد بود
خبرگزاری حوزه
فلسطین مساله اول جهان اسلام است
رسانیوز
واکنش امیرعبداللهیان به اظهارات نسنجیده انتخاباتی نتانیاهو
ساعت 24
نتانیاهو برای بقای خود، به نابودی زودتر اسراییل کمک بزرگی می کند
مهر نیوز
امام جمعه کرمانشاه: آمریکایی ها را به دریوزگی انداختیم
فرتاک نیوز
پاکستان به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی را رد کرد
ایرنا
بادامچیان: حزب موتلفه از گام سوم حمایت می کند
جوان آنلاین
کینه بی پایان صهیونیست ها به مساجد
صدا و سیما
تاکید بغداد بر تشکیل کشور فلسطین به پایتختی قدس شریف
بلاغ مازندران
فراخوان فلسطینیان برای دفاع از قدس شریف
جوان آنلاین
قطعنامه مراسم برائت از مشرکین در حج 98
ملیت
دلواپس فلسطین/ نماهنگ زیبایی با صدای شهید حسام علی محمدعلی +فیلم
باشگاه خبرنگاران
داماد ترامپ و نتانیاهو در مورد معامله قرن گفت و گو کردند
ایرنا
داماد ترامپ و نتانیاهو در مورد معامله قرن گفت وگو کردند
ایرنا
واکنش آل حبیب به "معامله قرن": آرمان ملت ها را نمی توان خرید
شفاف نیوز
هیچ ملتی بر سر آرمان های خود معامله نمی کند
رویداد 24
آل حبیب در واکنش به "معامله قرن": آرمان ملت ها را نمی توان خرید
ایسنا
حزب الله تخریب منازل فلسطینیان در قدس را به شدت محکوم کرد
بولتن نیوز
راهکار عراقچی برای مقابله با معامله قرن
فردا نیوز
حزب الله تخریب منازل فلسطینیان در قدس اشغالی را به شدت محکوم کرد
فارس
ظریف: رفاه اقتصادی نمی تواند جایگزین اشغالگری در فلسطین شود
آنا نیوز
معامله قرن قطعا محکوم به شکست است/سپاه بدون ترس و حشت در خلیج فارس
باشگاه خبرنگاران
ظریف: سیاست های آمریکا باعث وخیم تر شدن مساله فلسطین شده است
ساعت 24
ظریف: هر گونه ابتکار مخالف با حقوق فلسطینیان با شکست مواجه می شود
ایرنا
اظهارات خرازی پس از دیدار با هیات فلسطینی
خبرآنلاین
یک مسئله مهم / سرنوشت حاج احمد متوسلیان مطالبه همیشگی نظام
خبرگزاری دانشجو
برای سالها جنگ به اندازه کافی موشک و پهپاد در اختیار داریم
مهر نیوز
اتهامات دادگاه رژیم صهیونیستی به «یاسر عرفات» و «مروان البرغوثی»
قدس آنلاین
بیانیه سازمان بسیج حقوق دانان استان قم به مناسبت هفته افشاء حقوق بشر آمریکایی
بسیج پرس
سازمان های بین المللی قدرتی برای احیای حقوق فلسطینیان ندارند
میزان
وزارت خارجه یمن: سرنوشت توطئه ها علیه فلسطین شکست است
تسنیم
دعوت انقلابیون بحرینی از مردم برای تظاهرات در مخالفت با معامله قرن
تسنیم
اخبار مرتبط
bltخبرگزاری بسیج : روز قدس میثاق دوباره با اندیشه های امام خمینی است
bltصدا و سیما : حمایت نمازگزاران جمعه برخی شهرهای استان از مردم مظلوم فلسطین
bltراه دانا : دستاورد مهم شهادت سردار جبهه مقاومت اسلامی، آزادی قدس شریف است
bltایکنا : کلیپ | پیام آزادی خواهان جهان در همبستگی با مردم فلسطین
bltایرنا : مسوولان دزفول آزادی قدس را دغدغه اصلی آزادی خواهان جهان دانستند
bltایرنا : بهای خون شهید سلیمانی آزادی قدس شریف است
bltراه دانا : به زودی نابودی اسرائیل را جشن خواهیم گرفت
bltرسانیوز : قدس شریف به زودی به دست امت اسلام آزاد می شود | نابودی اسرائیل نزدیک است
bltخبرگزاری حوزه : شهادت سردار سلیمانی مقدمه ای برای آزادی قدس شریف خواهد بود
bltرسانیوز : فلسطین مساله اول جهان اسلام است
bltساعت 24 : واکنش امیرعبداللهیان به اظهارات نسنجیده انتخاباتی نتانیاهو
bltمهر نیوز : نتانیاهو برای بقای خود، به نابودی زودتر اسراییل کمک بزرگی می کند
bltفرتاک نیوز : امام جمعه کرمانشاه: آمریکایی ها را به دریوزگی انداختیم
bltایرنا : پاکستان به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی را رد کرد
bltجوان آنلاین : بادامچیان: حزب موتلفه از گام سوم حمایت می کند
bltصدا و سیما : کینه بی پایان صهیونیست ها به مساجد
bltبلاغ مازندران : تاکید بغداد بر تشکیل کشور فلسطین به پایتختی قدس شریف
bltجوان آنلاین : فراخوان فلسطینیان برای دفاع از قدس شریف
bltملیت : قطعنامه مراسم برائت از مشرکین در حج 98
bltباشگاه خبرنگاران : دلواپس فلسطین/ نماهنگ زیبایی با صدای شهید حسام علی محمدعلی +فیلم
bltایرنا : داماد ترامپ و نتانیاهو در مورد معامله قرن گفت و گو کردند
bltایرنا : داماد ترامپ و نتانیاهو در مورد معامله قرن گفت وگو کردند
bltشفاف نیوز : واکنش آل حبیب به "معامله قرن": آرمان ملت ها را نمی توان خرید
bltرویداد 24 : هیچ ملتی بر سر آرمان های خود معامله نمی کند
bltایسنا : آل حبیب در واکنش به "معامله قرن": آرمان ملت ها را نمی توان خرید
bltبولتن نیوز : حزب الله تخریب منازل فلسطینیان در قدس را به شدت محکوم کرد
bltفردا نیوز : راهکار عراقچی برای مقابله با معامله قرن
bltفارس : حزب الله تخریب منازل فلسطینیان در قدس اشغالی را به شدت محکوم کرد
bltآنا نیوز : ظریف: رفاه اقتصادی نمی تواند جایگزین اشغالگری در فلسطین شود
bltباشگاه خبرنگاران : معامله قرن قطعا محکوم به شکست است/سپاه بدون ترس و حشت در خلیج فارس
bltساعت 24 : ظریف: سیاست های آمریکا باعث وخیم تر شدن مساله فلسطین شده است
bltایرنا : ظریف: هر گونه ابتکار مخالف با حقوق فلسطینیان با شکست مواجه می شود
bltخبرآنلاین : اظهارات خرازی پس از دیدار با هیات فلسطینی
bltخبرگزاری دانشجو : یک مسئله مهم / سرنوشت حاج احمد متوسلیان مطالبه همیشگی نظام
bltمهر نیوز : برای سالها جنگ به اندازه کافی موشک و پهپاد در اختیار داریم
bltقدس آنلاین : اتهامات دادگاه رژیم صهیونیستی به «یاسر عرفات» و «مروان البرغوثی»
bltبسیج پرس : بیانیه سازمان بسیج حقوق دانان استان قم به مناسبت هفته افشاء حقوق بشر آمریکایی
bltمیزان : سازمان های بین المللی قدرتی برای احیای حقوق فلسطینیان ندارند
bltتسنیم : وزارت خارجه یمن: سرنوشت توطئه ها علیه فلسطین شکست است
bltتسنیم : دعوت انقلابیون بحرینی از مردم برای تظاهرات در مخالفت با معامله قرن
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.