مخبر - 1399/01/10 - روحانی: مردم طرح فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا این روزهای سخت را پشت سربگذاریم / اعتبارات لازم برای مقابله با سیل و ملخ تامین خواهد شد

روحانی: مردم طرح فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا این روزهای سخت را پشت سربگذاریم / اعتبارات لازم برای مقابله با سیل و ملخ تامین خواهد شد
رئیس جمهور روز یکشنبه پس از جلسه هیأت دولت در ارتباط ویدئو کنفرانسی با استان های کرمانشاه، فارس، لرستان و بوشهر ضمن گفتگو با استانداران این استان ها در جریان آخرین وضعیت مقابله با ویروس کرونا و درمان بیماران و همچنین وقوع سیل در این استان ها قرار گرفت.
روحانی: مردم طرح فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا این روزهای سخت را پشت سربگذاریم / اعتبارات لازم برای مقابله با سیل و ملخ تامین خواهد شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی همچنین با مدیر و کارکنان یک کارخانه تولید الکل طبی در استان لرستان ،در باره میزان تولید و نقش مهم این واحد تولیدی در بهداشت فردی و محیطی گفتگو کرد.

استاندار فارس به عنوان اولین ارتباط ویدئو کنفرانسی با رئیس جمهور از وضعیت ویروس کرونا در این استان و همچنین اقدامات انجام شده برای مقابله با شیوع این ویروس و درمان بیماران گزارش داد.

عنایت الله رحیمی با بیان اینکه روند بیماری در این استان با شیب ملایم رو به کاهش است در پاسخ به سوال رئیس جمهور در مورد وضعیت تخت های بستری و آی سی یو در استان فارس گفت: تا امروز 30 درصد تخت های بیمارستانی در اختیار بیماران کرونایی بوده است.

دکتر روحانی در گفتگو با استاندار فارس از وضعیت مسافران نوروزی این استان و همکاری مردم با طرح فاصله گذاری اجتماعی سوال کرد که وی در پاسخ گفت: امسال ما با همکاری خوب مردم شاهد کاهش 80 درصدی مسافرت به این استان بودیم.

استاندار فارس خاطر نشان کرد: وضعیت سفر به این استان به گونه ای بوده که ما حتی یک نفر نیز در مراکز اقامتی پذیرش نداشتیم و این نشان دهنده همکاری خوب مردم با درخواست برای در خانه ماندن و سفر نکردن بوده است.

رحیمی در پاسخ به سوال رئیس جمهور در خصوص وضعیت تأمین مواد غذایی مورد نیاز مردم تأکید کرد که خوشبختانه با تلاش های انجام شده، هیچ مشکلی در این زمینه در استان وجود ندارد و انبار کالاهای ضروری و مورد نیاز مردم ذخیره کافی دارد.

دکتر روحانی همچنین در مورد جاری شدن سیل اخیر در استان فارس نیز از استاندار این استان سوال کرد که استاندار با ارایه گزارشی، خاطرنشان کرد: متأسفانه بر اثر وقوع سیل اخیر در استان 7 نفر جان خود را از دست دادند که این افراد یک روز قبل از بارندگی برغم هشدارها کوهنوردی کرده و بر اثر بارش شدید باران و جاری شدن سیل در داخل دره دچار مشکل شده و جان خود را از دست دادند.

به گفته استاندار فارس، بر اثر این سیل 612 میلیارد تومان به بخش کشاورزی و زیربنایی استان زیان وارد شده است.

رحیمی همچنین هجوم ملخ ها به مزارع و اراضی استان را یکی دیگر از مشکلات این استان برشمرد و گفت این آفت 207 هزار هکتار از اراضی استان را تحت تأثیر قرار داده است.

رئیس جمهور گفت: امروز در جلسه دولت تصویب و به وزارت کشاورزی ابلاغ کردیم که کسب و کارهای مربوط به دفع آفات شامل تهیه و توزیع سموم به فعالیت خود در این شرایط و اجرای طرح فاصله گذاری ادامه دهند و فعال باشند تا کشاورزان در این زمینه برای تولید محصولات خود با مشکلی مواجه نشوند.

رئیس جمهور تأکید کرد: امکانات مورد نیاز و اعتبارات لازم برای مقابله با سیل و همچنین مبارزه با آفات و ملخ در استان تأمین خواهد شد.

دکتر روحانی در دومین ارتباط ویدئو کنفرانسی خود با مرکز جامع سلامت امام خمینی(ره) در کرمانشاه آخرین تحولات در زمینه مهار بیماری کرونا در این استان و اقدامات انجام شده برای درمان بیماران را جویا شد.

خانم دکتر رضاوند رئیس مرکز جامع سلامت گزارشی از اجرای طرح غربالگری در این مرکز ارایه کرد و گفت: علاوه بر این مرکز 20 مرکز درمانی در این استان به صورت 16 ساعته در زمینه غربالگری سلامت فعالیت می کنند و بیماران شناسایی شده از سوی مراکز به بیمارستان ها به منظور بستری و درمان معرفی می شوند.

دکتر مرادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان نیز گزارش جامعی از شیوع ویروس کرونا و وضعیت بیمارستان های استان کرمانشاه ارایه کرد و گفت: تا امروز 1150 مورد بستری داشته ایم که 985 نفر ترخیص شدند و 135 مورد در حال حاضر بستری هستند.

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه نیز در این ارتباط ویدئو کنفرانسی با قدردانی از دولت به خاطر اجرای طرح تحول سلامت، تأکید کرد: طرح مهم و ارزشمند سلامت امروز کارایی خود را در بحران ویروس کرونا نشان داد و در واقع می توان گفت طرح تحول سلامت که تحولی بنیادین در وضعیت بهداشت و درمان کشور ایجاد کرده است، ضربه گیر موثری در مقابل کرونا بود که بخاطر اجرای آن از دولت تدبیر و امید قدردانی می کنیم.

استاندار کرمانشاه نیز در پاسخ به سوال رئیس جمهور در خصوص وضعیت مسافران نوروزی امسال این استان، از کاهش 80 درصدی ورود مسافران به کرمانشاه و همکاری مردم برای اجتناب از سفر و در خانه ماندن خبر داد و گفت: خوشبختانه مردم همکاری خوبی داشتند و کاهش سفرها در کاهش ابتلا به ویروس کرونا مؤثر بوده است.

دکتر روحانی همچنین از استاندار کرمانشاه در باره اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و نحوه همکاری مردم با این طرح پرسید که بازوند تأکید کرد مطمئنا اجرای این طرح با استقبال و همکاری خوب مردم استان کرمانشاه مواجه شده و تعداد جریمه و توقیف خودروهای متخلف در این استان بسیار محدود بوده است.
رئیس جمهور نیز اظهار امیدواری کرد با همکاری و رعایت بیشتر مردم این روزهای سخت را پشت سر بگذاریم.

دکتر روحانی همچنین در گفتگو با استاندار کرمانشاه بر ادامه تلاش مدیران برای تکمیل و به بهره برداری رساندن طرح های گرمسیری در این استان تأکید کرد و گفت: به وزیران نیرو و کشاورزی برای تکمیل و پایان دادن طرح های گرمسیری در استان هایی که شامل این طرح هستند از جمله استان کرمانشاه تأکید شده است.

شرکت تعاونی شهید رسولی واحد تولیدکننده الکل طبی در استان لرستان سومین ارتباط ویدئو کنفرانسی دکتر روحانی بود که در این ارتباط مدیر عامل این کارخانه گزارشی از فعالیت آن برای تولید الکل مورد نیاز کشور ارایه کرد.

آقای نصر آزادانی مدیر عامل کارخانه تولید الکل گفت : قبل از بحران کرونا این واحد تولیدی با نیمی از ظرفیت خود فعالیت می کرد اما از ماه گذشته با انجام سه نوبت کاری ظرفیت تولید را به روزانه 8 هزار لیتر الکل 90 درصد رسانده است که یکصد شرکت تولید محصولات ضدعفونی از آن برای تولید محصولات خود استفاده می کنند.

رئیس جمهور با بیان اینکه امروز محصول تولیدی شما برای بهداشت و حفاظت از سلامت مردم بسیار مورد نیاز است، پرسید با این وجود آیا شما قیمت کالای تولیدی خود را افزایش نداده اید که مدیر کارخانه در پاسخ تأکید کرد: به هیچ عنوان قیمت محصول خود را افزایش نداده ایم و حتی الامکان تلاش می کنیم که محصول را زیر قیمت تمام شده ارایه دهیم.

دکتر روحانی همچنین در گفتگو با یکی از کارکنان این واحد تولیدی با تأکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی از سوی کارکنان این کارخانه افزود سلامتی و.فعالیت ایمن کارگران عزیز در واحدهای تولیدی بسیار مهم است تا از این سختی عبور کنیم.

رئیس جمهور در گفتگو با سید موسی خادمی استاندار لرستان که در این واحد تولیدی حضور داشت در جریان آخرین وضعیت مقابله با انتشار ویروس کرونا و اقدامات انجام شده برای درمان بیماران قرار گرفت.
استاندار لرستان در خصوص وضعیت مسافران نوروزی این استان و همچنین همکاری مردم در طرح فاصله گذاری اجتماعی ، گفت: با همکاری مردم در اجتناب از سفر حدود 80 درصد کاهش تردد در استان را داشته ایم و در مورد طرح فاصله گذاری اجتماعی نیز شاهد استقبال خوب مردم هستیم.

دکتر روحانی همچنین در گفتگو با استاندار لرستان از وضعیت ناشی از جاری شدن سیل در این استان سوال کرد که خادمی در پاسخ گفت: ششم و هفتم اسفندماه بارش های شدیدی در استان داشتیم، اما به دلیل اقدامات انجام شده بعد از سیل سال گذشته و لایروبی رودخانه ها از جمله در شهر پل دختر، خوشبختانه این بارش های بالا که تا 200 میلیمتر رسید، هیچ خسارتی به همراه نداشت.

رئیس جمهور همچنین با دکتر نیکبخت رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان نیز گفتگو و از وی در باره وضع کنونی مقابله با کرونا سوالاتی مطرح کرد، رییس دانشگاه علوم.پزشکی لرستان گفت روزهای 28 و 29 اسفند اوج بیماری در استان ما بود اما ما از روز اول سعی کردیم با انجام اقدامات پیشگیرانه ویروس را مهار کنیم.
دکتر نیک بخت همکاری مردم استان از نظر اجرای دستورالعمل های بهداشتی را بسیار خوب توصیف کرد و در پاسخ به سوال رئیس جمهور در خصوص وضعیت بیمارستان ها و کادر درمانی استان از نظر تجهیزات، تخت و دارو، گفت: خوشبختانه مشکل خاصی نداریم، اما از دولت محترم تقاضای کمک برای افزایش تخت های آی سی یو در لرستان را داریم.

دکتر روحانی با آرزوی موفقیت برای کادر درمان استان که فداکارانه برای درمان بیماران و مقابله با ویروس کرونا تلاش می کنند، برای مردم لرستان سالی توأم با موفقیت آرزو کرد.

استاندار و رئیس شبکه بهداشت استان بوشهردر چهارمین ارتباط ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور در روز یکشنبه از چگونگی روند مقابله با بیماری کرونا و همچنین سیل در این استان و اقدامات انجام شده گزارش دادند.

عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر در ابتدای ارایه گزارش خود از وضعیت استان با بیان اینکه تخت های بیمارستانی در استان در دولت تدبیر و امید 2 برابر شده، استفاده از فناوری ویدئو کنفرانس و برقراری ارتباط مستقیم رئیس جمهور و وزرا با استان ها را از جمله دستاوردهای ارزنده و. بسیار مفید و. کارساز توصیف کرد.

رئیس جمهور در این خصوص خاطر نشان کرد: بخشی از مدیریت کشور باید به ناچار الکترونیکی شود که بتوانیم با استفاده از آن، در وقت صرفه جویی کنیم.

دکتر روحانی تأکید کرد: در تمام جلسات ستاد ملی کرونا در تهران، استانداران سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس حضور دارند و تصمیم داریم بعد از این برخی از جلسات دولت را نیز به همین شکل برگزار کنیم تا پیام های مدیریتی مستقیم و سریع تر به گوش مدیران در سراسر کشور برسد.

در ادامه رئیس جمهور از استاندار بوشهر در خصوص وضعیت مسافران نوروزی و همچنین اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی سوال کرد که وی در پاسخ گفت: خوشبختانه با همکاری خوب مردم با کاهش چشم گیر ورود مسافر به استان مواجه بوده ایم سال گذشته ما اقامت 10 میلیون مسافر را در استان داشتیم، اما امسال این رقم کاهش چشمگیری داشته است.

گراوند تأکید کرد: طرح فاصله گذاری اجتماعی نیز با استقبال و همکاری خوب مردم مواجه شده و ورودی ها به استان کاهش چشمگیری داشته است.

استاندار بوشهر در خصوص بیماری کرونا در این استان نیز گفت: بوشهر در بین استان های کشور کمترین مبتلا را دارد در حال حاضر 48 بستری و تاکنون 6 نفر فوتی داشته ایم.

استاندار بوشهر در پاسخ به سوال دکتر روحانی در خصوص روز اوج بیماری در استان بوشهر، گفت: اوج ابتلا به بیماری کرونا در استان ابتدای اسفند با تعداد 10 نفر بود.

رئیس جمهور همچنین در این ارتباط ویدئو کنفرانسی با دکتر کشمیری رئیس شبکه بهداشت و درمان استان بوشهر، با قدردانی از تلاش کادر درمانی استان در مورد ابتلای کادر درمانی استان به ویروس کرونا سوال کرد که وی در پاسخ گفت: 4 نفر از پزشکان و پرستاران استان بوشهر به کرونا مبتلا شدند که خوشبختانه بهبود یافتند. کشمیری تأکید کرد ما آخرین استان کشور بودیم که مورد مثبت کرونا در آن یافت شد و کمترین تعداد فوتی بخاطر کرونا را داشته ایم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان استان بوشهر از رئیس جمهور برای ساخت یک بیمارستان 110 تختخوابی در عسلویه تقاضای کمک کرد که رئیس جمهور در پاسخ گفت: ساخت یک بیمارستان خوب در عسلویه را پیگیری خواهیم کرد.

دکتر روحانی همچنین از استاندار بوشهر در خصوص وضعیت سیل در استان سوال کرد که وی در پاسخ گفت: یکشنبه گذشته شاهد سیل بودیم 160 هکتار از باغات در شهرستان جم خسارت دید و در شهرستان کنگان نیز شاهد خساراتی بودیم و یک نفر کشته شد.

گراوند مجموع خسارات سیل اخیر در بوشهر را 65 میلیارد تومان در حوزه کشاورزی و زیرساخت های شهری عنوان کرد و گفت: کمک به خانوارهای درگیر در سیل انجام شده است.

رئیس جمهور در پایان برای همه کسانی که در زمینه درمان بیماران و همچنین جبران خسارات سیل و تولید در استان تلاش می کنند، قدردانی و برای مردم استان آرزوی موفقیت کرد.

منبع خبر : انتخاب

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
بوشهر   بیمار   آخرین وضعیت   استانداران   رئیس جمهور   ویروس کرونا   کرمانشاه   لرستان   اعتبارات  
اخبار مرتبط
سخت گیری های استاندار تهران سبب شیب نزولی در آمار بیماران کرونایی در این استان شد
خبرگزاری دفاع مقدس
روحانی: سخت گیری های استاندار تهران سبب شیب نزولی در آمار بیماران کرونایی در این استان شد
الف
جلسه ویدئوکنفرانسی رییس جمهور با استاندار تهران در خصوص کرونا
مهر نیوز
گفت وگوی ویدئو کنفرانسی روحانی با 5 استاندار
صراط
بررسی طرح فاصله گذاری هوشمند و آخرین وضعیت شیوع بیماری کرونا
آریا
روحانی: عجله ای برای بازگشایی مدارس و دانشگاه ها وجود ندارد/بازگشایی تدریجی مشاغل با رعایت اصول بهداشتی باشد/ آمادگی استانداران برای اجرای فاصله گذاری هوشمند
ساعت 24
جلسه ویدئوکنفرانسی روحانی با پنج استاندار درباره وضعیت شیوع کرونا
دنیای اقتصاد
روحانی: ویروس کرونا را کوچک نشماریم/ دولت نیازمندی های بهداشت و درمان برای مقابله با ویروس کرونا را تامین می کند
رویداد 24
روحانی: دولت نیازمندی های بهداشت و درمان برای مقابله با کرونا را تامین می کند
وانا نیوز
چگونگی مقابله با ویروس کرونا در استان های آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان بررسی شد
خبرگزاری دفاع مقدس
بررسی وضعیت شیوع «کرونا» در آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان
آفتاب
روحانی در جریان آخرین وضعیت شیوع کرونا در آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان قرار گرفت
میزان
بررسی آخرین وضعیت شیوع بیماری کرونا در چهار استان کشور
عصر پرس
روحانی: کرونا را کوچک نشماریم /ارائه مجوز استخدام 10 هزار کادر درمانی
خبرآنلاین
چگونگی مقابله با ویروس کرونا در 4 استان بررسی شد
انتخاب
تماس ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور با استانداران چهار استان
صدا و سیما
آخرین وضعیت شیوع «کرونا» در آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان بررسی شد
ملیت
مجوز استخدام 10هزار نیروی جدید برای وزارت بهداشت صادر شد
خبرگزاری ایلنا
روحانی با ارتباط ویدئو کنفرانسی در جریان آخرین وضعیت شیوع کرونا در 4 استان قرار گرفت
صدای ایران
دولت نیازمندی های بهداشت و درمان برای مقابله با کرونا را تامین می کند
آریا
آخرین وضعیت بیماری کرونا و چگونگی مقابله با آن در 4 استان بررسی شد
باشگاه خبرنگاران
بررسی وضعیت شیوع و مقابله با کرونا در 4 استان کشور توسط رئیس جمهور
اقتصاد نیوز
بررسی مقابله با کرونا در آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان
مهر نیوز
آخرین وضعیت شیوع کرونا در آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان
مرور نیوز
روحانی در جریان آخرین وضعیت این 4 استان برای مقابله با کرونا قرار گرفت
خبرگزاری موج
آخرین وضعیت شیوع بیماری کرونا در استان های آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان بررسی شد
خبرگزاری حوزه
آخرین وضعیت شیوع بیماری کرونا و چگونگی مقابله با این بیماری در استان های آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان بررسی شد
خبرگزاری ایلنا
آخرین وضعیت شیوع بیماری کرونا در آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان بررسی شد
ایسنا
ارتباط تصویری رئیس جمهور با 4 استان با محوریت کرونا و سیل
شبکه خبر
روحانی: مردم رعایت کنند تا این روزهای سخت را پشت سربگذاریم
آفتاب
ارتباط ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور با 4 استاندار
صدای ایران
روحانی: مردم فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا این روزها را پشت سربگذاریم
نامه نیوز
روحانی: مردم طرح فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا این روز های سخت را پشت سربگذاریم
پارسینه
ارتباط ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور با چند استاندار
صدا و سیما
درخواست کرونایی روحانی از مردم/ جزییات ویدئوکنفرانس رییس جمهور با چهار استاندار
دنیای اقتصاد
درخواست کرونایی روحانی از مردم: فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنید تا این روزهای سخت را پشت سر بگذاریم/ جزئیات ویدئوکنفرانس رئیس جمهور با 4 استاندار
خبرآنلاین
درخواست روحانی از مردم: فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنید تا این روزهای سخت کرونا را پشت سر بگذاریم/ جزئیات ویدئوکنفرانس رئیس جمهور با 4 استاندار
خبرآنلاین
روحانی: مردم طرح فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا این روزهای سخت را پشت سربگذاریم
ایسنا
مردم طرح فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا این روزهای سخت را پشت سر بگذاریم
خبرگزاری ایلنا
روحانی: اعتبارات لازم برای مقابله با سیل و آفات و ملخ تامین خواهد شد
ایرنا
اخبار مرتبط
bltخبرگزاری دفاع مقدس : سخت گیری های استاندار تهران سبب شیب نزولی در آمار بیماران کرونایی در این استان شد
bltالف : روحانی: سخت گیری های استاندار تهران سبب شیب نزولی در آمار بیماران کرونایی در این استان شد
bltمهر نیوز : جلسه ویدئوکنفرانسی رییس جمهور با استاندار تهران در خصوص کرونا
bltصراط : گفت وگوی ویدئو کنفرانسی روحانی با 5 استاندار
bltآریا : بررسی طرح فاصله گذاری هوشمند و آخرین وضعیت شیوع بیماری کرونا
bltساعت 24 : روحانی: عجله ای برای بازگشایی مدارس و دانشگاه ها وجود ندارد/بازگشایی تدریجی مشاغل با رعایت اصول بهداشتی باشد/ آمادگی استانداران برای اجرای فاصله گذاری هوشمند
bltدنیای اقتصاد : جلسه ویدئوکنفرانسی روحانی با پنج استاندار درباره وضعیت شیوع کرونا
bltرویداد 24 : روحانی: ویروس کرونا را کوچک نشماریم/ دولت نیازمندی های بهداشت و درمان برای مقابله با ویروس کرونا را تامین می کند
bltوانا نیوز : روحانی: دولت نیازمندی های بهداشت و درمان برای مقابله با کرونا را تامین می کند
bltخبرگزاری دفاع مقدس : چگونگی مقابله با ویروس کرونا در استان های آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان بررسی شد
bltآفتاب : بررسی وضعیت شیوع «کرونا» در آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان
bltمیزان : روحانی در جریان آخرین وضعیت شیوع کرونا در آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان قرار گرفت
bltعصر پرس : بررسی آخرین وضعیت شیوع بیماری کرونا در چهار استان کشور
bltخبرآنلاین : روحانی: کرونا را کوچک نشماریم /ارائه مجوز استخدام 10 هزار کادر درمانی
bltانتخاب : چگونگی مقابله با ویروس کرونا در 4 استان بررسی شد
bltصدا و سیما : تماس ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور با استانداران چهار استان
bltملیت : آخرین وضعیت شیوع «کرونا» در آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان بررسی شد
bltخبرگزاری ایلنا : مجوز استخدام 10هزار نیروی جدید برای وزارت بهداشت صادر شد
bltصدای ایران : روحانی با ارتباط ویدئو کنفرانسی در جریان آخرین وضعیت شیوع کرونا در 4 استان قرار گرفت
bltآریا : دولت نیازمندی های بهداشت و درمان برای مقابله با کرونا را تامین می کند
bltباشگاه خبرنگاران : آخرین وضعیت بیماری کرونا و چگونگی مقابله با آن در 4 استان بررسی شد
bltاقتصاد نیوز : بررسی وضعیت شیوع و مقابله با کرونا در 4 استان کشور توسط رئیس جمهور
bltمهر نیوز : بررسی مقابله با کرونا در آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان
bltمرور نیوز : آخرین وضعیت شیوع کرونا در آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان
bltخبرگزاری موج : روحانی در جریان آخرین وضعیت این 4 استان برای مقابله با کرونا قرار گرفت
bltخبرگزاری حوزه : آخرین وضعیت شیوع بیماری کرونا در استان های آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان بررسی شد
bltخبرگزاری ایلنا : آخرین وضعیت شیوع بیماری کرونا و چگونگی مقابله با این بیماری در استان های آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان بررسی شد
bltایسنا : آخرین وضعیت شیوع بیماری کرونا در آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان بررسی شد
bltشبکه خبر : ارتباط تصویری رئیس جمهور با 4 استان با محوریت کرونا و سیل
bltآفتاب : روحانی: مردم رعایت کنند تا این روزهای سخت را پشت سربگذاریم
bltصدای ایران : ارتباط ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور با 4 استاندار
bltنامه نیوز : روحانی: مردم فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا این روزها را پشت سربگذاریم
bltپارسینه : روحانی: مردم طرح فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا این روز های سخت را پشت سربگذاریم
bltصدا و سیما : ارتباط ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور با چند استاندار
bltدنیای اقتصاد : درخواست کرونایی روحانی از مردم/ جزییات ویدئوکنفرانس رییس جمهور با چهار استاندار
bltخبرآنلاین : درخواست کرونایی روحانی از مردم: فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنید تا این روزهای سخت را پشت سر بگذاریم/ جزئیات ویدئوکنفرانس رئیس جمهور با 4 استاندار
bltخبرآنلاین : درخواست روحانی از مردم: فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنید تا این روزهای سخت کرونا را پشت سر بگذاریم/ جزئیات ویدئوکنفرانس رئیس جمهور با 4 استاندار
bltایسنا : روحانی: مردم طرح فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا این روزهای سخت را پشت سربگذاریم
bltخبرگزاری ایلنا : مردم طرح فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا این روزهای سخت را پشت سر بگذاریم
bltایرنا : روحانی: اعتبارات لازم برای مقابله با سیل و آفات و ملخ تامین خواهد شد
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.